>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym - Kopenhaga 2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Po wielkich tourach czas na Mistrzostwa Świata. Odbędą się one w dniach 19-25 września w duńskiej Kopenhadze. W tym roku wyścig wraca do swoich korzeni bo pierwsze MŚ w kolarstwie szosowym w 1921 roku odbyły się w stolicy Dani. Mistrzostwa rozgrywane są według kategorii. Nas najbardziej interesuje kategoria Elit. Każda kategoria będzie posiadała dwa wyścigi, jeden ze startu wspólnego drugi to jazda indywidualna na czas. Zawodnicy walczą o tęczowe koszulki oraz o medale Mistrzostw Świata.
▶ Program zawodów:

Klasyfikacja mężczyzn - elite

Wyścig ze startu wspólnego - 280 km (25 września)
Jazda indywidualna na czas - 46,4 km (21 września)
Klasyfikacja mężczyzn do lat 23
Wyścig ze startu wspólnego - 182 km (23 września)
Jazda indywidualna na czas - 35,2 km (19 września)
Klasyfikacja juniorów
Wyścig ze startu wspólnego - 182 km (24 września)
Jazda indywidualna na czas - 27,8 km (20 września)
Klasyfikacja kobiet - elite
Wyścig ze startu wspólnego - 140 km (24 września)
Jazda indywidualna na czas - 27,8 km (20 września)
Klasyfikacja juniorek
Wyścig ze startu wspólnego - 70 km (23 września)
Jazda indywidualna na czas - 13,9 km (19 września)
Tak jak pisałem wyżej nas interesuje 1 kategoria bo pozostałych raczej nie będziemy mogli nigdzie obstawiać.
▶ Wszystkie wyścigi relacjonować będzie Eurosport.
▶ Oficjalna strona wyścigu: http://www.copenhagen2011.dk/index.php
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W zeszłym roku bet365 wystawiał oferty na orlików i kobiety, oby w tym roku było podobnie :|
Trasa z profilu raczej dla sprinterów, szykuje się powtórka z Madrytu, czy sprzed roku i finisz z peletonu. Niewielkie hopki na trasie, ciężko będzie kolarzom pokroju Gilberta się urwać. Zobaczymy.
Z Polaków dobre wyniki ostatnio notował Kwiatkowski, również Gołaś powinien starać się o jakąś niezłą lokatę, reszta niech się zabiera w ucieczki i stara się ukończyć wyścig. A na czas może Bodnar powalczy o TOP10
http://www.pzkol.pl/kolarstwo_szosowe/kadra_polski_na_szosowe_ms_kopenhaga_2011-s3493.html
Nie ma Breschela, moim faworytem będzie chyba Hushovd, liczę też na dobre miejsce Freire ;] Może Cavendish? Czekamy na kursy.
Na czasówkę chyba Martin, co roku był bliżej pokonania Cancellary, teraz powinno mu się w końcu udać sięgnąć po złoto.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Na czasówkę chyba Martin, co roku był bliżej pokonania Cancellary, teraz powinno mu się w końcu udać sięgnąć po złoto.
No dokładnie.Na razie nie myślałem o starcie wspólnym tylko właśnie o czasówce - Martin wszystkie czasówki na Tourach zgarnął i nie miał problemów z pokonaniem Fabiana, co dodatkowo to bukmacherzy wystawiali fajne kursy na niego.Dobrze by było jakby przez weekend wystawili ofertę i ewentualnie wszystko co powyżej 3,00 na Martina to trzeba brać.Sądzę, że Niemiec będzie silniejszy aniżeli Cancellara, już nie raz to udowadniał, w dodatku mówiło się, że to będzie kolarz na wielkie wygrane, ale ewidentnie góry to nie jego tereny także czasówkę ma bardzo dobrze opracowaną.

Co do startu wspólnego to nie patrzyłem w trasę jeszcze, ale jeśli jest płaska to raczej Gilbert odpada [ choć czytałem gdzieś, że ma być faworytem ], Davey mówi o Thoru, który teraz przyzwoicie jedzie w UK [ bodajże jeden etap już wygrał ], ja bardziej widzę Sagana, natomiast skład Niemców wygląda ciekawie bo jest i Degenkolb, Kittel i Greipel także również silne trio na finisz.

Czekamy na ofertę.


SKŁADY REPREZENTACJI &gt;&gt;&gt;KLIK&lt;&lt;&lt;
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
bet365 wystawił na razie ofertę na U23 TT. Troszkę zdziwiony jestem, bo w tej kategorii kurs 1.35 na Durbridga trochę śmieszny. Zastanawiam się nad any other po kursie 3.0 ⛔
Nie znam się zbyt na juniorach, bo tam zbyt duża zmienność, ale ciekawie wygląda kurs na gospodarza: Rasmus Quaade. Co ciekawe to mistrz Danii na czas ???? W wyścigu dookoła Danii 4 miejsce w czasówce. Początkiem września na czasówce 30km przegrał tylko z Durbridgem. Jakieś TOP 3 dla reprezentanta gospodarzy powinno się przytrafić.
w parze z Vorobevem zawodnik gospodarzy powinien dać radę 1.50 ✅ w bet365 dorzucę sobie na jakiś kupon.
Quaade TOP3 1.65 w sportingbet, zagrane oby nie zawiódł ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
startlista na jutro: http://www.uci.ch/Modules/BUILTIN/getObject.asp?MenuId=MTYyMTM&amp;amp;ObjTypeCode=FILE&amp;amp;type=FILE&amp;amp;id=NzMyNjA&amp;amp;LangId=1
Oglądając dotychczasowe TT, widać, że trasa dosyć kręta, są też fragmenty brukowane, do tego zmienna pogoda, deszcz(dziś u pań) i zmienny wiatr.
Na jutro 2 głównych faworytów Cancellara vs Martin.Kursy na obu wyrównane, jednak ja się skłaniam ku Tonemu. Biorąc pod uwagę gorszy sezon Spartakusa(brak wygranej na czasówce w GT, problemy z nogą przed Vueltą), nie sądzę, by jakaś eksplozja formy nastąpiła teraz, choć nie jest to niemożliwe. Martin poczynił postęp, a Fabian kroczek w tył w porównaniu do poprzednich sezonów. Jutro obaj startują obok siebie. Czas by Cancellara zaznał porażki. Powalczyć z tą dwójką może jeszcze Wiggins, może Phinney.
Czekam na h2h. Ale zagram dopiero jutro z rana, gdy będą wiarygodne informacje co do pogody.
w bet365 wyjątkowo można łączyć ????
Wiggins - Millar 1 1.55 + Oliveira - Talansky 1 1.65 = 2.55 2/10 ⛔
Fuglsang - Phinney 2 2.0 sportingbet 7/10 kurs poleciał na 1.57 :| źle to wróży :| ⛔
Wygra Martin 2.20 unibet 3/10 ✅
1 dubelek - Millar w tym sezonie jest słabszy niż w latach poprzednich. Jeśli Wiggo nie wykończyła Vuelta powinien być przed rodakiem. Na takiej trasie torowcy powinni spisywać się dobrze, ale jeśli ktoś ma zamieszać w czołówce, to prędzej Wiggins. Do tego 2 młode talenciaki, z czego dla mnie lepszy jest Portugalczyk. Talansky świetny początek sezonu, ale czym dalej tym słabsze wyniki.
No i ten singiel postanowiłem grubiej zaatakować. Fuglsang gospodarz itp, ale płaska trasa powinna faworyzować Phinneya. Fuglsang to niezły czasowiec, ale przede wszystkim góral/pagórkowiec. A dla Taylora TT to chleb powszedni. Na Vuelcie wyżej Amerykanin. Następnie się wycofał. A Fuglsang przejechał całą Vueltę. Liczę, że ścieżka Phinneya była tą właściwą ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Cóż, spodziewałem się więcej na Martina, ale u bukmacherów zauważyli, że wygrane TT podczas GT czy też na Dauphine to nie przypadek także kurs jest hmmm... średni, ale gram grubo - nie ma innej opcji.

MŚ 2011 - Zwycięzca TT | Tony Martin - 2,20 (Unibet) ✅✅✅

Konsekwentnie gram na Niemca od Dauphine i nie zawodzi bo rzeczywiście jeździ te triale najlepiej.Uważam, że zdążył w tym sezonie już solidnie zdystansować Cancellare, który nie jest już takim hegemonem tego typu startów.Tak jak Davey napisał, Szwajcar z wiekiem już jest trochę w odwrocie i coraz ciężej będzie mu wygrywać te czasówki.Jutro jadą obok siebie także warunki będą mieli takie same także tutaj nie ma się o co martwić.Wymieniłem tylko Fabiana jako głównego konkurenta, są w obowodzie przede wszystkim Wiggins i jakby szukać wysokiego kursu to uważam,że jest w stanie wygrać z Cancellarą, ale już nie z Martinem.Inni, tacy jak Millar czy Porte nie będą wstanie na tyle zagrozić Martinowi bo najlepiej kolarz HTC [ jeszcze ] jeździ na czas na dzień dzisiejszy.
Liczyłem na trochę większy kurs bo chcę bardzo grubo jutro atakować, jest 2,20 także też pobiorę bo nie widzę innej możliwości aniżeli Niemca ze złotym medalem.

Davey - Wiggins z Millarem ma już po 1,65 na 365, a Wiggo z Cancellarą po 3,30 w Sbecie do wzięcia.Ja jedna tylko zagram to co wyżej, nie będę się bawić w h2h, jestem ciekaw postawy Bodnara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Świetne typy Davey na juniorów.
Co do jutrzejszego wyścigu w pełni się zgadzam i gram na wygraną Martina (bójcie się :razz ???? . Tony rewelacyjnie w tym roku w TT podczas wyścigów GT. Widać że nabrał niezbędnego doświadczenia aby wygrywać czasówki. Główny rywal oczywiście Fabian Cancellara, jednak przed Vueltą narzekał na kontuzję nogi. Teraz jest już niby wszystko w porządku jednak forma nie taka jak za dawnych lat. Na wyścigach GT zawodził i nie sądzę że teraz wystrzeli i obroni tytuł mistrzowski. Kto jeszcze może się włączyć, na pewno Wiggins i Porte. Szczególnie ten pierwszy ale nie sądzę że są w stanie przyjechać wyżej niż Tony czy nawet Fabian.
Także Time Trial wygra? Tony Martin @ 2,20 unibet ✅ wydaje się być dobrą opcją.
Liczę że jutro będzie trochę szersza oferta i przy atakuję coś na Richie Porte bo niby jest w gazie i jedzie jutro po medal :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
#41
Richie Porte - Taylor Phinney
Typ : Richie Porte
Kurs : 1.70
Bukmacher :

Stawka 8/10
5,6
Obaj zawodnicy są jeszcze młodzi i spore perspektywy przed nimi,ale Richie jest jednak lepszym czasowcem.Phinney fajnie pojechał Eneco Tour,ale nie jest tak regularny jak Porte.Co prawda Amerykanin zajął 5 miejsce na etapie Vuelty wokół Salamanci,ale ma dopiero 21 lat i pierwszy raz wystartuje w mistrzostwach świata elity.Richie znakomite wyniki w zeszłym sezonie,w tym sezonie przestawił się ewidentnie na jazdę na czas.Tylko na prologu Tour de Suisse długości 3 kilometrów nie zmieścił się w czołowej 10.Stać go na powtórzenie wyniku sprzed roku,czyli 4 miejsca.
W zeszłym sezonie Porte był liderem Giro di Italia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte - Gustav Erik Larsson 1 @ 1,50 tobet ✅ 6-12
Na szybko bo za chwilę start. Obaj dobrze jeżdżą TT. Ostatnio rywalizowali między sobą na Danmark Roundt zwycięzcą okazał się Australijczyk który wyprzedził Szweda o 10 sekund. Profil dzisiejszej trasy niemal identyczny jak na DR tylko dzisiaj trasa 3 razy dłuższa co faworyzuje Porte który w tym sezonie świetnie jeździ w TT. Przy odrobinie szczęścia i dobrym wietrze Porte ma szanse na medal i ja z całego serca tego mu życzę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Człowiek demolka, jechał z nimi jak z burą s... Rewelacyjny wyścig o co najważniejsze typy na ✅ Szkoda że Porte bez medalu ale TOP4 zdecydowanie poza zasięgiem. Dobrze że pogoda nie spłatała figla i wszyscy jechali w równych warunkach. FUGLSANG radzę zapamiętać to nazwisko bo będą z niego ludzie. Można powiedzieć że to kolarz kompletny TT, góry i płaskie etapy nie są mu straszne będzie dominował za kilka lat zobaczycie. :razz:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tony na prawdę kapitalnie, przyjemnie się oglądało jego jazdę.Równe tempo, szybko [ bodajże rekord szybkości zrobił ], na każdym odcinku dystansował rywali.Dobrze, że wszystkim chłopakom z działu udało się pograć i są poniekąd zarobieni.Na prawdę, tak jak pisaliśmy, scheda Cancellary raczej się kończy, dziś trochę przykro się patrzyło jak wpadał w bandy, ale cieszy to, że jest następca Szwajcara i jest to godny czasowiec.Zaskoczyła jazda Grabscha, również ciekawy zawodnik ten młody Australijczyk.

Udanie weszliśmy w MŚ, czekam na niedzielę, u mnie akcje wysoko ma Sagan, ale bardziej zastanawiać się będę w weekend nad typami.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Toniczek miazga. Umarł król, niech żyje król. Cancellara tak jak sądziłem, większe szanse na złoto ma w niedzielę. Niestety to chyba ostatnia szansa, że widzieliśmy kursy ponad 2 na Martina. Ale Fabian to Fabian. W przyszłym roku będzie jeździł u Bruyneela, więc skreślać go nie można, jeszcze pokażę co potrafi.
Zaskoczył Bobridge, Polacy fatalnie, no i osobiste podziękowania dla Phinneya za zbankrutowanie mnie na sb ;] Takie wielkie chłopisko i takie baty... Ale on jeszcze młody jest, pewnie wyszło zmęczenie sezonem. Szkoda.
Co do niedzieli to zagram chyba na Gilberta. To byłby perfekcyjny sezon. Jeśli nie powtórzy błędu sprzed roku i zaatakuje w odpowiednim momencie. 500 m podjazd o nachyleniu niecałe 5%, to jest szansa by się urwał.
Gilbert, Norwegowie, Freire/Rojas i mój czarny koń Grega Bole. Nie mam nic przeciwko by któryś z nich to wygrał. Cancellara również zaatakuje, jestem tego pewny.
W Sagana nie wierzę, za młody raczej na MŚ. Cavendish ma mocną drużynę, ale on sam jest zbyt delikatny. Niby wygrał MSR, ale kiedy to było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wyniki dzisiejszej elity :

1 Mark Cavendish (Great Britain) 5:40:27
2 Matthew Harley Goss (Australia)
3 André Greipel (Germany)
4 Fabian Cancellara (Switzerland)
5 Jurgen Roelandts (Belgium)
6 Romain Feillu (France)
7 Borut Bozic (Slovenia)
8 Edvald Boasson Hagen (Norway)
9 Oscar Freire Gomez (Spain)
10 Tyler Farrar (United States Of America)
11 Denis Galimzyanov (Russian Federation)
12 Peter Sagan (Slovakia)
13 Anthony Ravard (France)
14 Daniele Bennati (Italy)
15 Rui Costa (Portugal)
16 Manuel Antonio Leal Cardoso (Portugal)
17 Philippe Gilbert (Belgium)
18 Michael Morkov (Denmark)
19 David Veilleux (Canada)
20 Grega Bole (Slovenia)
Złoty Cavendish, trochę niespodziewanie jego były kolega z HTC Goss oraz Greipel, którego poniekąd się spodziewałem bo liczyłem na któregoś z Niemców.Zaskakująco dobra pozycja Cancellary, trochę żałuję, że nie udało mu się zdobyć medalu, przynajmniej powetowałby sobie swoją abdykację w TT.
Dobrze, że ominąłem typowanie i zostałem tylko przy Martinie przy całych Mistrzostwach bo w końcowym rozrachunku jestem nadto plus przez kapitalną jazdę Niemca.Dla Cavendisha to na pewno ukoronowanie tego sezonu bo i zielona koszulka w TdF, etapy w Giro, jedynie szkoda, że tak szybko we Vuelcie się wycofał bo nie miał okazji nic wygrać, teraz złoto w Kopenhadze, a na przyszłość nowy kontrakt w Sky i chyba najwyższa gaża jaką ma kolarz - 1,5 mln € ma dostawać, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Myślę, że dla Nas też już koniec sezonu, szybko się skończyło, ale od maja dobrze żył dział ???? .Non stop się coś działo, oby podobnie w przyszłym roku.
Co prawda jest jeszcze kilka starów w październiku, ale wątpię aby bukmacherzy mieli oferty na te zmagania jednodniowe.Ciekawie zapowiada się jazda w Lombardii, Paryż - Tours i jazda w Piemoncie również fajna.

Dla wszystkich udzielających się i piszących - Cheers ????.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom