>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Snookerze 21.04 - 07.05. 2012

Status
Zamknięty.
S 15

snooker-84546

Użytkownik
Racja, Shaun bardzo negatywnie zaskoczył. Jones mimo wielkiego stresu w końcu zdołał przypieczętować zwycięstwo a następnie manifestował swoją radość. Jamie grał naprawdę dobrze, zwłaszcza wbijał na dobrej skuteczności, za to tak słabego pozycjonowania Murphy&#39;ego już dawno nie widziałem.
Na pewno zawiódł Ebdon, który gra jak do tej pory słabo i Osa mimo iż nie zaprezentował nic nadzwyczajnego praktycznie załatwił sprawę w pierwszej sesji. Zdziwiłbym się gdyby w tym meczu były jeszcze emocje.
Marco Fun w porannej sesji zagrał wręcz katastrofalnie, przez co przegrał osiem pierwszych frejmów, na otarcie łez zdołał ugrać ostatnią partię. Stevens grał solidnie i pewnie nie zajmie mu zbyt długo dokończenie egzekucji na Azjacie.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Coż to za Mistrzostwa chyba nie ma co stawiać... John ledwo ledwo potem Gould Allen Murphy i zanosi się że Lee który miał kapitalny sezon chce podzielić ich los kapitalnie ;)
Naprawde już nie wiem co stawiać jutro max licze na Dinga i Trampka że poradzą sobie gładko.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Jak do tej pory same niespodzianki. Mecz Stevensa z Fu miał być wyrównany a był do jednej bramki. Mecz Higginsa miał być łatwy, a był wyrównany.
Murphy miał gładko wygrać a przegrał, tak samo Allen.
Jedynie do tej pory nie rozczarował Ronnie, jutro powinien gładko dokończyć Pete&#39;a.
Co do fajnych kursów, to warto było brać Hendry&#39;ego po 3.75, teraz już tylko po 3.5.
Według mnie kurs na Dinga jest zaniżony, on zawsze grał słabo na MŚ.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Daleko jeszcze od wyciągania wniosków ,ale początek meczu wskazuje nam na kolejną sensację.
Trump 1-3 Dale po pierwszej mini sesji.Zobaczymy jaki wynik będzie po 9 freamach.
Judd trochę ruszył 5-4,ale emocje w drugiej sesji będą mam nadzieję duże.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Ci którzy podjęli obstawiania ostro mistrzostw serdecznie współczuję ja utopiłem 200zł.Na wczoraj miałem grubaska i pewnie dziś w dokończonej sesji popłynie. Nadzieja jest taka że szczęśliwie się skończyło bo 4-5 to lepszy wynik niż 3-6 ???? Ale zobaczymy, pomału łapię uraz do snookera, zwłaszcza po takich kursach ????
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Pawelqqq1987 ja dokładnie tak samo. Nie obstawiam na tę dziedzinę sportu dużych pieniędzy bardziej dlatego że lubię pooglądać snooker lecz coraz bardziej mnie zaskakuje. Więcej spodziewałem sie po Ebdonie. Trudne bile trafiał , łatwe nie. Lecz Sullivan za to wygląda dośc pewnie i dla mnie jest narazie numerem 1 oprócz Hendrego. Reszta bez komentarza. Trump narazie zaskakuje lecz to chyba przez jakaś infekcje. Zobaczymy jak jutro wypadnie oraz dziś Selby .
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Kolejny wynik,który co najmniej zaskakuje to mecz Dott vs Perry. Szkot dostaje łomot,aż zal patrzeć.
W zasadzie już przegrał.
Lee,który grał cudownie przez cały sezon już 4-6 w plecy.
Sypie niespodziankami.
:?
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
No kurczę musiały być niespodzianki. Jeszcze Ding może sobie jutro spokojnie odpaść. Nie rozumiałem dlaczego taki kurs był przed meczem na Chińczyka.
Co do Dotta, to jestem w szoku, nie pamiętam by kiedykolwiek ktoś go tak skatował, no może Ronnie w finale w 2004 roku. Z kolei Perry to nie jest zawodnik, który potrafi dominować. Ten mecz dla mnie jest dziwny.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Tylko proszę nie mówić że ten sport da się typować i da się zarobić!
Chyba że ktoś daje na odwrót, teraz odpada grubasek Lee, zaraz Dott, a wcześniej cała lista jeden lepszy od drugiego. Jeszcze jak Judd przegra to ja już nie mam słów. Oficjalnie nie stawiam tego sportu bo za dużo tu się przegrywa. Lepiej wypić spokojnie piwo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
To, że Dott może odpaść z Perrym to akurat nie jest jakąś wielką niespodzianką. Ja tutaj od początku widziałem szanse bardzo równo. Jednak wynik 8-1 to szok. Zwłaszcza, że Perry też gra bardzo słabo.

Lee za burtą. Zawodnik, który grał chyba najlepiej i najrówniej ze wszystkich w tym sezonie odpada z przeciętnym Higginsonem. Co tu dużo pisać. Nie ma sensu obstawiać tego turnieju za duże stawki, bo tak dziwnych Mistrzostw już dawno nie było. Forma niektórych zawodników jest zastanawiająca.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
To, że Dott może odpaść z Perrym to akurat nie jest jakąś wielką niespodzianką. Ja tutaj od początku widziałem szanse bardzo równo. Jednak wynik 8-1 to szok. Zwłaszcza, że Perry też gra bardzo słabo.

Lee za burtą. Zawodnik, który grał chyba najlepiej i najrówniej ze wszystkich w tym sezonie odpada z przeciętnym Higginsonem. Co tu dużo pisać. Nie ma sensu obstawiać tego turnieju za duże stawki, bo tak dziwnych Mistrzostw już dawno nie było. Forma niektórych zawodników jest zastanawiająca.
Ja bym powiedział więcej, nie ma sensu obstawiać snookera, bo na tej dyscyplinie nie da się zarobić bo tyle wałków co się zdarza w 1 turnieju nie ma nawet w IV lidze polskiej:cool:
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
No to karuzela ruszyła i się nie może zatrzymać. Selby po pierwszej sesji 3-6. Czyżby kolejny szok i numer jeden rankingu odpadnie?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Williams-Chuang (+5,5,) kurs 1.53 typ 2
Borsuk w tym sezonie nie rozpieszcza , raczej forma nie jest najwyższa .Patrzac na wczensiejsze wyniki czołówka nie jest jakos rewelacyjnie przygotowana do tych mistrzostw swiata. Mamm nadzieje , że Azjata bedzie w stanie ugrać chociaż te 5 freamy .Mam nadzieje , ze na przekór tutaj Williams nie rozbije Chuanga .Widać ze jakoś Azjaci w tych mistrzostwach swiata czują sie dobrze , a może i tutaj bedzie jakas niespodzianka mała , w postaci powalczenia chociać o te 6-7 freamów , Wtedy handi spokojnie zostanie pokryte.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Witam jest mi ktoś w stanie powiedzieć, o której te wczorajsze mecze będą dzisiaj kończone? Zamroziłem sobie kapitał wczoraj, a nie znam się na tym za bardzo. Był w jednym meczu wynik 8:1 i dzisiaj ma się kończyć (Dott - Perry) oraz drugi 6:3 (Hawkins - Selby).
O ktorej dokladnie godzinie te mecze będą dziś rozgrywane?
Bardzo dziękuję za informacje.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Witam jest mi ktoś w stanie powiedzieć, o której te wczorajsze mecze będą dzisiaj kończone? Zamroziłem sobie kapitał wczoraj, a nie znam się na tym za bardzo. Był w jednym meczu wynik 8:1 i dzisiaj ma się kończyć (Dott - Perry) oraz drugi 6:3 (Hawkins - Selby).
O ktorej dokladnie godzinie te mecze będą dziś rozgrywane?
Bardzo dziękuję za informacje.
Mecz Dott vs Perry już się skończył. Perry zdeklasował swojego rywala 10-1.
Hawkins-Selby ten mecz zostanie dokończony dzisiaj o 20,00.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Ci którzy podjęli obstawiania ostro mistrzostw serdecznie współczuję ja utopiłem 200zł.Na wczoraj miałem grubaska i pewnie dziś w dokończonej sesji popłynie. Nadzieja jest taka że szczęśliwie się skończyło bo 4-5 to lepszy wynik niż 3-6 ???? Ale zobaczymy, pomału łapię uraz do snookera, zwłaszcza po takich kursach ????
To nie uraz do snookera, tylko do sportu &quot;najogólniej&quot; mówiąc. W sporcie dzieje się wszystko. A z mojego tenisowego doświadczenia wiem, że sporty, gdzie decyduje czynnik jednego zawodnika, są trudne do obstawiania w pierwszych rundach, bo nie wiesz, jak zawodnik jest dysponowany w danym czasie. A kiedy już rozegrają po 2-3 mecze, wtedy coś można kombinować, a w pierwszych rundach zawsze jest mnóstwo niespodzienek. Sprawdzone z autopsji ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ding prowadził 9-6 i przegrał 9-10 czyli kolejna przynajmniej niespodzianka.
Czyści się drabinka dla Osy i dla Robo. Jeszcze Selby odpadnie i będzie git.
Takiego turnieju o mistrzostwo świata dawno nie widziałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom