>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata u20 - Turcja 2013 (21.06. - 13.07.)

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
mam pytanie: jak się nie znasz to po kiego wstawiasz tu tą swoją.. mhm nie wiem jak to nawet nazwać, bo na pewno nie analizą.
Każdy głupi chyba wie, że futbolowo pomiędzy Anglią i Irakiem jest przepaść, ale jak widzisz nie ma tak pięknie na tych mistrzostwach. Wczoraj Kolumbia miała się przejechać po Kangurach i tak twierdzili ci co naprawdę wiedzą coś o piłce młodzieżowej, a dziś przychodzisz ty i piszesz &quot;nie znam się, ale Anglia rozwali Irak&quot;. Twój sztandarowy argument to widzę to, że wyobraźnię masz dużą, ale nie wyobrażasz sobie przegranej swoich faworytów.. Naprawdę cudnie. Wydaje mi się jednak, że nie masz dużej wyobraźni skoro nie wstyd ci takiego szitu firmować swoim nickiem na forum.
Apeluję do modów o kasację posta powyżej - ktoś powie &quot;co to komu przeszkadza?&quot;, a przeszkadza - bądźmy poważni, trzymajmy poziom, bo ten wpis z pamiętnika powyżej to kpina z nas wszystkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Nie będę się silić specjalnie na jakąś analizę bo i nie znam się na U20. Uzasadniam typ różnicą klas obu lig - angielskiej i irackiej
Weź pod uwagę, że na wyspach coraz mniejszą rolę odgrywają młodzi Anglicy. Ilu masz u20 w poważnych klubach co zaliczają jakiekolwiek epizody ? Jak już wcześniej napisałem weź pod uwagę warunki pogodowe. Jedyne co przemawia za Anglikami to umiejętności indywidualne chociaż możliwe, że to wystarczy.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Wstzymałbym się z typem na Angilę, oglądałem ostatnio mecz Kangurów z Irakiem w kwalifikacjach do MŚ i grało tam kilku zawodników którzy mają stanowić siłę ofensywna na tym turnieju mlodziezowym i powiem wam, ze zrobili na mnie bardzo dobre wrazenie (szybcy z dobrym dryblingiem widac ze maja potencjal), co do Anglików to przeciez oni nie maja mocnej mlodziezowki, a ich twarda pilka jest karcona na kazdej wiekszej imprezie miedzynarodowej.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chile-Egipt:Egipt DNB @3,30 Marathonbet⛔⛔2-1,pechowo bo mecz 50/50

Kursy na Chile lecą w dół i to dość mocno.A ja zagram przeciwko nim.Są faworytem,ale tylko papierowym.Owszem potrafią grać bardzo ofensywnie,ale taka już natura piłkarska z tego kraju.Oglądałem ich mecze w mistrzostwach kontynentu i pamiętam między innymi to,że w 5 z 9 meczów otrzymywali czerwoną kartkę.Ale dla nich to był w sumie młyn na wodę bo mogli czaić się na kontrę a mając bardzo szybkich zawodników potrafili to wykorzystać jak np z Ekwadorem gdy strzelili 2 gole grając w osłabieniu.Egiptu nie oglądał w afrykańskich mistrzostwach,ale jestem w stanie uwierzyć Hansie patrząc na wyniki-muszą bardzo dobrze(jak na tą kategorię wiekową) się bronić.Czyli śmiem wątpić czy te kontry Chile cokolwiek dziś im dadzą.Kursy są z kosmosu jak dla mnie,więc polecam grać w stronę Egiptu oczywiście za rozsądną stawkę.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Widząc bilans tej całej Anglii u20 odechciawa się w nich cokolwiek zainwestować, bo bardziej to wygląda na reprezentację inwalidów, ich ostatnie mecze to same wtopy i kilka remisów, no sorry ale z czym do ludzie, już chyba lepiej zagrać Irak DNB z tą paralityczną Anglią.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Widząc bilans tej całej Anglii u20 odechciawa się w nich cokolwiek zainwestować, bo bardziej to wygląda na reprezentację inwalidów, ich ostatnie mecze to same wtopy i kilka remisów, no sorry ale z czym do ludzie, już chyba lepiej zagrać Irak DNB z tą paralityczną Anglią.
Już nie przesadzajmy z tymi inwalidami.To,że piłka reprezentacyjna w Anglii kuleje wiadomo nie od dziś jednak ich kadra u-20 nie jest słaba.Obrona dość solidna,a najbardziej znany szerszej publiczności jest prawy obrońca Liverpoolu Jon Flanagan.Oprócz niego w tej formacji mamy też utalentowanego obrońce Sportingu Lizbona Erica Dier&#39;a oraz równie solidnego Johna Stones&#39;a z Evertonu czy też Adama Reach&#39;a z Boro.W pomocy dwie perełki w postaci Gael&#39;a Bigirimany i James&#39;a Ward-Prows&#39;a.O ile ten pierwszy powinien zająć się bardziej odbiorami to ten drugi powinien zająć się kreowaniem gry Anglików.W dodatku kolejnym ważnym ogniwem drugiej linii będzie Ross Barkley.Młody solidny rzemieślnik z dobrym odbiorem i niezłą przyszłością.Cała ta trójka pomocników ma za sobą występy w Premier League.Z przodu Synowie Albionu mają dwóch ciekawych zawodników.Pierwszy to napastnik Tottenhamu Kane,w którym Andre Villas Boas pokłada spore nadzieje,mający już epizody w Premier League i myślę,że powinien występować w pierwszym składzie Anglików na tym turnieju.Drugi zawodnik to rosły napastnik Boro,Luke Williams taka rasowa &quot;9&quot; prezentujący inny styl niż Harry Kane posiadający dobre wykończenie.W bramce pewnie ujrzymy bramkarza rezerw Man United,Johnstone&#39;a.W ostatnim teście przed mś Anglicy pokonali Urugwaj 3:0.Myślę,że dziś wygrają ale za większą stawkę gry nie polecam.Za mniejszą można pograć:
⚽Anglia vs Irak |1| kurs:1,53⛔z 2:0 na 2:2????
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Nowa Zelandia vs Uzbekistan |2| kurs:1,61✅
Przeglądając ofertę w oczy rzucił mi się jeszcze jeden typ,mianowicie na zwycięstwo reprezentacji Uzbekistanu.Wielu piłkarzy tej reprezentacji brało udział w ostatnich mistrzostwach Azji do lat 19 w listopadzie 2012r.Spisali się tam bardzo dobrze zajmując ostatecznie trzecią pozycję.Na tamtej imprezie wygrali z Syrią,Wietnamem i Koreą Północną.Zremisowali z Jordanem oraz ulegli w półfinale późniejszemu zwycięscy turnieju Korei Południowej 3:1.Ich atutem jest na pewno zgranie ponieważ aż 10 powołanych zawodników występuje w klubie o nazwie Pakhtakor biorącym udział w rozgrywkach ich rodzimej ligi.Nowa Zelandia to zespół odstający umiejętnościami od swoich dzisiejszych rywali.Są mistrzami Oceanii ale poziom jaki był obecny podczas tych rozgrywek był bardzo słaby.W drodze po to osiągnięcie Nowo Zelandczycy pokonali takie drużyny jak:papua Nowa Gwinea,Vanatu,Nową Kaledonię czy też Fidżi.Większość zawodników tej reprezentacji również występuje w swojej rodzimej lidze,są też wyjątki trzech z nich gra w ligach angielskich.Nowa Zelandia to drużyna nie prezentująca takiego poziomu jak choćby sprawca wczorajszej niespodzianki ekipa Australii i myślę,że dziś w starciu z Uzbekami nie pokuszą się o jakąkolwiek zdobycz punktową.Warto też podkreślić,że Uzbecy przed mś wygrali mecz towarzyski z Hiszpanami 3-2 co tylko podkreśla,że nie jest to przypadkowa drużyna i grać na pewno potrafią.
Bukmacher:WilliamHill
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
mam pytanie: jak się nie znasz to po kiego wstawiasz tu tą swoją.. mhm nie wiem jak to nawet nazwać, bo na pewno nie analizą.
Każdy głupi chyba wie, że futbolowo pomiędzy Anglią i Irakiem jest przepaść, ale jak widzisz nie ma tak pięknie na tych mistrzostwach. Wczoraj Kolumbia miała się przejechać po Kangurach i tak twierdzili ci co naprawdę wiedzą coś o piłce młodzieżowej, a dziś przychodzisz ty i piszesz &quot;nie znam się, ale Anglia rozwali Irak&quot;. Twój sztandarowy argument to widzę to, że wyobraźnię masz dużą, ale nie wyobrażasz sobie przegranej swoich faworytów.. Naprawdę cudnie. Wydaje mi się jednak, że nie masz dużej wyobraźni skoro nie wstyd ci takiego szitu firmować swoim nickiem na forum.
Apeluję do modów o kasację posta powyżej - ktoś powie &quot;co to komu przeszkadza?&quot;, a przeszkadza - bądźmy poważni, trzymajmy poziom, bo ten wpis z pamiętnika powyżej to kpina z nas wszystkich.
Kolego drogi, najważniejszy w bukchmarce, zawsze gdzieś na końcu i tak jest wynik - czy typ wejdzie, czy nie. Analizy i uzasadnienie to sprawa ważna, ale nie najważniejsza. Ktoś komu noc w noc śniły by się dokładne wyniki, a nie znałby się kompletnie na sporcie, albo ktoś kto miałby kolegów w paru afrykańskich klubach i znał fixy - BYŁBY NAJSKUTECZNIEJSZYM TYPEREM POD SŁOŃCEM, a analiz nie miałby żadnych. Więc możesz się nade mną pastwić jak typ nie wejdzie, a póki co wstrzymaj się z opiniami. Ja uczciwie przyznałem, że się nie znam, a widziałem wielu kolesi, którzy też nie znając się piszą dyrdymały opierając się wyłącznie na statystkach. Uzasadniłem typ różnicą klas obu federacji, dla mnie to jest wystarczające. Większość Angoli z tej U20 gra w czołowych klubach Premier i choćby to dla mnie przemawia za tym typem, a co do wczorajszej Australii i Kolumbii ja TEGO TYPU nie podawałem na forum, więc nie do mnie pretensje, tylko do tych &quot;co się znają&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to kolegi drogi od takich rzeczy MASZ SWÓJ TEMAT w dziale KUPONY bądź KUPONY ZE STATYSTYKAMI. Działy tematyczne są po to, żeby dać typ + analizę, argumentującą ten typ, a nie napisanie, że się nie znam, ale jest duża różnica między federacjami. Przez takich jak ty coraz nie chętniej odwiedza się forum i szczególnie niektóre działy, gdzie przychodzą właśnie tacy co się nie znają, przedstawią najwyżej staty i jest cała analiza. Nawet jeżeli dadzą dobry typ, to nie ma to znaczenia, bo do działu przychodzi się po fachową opinię nt danego wydarzenia, a nie suche staty czy przeczucie. Wielu naprawdę dobrych typerów rezygnuje przez to z podawania typów w działach, przez co forum traci mocno na jakości. Najlepszym przykładem dział tenisa, w którym dawno nie widziałem analiz najlepszych forumowych tenisowych typerów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
to kolegi drogi od takich rzeczy MASZ SWÓJ TEMAT w dziale KUPONY bądź KUPONY ZE STATYSTYKAMI. Działy tematyczne są po to, żeby dać typ + analizę, argumentującą ten typ, a nie napisanie, że się nie znam, ale jest duża różnica między federacjami. Przez takich jak ty coraz nie chętniej odwiedza się forum i szczególnie niektóre działy, gdzie przychodzą właśnie tacy co się nie znają, przedstawią najwyżej staty i jest cała analiza. Nawet jeżeli dadzą dobry typ, to nie ma to znaczenia, bo do działu przychodzi się po fachową opinię nt danego wydarzenia, a nie suche staty czy przeczucie. Wielu naprawdę dobrych typerów rezygnuje przez to z podawania typów w działach, przez co forum traci mocno na jakości. Najlepszym przykładem dział tenisa, w którym dawno nie widziałem analiz najlepszych forumowych tenisowych typerów.
Na końcu najważniejsza jest wyłącznie przegrana lub wygrana, analiza to sprawa nie najważniejsza. Jak bym nie napisał uczciwie, że się nie znam, tylko podał takie uzasadnienie było by ok ? A jak napisałem, żeby właśnie rozpocząć jakąś merytoryczną dyskusję to ty krytykujesz nie typ tylko typera. Jak byś podał jakąś kontranalizę to bym zrozumiał, ale mnie krytykujesz, a sam robisz dokładnie to samo - &quot;różnica klas, to każdy głupi wie&quot; - to jest twoja merytoryczna odpowiedź + przykład z wczoraj Kolumbii, której ja nie podawałem.
Tylko R O B I N H O w sposób rzeczowy odniósł się do tego typu, więc jak widzisz dobrzy typerzy nadal są tu. Najważniejsze, żeby typ wszedł.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
... nie wiem jak mam z tobą dyskutować, bo powtarzasz ciągle te same frazy i nie rozumiesz o czym piszę.
Do wniosków do których ty doszedłeś dojdzie 99,9% przypadkowo napotkanych ludzi na ulicy, a mianowicie, że Anglia jest lepsza od Iraku.
Powiedz mi więc jaki jest cel upublicznienia tego typu w dziale? Jak pomagasz ludziom w podjęciu decyzji czy warto grać na Anglię? Zastanów się trochę. Zgaduję, że liczysz na reputkę i kitka od razu się podniesie jak będzie mógł dodać plusiki do posta.
Ja się nie znam na piłce młodzieżowej, więc się nie udzielam. Chciałem właśnie przyjść przeczytać coś przydatnego, a nie to, że Anglia to silniejsza federacja od Iraku.
Swoimi słowami pokazujesz tylko, że nie pojmujesz zasady funkcjonowania takich działów na forum. Tylko wygrana liczy się w dziale kupony, więc załóż tam swój temat i sobie typuj. Tu się liczą i końcowe efekty, ale także analiza przedmeczowa.
Z mojej strony to tyle, bo nie chcę już zaśmiecać tematu.
 
M 0

motorowcy

Użytkownik
Nie usprawiedliwiaj sie tym ze typ wszedl.sledze forum bo zalezy mi na konkretnych analizach.jesli ktos opiera sie tylko i wylacznie na statystykach odpuszczam analize.przyznaje ze forum jest fachowe i jak pisal kolega nie zanizajcie jego poziomu wpisami typu kolegi &#39;adamo80&#39; jesli ktos sie nie zna niech nic nie pisze a jedynie chlonie wiedze od innych,nie jest to miejsce do nabijania postow.czerpie wiedze z fachowych analiz i nie pisz ze to sprawa nie najwazniejsza bo po to ludzie to forum odwiedzaja.jesli post jest niepotrzebny niech admin go usunie.dziekuje.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Ja musze sie zgodzic z tym ze pisanie ze anglia wygra bo to anglia traci sens.
Same kursy sa takie bo jest nazwa Anglia , jakby sie dalo tych samych pilkarzy pod inna nazwa to bysmy juz nie mieli tego kursu.Chodzi mi o to ze Anglia poki co wcale nie jest mocarstwem pilkarskim ich zawodnicy glownie opieraja sie albo na sile albo na szybkosci.
Z roku na rok reputacja Anglii seniorow i nizej spada bo to nie jest ta sama druzyna jak kiedys a i mlode talenty nie sa porownywalne do Hiszpanskich/Wloskich itp.
Mysle ze bardzo duzo do powiedzenia ma tutaj Premier league ktora wlasnie nie opiera sie na anglikach a na znanych nazwiskach i graczach czysto technicznych.Warto zauwazyc jak duzy procent stanowia tam gracze np.Hiszpanscy w porownaniu z paroma latami temu.Smieszne jest to ze anglikow nie widac w innych ligach a nawet w swojej nie graja.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Mecz Anglia-Irak dl amnie no bet.
W reprezentacji Iraku zagra 90 % składu zagra pierwszej reprezentacji,która w miniony poniedziałek była równorzędnym przeciwnikiem seniorskiej drużyny Australii.
Australijczycy mieli w tym meczu problemy ze stworzeniem sytuacji strzeleckich.
Komentator Eurosportu Tomasz Lach mówił,że prosto z Australii zespół leci do Turcji,aby dobrze się zaaklimatyzować i udanie rozpocząć Mundial U-20.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Anglia - Irak
Zgadzam się z postami wyżej. Wiadomo, Anglia - fajna nazwa, ale młodzieżówki u nich straszliwie kuleją. Nawet powiem więcej - zbierają regularne baty. Ostatnio na Euro U-21 nawet nie wyszli z grupy. Tutaj skład pozbawiony jakichkolwiek poważnych nazwisk (może jedyny wyjątek to Conor Coady). Ewentualnie jeszcze Ross Barkley, o którym jednak więcej angielskie media huczą niż sam pokazuje na boisku. Faktycznie, Irak to drużyna no-name&#39;ów a różnica w szkoleniu jest przepaścią. Jednak po kursie 1,42 ryzyko absolutnie się nie kalkuluje. Spójrzmy na ostatnie wyniki młodych Anglików - porażka z Nigerią, bezbramkowe remisy z Meksykiem, Argentyną i Koreą. Ja od tego meczu trzymam się z daleka, zobaczę jak Anglicy grają i może w następnej kolejce coś zabetuje. Narazie NO BET.
Chile - Egipt 1 @1,75 ✅
Tutaj już ryzyko bardziej się opłaca. Fakt - Egipt podobno ma potężnie zdolny rocznik, ale to samo można wyczytać o drużynie Chilijskiej. Cristian Cuevas i Bryan Rabello, dwa główne argumenty za zwycięstwem Chile. Mecz Hiszpanów pokazał jak ważne na poziomie młodzieżówek są indywidualności. Dwóch dobrych graczy potrafi wygrać cały mecz. Egipcjanie ponoć preferują szybką, techniczną piłkę - warunki które będą odpowiadały Chilijczykom. Z resztą, to nie tylko Cuevas i Rabello, lecz też cała plejada potencjalnych gwiazd z Colo Colo i Universidad de Chile. Któryś także pewnie odpali. Tutaj kurs już bardziej zachęcający do grania.

Urugwaj - Chorwacja 2 @3,30 ✅
Tutaj dopatruje się value, dobry materiał na singla. Wedle mojej opinii obu ekip nie dzieli wielka różnica poziomów. Chorwaci słyną na cały świat z fantastycznego szkolenia, i całego zatrzęsienia talentów. Niedawno Chorwacka młodzieżówka U-19 mierzyła się z Polakami, i w oczy głównie kuł rozwój fizyczny młodych Chorwatów. Wyglądali jak dorośli dwudziestoparoletni faceci, i tak też grali. Zakładam że rocznik wyżej nie jest inaczej. Tutaj także mamy nazwiska które nie są anonimowe w Europie - Josip Radosević czy Marko Livaja. Nie mówię że Urugwaj jest słaby, Broń Boże. Ale Chorwaci moim zdaniem są niedoceniani, i mogą pokusić się o zwycięstwo.

Pograłem też już Nowa Zelandia - Uzbekistan 2 @1,62 ✅, lecz oszczędze sobie silenia się na analizę bo mecz już trwa. Uzbecy mają niezwykle utalentowany rocznik, i przez wielu są typowani na czarnego konia turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
tbm 642

tbm

Forum VIP
Anglia - Irak @ Irak +1,5 1,55 w Bet365 5/10 ✅ 2:2
Anglia znów z wysokimi aspiracjami, ale głównie popartymi tym, że są... Anglią ???? Duma Rycerzy Albionu nie zna granic, ale na niej daleko nie zajadą. Nie neguję typu, że wygrają dzisiejszy mecz, bo może i wygrają, ale Irak to niezła drużyna. Wspomniano już tutaj, że kilku zawodników to zawodnicy pierwszej reprezentacji, która solidnie spisywała się w eliminacjach do MŚ (seniorskich).
Poprzeczka przed Anglią stoi moim zdaniem wysoko. Irak ma solidną ofensywę i gdy &#39;ukłują&#39; to mogą nawet coś na Rycerzach Albionu ugrać. Dla mnie najlepszą opcją jest handicap +1,5 na Irakijczyków.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jednak nie myliłem się co do drużyny Anglia u20, drużyna paralityków, nic więcej, nie dość że rażą nieskutecznością ze słabym Irakiem, to jeszcze prowadząc 2-0 do 75 minuty tracą 2 bramki( w tym jedną w 93 minucie), skąd oni ich tam biorą, no współczuć można jedynie Anglii tak słabej młodzieży.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Międzynarodowe - U20 Mistrzostwa Świata
Spotkanie.Hiszpania U20(-1,5) - Ghana U20
Typ.1
Kurs.1,85
Bukmacher.PinnacleSportsSports
Data.24.06.2013 g.20.00
Analiza.
Mistrzostwa Swiata U-20 rozgrywane w Turcji i znowu typ w strone mlodych Hiszpanow.Tym razem graja z Ghana i typuje,ze wygraja minimum dwoma golami.W pierwszych meczach grupowych Hiszpania pokonala USA 4-1 a bramki strzelali Deulofeu i Jese po 2...a sa jeszcze inne znane nazwiska w skladzie takie jak Suso czy Rubén García .Natomiast pilkarze Ghany w swoim pierwszym meczu przegrali z Francja 3-1 a bramke chonorowa strzelili dopiero w 85 minucie spotkania.Tutaj przewiduje popdobny scenariusz bo jak by nie bylo Hiszpanie uwazani sa za glownego faworyta imprezy i na pewno obok tego meczu nie przejda i beda chcieli pokazac kto rzadzi w tej grupie.Moim zdaniem mlodziez z Ghany nie ma co przeciwstawic mlodym Hiszpanom i obstawiam ,ze wynik bedzie na korzysc Hiszpanii minimum dwoma golami po bardzo fajnym kursie...
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Kuba vs Nigeria-Nigeria(-1) kurs:1,70✅0:3
Jak dla mnie bet dnia.Widziałem spotkanie Nigerii z Portugalią jak i Kuby z Koreą i nie trudno stwierdzić że faworyt może być tylko jeden,a jest nim oczywiście reprezentacja Nigerii.Patrząc na kurs na czyste zwycięstwo Nigerii(1,25????) to od razu nasunęło mi się zagranie handi w ich stronę.Afrykanie zagrali na prawdę bardzo dobre spotkanie z obecnym wicemistrzem świata Portugalią i w tamtym meczu nie zasłużyli na porażkę.Piłkarze Nigerii pokazali,że są szybcy,dynamiczni,w ich grze do przodu widać dużą jakość,dobrze przygotowani fizycznie,dobrze czują się w ataku pozycyjnym,potrafią przejmować inicjatyywe i fragmentami prowadzić grę.Kuba w meczu z Koreą strzeliła bramkę z rożnego na początku spotkania,a potem cofnęła się do defensywy licząc na wyprowadzanie kontr,których i tak w późniejszym czasie było jak na lekarstwo.Atak pozycyjny w ich grze nie istnieje,często próbowali przedostać się pod bramkę Koreańczyków najprostszymi środkami(długa piła od obrony do napastników z pominięciem drugiej lini),obrona na słabym poziomie często nie wiedzieli co mają zrobić z piłką i kopali byle do przodu lub wybijali po autach oraz są strasznie pasywni przy odbiorach piłki.Ogólnie drużyna bez praktycznie żadnej jakości,a ich jedyną zaletą są dobre warunki fizyczne oraz to,że mają szybkich skrzydłowych na ewentualną kontrę.Myślę,że jeśli Najdżeria narzuci swój styl gry od pierwszych minut i zepchnie Kubańczyków do głębokiej defensywny będzie pozamiatane.Szczególnie błyszczeć powinni znów Abdul Ajagun,Aminu Umar oraz Olarenwaju Kayode.Kurs całkiem przyjemny,polecam.

Bukmacher:WilliamHill

Za jakiś czas reszta typów na dziś ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Hiszpania vs Ghana-Hiszpania(-1) kurs:1,57⛔1:0????

Tutaj jak ktoś był szybki mógł złapać nawet po kursie 1,75.Faworyt w tym spotkaniu może być i jest tylko jeden.Hiszpanie w pierwszym swoim spotkaniu rozjechali nie grających wcale źle Amerykanów.Bramkami podzieliły się dwie największe gwiazdy tej reprezentacji Jese i Deulofeu.Błyszczała też dwójka z Atletico,mianowicie Oliver Torres oraz Manquillo.Bardzo dobry mecz zanotował również skrzydłowy Liverpoolu Suso.Jeśli ma się taką pakę z tyloma talentami nie ma innej opcji niż wygrywanie przynajmniej dwoma bramkami z taką reprezentacją jak Ghana.Hiszpanie jak to każda drużyna narodowa od u17 i nawet wcześniejsze roczniki do seniorów prezentują tą samą filozofię gry czyli jak najszybszy odbiór(już pod bramką przeciwnika),gra kombinacyjna z masą podań oraz genialne wyszkoleni technicznie zawodnicy,którzy świetnie wymieniają się pozycjami.Jedynym mankamentem podczas ich spotkania z USA była gra w defensywie oraz wznawianie piłki przez bramkarza Daniela Sotresa.Myślę jednak że w dzisiejszym meczu będzie to wyglądało już o niebo lepiej,a jeśli nawet by coś nie szło to i tak Ghana nie ma tak dobrych zawodników aby to wykorzystywać.Afrykanie byli równorzędnym partnerem dla Francuzów przez około 30minut gry,potem oddali już inicjatywe.To co można by zapisać dla nich jako plus to na pewno agresywność w odbiorze piłki,niezła organizacja na boisku.Po za tym to zespół bez większej jakości czy też błysku.W spotkaniu przeciwko trójkolorowym nie było można dostrzec aby jakaś formacja wybijała się ponad inne czy też ta drużyna miała jakiegoś lidera.Podsumowując:Hiszpania wygra to spotkanie tylko nie wiadomo czy skończy się na 2-3 bramkach czy też zaaplikują ich Ghanie więcej.
⚽Portugalia vs Korea Południowa |1| kurs:1,73⛔2:2????

W tym meczu pójdę w stronę Portugalii.W meczu z Nigerią nie pokazali nic wielkiego ale mieli na prawdę wymagającego przeciwnika.Mimo wszystko tamten mecz zwyciężyli,a uczynili to w dużej mierze dzięki największej perełce swojego zespołu Brumie.Ten 17-letni skrzydłowy to duża nadzieja Portugalskiego futbolu i już jak się nie mylę gra w pierwszym składzie Sportingu Lizbona.Wszystkie trzy gole jakie strzelili Nigerii były zasługą trzech świetnych podań ze środka pola.Każda formacja w tej reprezentacji stoi na bardzo dobrym poziomie.Na środku obrony posiadają dwóch dobrze wprowadzających piłkę do gry zawodników.Mowa tu Tiago Ferreirze,który jest bardzo podobny z wyglądu do Davida Luiza,a i umiejętności też ma spore oraz Edgar występujący w Barcelonie B.Środek bez większego lidera ale warto zwrócić uwagę na zawodnika występującego z dychą Ricardo Esgaio.Wszedł z Nigerią z ławki,zanotował asystę i pokazał na prawdę duże umiejętności,więc może dziś dostanie szanse od 1min.Z przodu to tak jak wspominałem Bruma(świetny drybling,szybki,świetne wykończenie) oraz taka typowa &quot;9&quot; Aladje,który już w poprzednim meczu wpisał się na listę strzelców.Warunkami fizycznymi przypomina trochę Yaye Sanogo z repry Francji.Korea z Kubą była strona przeważającą przez praktycznie cały mecz.Przeciwnik słabiutki więc nie ma się co dziwić.Mają zawodników stosunkowo niskich,szybkich,dobrze czujących się z piłką przy nodze,kreatywnych i walecznych.Minusy to brak takiej rasowej &quot;9&quot; jak choćby Aladje oraz słabe warunki fizyczne co dało swój skutek w postaci utraty bramki po rzucie rożnym z Kubą.Umiejętności poszczególnych zawodników+indywidualności stoją po stronie Portugalii i myślę,że dziś odniosą swoje drugie zwycięstwo na tym turnieju.
Co do ostatniego meczu Francja-USA to szukałbym tu niespodzianki,bo Francja w meczu z Ghaną nie zachwyciła,a USA z Hiszpanią pokazało się z dobrej strony.Amerykanie zakładali niezły pressing,mogli strzelić Hiszpanom jeszcze z jedną bramkę i ogólnie ich gra mi się podobała.Większość zawodników z lig uniwersyteckich ale grają na na prawdę dobrym poziomie.Spokojnie rozgrywają piłkę i chyba nieźle czują się w ataku pozycyjnym czego oczywiście z Hiszpanami nie było okazji pokazać.Francja ma silną kadrę ale jakości w grze takiej jak Hiszpanie nie mają.Jeśli USA poradzi sobie w miarę możliwości w środku pola i odetnie od piłek Sanogo powinno być dobrze.Na pewno nie są bez szans więc proponuje:
⚽Francja vs USA-USA(+2) kurs:1,70✅1:1

Bukmacher:WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom