>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2013 - Dania i Polska

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
przypatrzmy sie francuzom na młocie Rouzier ktory jak ma dzień konczy wiekszosc piłek Ngapeth i Sidibe to tez zawodnicy z dobrej europejskiej pólki
Taki jest mały problem, że jednocześnie w trójkę to oni nie zagrają, a Sidibe do poziomu europejskiego trochę brakuje.
Wydaje mi się, że w tej chwili Francja jest jedyną drużyną, która może pokonać Rosję, pod warunkiem, że będą przyjmować i bronić tak jak do tej pory, myślałem o jakimś +2,5 lub powyżej 3,5, ale jednak odpuszczam sobie.

Belgia-Serbia Ft 1:3
Serbia 1.43 Pinnacle
✅
O Serbii pisałem trochę przed meczem z Danią.
Pomimo tego, że nie był to jakiś wybitny występ w ich wykonaniu to wygrali w sposób bardzo bezpieczny.
Dobrze Atanasijevic, później zastąpił go Starović i swoje zadania wykonywał poprawnie.
Chyba najlepiej tym razem wyglądał Nikić, trochę słabszy występ N.Kovacevicia, dobre zmiany za to dawał Ivović.
Trochę szkoda środkowych, bo (standadowo) nie pograli sobie.
A tak w ogóle to brawa dla Ditlevsena za ten mecz.
Belgia za pozwoleniem Włochów wygrała grupę i wdepnęli na piękną minę w 1/4.
Mają bardzo solidny skład, ale to raczej będzie za mało na Serbów.
Przewaga po ich stronie na pewno na rozegraniu, Depestele to klasa sama w sobie i potwierdza to na tym turnieju.
Van den Dries na ataku jak na razie bardzo dobrze.
Trochę nie przekonuje mnie para przyjmujących, Deroo ma w sumie słaby sezon reprezentacyjny, a Klinkenberg nie jest pewną opcją w ataku.
Para środkowych bardzo ciekawa, Van de Voorde i Verhees, ale w porównaniu ze Stankoviciem i Podrascaninem wypadają no chyba blado.
Kurs ot taki sobie, na lepszy nie ma co liczyć.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie przystoi bo słaba zagrywka i jednocześnie w siatkę, ale gdyby mecz trwał jeszcze kilka akcji dłużej to Kubi zostałby pod siatką jako nasz środkowy bloku. - Anastasi wykorzystał wszystkie 6 zmian - były cyrki.
Anastasi wykorzystałby 6 zmian w momencie, w którym Kubiaka z powrotem zmieniłby Nowakowski. Wydaje mi się, że Kubiak zszedł, ale nie jestem pewien.
Wcześniej wchodzili (i schodzili) Ruciak i Wiśniewski.
Ale to nieważne ;)
Spostrzeżenia na pewno ciekawe. Z większością się zgadzam.
O występie Polakach i o wszystkim co związane z naszą kadrą też coś napiszę. Ale to dopiero po ME.



Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i mam nadzieję, że takie będzie.
Rosjanie w sumie na razie nic wielkiego nie grali. Potencjał mają jednak ogromny i jak odpalą to mogą spokojnie w Kopenhadze sięgnąć po złoto. Dwa ostatnie mecze to bardzo dobra dyspozycja w polu serwisowym. Świetnie gra Muserski, ale to u niego norma. Falują przyjmujący, ale to akurat mnie przynajmniej nie dziwi. Sivozhelez czy Spiridonov to dobrzy zawodnicy, ale według mnie do klasy światowej to trochę im jednak brakuje. Na środku sporą przewagę mają właśnie Rosjanie.
Francuzi strasznie podobali mi się już w Lidze Światowej, gdzie pokazywali naprawdę kawał dobrej siatkówki. Trochę brakuje im warunków fizycznych, ale nadrabiają innymi rzeczami. Przede wszystkim bardzo dobrze przyjmują. Wiadomo, że niektóre zagrywki są nie do przyjęcia (i tak może być czasami z Rosjanami), ale ciężko w sumie jednoznacznie wskazać w kogo po stronie Francuzów warto celować. Bardzo podoba mi się para przyjmujących Ngapeth - Lyneel. Ngapeth wiadomo, niesamowity zawodnik. Lyneel pomimo kiepskich warunków fizycznych całkiem fajnie radzi sobie w ataku. Wyszkolenie techniczne, gra w obronie, bardzo szybka gra Toniuttiego (czy Redwitza) to wszystko naprawdę może robić wrażenie.
O zwycięstwo Trójkolorowych będzie bardzo ciężko (za drobne można spróbować). Rosja powoli się rozpędza i jak wskoczy na swój poziom to może być nie do zatrzymania.
Francuzów stać jednak na walkę, są tutaj w dobrej dyspozycji, więc nie spodziewam się ich gładkiej porażki. Problemem u Francuzów jest czasami pozycja atakującego i właśnie o Rouziera trochę się obawiam (chociaż jak będzie miał swój dzień to może pociągnie).

Typ:
Francja (+2.5 seta) @ 1.52 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

gosztu

Użytkownik
Mam już po dziurki w nosie opowiadania o &quot;pięknej porażce&quot;!!! Jak się wygrywa 2:0 w setach i nagle przestaje się garć, a potem 9:6 w tie-breaku i traci się 4 pkt z rzędu, to czego oczekiwać? Może czas na jakieś niezbyt urodziwe zwycięstwo?
 
M 19

maras89

Użytkownik
Gystlik szacun za analize. Turniej sie dla nas skonczyl i nie ma co plakac tylko trzeba usiasc, przeanalizowac co poszlo nie tak i grac dalej. Anastasi musi zostac bo jak z 3 poprzednich turniejow przywozil medale to wszyscy go na rekach nosili a teraz kazdy polak chce jego dymisji? Ot, typowo polskie myslenie...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Co do meczu Polaków to nie będę go analizował bo każdy widział co się działo. Ale muszę skomentować posty niektórych użytkowników piszących po prostu głupoty. Raz. &quot;Nie stawiajmy na innego młota co roku, przecież jest Wlazły&quot;. O czym ty mówisz człowieku? Wlazły jest jakością na ataku, ale w reprze grał nie będzie. Po prostu koniec, kropka finito.
Wydaje mi się, że sprawa nie wygląda tak klarownie jak to przedstawiasz. Kiedy Anastasi wyleci Wlazły być może wróci do naszej kadry. Ja osobiście nie mam wątpliwości, że to Włoch jest tutaj głównym problemem w sprawie powrotu Mariusza. Przecież Wlazły już przed Igrzyskami wyraźnie mówił, że chce wrócić, ale Andrea oczywiście musiał wymyślić swoje pierdolamento, że to &quot;zabije ducha drużyny&quot;. Jasne jest, że Wlazły jest po prostu w konflikcie z Anastasim i jeśli ten pożegna się z kadrą to możliwe, że atakujący Skry wróci.
Wracając do wczorajszego spotkania, obok Kurka głównym winowajcą jest Pan sędzia stołkowy, który za swoje mega kompromitujące sędziowanie powinien zostać zawieszony. Dziwne, że jeszcze nikt o tym nie wspomniał, ale jeśli w mega - arcyważnym sędzia meczu popełnia takie błędy na korzyść jednej drużyny to wygrać ciężko. Końcówka czwartego seta 23:23 po świetnej zagrywce Wiśni Bratoew ledwo sięga przechodzącą już na naszą stronie piłkę, proponuje nam prawie poczwórne odbicie (bo podwójne to to raczej nie było) - sędzia milczy. Sokolov na start tb dostaje czape, piłka toczy mu się po twarzy, odbija się od niego chyba ze 4 razy - sędzia puszcza gre, idzie 3:0 dla Bułgarów, zamiast 1:0 dla Polski :]
To tak na marginesie, bo prawda jest taka, że Polacy przegrali spotkanie na własne życzenie. No a jeśli przy 13:13 w tb dla Pana gwiazdora Bartosza Kurka skończenie banalnej przechodzącej piłki, bez wsadzenia łapy w taśmę jest za trudne, to w zasadzie nie ma o czym rozmawiać.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie : Serbia - Belgia⛔
Typ: Belgia
Kurs: 3.1
Bukmacher: WilliamHill

Moim zdaniem jeżeli dziś ma być niespodzianka w spotkaniach ćwierćfinałowych to wydarzy se w tym meczu. Belgowie sprawili niespodziankę wygrywając swoja grupę gdzie wygrali z faworyzowanymi Włochami 3-2 chociaż niektórzy doszukują się teorii spiskowych. Moim zdaniem Belgowie podobnie jak Belgijki to zespoły niedoceniane mimo, że z roku na rok belgijskie zespoły graja coraz lepiej a panie pokazały w Mistrzostwach Europy wielkie umiejętnosci i gdyby nie gorące glowy powinny grać w finale. Natomiast obrońcy tytułem ten sezon maja średni bez rewelacyjnych wyników. Mistrzostwa rozpoczęli od sensacyjnej porażki ze Słowenią. Następnie przegrywali 2-0 z Holandia i potrafili wygrać. Wydaje się że z meczu na mecz graja coraz lepiej wczoraj gładkie 3-0 z Danią. Ale Dania to zupełnie inny poziom niż Belgia. Moim zdaniem drużyna Belgii może iść w ślady koleżanek i awansować do półfinału Mistrzostw Europy.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Gystlik szacun za analize. Turniej sie dla nas skonczyl i nie ma co plakac tylko trzeba usiasc, przeanalizowac co poszlo nie tak i grac dalej. Anastasi musi zostac bo jak z 3 poprzednich turniejow przywozil medale to wszyscy go na rekach nosili a teraz kazdy polak chce jego dymisji? Ot, typowo polskie myslenie...
Jakie medale?? Wygraliśmy raz ligę światową i to wtedy kiedy większość reprezentacji odpuściła przed igrzyskami i to wszystko. O wiele więcej znaczących sukcesów osiągnęli Lozano i Castelani, a mimo wszytko zostali zdymisjonowali. Z tej trójki trenerów Anastazi ma najgosze wyniki i nic nie zapowiada poprawy. Teraz jest ostatni gwizdek na zmianę trenera, bo za rok czekać nas będzie kolejne rozczarowanie na MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 85

dominiknd

Użytkownik
Edytowałem Twój post, ale usunąłeś moją &quot;notkę&quot;. Zrobisz to jeszcze raz i będzie ostrzeżenie.
człowieku o czym ty piszesz? nie było żadnej notki = nic nie usuwałem, badźmy poważni.

co do wyników Anastasiego, to nie zapominajmy o pucharze świata, mega prestiżowy turniej, który był wielce miarodajny, co do formy jaką prezentujemy i wypadliśmy w nim wspaniale, no ale to już przeszłość.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Jakie medale?? Wygraliśmy raz ligę światową i to wtedy kiedy większość reprezentacji odpuściła przed igrzyskami i to wszystko. O wiele więcej znaczących sukcesów osiągnęli Lozano i Castelani, a mimo wszytko zostali zdymisjonowali. Z tej trójki trenerów Anastazi ma najgosze wyniki i nic nie zapowiada poprawy. Teraz jest ostatni gwizdek na zmianę trenera, bo za rok czekać nas będzie kolejne rozczarowanie na MŚ.
Co do tych medali Lozano i Castellaniego to w porównaniu z Anastasim jednak wypadają blado z całym szacunkiem. Lozano zdobył srebro MŚ, Castellani złoto ME i to tyle. Anastasi zdobył brąz ME, brąz LŚ, srebro PŚ i złoto LŚ. Także trochę obiektywizmu by się przydało.
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Sokolov na start tb dostaje czape, piłka toczy mu się po twarzy, odbija się od niego chyba ze 4 razy - sędzia puszcza gre, idzie 3:0 dla Bułgarów, zamiast 1:0 dla Polski :]
Bez przesady, takie błedy w sędziowaniu zdarzają się w co 5 meczu. Jeżeli nie ma challengu, to potem poziom meczów zbliża się do piłki kopanej.

Nieraz sędziowie popełniają błedy przy meczowych piłkach, a tutaj sędzia PUŚCIŁ akcję w 1 punkcie TB. A więc ta decyzja na wynik TB wpływała może w 1-2 %. Znaczenie to miało tylko takie, że Polacy się podpalili psychicznie, bo przecież mieli praktycznie darmową piłke, mogli ją skończyć na 1:0. Nasi zaczęli jednak stękać gdy mieli rozegrać tą piłkę i błagać sędziego o przyznanie im punktu, w efekcie sami sobie udupili punkt:grin:. Zachownie rodem z piaskownicy, już takie szopki robiła np. SKRA 1,5 roku temu i jak widać nawyki dalej zostały.

Polacy przegrali na własne życzenie bo Bułgarzy nie grali absolutnie nic ciekawego. Te ich niedokładne sypy na skrzydła przez 5 setów były żenujące, ale Polacy nie potrafili tego rozpracować blokiem, o czym wspominał Gystlik. Dobrze, że odpadliśmy bo gra jest cały czas przeciętna(chociaż z Bułgarią było już lepiej). Strojeniem min i krzyczeniem K**** i ja P*** po nagminnie psutych zagrywkach, meczu się nie ugra.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jakie medale?? Wygraliśmy raz ligę światową i to wtedy kiedy większość reprezentacji odpuściła przed igrzyskami i to wszystko. O wiele więcej znaczących sukcesów osiągnęli Lozano i Castelani, a mimo wszytko zostali zdymisjonowali. Z tej trójki trenerów Anastazi ma najgosze wyniki i nic nie zapowiada poprawy. Teraz jest ostatni gwizdek na zmianę trenera, bo za rok czekać nas będzie kolejne rozczarowanie na MŚ.
Zapomniałeś dodać brąz na ME 2011. Ale nie da się ukryć, że 3 turniej słaby to powinien być wylot. Być może wezmą pod uwagę to, że za rok MŚ i Anastasi zna już dobrze ekipę ale nasza reprezentacja już jest wypalona pod wodzą tego trenera.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Zagrywka: Polacy - 111 serwisów, 23 błędy przy tylko jednej zdobyczy punktowej Fabiana Drzyzgi. Kurek serwował 16 razy - bez skutku z 5 błędami. Bociek serwował 12 razy co drugą sztukę wysyłał w aut lub siatkę. - Szczególnie za Grzegorza powinny być zmiany i to bezsprzecznie - przy Jego zagrywce nie zdobyliśmy punktu w całym spotkaniu (tzw. break-point) a przecież nie od dzisiaj wiadomo, że Bociek i regularność nie mają ze sobą w tym elemencie wspólnego mianownika.

Dla porównania: Bułgarzy serwowali 112 razy, udało im się zdobyć bezpośrednio 4 punkty przy 14 błędach. Więc na starcie mają 9 punktów więcej za darmo po błędach Polaków + 3 asy więcej = razem daję to 12 punktów różnicy z samej tylko zagrywki. Do tego jeszcze błędy w ataku: Polska - 12, Bułgaria - 9 i dalej szalka przechyla się na stronę podopiecznych Camillo Placiego. Zagrywkami nękali Nas Skrimow oraz Sokołow - serwowali razem 41 razy. U Nas... Kurek nieregularny jak zawsze, Winiarski próbował strzelać od początku, ale w efekcie nic to nie dało - bardzo dobra postawa w tym elemencie Nowakowskiego i Wiśniewskiego.
To jest dokładnie to o czym pisałem wcześniej z czołówki to własnie my psujemy najwięcej zagrywek co na tym poziomie konczy się porażką ,dzięki Bułgarom sobie zarobiłem ale wolałbym żeby Polacy wygrali nie stety z takimi zagrywkami wygrać się meczu nie da. Gdybym był Anastasim to kazał bym naszym grajką trenować zagrywkę dzien i noc by się wkoncu nauczyli serwować.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
W zasadzie to kurs na Finów jest znakomity. Po tym co zaprezentowali Włosi w meczu z Holandią nie postawiłbym na nich złamanego grosza.
Berutto wymyślił sobie, że Zajcew ma grać na przyjęciu. Nie wiem, czy jest to dobry pomysł, patrząc na świetną formę Ivana. Rywale celują w niego zagrywką, często utrudnia mu to oczywiście płynne najście do ataku. Wydaje mi się też, że Zajcew o ile nieźle radzi sobie z lewego skrzydła, o tyle w regularnym ataku z prawej flanki wydaje się być dużo lepszy. Na ataku Zajcewa zastępuje Vettori. Bardzo ciekawy, fajny zawodnik, ale za często ładuje na pałe, często zrywa ataki, często dostaje czapy, równie często świetnie atakuje, ale nie sądzę aby udźwignął spotkanie w ważnym momencie. Kompletnie bez formy jest Parodi, gra tragicznie.
Finowie zaskakują mnie na tym turnieju. Poza meczem o pietruchę z Serbami, dwa dobre mecze. Na ataku co ciekawe za Oivanena gra Sivula, jak na razie pomysł wydaje się, że wypalił. Znakomitą robotę robi oczywiście Esko, jest to naprawdę spora przewaga Finów nad Włochami, właśnie mądrość i klasa rozgrywającego.
Obie drużyny ostatnie spotkanie zagrały w ramach eliminacji do Igrzysk. Tam górą byli Włosi po równym meczu wygrali 3:2, dziś spodziewam się podobnego wyniku.
Finlandia +10.5 (1.97) Marathon ✅
Oprócz tego:
Francja +12 (2.00) Marathon ✅
Fajna linia i super kurs. Inne buki dają +10.5 po 1.85 - 1.90. Rosja na pewno pamięta Mistrzostwa z roku 2009, gdzie Francuzi po kapitalnym spotkaniu wyeliminowali faworyta turnieju. Dziś o wygraną będzie strasznie ciężko, ale ja ich szans bym nie przekreślał.
Francja gra tutaj świetnie. Mają naprawdę mega pakę, ze świetnym zawodnikiem na każdej pozycji. Osobiście jestem zachwycony Lyneelem, gość niebywale kręci tą lewą rękę, domknięcie na nim bloku graniczy z cudem. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na doskonałe przyjęcie Francuzów. Dawno nie widziałem tak świetnie przyjmującej europejskiej drużyny.
Będzie walka w tym meczu. Rosjanom trochę brakuje mocy na lewym skrzydle, to może być ich problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 10

mk890614

Użytkownik
Na początku chciałbym zaznaczyć, że fanem siatkówki nie jestem, ale impreza takiej rangi jak Mistrzostwa Europy czy Świata wzbudza moje zainteresowanie. Chciałbym skupić się na meczu Francja - Rosja. Widziałem mecz Francuzów z Polską oraz wczorajszy Ruskich. Francja wygląda bardzo solidnie, a Ruscy to wiadomo - faworyt każdej imprezy. Osobiście spróbuję zagrać na Francję za jakieś drobne lub dołożę do systemu, ale chciałbym polecić nieco bezpieczniejszy typ, czyli:
Podwójna szansa - wynik po 2 secie:
Francja - Rosja 1X - 2,04 Unibet

Francja w obydwóch meczach, w których traciła set (Polska, Turcja) wygrywała spokojnie 2 pierwsze sety, pózniej następował lekki przestój. Dlatego też, jeśli Francuzi mają ugrać chociaż seta to moim zdanie największe szanse mają na początku meczu. Przy wyniku 2:0 dla Rosji raczej będzie pozamiatane.
Do tego dokładam dziś:
Serbia (-1,5s.) - Belgia 1 1,80
Niemcy - Bułgaria 1 1,85
Włochy - Finlandia 1 1,25
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Niemcy - Bułgaria​

Dorzucam jeszcze jeden typ oczywiście w kierunku Niemiec
Typ: Niemcy (+2.5 pkt) 1 set Kurs: 1.47 Buk: Bet365 ✅

Oraz do tego bardzo spore szanse na to że będzie gra w pierwszym secie na przewagi . Po takim kursie aż żal nie spróbować ????
Typ: Gra na przewagi 1 set TAK Kurs:5.50 Buk: Bet365 ✅


Redwitz // Potem dokleję to do Twojego pierwszego posta o meczu Niemcy - Bułgaria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Niemcy-Bułgaria typ 2,Kurs:1,88 ✅

Dla Niemców jest to wyjątkowy turniej wyszli z grupy bez porażki grają naprawdę dobrze ale czy drugi raz ograją Bułgarów no trudno jest mi na ten temat coś powiedzieć jednak nie wydaje mi się żeby miało to miejsce drugi raz Bułgaria w tej fazie rozgrywek będzie niesamowicie uważać na każdy punkt i już tak łatwo Niemcą nie pujdzie jak w pierwszym meczu choć ten mecz do łatwych nie należał dzisiaj jednak sądze że wygrają Bułgarzy 1-3 tak stawiam są na fali .my swoją nieudolną grą ich pobudziliśmy do grania jeszcze lepiej ,moim skromnym zdaniem mają zdecydowanie łatwiejszą drogę do finału do którego mogą dojść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

march100

Gość
Cytat:
Napisał Gystlik -&gt;
Nie przystoi bo słaba zagrywka i jednocześnie w siatkę, ale gdyby mecz trwał jeszcze kilka akcji dłużej to Kubi zostałby pod siatką jako nasz środkowy bloku. - Anastasi wykorzystał wszystkie 6 zmian - były cyrki.
Anastasi wykorzystałby 6 zmian w momencie, w którym Kubiaka z powrotem zmieniłby Nowakowski. Wydaje mi się, że Kubiak zszedł, ale nie jestem pewien.
Jedna zmiana liczona jest jako zmiana zawodnika + zmiana powrotna
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No i znowu jestem lekko zaskoczony jaki kurs dają buki na Serbów ???? . Jak dla mnie to jakiś żart jest, że tak marni Serbowie są tak faworyzowani.
Serbowie jedyne pewne zwycięstwo zaliczyli w spotkaniu z o nic nie grająącymi Finami. Słoweńcy ich zlali, Holendrzy prawie ich zlali. Belgia jest dużyną chyba jeszcze bardziej wymagającą.
Ogromna przewaga jeśli chodzi o pozycję rozgrywającego, oczywiście po stronie Belgów. Depestele to fantastyczny sypacz, Serbowie rozgrywającego mają na poziomie dramatycznym i to na pewno wyjdzie. Do tej pory bez rewelacji Atanasijevic. Belgowie liczą na pewno na dobry występ przyjmującego Modeny Deroo. Gracz naprawdę klasowy.
Jak na moje to spotkanie z serii 55/45 dla Serbii. Kurs jest pomyłką.
Belgia +9 (1.98) Marathonbet ▶ zwrot
Zagram też :
Bułgaria +3.5 (1.97) Marathonbet ✅
miałem nie dotykać tego meczu bo to klasyczne 50/50, ale Marathon wygłupił się kompletnie z linią to zagram. Jednak minimalnym faworytem wydają się być Bułgarzy.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Trzeba łapać póki gorące. Kurs na Rosję wystawiony przez Marathona to dla mnie lokata. Serbie się według mnie nie liczy. Rosja jest od nich lepsza w każdym elemencie i nie ma się co oszukiwać, Rosjanie przejadą się po nich jak po starej szmacie. Dla mnie kurs 1.27 to lokata. Wchodzić można spokojnie za grubszą sumę.
Typ: Rosja
Kurs 1.27 Marathon ✅ ✅ ✅

Edit:
Wszedłem grubo w Ruskich. Teraz dokładam jeszcze akumulacyjny z Włochami. Na Marathonie jest kurs 1.65. Według mnie Bułgarzy nie mają czego szukać w konfrontacji z Makaroniarzami. Sokołov nie zawsze błyszczy, poza tym Włosi znają go bardzo dobrze. Włosi mają wspaniałą zagrywkę i powinni sobie poradzić mimo słabszej formy. Dziś Bułgaria zagrała przeciętnie. Nawet liderzy nie błyszczeli, a to co robi Bratojew na rozegraniu to komedia. Mimo, że nie jestem zwolennikiem Travicy to jest to zawodnik lepszy od Bratojeva. Dla mnie taki kurs na Włochów to promocja. ✅ ✅ ✅
Edit: Dawno takiej kasy nie liczyłem ;D. Bananek z ryjka nie schodzi. Dołapałem jeszcze Włochów po 3 zł po pierwszym secie. Nie powiem to już była szajba, ale kto nie ryzykuje...
 
M 0

maciejols

Użytkownik
Rzeczywiście kurs póki co na win Rosji dość wysoki. Serbia widać nie gra nic ciekawego. W spotkaniu z Belgami sporo błędów własnych i mogło być różnie gdyby 3 set Belgowie wytrzymali walkę na przewagi. Stało się inaczej i Belgia niestety odpadła.

Rosja jest silna i to widać w każdym spotkaniu. Serbia nie jest jeszcze gotowa na walkę z tak dysponowanymi Rosjanami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom