>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Czechy
Żaden zawodnik nie zdobędzie 20 pkt lub więcej @ 1.65 Lvbet

Niestety przez większość dnia forum mi nie działało i ominęły mnie dwa spotkania, na które miałem analizy i weszły, ale trudno. Tym razem pojedynek Francuzów z Czechami i stawiam, że żaden zawodnik nie zdobędzie 20 pkt bądź więcej. Prawdę mówiąc liczę na szybkie spotkanie, owszem Francuzom nie szło za bardzo w grupie, ale to bardzo doświadczona drużyna, rozgrywa świetnie turnieje i tu nie ma żartów, Czesi może zagrożą w poszczególnych setach, ale w całym meczu nie mają na co liczyć. Liczę na szybkie 3:0 i stąd mój typ, że żaden zawodnik nie zdobędzie 20 pkt lub więcej. W meczach Francuzów w 2 pierwszych meczach dominował Boyer, który zdobył odpowiednio 24 pkt przeciwko Belgii i 23 pkt przeciwko Holandii, ale były to 5 setowe pojedynki, już w meczu z Turcją najlepszym punktującym był Clevenot z 12 pkt. U Czechów w pierwszym spotkaniu najlepiej był punktującym był Finger, który zdobył 24 pkt przeciwko Słowacji, ale nie oszukujmy się jaką drużyną jest Słowacja, później najlepsze zdobycze punktowe przeciwko Niemcom to 8 pkt Dzavoronoka i w meczu z Włochami 16 pkt Fingera. Czesi nie mogą grać samym Fingerem, bo będzie to bardzo czytelne i Francuzi na pewno przypilnują tego zawodnika, we Francji ciężar zdobywania punktów jest rozłożony na wszystkich zawodników, więc według mnie nie będzie tu aż takiego wyniku punktowego u żadnego zawodnika.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia to nie jest nawet średniak
Brawo dla Ciebie za to zdanie, skoro uważasz, że Słowenia vice mistrz Europy, drużyna która właśnie awansowała do I dywizji, pokonując bez problemu Estonię, Niemcy itd... Nie jest nawet średniakiem to właśnie Ci pokazali, że są ekipą czołową w Europie, czy tego chcesz czy nie.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
zakład długoterminowy - czy któryś z Polaków zdobdzie w meczu minimum 5 bloków - Nie @1,7 sts

Zastanawiałem się nad tym typem bardzo długo. Jeżeli dziś nie zobaczymy 5 setówki to zakład wchodzi bez problemu. Jedyny kto może 5 bloków zaliczyć to Lemański. U Bieńka ten element kuleje od dawna. Ma problem z czytaniem gry i często spóźnia. W ogole patrząc na statystyki turnieju to w tym elemencie jest dramatycznie. 11 punktowych bloków całej drużyny w 3 spotkaniach. Owszem można mówić że to były trzysetówki, ale były to zacięte mecze. Pogrzebałem w statystykach i w ostatnim meczu Lemański zaliczył 4 bloki punktowe, więc z tąd ten kurs. Lecz z Finami i Serbią miał 1. Oprócz niego żaden nasz zawodnik nie miał więcej niż 2 w meczu. Dziś Lemański może mieć problemy na środku z Pajenkiem, bo jednak to zawodnik innej klasy niż środkowi Estonii. Gasparini uderza raczej nad i po bloku , a nie wali przed siebie ile fabryka dała więc czap też dużo bym sie nie spodziewał. Sket pewnie dostanie zmiane bo bedzie zajechany przyjęciem. Polacy powinni to ogarnąć w max 4 setach. Słowenia grając z Rosją czyli najlepiej blokującym zespołem na świecie Volvich miał 4 bloki i Vlasov 3. Dziś myślę że też na 2-3 blokach jednego zawodnika się skończy. Jeżeli wygramy gramy właśnie z Rosją, gdzie o bloki będzie jeszcze trudniej, szykuje się szybkie 3-0 i do domu. Kurs warty gry ja w to wchodzę.
EASY ???? Lemański 3 , Bieniek 2 , Kurek 1 i to by było na tyle ✅✅✅
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Serbia - Bułgaria
Serbia - 1,5 seta
Kurs: 1.78
Buk: Fortuna
Serbowie w fazie grupowej pewnie pokonali Polaków 3-0, troszkę zabawili się z Estończykami pozwalając im urwać dwa sety aby następnie ponownie wygrać 3-0 tym razem z Finlandią zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie. Bułgarzy przegrali 0-3 z Rosją i w takim samym stosunku wygrali ze Słowenią oraz Hiszpanią. W dzisiejszym spotkaniu barażowym pokonali Finów 3-1. Pierwszy set padł łupem Skandynawów w drugim po walce Bułgarzy. 3 i 4 to już popis jednostronny późniejszych zwycięzców.
Dlaczego stawiam na wygraną Serbii i to w handicapie? Po pierwsze patrząc na spotkania obu drużyn w moim przekonaniu Serbowie grają albo inaczej potrafią grać fragmentami siatkówkę na o wiele lepszym poziomie niż Bułgarzy. Najlepszy środek na ME, łącznie z rezerwowymi należy do Serbii. Bułgarzy grają falami - potrafią zdobyć kilka punktów z rzędu grając świetne akcje aby chwilę potem gdzieś zgubić rytm i stracić punkty. Być może rzucili wyzwanie Rosji i walczyli z nią punkt za punkt w każdym secie do końca ale to był pierwszy mecz turnieju. Dodatkowo rozgrywali dziś spotkanie a Serbowie będą mieli na koncie jeden dzień przerwy więcej co będzie miało spore znaczenie.
Przewaga talentu, odpoczynku i większy potencjał jeśli chodzi o poziom siatkówki, który mogą prezentować Serbowie pozwala mi zaryzykować i postawić napisany powyżej typ.
Wynik 3:0
Typ: ✅

Belgia - Włochy
Włochy
Kurs: 1.53
Buk: Fortuna
Czemu stawiam przeciwko czarnemu koniu tego turnieju ? Ponieważ spotkania barażowe pokazały słabość grupy Belgijskiej. Francuzi odpali po porażce 1-3 z Czechami, Turcy gładko ulegli Włochom 0-3. Włosi natomiast w grupie przegrali minimalnie 2-3 z Niemcami i pokonali 3-0 Słowację oraz wspomniane już Czechy. Oczywiście w spotkaniu z Czechami sety kończyły się na przewagi ale jednak lepiej rozgrywali je Włosi co pokazuje opanowanie tego zespołu w trudnych bądź stykowych sytuacjach. Wszystkie zespoły, które Belgowie pokonali odpadły z turnieju to jednak o czymś świadczy.
Warto też zauważyć, że przed nami ćwierćfinały tu doświadczenie i ogranie na tym poziomie, w meczach o taką stawkę ma niebagatelną rolę - tu pojawia się kolejna przewaga Włochów. Dodatkowo każdy kolejny wygrany mecz, a Włosi mają ich na koncie obecnie trzy i to wszystkie po 3-0 dodaje tej ekipie pewności, że mimo braku dwóch wielkich gwiazd i liderów są wstanie powalczyć tu o na prawdę dobry wynik. Aby to osiągnąć jutro muszą pokonać Belgów i moim przekonaniu tak się stanie.
Wynik 3:0
Typ: ⛔
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Rosja -8,5 pkt - Słowenia @ 1,78 fortuna
Generalnie Słoweńcy nie zachwycają na tych mistrzostwach. Najlepszym meczem była chyba pierwsza potyczka, gdzie stoczyli wyrównany bój z jutrzejszymi rywalami Rosjanami. Poza tym zwycięstwo z beznadziejnymi Hiszpanami oraz srogi łomot od Bułgarów, którzy momentami pokazują sporą moc, jednak są też bardzo chimeryczni. Zwycięstwo w barażu w sumie też nie przyszło z wielkim trudem, ale trzeba pamiętać, że reprezentacji Polski jest w tej chwili parodią drużyny, która 3 lata temu sięgała po prymat na świecie. Natomiast Rosjanie leją każdego jak leci i to oni wydają się być głównym kandydatem do złota. Jeśli nie odwalą jakiejś maniany, jak to czasami mają w zwyczaju na wielkich imprezach to powinni odprawić Słoweńców z kwitkiem. Rzeczą, którą warto nadmienić, że indywidualnie Rosjanie nie króluję w żadnej ze statystyk, jednak widoczny jest tutaj zespół i to właśnie drużyna jest najmocniejszą stroną Rosjan, jednak jeśli już rozkładać to wszystko na czynniki pierwsze, to indywidualnie Rosjanie na papierze prezentują się znacznie lepiej. Mihaylov jest w dobrej formie, do tego dochodzi Volvich i Grankin i już tutaj spokojnie pokrywa się handicap.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja jeszcze na moment wrócę do wczorajszego blamażu, bo inaczej nie można tego nazwać. Czy Słowenia zagrała tak dobre spotkanie? Po wyniku można tak stwierdzić ale sami im pewności dodawaliśmy. Zamiast porządnej zagrywki przebijaliśmy im piłkę, a oni robili co chcieli na rozegraniu, Jeśli udało się zaserwować mocniej Słowenia od razu miała kłopot z wyprowadzeniem akcji kończąc na naszym bloku. Z ławki nie było żadnych zmian taktycznych dotyczących ataku, bloku czy zagrywki, a tylko zmiany personalne. Kolejne to faworyzowanie beznadziejnego Konarskiego od początku mistrzostw, który zatrzymywany jest na pojedynczym bloku jest nieporozumieniem.
W ogóle podczas tych mistrzostw oraz poprzednich turniejów w tym sezonie pokazaliśmy, że nasza ekipa nie była przygotowana w żadnym elemencie. Moim zdaniem odpowiada za to wszystko trener i mimo, że niedawno dostał szansę od PZPSu powinien wylecieć z hukiem.
Rosja (-1.5 seta) - Słowenia 1,56 fortuna ✅ 3-0
Sądzę, że radość Słowenii nie będzie długa i dziś na ziemię powrócą za przyczyną Rosjan. Wczoraj rozgrywający Słowenii robił co chciał ale nasi wschodni sąsiedzi posiadają o wiele lepszą zagrywkę i tym powinni odrzucić od siatki rywala. Wysoki blok także zrobi swoje i nie wyobrażam sobie by dziś Słowenia sobie na tyle pozwoliła.Rosjanie do tej pory trzy pewne wygrane.w tym właśnie w Słowenią. Rosjanie bardzo dobrze spisują się w ataku. Ciężko mi sobie wyobrazić by Rosjan w takiej formie zabrakło w TOP4 mistrzostw. Bułgaria już pokazała jak można odebrać wszystkie atuty Słowenii gładko z nimi wygrywając.
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Słowenia
Rosja 3:0 @ 2.95 1xbet ✅

Wczoraj dwa zaskoczenia, choć i Francuzi i Polacy od początku nie grali zbyt dobrze, ja osobiście liczyłem, że obie drużyny sobie poradzą, ale trudno. Dzisiaj spotkanie Rosji ze Słowenią i myślę, że Rosja weźmie to spotkanie łatwo, nie tracąc nawet seta. Rosja miała dwa pełne dni odpoczynku, co na pewno będzie miało w jakiś sposób odzwierciedlenie, Słowenia jak wiadomo wczoraj spotkanie z Polską, tylko, że mecz wygrany dosyć szybko 3:0, a naprawdę nie zagrali jakoś imponująco. Rosja do tej pory 3 zwycięstwa w grupie po 3:0, w tym ze Słowenią, owszem dwa sety wygrali na przewagi, ale to nic, już Bułgaria pokazała jak gra się ze Słowenią, gdy stawka jest dosyć wysoka, dzisiaj Rosjanie powinni zrobić z przeciwnikami co zechcą, chociaż oglądając wczoraj wszystkie spotkania pewność obstawiania już nie taka sama.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
A ja się nie boję o zwycięstwo Rosji dzisiaj. Może nie byłbym taki pewien co do wyniku do zera, ale mam niemałe przekonanie, ze poradzą sobie z rozentuzjazmowaną Slowenią.
Po pierwsze, wielkim handicapem będzie posiadanie lepszego atakującego niz Dawidek Konarski, a to nie będzie zbyt trudne. Kogoś, kto nawiąże walkę na siatce ze świetnie grającymi Słoweńskimi przyjmującymi w ataku + robiący swoje, aczkolwiek nierówny Gasparini.
Po drugie. całkowicie Polacy nie istnieli w polu zagrywki, a Rosjanie będą na pewno konsekwentnie ranili serwisem. Tak perfekcyjnego dogrania do rozgrywającego drugi mecz z rzędu nasi rywale mieć nie będą.
Kolejna rzecz przemawiająca za Rosją, to doświadczeni środkowi, którzy nie będą pod siatką przestawiani jak wiatraki, tylko parę razy potrzymają tego Pajenka, co zdecydowanie ograniczy Słoweńcom swobodę kontruowaniu kolejnych akcji ofensywnych.
Ciężka przeprawa czeka naszych pogromców, ja po cichu będę im kibicował, bo razem z Belgami i Niemcami grają zdecydowanie najciekawiej z pozostałej stawki ćwierćfinalistów. Ale w starciu z potężną Sborną powinni niestety zgodnie z oczekiwaniami odbić się z niezbyt przyjemnym lądowaniem.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dziś zaczyn się gra po mału o medale... O dziwo nie ma już w turnieju Francji i niestety Polski no ale cóż turniej trwa dalej... Słowenia, która pokonała Polskę 3:0 dzisiaj gra z Rosją czyli z Serbią głównym kandydatem do złota.. Rosjanie w tym turnieju grają jak z nut..3mecze 3x 3:0.. czego chcieć więcej? Już w grupie pokonali Hiszpanów, Bułgarów i... Słowenie. Dzisiaj stawiam na taki sam wynik co w grupie.. Słowenia nie tyle wygrała z Polską co Polska sama z soba przegrała bo w siatkówce bez ataku i zagrywki nie ma gry i nie mozna liczyć się o zwycięstwa..
Czesi? Pokonać 3:1 Francję i trafić na Niemcy? Mi się wydaję, że Czesi mogą to nawet wygrać.. nie sądze aby pokonując Francję nie stawią czoła Niemcom.. Ja stawiam, że minimum seta wygrają a na drugim ryzykankim kuponie daje, że wygrają z Niemcami...
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Duży huraoptymizm z tą Rosją. Ja bym szybciej szedł w seta dla Słoweńców. Nie wiem, czy widzieliście staty pierwszego meczu, ale jeśli chodzi o przyjęcie to w Słowenii wyglądało to bardzo dobrze - 68% pozytywnego, 22% doskonałego. Dramatu więc nie ma. Oczywiście słabiej niż wczoraj będzie to wyglądało na ataku, ale pewnie w okolicach 50% się zakręcą.
Co do środkowych to nie jest tak, że tam gra tylko Pajenk. Wczoraj w studiu Polsatu mówili, że Kozamernik nie atakuje wcale. No nie wiem jak oni przeglądają statystyki, bo a Rosją w pierwszym meczu akurat atakował aż 10 razy (Pajenk tylko 8). Nie jest więc powiedziane, że Volvich - Vlasov nie będą na niego reagować.
Niby Rosja powinna ogarnąć, ale stawianie na 3:0 mocno ryzykowne. Tym bardziej że już w pierwszym meczu Słoweńcy w dwóch pierwszych setach mieli Sborną na widelcu. Dochodzi zmęczenie (szkoda że mecz już 17:30), ale równie dobrze to Słoweńcom rytm grania może pomóc, a Rosjanom taka przerwa zaszkodzić. Zresztą Shlaypnikov dobrze to wie i dlatego w meczu z Hiszpanią dał grać podstawowym. Trzy dni przerwy byłoby już za wiele. Nie wiadomo jak Rosja zagra na dłuższym dystansie (jeśli taki będzie), bo ostatnie trzy dłuższe mecze to porażki, chociaż tu obydwie drużyny grają ostatnio po godzinę z kawałkiem i pod prysznic.
Ja tam dołożę Słowenia +2,5s @1,42 Forbet
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Niemcy - Czechy 1 1.22 Fortuna

Nie będę wymyślał i szukał na siłę rozwiązań. Najlepiej iść tokiem myślenia z początku turnieju. Pisałem wtedy o problemach Francji i tym, że zaraz po wyjściu z grupy warto stawiać ich porażkę. Sprawdziło się to niezwykle szybko, w grupie też nie pokazali niczego oszałamiającego. Dlatego czy wygrana Czechów, którzy zagrali dobry mecz jest taką niespodzianką? Łatwość i styl tak, jednak awans dla mnie nie. Bo przepraszam, ale co reprezentuje reprezentacja Czech na tych ME? Wygrana w grupie ze Słowacją 3-1 a następnie szybkie porażki z Włochami 0-3 oraz w takim samym stosunku z dzisiejszym rywalem. Czesi w kilka dni przeskoczyli poziom i nagle mają dzisiaj wygrać z Niemcami? Uważam, że nie ma takiej opcji.
Nasi zachodni sąsiedzi nie przegrali meczu w grupie. Odpowiednio wychodzili zwycięsko z pojedynków z Włochami 3-2, Czechami 3-0 i w identycznym stosunku ze Słowacją. Grają dobre zawody i w dzisiejszym starciu nie widzę za bardzo argumentów po stronie przeciwników. Do ich wczorajszej wygranej z obrońcą tytułu podchodzę chłodno i rzetelnie. To Francja miała problemy a nie Czesi nagle zaczęli grać kosmiczną siatkówkę. Zresztą... z kim Francuzi w tych zawodach się nie męczyli? ;) Wypoczęty Grozer i spółka wyjdą dzisiaj po swoje czwarte zwycięstwo w ME i awans do półfinału.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Niemcy -10.5 - Czechy 1 @1.78 Fortuna
Na dziś taki typ ode mnie.
Powtórka z meczu grupowego. Zdaję sobie sprawę, że dziś tak łatwo Niemcom nie pójdzie. Ale wygrają, i to w 3 lub 4 setach. W obliczu takiego przebiegu spotkania linia 10.5 punktu nie wydaje się wygórowana, więc ją pobieram.
Niemcy to przede wszystkim solidność oraz armata w postaci Grozera. Czesi wczoraj wygrali z Francuzami, ale to o niczym nie świadczy i niech nikt się tym nie sugeruje. Francuzi i Polacy to od początku turnieju dwie największe niespodzianki in minus. Ale czy na pewno niespodzianki? Francuzi bez Ngapetha to zupełnie inna drużyna. Do tego widać, że większosć zawodników jest po prostu nie w formie. A Polacy? Przechodzimy rewolucje, podobnie jak w piłce ręcznej. I nie należy spodziewać się wielkich sukcesów na najbliższych imprezach, także nie dziwi mnie porażka ze Słoweńcami.
Ale wracając do meczu, Czesi to przeciętniak, z którym Niemcy powinni sobie poradzić dość szybko, by nie przemęczać się przed półfinałem. Zobaczycie, w finale Ruscy pokonają własnie Niemców ????
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Koniec fikcji, zaczyna się poważne granie. Stawka jest wielka, bo półfinały, czyli strefa medalowa.
Po komicznym wczorajszym dniu, dzisiaj niespodzianek już nie będzie. 4 pojedynki, 4 murowanych faworytów
Niemcy(-1.5s) - Czechy 1
Rosja - Słowenia 1
Serbia - Bułgaria 1
Włochy - Belgia 1
kurs @3.84
Niemcy z Czechami spotkali się już w fazie grupowej. Był to zwyczajny pogrom i szybkie zwycięstwo 3:0. W każdym secie ogromna bardzo znacząca przewaga ( do 19,14,20 ). Czesi grają bardzo dziwny turniej, ograli Słowaków, których brał każdy, przegrali do 0 z Włochami i Niemcami. Teraz nagle zwycięstwo z Francuzami, ale z Trójkolorowymi, którzy na tych ME grają beznadziejnie. Mecz skończyli przed 23, mało czasu na regenerację, do tego drugi dzień konia z rzędu im się nie przytrafi. Niemcy grają za to wybornie od początku. Grozer, Kaliberda. Fromm, Kampa, wiedzą o co walczą i ten mecz biorą bez problemu.
Rosja - Słowenia
Rosjanie typowani jako faworyci całego turnieju. Rosjanie na pewno nie zagrają tak prymitywnie w polu serwisowym jak Polacy wczoraj. Do tego Słoweńcy bez Cebulja, czyli motoru napędowego. W fazie grupowej Rosjanie wzięli mecz 3:0. Teraz turniej wkracza w decydującą fazę, więc odpuszczania tym bardziej nie będzie. Michajłow, Grankin, Wolwicz, Wolkow i spółka tworzą ekipę o klasę lepszą od Słoweńców. Do półfinału wskakują Rosjanie, którzy na tym turnieju nie stracili nawet seta.
Serbia - Bułgaria
Jak dla mnie Serbowie to główny kandydat na mistrza Europy. Najmocniejsza pierwsza szóstka, Atan/Luburic, Kovacevic, Petric, Lisinac, Podrascanin bez problemu powinni pokonać Bułgarów. Sam Sokołow nie przeciwstawi się Serbom. Bułgarzy grali w grupie ciężki mecz z Rosjanami i zostali szybko odprawieni do 0. Serbowie wiedzą, że idą na mistrza, na turnieju nie ma już Francuzów, więc przed nimi autostrada
Włochy-Belgia
Włosi co prawda bez Zaytseva i Juantoreny, ale grają na prawdę dobrze. Zagrywka jest fantastyczna, Lanza, Gianelli, Antonov robią fantastyczną robotę. Zgrani są doskonale bo grają razem w Trentino. Do tego dochodzi bardzo mocny blok w postaci Mazzone( takzę w-mistrz Włoch z Trentino) i Piano. Przegrali po zaciętym boju z Niemcami, ale Czechów, Słowaków i Turków odprawiali bez kłopotów w 3 szybkim setach. Grę Belgii ciągnie Deroo, ale obok niego brakuje znanych nazwisk. Oni już swoje osiągnęli na tych ME. W LŚ Belgowie ograli Włochów, ale tam zawodnicy z półwyspu Apenińskiego byli kompletnie bez formy. Do tego grali bez aktualnie największej gwiazdy czyli bombardiera Filippo Lanzy. Ogólnie na tym turnieju Włosi grają na prawdę dobrą siatkówkę i z Belgami nie będą mieć problemów.
4 mecze, 4 faworytów, prosta sprawa ;)
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Do tego daję jeszcze:
Sokolov - Kovacević U. @1,5
Lanza
- Antonov @1,4
Van Der Dries
- Antonov @1,8
Wszystko Forbet
Sokolov to główna armata Bułgarii. Kovacevic punktuje bardzo fajnie, ale to jednak Bułgar powinien zdobyć więcej oczek.
W reprezentacji Włoch sprawa jasna. Lanza zdobywa najwięcej oczek. Pomaga mu Vettori, a Antonov jest sporo z tyłu. Gianelli w ataku szuka go zdecydowanie rzadziej.
Atakujący Belgów kontra przyjmujący Italii. Jeśli Belg dobrze wejdzie w mecz i nie dostanie szybkiej wędki to powinno być miło. Około 15 punktów w jego zasięgu nawet przy meczu na dystansie trzech setów. Antonov to dopiero trzecia - czwarta strzelba reprezentacji Włoch, więc nie ma co porównywać.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, wczoraj świetny dzień, poza wtopionym handi na Turcję, wszystkie typki weszły na forum i na żywo. Widać, że duża większość nie doceniła Słowenii a ja mówiłem od samego początku, że ta drużyna wchodzi wielkimi krokami do czołówki Europy.
Czas na ćwierćfinały:

Rosja - Słowenia powyżej 180,5 1,84 eFortuna ---
Niemcy (-1,5 seta) - Czechy 1 1,44 eFortuna ++++
Serbia - Bułgaria powyżej 3,5 seta 1,50 LVbet ----
Belgia - Włochy powyżej 182,5 1,70 LVbet -----
1. Powtórka meczu grupowego gdzie Rosja wygrała 3:0 ale to nie było takie pewne 3:0 gdzie bez problemu wygrali to spotkanie. Słowenia w pierwszych 2 setach powinna wygrać oba sety, prowadzili każdy set wysoko... Wczoraj co do meczu, zagrali świetnie pod każdym względem, zniszczyli nas poza blokiem jedynie to nas ratowało... Słowenia wczoraj nawet się nie zmęczyła bądzmy szczerzy. Dziś widzę pojedynek bardzo wyrównany taki jak w grupie tyle, że te końcówki już będą dla Słowenii, chociażby 1 końcówka. Ja dalej uważam, że Rosja te mistrzostwa wygra ale w tym spotkaniu łatwo mieć nie będą.
2. Sensacja wczoraj? Nie dla mnie, powiedziałem, że Francja jeśli zagra jak w grupie to ten mecz nie wygra i tak się stało, zagrali beznadziejnie... Dziś solidny przeciwnik Niemcy a Oni już nie pozwolą sobie na taką grę. Moim zdaniem 3:1 to max.
3. Tutaj uważam także, że mecz będzie wyrównany, chociaż Serbia jest faworytem to Bułgarzy są bardzo nieprzewidywalny, w jedną jak i w drugą stronę...
4. Tutaj widzę nawet 5 setów. Belgia jeśli zagra swoją najlepszą siatkówkę to ma szanse nawet na wygranie tego meczu.

Ogólnie te ćwierćfinały było mało emocjonujące, już lepiej się oglądało poprzednie 4 mecze w walce o ten ćwierćfinał...
Rosja, dla mnie dobrze, bo zagrałem poprzednio po kursie 5,00 że wygrają te mistrzostwa i już są bardzo blisko jedynie zagrozić im może Serbia.
Włosi odpadają w żenującym stylu, ta drużyna jest mega słaba i to pokazali wczoraj.
Belgia największa niespodzianka z Czechami na tym turnieju są już w strefie medalowej.
Słowenia mnie troszkę zawiodła bo zagrała słaby mecz no ale nie ma się co dziwić skoro większość meczu na ławce przesiedzieli Gasparini, Vincić i Pajenk czyli 3podstawowych.
Bułgaria jak mówiłem nieprzewidywalna i tak było wczoraj... prowadzili 4 punktami by nagle przegrywać 4 punkatmi...
Czechy wielki plus, walczyli z Niemcami do ostatniej piłki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Spotkanie: Serbia vs Bułgaria
Typ: Powyżej 180,5 punktów
Kurs: 1,71 Unibet
Analiza: Dzisiaj wieczorem szykuje nam się naprawdę świetne widowisko. Serbia, która zwyciężyła grupę A podejmie Bułgarię, która w swojej grupie przegrała po dosyć zaciętym boju tylko z Rosją. W tym meczu bardzo ciężko typować zwycięzce; bukmacherzy faworyzują bardziej wypoczętą ekipę Serbii, która gra dosyć nierówno. Jestem pewny, że w tym meczu nie zabraknie jednego - walki, dlatego pobieram ten over, który powinien śmiało wejść w 4 setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom