>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Kobiet 2013 - Niemcy i Szwajcaria

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet ME
Spotkanie: Bułgaria (-1.5 seta) - Polska 1-3⛔
Typ: Bulgaria
Kurs: 1,59
Buk: Pinnacle
Drugi mecz naszych zawodniczek na ME w siatkówce. według mnie nie ma co liczyć na nasza drużynę co przyznaje z bólem serca. Wczorajszy mecz obnażył wszystkie nasze braki słabe przyjęcie atak również nie najlepszy przebłyski Kasprzak , Sieczki jednak gdy Czeszki zaczęły ustawiać szczelny blok nasze zawodniczki były bezradne piłki szły wtedy do Skowrońskiej co było bardzo czytelne dla Czeszek.Na środku ciągle gramy słabo przeciętny mecz Efimienko oraz Kąkolewskiej. Rozegranie moim zdaniem średnie ale widać rozterki trenera który nie wie na którą rozgrywająca sie zdecydować Radecką czy Wołosz. Podsumowując gra Polek nie napawa optymizmem na chwilę obecną przy całym szacunku dla trenera Makowskiego ,który moim zdaniem jeśli dostanie czas zrobi drużynę zdolną wygrywać medale ważnych imprez. Natomiast Bułgarki to może być czarny koń tegorocznego turnieju bardzo dobry trener Abbondanza i bardzo dobry skład z gwiazdami zespołu Straszimirą Filipovą , kandydatka na gwiazdę światowej siatkówki Wasiliewą oraz bardzo solidnymi i równo grającymi Nikołową oraz Rabadzijewą. Mały kłopot występuje na rozegraniu jednak sa dwie zawodniczki równorzędne Nenowva i Kitipova może nie są wirtuozkami rozegrania lecz pokazały że gdy jednej idzie gorzej druga potrafi wejść i zagrać na wyższym poziomie.Wczoraj Bułgarki pokazały ,ze wygrana z Brazylią w Grand Prix to nie był przypadek. Reasumując biorąc pod uwagę formę i aktualne możliwości obu drużyn wygranie seta przez Polki będzie sukcesem.
Bardzo duże zaskoczenie a więc jednak Polki i Makowski zaskoczyli mnie Jeszcze Polska nie zginęła !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turcja - Niemcy

Jak na razie obie drużyny wygrały 3:2 z Holenderkami (lekkie zaskoczenie jak na razie) i 3:0 z Hiszpankami.
Turczynki wiadomo. Spora siła w ofensywie, troszkę słabiej wszystko wygląda w elementach technicznych. Neslihan Darnel dalej ciągnie ten zespół, ale najlepsze lata ma według mnie za sobą. Gozde Sonsirma świetna zawodniczka. Nie jest wybitna w przyjęciu, ale w ataku pomimo nie najlepszych warunków fizycznych radzi sobie bardzo fajnie. Nie podoba mi się pomysł z Sedą na przyjęciu, ale pod nieobecność Neriman Ozsoy trochę nie ma innego wyjścia. Przyzwoity środek, ale w ataku według mnie Toksoy i Cansu nie błyszczą.
Niemki ciekawy zespół. Są indywidualności, ale właśnie największą siłą jest zespołowość. Środkowe na wysokim poziomie (według mnie wyższym od Turczynek) i to zarówno w ataku jak i w bloku. Trochę dziura obok Brinker na przyjęciu, bo Beier to nie jest klasowa zawodniczka. Kozuch szarpie i o tym bardzo często wspominam. Szkoda, że brakuje jej stabilności. Na pewno jest dobrym duchem drużyny.
Według mnie value po stronie Niemek. Turczynki to bardzo dobry zespół, ale czy Niemki odstają ? Turczynki bez środkowej Erdem i przyjmującej Ozsoy trochę jednak tracą. W wybitnej dyspozycji też nie są. Niemki u siebie, Niemki, które mają na ławce Guidettiego na pewno tutaj powalczą. Kurs warty spróbowania.&#39;
Ten mecz zadecyduje o tym kto awansuje z Grupy A bezpośrednio do ćwierćfinału.
Typ:
Niemcy @ 2.98 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Czechy- Bułgaria✅
Na dzień dzisiejszy wybieram to spotkanie. Sytuacja w grupie mocno skomplikowana. Cztery zespoły z bilansem 1:1. Wychodzą trzy zespoły, jeden bezpośrednio i dwa do baraży o ćwierćfinał.
Moim skromnym zdaniem Czeszki dziś powalczą z Bułgarią. Bułgaria po sensacyjnym zwycięstwie nad Serbią, wczoraj dostała srogie lanie od naszych dziewczyn.Niestety nie oglądałem wczorajszego spotkania Pol- Buł więc nie za bardzo mogę powiedzieć czy to nasze zagrały cudownie czy Bułgarki słabo. Czeszki w meczu z Polską zagrały mądrze a przede wszystkim skutecznie. Ja dziś ten wezmę od strony Czechy +2,5 seta po kursie 1,35. Wydaje mi się, że Czeszki jedną partię są w stanie urwać. Grają o wszystko. Potrzebują co najmniej dwóch punktów by myśleć o jakiejkolwiek szansie na dalszą grę.
Serbia- Polska ✅
Polki przegrywając z CZechami straciły wielką szansę na wygranie w grupie. Owszem szansa ta jeszcze jest ale trzeba ograć dziś Serbki w jakimkolwiek wymiarze setowym. Będie bardzo ciężko, ale cóz to jest sport kobiecy. Kto z nas przewidział mecz Serbia- Bułgaria? nikt,jestem tego pewien. Ja dziś asekuracyjnie, mianowicie Polska wygra seta po kursie 1,58. Dziewczyny zmiażdzyły Bułgarie i wierze że na tej fali urwą seta Serbii.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Polska-Serbia FT 1:3
Polska (+2,5) 1.63 Pinnacle
✅
Trochę dziwi mnie aż tak wysoki kurs na nasze. Jeden set jest jak najbardziej w zasięgu Polek.
Trudno w sumie stwierdzić jaki jest poziom obu drużyn, bo gra w obu przypadkach jak do tej pory mocno faluje.
U nas wczoraj fajnie funkcjonaowała zagrywka. Przyjęcie takie sobie, choć nie było najgorzej. Dobrze grały dziewczyny na siatce, do tego doszła bardzo solidna gra blokiem i udało się wygrać z mocnymi Bułgarkami.\
Serbki najpierw porażka z Bułgarią, wczoraj zwycięstwo z Czeszkami, niby 3:0, ale sety do 21, 24, 23, więc lekko nie było.
Masa piłek do Brakocevic, aż za dużo moim zdaniem, widoczny był brak Mihajlovic. Widać, że Ognjenovic nie ma zaufania do Nikolic, trochę więcej pograły środkowe i grały bardzo dobrze.
Przyjęcie na zbliżonym poziomie do Polek. Wiadomo, że mają ogromną siłę na siatcę, ale dużo będzie zależeć od tego czy zagra Mihajlović.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Holandia - Hiszpania
Typ ryzykowny z tego względu, że zwycięstwo Holandii 3-0 raczej pozycji w tabeli jej nie poprawi (aczkolwiek trzeba byłoby to jeszcze przeeanlizować). Różnica poziomów jest widoczna gołym okiem.
Hiszpanki grają tutaj straszny piach. Zwykle nie była to wielka siatkówka, ale prezentowały się lepiej. Teraz wszystko sprowadza się tak naprawdę to tragicznego przyjęcia. Tracą seriami nawet jak rywalki ot tak sobie pykają... Nie ma pewnych punktów, nie ma na kogo liczyć.
Holenderki odżyły po WGP. Potrzebowały czasu, bo miały kadrę rozjechaną przez kontuzje. Teraz wygląda to sporo lepiej. Wymiana libero według mnie bardzo niepotrzebna. Przyjęcie jest mocno ruchome, ale gdy ustabilizowały ten element, to spokojnie walczyły z Turczynkami i Niemkami.
Holandia dziś wychodzi w miarę skupiona i w odpowiednim składzie - under na luzie będzie pokryty.
Moje propozycje:
Under 132.5 --- 1.85 @ Bet365 ✅ 123
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Mistrzostwa Europy 08.09.2013 godz. 15:00
Wydarzenie: Holandia (-2,5s) - Hiszpania
typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Pinnacle Sports

Na dzisiaj moja propozycja dotyczyć będzie trzeciego spotkania grupy A, a dokładniej meczu pomiędzy Holenderkami, a Hiszpankami. Jak do tej pory obydwa zespoły zanotowały dwie porażki, o ile jeśli chodzi o Hiszpanki, które obok współgospodyń Szwajcarek uznawane są za najsłabszy zespół Mistrzostw było wkalkulowane i porażki z Turcją i Niemcami bez zdobytego seta nikogo nie zaskoczyły to postawa Holenderek zaskoczyła zapewne nawet kibiców tego zespołu. Holenderki rozegrały dwa mordercze pojedynki z faworyzowanymi Niemkami i Turczynkami, ale niestety obydwa spotkania zakończyły porażkami po tiebreakach. Mimo wszystko w tych spotkaniach pokazały, że są silne i mogą powalczyć z każdym, szczególnie w spotkaniu z Turcją gdzie przegrały dwa sety gładko do 15 i 16 i podniosły się doprowadzając do niestety przegranego piątego seta. W spotkaniu z Hiszpanią są zdecydowanymi faworytkami i strata choćby jednego seta będzie sensacją stąd też mój typ. Uważam, że Holenderki będą chciały szybko w 3 setach zakończyć ten mecz, aby z większymi siłami przystąpić do spotkania barażowego o ćwierćfinał, jak do tej pory Hiszpanki przegrywały wszystkie sety ze zdecydowaną stratą punktową i w tym meczu powinno być tak samo. Obydwa zespoły spotykały się ze sobą w ME zarówno dwa jak i cztery lata temu i w każdym tych spotkań moje faworytki Holenderki wygrywały 3-0. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Zawody: Koszykówka - Mistrzostwa Europy 08.09.2013 godz. 15:00
Wydarzenie: Holandia (-2,5s) - Hiszpania
typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Pinnacle Sports
Będzie, że się czepiam, ale żeby koszykówkę z siatkówką pomylić ;) :razz:
Żeby nie było offtopic to jak najbardziej dzisiaj do gry handicap +2,5 na Polskę (nawet mam nadzieję, że Polki zagrają o zwycięstwo - jak zagrają jak wczoraj i Mihajlovic nie będzie to jest na to szansa :grin ???? .
...
Typ:
Niemcy @ 2.98 MarathonBet
Kurdę na prawdę taki kurs wczoraj złapałeś? Jak tak to pięknie - dzisiaj na Niemki w okolicach 1,7 płacą i po takim kursie już nie warto jak dla mnie (wszystko tam może się wydarzyć ;)).
Zastanawia mnie duży kurs tzn. 3,4 a nawet 4,6 w WilliamHill na Bialorusinki, nie spodziewam się aż tak łatwej przeprawy dla Chorwatek w tym meczu, na pewno nie 3-0, a więc jakiś handicap trzeba znaleźć.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Kilka refleksji odnośnie sądów w i opinii w sporcie. Po piątkowych meczach a nawet wcześniej typowałem Bułgarki na &quot;czarnego konia&quot; imprezy. Wczoraj 1-3 z Polska dzisiaj 2-3 z Czeszkami i Bułgarki jadą do domu . Jeszcze jedno potwierdzenie że sport jest nieprzewidywalny i dlatego tak go kochamy.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Włochy:polska typ ???? Włochy:-9,5),Kurs:1,85 :wh: ✅✅✅✅
Wcale sie nie dziwię że Włoszki są faworytkami tego spotkania są zdecydowanie moim zadaniem lepsze wpadka z Belgami była ogromną niespodzianką jednak jeszcze większą będzie porażka z polkami które nie przekonują mnie kiepskie przyjęcie z mizernym atakiem i słabą zagrywką nie dają żadnych szans Polką ,nasze złotka muszą przede wszystkim zmocnić zagrywkę bo to w dzisiejszych czasach podstawa myślę że Włoszki pokryją linię spokojnie.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Włochy-Polska
typ: Polska
kurs: 3.65

Zupełnie nie zgodzę się z przedmówcą. Włoszki są faworytkami jedynie bukmacherów. Ich słabość pokazał mecz z Belgią gdzie również były murowanymi faworytkami do zwycięstwa, a kursy oscylowały w okolicach 1,3. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Wcześniej grały z beznadziejnymi Francuzkami i Szwajcarkami więc ciężko było nie wygrać. Pierwszy poważny przeciwnik i od razu wtopa! To już nie ten sam zespół który zdobywał medale na wielkich imprezach, kadra została odmłodzona i średnia wieku oscyluje około 20 lat. To właśnie brakiem doświadczenia przegrały mecz z belgijkami, a nie czysto siatkarskimi umiejętnościami.
Co do naszego zespołu,........... cóż grą nie porywają, ale zrobiły swoje. Po tym jak wszyscy je przekreślili wygrały z Bułgarkami i awansowały do baraży. Porażka z Czeszkami boli, ale Czeszki pokazały że nie są słabą drużyną i pomimo porażki 0:3 z Serbkami pozostawiły dobre wrażenie, a wygrana z Bułgarią dała im awans do ćwierćfinału bo Francja gra w tej chwili ligę niżej. Polki z Serbkami planowo przegrały, ale nie ma się co dziwić bo Serbki to absolutny top tych mistrzostw i kandydat do finału. Nasza drużyna z takimi brakami personalnymi radzi sobie zupełnie przyzwoicie, tzn. w tej chwili na tyle je stać, ale potencjał jest. Podoba mi się Tokarska która zarówno w ataku jak i bloku jest bardzo skuteczna. Konieczna czasem postraszy zagrywką i Wołosz zdecydowanie lepiej rozgrywa od Radeckiej. Mam nadzieję że Kaśka w końcu odpali i będzie miała &quot;dzień konia&quot; właśnie jutro, bo to że umiejętności ma nieprzeciętne jest oczywiste. Na medal nie mamy co liczyć, ale powalczyć z Włoszkami o awans jak najbardziej!!! Liczę na większe doświadczenie w naszej kadrze i mobilizację taką jak na mecz z Bułgarkami. Jeżeli zagrywka będzie siedziała to szanse na wygraną z młodymi, niedoświadczonymi Włoszkami są duże.
Reasumując kurs 3,65 na Polki to duże nieporozumienie, więc trzeba to wykorzystać bo szanse w tym meczu są 50:50.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Włochy - Polska
Zapowiada się ciekawy, emocjonujący mecz. Kursy na Włoszki są strasznie niskie.
Nie będę tutaj filozofował. Jeden mecz, zadecyduje tak naprawdę dyspozycja i trochę szczęścia. Obydwa zespoły nie są stabilne, nie ma powtarzalności. Włoszki też miewają przestoje w których są całkowicie bez przyjęcia.
Jeśli Polki myślą o awansie, to muszą zagrywać. Bez dobrego serwisu będzie bardzo trudno. O zawodniczkach chyba nie ma co nawet pisać.
Jest value i warto coś pyknąć. Miałem grać overa, ale tutaj mogą być wszystkie sety po 25-15, więc wolę spróbować handi na Polki. Ogólnie widzi mi się tutaj 5-setowy pojedynek.
Moje propozycje:
Polska +1.5 --- 2.30 @ PinnacleSports ⛔ 3-0

Czechy - Francja
Tutaj też nie ma sensu się rozpisywać.
Czeszki grają całkiem solidnie. Robią błędy, ale na Havlickovą można liczyć.
Francuzki grają fatalnie. Nawet Bauer specjalnie się nie wyróżnia. Rwana gra, dużo głupich błędów.
Nastawiam się na szybki mecz.
Moje propozycje:
Czechy -2.5 --- 2.34 @ PinnacleSports ⛔

Chorwacja - Holandia
Tutaj powinno być bardzo ciekawie.
Chorwatki grają naprawdę dobrą siatkówkę. Możliwe, że będzie gotowa Usić na ten mecz. Jeśli nie - wielkiej straty nie ma, mają w miarę dobre przyjęcie i duży zasięg na skrzydłach. Fanem rozgrywającej Grbac nie jestem, wolałbym zdecydowanie Katić, ale też źle nie jest. Poljak na środku to pewniaczka.
Holenderki się odbiły po WGP. Mają problemy z przyjęciem czasami, ale jeśli uda się to ustabilizować - gra wygląda już wtedy płynnie. Skrzydła troszkę się pobudziły, bo miesiąc temu było tam strasznie słabo. Środek bardzo mocny.
Ja tutaj czaję się na 5 setów. Mecz powinien być równy i emocjonujący. Holenderki są jako reprezentacja bardziej ograne na takich turniejach, ale tutaj awans może iść w każdą stronę. Linię troszkę wysokie, dlatego z dystansem.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.72 @ Unibet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chorwacja - Holandia

Początkowe kursy były dobrze wystawione, ale obecnie według mnie jest value po stronie Holandii.
Holenderki w grupie trochę jednak zaskoczyły swoją postawą. Nie sądziłem, że nawiążą walkę z Turcją i Niemkami jednak w obu spotkaniach doprowadziły do piątych setów.
Oranje są mocno uzależnione od dobrego przyjęcia, którego dosyć często brakuje. Najgorsze jest to, że oddają sporo darmowych punktów w przyjęciu. Jak piłka jest przyjęta to od razu wygląda to lepiej. Mocny środek siatki z De Kruijf i Steenbergen. Holenderki muszą liczyć na przyjmującą Buijs, która ma spore możliwości w ataku. Największy problem (obok słabego przyjęcia) to zdecydowanie pozycja atakującej.
Chorwatki w grupie pozytywnie. To co miały wygrać to wygrały. Trochę powalczyły też z Rosją.
Myślałem przed ME, że gra Chrowatek będzie trochę jednostronna, że mnóstwo piłek będzie szło do Sanji Popovic. Tak jednak nie jest i ta gra wygląda całkiem fajnie. Całkiem niezły rozkład ataku i jak na razie całkiem dobra postawa przyjmujących Topic i Jerkov. Usic może być gotowa do gry, ale czy jest sens od razu wrzucać ją na parkiet przy tak grających przyjmujących ? Na razie ciężko jest się do czegoś konkretnego przyczepić.
Mecz pewnie będzie wyrównany. W takich spotkaniach ważne jest doświadczenie, ogranie. Reprezentacji Chorwacji w ostatnich latach na poważnych imprezach z dobrymi wynikami nie kojarzę i tego doświadczenia może trochę brakować. Holenderki to znana marka. Jakoś mnie w WGP zupełnie nie przekonywały, a tutaj pokazały, że jednak grać potrafią i to całkiem dobrze.
Ogólnie w tej parze faworytem są dla mnie Holenderki. Łatwej przeprawy się nie spodziewam, ale wydaje mi się, że na siatce przewagę mogą mieć jednak Oranje. Jeżeli przyjęcie nie będzie tego dnia na fatalnym poziomie to powinny awansować do ćwierćfinału.
Typ:
Holandia @ 2.00 Bet365 ⛔
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka ME Kobiet
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska ⛔
Kurs:3.9
Bukmacher: William Hill

Bukmacherzy znów mnie zadziwiają z tymi kursami. Nie rozumiem czemu tak faworyzują Włoszki. Drużyna w przebudowie bez szczególnych sukcesów w tym sezonie. Nowa liderka Diouf , doświadczone Arrighetti , Guigi może ten zespól będzie dobry ale jeszcze nie teraz o czym przekonał porażka z Belgią w meczu o bezpośredni awans do ćwierćfinału. Wcześniej 3-1 ze słaba Francją. Natomiast Polki to drużyna nieobliczalna porażka z Czechami później świetny mecz z Bułgarią i porażka z Serbią 1-3. gra nierówna jednak potencjał jest . Moim zdaniem jeśli zagramy dobrze zagrywka i dobry mecz zagra Skowrońska jesteśmy jak najbardziej w stanie ograć faworyzowane Włoszki. Nie widzę wielkich przewag na korzyść Włoszek może środek gzie maja doświadczone zawodniczki my natomiast bardzo młode.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Spotkanie: Czechy - Francja
Typ : Over 160.5 punktów w meczu. ✅ 213
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic


Już dziś o 17:00 rozpoczynają się mecze barażowe o awans do ćwierćfinału ME w siatkówce kobiet. Na przeciw siebie staną zespoły Czech i Francji. Niewątpliwym faworytem jest zespół czeski, który na papierze wygląda o wiele lepiej. Jednak czy w rzeczywistości jest aż taka różnica w poziomie gry aby Francuzkom nie udało się ugrać choć jednego seta ? Szczerze nie sądzę patrząc na grę obu zespołów na tym turnieju. Po pierwsze Francuzki w niezłej grupie z Włoszkami, Belgią i Szwajcarią zdołały ugrać po jednym secie z mocniejszymi od siebie drużynami z Włoch i Belgii oraz wygrać po 5 setowej walce ze Szwajcarkami. Po drugie Czeszki w swojej grupie nic ciekawego nie pokazały, wygrana ze słabą Polską i chyba jeszcze słabszą Bułgarią w tie-breakach ( Bułgaria wygrywała 2-1 w setach) można raczej brać za słabość Polski i Bułgarii niż jakąś wspaniałą grę Czeszek. Po trzecie jest to turniej w którym każdy nawet najsłabszy zespół chce się pokazać z jak najlepszej strony, a mocniejsze zespoły zaliczają wpadki i mają częste przestoje. Nie brak tu przykładów Serbii i Rosji głównych faworytów do złota. Reasumując na moje oko Czeszki nie są na tyle mocne i konsekwentne aby wygrać to spotkanie 3-0, a Francuzki nie są na tyle słabe i zdemotywowane aby odpuścić to spotkanie i spokojnie pożegnać się z turniejem. Oczywiście Czeszki są faworytkami i z pewnością awansują do dalszej fazy jednak 4 sety to moim zdaniem minimum w tym meczu, a jeśli tak to 160 pkt pęknie z całą pewnością.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Czech Republic W - France W
Czeszki zdecydowanymi faworytkami może i słusznie ale jakoś mam sporę wątpliwości co do łatwego zwycięstwa w stosunku 3-0. Francja grał słabo ale na jednego seta są w stanie utrzymać w miarę dobrą grę. Tak było w Włoszkami tak było z Belgią i tak też może być moim zdaniem dzisiaj.

Czeszki po dwóch zwycięstwa w grupie po TB wyszły z 2 miejsca. Czeszki zapewne ten mecz wygrają ale moim zdaniem też mają swoje mankamenty w grze, przestoje. Co może im uniemożliwić zwycięstwo w 3 setach.

Typ:Over 167.5 pkt @ 1.75 b365✅ lub Over 172.5 @ 2.10 Maraton✅
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Polska-Włochy FT 0:3
Powyżej 3,5 1.49 Pinnacle
⛔

Idąc trochę tropem typu marioka.
Również uważam, że kursy na Włoszki są za niskie, mają fajny skład, ale grają niestabilnie, to samo można powiedzieć o Polkach.
Pewnie będzie można zobaczyć sporą liczbę błędów z obu stron. Na pewno dużo będzie zależeć od atakujących obu drużyn, mam nadzieję, że na tym etapie bardziej doświadczona Skowrońska pokaże się z lepszej strony od Diouf.
Mecz z Belgią pokazał, że Włoszki są do ruszenia. Spotkanie pewnie rozegra się w polu serwisowym i na przyjęciu. Polki nawet nieźle przyjmują, serwis jak do tej pory również funkcjonuje nie najgorzej, lepiej niż u Włoszek.
Włoszki na pewno nie są drużyną mocniejszą od Serbii, więc jeśli z Serbią udało się powalczyć to dlaczego nie z Włoszkami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Turcja - Białoruś
Jeden z tych meczów gdzie zwycięzca może być tylko jeden, będzie to oczywiście reprezentacja Turcji. Jednak moim zdaniem linia na handicap punktowy jest sporo zaniżona i warto spróbować ją zagrać.
Białorusinki to jednym słowem kompletna amatorka, bez bardziej wyróżniających się zawodniczek. Chorwatki zlały je w stosunku 3:0 (25:19, 25:10, 25:19 = +27 punktów na korzyść Chorwatek), Rosjanki mimo, że straciły seta to wygrały łącznie 23 punktami. Nie widzę powodu, aby Turczynki nie miały ich zlać równie mocno, a nawet mocniej bo jest to jednak mecz bezpośrednio o być, albo nie być.
Nie ma sensu rozwodzić się nad poszczególnymi zawodniczkami, oczywistym jest, że Turcja ma giga przewagę na praktycznie każdej pozycji. Będą tutaj leciały ostre serie, bo Białorusinki nie mają pojęcia o przyjmowaniu piłki. Turcja dla przypomnienia taką Hiszpanie rozniosła 25:13, 25:19, 25:15 (może i Białoruś trochę lepsza, ale ogólnie to podobna amatorka). Handi do zrobienia w dwa sety praktycznie.
Turcja -19.5 (1.96) Marathon ✅ promocja
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bardzo fajny kurs na Czeszki, buki bardzo przeceniają Francuzki i to jest trochę dziwne, bo ta drużyna jest żenująca.
Czeszki zdecydowanie grają na wyżynach swoich umiejętności na tym turnieju. W genialnej formie jest Havlickova, gra jak za najlepszych lat w Busto Arsizio. Aneta ma jak do tej pory średnią oscylującą blisko 30 pkt na mecz, co jest wyczynem kosmicznym. Osobiście nie spodziewałem się takiej gry z jej strony, zwłaszcza, że w WGP jakoś genialnie nie brylowała.
Francuzki do tej pory żenada, ostatnio prawie się skompromitowały i były blisko porażki ze Szwajcarią. Wcześniej ugrały seta z Włoszkami, ale ogólnie i tak zostały boleśnie rozjechane, z Belgijkami to samo.
Czeszki zaskakują mnie bardzo pozytywnie, nieźle trzymają przyjęcie i powinny bez problemu rozbić rywalki. Podobnie jak w przypadku Turczynek śmiało jest to linia do zrobienia w dwa sety
Czechy -15.5 (1.92) Marathon ⛔

hahahahahaha nie mam pytań po prostu, tu było 2:0 i 19:12 kurs chyba z 100000 na Francje ???? i jeszcze, żeby było śmieszniej to handi nie weszło o jeden punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Belgia - Francja
under 157,5 pkt @1,96 Marathonbet
Wczorajszego meczu nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Czeszki dały się ograć ze stanu 25-20 25-9 19-12. Nagle Havlickova przestała odrywać się od ziemi, a cała drużyna zaczęła regularnie serwować w okolicach dolnej taśmy siatki. Dodatkowo w tb niewykorzystana mega okazja w postaci ataku przechodzacej pilki, przy meczowej Czeszek.
Dzisiaj sądze, że wczorajszy Dzień Dziecka dla Francuzek minął bezpowrotnie. Naprzeciw siatki staną wypoczęte Belgijki m.in. z Leys, Dirickx, Rousseaux znanymi z naszej ligi. Bardzo udany sezon, finał LE i do tego dobry start w fazie grupowej podczas ME. Wczoraj półamatorki z Francji fartem ugrały ponad dwugodzinny mecz i nie wierzę, że nawiążą walkę z dużo lepszym zespołem od Czeszek - Belgią.
Czysty win Belgijek za 1,13 to jest lokata 13 %, jak dla mnie 10/10. Kursy takie same jak z Czeszkami, a szanse na pogrom Belgijek są dla mnie sporo większe niż wczoraj, zważając na wczorajsze aspekty meczu.
Do tego można skleić bardzo mocne ako Belgia + Niemki @ 1,47 - 9/10. Gospodynie grają u siebie na fali i powinny bez większych problemów odprawić Chorwatki, których brak doświadczenia na tego typu imprezach powinien rzutować w dzisiejszym meczu.

Typy:
Belgia - Francja under 157,5 pkt 8/10
Belgia + Niemcy @1,47 9/10
Belgia - Francja under 180,5 1,55 Bwin 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
O tak typ kolegi z góry Na under 180.5 bardzo fajny.
Francuzki wczoraj wywalczyły awans pokonując faworyzowane Czeszki grały 5 setów i wszystko zostało w nogach. Belgijki są zdecydowanymi faworytkami tego spotkania Kolega na górze napisał trochę o tym spotkaniu więc ja nic nie będę dodawał.
Belgia (-2.5) - Francja 1 1.72 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom