>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Snookerze 21.04 - 07.05. 2012

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Czas na 1/4.Tak się nie szczęśliwie złożyło,że mam tylko fundusze w jednym buku ,a jest nim bah.
Tam niestety nie ma żadnych handicapów,jest tylko suchy typ na mecz.
Nie będę,więc nic kombinował i zagram coś takiego:
Hendry St. - Maguire S. 2 1,50 ✅ 2-13
Jones J. - Carter A. 2 1,30 ✅ 11-13
Stawka:100PLN
Wygrana:195PLN

Maguire jest faworytem tego meczu. Hendry mnie nie zachwycił w poprzednich pojedynkach.Owszem wbił maxa,ale co dalej?
Mecz z Higginsem to nawet nie warto wspominać. John rozegrał jeden z najgorszych meczów w karierze,a Hendry wcale nie grał o wiele lepiej.
Każdy uważa inaczej,ale dla mnie jest to bet ćwierćfinałów.
Ali jest na fali. Widać jak mu bardzo zależy na dobrym wyniku. Walczy do końca i może być on czarnym koniem na finał.Ktoś powie,że wygrał z Trumpem poprzez jego błędy,ale ja do końca się z tym nie zgodzę. Według mnie Carter zagrał wspaniale taktycznie.
To są dwa typy,które gram.Jest jeszcze szlagier czyli mecz O&#39;Sullivan vs Robertson. Tak się stało,że dwóch moich najlepszych zawodników zagra o półfinał. Przed turniejem zagrałem,że Neil zdobędzie mistrza dlatego będę za nim,ale jak wygra Ronnie też nie będzie źle.
Czwarty mecz to walijska potyczka. Dla osób lubiących ryzyko polecam typ na Daya. Osobiście zagram go za kilka złotych,ale bez szaleństw.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
O`Sullivan R.-Robertson N.(w grze 3:5) (1.5-0)
1 @ 1,70
Co o tym myslicie? wydaje sie dobra opcja. Jako iż bardzo niewiele wiem na temat snookera to chciałbym od jakiegoś eksperta dostać opinie co do tego typu. I mecz zaczyna się o 15.30 to czy dzisiaj skończą ? Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
O`Sullivan R.-Robertson N.(w grze 3:5) (1.5-0)
1 @ 1,70
Co o tym myslicie? wydaje sie dobra opcja. Jako iż bardzo niewiele wiem na temat snookera to chciałbym od jakiegoś eksperta dostać opinie co do tego typu. I mecz zaczyna się o 15.30 to czy dzisiaj skończą ? Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz
Skończą dzisiaj zapewne późnym wieczorem ale jutro już półfinały także skończą na 100%. Typ dobry dla każdego kto wierzy w Roniego bo zagranie przed meczem na czysty win za 1,5-1,6 okazuje się póki co błędnym bo teraz można to samo zagrać za 2,37 bodajże. Według mnie to dobry typ ale nie wiem czy jestem expertem, którego szukasz ????
Ja oczywiście też bardziej od tego handi polecam czysty win. Jak Roni odpali to wygra a jak nie to przegra więcej niż 12-13.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
O`Sullivan R.-Robertson N.(w grze 3:5) (1.5-0)
1 @ 1,70

Co o tym myslicie? wydaje sie dobra opcja. Jako iż bardzo niewiele wiem na temat snookera to chciałbym od jakiegoś eksperta dostać opinie co do tego typu. I mecz zaczyna się o 15.30 to czy dzisiaj skończą ? Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz
moim zdaniem graj czyste 1 lepszy kurs i jezeli dzis bedzie gral jak wczoraj to nawet handi ci nie pomoze :;/:
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Na czysto 1.90 wiec o te 20 groszy nie bede się łasił. Zagrałem +1,5. Mecz teoretycznie wyrównany więc w ostatetczynm rozrachunku te 1,5 może uratować dupsko;p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na czysto 1.90 wiec o te 20 groszy nie bede się łasił. Zagrałem +1,5. Mecz teoretycznie wyrównany więc w ostatetczynm rozrachunku te 1,5 może uratować dupsko;p
Mam nadzieje że Ronni sie odbuduje. Bo w 2 pierwszych rundach grał rewelacyjnie. Moze wczoraj miał gorszy dzień .
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
1,9 gdzieś jest kurs na czysty win Roniego? Zdzierstwo niezłe na bet365 jest 2,37 no chyba, że czegoś nie zrozumiałem w Twoim poście.
No takiego Ronniego chce się oglądać. Robertson nie istnieje póki co, zobaczymy po przerwie.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
W milenium grałem. Na czysto 1.90 a +1,5 1.70 więc lepsza opcja handicap. No przy kursie ok. 2.30 to lepiej zagrać czysto ale w mojej sytuacji handicap bardziej opłacalny.
@
Na razie rewelacja. 3 frame wygrane bardzo pewnie i już na prowadzeniu Ronnie ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Wytlumaczy mi ktos co sie stalo w meczu Day - Stevens? 1 sesja 5-3 dla Daya a mecz konczy sie wynikiem 5-13...
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
To się stało, że Day zaczął pudłować i wystawiać wszystko co się dało;]
Dobrze poradziliśmy koledze kkslec więc chyba jakiś pluski by się przydał ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
O&#39;Sullivan - Stevens (+5,5f) @ 1,9

Ronnie w wielkiej formie. Powinien gładko ograć Walijczyka, który miał łatwą drabinkę i awansował do półfinału dzięki słabej grze rywali i przyzwoitej swojej. Na Anglika będzie to zbyt mało. Typuję wynik w granicach 17-8 do 17-12 dla O&#39;Sullivana.

Maguire - Carter @ 2,98

Carter (+3,5f) @ 1,8

Duże value. The Captain gra naprawdę dobrze w Crucible. Maguire także radzi sobie doskonale, jednak bardziej przekonuje mnie gra Anglika. H2H za ostatnie trzy lata remisowe, warto zatem zainwestować w Cartera.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Maguire (-2.5) - Carter 1.8
Carter popełniał wczoraj dużo prostych błędów, nie radził sobie dobrze z presją, zawodnik jego klasy mając przewagę 12:8 nad kwalifikantem nie powinien przegrać 3 partii.
Maguire miał do tej pory same bezstresowe mecze, nie jest zmęczony grą, nie odczuwał presji. Powinien kontrolować przebieg spotkania. W meczach do 17 partii ciężko oczekiwać gry wet za wet, więc jeżeli Maguire będzie tylko nieco lepszy to powinien wypracować sobie przewagę 3-4 partii, czyli analogicznie w meczu do 10 byłaby to przewaga 1-2 partii.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Sprawa na półfinały jest prosta trzeba odpowiedzieć sobie tylko na pytanie czy cała czwórka zawodników będzie grać jak do tej pory. Jeśli tak to Maguire i Osa wygrają swoje mecze z hendi -10. Carter gra kaszane (jak na półfinalistę nie jak na siebie) a Stephen jest nieziemsko skuteczny właściwie nie ma się do czego przyczepić. To samo tyczy się Osy tylko pytanie czy zechce wygrać wysoko czy tak jak z Robertsonem pozwolić mu trochę odrobić na końcówce np po to żeby sobie dłużej posiedzieć bo ma wygodny fotel a w domu nie ma co robić. Ironicznie ale w przypadku Osy tak samo realne jak wszystko inne;]
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ładny zysk po ostatnim kuponie. Co prawda typ,że Neil będzie mistzem przegrany,ale tym mistrzem musi wręcz być Ronnie. Chyba,że Maguire się przeciwstawi.
Kursy na półfinały nie wysokie. Zagram zatem singla:
O´Sullivan R. - Stevens M. 1 1,2
Stawka:200PLN
Wygrana:240PLN
Bukmacher:bet-at-home
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Kursy na półfinały nie wysokie. Zagram zatem singla:
Hmm według mnie to odwrotnie powinno być jak niskie kursy to nie single no ale;D Nie mam w zwyczaju się czepiać kto za ile stawia ale dziwi mnie ten typ po prostu. Rozumiem jakbyś za 10tyś zagrał to i zysk ludzki ale ryzykować 2 stówy żeby wygrać 4 dychy? Można się zastanowić czy jeśli stać Cię na granie za 2 stówy to te 4 dychy w ogólne nie zrobią na Tobie wrażenia a mecz w niepewności będziesz śledzić 2 dni.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Nie zgodzę się, że Carter gra kiepsko. Ok, z Jonesem zagrał tak sobie, ale dwa wcześniejsze mecze w jego wykonaniu były bardzo dobre. W porównaniu do tego co Ali prezentował przez cały sezon to niebo, a ziemia. Moim zdaniem nie jest na straconej pozycji w starciu z Maguire&#39;m. Mnie Stephen nie powalił jakąś świetną grą. Tak naprawdę nie miał do tej pory żadnego trudnego przeciwnika i trudno jakoś odnieść się do formy Szkota. Brecel, Perry, Hendry.. sorry, ale żaden z nich to nie jest przeciwnik dla Stephena. Dla mnie ten zawodnik nie ma psychiki żeby zostać Mistrzem Świata. Jeśli odjedzie Carterowi na początku to zwycięstwo powinien dowieźć. Jeśli jednak mecz będzie wyrównany to przeczuwam, że Maguire nie wytrzyma psychicznie i jednak przegra. Tak samo jak swego czasu nie wytrzymał prowadząc z Higginsem 14-10 i mając finał na wyciągniecie ręki.

Osobiście zagram za lekką stawkę Carter (+2,5) 2.00 Tobet ✅✅

W drugim półfinale zdecydowanym faworytem jest O&#39;Sullivan, który gra na tych Mistrzostwach najlepiej. Stevens do tej pory niczym szczególnym nie zachwycił i teoretycznie Rakieta powinien gładko awansować do finału. Jednak ja przyjąłem zasadę, że nigdy nie gram na Ronniego ani przeciwko niemu, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo co temu człowiekowi przyjdzie do głowy.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ładny zysk po ostatnim kuponie. Co prawda typ,że Neil będzie mistzem przegrany,ale tym mistrzem musi wręcz być Ronnie. Chyba,że Maguire się przeciwstawi.
Kursy na półfinały nie wysokie. Zagram zatem singla:
O´Sullivan R. - Stevens M. 1 1,2
Stawka:200PLN
Wygrana:240PLN
Bukmacher:bet-at-home
dziwnie typuje. przygladałem sie od poczatku , Twoim betom. Raczej narazie jestes an sporym minusie .Nie wiem czy te 93 w Twoim nicku jest rocznik. Jesli tak to musisz troszeczke ostygnać . Jak sadzisz , że bukmacherka daje free pieniadze jak to nazwałęś , to troche boje sie o Twoje pieniadze .

_________________________________________________________________________
Półfinały
Generalnie na poczatek chciałbym powiedzieć .Pamietajcie że każdy dzien przynosi coś nowego .To , że Maguire i Sulivanek graja kapitalnie , nie znaczy że bedzie i dziś tak np . Kurs na Maguire w okolicach 1.45 , można powiedzieć promocja .Ciagle mu kibicuje , ale obawiam sie że może przyjsc ten gorszy troszeczke dzień . Carter pokonał Trumpa ktory jednak jest cieżkim przeciwnikiem . Moim zdaniem dziś może rozpoczac sie bardzo zaciety pojedynek . mam nadzieje że wreszcie zobaczymy , coś z emocjami , bo wiekszosc mecze to wieksza przewaga jakiegos zawodnika. Tak czy inaczej zagram jakis hand +3.5 na Cartera . kurs 1.90 w sportingbecie
Sulivan firma , solidnośc , skutecznosc , wietna gra .Tak możemy podsumowac jego wczesniejsze spotkania .Rozwala zawodników jak chce . Chociaż narazie przeciwników nie miał zbytnio wsumie trudnych(w srednich formach)procz może Robertsona .Ktory chwilami dotrzymywał kroku. W momencie gdy Ronni wrzuci z &quot;8&quot; bieg . Ciezko jest z nim konkurować .Ale wsumie mam podobna opinie o Stevensie .
Stevens + 5.6 handi kurs 1.60 sportingbet
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
dziwnie typuje. przygladałem sie od poczatku , Twoim betom. Raczej narazie jestes an sporym minusie .Nie wiem czy te 93 w Twoim nicku jest rocznik. Jesli tak to musisz troszeczke ostygnać . Jak sadzisz , że bukmacherka daje free pieniadze jak to nazwałęś , to troche boje sie o Twoje pieniadze .
Mam prośbę. Przeglądnij jeszcze raz dokładnie wszystkie moje posty i dopiero oceń czy jestem jak ty to mówisz na minusie?
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Mam prośbę. Przeglądnij jeszcze raz dokładnie wszystkie moje posty i dopiero oceń czy jestem jak ty to mówisz na minusie?
Ja też uważam, że 200 zł po kursie 1.2 to nie jest dobry pomysł, za mały zysk w stosunku do ryzyka. Generalnie znam różne podejścia do bukmacherki, ale nigdy nie widziałem by ktoś odrabiał straty grając niskie kursy za duże stawki - chyba jak już powinno być odwrotnie, najpierw wygenerowany zysk z małych kursów - a później obracanie go, ryzykując tylko nadwyżkę pieniędzy.
Ja wczoraj grałem Ronnie po 4 partiach na 4:0 i 3:1, bo kursy były na to atrakcyjne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom