>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Kobiet 2023 Włochy/Niemcy/Belgia/Estonia

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Włochy - Hiszpania
Zakładając wynik 3-0 linia na bloki wydaje się dość wysoka. Przy 4 setach sprawa się zapewne skomplikuje, ale 3-0 jest wyceniane na @1.2

poniżej 14.5 bloków w meczu @1.85 STS
8 bloków :unsure: :giggle:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1717
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska - Niemcy
Mecze POL-GER są zazwyczaj długie i zacięte, jednak tym razem powinno być inaczej. Niemki rozpoczęły turniej bez nominalnej atakującej, potem kontuzji doznała najlepsza zawodniczka – Orthmann. Oznacza to, że niemiecka drużyna nie ma absolutnie nic do zaproponowania w ataku, ostatnio na tej pozycji próbowali grać nominalną środkową. Liczę na okazałe zwycięstwo Polski. HCP jak zazwyczaj wydaję mi się lepszą opcją niż 3-0.

POLSKA -13,5 @1,75 STS
patrząc na przebieg meczu, na +5 w I secie i +8 w II secie nie wiem jak to nie weszło. Potwierdziło się kolejny raz - ja spotkań Polek nie potrafię typować. Czy gram na nie czy przeciwko, zazwyczaj jest w „torbę”. Na TUR/USA i innych faworytów wyciągną 150% możliwości, na takie Niemki z jedna zawodniczka kończąca atak (bo w trakcie nawet Alsmeier poszła na ławkę) grają na 50%. Nic z tego nie rozumiem, ale niestety, wszystkiego ogarnąć umysłem się nie da. Co jakiś czas się „nabieram” na takie typy, bo logika jedno, ale niestety polskie główki nie są zbyt silne psychicznie. Parafrazując BanksyGA BanksyGA mam nadzieje, ze Turcja je „zeszmaci” :)
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Niemcy Polska -1,5 seta 1,27 3:0
Turcja - Belgia Belgia +24,5 1,40 3:1 zaledwie 6 punktami mimo braku Herbots
Holandia - Szwajcaria Holandia -1,5 seta 1,12 3:0

AKO: 2,00

3 kupon na te Mistrzostwa Europy - mam nadzieję, że nadal będzie 100% skuteczność.
Polki są w tym meczu zdecydowanymi faworytkami i nie ma co patrzeć na stratę seta w meczu z Węgierkami czy Ukrainkami, faza grupowa za nami i teraz już nie ma czasu na żadne błędy. Niemki przede wszystkim już bez Orthmann a bez niej jest to pół drużyny. Niemki nie mają siły w ataku co dobitnie pokazały 3 ostatnie mecze 0:3 z Turcją, 2:3 z Czeszkami i 1:3 ze Szwedkami.
W 2gim typie myślę, że te handi jest nieco przesadzone - oczywiście Turczynki biorą to spotkanie może nawet i 3:0 ale handicap jest mega duży a Belgia to solidna drużyna, która potrafi się postawić. Sama Herbots może to handi pokryć jak dobrze wejdzie w grę. Belgijki 0:3 z Ukrainą -11 pkt, z Polską 0:3 -9 pkt i z Serbią 0:3 -30 pkt jednak tutaj Belgia grała bez Herbots.
No i ostatni mecz na dokładkę, Holenderki komplet zwycięstw w grupie z tylko 1 setem straconym z Francuzkami. Szwajcarki i tak już zrobiły dużo awansując z grupy. Grały mecz z Włoszkami i tam już różnica klas była ogromna sety do 13,14 i 19.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1948
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska - Turcja
Przespałem się i pomyślałem raz jeszcze o grze Polski i tak sobie myślę, że Wołosz chyba nie pasuje do tej układanki. Z jednej strony doświadczona zawodniczka, z super pomysłem na grę, ale chyba wychodzi, że w klubie we Włoszech ma nieco lepsze zawodniczki do takich rozwiązań, a na kadrze trzeba grać raczej prosto, schematycznie, byle dokładnie. Gra kadry POL w ME jest zupełnie inna niż podczas VNL, kiedy Asi nie było. Takie luźne przemyślenia, ale to wszystko daje efekt analizy taki, że nie widzę szans naszych z Turczynkami. Spodziewam się rewanżu za porażkę w VNL, gdzie zespoły najlepsze były na początku sezonu kadrowego i Polki to wykorzystały. Kurs >@1,5 uważam za atrakcyjny. Spodziewałem się czegoś bliżej @1,30.

Turcja wygra


Do tego można dołożyć Holenderki oraz Bułgarów z ME men. Bułgarki już wczoraj powinny odpaść, odmłodzona kadra swoje już zrobiła. Na tym etapie powinno zabraknąć zwykłej "jakości". Do Bułgarów wraca Sokolov, skład jest mocny, grają u siebie. Hiszpanie z kilkoma brakami, myślę, że te @1,21-25 to solidny materiał do kuponu AKO.

TUR (w) + HOL (w) + BUL @2,2 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
T 271

typnet1

Użytkownik
Myślałem, że się skusisz -1.5 na Vargas i spółkę ;)

Też mam podobny tok myślenia, ALE... to jednak Polki - i jeszcze się z tym prześpię, choć kursy pewnie będą spadać,, więc trzeba szybko podjąć decyzję.

Dziś wydaję mi się, że Serbki zrobią sobie szybki trening z Haak i spółką, i uważam, że kurs 1.38 3:0 jest okej.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Myślałem, że się skusisz -1.5 na Vargas i spółkę ;)

Też mam podobny tok myślenia, ALE... to jednak Polki - i jeszcze się z tym prześpię, choć kursy pewnie będą spadać,, więc trzeba szybko podjąć decyzję.

Dziś wydaję mi się, że Serbki zrobią sobie szybki trening z Haak i spółką, i uważam, że kurs 1.38 3:0 jest okej.
Był taki pomysł, ale potem stwierdziłem, że te panny pewnie się znowu zepną na 150% i cudem do TB doprowadzą :D wolę pograć zwycięstwo niżej wyceniane, ale jednak z większą szansą na powodzenie. Nie wykluczam, że jeszcze we mnie siedzą "emocje" za wczorajszą porażkę na Polkach, ale tak jak piszesz spodziewam się raczej spadków na Turcję przy takich kursach. Zresztą właśnie b365 wyszedł z @1,4, więc kto wie czy nie będzie szło to w kierunku @1,3 jak napisałem.
 
T 271

typnet1

Użytkownik
Pewnie tak. Będzie masówka na TUR i spadnie do granicy @1.35
Tylko, że Polki zagrały wczoraj słabo... a za dwa dni mogą zagrać np tak jak z Usej na MŚ :p
Mi jednak chyba bardziej ku no bet, ale widzę tam jednak rzecz jasna więęęększe szanse dla Vargas i reszty ekipy.

Jak widzisz Serbki? Będą miały przestój, myślisz?
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Dodam tylko, że Fortuna na chwilę obecną daje ładną promocję na w/w tripel przez "Korvera", w innych bukach kursy +/-1,75 , nawet bez podaktu w 22bet bodajże @1,73 więc pobierać śmiało bo lada chiwla zrobią się z tego "ości"
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czechy - Ukraina 3:2

Przed nami dziś ostatnie 2 mecze 1/8 finału. O pierwszym z nich nie ma co się rozwodzić bo Serbki powinni wygrać. Drugi zaś jest bardziej wyrównany.
Czeszki rozpoczęły te ME bardzo słabo od porażki 0:3 z Azerbejdżanem ale potem już było tylko lepiej, pokonali Grecję 3:0, Niemki 3:2 czy Szwedki 3:0 z Turcją przegrały 1:3.
Ukrainki niespodziewanie pokonały Belgijki bardzo gładko 3:0, 2 porażki 0:3 z Serbkami i 1:3 z Polską. No i wygrane z Węgierkami i Słowenią.
W bardzo dobrej formie jest G. Orvosova, najlepiej punktująca zawodniczka reprezentacji Czech. Czeszki również bardzo dobrze wyglądają jeśli chodzi o blok.
Uważam, że kurs na Czeszki jest tutaj mocno zawyżony, zważywszy na fakt, że Ukrainki grają bez swojej najlepszej zawodniczki A. Kraiduby.

Czechy 2,22
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1970
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska - Turcja
Przespałem się i pomyślałem raz jeszcze o grze Polski i tak sobie myślę, że Wołosz chyba nie pasuje do tej układanki. Z jednej strony doświadczona zawodniczka, z super pomysłem na grę, ale chyba wychodzi, że w klubie we Włoszech ma nieco lepsze zawodniczki do takich rozwiązań, a na kadrze trzeba grać raczej prosto, schematycznie, byle dokładnie. Gra kadry POL w ME jest zupełnie inna niż podczas VNL, kiedy Asi nie było. Takie luźne przemyślenia, ale to wszystko daje efekt analizy taki, że nie widzę szans naszych z Turczynkami. Spodziewam się rewanżu za porażkę w VNL, gdzie zespoły najlepsze były na początku sezonu kadrowego i Polki to wykorzystały. Kurs >@1,5 uważam za atrakcyjny. Spodziewałem się czegoś bliżej @1,30.

Turcja wygra

Do tego można dołożyć Holenderki oraz Bułgarów z ME men. Bułgarki już wczoraj powinny odpaść, odmłodzona kadra swoje już zrobiła. Na tym etapie powinno zabraknąć zwykłej "jakości". Do Bułgarów wraca Sokolov, skład jest mocny, grają u siebie. Hiszpanie z kilkoma brakami, myślę, że te @1,21-25 to solidny materiał do kuponu AKO.

TUR (w) + HOL (w) + BUL @2,2 Fortuna
Podbijam lekko stawkę. Analizy powyżej aktualne, ale dodałem jeszcze zakłady na handicapy pkt. Zarówno Turcja, jak i Holandia mają „w zwyczaju” wygrywać sety mocną przewagą, dodatkowo Bułgarki potrafią utknąć w jednym ustawieniu tracąc seryjnie punkty. Ciekaw jestem tych Polek. Mam w pamięci mecz z VNL oraz sparingi przed turniejem, jednakże ten jutrzejszy jawi mi się jako zupełnie innej rangi. Być może przesadnie deprecjonuje Polki i dostanę „po łapkach”, ale nastawiam się raczej na mocną porażkę.

TUR -9.5 oraz HOL -14.5 w Fortunie


Swoją droga jak ktoś nie wie, to w godzinach 13-17 bodajże jest „Happy hours” w Fortunie na siatkówkę, grając miniumum 3 zdarzenia z kursem @1.3 mamy bez podatku. Fajne AKO można kleić ;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1658
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Polska 3:0

Najciekawsza para ćwierćfinałowa - swoją drogą ładnie Włoszki sobie wybrały drogę do finału jako jedne z gospodyń...
W tej drabince są jeszcze Serbki więc zwycięzca tego ćwierćfinału zmierzy się z Serbią na 99%.
Obie drużyny rozegrały 3 sparingi ze sobą przed turniejem i tam 2 krotnie lepsze okazały się Polki, w lidze Narodów również Polki wygrały.
Turcja w ostatnim meczu miała ogromne problemy z pokonaniem Belgijek, które grały bez swojej najlepsze zawodniczki Herbots.
Moim zdaniem mecz dużo bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy...
Oczywiście z drugiej strony można powiedzieć, że Turcja to zwycięzca Ligi Narodów więc potrafią One się wspiąć na wyżyny w tych najważniejszych spotkaniach jednak Polki również grają dużo lepiej z tymi mocniejszymi ekipami w ostatnim czasie. Nie ma co patrzeć na straty setów z Węgierkami czy Ukrainkami.

Polska 3,10
powyżej 3,5 seta 1,50 do dubla można
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Turcja

Stysiak i Vargas zdobędą po min. 25 pkt @4,70 betfan


Już dzisiaj o 17:00 polskie siatkarki w ćwierćfinale mistrzostw Europy zagrają w Brukseli z reprezentacją Turcji. Będzie to starcie złotych i brązowych medalistek tegorocznej edycji Ligi Narodów.

Polki w grupie zajęły 2. miejsce z bilansem 4-1. W ćwierćfinale natomiast pokonały w trzech setach Niemki.

Turcja natomiast jest na tej imprezie niepokonana, ale miała po drodze drobne problemy. W grupie seta urwały im Czeszki, a w 1/8 finału nasze rywalki męczyły się z Belgią, ale ostatecznie wygrały 3:1.

W tym sezonie obie reprezentacje grały ze sobą 4 razy. 3 razy wygrała nasza ekipa i raz Turcja. Podczas Ligi Narodów Polska pokonała Turcję 3:0. Przed mistrzostwami Europy doszło do serii spotkań towarzyskich polskich siatkarek z Turczynkami. W Krośnie Polki wygrały 3:1; w Mielcu było 3:2 dla Turcji i 3:1 dla Polski.

W tym meczu idę w liderki obu ekip, czyli Magdalenę Stysiak i Melissę Vargas. Są to czołowe atakujące świata. Polka w tym turnieju zdobyła dotąd 125 punktów. W 1/8 finału ME z Niemkami zdobyła 22 punkty, a najlepszy mecz zagrała w grupie z Ukrainą. Wtedy zainkasowała aż 35 ,,oczek’’.

Vargas natomiast w tym turnieju zdobyła 110 punktów, ale w grupie w jednym meczu odpoczywała. W meczu 1/8 finału przeciwko Belgii zainkasowała aż 27 ,,oczek’’.

Nie ma co ukrywać, liderki obu ekip dziś będą dostawać do ataku pewnie co drugą piłkę. Obie średnio zdobywają po 6 pkt/set. Linia punktowa na Vargas ustawiona jest na poziomie 24,5, na Stysiak wynosi 22,5. Turcja jest faworytem tego meczu, ale nie skreślam naszych siatkarek. Minimum 4 sety w tym meczu powinniśmy zobaczyć, a wtedy po 25 pkt obu atakujących jest bardzo realne. Kurs @4,70 na takie zdarzenie uważam za spore value.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Kolega powyżej mnie uprzedził bo właśnie też gram over pkt naszej liderki. Uważam że dziś mecz będzie wyrównamy i długi i nie zdziwię się jeśli zobaczymy 5 setów.
Moim zdaniem zarówno Turcja jak i nasza reprezentacja prezentowały się znacznie lepiej podczas Ligi Narodów, niż na ME.
Turcja w meczu z Belgią zaprezentowała się naprawdę słabo. Wiem że to gospodynie i miały doping całej hali, ale jednak przegrać seta do 16 przeciwko drużynie która gra bez swokjej niekwestionowanej liderki, to naprawdę nie przystoi. Niewiele brakowało żebyśmy zobaczyli tie-break w tym spotkaniu, a wtedy wszystko byłoby możliwe.
Absolutnie nie skreślam naszych dziewczyn w tym spotkaniu i uważam że wystawione kursy to duże value w stronę Magdy i spółki.
No i właśnie Magda, od której będzie dziś wiele zależało powinna się wspiąć na szczyt swoich możliwości i myślę że właśnie tak będzie.
Troszkę martwi mnie dość wysoki i skuteczny blok turczynek, ale sądzę że mecz nie zamknie się w 3 setach, a wtedy szansę na over Stysiak znacznie wzrastają.
Co do Vargas to ja nie zdecyduję się na zagranie overa w jej kierunku, bo po prostu wierzę w nasz blok.

M. Stysiak over 22,5pkt. 1,75
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Melissa Vargas powyżej 24,5 pkt @1,75 24 pkt w 3 setach...

Nasze Panie potrafią zagrać przefatalnie ze słabsza drużyna, żeby potem lepszej narobić kłopotów. I tutaj na takie kłopoty trochę liczę, bo zakład powinien na luzie wejść przy 4 setach. Przy 3 setach to rzut kostką, ale są jednak argumenty. Melissa Vargas w każdym meczu kręci się w okolicy 18-20 punktów, a większość z tych meczów to trzysetowe pojedynki. Z Belgia przy 4 setach (dwa z nich bardzo krótkie) zrobiła 27 punktów. Jest zdecydowanie najbardziej eksploatowaną zawodniczka w tureckiej ofensywie. Nie powinna mieć żadnych problemów z naszym blokiem, a patrząc na nasze przyjęcie to jest szansa, że dorzuci 4-5 asów. Mimo że ostatnio w tym elemencie się zaciela, to jednak naprawdę to co w przyjęciu wyczynia Łukasik woła o pomstę do nieba. Przy minimum 4 setach to jest 6-7 punktów na set, co przy dużym wykorzystaniu Vargas w ataku jest stosunkowo mało.

W meczach towarzyskich było dużo rotowania składem, więc statystyki są niemiarodajne, ale w długim meczu, gdzie było 5 setów Melissa zrobiła 34 punkty. W dwóch pozostałych były rotacje i zrobiła 16 i 1 pkt. Natomiast mi dzisiaj bliżej do tej pierwszej wartości. W końcu waga spotkania też jest inna i Melissa musi zagrać na swoim poziomie.
 
Ostatnia edycja:
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Finał ME Kobiet w siatkówce, Bruksela, 3 września br., godz. 20:00
Serbia - Turcja (+1,5 seta) typ: 2, kurs: 1,55 superbet/sts
wynik: 2:3, piękny mecz, brawo Türkiye :)


No cóż, nasze tureckie "Złotka" dotarły do finału ME, odcinając wczoraj Włoszkom (grającym przez większość meczu wybitnie) pod koniec 4. seta prąd.

Turczynki imponują mi od dłuższego czasu. Wielki Daniele Santarelli wspaniale posklejał ten team - nie będę jednak w tym miejscu pisał o sprawach powszechnie znanych, jak przeniesienie Karakurt z ataku na przyjęcie itd.

Turczynki wygrały tegoroczną VNL, są w wielkim gazie i wczoraj to potwierdziły. Połączenie młodości i doświadczenia, wielkie armaty w ataku (Meliska...) i Karakurt będąca dobrym duchem zespołu.

Na plus dla Türkiye działa miejsce rozegrania spotkania. Nikogo nie urażając, miejscowi wytwórcy kebabów zdominowali halę w meczu z Włoszkami i zapewne zrobią to także w niedzielę.

W tym meczu może zdarzyć się wiele (nie lekceważę Serbek), ale opcją mało prawdopodobną wydaje mi się "zdemontowanie" Turczynek. Zapowiada się zacięty mecz, moim zdaniem - ze wskazanie na Turcję. W tym kontekście gram bezpieczniej, z handicapem dodatnim :)

Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1178
Do góry Bottom