>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2015 - Bułgaria i Włochy (09.10-18.10)

Status
Zamknięty.
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Meczu nie oglądałem, nie wiem co się tam działo, tak czy siak... Współczuję. :-|
Tak poza tym, to jestem ciekaw co się z Naszymi mistrzami dzieję. W siatkówce za bardzo nie siedzę, ale dzisiejszy wynik jest bardzo zaskakujący. To Słoweńcy dobrze zagrali czy My jakąś padakę?
Dołączam się do wyrazów współczucia. Koledze odpowiem - jedno i drugie, my tragicznie , a Słoweńcy bardzo dobrze. No i na pytanie co się dzieje z mistrzami odpowiedź jest prosta - Kurek nie jest i nigdy nie będzie na poziomie Wlazłego
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ciężko powiedzieć. Słoweńcy zagrali po prostu swoje. Dobrze i skutecznie ataku i nieźle na zagrywce. My męczyliśmy się bardzo na przyjęciu, a na sytuacyjnej piłce nie radził sobie Kurek i Mika/Buszek. Jedyny, który coś ciągnął to Kubiak. Poza tym sporo błędów własnych. Słoweńcy swoje, a my słabo i wynik to odzwierciedla. Niestety ale z taką grą nie powinniśmy awansować do półfinału, choć meczowa była w górze... Szkoda, wielka szkoda.
 
nalbert 0

nalbert

Użytkownik
Czy tylko mnie Drzyzga irytował swoim niedokładnym rozegraniem?
Nie tylko Ciebie. Jeden ze słabszych meczów Fabiana odkąd pamiętam. Cały zespół zagrał słabo - chyba Puchar Świata dał się we znaki, dziwne, że Włochów to nie dopadło, gdzie Włosi grają wąskim składem.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Pary półfinałowe:
Słowenia - Włochy
Bułgaria - Francja

W obu półfinałach można wskazać wyraźnych faworytów i tą drogą na pewno pójdę. Co prawda kursy śmieciowe ale czy ktoś wyobraża sobie porażkę Włochów, którzy obecnie są poza zasięgiem średniaków Europejskich i światowych tuz ? Czy Bułgaria ślizgająca się od kilku meczy wygra z Faworytami do złota ? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w sobotę. Ja stawiam na wyraźnych faworytów a finał obejrzę z wielką przyjemnością i będzie to prawdziwa uczta.
p.s Pewnie wiele osób podniesie zaraz głos, że Polacy byli również murowanymi faworytami, że to są mecze rangi mistrzowskiej ja jednak uparcie stawiam na prawdziwych faworytów, zespoły w mega formie.
Włochy @1,15 ⛔ blamanż
Francja @ 1,25✅
ako 1,43 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nie tylko Ciebie. Jeden ze słabszych meczów Fabiana odkąd pamiętam. Cały zespół zagrał słabo - chyba Puchar Świata dał się we znaki, dziwne, że Włochów to nie dopadło, gdzie Włosi grają wąskim składem.
Weź pod uwagę to, że Antiga orał całą Ligę Światową, Puchar Świata i teraz ME tą samą grupą zawodników, czyli 7-8 osób a Włosi w LŚ grali bez Giannelliego i Juantoreny, Zajcev również nie grał w każdym meczu a grały sobie takie kwiatki jak Massari, Mengozzi czy Antonov, sporo było rotacji, więc Włosi kondycyjnie po prostu wyglądają znosnie w przeciwieństwie do Polaków.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Trzeba też pomyśleć o całym sezonie reprezentacyjnym w szerszym kontekście.

Pokażcie mi inną dyscyplinę, w której sezon reprezentacyjny trwa od maja do października. Przecież to jest kompletna głupota. To pokazuje też, że siatkówka to nie jest tak naprawdę sport z pierwszych stron gazet.

Od maja do października cała ta grupa spędzała czas ze sobą. Wcale łatwe to nie jest. Taki Drzyzga u którego strasznie teraz widać brak formy/znużenie siatkówką przecież już pod koniec sezonu klubowego mówił, że &quot;rzyga siatkówką. Nie dziwie mu się.
Kalendarz jest ułożony beznadziejnie (po co komu Liga Światowa, która jest czystą komerchą) i sam momentami odczuwamy przesyt siatkówką.

Nie mam zamiaru usprawiedliwiać Polaków, bo powinno to jednak wyglądać zupełnie inaczej. Z drugiej strony po części rozumiem decyzje Antigi.
Po zdobytym Mistrzostwie Świata wymieniony został trzon zespołu i trzeba było to jakoś &quot;dotrzeć&quot;. Liga Światowa była idealnym przetarciem, żeby wprowadzić Bieńka, ogrywać Kurka na ataku. Tylko, że trochę Antiga przeszarżował. Można było więcej pograć Konarskim, Szaloukiem, Możdżonkiem, Wroną, Gackiem czy nawet Bednorzem, który był chwilę w kadrze? Pewnie, że tak. Może ze szkodą dla wyników, ale sukcesu w LŚ nie potrzebowaliśmy.

Zupełnie inną sprawą jest pompowanie balonika przez media. Mówienie (przed meczem ze Słowenią w studiu), że piłkarze wywalczyli awans na Euro, a siatkarze pokażą jak się Euro wygrywa to lekka przesada. Mówienie, że gra dla Polaków zacznie się w półfinale też. Zwykłe lekceważenie.
Zdobylismy Mistrzostwo Świata? Okej, ale nic nie jest dane na zawsze.

Teraz słyszę znowu, że trzeba jak najszybciej postarać się o to, żeby Leon mógł zagrać w Rio (jest taką możliwość). Znowu pojawiają się głosy o powrocie Zagumnego czy Wlazlego.
Rozumiem, że wszyscy są znakomitymi zawodnikami, ale ile można? Wlazły będzie co chwilę kończyć karierę reprezentacyjną i potem wracać? Może udałoby się osiągnąć sukces, ale nie o to chyba w tym wszystkim chodzi, bo problem jednak zostaje.

Parcie na sukces jest ogromne, ale z drugiej strony czy porażka w sporcie to jest koniec świata?



Wracając do Mistrzostw Europy i tego, co czeka nas w weekend.
Przed turniejem stawiałem na finał Włochy - Francja i taki finał pewnie będzie.

Bułgarzy u siebie wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności i przede wszystkim chodzi mi o walkę, czy zaangazowanie, bo do poziomu czysto sportowego Włochów czy Francuzów to im bardzo daleko. Prosta gra Bułgarów na Francuzów w żadnym wypadku nie wystarczy. Świetnie grają w bloku (zawsze świetnie grali w tym elemencie), ale w pozostałych mają problemy.

Słoweńców bardzo lubię. Zresztą pisałem w różnych miejscach już po Lidze Europejskiej, z trzeba ma ten zespół uważać. Bardzo dobry trener, ciekawi (ograni w dobrych klubach) zawodnicy i przede wszystkim poukładana gra. Do najlepszych trochę im brakuje, wydaje mi się, że nie mają też zbyt wielu rezerw, ale grają to co obecnie mają najlepsze i przynosi to rezultaty.
Bardzo fajnie rozwinęli się Urnaut i Cebulj. Świetnie gra Vincic, który przez wielu &quot;ekspertów&quot; został skreślony i który w Skrze Bełchatów tak naprawdę szansy nie dostał. Do tego dochodzi Pajenk i Gasparini i to naprawdę fajnie wygląda.
Mają trudną zagrywkę (Gasparini jeden z lepszych zawodników w tym elemencie na świecie, nie przesadzam) i strasznie na przestrzeni ostatnich miesięcy poprawili się w obronie i w grze na kontrze.
Włosi mogą ich szybko sprowadzić na ziemię, bo potencjał mają zdecydowanie większy, ale Słoweńcy na pewno nie odpuszczą. Osiągnęli historyczny sukces, ale chyba na laurach nie spoczną, a na pewno nie Giani.

Wiadomo było, że Włosi z Juantoreną to będzie zupełnie inny, przede wszystkim groźniejszy zespół. Nikt chyba nie spodziewał się, że już na PŚ i na ME mogą grać na takim poziomie.
Fajnie poukładał to Blengini. Postawił na młodego Giannelliego, twardo postawił na Zaytseva na ataku (nie rzuca go po pozycjach jak Berutto, ale też nie musi). Zresztą nie można nie wspomnieć o Stoychevie, który w Trentino zrobił właśnie z Giannelliego, Lanzy czy Colaciego (pomogła też kontuzja Rossiniego w kadrze) graczy na takim poziomie.
Świetnie grają w systemie blok-obrona, maja dobrą zagrywkę i trzech (nie dwóch) naprawdę świetnych skrzydłowych. Pewnie każdy przy Juantorenie prezentował by się lepiej, ale nie ma sensu umniejszać Lanzy, który już w sezonie klubowym grał na wysokim poziomie.
Widać też zmianę mentalną w ekipie Blenginiego. Drużyna Berutto była straszni irytująca, a teraz tych Włochów da się jednak lubić.

Francuzi to moja bajka. W poprzednich latach czegoś brakowało. Pod wodzą Blaina grali momentami piękną siatkówkę, ale co z tego skoro nic wielkiego nie byli w stanie ugrać.
Przyszedł Tillie i naprawdę świetnie to poukładał. System gry idealnie dopasowany do możliwości poszczególnych zawodników. Niby prosta i oczywista sprawa, ale jak widać po niektórych reprezentacjach nie wszędzie trenerzy idą w tą stronę.
Na MŚ zabrakło niewiele do finału. Liga Światowa świetna, a teraz spore szanse na finał ME.
Czy mają najlepszych zawodników? Oczywiście, że nie. Toniutti, Grebennikov i Ngapeth to czołówka światową na swoich pozycjach (Le Roux ma potencjał, żeby być), ale reszta? Mają jednak niesamowity, niepowtarzalny styl. I w końcu mają atakującego, który daje rade. Spory postęp zrobił Rouzier, który jak powszechnie wiadomo nie za bardzo lubił wcześniej treningi (teraz podobno zasuwa aż miło).
Strasznie podoba mi się ich luz, ich kreatywność, chęć improwizacji i przede wszystkim pewność siebie. Z Włochami przegrywali 0:2, nie układała im się gra, ale grali cały czas konsekwentnie i to przyniosło rezultaty. To nie jest tak, że oni kogoś lekceważą, oni po prostu mają taki styl i to im pewnie też pomaga (czasami może przeszkadza, ale jak na razie tego nie zauważyłem). Widać, że doskonale czują się ze sobą i jestem pewien, że oni niczego nie udają. Zresztą widać, z atmosfera w zespole jest znakomita. Wystarczy spojrzeć na filmiki, które wrzucając na portale społecznościowe, na zdjęcia drużynowe, które są robione przed spotkaniem. Trener Tillie też im raczej nie przeszkadza w tym wszystkim. Słyszałem jak wyglądały wieczory w ich wykonaniu na Mistrzostwach Świata i mi się takie coś podoba.

Ktoś powie, że ta cała mentalność, ta cała otoczka nie jest ważna. Jest i to bardzo. Oczywiście musi być poparte umiejętnościami czysto siatkarskimi, jakością, ale jak tej atmosfery nie ma to jest ciężko. Zwłaszcza jak spędzasz kilka miesięcy widząc ciągle te same twarzy.
Jestem pewien, że Francuzi zwyczajnie lubią ze sobą spędzać czas poza boiskiem.


Podsumowując. Nie widzę zbyt wielu szans na inny finał niż Włochy - Francja. A kto wygra? Zadecyduje dyspozycja dnia. Tylko tyle.

Trochę długo wyszło, ale tak mnie naszło na przemyślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
nalbert 0

nalbert

Użytkownik
A w kontekście meczów Bułgarów w weekend wiadomo jak sytuacja ma się z Penchevem ? Podobno zmarł mu ojczym i mimo to z Niemcami zagrał. Wiadomo czy w kolejnych meczach będzie dostępny ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A w kontekście meczów Bułgarów w weekend wiadomo jak sytuacja ma się z Penchevem ? Podobno zmarł mu ojczym i mimo to z Niemcami zagrał. Wiadomo czy w kolejnych meczach będzie dostępny ?
Normalnie ma grać z tego co słyszałem.
Oficjalnej informacji nie widziałem.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Włochy -1.5 @1.31 Ónibet ???? trudno nazwać cenzuralnie to, co grają Włosi
Francja -1.5 @1.54 Ónibet
Ako: 2.02⛔
Nie wierzę w żadną niespodziankę w tych meczach, jest zbyt duża różnica między tymi zespołami, żeby były jakieś większe emocje w tych spotkaniach.
Słowenia jak na swoje możliwości gra bardzo dobrą siatkówkę, dobre przyjęcie, skuteczni w ataku, naprawdę widać ogromny postęp w ich grze, ale to co grają Włosi na tych mistrzostwach to jest kosmos. W ćwierćfinale zdemolowali Rosjan, bo inaczej tego nie da się nazwać. Wszystko im wychodziło, moim zdaniem jest to jeszcze wyższy poziom niż podczas Pucharu Świata. To już jest półfinał i nie wierzę w tu żadną dekoncentracje Włochów, bo tylko to mogło by spowodować, że stracą w tym meczu więcej niż jednego seta, tym bardziej po tym jak w ćwierćfinale polegli ze Słoweńcami Polacy. Moim zdaniem będzie tu 3-0 ze zdecydowaną przewagą Włochów, ale na wszelki wypadek zabezpieczam się możliwością straty tego jednego seta.
W drugim spotkaniu przewaga Francuzów jest równie duża, a kurs już dużo lepszy. Trójkolorowi grają również wspaniale i szykuje nam się świetny finał, powtórka z fazy grupowej, bo trudno sobie wyobrazić, żeby Francuzi nie poradzili sobie z chimeryczną moim zdaniem Bułgarią. Fakt wygrali łatwo z Niemcami, ale to co grali nasi zachodni sąsiedzi to tragikomedia. Grozer nie istniał, Fromm był osrany po same pachy, naprawdę momentami wyglądało to komicznie. Bułgarzy tak naprawdę jedyną przewagę nad Francuzami mogą mieć w bloku, bo z Niemcami ten element gry funkcjonował fenomenalnie, tyle że Niemcy grali wolno i bardzo czytelnie, nie ma tego nawet co porównywać do szybkiej i kombinacyjnej gry Francuzów.
Podsumowując widzę tu łatwe 3-0 dla Francuzów podobnie jak podczas Ligi Światowej, lecz zabezpieczam się jak poprzednio możliwością utraty jednego seta, bo jednak to półfinał, może być stres na początku i przypadkowo stracony jeden set.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
A w kontekście meczów Bułgarów w weekend wiadomo jak sytuacja ma się z Penchevem ? Podobno zmarł mu ojczym i mimo to z Niemcami zagrał. Wiadomo czy w kolejnych meczach będzie dostępny ?
Ojczym to nie ojciec, robią z tego wielką tragedię dla Niko a tak naprawdę nie wpłynęło to na jego grę. Gra normalnie i ma się dobrze. Dzisiaj zagra na 100%. Na fanpage Reski (fb) pisali nieco o tym.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Francja + Włochy -1.5 (1.63) Marathonbet
i można w to wjeżdżać tirami, lokatowy dubel absolutnie.
Włochy i Francja obecnie dwie absolutnie najlepsze drużyny Europy, myślałem, że Rosja będzie wstanie coś pokazać, ale to jednak nie ten poziom zupełnie. Włosi tworzą obecnie monolit, świetną drużynę + mają zdecydowanie najlepszego atakującego świata, który kończy absolutnie wszystko i Kubańczyka Juantorene, który z lewego również jest nie do zatrzymania. Słownie nawet się nie obejrzy jak zbierze grube baty, to nie ten poziom.
Podobnie sytuacja wygląda w drugim półfinale, Francja to drużyna kosmiczna i kolejny turniej z rzędu to potwierdza. Genialna, szybka gra + kosmiczne serwisy rozbijają każdą drużynę po kolei, Bułgaria nie ma tutaj żadnych argumentów absolutnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Francja + Włochy -1.5 (1.63) Marathonbet
i można w to wjeżdżać tirami, lokatowy dubel absolutnie.
Włochy i Francja obecnie dwie absolutnie najlepsze drużyny Europy, myślałem, że Rosja będzie wstanie coś pokazać, ale to jednak nie ten poziom zupełnie. Włosi tworzą obecnie monolit, świetną drużynę + mają zdecydowanie najlepszego atakującego świata, który kończy absolutnie wszystko i Kubańczyka Juantorene, który z lewego również jest nie do zatrzymania. Słownie nawet się nie obejrzy jak zbierze grube baty, to nie ten poziom.
Podobnie sytuacja wygląda w drugim półfinale, Francja to drużyna kosmiczna i kolejny turniej z rzędu to potwierdza. Genialna, szybka gra + kosmiczne serwisy rozbijają każdą drużynę po kolei, Bułgaria nie ma tutaj żadnych argumentów absolutnie
Witam,
Czy jako &quot;znawca&quot; mógłbyś podać merytoryczne argumenty dlaczego tak grasz? Bo poza tym, że Włosi mają Juantorenę a Francuzi grają &quot;kosmiczną&quot; siatkówkę nie napisałeś nic.
Uważam, że Bułgarzy są w stanie postawić się Francuzom, którzy nie grają już tak efektownie jak kilka miesięcy temu. U siebie Bułgaria zawsze była groźna i nie można ich lekceważyć. Doświadczeni V. Nikolov i Aleksiev jakby się rozkręcali z meczu na mecz w ataku, a i przyjęcie tam źle nie wygląda. &quot;Wjeżdżania tirami&quot; w ten dubel to ja stanowczo odradzam. ;)
I bym zapomniał, na pewno w marathonie można &quot;wjeżdżać tirami&quot;. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Bułgaria - Francja over 156,5 pkt @1.55 Unibet
Czytajac analizy widze ze jestem tutaj jedyny ktory niekoniecznie widzi dzisiaj spacerek trojkolorowych... Oczywiscie faworytem jest Francja i co do tego nie mam watpliwosci ale uwazam ze kursy sa mocno przeszacowane i w strone Bulgarow jest spore value. Ktos pisal o &quot;slizgajacych&quot; sie Bulgarach ok , ale to nie jest lyzwiarstwo figurowe. Linia wchodzi przy 4 setach i nawet jakims pogromie w ktoryms z nich - takze dla mnie to najlepsza opcja na ten mecz bo nie zagralbym w zyciu Francji w takim meczu po kursie rzedu 1.2-1.3
p.s. jest 2-1 dla Bulgarow ktorzy podobnie jak Slowency mieli nie powachac nawet parkietu i byc zupelnie bez szans --- wiecej pokory Panowie &quot;eksperci&quot;
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Witam,

Czy jako &quot;znawca&quot; mógłbyś podać merytoryczne argumenty dlaczego tak grasz? Bo poza tym, że Włosi mają Juantorenę a Francuzi grają &quot;kosmiczną&quot; siatkówkę nie napisałeś nic.

Uważam, że Bułgarzy są w stanie postawić się Francuzom, którzy nie grają już tak efektownie jak kilka miesięcy temu. U siebie Bułgaria zawsze była groźna i nie można ich lekceważyć. Doświadczeni V. Nikolov i Aleksiev jakby się rozkręcali z meczu na mecz w ataku, a i przyjęcie tam źle nie wygląda. &quot;Wjeżdżania tirami&quot; w ten dubel to ja stanowczo odradzam. ;)
Nie napisałem nic bo nie chce mi się pisać analiz na 3 strony, chociaż też bym to mógł zrobić, ale najzwyczajniej w świecie mi się nie chce. Jako znawca wystarczy, że podaje typ i masa ludzi go gra, w 90% tego nie żałuje. Odradzać możesz sobie co chcesz, ale jeśli uważasz, że Bułgaria ma jakiekolwiek argumenty, że powalczyć z Francją to jesteś w drużym błędzie. Bułgaria groźna u siebie?

pokazali to w tym meczu: http://www.flashscore.pl/mecz/29dbJ3p3/#szczegoly-meczu
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Nie napisałem nic bo nie chce mi się pisać analiz na 3 strony, chociaż też bym to mógł zrobić, ale najzwyczajniej w świecie mi się nie chce. Jako znawca wystarczy, że podaje typ i masa ludzi go gra, w 90% tego nie żałuje. Odradzać możesz sobie co chcesz, ale jeśli uważasz, że Bułgaria ma jakiekolwiek argumenty, że powalczyć z Francją to jesteś w drużym błędzie. Bułgaria groźna u siebie?

pokazali to w tym meczu: http://www.flashscore.pl/mecz/29dbJ3p3/#szczegoly-meczu
Panie Dawidzie myli się Pan. Jako &quot;znawca&quot; powinien Pan zachęcić jakoś swoją analizą do tego żeby dany typ zagrać. Jako &quot;znawca&quot; powinien Pan posiadać dużą wiedzę i umieć ją przekazać. I nie chodzi tutaj o pisanie analiz na 3 strony ale 2-3 merytoryczne argumenty. Suche typy można podawać u siebie w temacie w dziale &quot;kupony&quot; a nie tam, gdzie należy napisać merytoryczną analizę.

Gratuluję także, że na wyniku jednego meczu opierasz swój dzisiejszy typ. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Panie Dawidzie myli się Pan. Jako &quot;znawca&quot; powinien Pan zachęcić jakoś swoją analizą do tego żeby dany typ zagrać. Jako &quot;znawca&quot; powinien Pan posiadać dużą wiedzę i umieć ją przekazać. I nie chodzi tutaj o pisanie analiz na 3 strony ale 2-3 merytoryczne argumenty. Suche typy można podawać u siebie w temacie w dziale &quot;kupony&quot; a nie tam, gdzie należy napisać merytoryczną analizę.
Gratuluję także, że na wyniku jednego meczu opierasz swój dzisiejszy typ. ;)
Przepraszam, że się wtrącam w Waszą wymianę zdań, ale jednak muszę tutaj trochę pobronić Dawida. To już jest taka faza turnieju, że nie ma sensu w koło pisać tych samych rzeczy przy okazji meczu danej drużyny. Wszyscy, którzy od początku śledzą te mistrzostwa doskonale wiedzą jakie argumenty ma Francja, czy Włochy. Jak już wcześniej pisałem, moim zdaniem dzisiaj będą dwa mecze bez emocji, bo różnica poziomów jest zbyt duża, a Ty kolego zarzucasz brak argumentów, a sam odradzasz te typy, bo? No właśnie, tez nie podałeś żadnych sensownych argumentów za Bułgarią, oprócz tego, że grają u siebie. A argument z ostatnim meczem i to jeszcze na tym samym terenie, gdzie gładko wygrali Francuzi moim zdaniem mówi dużo, a jak Tobie nie podoba się ten typ, to po prostu nie graj tego i tyle. Pozdrawiam.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącam w Waszą wymianę zdań, ale jednak muszę tutaj trochę pobronić Dawida. To już jest taka faza turnieju, że nie ma sensu w koło pisać tych samych rzeczy przy okazji meczu danej drużyny. Wszyscy, którzy od początku śledzą te mistrzostwa doskonale wiedzą jakie argumenty ma Francja, czy Włochy. Jak już wcześniej pisałem, moim zdaniem dzisiaj będą dwa mecze bez emocji, bo różnica poziomów jest zbyt duża, a Ty kolego zarzucasz brak argumentów, a sam odradzasz te typy, bo? No właśnie, tez nie podałeś żadnych sensownych argumentów za Bułgarią, oprócz tego, że grają u siebie. A argument z ostatnim meczem i to jeszcze na tym samym terenie, gdzie gładko wygrali Francuzi moim zdaniem mówi dużo, a jak Tobie nie podoba się ten typ, to po prostu nie graj tego i tyle. Pozdrawiam.
Panie Grzybu, witam serdecznie.

Na początku zaznaczam, że nie jestem Pana kolegą. Akurat niepotrzebnie się Pan wtrąca, ale skoro już ...

Cyt. &quot;nie ma sensu w koło pisać tych samych rzeczy przy okazji meczu danej drużyny&quot; - to już lepiej napisać, że ktoś gra &quot;kosmicznie&quot;? ???? Broni Pan Pana Dawida tylko dlatego, że gra Pan te same typy, cyt. &quot;moim zdaniem dzisiaj będą dwa mecze bez emocji&quot;. Czy aby na pewno jest Pan w tym sporze wiarygodny? ????

Pan także nie podaje żadnych argumentów, cyt. &quot;bo różnica poziomów jest zbyt duża&quot;. Tylko chciałbym wiedzieć gdzie jest ta różnica? W ataku? W przyjęciu? W obronie?

Moim zdaniem Bułgarzy się rozkręcają na tym turnieju i dzisiaj powalczą i mają dużą szansę na wygraną. Ja nie widzę tej olbrzymiej różnicy co Wy (gdziekolwiek ją widzicie) zatem raz jeszcze napiszę, że stanowczo odradzam grania na Francuzów.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Panie Grzybu, witam serdecznie.
Na początku zaznaczam, że nie jestem Pana kolegą. Akurat niepotrzebnie się Pan wtrąca, ale skoro już ...
Cyt. &quot;nie ma sensu w koło pisać tych samych rzeczy przy okazji meczu danej drużyny&quot; - to już lepiej napisać, że ktoś gra &quot;kosmicznie&quot;? ???? Broni Pan Pana Dawida tylko dlatego, że gra Pan te same typy, cyt. &quot;moim zdaniem dzisiaj będą dwa mecze bez emocji&quot;. Czy aby na pewno jest Pan w tym sporze wiarygodny? ????
Pan także nie podaje żadnych argumentów, cyt. &quot;bo różnica poziomów jest zbyt duża&quot;. Tylko chciałbym wiedzieć gdzie jest ta różnica? W ataku? W przyjęciu? W obronie?
Moim zdaniem Bułgarzy się rozkręcają na tym turnieju i dzisiaj powalczą i mają dużą szansę na wygraną. Ja nie widzę tej olbrzymiej różnicy co Wy (gdziekolwiek ją widzicie) zatem raz jeszcze napiszę, że stanowczo odradzam grania na Francuzów.
Więcej na temat tego meczu nie ma już chyba sensu dodawać, ponieważ w swojej analizie napisałem wszystko, to co chciałem. Dzisiaj wieczorem okaże się, kto z nas miał rację, Pozdrawiam.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Kamil ale po co na siłę szukać plusów u Bułgarów jak ich zwyczajnie nie ma ? Upasiony Aleksiev to już nie ten lvl, jak dzisiaj dostanie kilka czap to tam nie ma wartościowego zmiennika. Bułgarzy zbili kogo mogli ale Francja obecnie ma taki luz w dupie, że oni ich wciągną. To co robi Earvin ostatnio to jest coś więcej niż mega forma. Ta ekipa ma wszystko by wygrywać wielkie imprezy... Włosi również są w kosmicznej formie, mając trzy żądła Lanza,Osmany i Zając na bombie to po prostu wygląda fenomenalnie. Gdyby nie obsrywka Polaków w ćwierćfinale Słoweni by nie było. To zwykli rzemieślnicy pewnego poziomu nie przeskoczą. W pełni popieram Dawida vel maserati bo w cholerę racji. Pisałem o dublu Włochy/Francja gdy tylko pojawiły się kursy i pary. Tu naprawdę w cholere złego ze strony jednych albo drugich musiałoby się stać by skład finały był inny...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom