>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Azji Zachodniej 2013

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już od jutra rozpoczynają się mistrzostwa Azji Zachodniej.
Mamy podział na Trzy grupy :


Pierwsze spotkania już jutro :

 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Katar - Palestyna
Faworyt do wygrania turnieju Katar zmierzy się z Palestyną trzeba podkreślić ogromny postęp jaki zrobił Katarski futbol w ostatnim czasie, infrastruktura, szkolenie i wiele innych czynników w związku z przyznaniem praw do organizacji mistrzostw pozwolił na postęp w tym kraju dodatkowo Katar ostatnio coraz lepiej radzi sobie na międzynarodowej arenie a wygrane ostatnio spotkania z Jemenem czy Mauritiusem robią wrażenie warto dodać że zespół Palestyny nie należy do wymagających Katar jak dotąd mierzył się z nimi sześć razy z czego cztery razy wygrywał i dwa razy remisował. W tym roku w Kwietniu obie drużyny zmierzyły się towarzysko Katar zwyciężył 2:0. Turniej jest ważny dla każdego państwa występującym w nim,jutrzejsze spotkanie Kataru powinno mniej więcej pokazać czy Katarczycy są odpowiednio przygotowani do zwycięstwa w tym turnieju spróbuje dwa typy :
Wygrana Kataru @@ 1.44 ✅ ogromne szczęście mecz podzielony jednak się udało ✅
Pierwsza połowa 0,5 gola @@ 1,38 ⛔
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Arabia Saudyjska - Palestyna
Palestyna DNB @3.4 Bet365
ZWROT

Kursy lecą na łeb na szyję, rano zgarnąłem ten zakład przy kursie 5, teraz już wyżej niż nieco ponad 3 nie znajdziemy. Gramy w Katarze, więc atutu własnego boiska nie ma. Palestyna ostatnie spotkanie z gospodarzami i faworytami (jak widać wyżej) przegrała w doliczonym czasie gry, przez całe spotkanie dominując i mając kilka piłek meczowych, marnując je niebywale. Ich dzisiejsi rywale to faworyzowana Arabia Saudyjska, która na turniej do Kataru pojechała bardzo młodzieżowym składem. Tutaj upatruję szans bardziej doświadczonej ekipy z Palestyny. Dotychczas jedno bezpośrednie starcie między nimi, zakończone wynikiem 2-2, przy przewadze Palestyny i prowadzeniu 2-1 nagle kontra ich rywali i skończyło się remisem. Dzisiaj tak łatwo już nie odpuszczą.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
@doberman
Wiesz może co decyduje o miejscach w grupie B?

Chłopaki nastrzelali mnóstwo goli????
Przyznam szczerze że mnie zaskoczyłeś ;) Sam na to dzisiaj patrzyłem i rozkmniałem ciężko stwierdzić próbowałem szukać po rankingu, po bezpośrednich spotkaniach ale nadal nie potrafię znaleźć rozwiązania.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie śledzę tych rozgrywek. Natomiast w sytuacji, w której brakuje rozstrzygnięcia decyduje ranking. I tu chyba jest tak, że ranking który bierzemy pod uwagę to ten skonstruowany przez daną federację, organizację. W tym przypadku Arabowie muszą mieć swój.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom