>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Ameryki Południowej U20

Status
Zamknięty.
typer303 0

typer303

Użytkownik
Dzisiaj dwa mecze Peru-Ekwador(właśnie trwa Ekwador prowadzi 2:1 po 1 połowie)
i drugi mecz Wenezuela-Argentyna.
Kursy na ten mecz w UNIBET 1 9.00 X 4.50 2 1.33

Ja jednak chciałbym się skupić i polecam typ handicap Argentyna -1 kurs 1.92

Argentyna to czternastokrotny zwycięzca tej imprezy.Na poprzednich Mistrzostwach zajęli 2 miejsce.
2 miejsce zdobyte można uznać za sukces ale styl w jakim go zdobyli już nie.
Trener Sergio Batista ma wielu utalentowanych graczy a dodatkowo zapewne na trybunach zasiądzie wielu &quot;łowców talentów&quot; co będzie dodatkowa motywacja dla zawodników.
Klasa zespołów mówi sama za siebie.Wenezuela nie osiągnęła niczego jak do tej pory znaczącego.Dość powiedzieć ze na poprzedniej imprezie Argentyna rozbiła ich aż 6:0.
Dlatego moim zdaniem spokojnie kurs na handicap powinien wejść.

A ponieważ to jest mój pierwszy post na forum to tym bardziej typ powinien być trafiony:-D
Mecz rozpoczyna się za niecałą godzinę.Wiec niedługo się okaże ????
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
Brazylia-Paragwaj U20
Dalsza część kwalifikacji U20.Dziś mecze Boliwia-Urugwaj oraz Brazylia-Paragwaj.

Brazylia-Paragwaj typ wynik do przerwy/koniec spotkania 1/1 kurs 2.05 buk UNIBET

Brazylia to aktualny mistrz w Ameryce Południowej. Paragwaj natomiast zajął na turnieju 5 miejsce.
W bezpośrednich meczach tych drużyn raz padł remis 1:1 a raz wygrała Brazylia 1:0.Wydawać by się mogło ze były to zacięte mecze jednak przy wyniku remisowym Brazylia już miała pewny awans do dalszych gier i odpuściła a w wygranym meczu skromnie 1:0 wystarczył im remis dlatego również nie zagrali na pełnych obrotach.

W dzisiejszym spotkaniu trener młodych brazylijczykow Rogério Moraes Lourenço będzie miał do dyspozycji takich graczy o których zapewne niedługo usłyszymy również w Europie jak: Douglas Castro z Gremio -, Tales z International of Porto Alegre - oraz Marquinhos z Vitoria. Oprócz tych zawodników nie muszę chyba mówić ze brazylijczycy maja piłkę we krwi i młodych zawodników pokroju KAKI jest w tej drużynie sporo.

Drużyna Paragwaju ostatni duży sukces odniosła w 1983 gdzie zajęła 3 miejsce.Od tamtej pory nie osiągnęła zbyt wiele.
Moze dziwić wiec wysoki kurs na ten mecz.Jednak myślę ze Brazylia nie popełni błędu Argentyńczyków z wczorajszego spotkania z Wenezuela i zagra bardziej skoncentrowana.Zaatakuje od pierwszych minut aby już po pierwszej połowie mogla być spokojna o wygrana.Nie podlega dyskusji ze umiejętnościami przewyższają drużynę Paragwaju. Dlatego mój typ na ten mecz jest taki. Czy wejdzie okaże się już niebawem.Rozpoczęcie spotkania o godzinie 2:00.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom