>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Kobiet 2023 Włochy/Niemcy/Belgia/Estonia

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Brawo Polki! Niemożliwe nie istnieje. Ta drużyna mnie zaskakuje za każdym razem, jak są mocnym faworytem to męki, jak są underdogiem to walczą jak szalone, lejąc Turcje, czy USA. Wszyscy zlali dziewczynki z Węgier po 3-0, to nasze pokazują, że da się z nimi seta uwalić. Sam nie grałem, ale rozumiem, co czują w tym momencie inni.

No to jutro masówka na Serbki -1,5 seta :D i ... pewnie nasze powstaną, "jak feniks z popiołów"/
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Brawo Polki! Niemożliwe nie istnieje. Ta drużyna mnie zaskakuje za każdym razem, jak są mocnym faworytem to męki, jak są underdogiem to walczą jak szalone, lejąc Turcje, czy USA. Wszyscy zlali dziewczynki z Węgier po 3-0, to nasze pokazują, że da się z nimi seta uwalić. Sam nie grałem, ale rozumiem, co czują w tym momencie inni.

No to jutro masówka na Serbki -1,5 seta :D i ... pewnie nasze powstaną, "jak feniks z popiołów"/
Jest jakieś wytłumaczenie? Ingerencja bukmacherów ? @1.10 pre bylo na 3-0 POL.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jest jakieś wytłumaczenie? Ingerencja bukmacherów ? @1.10 pre bylo na 3-0 POL.
Tak. Bukmacher zapłacił. Ja Ci powiem jaka jest ingerencja. Pan Trener postanowił, że pogra sobie Fedusio, która ledwo daje radę w Tauron Lidze, a co dopiero na arenie międzynarodowej. Na całe szczęście dzięki Lavariniemu dziewczyny mają w nogach około godziny dłużej i jutro mam nadzieję Serbia je zeszmaci. Zresztą przygoda naszych dziewczyn długo nie potrwa, bo drabinka nie jest przyjazna :)
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Czułem że nasze nie ogarną handi na punkty ale ostatecznie mniejszą stawkę włożyłem w seta rywalek
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
marti55 6,6K

marti55

BOSS
A takie achy i echy byly na forum jakiego to mamy w końcu super trenera. Czyli jednak podpuerdólka, a nie trener. Kolejny magik.
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
A takie achy i echy byly na forum jakiego to mamy w końcu super trenera. Czyli jednak podpuerdólka, a nie trener. Kolejny magik.
Przegrany set z ogórami o niczym nie świadczy. Jest wygrana za trzy punkty. Ja wolę spojrzeć na to że są wygrane sety do 12 czy 16 czyli jest siła tylko trzeba wystrzegać się błędów bo mocniejsze rywalki to wykorzystają.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Przegrany set z ogórami o niczym nie świadczy. Jest wygrana za trzy punkty. Ja wolę spojrzeć na to że są wygrane sety do 12 czy 16 czyli jest siła tylko trzeba wystrzegać się błędów bo mocniejsze rywalki to wykorzystają.
Zgadzam się w zupełności i dziwię się tym którzy lamentują i twierdzą po jednym przegranym secie, że Serbki nas zleją a trener jednak nie jest takim fachowcem. Rozumiem że ktoś mógł wczoraj wtopić przez taką postawę naszych dziewczyn i jest sfrustrowany, ale to nie świadczy o słabości tej drużyny!!!
Dwa pierwsze mecze trzeba było po prostu rozegrać i zgarnąć 6pkt, no i plan został wykonany.
Dzisiaj będzie weryfikacja siły naszej reprezentacji i ja w nie wierzę, szczególnie po tym co pokazały w LN.

Osobiście gram dziś handi +8,5pkt w kierunku naszych dziewczyn po dobrym kursie i myślę że wejdzie to bez żadnego problemu.

Polska +8,5pkt 1,78(fortuna)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Brawo Polki! Niemożliwe nie istnieje. Ta drużyna mnie zaskakuje za każdym razem, jak są mocnym faworytem to męki, jak są underdogiem to walczą jak szalone, lejąc Turcje, czy USA. Wszyscy zlali dziewczynki z Węgier po 3-0, to nasze pokazują, że da się z nimi seta uwalić. Sam nie grałem, ale rozumiem, co czują w tym momencie inni.
ludzka psychika. calkowita normalnosc

to boldem to bardzo czesto spotykane w sporcie, swego czasu meska repra francji z ngape na czele sie takowym zachowaniem wyrozniala (takie mam skojarzenie pierwsze, bez powodu nie ochrzcilem ich mianem cyrku)- na slabszych olewka, popisy i masowe oddawanie pktow po bledach

z drugiej strony to sie czesto dzieje podswiadomie i zawodnicy bez podejscia "olewatorskiego" po prostu nie sa skupieni, bo myslami i tak z tylu glowy wiedza ze wygranato tlyko kwestia czasu, a takie podejscie nie pomaga tylko bardzo przeszkadza. taki dziwnie stracony set z totalnym dogiem to pamietam polacy na ms 2014 u siebie jak seta oddali z kamerunem.

o fajne kursy byly polska-2,5 1,08 na pinnku :D

 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Azerbejdżan vs Grecja:

Azerki -1,5 seta @2,15 - STS / @2,00 - Unibet
Azerbejdżan -4,5 pkt @1,85 - STS
Azerbejdżan -6,5 pkt @2,00 - STS


W normalnych okolicznościach to byłbym mecz z kategorii no-bet, ale sklad w jakim występuje Grecja jest polsmieszny. Z tych najważniejszych postaci, to nie ma niekwestionowanej gwiazdy reprezentacji - Anthi Vasilantonaki. Dalej nie ma: Evy Chantavy, Athiny Papafotiou oraz Konstantiny Vlachaki. Za dużo tych absencji, gdzie Vasilantonaki to 50% (jak nie więcej) siły ofensywnej greczynek. Dziura na sypie, dziura na pozycji atakującej. Będzie bardzo ciężko to przejść przeciwko wyrośniętym zawodniczkom z Azerbejdżanu.

Azerki na razie grają bardzo dobra siatkówkę i wyjść z grupy powinny bez najmniejszego problemu, bo zostały im dwa najłatwiejsze mecze - Grecja i Szwecja. Oczywiście mecz sam się nie wygra, ale w przeciwieństwie do dzisiejszych rywalek, to Azerbejdżan ma w swoich szeregach największą gwiazdę - Poline Rahimova. Polina jest w stanie wygrać mecz sama i tego się spodziewam po tym spotkaniu. Jednak na tych mistrzostwach jest bardzo mocno wspierana przez Yelyzavete Samadova, która odciąża ją w wielu akcjach ofensywnych.

Teoretycznie nie widzę za bardzo aspektu, w którym Grecja może być lepsza. Ewentualnie fatalny dzień w przyjęciu i słaby w ataku da Grecji tutaj zwycięstwo, ale do tego potrzeba masy błędów własnych Azerek. Tych jednak w większej ilości spodziewam się po Marcie Anthouli i spółce, które przyjęciem nie grzeszą, a i gra jest prowadzona bardzo haotycznie. Owszem, mają nieprzyjemną zagrywkę, ale sama nieprzyjemną zagrywką meczu nie wygrają. Nie zdziwi mnie tutaj wynik 3-0 w stronę Azerbejdżanu, ale nie popadając w hurraoptymizm spodziewam się 3-1 i pewnie wygranych setów przez faworytki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1078
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Francja 3:1

Przed nami mecz o 1 miejsce w grupie D. Francuzki wygrały komplet 4 meczów - 3:0 z Estonią, 3:2 z Hiszpankami, 3:0 z Finlandią i 3:0 ze Słowacją. Holenderki rozegrały do tej pory 3 spotkania i wygrały wszystkie 3 mecze - 3:0 z Hiszpankami, 3:0 ze Słowacją i 3:0 z Estonią.
Mecz rozegrany w Tallinie. Mimo, że Holenderki w tym meczu są faworytkami to uważam, że nie wygrają tego meczu tak łatwo jak wskazują na to kursy.
We Francuzkach w bardzo dobrej formie jest Gicquel czy Cazaute i jeśli tylko potwierdzą tę grę w tym meczu to mają duże szanse na tego seta.
Oczywiście Holenderki mają dużo lepszy skład Plak, Daalderop, Bongaerts, Dambrink i można tak wymienić jeszcze kilka zawodniczek.
Reasumując uważam, że Holenderki wygrają ten mecz w 4 setach.

dokładny wynik 3:1 3,20 Fortuna

Ten typ jest do typów dnia.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2187
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Estonia - Słowacja
Slowaczki całkiem fajnie grają ten turniej, Estonia to niższa liga rozgrywkowa. Zakładając nawet przestój w jakimś secie linia nie jest zbyt wymagająca. Przypomnę ze Estonia już dwukrotnie przegrała seta nie zdobywając nawet 10pkt!

Słowacja -12.5 @1.85 Fortuna
3-1 (-23)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2298
T 271

typnet1

Użytkownik
Korver - a co myślisz o meczu Słowenek z Węgierkami?
Przed spadkami do złapania był kurs ok 1.44 na SLO, i wydaje mi sie, ze to calkiem niezla opcja.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Korver - a co myślisz o meczu Słowenek z Węgierkami?
Przed spadkami do złapania był kurs ok 1.44 na SLO, i wydaje mi sie, ze to calkiem niezla opcja.
Dla mnie zespoły o zbliżonym poziomie sportowym, nie widzę w kursie na SLO specjalnej "okazji". Mecz jak każdy inny ;) kto wygra zadecyduje dyspozycja dnia i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Tak. Bukmacher zapłacił. Ja Ci powiem jaka jest ingerencja. Pan Trener postanowił, że pogra sobie Fedusio, która ledwo daje radę w Tauron Lidze, a co dopiero na arenie międzynarodowej. Na całe szczęście dzięki Lavariniemu dziewczyny mają w nogach około godziny dłużej i jutro mam nadzieję Serbia je zeszmaci. Zresztą przygoda naszych dziewczyn długo nie potrwa, bo drabinka nie jest przyjazna :)

Powiedz Mi czy Ty uważasz się za Polaka?? Jak można pisać w tak chujowy sposób l własnych rodaczkach??
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Powiedz Mi czy Ty uważasz się za Polaka?? Jak można pisać w tak chujowy sposób l własnych rodaczkach??
Ani za Nawrockiego nie kibicowałem dziewuchom, ani nie będę robić tego za Lavariniego. Obaj mają idiotyczne pomysły na prowadzenie zespołu i nasze wizje (moje jako kibica) nigdy się nie spotkają. Ponadto w Serbii gra moja ulubiona zawodniczka (co widać po awatarze) i kibicuje Serbii. Nie widzę przymusu kibicowania reprezentacji Polski 😙

Jeśli chciałbyś znać moje wizje to napiszę, żeby nie ciągnąć jałowej dyskusji z kimś kto ma zero konkretnych argumentów.

1) granie na siłę słabą Joasia Wolosz, która jest rozgrywającą systemowa i do systemu naszej reprezentacji nie pasuje i uważam Kasie Wenerska za lepsza opcję
2) granie beznadziejnym duetem Łukasik - Różański i brak chęci rozwijania umiejętności Czyrnianskiej, która z naszej reprezentacji ma zdecydowanie najjaśniejsza przyszłość, a wrzucanie jej na boisko dopiero jak się dupa pali i trzeba zdejmować beznadziejne przyjmujące.
3) powoływanie Fedusio, która nie jest nawet na solidnym poziomie ligowym, a co dopiero europejskim i wstawianie jej na boisko w jakimkolwiek momencie meczu.

W związku z powyższym za każdym razem jak Serbia będzie grała z Polską to mam nadzieję, że Tijana Boskovic i spółka będzie je walcowala.

W dodatku jesteś na forum bukmacherskim. W bukmacherce nie ma sentymentów. Im szybciej się tego nauczysz, tym lepiej dla Ciebie. Jeśli chcesz ochy i achy na temat naszej kadry, to idź na forum wspierania reprezentacji Polski. Absurdalny jest Twój post w miejscu gdzie w każdym dziale w pewnym stopniu stawia się przeciwko Polsce, żeby zarobić pieniądze. Jeśli nie chcesz zarabiać pieniędzy to graj patriotycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Ani za Nawrockiego nie kibicowałem dziewuchom, ani nie będę robić tego za Lavariniego. Obaj mają idiotyczne pomysły na prowadzenie zespołu i nasze wizje (moje jako kibica) nigdy się nie spotkają. Ponadto w Serbii gra moja ulubiona zawodniczka (co widać po awatarze) i kibicuje Serbii. Nie widzę przymusu kibicowania reprezentacji Polski 😙

Jeśli chciałbyś znać moje wizje to napiszę, żeby nie ciągnąć jałowej dyskusji z kimś kto ma zero konkretnych argumentów.

1) granie na siłę słabą Joasia Wolosz, która jest rozgrywającą systemowa i do systemu naszej reprezentacji nie pasuje i uważam Kasie Wenerska za lepsza opcję
2) granie beznadziejnym duetem Łukasik - Różański i brak chęci rozwijania umiejętności Czyrnianskiej, która z naszej reprezentacji ma zdecydowanie najjaśniejsza przyszłość, a wrzucanie jej na boisko dopiero jak się dupa pali i trzeba zdejmować beznadziejne przyjmujące.
3) powoływanie Fedusio, która nie jest nawet na solidnym poziomie ligowym, a co dopiero europejskim i wstawianie jej na boisko w jakimkolwiek momencie meczu.

W związku z powyższym za każdym razem jak Serbia będzie grała z Polską to mam nadzieję, że Tijana Boskovic i spółka będzie je walcowala.

W dodatku jesteś na forum bukmacherskim. W bukmacherce nie ma sentymentów. Im szybciej się tego nauczysz, tym lepiej dla Ciebie. Jeśli chcesz ochy i achy na temat naszej kadry, to idź na forum wspierania reprezentacji Polski. Absurdalny jest Twój post w miejscu gdzie w każdym dziale w pewnym stopniu stawia się przeciwko Polsce, żeby zarobić pieniądze. Jeśli nie chcesz zarabiać pieniędzy to graj patriotycznie.
Nie zrozumiałeś Mnie. Mi nie chodzi o Twoje powody, a pisanie o zeszmaceniu, czego raczej używać nie trzeba. Co do reszty mam podobną opinię do Ciebie i sam grałem wczoraj na Serbki
 
Do góry Bottom