>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata U17 - Nigeria

Status
Zamknięty.
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Kolejne Mistrzostwa Świata, które w tym roku goszczą na czarnym lądzie. W turnieju biorą udział 24 reprezentacje narodowe, podzielone w pierwszej fazie turnieju na 6 grup. Do kolejnego etapu przejdą po dwie najlepsze z każdej grupy i cztery z miejsc trzecich, posiadające najlepszy bilans.
Podział na grupy:
GRUPA A: Argentyna, Niemcy, Nigeria, Honduras
GRUPA B: Brazylia, Japonia, Meksyk, Szwajcaria
GRUPA C: Kolumbia, Gambia, Iran, Holandia
GRUPA D: Burkina Faso, Kostaryka, Nowa Zelandia, Turcja
GRUPA E: Malawi, Hiszpania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA
GRUPA F: Algieria, Włochy, Korea Południowa, Urugwaj
Jest to niewątpliwie ciężki do typowania turniej, ale pozwalający wiele zarobić/stracić.
Zapraszam do typowania i analizowania spotkan Nigeryjskiego czempionatu. :spokodfhgfh:
PS: z góry przepraszam modaratorów działu za założenie tematu bez wcześniejszego uzgodnienia ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Już dziś odbędzie się bardzo emocjonujący mecz w grupie D, gdzie Turcy zmierzą się z zespołem Burkina Faso. Kluczowym graczem w tym spotkaniu powinien być Muhammet Demir, Turecki napastnik, który został najlepszym strzelcem europejskich kwalifikacji do turnieju, strzelając 7 bramek. Turcy zapewnili sobie miejsce w Nigeryjskim turnieju zwyciężając w spotkaniu z Anglią 1-0. Później rozegrali jeszcze jedno towarzyskie spotkanie z Finlandią zakończone zwycięstwem 2-0. Wyszkolenie techniczne i szybkościowe będzie dziś z pewnością p stronie zawodników tureckich, natomiast Burkina Faso przeciwstawi im futbol typowo siłowy. W drodze do finałów pokonali Zimbabwe, Niger, Tunezje i Malawi. Przegrali tylko z gospodarzami turnieju eliminacyjnego, Algierią. Jednak w turnieju nie zagra jeden z bohaterów ubiegłych spotkań, Ouiya, natomiast błyszczeć ma przede wszystkim rozgrywający Hamed &quot;Zidane&quot; Zoungrana. Moim zdaniem, Turcy są bardziej zdyscyplinowaną taktycznie drużyną i przy dobrym ustawieniu i rozpracowaniu przeciwnika, spokojnie są w stanie dziś zwyciężyć.
Moje Typy:
Turcja (2,1) ✅
Turcja lub remis (1,25) ✅
Turcja strzeli pierwszego gola (1,66) ✅
~mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;)
 
B 0

betarda

Użytkownik
Date: 2009-10-27
Sport: Soccer
Match / Event: Switzerland U17 v Japan U17
Market: Asian Handicap
Pick: Japan (dnb)
Odds: 2.25
Stake: 3/10
Bookie: Bet365



Analyze: In first round,young Japanese lost to South American champions Brazil in the last minute of injury time 3-2. They created many of opportunities and I was pleasantly surprised with their play. Today, they have do or die game and if they play like against Brazilian I believe that they will be able to achieve a good result. Swiss beat Mexico by 2-0 but the result is not realistic, as they scored from freekick(from 25-30m) and second was big mistake from Mexican goalkeeper which he himself gave the goal. Mexicans had the ball most of the possession and created some nice chance but ball just did not want into a goal. Swiss are missing an important Midfielder(Buff), who was sent off against Mexico Since they are young players stake is smaller
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hiszpania (u17) - Burkina Faso (u17) ---&gt; 1 @@ 1,50 (Zwycięstwo Hiszpanii) Bet365
Hiszpania dysponuje znakomicie uzdolnioną młodzieżą. W kadrze której znajduje się wiele uzdolnionych piłkarzy Realu Madryt czy Barcelony oraz wielu innych drużyn. Piłkarze Realu jak Sarabia, Álex, Kamal oraz Morata. To sama zdolna młodzież , Podobnie tyczy się Barcelony której piłkarze są na tym turniej : Dalmau, Carmona, Espinosa, Sergi Roberto, Sergi Gómez oraz Muniesa. Czy znakomity napastnik Bilbao który zdążył już w dorosłej drużynie Athletico zadebiutować ba nawet strzelić ważne bramki to zaledwie 16 letni napastnik przed którym rysuje się znakomita przyszłość. Stawiam zdecydowanie na drużynę Hiszpanów kurs jest dla mnie jak promocja.
Nigeria U17 - Nowa Zelandia U17 ----&gt; 1 @@ 1,35 (Zwycięstwo Nigerii) Bet365
Gospodarze turnieju Nigeria w 1/8 trafiła zdecydowanie niżej notowanego rywala z Nowej Zelandii jednak warto wspomnieć że ci piłkarze są niezwykle ambitni. Jednak na tle reprezentacji Nigerii prezentuje się zdecydowanie słabiej. Typuję zwycięstwo Nigerii
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Zagrałem identyczny kupon jak wyżej, niestety po niższych stawkach. Miałem grać oba z handicapem ale jakieś dziwne przemyślenia mnie od tego odwiodły. Chodź klasa zarówno Hiszpanów (4:1) jak i Nigeryjczyków (do przerwy 3:0) o niebo lepsza narzuciłem sobie chore argumenty i ostatecznie zagrałem czyste jedynki. Kasa o wiele mniejsza ale dobry rydz niż nic.
Szkoda tylko że drabinka tak beznadziejnie się ułożyła =&gt; finał jak z poprzedniej edycji mistrzostw Hiszpania - Nigeria byłby wisienką na torcie. A tak, któraś z ekip skończy walkę o mistrzostwo w półfinale pomiędzy soba, do którego z pewnością się dostaną.
Druga strona drabinki wydaje się dużo słabsza, poza Szwajcarią która rozgrywa świetny turniej i Włochami, którym z kolei dopisuje szczęście. Kto w finale? Moim zdaniem Szwajcaria i Nigeria ;) Ale pożyjemy zobaczymy. Ogólnie FIFA jak i kibice mogą być zadowoleni z poziomu rywalizacji. Faworycie prezentują świetne przygotowanie i czasami niesamowitą grę jak na U17. No i pozwalają zarobić ????

Edit 05.10.2009 23:50:

Wielki skandal podczas piłkarskich mistrzostw świata do lat 17. Kapitan reprezentacji Nigerii ma... 25 lat - informuje serwis &quot;thespoiler.co.uk&quot;.
Takiej sytuacji nikt się nie spodziewał. Piłkarze Nigerii grają jak z nut i są jednymi z kandydatów do zdobycia złota w turnieju, którego są gospodarzem. Problem w tym, że ich kapitan Fortune Chukwudi ma aż 25 lat!
O całej aferze poinformował były reprezentant pierwszej drużyny Nigerii.
Drużyna nigeryjska bez większych problemów pokonała dzisiaj Nową Zelandię i awansowała do ćwierćfinału. Całe spotkanie jako kapitan zagrał Chukwudi...

Tego się nie spodziewał. Wcześniej pisałem o tym jak to wspaniale prezentuje się drużyna gospodarza a tym czasem taki psikus. Dzisiaj wygrali pewnie 5:0. Ale co teraz? Ciekawy jestem jak potoczą się dalej losy tej drużyny i czy poniesie jakieś konsekwencje, a jeśli tak to jakie? Nie sądzę, że zaryzykują dyskwalifikacją gospodarza, ale jakaś kara musi ich spotkać. Swoją drogą zastanawiam się jak taki przekręt mógł dojść do realizacji. Przeciez tacy zawodnicy są nie raz sprawdzani pod każdym względem - nikt nie dopatrzył się wieku? czy może przymykali oko? Zapewne niedługo to się wyjaśni. Ciekawy jestem finału tej dość zaskakującej sytuacji.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania U17 - Urugwaj U17
Typ: Hiszpania - Handicap (0:1)
Kurs: 2,50 =&gt; Interwetten

Dzisiaj typ na młodych piłkarzy, którzy w ostatnim czasie mnie nie zawodzą. Ćwierćfinałowe spotkanie Mistrzostw Świata U17 pomiędzy Hiszpanią i Urugwajem. Drużyna Hiszpanii, w której składzie znajdziemy wielu młodych i obiecujących zawodników z najlepszych klubów Primera Division jest nie do zatrzymania. Od siedmiu meczy są niepokonani i niezwykle skuteczni. Do tej pory na mistrzostwach strzelili w czterech meczach trzynaście bramek tracąc tylko cztery. Spisują się świetnie, stwarzają sobie mnóstwo sytuacji i sporo z nich wykorzystują. W ostatnim meczu 1/8 zaaplikowali rywalom cztery bramki, i chodź mogłoby się wydawać, że drużyna z Burkina Faso to słaby przeciwnik wcale tak nie jest. Długo Hiszpanie męczyli się z dobrze przygotowanym fizycznie i technicznie „stadem ogierów”. Myślę, że mierząca w finał ekipa „La Seleccion” upora się z Urugwajem.
Zawodnicy z Ameryki Południowej nie wyróżniają się niczym szczególnym na tym turnieju. Wygrywają z słabszymi i remisują z mocnymi. Do ćwierćfinału dostali się po wyeliminowaniu Iranu 2:1. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w dogrywce. Skuteczność tez pozostawia wiele do życzenia – 5 bramek w czterech spotkaniach w porównaniu do Hiszpanów to marny dorobek. Przeciętni w ataku i dość skuteczni w obronie, chodź przeciwko szybkim i ruchliwym zawodnikom popełniają sporo błędów co pokazał mecz z Koreą Południową gdzie stracili trzy bramki. Tym samym wnioskuje, że będą mieć duże problemy z Hiszpanami, którzy powinni pewnie zapewnić sobie awans do półfinału.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Nigeria U17 - Hiszpania U17
Typ: 1
Kurs: 2,60 =&gt; Betfair

Przed nami spotkania półfinałowe Mistrzostw Świata U17. O godzinie 19:00 staną naprzeciw siebie drużyna gospodarzy Nigeria i Hiszpania. Finał z poprzednich mistrzostw na pewno się nie powtórzy gdyż któraś z ekip musi odpaść. W 2007 lepsi w finale po serii karnych okazali się Nigeryjczycy. Jak będzie tym razem? Wszystko wskazuje, że historia może się powtórzyć i to właśnie piłkarze z czarnego lądu będą walczyć o złoto. Za Nigerią przemawia atut gospodarza turnieju, dzięki temu jest dodatkowa mobilizacja i chęć wygranej za wszelką cenę. W zasadzie w tym wieku zawodnik nie potrzebuje dodatkowej motywacji, każdy mecz jest dla niego jak finał. W całym turnieju Nigeryjczycy robią na mnie oszałamiające wrażenie. Stwarzają sobie masę sytuacji bramkowych i sporo z nich wykorzystują. Są świetnie przygotowani fizycznie i technicznie.
Hiszpanie również prezentują wyrównany poziom choć wydaje się, że w dwóch ostatnich meczach zaczynało im brakować świeżości. W ostatnim meczu prowadząc już 3-1 nie potrafili dowieźć wyniku do końca i mecz zakończył się dopiero po karnych. Po tak długiej batalii na pewno będą odczuwać jej trudy w dzisiejszym spotkaniu. Chodź spotkanie z początku będzie wyrównane to wydaje mi się że Nigeria z czasem będzie coraz bardziej przejmować kontrole nad sytuacją na boisku i w regulaminowym czasie gry zapewni sobie awans do finału.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Spain U17 - Nigeria U17
Typ: Nigeria U17 -1
Buk: Bwin
Kurs: 5.00
Analiza:
Mecz pomiedzy Nigerią ,a Hiszpania mozna śmiało nazwać meczem Finałowym poniewaz obie ekipy przewyższaja drużyny z drugiego półfinału.
Bez wahania stawiam na zwyciestwo Nigeryjczyków ponieważ prezentują lepszy futbol od Hiszpanów.
Nigeria trzyma wysoki poziom ,a nawet można zobaczyć w ostatnim spotkaniu ze grają jeszcze lepiej.
Cieżko opisywac drużyny bo ta są młodzicy i niewiadomo co sie moze wydarzyć w danym spotkaniu dlatego mój typ jest częsciowo ryzykowny ale mimo to stawiam na Nigerie z handicapem.
Zieloni są zmakomicie przygotowani wydolnosciowo, ich przewaga pogłebia sie z każdą minutą,ponieważ rywale niepotrafią dotrzymac im tempa.
Hiszpanie natomiast narobili sobie problemów z Urugwajem i wymordowali awans w karnych.
Te 120 minut zaowocuje na korzyść Nigeryjczyków,bo Hiszpania musiała dac z siebie wszystko . Trzeba było łatac dziury po czerwonej kartce dla Muniesa ,w prawdzie Urugwaj również zobaczył czerwoną kartke ale gra w dziesiatke jest bardzo trudno co każdy kibic piłki nożnej wie.
Jak bedzie zobaczymy ,polecam ten typ za odpowiednia stawke bo kurs 5.00 jak na dosc pewny ale i ryzykowny typ kusi i to bardzo,przynajmniej mnie.
Zastanawiałem sie nad puszczeniem Nigerii z handi -2 lecz to już był by skrajny krok bo do takiej wygranej potrzeba również dosc duzo szczescia ale tu nie bedzie kalkulacji.
Hiszpanie przegrywajac rzsuca wszystkie siły d ofensywe a Nigeria majac szybkich zawodników w napadzie z pewnoscia wykorzysta to w 100%.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Nigeria vs Szwajcaria
Typ : Nigeria
Betclic : 2.00
Według mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze turnieju. Widziałem ich dwa mecze i zrobili na mnie spore wrażenie. Mecz z Hiszpanami był określany przedwczesym finałem i zgadzam się z tym stwierdzeniem. Zwycięstwo 3 : 1 było w pełni zasłużenie i Nigeryjczycy staną przed szansą obronienia tytułu. Wcale nie zgadzam się z tym jakoby w tamtym meczu Hiszpanie byli lepiej wyszkoleni technicznie. Afrykanie wcale od nich nie odstawali, a często udowadniali, że stać ich na bardzo wiele. Szwajcarów na tych Mistrzostwach nie widziałem, ale pokonanie Brazylijczyków, Niemców i Włochów również budzi respekt. Dla mnie nie ma jednak wątpliwości, że Nigeria wygra dzisiejsze spotkanie i grzech nie spróbować po takim kursie.
Typ : Nigeria !
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Szwajcaria U17 v Nigeria U17
Typ : Nigeria U17 -2
Kurs : 6.52
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Czas na oczekiwany finał.A w nim zmierzą sie reprezentacje Szwajcarii i Nigerii.
Szwajcaria to najwieksza odkrycie turnieju, niebyli stawiani nawet jako czarny koń turnieju a tu prosze są w finale .
Po zwyciestwach kolejnoz Meksyniem 2-0,Japonią 4-3,Brazylią 1-0,Niemcami 4-3 po dogrywce,Włochami 2-1 i demolka z Kolumbią 4-0!!!.
W tym ostatnim meczu z Kolumbia mimo wysokiego zwyciestwa niemieli zdecydowanej przewagi.To Kolumbia cześciej atakowała ale skuteczni az do bulu okazalis ei Szwajcarzy.
Nigeria w pierwszym spotkaniu zremisowali 3-3 z Niemcami.Potem były już tylko same zwyciestwa.To ostatnie z Hiszpania 3-1 po fantastycznym meczu.
Gospodarze przewyższają wszystkich przygotowaniem fizycznym.
Graja na własnym terenie , przystosowani do tych dosc trudnych warunków jakie panują W Nigerii.
Trzeba mieć niesamowitą wydolnosc by przetrwac cało z gospodarzami.
Szwajcarzy niewygladali za ciekawie w ostatnim mecz pod tym wzgledem.
Moim zdaniem Nigeria zrobi sobie dzis uczte strzelecką. Z upływem czasu bedą mieli coraz wiekszą przewage i wygraja to spotkanie bardzo wysoko jak na Finał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom