>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2013 - Dania i Polska

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
o 3 miejsce.
:siata: Serbia - Bułgaria / -1,5 Bułgaria
2.35 Unibet !

Bułgaria po zwycięskiej walce z Polską awansowała do Półfinału gdzie zmierzyła się z Włochami. W 1 partii zagrali bardzo solidnie i z defensywą Włoszech w tym meczu pierwszej partii spodziewałem się, że jednak Bułgaria wywalczy kolejnego seta, tak się jednak nie stało. Włosi się postawili i zagrali na najwyższym poziomie nie dając szans w drugiej partii na jakąkolwiek walkę Bułgarów. Sokolov co prawda wczoraj nie miał za bardzo dnia, ale jego zagrywka również była imponująca jak z Polską i dzisiaj raczej z tak słabo prezentującą Serbią w tym turnieju nie będzie co zbierać. Bułgarzy muszą mieć niedosyt po słabym występie z Włochami gdzie oddali im inicjatywę w drugiej i trzeciej partii, w czwartej natomiast coś tam powoli wracało ale jednak na tak silną ekipę z Włoch nie dało to rady. Stawiam mecz z handicapem który ma według mnie szanse powodzenia i nawet nie zdziwię się jak tu będzie 3-0 dla Bułgarii. Kursy na Bułgarów spadają znacząco dlatego kurs jaki mi oferuje unibet na handi biorę i liczę że się uda.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina : Siatkówka, ME
Spotkanie : Włochy - Rosja
Typ : Over 4.5 seta
Kurs : 3.20
Buk : Unibet

Analiza :

W dzisiejszym finale zagrają wg. mnie najmocniejsze zespoły tych rozgrywek. Od początku fazy pucharowej obie drużyny wygrywały spokojnie swoje mecze. Oczywiście przytrafiały się stracone sety ale w ostatecznym rozrachunku żadna z drużyn nie była zagrożona odpadnięciem z turnieju. Rosjanie są w bardzo dobrej formie, pokazali to w meczu z bardzo mocnymi w tych rozgrywkach Francuzami, gdzie mecz przez wielu został okrzykniętym najlepszym na tych rozgrywkach. Włosi także ze spotkania na spotkanie prezentują się coraz lepiej, a wczorajsza wygrana z Bułgarami była tego najlepszym przykładem.
Bukmacherzy bardzo faworyzują Rosjan przed tym spotkaniem. Czy słusznie ? Pewnie tak bo na papierze Sborna ma więcej argumentów aby wygrać to spotkanie. Jednak Włosi jak to Włosi, tu przegrają z Belgami aby nie grać z Serbami a wszyscy od razu piszą jacy to Włosi marni, tu dostaną do 17 z Bułgarami gdzie wyglądali jak potłuczeni a mecze wygrywają na dużym spokoju. Nie będę się rozpisywał na temat poszczególnych pozycji i zawodników bo zaraz znajdzie się jakaś mądra głowa, która opowie nam jakie to głupoty wypisuje a sama i tak nic nie zaproponuje zeby sie nie skompromitować. Powiem tylko tak : Rosjanie zagrywka + blok, Włosi bardzo dobre przyjęcie + relacja blok obrona. Sądzę że Włosi mogą tutaj spokojnie urwać 2 sety jeśli zagrają tak jak od 3 seta wczoraj. Zresztą wczoraj niewiele brakowało Serbom, którzy przegrali 23-25 w 3 secie a byli skazywani na pozarcie. Obie drużyny grały w tym sezonie 3 krotnie, wyniki 1-3, 3-1, 3-2 dla Rosjan. Jestem niemal pewien, ze to spotkanie nie zakończy się w 3 setach, Rosjanie tracili sety z Francuzami, Serbami i Bułgarami więc czemu mają nie stracić z coraz mocniejszymi Włochami. Na prawdę nie zdziwię się jeśli będzie tutaj niespodzianka i wygrają Włosi jednak bardziej asekuracyjnie będzie jeśli zagram na 5 setów w tym spotkaniu tym bardziej, że Rosjanie jeszcze na tych mistrzostwach 5 setówki nie grali, a taka ilość setów bardzo często zdarza się w przypadku meczów finałowych.
Reasumując : jeśli Włosi zagrają dobrze na przyjęciu, jeśli nie przestraszą się rosyjskiej ściany, jeśli będą serwować tak jak wczoraj to na prawdę jest duża szansa na wejście mojegu typu. Ciekawym typem jest też : Rosja wygra 1 set/Włochy całe spotkanie. Włosi przegrali 1 seta z Holendrami, Finami i Bułgarami wygrywając całe spotkanie. Rosjanie wygrywali w ostatnich 2 meczach 1 seta aby przegrać drugiego i w trzecim toczyli zaciętą walkę. Kurs na takie zdarzenie może być na prawdę wysoki i wart rozważenia.

Serbia - Bułgaria
Co do meczu o 3. miejsce to jest to dla mnie zagadka. Dwie bałkańskie drużyny na które narzekano a dziś walczą o medal. Na papierze mocniejsi i bardziej doświadczeni Bułgarzy. Jednak Serbowie wczoraj w 2 i 3 secie pokazali, że też potrafią grać. O dziwo do tej pory lepiej prezentowali się Serbowie, którzy przegrali tylko jedno spotkanie w grupie. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia, nie wiadomo jak dziś zaprezentują się atakujący obu zespołów. Sokolov wczoraj został skutecznie wykluczony, Atanasijevic gral nieźle ale tylko momentami. Jeśli Bułgarzy zagrają tak jak z Niemcami to nie będzie problemu ze zdobyciem medalu, ale wcale nie musi się tak stać. Tutaj również liczę przynajmniej na Over 3.5 seta, ale kto zdobęcie brąz ? Szanse 60/40 dla Bułgarów jednak po kursie 1.65 nie warto tego grać.
 
T 0

thevestgal

Użytkownik
Dotyczy meczu Bułgaria - Serbia
Wiem, że pytanie, które zadam może się okazać zbyt trudne ale z tego co widzę to spotykali się w tym roku 3-krotnie. Wszystko to mecze towarzyskie.
07.09.2013 Bułgaria - Serbia 1:3
18.05.2013 Serbia - Bułgaria 3:2
17.05.2013 Serbia - Bułgaria 3:1
Statystyki ze strony sportstats. Zastanawiam się skoro 3krotnie odprawili Bułgarów to być może dzisiejszy mecz wcale nie jest takim pewniakiem jak piszecie... . Może ktoś pamięta te mecze i w jakich okolicznościach one się odbyły? Mam na myśli m.in. składy. Choć nie ciężko się domyślić, że ten wrześniowy mecz musiał być już jakimś poważniejszym testem. W końcu rozegrany na parę dni przed startem ME.
Sorry, że tak zacytuję sam siebie ale jeszcze mi przychodzą na myśl takie oto spostrzeżenia:
- wczoraj Birarelli zrobiłe różnicę dla Włochów, a przecież Serbowie też mają super środkowego w postaci Podrascanina. Oprócz tego młody świetnie zapowiadający się środkowy AZSu Częstochowa Lisinac. Podrascanin klasa sama w sobie jeśli chodzi o blok. Lisinac przypomina mi grą młodego Arka Gołasia. Świetny zasięg w ataku.
- fakt atakujący zdecydowanie po stronie Bułgarów ale wczoraj Zaytsev też nie miał dnia, a mimo to Włosi dali radę
- ciekawe opcje rotacji w zespole z Serbii jeśli idzie o przyjęcie. Kovacevic i Nikic mogą być bez problemów zastąpieni tak jak wczoraj choćby Ivoviciem. A Bułgarzy?
Także wg mnie jest sporo argumentów przemawiających za Serbami. Kluczem będzie zagrywka i blok na skrzydłach. O ile Podrascanin na pewno zdąży bo to szybki zawodnik to jedyne co mnie może martwić to tak jak Gystlik napisał: &quot;słabe warunki fizyczne przyjmujących&quot;. Trzeba jednak pamiętać, że Bratojew jakoś specjalnie szybko na skrzydła nie gra także może to będzie jakąś korzyścią dla nich. Mecz z minimalnym wskazanie dla mnie bynajmniej na Serbów. A jako, że kurs lepszy to jeśli miałbym coś tu grać to właśnie na nich.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Nadszedł dzień wielkiego finału, w którym zmierzą się dwie najlepsze i najmocniejsze drużyny tego turniej - reprezentanci Rosji i Włoch. Patrząc na ostatnie 6 meczów (w ostatnich 3 latach) pomiędzy tymi reprezentacjami widzimy, że były bardzo zacięte i żadne z nich nie zakończyło się w 3 setach. W każdym z tych 6 meczów wybrana linia punktowa została osiągnięta. Jak pokazuje historia z ostatnich kilku Mistrzostw Europy mecze finałowe są bardzo zacięte i emocjonujące i bardzo często o złotym medalu decydował tie-break. Powodzenia!
Typ na dziś: Rosja - Włochy over 178,5 @ 1,70 Bet365 ✅
Według mnie linia ustawiona nisko, a kurs zachęcający.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Serbia:Bułgaria typ:eek:ver 3,5 seta kurs:1,32 :ComeOn:
Wg mnie ten mecz powinien być nie zwyklę zacięty w każdym secie sądzę również że granie na Bułgarów na czysto (2) Jest troszke ryzykowne,Bułgarzy z Włochami grali tylko dobrze pierwszego seta w którym czytali grę Włochów podręcznikowo puzniej nie było już tak różowo Włosi dołożyli zagrywkę i pewnie wygrali spotkanie .Serbowie natomiast przegrali bez sensacji z Rosją choć pozostawili po sobie dobre wrażenie starali sią jak mogli by wygrać to spotkanie nie stety się im nie udało ,dzisiaj jednak mają szanse grają ciekawszą siatkówkę mają kilku naprawdę ciekawych zawodników w tym Podrascanina który może swoja zagrywką napsuć krwi Bułgarom dzisiaj osobiscie stawiałbym na Serbie z Bułgarów jak by zeszło powietrze to powinni wykorzystać Serbowie.
Rosja:Włochy over 179,5 ,Kurs:1,70 :bet365:
W finale stawiałbym bezkonkurencyjnie na Rosjan są poprostu lepsi w każdym elemencie gry .Włosi jeśli nie złamią ich zagrywką to przegrają to spotkanie wyrażnie znając życie siatkarzy Rosji nie będą się już patyczkować i zagrają konsekwętnie do konca na pełnej koncentracji.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Szybka analiza, bo nie ma sensu się powtarzać po raz setny. Obie drużyny już jakieś sto razy opisane podczas tych ME
Bułgaria - Serbia
No tutaj innego typu niż na Bułgarów chyba być nie może. Grałem przeciwko Serbom praktycznie w każdym w meczu w tym turnieju i teraz nie będzie inaczej. Serbowie są tragicznie przygotowani do tych Mistrzostw, grają bardzo słabo.
Bułgaria ma swoje atuty i swoje wady, ale akurat od Serbii gra tutaj jakąś klasę lepiej.
Bułgaria -3.5 (1.97) Marathon ⛔
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Włochy-Rosja
Powyżej 3,5 1.53 Pinnacle
Dla grających w bet365 mam dobrą wiadomość. Nie sklejajcie takiego typu z DW 3:1 3:2 2:3 1:3 tylko zagrajcie tak:

Przy sklejce z 4x DW wychodzi kurs 1.37 a tutaj jak widać 1.45 ????
Po meczu można usunąć.
edit: Typy to oczywiście 2:1 i 1:2 po 3 setach
EDIT2: już 2.25 i 4.75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No i mamy wielki finał. Finał to mecz dwóch najlepszych drużyn na turnieju, jednak tak naprawdę różnica poziomów między obiema drużynami jest potężna i powinien to być łatwy mecz dla Rosji.
Włosi takim składem i z tym co pokazywali w ostatnich spotkaniach nie mają przeciwko Rosji czego szukać.
Głównym problemem będzie tutaj naprawdę marne przyjęcie Makaroniarzy. Wczoraj Bułgaria zagrywała marniutko i głównie to było przyczyną ich porażki, jeśli Włosi dograją sobie do siatki to cały czas będą bardzo mocni. Rosja ze swoją potężną siłą serwisową Zajcewa po prostu rozjedzie walcem (swoją drogą to naprawdę dziwne jak Ivan strasznie zapomniał jak się przyjmuje, nigdy genialnie tego nie robił, ale jednak trochę na tej pozycji pograł i chociażby za czasów gry w Romie wychodziło mu to całkiem dobrze).
Parodi gra z lekkim urazem, tak naprawdę jego zadaniem jest tylko przytrzymanie przyjęcia, w ataku bardzo niepewny. Savani jest obecnie w dramatycznej dyspozycji, nie można liczyć na nic z jego strony.
Rosja ma najwięcej problemów z lewym skrzydłem. Siwożelez cholernie męczy się w ataku, Spiridonov to nie jest gracz pewny. Jednak gdy się ma taki środek i Pavlova na ataku, to lewe skrzydło tak naprawdę nie jest jakoś wielce potrzebne.
Nie ma tutaj absolutnie żadnych argumentów za Włochami. To będzie bardzo jednostronny finał.
Rosja -9.5 (2.00) Marathon ✅
Rosja 3:0 (3.00) Marathon
⛔ na własne życzenie oddany set
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mistrzostwa Europy 2013

Klasyfikacja końcowa:

1. Rosja
2. Włochy
3. Serbia
4. Bułgaria
5. Francja
6. Niemcy
7. Belgia
8. Finlandia
9. Polska
10. Holandia
11. Słowacja
12. Dania
13. Słowenia
14. Turcja
15. Białoruś
16. Czechy


Nagrody indywidualne:

MVP: Dmitriy Muserskiy (Rosja)
Najlepiej punktujący: Aleksandar Atansijevic (Serbia)
Najlepszy atakujący: Luca Vettori (Włochy)
Najlepiej zagrywający: Ivan Zaytsev (Włochy)
Najlepiej blokujący: Srecko Lisinac (Serbia)
Najlepiej przyjmujący: Todor Aleksiev (Bułgaria)
Najlepszy libero: Alexey Verbov (Rosja)
Najlepszy rozgrywający: Sergey Grankin (Rosja)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom