>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Serbia - Francja 2 1.72 Marathonbet ✅ ✅ ✅
Trzeba powiedzieć jasno, że ten mecz dla Francuzów to mecz naprawdę dużej stawki, tak samo jak i Serbii ale to właśnie Francja jest aktualnie w o wiele lepszym położeniu niż reprezentacja Serbii. Reprezentacja Serbii żeby marzyć o awansie musiałaby wygrać dwukrotnie za 3 punkty co dałoby im grę w następnej rundzie ale dla mnie jest to niemożliwe.
Francja gra naprawdę dobrą siatkówkę na tym turnieju, szybka, kombinacyjna, nie oparta na indywidualnościach tylko po prostu na zespole, który jest bardzo dobry i z każdym meczem to potwierdza. Serbowie mają zrywy, to na pewno dobry zespół ale zdarzają się im dziwne przestoje w których tracą dużo punktów. W dodatku jutro grają na typowym musiku, temperament ludzi z Bałkanów jest dość gorący i myślę, że mogą mieć jutro gorące głowy tak jak i zazwyczaj gdy nie idzie po ich myśli.
Francja jest w lepszej sytuacji, w dodatku w następnym spotkaniu zmierzy się z gospodarzami za którymi będzie cała hala i jeśli nie wygramy dzisiaj z Iranem to będzie to mecz o wszystko i Francja z pewnością będzie miała naprawdę ciepło.
Ja osobiście Serbie stawiam niżej niż Polskę co potwierdził to mecz otwarcia i Francuzi powinni powalczyć jutro o pełną pule, a już na pewno o zwycięstwo, bo w obecnej dyspozycji Serbów i ich gwiazdy Atana, który gra po prostu słabo - Francja jest drużyną bardziej kompletną i po prostu lepszą.
Niemcy (+2,5) - Rosja 1.75 Marathonbet ⛔ ⛔ ⛔
Nigdy nie lubiłem grać przeciwko Rosji w żadnym meczu, bo to zespół o nieprawdopodobnej mocy i przy dobrej dyspozycji dnia mogą ograć każdego 3:0. W każdym bądź razie warto przypomnieć, że na tych mistrzostwach Rosja miewała &quot;lekkie&quot; problemy z średnimi rywalami : Kanadą (3:0), Bułgarią (3:2), Finlandia (3:0), Kuba (3:1). Z Meksykiem również wynik (3:1) - jednak był to mecz o nic także nie warto go brać w ogole pod uwagę. Zmierzam do tego, że zespół Niemiec jest z pewnością lepszym zespołem niż Kuba czy Finlandia, okazał się również zdecydowanie lepszy od ekipy Bułgarii. Z racji tego uważam, że Niemcy powalczą jutro z ekipą Sbornej - bo po prostu poczynili naprawdę duży postęp na tle lat i są dzisiaj liczącą się drużyną na tle światowej siatkówki. Nawet tak mocny zespół jak Rosja jest w stanie z pewnością oddać im chociaż seta (tym bardziej, że ciągle Niemcy walczą o awans), a co do ugrania przez Rosjan chociaż seta to nie ma co debatować, bo wydaje mi się, że są za mocni na teoretyczną przegraną w rozmiarze 3:0.
Biorąc pod uwagę wszystkie fakty uważam, że oba zespoły powinny rozegrać ze sobą w miarę wyrównane spotkanie. Nie mam zamiaru oceniać kto tutaj wygra, bo faworytem jest oczywiście zespół Sbornej ale Niemcy nie są na tyle słabe żeby tutaj się położyć i dać się rozjechać przez rosyjski walec.
Polska - Iran Over 3.5 1.40 Pinnacle ✅ ✅ ✅
Tym razem zespół Polski spotka się w bezpośrednim pojedynku z reprezentacją Iranu, która w tych mistrzostwach radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Osobiście nie mam zamiaru oceniać kto z tej konfrontacji wyjdzie zwycięsko. Z pewnością jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip i wygrana w tym meczu znacznie przybliży awans obu drużynom chociaż Polacy spotkają się w następnym meczu z Francją, a Iran z Serbią.
Obiektywnie nie jestem zadowolony z postawy naszych siatkarzy, bo pierwszy set z beznadziejnie grającą reprezentacją Włoch wołał o pomstę do nieba. Była to po prostu tragiczna siatkówka na bardzo niskim poziomie ale dzięki determinacji Polacy zdołali wywalczyć 3 punkty, które koniecznie musieli zapisać na swoim koncie.
Jeśli tak ciężko szło nam tutaj z Włochami, którzy są w tym turnieju naprawdę bardzo słabo dysponowani, tym bardziej bez ich gwiazdy Zaytseva to ciężko mówić otwarcie o wygranej nad bardzo zgraną reprezentacją Iranu, która gra bardzo fajną siatkówkę opartą na zespołowości i dobrej grze w każdym elemencie.
Dla mnie osobiście kursy powinny być odwrócone w drugą stronę, bo za faworytów uznaje właśnie Iran. Oczywiście własna hala robi swoje i z pewnością dlatego Polska uważana jest w tym meczu za faworyta.
Jak by tego meczu nie oceniać jestem kolejnym zwolennikiem teorii, że jedna i druga ekipa nie wygra tego meczu w postaci 3:0. Oba zespoły powinny zdobyć jednego seta, ponieważ zwyczajnie są to za dobre zespoły, aby przegrać do zera. Iran spisuje się rewelacyjnie, a przegrana Polaków przed własną publicznością i całym krajem 3:0 byłaby po prostu ciosem w samo serce dla wszystkich. Dlatego ze wszystkich zakładów najpewniejszy wydaje mi się over 3.5 seta w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja osobiscie zagram za wiekszą kase na Polske. Co jak co ale bez przesady, nie moze nam taki Iran u Nas napluć w twarz, do czego by to doszło. Najgorszy mecz hcyba za nami czyli mecz z Włochami. Z Usa gralismy moim zdaniem bardzo fajnie ale niestety przegralismy w duzej mierze przez brak gry miedzy Zagumnym a Wlazłym oraz jakis bardzo dziwnych zachowaniach w waznych momentach co zaowocowało również zajezdzaniem Winiarskiego. To sie powinno poprawic. Jezeli tylko rozklad atakow bedzie taki, ze Wlazły bedzie miec ich najwiecej a potem dopiero Winiarski,Kubiak i srodkowi to bedzie dobrze i powinno sie skonczyc jakims 3-1.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Rosja jak na razie z 14 punktami na drugim miejscu w grupie F.
Niemcy mają na swoim koncie punktów 12.
W walce o awans liczą się 4 zespoły (Brazylia, Rosja, Niemcy i Kanada), które rozegrają ostatnie 2 kolejki między sobą.
Rosja jak na razie z kompletem zwycięstw, ale naprawdę odnoszę wrażenie, że oni trochę się ze swoją grą męczą. Nie widać tego luzu i nie sądzę, żeby oni tutaj gładko zdobyli Mistrzostwo Świata.
Przede wszystkim brakuje przyjęcia i trochę jednak klasowych przyjmujących. Biriukov po świetnym sezonie klubowym w LŚ trochę przygasł i teraz nawet nie dostaje szans. Reszta przyjmujących ciekawa, ale jakoś tutaj na MŚ nie są w stanie utrzymać wysokiego, równego poziomu.
Oczywiście ogromną bronią Rosjan jest zagrywka i może się zdarzyć dzień, że ten element będzie doskonale funkcjonował i wtedy rywale nie będą mieli za dużo do powiedzenia. Z drugiej strony w pozostałych elementach po prostu na razie nie grają na najwyższym poziomie.
O Muserskim nie ma sensu po raz kolejny pisać, bo to jest po prostu jakiś zupełnie inny poziom.
Niemcy jak na razie bardzo pozytywnie. Pierwszy mecz z Brazylią kompletnie im nie wyszedł, ale kolejne mecze już bardzo dobre i przede wszystkim wygrane.
Heynen przed MŚ mówił, że celują w medal i jak widać nie kłamał. Widać, że zawodnicy są w dobrej formie, fizycznie nie ma żadnych problemów.
W LŚ Niemcy mieli sporo problemów z własną zagrywką, którą po prostu nie wyrządzali zbyt wielu szkód rywalom. Tutaj wygląda to znacznie lepiej. Jest Grozer, Bohme, Kaliberda zaczął całkiem regularnie zagrywać z wyskoku.
Bardzo dobrze, że Kampa rozgrywa. Bałem się, że będzie &quot;zajeżdżanie&quot; Grozera, ale w poprzednich meczach tego nie było.
Niemcy też czasami mają trochę problemów z przyjęciem, ale dlatego właśnie gra Schwarz, a nie Fromm (chyba nie jest w optymalnej formie).
Ważne spotkanie i wiadomo, że Rosjanie podejdą do niego zmobilizowani. Z drugiej strony Niemcy tutaj naprawdę wyglądają bardzo dobrze. Zresztą Rosja pokazała z zespołami słabszymi tutaj od Niemców, że można ich spokojnie &quot;ruszyć&quot;.
Według mnie Niemcy ugrają tutaj przynajmniej jednego seta. A nie zdziwię się jak urwą nawet jakieś punkty Rosjanom.

Typ:
Niemcy (+2.5 seta) @ 1.70 WilliamHill ⛔

Polska - Iran​

O sytuacji w grupie pisałem trochę przy okazji meczu Serbia - Francja, więc nie będę się powtarzał.
Bardzo, bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów.
Polacy jak na razie w dwóch ostatnich spotkaniach szczerze mówiąc wypadli średnio. Niektórzy mówią, że Polacy w meczu z Amerykanami zagrali dobry mecz. Zagrali średnio. Jeżeli przegrywasz 1:3 z zespołem, który oddaje za darmo prawie 40 punktów (36 albo 37 nie pamiętam) to coś jest nie tak.
Z Włochami mecz wymęczony, a przecież Włosi nic wielkiego tutaj nie grali. Te dwa mecze pokazały, że wcale ta zagrywka Polaków nie jest taka świetna i z mocniejszymi zespołami na siatce, które poprawnie (albo i dobrze tak jak Amerykanie) sobie przyjmą pojawiają się problemy.
Ciekawe jakim składem zacznie Antiga. Ewidentnie widać, że coś jest nie tak na linii wystaw Zagumny-Wlazły i Wlazły lepiej wygląda przy Drzyzdze. Mika pękł w drugim ważnym spotkaniu i nie jestem pewien czy jest sens znowu z nim zaczynać od początku. Ciekawe też co zrobi Antiga ze środkowymi, bo Możdżonek dawał dobre zmiany. Dziwi mnie tylko, że zmienia Nowakowskiego, a nie Kłosa, który gra na MŚ żałośnie, zwłaszcza w bloku. Wystarczy spojrzeć w ranking blokujących:
30 miejsce; Nowakowski 11 punktowych bloków, 0.46 na set
40 miejsce; Możdżonek 10 punktowych bloków, 0.42 na set
67 miejsce; Kłos 7 punktowych bloków, 0.28 na set
A przecież Możdżonek zmieniał Nowakowskiego, więc oni nie grali często pełnych setów.
Blok miał być mocnym punktem Polaków, a na razie trochę go jednak brakuje. Trójka środkowych zdobyła w sumie 28 punktowych bloków. Jak dorzuci się jeszcze Wronę, który coś tam pograł w jednym meczu to będzie tych bloków 31. Sam Mousavi, środkowy Iranu ma jak na razie 40 punktowych bloków, robi wrażenie.
Irańczycy mnie jednak trochę zaskoczyli. Podejrzewałem, że nie będą w stanie znowu wskoczyć na taki wysoki poziom jak w LŚ. Pokazują jednak, że naprawdę trzeba już ich zaliczać do światowej czołówki.
Kapitalnie rozgrywa Marouf, zdecydowana czołówka zawodników na tej pozycji, strasznie inteligentny zawodnik. Mousavi genialnie na środku, ale trochę brakuje mu tutaj zagrywki jak na razie. Z drugim środkowym trochę mniej grania, trochę też słabo w bloku wygląda.
Iran ogólnie bardzo dobrze broni, a że Marouf jest świetnym rozgrywającym to i te kontry całkiem dobrze wyglądają. Ciekawa zagrywka, bo oprócz trudnyhch flotów mają też zagrywkę mocną. Zawsze mam trochę wątpliwości do ich przyjmujących. Robią spore postępy, ale to jeszcze nie jest ten najwyższy poziom. I jeżeli ktoś miałby nie wytrzymać to stawiam właśnie na przyjmujących, a konkretnie na Mirzajanpoura.
Te dwa ostatnie spotkania Polaków pokazały, że wcale tak świetnie z ich grą nie jest. Iran gra tutaj bardzo równo. Tracili sety czy to z Belgią, czy Australią, ale na przestrzeni całego spotkania byli jednak drużyną lepszą.
Mecz pod presją. Na otwarcie MŚ się udało, ale tam fatalnie zagrali Serbowie. Tutaj ciężko wyrokować, ale według mnie Iran ciśnienie wytrzyma.
Według mnie Iran tutaj po prostu lepiej wygląda. Ta pierwsza faza w wykonaniu Polaków trochę przekłamana, bo jak widać Serbia, Argentyna i Australia jak na razie nikomu poważnemu z tej drugiej grupy nie urwała punktów (i może się zdarzyć tak, że nie urwie).
Kurs na kolana nie rzuca, ale nie będę miał później czasu, więc wrzucam już teraz. Jak ktoś ma czas to może poczekać, bo pewnie przed samym meczem pójdzie kurs do góry na Irańczyków.

Typy:
Iran (+1.5 seta) @ 1.53 WilliamHill ✅
Iran @ 2.10 WilliamHill ⛔
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Lisinac (Serbia) powyżej 11,5 @ 1,80 Totolotek

Srecko w gazie, z Francją trochę może to potrwać, więc over

Jianjun Cui (Chiny) poniżej 7,5 @ 1,80 Totolotek

W dwóch ostatnich meczach zdobył 0 i 2 punkty, kwestia tylko czy wyjdzie w pierwszym, bo jak nie to zwrot.
Wallace (Brazylia) powyżej 13,5 pkt @ 2,20 Totolotek

Czuję, że może być więcej niż 3 sety, Wallace może się napocić ????

Lotman (USA) poniżej 7,5 pkt @ 1,90 Totolotek

Szybkie 3-0, wg mnie dobry typ na under.

Wlazły (Polska) powyżej 17,5 pkt @ 1,60 Totolotek

O ile Fabian będzie sypał, to Mariusz spokojnie pokryje tą linię, widać, że jest komunikacja między nimi.

Powodzenia!
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Wszedłem w oferte toto i mnie zamurowało, kursy kosmos !

Brazylia - Kanada
typ: 1
kurs: 1,08 totomix

Finlandia - Chiny
typ: 1
kurs: 1,52 totomix

Serbia - Francja
typ: 2
kurs: 1,70 totomix

Polska - Iran
typ: 1
kurs: 1,80 totomix

Australia - USA
typ: USA -1,5
kurs: 1,15

ako. 5,08 dla porównania w b365 az o 1 mniej...

Brazylia - Kanada różnica klas, nie wiadomo jak Schmitd czy zagra, czy nie. Brazole obecnie dość mocno kopią w polu serwisowym. Kanada i tak na planie ma jeszcze mecz z Niemcami i chyba ten mecz będzie o wszystko. Na pewno pograją 1 set, jak zobaczą, że nic z tego odpuszczą. Analogiczna sytuacja w meczach mś w koszu, gdzie Litwa zagrała sobie sparing z USA.

Finlandia na tle żółtych wygląda mega solidnie. Górują na każdej pozycji. Fakt, mecz o nic ale to dalej mś. Chiny obecnie również klase gorsze. Nie mają kim postraszyć i dzisiaj set to dla nich będzie max.

Francja mega zaskoczenie ale nie powinno to w sumie dziwić. Świetna obrona + stworzył się dość solidny kolektyw. Ngapeth, który z Ruzie ciągnie do przodu a i pozostali dorzucają swoje 3 grosze. Serbowie mają Atana (jeździec bez głowy), który gra dużo pod siebie. Bardzo wrażliwa w przyjęciu jest ekipa serbska. Kovacevica i Milosa nie ma bardzo kim zastąpić, gdy nie idzie. Ogólnie porównując do innych lat, gdzie Ivan groźny prowadził do boju Serbów, dzisiaj wyglądają mega przeciętnie.

Polska to bardziej dla emocji i patriotycznie bo w tym meczu, może zdarzyć się wszystko. Nie mniej jednak, to my mamy szerszą ławkę. Iran tego nie ma i kiedyś paliwo się skończy. Czy dzisiaj nie wiem... Jeśli zaczniemy zagrywać choćby w połowie tego na co nas stać i nie damy przyjmującym Iranu dogrywać Maroufowi na nos, wygramy.

USA punktów z kopciuszkiem nie straci, obecnie to trzecia siła, a będą w stanie powalczyć i z Ruskimi i Brazylią. Może się powtórzę ale sam Edgar to za mało nawet na 1pkt dla kangurów.
 
F 0

fulhad

Użytkownik
Polska -1,5 - Iran @ [2.50] @ bet365
Moim zdaniem najwyższy czas, żeby pokazać Irańczykom ich miejsce w szeregu. Podopieczni Slobodana Kovaca graja na tym turnieju bardzo dobrze, ale ten, kto oglądał ich mecze w Lidze Światowej wie, ze w tym przypadku może dojść do pewnej analogii z tamtego turnieju. Im dłużej on trwał, tym Irańczycy grali słabiej, bo najzwyczajniej w świecie opadali z sil. Maja oni żelazną szóstkę, która się praktycznie nigdy nie zmienia. Kovac wprowadza dwóch zawodników w trakcie trwania meczu, Tashakkoriego i Mirzajanpoura.
Kto oglądał ich mecze z Polakami w Polsce ten wie, jak zachowywali się Irańczycy. Sporo spiec pod siatka, chęć udowodnienia naszym swojej wyższości, a tak naprawdę to oni psychicznie wysiadali. Raz, przez dobra wtedy grę naszych, a dwa i to uważam za ważniejszy czynnik - pękali przytłoczeni presja tworzona przez kibiców. Ten czynnik może okazać się decydujący. Sam Kovac mówił, ze nasza przewaga nad nimi będzie głównie widoczna na trybunach. Wg mnie w dzisiejszym meczu będzie decydowała nie tylko forma sportowa.
Jeżeli chodzi o Polaków to doszedłem do podobnych wniosków co wy, drodzy użytkownicy, jak i &#39;eksperci&#39; polsatowscy. Nowakowski, co było dla mnie sporym zaskoczeniem, bo jest już całkiem doświadczony i to nie jest jego pierwszy wielki turniej, nie wytrzymał ciśnienia związanego z meczem z Włochami. Nie zaskoczył mnie natomiast Mateusz Mika, który dobrze gra przede wszystkim w meczach ze słabszymi rywalami, a Włosi swoja zagrywka szybko go &#39;wyautowali&#39;. Kubiak zagrał bardzo dobrze i tylko szkoda, ze mógł pograć z Gumą, który tez został dość szybko zdjęty. Guma jest z pewnością lepszym rozgrywającym niż młody Drzyzga, i przy dobrym przyjęciu, podobnie jak Irańczyk Marouf robi z blokiem co chce. Fabian jest natomiast lepszym wystawiającym, i przy niedokładnym przyjęciu jest w stanie szybciej dojść do piłki od Pawła i na w miarę dobrym poziomie dograć, do któregoś z naszych skrzydłowych. Wg mnie kluczowym czynnikiem do wygrania dzisiejszego meczu będzie wyłączenie z gry Farrhada Ghaemiego, który do tej pory fenomenalnie przyjmował i Marouf nie miał problemów z rozrzuceniem bloku.
Mam nadzieje, ze Polscy kibice zgotują &#39;piekło&#39; Irańczykom i ci nie wytrzymają tego psychicznie, podobnie jak Serbowie. Do boju Polsko!
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Polska - Iran
Mecz można powiedzieć który może dać awans do 3 rundy MŚ w Polsce. Mam nadzieje iż to będzie awans Biało-Czerwonych.
Iran już widać było w tegorocznej Lidze Światowej, iż będą się liczyć z każdym rywalem.Są w formie grają poprawnie lecz nie jest to coś nadzwyczajnego, także popełniają błędy.Atutem Iranu jest dobre rozegranie Marouf spisuje się znakomicie.
Polacy także niczym wielkim nie zaskakują, ale dobrą wiadomością jest to iż Mariusz Wlazły co nieco w ostatnim meczu z Włochami poprawił atak, jednak zagrywka znów pozostawia wiele do życzenia.
Mecz łatwy nie będzie nasi muszą zagrać jeszcze na większym poziomie niż dotąd.
Jednak trzymamy kciuki za naszych
Typ: Polska 1 1,7 bet365 4/10✅

Winiarski M Powyżej 13,5 Punktów 1.8 BetCity 4/10⛔ (gdyby nie ta kontuzja Mariusza)
Michał z Włochami był oszczędzany i większość piłek dostawał Mariusz dziś jednak trochę po odpoczynku Michała większość piłek będzie zagrywana jednak do niego.
Myślę że z zagrywki także jest w stanie zdobyć jakiś punkt.
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Mam nadzieje, ze Polscy kibice zgotuja &#39;pieklo&#39; Iranczykom i ci nie wytrzymaja tego psychicznie, podobnie jak Serbowie. Do boju Polsko!
Przecież doping na tych MŚ jest żałosny, jak drużynie nie idzie jest cisza, jak idzie to słychać jakieś śpiewy, ale do piekła jest daaaaaleko. W tym meczu na pewno będzie niejeden moment gdy naszym nie będzie szło, więc piekła nie będzie. Poza tym to są MŚ, siatkarze irańscy to profesjonaliści, więc atmosfery na trybunach się nie przestraszą.
Tak jak Redwitz&#39;a ciekawi mnie czy Polacy wyjdą z Miką czy z Kubiakiem bo Możdżonek pewnie znowu zacznie na ławce i w czasie meczu zmieni Nowakoskiego, który gra słabo, ale Kłos gra jeszcze gorzej.
Mecz ciężki do typowania, ale jeśli miałbym grać go za pieniądze to skłaniałbym się ku Iranowi +1.5 seta @1.53
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jakie piekło niby mają Polscy kibice zgotowac?Kto sie przestraszy cienkiego śpiewu ( bo co najmniej połowa kibicow to kobiety) Polska biało czerwoni albo jakiejs piosenki ze stawki wiekszej niz zycie no bez jaj :p
No coz napompowany balonik zaczyna być naruszany jednak jezeli chce sie cos zdobyc na MS u siebie to nie wypada przegrac z co prawda fajnie grajacym i lepszym w tym sezonie Iranem, ktory jezeli chodzi o tradycje siatkarskie i lige jest jednak wiele lat za nami. Zreszta Iran u siebie gra przy ostrej atmosferze gdzie nie ma kobiet na trybunach
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Bulgaria vs Kuba
Typ: Kuba
Kurs: 2,51 &amp; Kuba +1,5 sets 1,77
Bukmacher: Pinnacle ✅✅✅

Krotko i na temat.Kuba gra bardzo fajnie wbrew wynikom i miejscu w tabeli. Poczatek mieli slaby, przyjezdzali jako v-ce mistrzowie swiata i choc to zupelnie inny sklad to jakas presja ciazyla na graczach z Kuby. Teraz kiedy wszystko juz pozamiatane chlopaki graja na luzie i pokazuja ze tam na Kubie jest ogromny wysyp talentow i co 4 lata mozna zmieniac reprezentacje. A Bulgarzy to kompletne nieporozumienie, co ja kasy na nich stracilem to mala glowa. Moze nie ogladam czesto siatkowki ale tak slabej Bulgarii to ja sobie nie przypominam, byli zawodnicy jako trenerzy jednak nie zawsze sie spisuja i to widac na przykladzie Konstantinowa ktory chyba za bardzo nie moze ogarnac tematu. Bułgarzy rowniez juz koncza gre na mundialu, ale akurat w ich przypadku nie spodziewal bym sie jakiejkolwiek mobilizacji na ten mecz. Jak dla mnie szanse 50 na 50 wiec lapie kursy w strone Kubanczykow ktore zdecydowanie sa bardziej oplacalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Moze nie ogladam czesto siatkowki ale tak slabej Bulgarii to ja sobie nie przypominam, byli zawodnicy jako trenerzy jednak nie zawsze sie spisuja i to widac na przykladzie Konstantinowa ktory chyba za bardzo nie moze ogarnac tematu.
Z pierwszą częścią zdania się zgadzam.
Bułgaria gra znacznie słabiej w porównaniu do tego co było w poprzednich sezonach i trochę ciężko to wytłumaczyć.
Co do Konstantinowa to bredzisz. Przecież on przejął reprezentację dopiero po beznadziejnych występach Bułgarii w LŚ. Więc policz sobie ile miał czasu, żeby coś tutaj zmienić. Czytałem zresztą jakiś wywiad z nim, gdzie mówił, że nie ma szans, żeby już tutaj na MŚ zespół grał tak jak on oczekuje. Przejął pewnie większość schematów po poprzednim trenerze.
Można dyskutować czy podjął dobrą decyzję rezygnując z braci Bratoev (zwłaszcza z rozygrywającego) i stawiając na Zhekova na rozegraniu, ale nie ma to teraz większego sensu. Poza tym nie znamy wszystkich szczegółów jeżeli chodzi o braci Bratoev.
Konstantinow akurat jest bardzo dobrym trenerem. Przejął Guberniję Niżny Nowogród w sezonie 2012/2013 i ten klub poczynił ogromne postępy. W sezonie 2011/2012 nie awansowali nawet do Play Offów, a w kolejnych sezonach zajęli odpowiednio 4 i 5 miejsce w Superlidze.
W poprzednim sezonie jego zespół pokonał przecież dwukrotnie Skrę Bełchatów w Pucharze CEV.
Warto też wspomnieć, że to głównie dzięki niemu w reprezentacji Rosji są obecnie Pawłow i Sawin. Pawłow był bardzo dobrym atakującym, ale &quot;wyskoczył&quot; i jednak jeszcze się poprawił właśnie po tym jak pracował z Konstaninowem. Sawin, który był takim zaskoczeniem dla komentatorów Polsatu Sport występuje właśnie w Guberniji Niżny Nowogród.
Akurat Plamena bardzo szanuję (jako zawodnika i jako trenera), więc trochę odbiegłem od tematu. Ostatnią rzeczą do jakiej można się przyczepić w reprezentacji Bułgarii na MŚ jest Konstantinow i trochę było niesprawiedliwe to co napisałeś.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Spotkanie: Brazylia – Kanada
Typ: under 3,5 seta
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsafe
Data i godzina: 13.09.14 16:30
Stawka: 8/10

Dziś o godz. 16:30 zostanie rozegrany mecz drugiej fazy Mistrzostw Świata w siatkówce pomiędzy reprezentacjami Kanady i Brazylii. Brazylia z kompletem punktów jest liderem grupy F, Kanada zajmuje czwarte miejsce z 10 punktami.

Brazylijczycy w drugiej fazie turnieju idą ja burza. Komplet zwycięstw i tylko jeden stracony set z Kubańczykami zapewnia drużynie z Ameryki Południowej pewne prowadzenie i awans do kolejnej fazy turnieju. Ostatni mecz w grupie, z Rosją, pewnie będzie meczem o korzystne rozstawienie w decydującej fazie. Dlatego też by zapewnić sobie komfort psychiczny i punktowy przed spotkaniem z mistrzami olimpijskimi Brazylijczycy będą chcieli wygrać ten mecz pewnie, bez straty seta.

Kanadyjczycy przegrali z Rosją 0:3, wymęczyli zwycięstwa z Kubą i Bułgarią (dwa zwycięstwa po tie-breaku) oraz ograli Finlandię i Chiny. By liczyć się w walce o awans Kraj Klonowego Liścia musi liczyć na pewne zwycięstwo Rosjan w meczu z Niemcami oraz wywalczyć w meczu z Brazylią jakieś punkty.

Brazylia pewnie kroczy od wygranej do wygranej i sądzę, iż zmiecie z powierzchni ziemi niżej notowanego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Ja mam nadzieję, że Antiga desygnuje do gry parę przyjmujących Kubiak - Winiarski. Przydałby się również Fabian Drzyzga, żeby Mariusz był przydatny, bo Irańczycy są szybcy w bloku, a jak wiemy Drzyzga gra nieco szybciej do Mariusza i to mu dużo bardziej odpowiada. Co do środkowych to wszystko jedno moim zdaniem, bo mamy 4 ciekawych środkowych i tak naprawdę chodzi o to, by Antiga wybrał najlepszych w danym momencie.

Mecz z pewnością będzie bardzo ciekawy i wyrównany. Zadecydują niuanse jak w spotkaniu z USA. Mam nadzieję, że tym razem to my będziemy minimalnie lepsi.

Polska @ 1,85 BAH
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Co do środkowych, czy tylko ja mam wrażenie że Nowakowskiemu coś nie idzie w tej fazie zbytnio gra? Dużo bardziej wolę Możdżonka na ten moment.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Błyskawicznie :

Grozer over 18.5 (1.90) totomix
Polska (1.80) totomix


Polacy myślę, że pokonają dzisiaj Iran, kurs jest przesadzony, gramy u siebie więc nie może być na nas 1.80. Irańczycy są mocni, ale myslę, że przewyższamy ich w kulturze gry, przewidzieć co będzie sypał Marouf, odrzucić trochę od siatki i będzie dobrze.

Co do Grozera to kto jeśli nie On, ma powalczyć z Rosją? zna ich od podszewki, Kaliberda nie poszaleje ze swoimi warunkami przeciwko Rosyjskiej ścianie, będą dużo sypali do Grozera co zaowocuje spokojnym overem, tak myslę
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale promocja na Polskę jest 1,66 było 1,72. Zakład -2,5 seta. W pierwszym do 17, w drugim jest 17:10, w trzecim secie będzie podobnie. Polska wygra prawdopodobnie 3:0, to przed meczem były takie kursy na czysty win Polski, a w meczu jak na razie jest pogrom.
⛔ ???? Zmarnowali przewagę 5 punktową.
W ostatnim meczu grupy możemy mieć ustawkę na wynik 3:2 dla Polski lub 2:3, Francja wtedy wygrywa grupę, a my mamy bezpieczny awans ze zwycięstwem nie patrząc na wynik Iranu.
Iran musi wygrać z Serbią by liczyć się w stawce, mogą zdobyć 15 punktów w grupie.
USA raczej na 95% będą mieć 16 punktów.
Polska ma teraz 14 punktów, Francja 16.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
@DawidBarca, wiem, że pierwszy set nie przesądza o zwycięstwie drużyny, która ten set wygrała, ale wynik 25:17 dla Polski bardzo dobrze wróży ????
Sama grałam na Polskę, tyle że na dokładny wynik, 3:1 dla naszej reprezentacji. 3:0 dla nas mnie zaskoczy i ucieszy, chociaż typ mi nie wejdzie :/ :p
Póki co, wszystko wskazuje na to, że nasi siatkarze oswoili się już z presją i wreszcie przestają grać nerwowo ,co przekłada się na brak/znacznie mniejszą ilość błędów.
Podtrzymuję swoje zdanie, że Iran to dobra drużyna i groźny rywal, ale jednocześnie zwyczajny, normalny groźny rywal, a nie gigant siatkarski. Iran wygrał kilka meczów z teoretycznie lepszymi drużynami, ale to nie powód, żeby przed meczem z nim trząść się ze strachu. ????

btw
Jakie piekło niby mają Polscy kibice zgotowac?Kto sie przestraszy cienkiego śpiewu ( bo co najmniej połowa kibicow to kobiety) Polska biało czerwoni albo jakiejs piosenki ze stawki wiekszej niz zycie no bez jaj :p
nie przesadzaj , mężczyzn i kobiet jest mniej więcej po równo, a piosenkom, które &quot;każe&quot; im śpiewać pan &quot;wodzirej&quot;;) daleko do &quot;cienkiego&quot; brzmienia.
przestraszyć się ciężko, ale zdekoncentrować już mniej przez ten ciągły hałas, pieśni patriotyczne;) i naprawdę głośną muzykę - choć dotyczy to obydwu drużyn, nie tylko Iranu. Jedyne, co może przeszkadzać Iranowi, to gwizdy przy zagrywce. Polacy przynajmniej mają szansę robić to w ciszy.
ciekawe, czy ten gość rozkręcający &quot;&quot; kibiców , zorganizuje &#39;zabawę w sędziego&#39;, tak jak podczas meczu USA-Włochy. trochę to było żenujące, może tylko krakowski p. Hubert zachowywał się jakby był na jakichś narkotykach , ale chwilami zastanawiałam się, czy się smiać, czy płakać z tego zażenowania. Kibice w większości skończyli szkołę podstawową... moożna by chyba zwracać się do nich jak do dorosłych ,a nie 7-latków.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
mój typ wejdzie, jak Iran wygra tego seta, więc oby tak się stało. Polacy się za bardzo rozluźnią i przegrają, a czwarty set gładziutko ogarną i zakończą mecz wynikiem 3:1. Taaa... ;)

Moje typy na overy w meczu Bułgaria - Kuba i Niemcy - Rosja raczej nie były potrzebne ;p , no cóż. Istnieje co prawda cień szansy, że Niemcy zaczną odrabiać straty, natomiast pogodziłam się już chyba z porażką Bułgarii. Grają o nic, ale myślałam, że zaprezentują się dobrze, na otarcie łez zawiedzionych kibiców i wygrają. Kuba natomiast jest bardzo waleczna i nie odpuszcza, stąd byłam pewna, że skończy się tie breakiem.
a Niemców może przeceniłam...

no ale, piłka ciągle w grze, więc kto wie!
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Pyrrusowe zwycięstwo odnieśliśmy, bo ten mecz powinien się zakończyć 3:0... straciliśmy Winiarskiego, który był naszym motorem napędowym i to że jutro on nie zagra, to chyba nikt nie ma wątpliwości. Nawet jak ugramy z Francją 2 sety i awansujemy to w szóstce może być już bardzo niewesoło. Grałem Polske, zakład trafiłem, ale średnio jestem zadowolony po tym co obejrzałem ????
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Ja miałem 3.20 live (-2,5s) na Polskę, potem 4.80 na win Iranu i wszystko padło... Jutro wszystko przemawia za Francją, tzn. dłuższy odpoczynek, lżejszy mecz z Serbami, zapewniony awans, do tego brak u nas Winiara. Ciekawe czy znowu od początku wyjdzie Nowakowski zamiast Możdżonka...
Francja @ 2.75
Marathonbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom