>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata under 17 - Mexico 2011 [18 czerwca - 10 lipca]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Strona o mistrzostwach -&gt; http://www.fifa.com/u17worldcup/index.html
W tym linku natomiast możemy przejrzeć historie MŚ u17 -&gt; http://www.fifa.com/tournaments/archive/tournament=102/awards/index.html
Pierwsze co się rzuca apropo tych MŚ u17 to kapitalne stadiony na jakich przyjdzie grać zawodnikom. Same obiekty już nadadzą renomy tej imprezie, mecze zupełnie inaczej będą wyglądac w tv.

Faworyci ? W kategoriach młodzieżowych cieżko o takie stwierdzenie, ale z pewnością do tego grona zaliczane są Brazylia, Argentyna, Meksyk, Francja czy Holandia. Ponadto zapewne będzie zespół tzw czarny koń, masa talentów, o których jeszcze nie słyszeliśmy, a za kilka lat będą kluczowymi postaciami swoich zespołów. Z pewnością warto oglądać taki turniej.
Transmisje meczów śledzić będzie można na

Szczegółowy plan transmisji -&gt; http://tv.eurosport.pl/tvpress.shtml?ctspo=22&amp;amp;ctcom=981&amp;amp;ctcha=250,0&amp;amp;ctlan=14
Zapraszam do dyskusji ;)
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Rwanda U17 - England U17
Typ : England U17 ✅
Kurs : @1.40
19 Czerwiec (Niedziela) Godzina 22:00
Ruszają Mistrzostwa Świata U17, które rozgrywane są na boiskach w Meksyku.Już kursy na pierwszą kolejkę wystawione przez bukmacherów mogą &quot;napawać optymizmem&quot; bo jest value choćby na zwycięstwo Anglii czy Holandii.
Rwanda, na cóż zespół z Afryki, łatwa droga na MŚ.Ambicje na pewno mają ale umiejętności są zdecydowanie po stronie rywali.O dobrych obozach czy przygotowaniach kadra Rwandy może zapomnieć, dla nich sam udział jest wielkim sukcesem.Przepustkę wymęczyli, wszystkie spotkania do jednego gola który decydował o zwycięstwie, w ubogiej Afryce nie ma jednak kasy na szkolenie młodzieży choć na pewno chłopaki co przyjechali na Mundial mają swoje ambicje i potrafią grać.W kadrze są zawodnicy 17 letni (2) 16 letni (15) a nawet 4 piłkarzy, 15 letnich.
Młodzież Anglii wiadomo - świetne szkółki szkoleniowe, których jest mnóstwo, duże inwestycje pieniężne i duże możliwości.Zawodnicy z kadry Anglii pewnie za kilka lat będą stanowić o sile czołowych klubów w Europie.W kadrze są gracze głównie 17 letni.W tym roku Anglia grała już Mistrzostwa Europy, doszli do półfinału co tylko potwierdza, że są czołową drużyną Europy a co za tym idzie Świata.
Moim zdaniem Anglicy zdominują zespół Rwandy i pewnie wygrają, nie spodziewałem się aż tak dobrego kursu, liczyłem na nie więcej jak @1.20 ????
Congo U17 - Holandia U17
Typ : Holandia U17 ⛔
Kurs : @1.45
Kolejne starcie ze zdecydowanym faworytem.Można w sumie mniej więcej napisać to co wyżej.Holandia to bardzo silny zespół, jeden z kandydatów do zdobycia złota.W Maju zdobyli Mistrza Europy teraz liczą na Mistrza Świata i grają normalnie swoim najmocniejszym składem.
Kongo podobnie jak Rwanda ma swoje ambicje jak każda drużyna ale jednak umiejętnościami i szkoleniem są daleko od najmocniejszych ekip Świata.W kadrze co ciekawe znajdują się nawet zawodnicy 14 letni.
Podobnie jak w meczu Anglii spodziewam się dominacji zespołu z Europy i pewnej wygranej.
AKO @2.03 myBet 3/10 ⛔
Rwanda U17 - England U17
Typ : England U17 (-1,5) ✅
Kurs : @1.90 Betsson
Stawka : 2/10
Congo U17 - Holandia U17
Typ : Holandia U17 (-1,5) ⛔
Kurs : @2.10 Betsson
Stawka : 2/10
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ciekawie wygląda Meksyk. Są gospodarzami, a do tego mają zdolną młodzież. Nie wykluczone że powtórzą wyczyn swoich starszych kolegów z 2005 roku, kiedy to pokonując w finale Brazylię 3:0, Meksyk zapewnił sobie MŚ, a owe mistrzostwa były rozgrywane w Ameryce Południowej, Peru. Grają u siebie, na pewno będą zmotywowani. Korea Północna to rywal który nawet nie jest liczony do wyjścia z grupy.
Meksyk - Korea Północna | 1 - 1,40 Bet365 ✅ 3:1

@robson
BTS super wygląda w dzisiejszym hicie. Coś mi podpowiada że będzie remis 1:1 ;) Na pewno w obu drużynach ma kto strzelać, a kurs jest ok. Typ popieram jak najbardziej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pierwsze mecze dopiero przed Nami, więc będziemy poznawali poszczególne zespoły, ich możliwości. Ponadto uczyć się będziemy nowych nazwisk piłkarzy.

MEKSYK - KOREA PÓŁNOCNA
Typ : Mexico @ 1,444 Sportingbet✅3:1
Podobnie jak przedmówca powyżej uważam, że zdecydowanym faworytem w tym meczu jest zespół Meksyku. Już nie chodzi tylko o sam fakt iż są gospodarzami tej imprezy. Chociaż zapewne jakiś wpływ to będzie miało, bo np dzisiaj na Estadio Morelos de Morelia przewidywany jest komplet widzów.
O Korei Północnej jak zwykle wiemy najmniej. Można się spodziewać, że swoją gre opierać będą na szybkich kontrach i spontanicznych akcjach, no i będą zasuwać aż miło po boisku.
Meksyk z rywalami z Azji na MŚ u17 grał 7 razy, 4 z nich wygrał, 2 zremisowałi 1 przegrał.
Tak więc zobaczymy czy następne pokolenie Azteków dorówna chociażby temu z 2005r, które to zdobyło złoty medal w Peru. Wtedy brylowali Geovanni Dos Santos, Effrain Juarez czy Carlos Vela.

FRANCJA - ARGENTYNA

Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,615 Sportingbet⛔3:0
Hit pierwszego dnia MŚ u17. Oba zespoły lubują się w technicznej grze więc spodzeiwam się ciekawej i otwartej gry. Czy przełoży się to na bramki? Miejmy nadzieje.

Dubel Mexico + bts France - Argentina AKO @ 2,33 Sportingbet⛔
Jest to kategoria młodzieżowa i pierwsze mecze więc stawka mała. Trzeba zaobserwować co jak komu idzie i wtedy można jakieś wnioski wyciągać. A ponadto to trzeba oglądać mecze ;)
Z tego co patrzyłem to mecz Meksyku pokaże RaiSport1, a mecz Francuzów z Argentyną na Eurosporcie2.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@robson BTS super wygląda w dzisiejszym hicie. Coś mi podpowiada że będzie remis 1:1 Na pewno w obu drużynach ma kto strzelać, a kurs jest ok. Typ popieram jak najbardziej.
Cóż, sądziłem tak samo przed meczem, ale ogladająć to spotkanie to nie było nawet nadzieji, że ten BTS ma szanse powodzenia..
Francja pokazała to czego się spodzeiwałem, czyli techniczny i ładny dla oka futbol, ale to co Argentyna pokazała to już nie przewidywalem. Nie pokazali dosłownie nic! Zero pomysłu na akcje w ofensywie, zostali stłamszeni przez Francuzów. Momentami byli niemiłosiernie ośmieszani przez Benzie, Nangisa czy Yaisiena. Klepali ich jak chcieli i gdyby byli bardziej skuteczni to mogłobyć nawet z 6-0 jak nie lepiej. Bo sytuacje naprawde mieli świetne. Szcezgólnie podobały mi się akcje kiedy to krótkimi podaniami wchodzili w defensywe Albiceleste jak w masło. Po tym co widziałem to Francuzów trzeba powaznie traktować w gronie faworytów do czołowych lokat. A Argentyna ? Hmm następców Maradony czy Messiego to ja tam nie dopatrzyłem się. Byli bezradni w tym starciu. Statystyka strzałów 23-8 mówi za siebie. To, że posiadanie piłki na korzyść Argentyny 53-47 o niczym nie świadczy bo głownie utrzymywali się przy piłce w strefie obronnej, a jak mieli coś skonstruować to czarna magia. Może jeszcze się podniosą w meczach z Jamajką i Japonią...
Skrót Francja - Argentyna ▶http://www.fifa.com/u17worldcup/highlights/video/video=1454913/index.html
Obejrzałem sobie również mecz Meksyku z Koreą Północną. Spotkanie dobrze zaczeli Azjaci, szybko strzelona bramka, ale pytaniem było kiedy Meksykanie odpowiedzą na to trafienie. Warto obserwować grę Fierro i rezerwowego w tym meczu Giovani Cassillasa. Pierszy szybki i błyskotliwy, a drugi świetne centry i dobra gra na lewym skrzydle. Widać ma ułożoną nogę. A same bramki to dwie z trzech dla Meksyku strzelili sobie sami Koreańczycy. Pierwsza to nieudolne wybicie piłki i trafienie swojego obrońcy w głowe, po czym Fierro tylko dokłada nogę, a gol na 2-1 to dośrodkowanie Cassillasa i strzał głową JONG Kwang Sok tyle,że do własnej bramki. A trzecia bramka to treafienie wspomnianego już Cassillasa. Meksyk dominował, ale mnie aż tak nie oczarował jak Francuzi ;)
Skrót Meksyk - Korea Północna ▶http://www.fifa.com/u17worldcup/highlights/video/video=1454811/index.html
-----------------------------

Dzisiaj faworytem wydają się być Anglicy w starciu z Rwandą, która debiutuje na tego typu imprezie. Jednak wczoraj już afrykanie udowodnili, że potrafią ograć europejczyków. Mam na myśli mecz Konga z Holandią. Nie wiem jak to przebiegało, ale już daje sporo do myślenia czy warto ruszać @1,35 na England.
Poczekam do 2 kolejki fazy grupowej i wtedy coś będe starał się postawić, a teraz obserwuje i oglądam mecze.
Zapraszam do dyskusji;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cóż, sądziłem tak samo przed meczem, ale ogladająć to spotkanie to nie było nawet nadzieji, że ten BTS ma szanse powodzenia..
Francja pokazała to czego się spodzeiwałem, czyli techniczny i ładny dla oka futbol, ale to co Argentyna pokazała to już nie przewidywalem. Nie pokazali dosłownie nic! Zero pomysłu na akcje w ofensywie, zostali stłamszeni przez Francuzów. Momentami byli niemiłosiernie ośmieszani przez Benzie, Nangisa czy Yaisiena. Klepali ich jak chcieli i gdyby byli bardziej skuteczni to mogłobyć nawet z 6-0 jak nie lepiej. Bo sytuacje naprawde mieli świetne. Szcezgólnie podobały mi się akcje kiedy to krótkimi podaniami wchodzili w defensywe Albiceleste jak w masło. Po tym co widziałem to Francuzów trzeba powaznie traktować w gronie faworytów do czołowych lokat. A Argentyna ? Hmm następców Maradony czy Messiego to ja tam nie dopatrzyłem się. Byli bezradni w tym starciu. Statystyka strzałów 23-8 mówi za siebie. To, że posiadanie piłki na korzyść Argentyny 53-47 o niczym nie świadczy bo głownie utrzymywali się przy piłce w strefie obronnej, a jak mieli coś skonstruować to czarna magia. Może jeszcze się podniosą w meczach z Jamajką i Japonią...
Czytałem, że Argentyńczycy przylecieli do Meksyku zaledwie 2 dni przed meczem z Francją. To mogło mieć spory wpływ na taki wynik. Dla starszych graczy byłoby to trudne do przezwyciężenia, a co dopiero mówić o takich młodych chłopakach. Na pewno to swoje zrobiło i jeszcze nie ma co skreślać Argentynę, chociaż akurat ich nie miałem przyjemności oglądać.
Co do tych Afrykańskich drużyn. Takie pisanie, że jakiś kraj nie ma szans z Anglią czy innymi ekipami, bo dorosła reprezentacja jest słaba oraz szkolenie w Europie stoi na wyższym poziomie jest nie na miejscu, bo pamiętajmy, że chłopaki w Afryce, a chłopaki w Europie w tym wieku to dwa różne światy pod względem fizycznym. W Afryce to już są praktycznie mężczyźni, a u nas to niestety jeszcze młodzież. Również skąd się biorą tacy gracze jak Adebayor(Togo), M.Diarra(Mali)? No właśnie niby bieda aż piszczy, ale piłka dla nich to jedyna okazja na zaistnienie i przeżycie więc oni grają o coś więcej niż tylko Mistrzostwo Świata do lat 17.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Warto też wspomnieć że w drużynach afrykańskich często występują gracze znacznie starsi, wszyscy o tym wiedzą i moim zdaniem podobnie jest na tych mistrzostwach. Wystarczy spojrzeć tylko na niektórych zawodników z krajów Afrykańskich. Anglia niby pewniak, ale tak jak poprzednik mój powiedział, trzeba uważać. Ta reprezentacja Anglii to nie są rośli zawodnicy z wieloletnim doświadczeniem w PL. Pod tym względem śmiem twierdzić że to właśnie Rwanda może dominować. Kurs 1,30 na Anglików nie jest do zaakceptowania. Pobawię się w pogromcę mitów i postawię za drobne na Rwandę.
Rwanda - Anglia | 1 - 10,00 Bet At Home ⛔
Rwanda - Anglia | X - 5,00 Bet At Home ⛔
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Warto też wspomnieć że w drużynach afrykańskich często występują gracze znacznie starsi, wszyscy o tym wiedzą i moim zdaniem podobnie jest na tych mistrzostwach.
Wywąchałeś jakąś aferę czy jak bo nie bardzo rozumiem??
Z tego co mi wiadomo to :

Wszyscy zawodnicy muszą być urodzeni po 1 stycznia 1994 roku.

Więc jak legalnie mogą grać tam starsi??
Albo jak o tym wszyscy wiedza a FIFA nie wie??
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Często są cyrki z wiekiem w krajach trzeciego świata. Nawet na olimpiadzie w Pekinie były chyba 14 czy 15letnie gimnastyczki choc minimalny wiek to 16 i odkryto to dopiero po olimpiadzie.
 
golden 0

golden

Użytkownik
Nie słyszałeś nigdy o cofaniu daty urodzenia przez Afrykanów? Tutaj taki znaleziony na szybko artykuł http://afrykagola.pl/?p=373
Ja tak jak już robson wspomniał, przynajmniej do końca pierwszych kolejek się wstrzymam z typowaniem - po wczorajszej porażce Holendrów z Kongiem już na tym turnieju chyba nic mnie nie zaskoczy:?
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U17
Spotkanie: Niemcy (U17) - Ekwador (U17)
Typ: pierwsza połowa, 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: bwin
Analiza:

Młodzi NIemcy bardzo dobrze spisywali sie na ME w tym roku, zespół zgrał sie i zagrali już co ważniejsze kilka mecz o stawkę. Młodzież niemiecka dzięki dobremu szkoleniu zawsze prezentuje wysoki poziom. O Ekwadorczykach nie wiadomo mi za dużo ale śmiem sądzić że nie mają mocnej drużyny, nigdy nie mieli mocnych juniorów, do tego dochodzi brak doświadczenia z ich strony i dlatego stawiam że Niemcy obejma prowadzenie już w pierwszej połowie.
 
arctic 0

arctic

Użytkownik
Pewne jest jedno. Warto przed postawieniem kilku groszy spojrzeć gdzie dany mecz będzie grany i w jakiej temperaturze. Wczoraj Anglicy grali przy 28 st. ale temp. może dochodzić do 35-37 st. . Wiadomo, że obydwa zespoły grają w tych samych warunkach ale jeśli się ktoś wychował w takim klimacie to na pewno dla niego będzie to mniej uciążliwe niż dla zespołów z Europy Środkowej.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Młodzi NIemcy bardzo dobrze spisywali sie na ME w tym roku, zespół zgrał sie i zagrali już co ważniejsze kilka mecz o stawkę. Młodzież niemiecka dzięki dobremu szkoleniu zawsze prezentuje wysoki poziom. O Ekwadorczykach nie wiadomo mi za dużo ale śmiem sądzić że nie mają mocnej drużyny, nigdy nie mieli mocnych juniorów, do tego dochodzi brak doświadczenia z ich strony i dlatego stawiam że Niemcy obejma prowadzenie już w pierwszej połowie.
O jakim doświadczeniu mówisz w takim wieku ? Myślisz że podczas jednego turnieju tacy piłkarze nabierają bardzo cennego doświadczenia i następuje w nich jakaś przemiana wewnętrzna czyniąca z nich dobrych piłkarzy ? Kształtowanie się piłkarza nie tylko pod względem umiejętności, ale także pod względem tego co ma w głowie wymaga lat, więc próżno pisać o tym że Niemcy są bardziej doświadczeni. Kolejne mity o wyszkoleniu piłkarskim i takie tam. Fakt to ma znaczenie, ale w dłuższym okresie czasu. W Ameryce Południowej/Afryce jest przecież mnóstwo szkółek piłkarskich, a moim zdaniem to właśnie z Ameryki Południowej pochodzą najlepsi piłkarze. Szkoda pisać o wyszkoleniu bo w większości meczów które zostaną rozegrane na tych mistrzostwach dużą rolę odgrywa siła fizyczna, szybkość. Większość bramek pada po jakiś głupich błędach, których młodzi piłkarze nie potrafią się pozbyć. Wykop bramkarza tuż na wbiegającego rywala, wykopy po autach, stoperzy którzy nie potrafią zachować zimnej krwi będąc przy piłce, napastnicy z kilku metrów trafiają w bandy reklamowe, pomocnicy mają na koncie bardzo niecelne podania. Błędów jest mnóstwo i na tych mistrzostwach powiem raz jeszcze nie liczą się umiejętności poszczególnych piłkarzy, tutaj nie da się wygrać jednym piłkarzem całego meczu. Trzeba walczyć, biegać, przepychać się, wygrywać pojedynki główkowe no i przede wszystkim zagrać twardo w obronie. Przystosowanie się do warunków także ma znaczenie i moim zdaniem pod tym względem Ekwadorczycy będą lepiej przygotowani.
Niemcy - Ekwador | X2 - 2,50 Bet At Home ⛔ 6:1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wtrące swoje dwa grosze do dyskusji o meczu Niemcy - Ekwador.
Dzisiejszy mecz odbędzie się na stadionie Estadio Corregidora w Queretaro. Sprawdziłem i miasto to leży na wysokości 1825 m n.p.m. Do czego zmierzam, Ekwador to tzw &quot;górale&quot;. Przecież u nich w Quito innym nie da się grac. Nie wiem czy w tym przypadku też to będzie miało znaczenie, ale tak zapodałem swój punkt widzenia tego meczu. Owszem Niemcy słyną w ostatnich latach ze szkolenia młodzieży, ale przecież nie powiediane, że każde pokolenie to będzie jakiś Gotze, Schurrle itp.
Dlatego ja swoją metodą, czekam co pokażą dzisiaj i wtedy będe oceniał ;)
Mnie dzisiaj jednak najbardziej ciekawi mecz Brazylia - Dania.
Kursy znowu jednoznacznie wskazują faworyta, ale coś mi się wydaje, że Dania jest w stanie powalczyć. No i warto obserwowac brazylijczyka Lucasa Piazona.
Oba mecze na Eurosportach dzisiaj od 22 więc obserwujemy!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pewne jest jedno. Warto przed postawieniem kilku groszy spojrzeć gdzie dany mecz będzie grany i w jakiej temperaturze. Wczoraj Anglicy grali przy 28 st. ale temp. może dochodzić do 35-37 st. . Wiadomo, że obydwa zespoły grają w tych samych warunkach ale jeśli się ktoś wychował w takim klimacie to na pewno dla niego będzie to mniej uciążliwe niż dla zespołów z Europy Środkowej.
No właśnie cenna uwaga z Twojej strony. Np. dzisiaj o godzinie 15 czasu miejscowego swoje mecze rozegra Brazylia i Niemcy czyli niby faworyci tych meczów. A w Guadalajarze(Brazylia-Dania) o tej porze ma być ponad 30 stopni.
O Brazylii słów kilka można powiedzieć. Mistrzowie Ameryki Płd. z tego roku. Wygrali w Ekwadorze i na pewno teraz nastawiają się na zwycięstwo w Meksyku. Ciekawy skład w ataku. Adryan, Lucas Piazon czy Leo. Co ciekawe jednym z najlepszych strzelców Canarinhos na turnieju w Ekwadorze było obrońca Gremio, Matheus Barbosa. O Duńczykach niestety nic nie wiem i ciężko mi powiedzieć co sobą prezentują. Widać tylko, że wszyscy grają jeszcze w swoim kraju. W tym meczu typuje zwycięstwo Brazylii, która w takich warunkach już raczej grała nie raz więc będą wiedzieli co robić.
Moje typy:
Brazylia @ 1,40 Ladbrokes✅3:0
Brazylia(-1) @ 1,91 Bwin
✅

Co do meczu Niemcy-Ekwador to ja mam inne zdanie niż mój jeden z poprzedników. Samego typu nie neguję, bo nie wiadomo jak to będzie ale już tą analizę na pewno można trochę negować.
Młodzi NIemcy bardzo dobrze spisywali sie na ME w tym roku, zespół zgrał sie i zagrali już co ważniejsze kilka mecz o stawkę. Młodzież niemiecka dzięki dobremu szkoleniu zawsze prezentuje wysoki poziom. O Ekwadorczykach nie wiadomo mi za dużo ale śmiem sądzić że nie mają mocnej drużyny, nigdy nie mieli mocnych juniorów, do tego dochodzi brak doświadczenia z ich strony i dlatego stawiam że Niemcy obejma prowadzenie już w pierwszej połowie.
Jak można powiedzieć, że któraś drużyna w tym wieku ma doświadczenie lub go nie posiada? Moim zdaniem nikt tu nie jest doświadczony. To, że Niemcy grają w takich klubach jak Bayern, Borussia czy Schalke to nic nie znaczy. Wiadomo, że w Ameryce Płd. od wielu lat szkoli się znakomitą młodzież. Ekwadorczycy na pewno musieli dobrze przygotować ten rocznik, bo mieli u siebie już w tym roku jedną wielką imprezę. Zajęli tam dopiero 4 miejsce co na pewno było ich porażką i teraz będą chcieli się zrewanżować za to. Mecz z Niemcami odbędzie się w Queretaro, a tam wysokość jest nie mała(około 1,8 tysiąca metrów). Jak można zobaczyć w kadrę Ekwadoru to widać wielu graczy grających w klubach ze stolicy(LDU, Nacional czy Deportivo). Jak wysokość panuję w Quito każdy wie, więc gracze na pewno na tą ewentualność będą gotowi. Również temperatura będzie bliższa Ekwadorczykom, aniżeli Niemcom. Technicznie moim zdaniem różnicy być nie powinno więc tutaj żadna z ekip nie ma przewagi. Jedynie taktyką mogą Niemcy ich pokonać ale jak wiadomo w tym wieku to jest element na pewno nie dominujący. Na gole najbardziej liczyć można ze strony Cevallosa, Batiojy, którzy podczas Sudamericano U17 byli najskuteczniejsi w zespole Ekwadoru oraz Joel Valencia, który jako jedyny gra za granicą - Zaragoza.
Moje typy:
Ekwador(+0,5) @ 2,67 Bet365⛔6:1
Ekwador(+1,5) @ 1,65⛔
Ekwador strzeli @ 1,48 Bwin✅
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Na dzisiaj warto zagrać jakieś handi na Brazylię. Głównym czynnikiem zapewne będzie, tak jak wspomnieli Arctic i kapszti temparatura. Brazylijczycy grają w takich warunkach bardzo często, są do tego przyzwyczajeni. A Duńczycy, skoro wszyscy grają w swoim kraju, takich ekstremalnych temperatur raczej nie doświadczają. Tym bardziej, że mecz odbędzie się o godzinie 15.00 czasu miejscowego w Meksyku. Nie wiem jaki jest to stadion i jak jest położony, ale z obserwacji poprzednich meczów pewnie cały mecz będzie w pełnym słońcu. To raczej wykończy Duńczyków, będą się roztapiać, i Brasil im pokaże jak się gra. Nie wiem czy jakiś buk to oferuje ale moja propozycja to handi na Brazylię nawet -2,5. ✅ 3:0
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Na dzisiaj warto zagrać jakieś handi na Brazylię. Głównym czynnikiem zapewne będzie, tak jak wspomnieli Arctic i kapszti temparatura. Brazylijczycy grają w takich warunkach bardzo często, są do tego przyzwyczajeni. . Nie wiem czy jakiś buk to oferuje ale moja propozycja to handi na Brazylię nawet -2,5.
Człowieku jak widzę takie podejście to mi się jedno z Tobą kojarzy ale nie będę tutaj wspominał nawet o czym myślę ????
Wiesz co Ci powiem.Jak w zawodach w Fifę 11 lałem po kolei kolegów z roboty to też jednemu piłka przeszkadzała drugiemu koszulki trzeciemu siatki na bramkach czwartemu jeszcze coś....
Jako że temperatura będzie po stronie Brazylii to może najlepiej od razu zagrać handicap - 4,5 co?? Dobry kurs może się gdzieś da złapać???
To jest mecz.I zwalanie winy na temperaturę świadczy tylko o głupocie typującego....
Temperatura nie gra.Grają zawodnicy....
Czy jakby te mistrzostwa były rozgrywane np w Szwecji to nie postawił byś na Brazylię po takim samym kursie tylko i dla tego że tam temperatura była by po stronie Duńczyków??
Ostatni mecz Francja - Argentyna 3-0 jak widać temperatura nie pomogła....
Ja dostaje bany za to że pisze co myślę a Wy za takie bzdety jeszcze punkty reputacji łapiecie....
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
@(L)egionista87
A co cie to obchodzi, to są moje własne przemyślenia na ten mecz. Chyba o to na tym forum chodzi, aby jak najlepiej opisać mecz przez kilku typerów, uwzgledniając wszystkie aspekty. Jak ci się nie podoba, nie musisz stawiać. Postaw na Danię, bo w Brazylii bieda i piłkarze będą głodni i im się nie zechce biegać pewnie.

Oczywiscie chodziło mi o aspekty pozasportowe. Może pomyślałes że tylko na tym się wspierałem. Nie pisałem już nic o poziomie sportowym zawodników. Ale biorąc pod uwagą,że Brazylia jest jednak lepsza, temperatura, też będzie dla nich sporym handi.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ostatni mecz Francja - Argentyna 3-0 jak widać temperatura nie pomogła....
Czytałem, że Argentyńczycy przylecieli do Meksyku zaledwie 2 dni przed meczem z Francją. To mogło mieć spory wpływ na taki wynik. Dla starszych graczy byłoby to trudne do przezwyciężenia, a co dopiero mówić o takich młodych chłopakach. Na pewno to swoje zrobiło i jeszcze nie ma co skreślać Argentynę, chociaż akurat ich nie miałem przyjemności oglądać.
Od i cała odpowiedź na to pytanie:grin:
 
arctic 0

arctic

Użytkownik
Słowa Duńskiego trenera:
&quot;With the heat here we’ll have to slow things down at times. We won’t be able to play with our usual rhythm and intensity, and we’ll have to adopt a bit of a South American style, taking our time and then picking the pace up when we need to
&quot;.
W skrócie: w związku z panującą temperaturą nie będziemy w stanie grać z taką samą intensywnością i takim samym rytmem jak to zwykle bywa.
Zatem jakieś zmiany w taktyce będą a co za tym idzie jedno wielkie X ???? .
Co do drugiego meczu to przyznam, że obejrzę pierwsze 15 minut na live i może ew. zagram Ecuador X2. Przed meczem kurs @2.75 także dość atrakcyjny. Powód? Z tego co wyczytałem to Ecuador w opinii ekspertów posiada dość dobry skład w którym znajdziemy spore indywidualności. Dlaczego zatem mają przegrać? Niemcy nie są jakąś drużyną nie do pokonania i nie do zremisowania z nimi. W tym roku punkty urwali im: 2 x ekipa Holandii, Portugalia, Rumunia, Serbia, Czesi... . Poza tym jakby nie było Ekwadorczycy będą jakby u siebie. Jedyne czego się obawiam to różnicy w warunkach fizycznych. Dlatego wolę zobaczyć kilka pierwszych minut i wtedy ew. coś zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom