>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w krykiecie Twenty20

daavid5 671

daavid5

Użytkownik
W 63

wiesien

Użytkownik
Indie - Pakistan 1 @1,44 bet365 ✅✅✅
19.03 godz.15:00
Indie, gospodarze i główni faworyci do zwycięstwa całego turnieju niespodziewanie przegrali swój pierwszy mecz w fatalnym stylu. Oddały Nowej Zelandii tylko 126runsów ale jak się okazało było to o wiele za dużo. Indie świetnie dostarczają piłkę, Ashwin, Bumrah, Nehra, Jadeja to topowi zawodnicy którzy pokazali dobrą grę i o ten aspekt byłbym spokojny. Batsmani to również topowe nazwiska z największą gwiazdą Viratem Kohlim na czele i kolejno Sharma, Raina, Dhoni, Dhawan to nazwiska potrafiące spokojnie wyciągnąć po 200runsów i więcej. Natomiast co zrobili w ostatnim meczu? Zagrali po prostu fatalnie. Nie potrafię tego zrozumieć :p
Ich przeciwnik Pakistan to również dobra drużyna jednak w mojej ocenie trochę słabsza od Indii. Co prawda pierwszy mecz wygrali, ale z Bangladeszem, który musiał grać w pierwszej rundzie i który pewnie przegra wszystkie mecze na tym etapie. Pakistan ma również dobrych zawodników z kapitanem Afiridim na czele, Hafezem, Shezadem czy Malikiem na pałce. Jednak wydaję mi się że bowlerzy nie wyrządzą aż tak wielkiej krzywdy batsmaną Indii jak miało to miejsce w meczu z NZ.
Dodatkowo miejsca w rankingu T20 1:6 i stosunek spotkań w pucharze świata T20 4:0 dla Indii, co w jakimś stopniu pokazuję faworyta. Fakt, że Indie po prostu muszą wygrać ten mecz i zrehabilitować się przed 60tysięczną widownią, która liczy na wygraną (w końcu to u nich sport narodowy) sprawi że tym razem nie zawiodą. Przegrana w tym meczu sprawi, iż awans do play-offów dość mocno się oddali.
Na koniec dodam jeszcze, że w pewnym momencie kurs na zwycięstwo Indii w całym turnieju wynosił tylko 2,83 (przy tak wyrównanej stawce to tylko!) co również pokazuje jak wielkimi faworytami były u bukmacherów i u mnie osobiście też.
Post miał być wrzucony po losowaniu no ale wszystko się przeciąga przez deszcz, więc dorzucam:
jeżeli zacznie Pakistan to suma szóstek: poniżej 12 @1,83
jeżeli zaczną Indie to suma szóstek: 12 i więcej @1,83
//Edit: typy z szóstkami nieważne bo rozegrali skrócony mecz ale zaczynał Pakistan i skończyło się na 4 ???? jakby rozegrali pełny mecz może z 2-3 więcej by były
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 63

wiesien

Użytkownik
20.03 10:30 i 15:00
RPA - Afganistan, więcej szóstek: RPA @1,20 ✅
Sri Lanka - Indie Zachodnie, więcej szóstek: Indie Zachodnie @1,57 ✅
AKO: 1,88 Bet365 ✅✅✅
W pierwszym meczu prosta sprawa. RPA po szalonym meczu z Anglią (nie obronili wyniku 229, drugi mecz z ilością runsów w historii) zrobi wszystko by wygrać dzisiejsze spotkanie, a rywal nie najmocniejszy. Skupmy się na batsmanach. RPA: Amla, de Kock, de Villeiers, Du Plessis, Duminy, to nazwiska dające gwarancje szóstek. W Afganistanie wygląda to o wiele skromniej: Shahzad, no i tu bym mógł zakończyć, ale coś mogą szarpnąć Zadran, Stanikzai, Ghani, Asghar. Jednak o ile w drużynie RPA każdy z nich spokojnie może zdobyć po 2-3 a może i więcej, o tyle w drużynie z Afganistanu tylko Shahzad. Bowlerzy zdecydowanie lepsi po stronie RPA, bez większego rozpisywania się. RPA pierwsze odbija, więc tym pewniejszy jestem typu!
Drugi mecz zapowiada się o wiele ciekawiej i znów głównie skupię się tylko na batsmanach. Zakładam, że bowlerzy są na równym poziomie, choć osobiście cenie bardziej ekipę z Karaibów. Nie da się tu nie powiedzieć o wyczynie Gayla z ostatniego meczu. Sam odbił 11! szóstek i skończył z wynikiem 100 z 48 piłek. Na mnie osobiście zrobił większe wrażenie, gdy w styczniu, w meczu ligowym z 16 piłek zdobył 56runsów zaliczając przy tym 7 szóstek z S/R=329,4 ???? . Ten pan zdecydowanie potrafi odbijać. Dodatkowo statystyka meczów międzynarodowych T20: zagrał 46 meczów, zdobył 98 szóstek. Jednak czy uda mu się choć zbliżyć drugi raz z rzędu do takiego wyniku? Mam nadzieję. Indie Zachodnie to nie tylko on, bo są jeszcze Samuels, Charles, Lewis, Fletcher, Bravo i każdy z nich spokojnie może zdobyć 2-3 szóstki.
Dla porównania najlepszy batsman Sri Lanki Dilshan w karierze rozegrał 75 meczów i zdobył 31 szóstek, a w ostatnim meczu zdobył 3. Przy Gaylu wygląda dość słabo prawda? No ale Sri Lanka ma również dobrych Chandimala, Mathewsa którzy mogą coś zapunktować, choć bardziej spodziewałbym się czwórek. Tutaj raczej nie spodziewam się wyniku mniejszego niż 140-150 więc o zdobywanie szóstek byłbym spokojny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 63

wiesien

Użytkownik
22.03 15:00
Nowa Zelandia - Pakistan 1 @1,72 bet365 ✅✅✅
Na jutro ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Nową Zelandią a Pakistanem. Mecz rozgrywany będzie w Mohali i będzie to pierwszy mecz na tym obiekcie podczas tego pucharu, więc pitch jest lekką niewiadomą.
Pakistan gra na miarę oczekiwań. Z Bangladeszem wygrana bez większych problemów i dość pewna porażka z Indiami, ale trochę się w tym meczu też odgryźli.
Nowa Zelandia natomiast spisuję się świetnie. Dwie wygrane z teoretycznie mocniejszymi rywalami, a to co zrobili z Indiami sprawiło, że pewnie nie jeden Hindus nie mógł zasnąć tamtej nocy ???? . Kluczem do sukcesu w obu przypadkach było świetne dostarczanie piłki. Wszystko to za sprawą dobrze dobieranych zawodników do przeciwników oraz analityczne podeście reprezentacji do meczów. Ich trener powiedział, że jego bowlerzy podpatrywali przeciwników, np. Santner widział jak rzuca Jadeja, wykorzystał to i bum! 4 wickety :grin: Podkreślił również, że wielu jego zawodników grało w lidze Pakistańskiej w tym roku, dlatego mają dobre rozeznanie przeciwników. Dodatkowo stwierdził, że warunki w Mohali bardziej przypominają te z Nowej Zelandii niż w Nagpurze czy Dharamsali, a tam zagrali koncertowo.
Uważam że, obie drużyny prezentują podobny potencjał sportowy a perfekcyjne przygotowanie taktyczne Nowej Zelandii znów zapewni im zwycięstwo. Wystarczy że będą rzucać jak dwa poprzednie mecze. Jeżeli na prawdę będzie im jak w domu to byłbym spokojny, gdyż na początku roku u siebie rozgrywali 3 mecze T20 z czego dwa wygrali bardzo pewnie a jeden z nich uznałbym jako wypadek przy pracy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Jak pisałem o krykiecie wiem niewiele i zdaję się na opinię znajomych fanów (fanatyków - trudno w to uwierzyć, ale oni kochają ten krykiet tak samo jak np. Europejczycy piłkę nożną). Więc mówią, że ekipa Nowej Zelandii jest na fali a zwycięstwo zapewni im awans. W związku z tym popieram typ Wiesiena.

W meczach Afganistan - Anglia i Indie - Bangladesz wygrane Anglii i Indii to absolutne lokomotywy. Jak ktoś lubi takie granie i takie typy to może próbować.
Afganistan - Anglia 2 1.13 Marathonbet
Indie - Bangladesz 1 1.14 Marathonbet
AKO 1.30 ✅✅✅

Cudem weszło. W obu meczach można było na live łapać fajne kursy.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy mieli dziś zagrany win na Indie i śledzili mecz na żywo ???? ???? ????
Dodam jeszcze, że około 10 piłek przed końcem próbowałem zamknąć kupon, ale buk mi zablokował. Chyba jeden z większych cudów w mojej przygodzie z bukmacherką ????
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy mieli dziś zagrany win na Indie i śledzili mecz na żywo ???? ???? ????

Dodam jeszcze, że około 10 piłek przed końcem próbowałem zamknąć kupon, ale buk mi zablokował. Chyba jeden z większych cudów w mojej przygodzie z bukmacherką ????
Jeszcze mało widziałeś ????
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
To fakt, jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o krykiet. Był to drugi mecz w życiu jaki oglądałem. Pierwszym był Nowa Zelandia - Pakistan z poprzedniego dnia. Tam był jeden wicket średnio na około 30 runów. Byłem już absolutnie przekonany, że jest po frytkach, a zagrałem to za całkiem sporą stawkę XD
 
W 63

wiesien

Użytkownik
25.03 10:30
Australia - Pakistan
Ilość szóstek w meczu: 12 i więcej @1,83 ⛔
no niestety brakło jednej szóstki, Australia masa 4, mało 6, szkoda
Australia jeśli wygra, powalczy o awans do półfinału z Indiami, natomiast Pakistanowi niewielkie szanse awansu daje zdecydowana wygrana i to właśnie determinacja Pakistanu może być tu kluczem do dużej ilości szóstek w meczu. Mecz odbędzie się na PCA Stadium w Mohali, a dla typu jest to ważna informacja. Rozegrano tam dotychczas tylko jeden mecz, który zakończył się wynikiem 180 dla zwycięskiej Nowej Zelandii. Zapowiedzi przedmeczowe mówią że warunki mają być podobne jak w ostatnim meczu na tym stadionie. Co prawda padło tam tylko 7 szóstek ale aż 31 czwórek. 5 piłek doleci troszkę dalej i typ będzie wygrany :grin:
Australia w moim odczuciu gra poniżej oczekiwań, a na pewno jej bowlerzy. Pałkarze natomiast, są w stanie zdobyć spokojnie po 7-10 szóstek w meczu co pokazywali w meczach przed tym pucharem. Mógłbym rzucać nazwiska potrafiące odbijać, ale musiałbym wymienić prawie cały skład ;).
Spójrzmy więc na Pakistan. Dobra drużyna, bardzo równa, potrafiąca dobrze rzucać jak i odbijać. Chciałbym zwrócić uwagę na mecz z teoretycznie słabym Bangladeszem. Bangladesz wbrew pozorom ma bardzo dobrych bowlerów, którzy wczoraj zrobili prawie niezłą niespodziankę, a z którymi Pakistan zdobył 8 szóstek. Dodatkowo przymus wysokiej wygranej powinien zapewnić kilka szóstek dodatkowo przy średnio spisujących się bowlerach Australii.
Co do zwycięzcy meczu to kurs 1,44 według mnie nie warty ryzyka, choć dwóch ekspertów ESPN zdecydowanie opowiada się za Australią ????
Drugi mecz tego dnia pomiędzy RPA a Indiami Zachodnimi zapowiada się niezwykle ciekawie jednak osobiście nie mam żadnego pomysłu na ten mecz. Spotkają się dwie świetne, pod każdym względem drużyny. Myślałem o typie poniżej 12 szóstek ale grać ten typ gdy w grze tacy zawodnicy jak De Kock, de Villers, Amla, du Plessis, Gayle, Fletcher, Samuels, Russel czy Bravo to jednak się nie da ???? . Wydaje mi się, że wygrają Indie, ale nie jest to typ tylko zwykłe przeczucie
Chciałbym się jeszcze odnieść do tego co wydarzyło się w meczu Indii z Bangladeszem. Indie wygrały choć 5min przed końcem był na nich kurs ~17 i tutaj widać co wyróżnia ten sport od innych. Bardzo wysokie kursy wchodzą tu o wiele częściej niż w innych sportach (moje osobiste wrażenie). Wystarczą 1-2 wickety i kursy totalnie się zmieniają jak to był widać wczoraj. Dlatego też przestrzegam grania krykieta po tak niskich kursach, choć to uwaga bardziej do grania na żywo, bo Indie wczoraj były pewniakiem i pewnie mało kto mógł przewidzieć taki przebieg spotkania; ja na pewno nie.

//Edit: powinienem dać te szóstki w drugim meczu, jak myślałem. Skończyło się na 5 przy linii 12 :razz:
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Chciałbym się jeszcze odnieść do tego co wydarzyło się w meczu Indii z Bangladeszem. Indie wygrały choć 5min przed końcem był na nich kurs ~17 i tutaj widać co wyróżnia ten sport od innych. Bardzo wysokie kursy wchodzą tu o wiele częściej niż w innych sportach (moje osobiste wrażenie). Wystarczą 1-2 wickety i kursy totalnie się zmieniają jak to był widać wczoraj. Dlatego też przestrzegam grania krykieta po tak niskich kursach, choć to uwaga bardziej do grania na żywo, bo Indie wczoraj były pewniakiem i pewnie mało kto mógł przewidzieć taki przebieg spotkania; ja na pewno nie.
Jak był kurs 17 to Bangladesz miał do zdobycia 11 punktów. Wszyscy mi mówili, że te 11 punktów zdobędą na luzaku, skończyło się inaczej. Znam kibica z Bangladeszu - po meczu był zwieszony bo przegrali wygrany mecz ????
Można zastanawiać się nad meczem Bangladesz - Nowa Zelandia. Nowa Zelandia nic nie musi, a Bangladesz &quot;gra o honor&quot;. Bangladesz to drużyna, który ma w ostatnich latach duży postęp. Z drugiej strony nie wiadomo jak z morale w drużynie po takim meczu, ale chyba pokonanie Nowej Zelandii to byłoby coś. Z Indiami prawie wygrali bo się postawili a nie dlatego, że Indie słabo się zaprezentowali. Typ na Bangladesz ma value i go rozważam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 63

wiesien

Użytkownik
26.03 10:30 i 15:00 (Kursy z b365)
Bangladesz - Nowa Zelandia
Ilość sixów: poniżej 11 @1,80 ✅
Nowa Zelandia @1,30 ✅
/baaardzo pewna wygrana z 6 szóstkami w meczu ;)
Dzisiaj trochę pechowo ale próbujemy dalej. Na jutro dwa mecze. W pierwszym zmierzą się będąca na fali Nowa Zelandia z Bangladeszem, który miał przegrywać ze wszystkimi, a w ostatnim meczu sprawiłby nie lada niespodziankę. Jak zauważył daavid5 Nowa Zelandia gra jutro o pietruszkę i mogą ten mecz odpuścić. Luke Ronchi w wywiadzie zapewniał oczywiście że tak nie będzie, no ale co miał powiedzieć? Ish Sodhi natomiast dodał, że w warunkach podobnych do jutrzejszych pokazali, że są piekielnie mocni i ciężko ich będzie pokonać. No i ja również tak uważam.
Mecz rozegrany zostanie na Eden Garden gdzie nie pada duża ilość szóstek na tym turnieju. Świetny przykład takiej areny był dzisiaj. Arena (co prawda inna) z wolną nawierzchnią i świetni bowlerzy. Rezultat? 5szóstek pomimo jeszcze lepszych odbijającyh. Dodając fakt, iż obie drużyny potrafią świetnie rzucać to typ na under w tym spotkaniu wydaje się dość dobrą opcją. Jeśli Nowa Zelandia podejdzie lekceważąco, w co wątpię, tym bardziej typ wydaje się prawdopodobny. Oby Bangladesz się nie załamał po ostatnim meczu i podszedł do tego meczu tak jak do poprzedniego. Ja wierzę w słowa kapitana Bangladeszu Mortaza, który powiedział że co prawda da się zapomnieć o tym co się stało w ostatnim meczu, ale 48godzin wystarczy na poukładanie sobie wszystkiego w głowach i jego zawodnicy zagrają kolejny świetny mecz.

Sri Lanka - Anglia
Anglia @1,44 ✅
Ilość szóstek: poniżej 11 @1,80 ⛔
Większa ilość szóstek: Anglia @1,80 ⛔
/10-6 do połowy zmiany Sri Lanki wyglądało to dobrze
Drugi mecz zapowiada się na ciekawe widowisko. Anglia prezentuje dobrą formę zarówno na pałce jak i rzucając. Ostatni swój mecz rozegrali na Kotla w Delhi i jutro ponownie pokażą co potrafią na tym obiekcie. Anglia przegrała tylko z świetnie prezentującymi się Indiami Zachodnimi, których zwycięstwo w całym turnieju nie zdziwi mnie ani trochę.
W jutrzejszych warunkach zakładam, że bowling będzie na tym samym poziomie a główną rolę odegrają pałkarze. Wynik zapowiada się raczej w okolicach 140-150 niż 180. Anglia prezentuje się w tym aspekcie znakomicie. Zdobyli w ostatnim meczu 142 runsy pomimo że w pewnym momencie leciał wicket za wicketem. Spójrzmy na zdobycze punktowe zawodników w turnieju. Root z 143runsami w turnieju a do tego 3zawodników z wynikiem 50+. Całkiem nieźle.
Jak prezentuje się Sri Lanka? Słabo, oj słabo. Indie Zachodnie nie dały żadnych szans w ostatnim meczu zawodnikom ze Sri Lanki, a to przecież obrońcy tytułu. Jedynie Dilshan coś pokazał w pierwszym meczu osiągając 83 z 53. Poza nim tylko Perera ma ponad 50runsów zdobytych w dwóch meczach. Słabiutko.
Można również i w tym meczu spróbować poniżej 11 szóstek. W ostatnim meczu Anglia zdobyła ich tylko 4 a jutro nie spodziewam się o wiele więcej z ich strony. Wątpię w większą ilość sixów po stronie Sri Lanki niż Anglii, bo z dotychczasowych meczów nic nie wskazuje aby tak się stało. Skoro tak, to i typ na największą ilość szóstek w meczu po stronie Anglii @1,80 wydaję się dość prawdopodobny.

Jeśli chodzi o jakieś AKO, to typów z jednego meczu nie połączycie, a na pytanie które z typów na szóstki są dla mnie najbardziej prawdopodobne, odpowiem że wszystkie w takim samym stopniu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 63

wiesien

Użytkownik
Afganistan - Indie Zachodnie 2 @1,14 ⛔⛔⛔
Indie - Australia 2 @2,10 ⛔
AKO 2,39
Bet365
O pierwszym meczu nie ma co dużo pisać. Różnica klas, albo nawet dwóch. Indie Zachodnie wygrywają mecz za meczem, pewnie dążąc do finału. Afganistan natomiast coś tam szarpie ale to nie ten poziom.
Drugi mecz z kolei zapowiada się niezwykle interesująco, bowiem zmierzą się dwie doskonałe ekipy, które przegrały swoje pierwsze mecze i które zagrają jutro o awans do półfinału. Mecz rozegrany zostanie na PCA Stadium gdzie do tej pory padały wysokie wyniki (193 i 180 zwycięskie ekipy, grały tam też kobiety i nawet one dały rade zdobyć 177runsów), więc i jutro nie spodziewałbym się innego rozstrzygnięcia, a w takim meczu większe szanse moim zdaniem ma Australia.
Drużyny bardzo wyrównane, więc co przemawia za Australią w pojedynku z gospodarzami? Słaba gra Indii. Nie rozumiem dlaczego są cały czas faworytami turnieju kiedy ich gra nie przekonuje. Dobra, bowlerzy grają na swoim bardzo wysokim poziomie i robią robote ale batsmani? w moim odczuciu dużo poniżej swoich możliwości. Może wynika to z tremy i nie wytrzymują psychicznie, pomimo tego że to doświadczeni gracze. Jeśli tak, to jutro presja będzie o wiele większa niż w meczu otwarcia.
Bowlerów Indie mają raczej lepszych niż Australijczycy, ale w ostatnim meczu Australijczycy pokazali że dobrze dostarczyć piłkę też potrafią. Liczę po cichu na Shanea Watsona, który zapowiedział koniec kariery reprezentacyjnej po tych mistrzostwach i których to nie chciałby zapewne, zakończyć już w fazie grupowej. Khawaja może ostatnio nie osiąga wielkich rezultatów ale jest gwarantem tych 30-40runsów podobnie jak Maxwell.
Kluczem do zwycięstwa Australii będzie jak najszybszy wicket Kohliego, który ewidentnie ciągnie batsmanów Indii. Jeżeli dość szybko wyleci również i Dhoni, to jeśli nie odpalą Sharma i Dhawan, którzy pewnie będą rozpoczynać, to wątpię aby mogli przeciwstawić się Kangurom.
Jeżeli obie drużyny zaprezentują się tak, jak prezentowały się dotychczas to w moim odczuciu Australia poradzi sobie jutro z drużyną gospodarzy.
 
W 63

wiesien

Użytkownik
Wczoraj pierwszy mecz niezła niespodzianka, brawa dla Afganistanu. Drugi natomiast, to mecz jednego zawodnika, Virata Kohliego. Jak pisałem wcześniej, szybkie wywalenie go z gry będzie równało się wygraną Australii. Tak się nie stało, więc Indie wygrały. Jednak w następnych meczach jeżeli Kohli szybko wyleci to na LIVE będę grał przeciwników Indii.
Na dzisiaj jeden mecz pomiędzy Sri Lanką a RPA o pietruszke. Obie drużyny nie grają już o nic, to może chociaż trochę poodbijają. Pitch sprzyja do takich zagrań. W obu drużynach są zawodnicy potrafiący punktować, dlatego próbuję dzisiaj typ na szóstki. Dodam że na dzisiejszym obiekcie rozegrano dwa mecze i padło w nich 16 i 9 szóstek. W meczu, w którym padło 16 grała Sri Lanka, która zdobyła ich 9.
Sri Lanka - RPA
suma sixów: 11 i więcej @1,83 b365
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Anglia na wygranie turnieju 4,8 na BF nieźle wygląda,
uważam ze pokonają NZ, do tej pory zawdzięczająca swoje wygrane przede wszystkim bowlerom. Sila ognia u Anglików większa, a i dobrych bolerow tez maja. W przypadku wygranej będzie niezły green
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Anglia na wygranie turnieju 4,8 na BF nieźle wygląda,
uważam ze pokonają NZ, do tej pory zawdzięczająca swoje wygrane przede wszystkim bowlerom. Sila ognia u Anglików większa, a i dobrych bolerow tez maja. W przypadku wygranej będzie niezły green
Wcale w tym kusie nie ma żadnego value. W półfinale kurs na Anglię to około 2.00. W Finale trafiają na Indie i jaki masz na to kurs? Na pewno Indie będą faworytem. (wygrana Indii z Indiami Zachodnimi (dla niewtajemniczonych powiem, że pod tą nazwą kryją się Karaiby) wcale nie jest pewniakiem.

Tak więc rachunek jest prosty. Stawka x 2.00 x to co by było z Indiami i w efekcie wychodzi więcej jak 4.8.
 
W 63

wiesien

Użytkownik
Koledze TheBoss bardziej chodziło o to że te kursy są przesadzone i ja jestem tego samego zdania. Gdyby w drugim półfinale była para np Australia - Indie Zachodnie to zapewne kursy na zwycięstwo końcowe każdej drużyny byłyby zbliżone. Bo czy Indie są aż tak wielkim pewniakiem? pokazali już że nie.
Co do dzisiejszego meczu również ciężko się nie zgodzić, że Anglia ma większą siłę ognia i że NZ zwyciężała głównie bowlerami, ale czy wygrają to ciężko powiedzieć. Ja osobiście jestem za NZ bo imponuje mi ich gra na tym turnieju
 
Do góry Bottom