>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2013 - Dania i Polska

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Słowenia-Finlandia FT 1:3
Powyżej 3,5 1.40 Pinnacle
✅
Kurs całkiem niezły.
Słowenia wczoraj mocno zaskoczyła, zwycięstwa nad Serbią mało kto się spodziewał.
Bardzo dobry mecz Pajenka i Gaspariniego. Swoje w ofensywie dokładali Cebulj i Urnaut, choć przyjęcie zwłaszcza w wykonaniu tego pierwszego słabiutko, no ale coś za coś.
Dobra dyspozycja w polu serwisowym.
Finowie również zrobili dobry wynik.
Zmiażdżyli Holendrów blokiem (23), bardzo solidnie przyjmowali, z drugiej strony nie rozumiem taktyki serwowania w Kunnariego.
Na siatce troszkę gorzej, choć przyzwoicie. Trochę jednak gra lepiej mogłaby wyglądać z Mikko Oivanenem na ataku, ale nie wiem jakie są przyczyny tego, że gra Sivula.
Największy problem na zagrywce, masa błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Dania - Belgia
typ: 0:3 @ 1,50, Bet365

Kolejny typ przeciwko współgospodarzom turnieju czyli ekipie Danii. Fragmentami oglądałem ich mecz z Włochami i dalej twierdzę, że ta drużyna nie ma argumentów na walkę z takimi zespołami jak Włochy czy Belgia. Zawodnicy z kraju Beneluksu to bardzo solidna drużyna, ich siłą jest to że doświadczony Depestele znakomicie potrafi rozłożyć atak na wszystkich zawodników, co oczywiste w tym elemencie najbardziej wyróżnia się Van Den Dries zdobywca największej ilości punktów we wczorajszym meczu. Mam wrażenie, że Belgia może sporo namieszać na tych Mistrzostwach Europy, aby tak się stało dzisiaj pewnie muszą pokonać Duńczyków.

Wynik:
Dania - Belgia 1:3 ⛔
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Propozycje na drugi dzień mistrzostw:

Białoruś - Włochy 0:3 @1.40 William Hill

We Włochach należy upatrywać bardzo poważnych kandydatów do medalu, być może nawet złotego. Wczoraj planowo wygrali w trzech setach z Danią, dziś to samo powinni zrobić z bardzo przeciętną Białorusią.

Słowacja - Turcja 1 @1.57 William Hill

Turcy urwali wczoraj seta &quot;Biało-Czerwonym&quot; ale to nie argument dający im moim zdaniem szanse w meczu ze naszymi południowymi sąsiadami, który najprawdopodobniej zdecyduje o trzecim miejscu w grupie B. Słowacy mogli i powinni byli urwać wczoraj Francuzom co najmniej seta. Dziś są dla mnie zdecydowanym faworytem.

Niemcy - Bułgaria 1 @2.20 William Hill

Przy takim kursie nie można przejść obojętnie... Niemcy bardzo pewnie pokonali wczoraj głównego faworyta tych mistrzostw, z kolei Bułgarzy dali trochę poszaleć Czechom. W tym meczu może na pewno być różnie, łącznie z 5-setówką ale jeśli Niemcy zagrają na tym samym poziomie co wczoraj Bułgarzy polegną.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka ME - mężczyźni
Spotkanie: Polska- Francja
Typ: Francja (+7.5)
Godz. 20:00
Kurs:1.85 ✅
Bukmacher: William Hill

Po raz kolejny buki zawyżają kursy na francuzów, choć nie są to już tak wysokie kursy jak w lidze światowej (ponad 4) to i tak warto coś pograć w ich stronę, wczoraj Francuzi przetrzymali słabsze momenty gry i w ostatecznym rozrachunku wygrali 3:0 z solidnymi Słowakami, co innego Polacy, fatalne błędy w przyjęciu i słaba skuteczność ataku, stracony set ze słabymi turkami, a mało brakowało, żeby Turcy zdobyli punkty, chyba przytłoczyła ich pojawiająca się szansa.Warto dodać, 4 ostatnie spotkania (2 sparingi, 2 mecze w lidze światowej) wszystkie padły łupem francuzów, nie spodziewam się, żeby Francuzi przegrali seta do 15, już prędzej mogą to zrobić Polacy, którzy słyną z takich zastojów.

&quot;pewniaczek&quot; na dziś, jeżeli nie będzie kombinacji to powinno wejść gładko, chciałem dać czysto na francuzów, jednak spodziewam się zaciętego meczu, a linia pokrywa się nawet przy zaciętym 0:3

// easy



Redwitz // Pozwoliłem sobie wkleić to co napisałeś w Typach Dnia. Nie wiem dlaczego wrzuciłeś typ, ale analizy już nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Błyskawicznie, bo za chwileczke mecz
Holandia - Serbia
Nie mam zielonego pojęcia skąd ten kurs na Serbów, to jakaś komedia 1.30 dawać na tak dramatycznie grającą drużynę. Słowenia ich rozjechała jak dzieci, grają mega marnie. Holandia wczoraj równy mecz z Finami, zabrakło trochę szczęścia, dziś powinno być już lepiej. Składy personalne obu drużyn są bardzo porównywalne i kurs jest kompletnie z kosmosu.
Holandia +1.5 (2.24) Pinnacle ✅
Oprócz tego:
Włochy -2.5 (1.44) Pinnacle ⛔ makarońarskie żarty, można się było spodziewać . Białoruś mega dno
Niemcy - Bułgaria over 3.5 (1.30) Pinnacle. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Za nami pierwszy dzień mistrzostw europy po którym można się pokusić o typowanie meczów na bazie aktualnej formy. Bukmacherzy wystawili prezent na dzisiaj mianowicie kurs na Francję 2,45 w betssonie ✅ aktualnie ( mi się udało trochę wcześniej złapać 2.6).
Muszę przyznać że duże wrażenie tak jak i na trenerzy Anastasim zrobiła na mnie nieporadność w przyjęciu flotów przez Winiarskiego. Domeną naszej reprezentacji stała się mała ilość gry przez środek co nie ułatwi sprawy w grze przeciwko Francji. W ataku nie zawiódł Kurek ale sam on meczu nie wygra
Co do Francji to zagrali przyzwoite spotkanie z Słowakami ale trzeba tu zaznaczyć iż gra Słowaków stała na dobrym poziomie a ich ataki bazowały głównie na sile. Tak na prawdę to najsłabszym punktem Francji dla mnie był ich atakujący Rouzie ale na ławce ma on całkiem wartościowego zmiennika
Jak się domyślam kursy wystawione przez bukmacherów opierają się głównie na fakcie iż gramy u siebie przy fanatycznej publiczności ale to trochę za mało na Francuzów( w końcu to doświadczeni gracze)
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Francja Polska
Niestety nie oglądałem wczoraj meczu z Turcją, no ale wiadomo były że nasi Polacą wygrają to spotkanie, oglądałem Francuzów ze Słowakami, Francuzi mieli dużo przestojów w swojej grze, potrafili tracić punkty seriami. Dobrze grał Rouzier, Ngapeth jakby jeszcze nie w swojej optymalnej formie, a wiadomo co ten zawodnik znaczy dla reprezantacji trójkolowrowych, jest zdecydowanym liderem i największą gwiazdą drużyny. Najlepszym zawodnkiem we wczorajszym meczu z Turkami był Kurek. Dużo punktów zrobiłe Jarosz a Winiarski robił różnicę w ataku. Warto równie zwrócić na 6 punktów z bloku Kurka i Możdżonka. Zatorski bardzo dobrze w przyjęciu, potrafi również wybraniać dużo ataków. Jeżeli Jarosz miałby problemy z kończeniem akcji, jest Bociek, który nie był typowany na 2 atakującego, był Bartman i Konarski jeszcze przed uniwersjadą w której to Bociek był liderem naszej reprezantacji. Dwa spotkania w Lidze Świaowej, były one rozgrywane pod koniec czerwca wygrali Francuzi na własnym parkiecie, dwukrotnie po tiebreakch, ale pamiętamy dokładnie że w pierwszym meczu Polacy mieli już w zasadzie wygrany mecz, o ile pamiętam w 4 secie przy stanie 2:1 dla Polaków na drugiej przerwie technicznej było bodajże 16:11 dla Polaków. Dzisiaj są to Mistrzostwa Europy, rozgrywane w Polsce, Polacy niesieni wspaniałym dopingiem wygrają to spotkanie 3:1, a jak nie będzie przestojów dobrej gry w naszej drużynie to możemy wygrać spokojnie 3:0. Jeżeli w ekipie Francji Ngapeth będzie miał słabszy dzień to Francuzi bez jego dobrej gry nie powinni mieć szans na wygranie z Polakami.
Typ: Polska -1,5 seta @ 2.10 Betclic
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn 2013
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: over 4,5 seta
Kurs: 2,65
Buk: Unibet
Godzina i data: 21.09.13 20:00
Dziś o godz. 20:00 odbędzie się mecz w grupie B Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn pomiędzy Francją a Polską.
Gospodarze wygrali w pierwszym meczu 3:1 (25:22, 25:15, 22:25, 25:21) z reprezentacją Turcji. Był to przeciętny mecz w wykonaniu biało-czerwonych – mimo iż Turcy byli skazywani na pożarcie w tym spotkaniu wielokrotnie wychodzili na meczowe prowadzenia, które w trzecim secie udało im się obronić do samego końca. Gonienie przez Polaków wyniku w pierwszym i trzecim secie, słabe przyjęcie w polskim zespole i ogromna presja jaka towarzyszyła naszym siatkarzom w pierwszym spotkaniu „naszych” ME złożyła się na taki obraz gry – Polacy wygrali za trzy punkty, ale po ciężkim dla nich meczu.
Francuzi wygrali ze Słowakami 3:0 jednak po niebywale zaciętym meczu (25:20, 35:33, 28:26). Trójkolorowi wykorzystali swoje większe doświadczenie w końcówkach setów oraz mieli odrobinę więcej szczęścia od swoich rywali. Mimo walki punkt za punkt w dwóch kluczowych setach Francuzi nie pozwolili Słowakom urwać choćby jednego seta.
Dlaczego twierdze, iż w spotkaniu Polska-Francja dojdzie do tie-breaka? Po pierwsze, uważam, iż obie reprezentacje stoją na podobnym poziomie siatkarskim. Potwierdziły to ostatnie dwa mecze między tymi zespołami w Lidze Światowej – Trójkolorowi wygrali wtedy dwukrotnie 3:2. To spotkanie będzie dla biało-czerwonych doskonałą okazją do rewanżu. Po drugie – oba zespoły stoczyły w zacięte pojedynki ze swoimi pierwszymi rywalami na ME. Sadzę, iż to spotkanie również będzie toczyć się w podobnym rytmie – punkt za punkt, na przewagi. Rezultat tego meczu zadecyduje bowiem o pierwszym miejscu w grupie B. I Polacy i Francuzi zagrają o całą pulę, obie reprezentacje rzucą na to spotkanie wszystkie siły jakimi dysponują.
Polacy z Francuzami na Mistrzostwach Europy w Siatkówce grali jedenastokrotnie – 9 razy wygrali i 2 razy przegrali. Nigdy na tej imprezie Polacy nie dali się ograć do zera. Trzy pojedynki między tymi krajami na ME toczyły się w pięciu setach.
Można więc spodziewać się pięciosetowego siatkarskiego festiwalu w tym meczu. Wierze, iż ten mecz zakończy się zwycięstwem Polaków.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Francja:polska typ:Francja(+1,5),Kurs:1,75 Sportingbet ✅
Polacy wcale mnie nie rozczarowali w meczu z Turcja zagrali tak samo mizernie jak wcześniejsze mecze.Francuzi natomiast grali od początku z Słowacją swoją siatkówkę choć nie zawsze im to wychodziło wygrali dość pewnie z naszymi południowymi sąsiadami .Francuzi w mojej opinii są w tej chwili zespołem nie co lepszym co z pewnością udowodnią na boisku w Polskiej reprezentacji kuleje zagrywka i w zasadzie to nie rozumiem jak tak istotny element w siatkarskim rzemiośle nie wychodzi Polakom praktycznie z pierwszej szóstki światowego rankingu z pewnoscią jesli chodzi o ilość zepsutych zagrywek jesteśmy na pierwszym miejscu .W tym spotkaniu ten element bez wątpienia będzie decydujący jeśli któraś z drużyn go wykona lepiej ta wygra więc stawiam na Francje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Siatkówka, Mistrzostwa Europy Mężczyzn
Spotkanie: Francja - Polska
typ: Francja✅
Kurs: 2.6
Bukmacher: William Hill
Dziś drugi mecz Polaków na ME. Po wczorajszym meczu nie widzę szans na odegranie czołowej roli w tej imprezie wczoraj męki z Turkami gdyby nie zagotowali się Turcy w czwartym secie byłby tie break. Gra Polaków pozostawia wiele do życzenia rozegranie bardzo słabe. Forma Winiarskiego słaba przyjęcie woła o pomstę do nieba. Kurek również nie błyszczał. Jarosz wiadomo atak przed siebie z cała siłą kiedy jest równy i szczelny blok jest problem. Najbardziej mnie niepokoi ,że nie widać ducha drużyny zawodnicy są obok meczu. Kiedy przegrywają nie ma kto poderwać drużyny. dzis mecz prawdy z drużyną Francji ,która po zaciętej walce w setach jednak wygrała 3-0. W tym roku wyjątkowo nam nie idzie z Francją dwie porażki w Lidze Światowej. Porażki w sparingach dlatego nie widzę powodu dla którego dziś mielibyśmy wygrać. Moim zdaniem te mistrzostwa będą dla nas nieudane i Anastasi pożegna się z kadrą rozum mi tak mowi chociaż serce chciałoby abym rozum się mylił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Polska - Francja
1 set over 46,5 punktów 1,90 STS
✅✅
Ja dzisiaj zagrałem sobie takiego cudaka. Jak łatwo policzyć potrzeba minimum wyniku 25-22. O 25 można być spokojnym ???? 22 przy równym secie powinno być . W sumie na tym można by zakończyć analizę, bo jak wiadomo , takie typy opierają się w dużej mierze na szczęściu. Myślę, że w 1 secie gra będzie równa i wymiana cios za cios. Nawet , jeżeli któraś drużyna odskoczy to wydaje mi się, że na maks 2-3 punkty. Wczoraj Francuzi 1 set 25-20 ale tam ogromna ilość błędów rywali a tak gra szła bardzo równo. Polacy wczoraj wynik idealny 25-22.
Biorąc pod uwagę, że ktoś może dodatkowo kręcić czy się opłaca wygrać czy nie, to też zakładam, że takie zabawy zaczną się później a nie już w 1 secie.
jak ktoś sobie skorzystał, to po 27 minutach można już spokojnie oglądać ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na początek trzeba powiedzieć, że ocenianie Polaków patrząc przez pryzmat meczu z Turcją to kompletny kretynizm. Grali z drużyna 3 klasy gorszą, jedyne co było problemem to utrzymanie koncentracji, które było przyczyną gorszej gry Polaków.
Francuzi również zagrali bardzo przeciętny mecz ze Słowacją i zaprezentowali się na pewno nie lepiej niż Polacy. Bardzo przeciętny mecz Ngapetha, jeśli nie pokaże dziś czegoś konkretniejszego to Francuzą będzie ciężko, nie sądzę aby Lyneel utrzymał lewe skrzydło na konkretnym poziomie. Bardzo dobrze dla Fracuzów, że wrócił Rouzier, ze Słowakami w kluczowych momentach nie zawodził i skończył m.in kilka mega ważnych ataków w końcówce drugiego seta.
Oczywistym jest, że można się dziś spodziewać dużo lepszego występu Polaków, rywal jest poważny i gra również będzie inna. Mamy własną halę, a u siebie przy pełnych trybunach z reguły nie przegrywamy.
Największa przewaga Polaków w warunkach fizycznych. Francuzi to niska ekipa, bazują głównie na świetnym przyjęciu, dlatego podstawą jest odrzucenie ich od siatki, a na wysokiej piłce nie poradzą sobie na pewno.
Polska (1.55) Pinnacle ⛔
Polska -1.5 (2.18) Pinnacle
⛔
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Polska - Francja(+7.5pkt) 1 @ 1.80
Wczorajszy mecz z turkami wygraliśmy po kiepskiej grze 3-1, ale wiadomo że pierwszy mecz w turnieju zawsze gra się nerwowo. Dzisiaj Polacy grają z Francja z którą przegrali ostatnie cztery mecze, dwa towarzyskie oraz dwa w lidze światowej. Pierwszy wygrany mecz mamy za sobą dlatego Polacy powinni dzisiaj zagrać już bardziej rozluźnieni co przełoży się na dobra gre. Gramy u siebie co jest dodatkowym plusem no i czas w końcu przełamać ta złą passe z trójkolorowymi.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jutro ostatnie mecze fazy grupowej.

Jeśli:
Niemcy wygrają z Czechami
Rosja z Bułgarią
Francja z Turcją

to wtedy sytuacja w grupach wyglądałaby następująco:

grupa D
1. Niemcy
2. Rosja
3. Bułgaria
4. Czechy

grupa B
1. Francja
2. Polska/Słowacja
3. Polska/Słowacja
4. Turcja

Baraże
2B - Bułgaria
3B - Rosja

Ćwierćfinały
(2B - Bułgaria) - Niemcy
(3B - Rosja) - Francja

I teraz jako, że mecz Słowacja-Polska odbędzie się jako ostatni i przed rozpoczęciem tego meczu wszystko w innych grupach będzie jasne, to przy porażce Rosji z Bułgarią w &quot;polskim&quot; meczu zdecydowanie bardziej opłaci się przegrać, w przypadku wygranej Rosji walka o 2 miejsce będzie bardzo zacięta.

Teoretycznie rzecz biorąc przegrana w dzisiejszym meczu Polaków może okazać się bardziej &quot;opłacalna&quot;.

Mimo wszystko sytuacje w grupach mogą zmieniać się diametralnie, podobnie w grupach A i B.

Na teraz wydaje się, że w barażach czeka na nas mecz z Bułgarią i w ćwierćfinale ewentualnie z Niemcami, rywale są mocni, lecz na pewno w zasięgu naszych reprezentantów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Finowie po dwóch seriach spotkań mają komplet punktów i są na najlepszej drodze do bezpośredniego awansu do ćwierćfinału. Serbowie mają na swoim koncie tylko 2 punkty i cały czas walczą o udział w barażach.
Finowie mogą się podobać. Według mnie mogą grać jeszcze lepiej, ale w porównaniu do tego co oglądaliśmy w wykonaniu Finów jest naprawdę dobrze. Całkiem nieźle spisuje się Sivula na pozycji atakującego, dysponuje bardzo mocnym uderzeniem. Para Kunnari - Siltala fajnie się uzupełnia. Finowie mają bardzo dobrą pierwszą szóstkę. Jak nie idzie to jednak pojawia się problem, bo klasowych zmienników to tam raczej nie ma.
Serbia ma problem z rozgrywającymi. Dzisiaj zaczął Petkovic, ale grał słabo. Zmienił go Jovovic i może było lepiej, ale szału też nie było. Wczoraj dobrze w ataku grał Nikola Kovacevic, który dzisiaj zawiódł. Nie wiem co jest z Nemanją Petricem. Sporo grał w LŚ w podstawowym składzie i naprawdę mógłby sporo wnieść do zespołu. Atanasijevic w dobrej dyspozycji i ciągnie ten zespół.
Finowie w sumie mają prostą drogę do wygrania grupy, ale nie sądzę, żeby tutaj odpuścili. Serbia nie jest w jakiejś wybitnej dyspozycji i jak pokazały ich spotkania z Holandią i ze Słowenią można z nimi spokojnie powalczyć.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.51 Pinnacle ⛔
 
pilkarskipoker 13

pilkarskipoker

Użytkownik
I teraz jako, że mecz Słowacja-Polska odbędzie się jako ostatni i przed rozpoczęciem tego meczu wszystko w innych grupach będzie jasne, to przy porażce Rosji z Bułgarią w &quot;polskim&quot; meczu zdecydowanie bardziej opłaci się przegrać, w przypadku wygranej Rosji walka o 2 miejsce będzie bardzo zacięta. Teoretycznie rzecz biorąc przegrana w dzisiejszym meczu Polaków może okazać się bardziej &quot;opłacalna&quot;.
Czyli idąc tym tokiem można pokusić się o zagranie dubla na Bułgarię i Słowację ako. 16.86
 
R 75

richi

Użytkownik
Nic pewnego na dzisiaj niema przez ten dziwny,chory regulamin grupy 4 zespolowe a 3 wchodza ,powinni wchodzic tylko zwyciescy i od razu polfinaly.
Na dzis proponuje za drobne Slowacja+Turcja+Bulgaria +2.5 seta(wszystkie)@3.6 Fortuna
 
D 13

damianp

Użytkownik
PilkarskiPoker, tylko pytanie jaki sens jest grania jak widzisz szanse tego dubla.
Moim zdaniem w sportowej walce wygrywaja Rosjanie ale z kim beda chcieli grac?
Wiedza ze my gramy na koniec i to my sobie rywala wybierzemy wiec zapewne maja w barażu Słowaków i teraz kwestia czy wolą grać z Francją czy z Niemcami w ćwierćfinale i ewentualnie z kim półfinał, jesli wybiora sciezke francuska to trafiaja w polfinale zapewne na Włochów, jesli na niemiecka to...Finlandia/Serbia.
To Rosjanie sobie wybiora droge do finału a my sie tylko do nich dostosujemy.
 
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Ja tylko mam nadzieję że Rosja dzisiaj wygra i w ten sposób oszczędzi nam (kibicom) marnego widowiska Polska - Słowacja jakie może być w przypadku gdyby przegrali....
Co to byłyby za mecz.... oba zespoły chciały by celowo przegrać a tu pełne trybuny....
 
D 13

damianp

Użytkownik
Dwa lata temu też podkładaliśmy się Słowakom wiec doświadczenie już mamy ????
Wtedy dzięki temu mieliśmy ścieżkę do półfinału Czechy, Słowacja a nie Rosje w cwiercfinale.
Przegralismy ze Słowakami zeby wepchnac ich na 1 miejsce i ograc w cwiercfinale pozniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom