>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Hochfilzen 09-19 luty 2017

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Top Italian Competitor - Alexia Runggaldier 6.00 Marathon ✅

Genialny występ Alexii i jest medal ✅✅✅✅
Runggaldier - 3, Wierer - 16, Vitozzi - 36, Sanfilippo - 54

Typ trochę na czuja , Alexia najlepsza strzelczyni 87% i tutaj upatruje w tym typie powodzenia. Wierer jakoś nie przekonuje w tym sezonie, pełno pudeł, Vitozzi fajnie się pokazała w sprincie i sztafecie ale już gdzie było wiecej strzelań popłynęła. Sanfilippo najsłabsza z Włoszek i w niej nie upatruje zagrożenia. Oczywiscie Wierer biegowo lepsza jest ale czy jest w stanie przy jednym pudle wiecej odrobić minute? nie widze tego. Alexii nie wyszedł sprint 43 miejscie i właśnie dzieki swietnemu strzelaniu 20/20 w pościgówce awans na 15. Licze na jej solidność na strzelnicy i całkiem niezłą forme.

Stanior ponowię pytanie , ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi . Od 3 lat nie gram w marathonie poniewaz po 2 trafionych betach po ok 140 eu max dostałem takie limity , ze mogłem za ok 11 eu zagrać 1 beta a taki kurs 6 jak teraz podajesz to max nie przekraczał 2eu - więc pytam znów , czy coś sie zmieniło u nich bo widzę , ze ćwiczysz ich cały czas - czy to for fun bo stawki u nich są zabawowe
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Stanior ponowię pytanie , ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi . Od 3 lat nie gram w marathonie poniewaz po 2 trafionych betach po ok 140 eu max dostałem takie limity , ze mogłem za ok 11 eu zagrać 1 beta a taki kurs 6 jak teraz podajesz to max nie przekraczał 2eu - więc pytam znów , czy coś sie zmieniło u nich bo widzę , ze ćwiczysz ich cały czas - czy to for fun bo stawki u nich są zabawowe
nie mam tam limitów ponieważ ja gram czysto for fun dla emocji za nieduże stawki ;)
e: do usunięcia/ to temat do analiz
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Michal Slesingr - Dmytro Piruchnyi 2 1.73 Marathon ⛔ słabo dziś Dmytro
Dmytro już opisywałem kilka postów wyżej to już nie bede sie powtarzał , Ukrainiec jest mega solidny na strzelnicy i po raz kolejny mu zaufam. Slesingr jak na razie ma słabiutki sezon, 22 miejsce w klasyfikacji generalnej i zaledwie 78% skuteczności na strzelnicy chwały mu nie przynosi i widać że ma z tym problemy. Biegowo to porównywalnie ale to będzie miało mniejsze znaczenie. Warto dodać że w tym sezonie Czech jeszcze ani razu nie był bezbłędny. Widać że formy nie przywiózł tutaj na mś 42 i 30 miejsce , do sztafety mieszanej też się nie załapał. Ukrainiec co bólu równy na strzelnicy i ide zdecydowanie w jego strone.
 
M 24

matt36365

Użytkownik
Shipulin - Moravev 1 1.57
Schemp - Landertinger 1 1.36
@ 2.14 bet365
Shipulin wg mnie dziś będzie bardzo wysoko. Ostatnio strzela bardzo dobrze, w Hochfilzen 1 błąd w pościgowym, 3 w sprincie i czyste konto w sztafecie. Wcześniej w Antholz w biegach z 4 strzelaniami, oba biegi po 1 pudle. Moravec ostatnio ze strzelaniem gorzej niż Anton. W Hochfilzen sprint 1 pudło, pościg 2, sztafeta 2. W Antholz w masówce 3 pudła, w indywidualnym 4, w sztafecie 3. Widać, że ostatnio Rosjanin jest znacznie solidniejszy na strzelnicy.
Schemp 88% w tym sezonie, Austriak 81%. Obaj zawodnicy notują ostatnio dobre wyniki, ale po wynikach ze sprintu i pościgu to Niemiec dla mnie będzie dziś górą.
Swoją drogą bet365 pozwala postawić tylko 130 zł a reszta do akceptacji tradera, wtf?
No niesamowite, Moravec odpalił nieźle, Shipulin solidnie no ale jedno pudło za dużo... Szkoda wielka
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
ktoś usunął mój dobry post Iliev - Roesch 1. Gratulacje dla moderatora/redaktora. To jest biathlon i wszystkie analizy możecie sobie między bajki włożyć. Ważne, czy trafisz, czy nie. Szczególnie dzisiaj. Co miałem niby pisać, że Bułgarzy dobrze przygotowali się do MŚ? Kopiować statystyki, które każdy może sprawdzić? Pfff...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W takim razie załóż temat w dziale z kuponami i tam to podawaj, jak nie rozumiesz idei działu.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@Pawel8258
Z jednej strony masz rację bo liczy się kasa ale właśnie z tego powodu nie uważam że analizy są mniej ważne niż to czy typ wszedł czy nie bo gdybyś dziś napisał że pojedynek Bailey - Fourcarde to pewna 1 to okazałoby się że trafiłeś niezła kasę więc wszystko jest ok ale gwarantuję Ci że w długim terminie daleko byś na takich typach nie popartych analizą a jedynie fartem za długo nie pojechał.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
@inzaghi78
Bailey - Fourcarde. Oczywiście grałbym na Francuza. Chociaż osobiście nie jest moim idolem. Ok, będę parę zdań dopisywał. Pozdrawiam.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sztafeta 4x6km w Hochfilzen - Kobiety
Od 14:45



Włochy vs Ukraina 1 @ 1.72 Bet365 ⛔ 5-2



Włochy w składzie: Lisa Vittozzi, Federica Sanfilippo, Alexia Runggaldier, Dorothea Wierer
Ukraina w składzie: Iryna Varvynets, Julia Dżyma, Anastasia Merkuszyna, Olena Pidruszna

Dwie sztafety, które celują jutro w medal. W mojej ocenie Włoszki mają bardzo dobry i mocny skład i to one są faworytem tej rywalizacji. Forma całej czwórki znakomita lub solidna. Po kolei jednak. Pierwsza zmiana powinna paść łupem Vitozzi. Dziewczyna błysnęła w sprincie, potem trochę gorzej, ale biegowo powinna trochę nadrobić. Dla porównania w biegu indywidualnym niemal znokautowała rywalkę. 6km to nie zbyt długi dystans, ale zakładając skuteczne strzelania to kilka sekund jak najbardziej do nadrobienia.
Na drugiej zmianie teoretycznie Dżyma jest faworytką. Jednak to bardzo chimeryczna zawodniczka. Ona jest chyba jedyną z Ukrainek, która może coś zawalić na strzelnicy. Ma w tym elemencie problem i czy coś zyska nad Sanfilippo to wątpliwa sprawa. Na półmetku powinno być blisko.
Dalej ruszy Runggaldier uskrzydlona medalem. Włoszka podobnie jak rywalka dobrze strzela, ale na tych mistrzostwach również szybciej biega. Spokojnie może tutaj bez dobierań wystrzelić 0+0 i troszkę biegiem zyskać.
Mała przewaga i Wierer powinna to utrzymać. Owszem Dorothea na razie bez sukcesów, forma nieco słabsza, ale też Pidruszna bez błysku. W takiej ewentualnej bezpośredniej walce trzeba Wierer stawiać w roli faworytki. Spokojnie stać ją na dobre strzelanie, szybkością zyska i też biega po prostu lepiej.
Reasumując. Do półmetka mniej więcej równo. Potem jednak dwie zmiany na korzyść Włoszek. Strzelanie na podobnym poziomie, ale bieg po ich stronie i to może zaważyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@rogerfede93

Zacznę od tego że nie będę obiektywny bo Ukrainki dały chyba mi najwięcej kasy w całej historii mojej bardzo długiej przygody z Biatlonem w bukmacherce i stąd ten sentyment :grin:

Co do porównania występów indywidualnych zgodzę się z Tobą a nawet jeszcze dodam na korzyść Twojego typu że dość łagodnie potraktowałeś w opisach Ukrainki -- jest tylko jedno &quot;ale&quot; w tym wszystkim i już to kiedyś tutaj pisałem

Ukrainki nawet jak indywidualnie wypadają słabo, przecietnie lub średnio to w sztafecie występują wybitnie -- w tym roku 3,4,4 miejsce to istna rewelacja biorąc pod uwagę fakt że 2 pierwsze miejsca były ciągle zarezerwowane przez Niemki i Francuzki .

Także na papierze typ bardzo dobry ale ja nie odważę się uciąć ręki która tyle lat karmiła :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Czechy - Ukraina 2 1.70 Fortuna
Czeszki bez formy jedynie Koukalova non stop w czołówce ale uważam że to może być za mało na bardzo silną sztafetę Ukrainy która za każdym razem walczy o podium.
Rosja - Szwecja 1 1.40 Fortuna Akimova ...
Rosjanki zdecydowanie mają wyrównany skład w sztafecie od Szwedek dlatego w tej parze są moimi faworytkami i uważam że dzisiaj pokażą się z dobrej strony.
AKO 2.38 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 32

hortex

Użytkownik
Ukraina - Norwegia 1 @1.41 Marathonbet ✅ 2/11 biathlon sezon 16/17 3/3 - 100%

Ukrainki w sztafecie są zawsze groźne, bardzo zespołowe. Osiągają dobre wyniki, gdyż w drużynie jest dobra atmosfera. Varvynets dobrze strzelała w indywidualnym, wypoczęta bo to jej jedyny bieg bodajże. Olsbu, Fenne tu bez formy totalnie. Eckhoff także słabo strzela. Generalnie Norweżki są bez formy, któraś z nich zarobi karną rundę przy tym strzelaniu. To powinno załatwić sprawę. Dzyma, Merkushyna i Olga (choć troszkę słabsza niż na początku sezonu), powinny odprawić Norweżki.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Sztafeta mężczyzn:
UKR - SWE To miałem grać na UKR, ale po kursie nieopłacalnym, więc zagrałem:
✅ CZE - AUSTRIA 2. Kurs 1.85. ✅ Prawie ostatnia szansa gospodarzy na - no właśnie... zobaczymy jutro. Za Austrią przemawia fakt, że na najważniejszych zawodach potrafią się skupić.
(2010 Olimpiada - 2) (2011 MŚ -9) (2012 MŚ - 5) (2013 MŚ - 5) (2014 Olimpiada - 3) (2015 MŚ - 5) (2016 MŚ - 4) i za każdym razem ... wygrywają z Czechami.
Jeszcze ustawienie sztafet i zestawienie czasów biegowych ze sprintów:
Mesotitch (22:45) - Krupcik (???)
Eberhard (21:35) - Moravec (21:48)
Eder (22:06) - Slesingr (22:07)
Landertinger (21:40) - Krcmar (22:19)

Dodatkowo jeden singiel:
Kto będzie zajmować wyższe miejsce na 1. zmianie?
D. Mesotitsch / T. Stenersen 1 1.75 ✅
Austriak na tych MŚ nie dość, że lepiej biega, to i lepiej strzela. Przy dopingu własnej publiczności jest faworytem. O Szwedzie do tej pory nawet nie słyszałem.
Miłego weekendu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Czechy - Ukraina 1 @1,50
Niemcy 1-3 @1,32
Norwegia - Austria @1,16
AKO @2,30 ???????????? ⛔

Czesi fajnie wyglądają na tych mistrzostwach. Slesingr, Krcmar no i Moravec, ich występy na duży plus. Jedynie ten Krupcik może naszym południowym sąsiadów popsuć humory. Dla mnie fajny kurs do pobrania. Ukraińcy o jeśli biegali, występowali gorzej od Czechów.
Niemcy jak dla mnie tutaj mogą wygrać i powtórzyć wyczyn kobiet z wczoraj. Mają równą ekipe, medal na spokojnie w ich zasięgu, tylko pytanie z jakiego kruszca.
Norwegia na każdej zmianie ma zawodnika lepszego, kurs na podbicie.
USA - Szwajcaria 1 @1,40 ✅
Bailey i Burke przeciwko wyróżniającemu się Wegerowi, który mógł się zakręcić koło podium, gdyby nie spartolił ostatniego strzelania na 20 km. W moim odczuciu Ci dwaj panowie powinni zrobić różnicę, tym bardziej, że Bailey występuje na 1 zmianie. Kurs fajny do dubelka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Austria 1-6 1.50 Fortuna✅
Austria w najsilniejszym swoim składzie w dodatku przed własna publicznością. Uważam że to dzisiaj będzie ich dzień i w drużynie pokażą się z bardzo dobrej strony.
Norwegia 1-3 1.30 Fortuna⛔
Jak dla mnie cały czas numer jeden w sztafecie mężczyzn, uważam że dzisiaj to wygrają ale jednak bądźmy ostrożni bo niespodzianki juz były na tych mistrzostwach.
Ukraina - Szwecja 1 1.35 Fortuna✅
W tej parze obstawiam zdecydowanego faworyta reprezentację Ukrainy. Są bardzo silni podobnie jak sztafeta kobiet i za każdym razem walczą o szóstkę. Szwedzi natomiast w kratkę.
 
M 24

matt36365

Użytkownik
Ukraina - Szwecja 1 1.35 też moim zdaniem gładko wejdzie, ale ciężko mi połączyć to z innymi typami więc sam odpuściłem.
Ale chciałbym zwrócić uwagę na 2 typy w bet365.
Hofer - Rastorgujevs kto lepszy po 1 zmianie?
Hofer 1.90
Włoch strzela porządnie, szczególnie w sztafecie nigdy nie osłabia swojej drużyny, natomiast Łotysz strzela tragicznie, a już szczególnie na tych mistrzostwach. Znawcą biathlonu nie jestem, biega chyba nieznacznie szybciej, no ale uważam, że Włoch na strzelnicy zyska bardzo dużo i po 1.90 nie odpuszczę tego.
Beatrix - Chepelin kto lepszy po 1 zmianie?
Beatrix 1.44
Francuz strzelanie ostatnio bardzo dobre, Białorusin już nie raz spartolił Białorusinom sztafetę, strzela o wiele gorzej, biegowo też lepszy znacznie lepszy nie jest o ile w ogóle.
Jak mówiłem wielkim znawcą biathlonu nie jestem, ale te typy wydają mi się być warte uwagi. Powodzenia ????
 
H 32

hortex

Użytkownik
Szwedzi indywidualnie są mizerni, ale w sztafecie silni dość bo strzelają równo i bez wpadek. Także uważałbym...kurs mizerny na Ukrainę. Chyba lepiej próbować Ukrainę w parze z USA. Bailey już swoje wygrał, Burke tutaj w kratkę, a Leif czy ostatni mogą odwalić. To samo para Hofer - Łotysz. Włoch strzela porządnie? Spring poza 60, do pościgowego się nie dostał, indywidualny 4 pudła na 10 pierwszych strzelań. Łotysz tu też bez formy. Stawianie między dwóch gości, którzy nic nie prezentują obecnie to jak loteria. Norwegia mimo 4 dobrych nazwisk często coś zawala w strzelaniu. W Austrii powolny i słabo strzelający w stójce Meso czy Eberhard, którzy także mogą odwalić. W zasadzie najbardziej równe reprezentacje to Ukraina i...Szwecja. Z tych, które solidnie strzelają. Dobre wskaźniki i formę mają też...Bułgarzy. Sinapov nawet formę złapał, Iliev i Anev także poprawnie, jeśli Kletcherov, który zazwyczaj ma 85% dobrze strzeli to raczej bieg go pociągnie po dobrym strzelaniu. Także na parę aspektów radziłbym wziąć uwagę.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@TomekZWD

Co do Ukraińców już nie mam takiej pewności jak do koleżanek co wczoraj się pięknie potwierdziło -- zaskoczyły nawet takiego fana ich reprezentacji jak ja ;)
Ukraińcy rewelacja w tym roku w sztafetach - trzy razy 4 miejsce ale tutaj spisują sie na tyle tragicznie ze nie widzę ich w top 5.

@hortex
Piszesz o himerycznych Norwegach i Austryjakach a faworyzujesz Ukrainę , Szwecję czy Bułgarię. Nie wiem czy dobrze odczytałem Twoje intencje ale czy Ty widzisz te reprezentacje jako faworytów dzisiejszego biegu ?? Jak dla mnie miejsce na podium jednej z nich już będzie bardzo dużą niespodzianką - cokolwiek więcej mega sensacja wręcz niemożliwa
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hofer - Rastorgujevs kto lepszy po 1 zmianie?
Hofer 1.90

Włoch strzela porządnie, szczególnie w sztafecie nigdy nie osłabia swojej drużyny, natomiast Łotysz strzela tragicznie, a już szczególnie na tych mistrzostwach. Znawcą biathlonu nie jestem, biega chyba nieznacznie szybciej, no ale uważam, że Włoch na strzelnicy zyska bardzo dużo i po 1.90 nie odpuszczę tego.
tez sie nie znam na tym ale patrzac na staty to lotysz niszczy biegowo hofera tutaj. na 10km takie same czasy a lotysz 2 pudla wiecej wiec z 50sek nadrobione.
biorac pod uwage ze w sztafecie sie dobiera(chyba) to lotysz za 1,80 fajne
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sztafeta 4x7.5km w Hochfilzen - Mężczyźni
Od 14:45



Rosja w TOP 3 - NIE @ 1.83 Bet365 ⛔ 1 miejsce



Rosjanie nie robią furory na tych mistrzostwach. Jedynie Szypulin w czołówce, chociaż i on ma swoje gorszy chwile. Skład Wołkow, Tsvetkov, Babikov i Szypulin nie może powalać. Wołkow dobry strzelec, ale biega słabo (najlepszy przykład na ME), Tsvetkov to kolejny niezły strzelec, ale bieg pozostawia wiele do życzenia. Babikov bez formy i tylko Anton nieźle wygląda, ale przecież też na ostatniej zmianie przyjdzie mu walczyć z elitą. Owszem Rosjanie mogą nadrobić nieco na strzelaniu, ale jeżeli inni wielcy: Norwegowie, Niemcy czy Francuzi nie zaliczą jakiś wpadek w postaci karnej rundy to biegowo zyskają wiele. Też inne sztafety jak Czesi czy Austriacy mogą swoje wykręcić i gdzieś powalczyć o pudło. Mnie Rosjanie kompletnie nie przekonują i o podium będzie im piekielnie trudno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom