>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2023 - Włochy, Bułgaria, Izrael, Macedonia Północna

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Właśnie nie. Na samym początku było na Rumunię 2.4. Potem, to się wszystko zmieniło i teraz znowu rośnie na Rumunię
mocny z ciebie zawodnik ze mam przemyslenia ze nawet jak ci link wysle to i tak bedziesz widziec te swoje fantasmagorie
czemu link do ruskich? bo pare innych bukow pozniej skopiowalo te ich madrosci. 2.4 na rumunie bylo jedynie w twojej glowie.

 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Rumunia – Chorwacja

Spotkanie dwóch rewelacji turnieju. Obie ekipy w swoich grupach miały bilans 3-2. Rumuni zaimponowali pokonaniem Turcji i Francji. Chorwaci pokonali natomiast Bułgarię czy Ukrainę.

Trudno wskazać faworyta tego spotkania. Obie reprezentacje mają swoje argumenty. Ja w tym meczu skupię się na przymującym reprezentacji Rumunii, konkretnie Adrianie Aciobanitei. Rumun od przyszłego sezonu będzie nowym zawodnikiem Skry Bełchatów. Na tej imprezie jest on jednym z liderów swojej reprezentacji. W każdym meczu otrzymuje ponad 20 piłek do ataku. To on był bohaterem spotkania z Francją, wówczas zdobył 20 punktów. Dziś od niego także będzie zależeć bardzo dużo. Patrząc na to, że spotkanie raczej nie będzie krótkie, to linia 13,5 przez niego jest spokojnie do pokrycia.

Typ: Adrian Aciobanitei over 13,5 pkt @1,85 etoto ✅ (16 pkt)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2348
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Czy kurs rzędu 2.70 na Portugalię i 1.9 na Holandię to nie jest przesada? Ukraina mocno przecietna, Portugalia pokonała Turcję .Niemcy niby powalczyli z Włochami ale patrząc szerzej to Holendrzy dla mnie lepsi kadrowo. Otwieramy dyskusje
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ruszamy z 1/8 finału:

Chorwacja - Rumunia 2:3

Chorwacja w swojej grupie zajęła dość niespodziewanie 2 miejsce z 3 wygranymi i 2 porażkami 0:3 ze Słowenią i 0:3 z Finlandią natomiast wygrali 3:1 z Bułgarią, 3:0 z Hiszpanią i 3:2 z Ukraina a więc wyniki bardzo dobre bo ani z Ukrainą ani z Bułgarią nie byli faworytem - w sumie z Hiszpanią także nie byli no ale ten mecz to już w zależności kto dla kogo był tutaj faworytem. Rumunia sensacyjnie ograła Francję 3:1 i niespodziewanie wygrali z Turcją 3:2. Pokonali również Grecję 3:1 i doznali również 2 porażek 0:3 z Portugalią i 2:3 z Izraelem. W grupie zajęli 3 miejsce.
Ogólnie ten mecz wygląda bardzo interesująco - w sensie szanse są wyrównane bo poziom na pewno nie będzie mega wysoki bo być po prostu nie może. Awans do ćwierćfinału i tak już będzie sukcesem dla jednej z drużyn.
W ekipie Rumunii na pewno należy wymienić atakującego Rate i przyjmującego Aciobanitea - robią świetną robotę. W drużynie Chorwacji na pewno jest to przyjmujący Sedlacek, atakujący Dirlić, środkowy Nikacević a do tego doświadczony rozgrywający Zhukouski.
Mecz moim zdaniem nie zakończy się w 3 setach ale dla mnie lekkim faworytem wydaje się być Chorwacja. Tak jak napisałem dla obu drużyn jest to szansa na naprawdę świetne Mistrzostwa Europy bo bycie już w ćwierćfinale będzie małym sukcesem.

powyżej 181,5 1,72
Chorwacja + powyżej 3,5 seta 2,33 Betclic

Francja - Bułgaria 3:0

Ojjj tutaj mam dylemat. Z jednej strony Bułgaria, która tak męczyła się w kilku meczach, porażki z Hiszpanią, Chorwacją czy ze Słowenią mimo wszystko grają u siebie, dziś już trener nie powinien popełnić błędów i od razu wyjść z Nikolovem na przyjęciu. Ten skład nie wygląda tak źle, Sokolov, Nikolov, Grozdanov, Atanasov itd... Oni mają naprawdę potencjał aby ten mecz był dość wyrównany.
Francja już z Ngapteh? Ciekawa sprawa, w fazie grupowej już wychodził na kilka minut jednak czy On będzie gotowy na 100% ja wątpię szczerze. Ta Francja nie wygląda tak rewelacyjnie z Turcją co prawda 3:0 ale sety na styku, z Portugalią stracony set, z Rumunią porażka - skład zmieniony ale jednak z Rumunią przegrać nie powinni.
Kurs na Francję śmiesznie niski...

Bułgaria +16,5 1,70

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +659
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Francja - Bułgaria 1 set Bułgaria 3,35

Na papierze Francja zdecydowanym faworytem, jednakże Gianni zapowiedział w RMC SPORT że będą grać bez Ngapetha do końca turnieju (zobaczymy ile w tym prawdy🤣). Mój typ podyktowany jest faktem, iż dla Francuzów to będzie 1 mecz w tej hali, po drugie Bułgarzy muszą wyjść od początku tak naładowani jak ze Słowenią, gdzie mecz był na bardzo wysokim poziomie, a kilka ważnych piłek w drugą stronę i mógł być zupełnie inny wynik(1 i 3 set) no i żywiołowa publiczność może ponieść gospodarzy w tym meczu.

19:17 dla Bułgarii i wchodzi Ngapeth na zagrywkę 😅 dwa berety na Sokołowie, as Earvina, Bułgaria staje na jednym ustawieniu i już po meczu 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +659
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Na papierze Francja zdecydowanym faworytem, jednakże Gianni zapowiedział w RMC SPORT że będą grać bez Ngapetha do końca turnieju (zobaczymy ile w tym prawdy).
ngape aktualnei nie lapie sie do podstawowego skladu tak ogolnie, z racji formy sportowej po prostu. analogiczna sytuacja jak z kowacewiczem w teamie serbii (i chyba tez iwowiczem - z nimt o niby problemy zdrowotne tez byly/sa).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Niemcy 3:2

Przed nami chyba najciekawsze spotkanie w 1/8 finału. Holendrzy podejmują Niemców. Mecz odbywa się w Bułgarii.
Holandia przeszła grupę zgodnie z planem czyli 1 porażka z Polakami 1:3 i pozostałe mecze zwycięskie 3:0 z Czechami, 3:1 z Danią, 3:0 z Macedonią i 3:0 z Czarnogórą.
Niemcy zajęli 3 miejsce w swojej grupie przegrywając 1:3 z Serbią i 2:3 z Włochami natomiast wygrali 3:2 z Belgią, 3:0 ze Szwajcarią i 3:0 z Estonią.

Która drużyna wywarła lepsze wrażenie na tym turnieju? Raczej Holendrzy choć nie można tego tak napisać ja jednak patrzę na formę obu drużyn w dłuższej perspektywie dołączając do tego choćby LN gdzie Holendrzy grali zdecydowanie lepiej niż Niemcy gdzie Holandia wygrała 5 spotkań przegrywając 7 natomiast Niemcy zaledwie 3 wygrane i 9 porażek. Wiele spotkań Holendrzy przegrywali 2:3 po świetnej walce.
Na pewno wiele będzie w tym meczu zależeć od formy obu atakujących o ile raczej o formę Nimira nie ma się co martwić bo nawet jeśli będzie grał gorzej to ma zastępstwo w postaci Ter Maata o tyle już jeśli Grozer będzie grał gorzej tam już zastępstwa nie ma - przed turniejem wypadł im L. Weber. Holendry dużo lepiej także przyjmują.
Liczę, że ten mecz będzie bardziej zacięty niż ostatnie ich spotkanie gdzie Holandia wygrała w 3 setach ale jednak na koniec to Holandia powinna awansować do ćwierćfinału.

Holandia + powyżej 3,5 seta 2,35 Betclic

Z pozostałych meczy liczę na wyrównane spotkanie Portugalii z Ukrainą. Ukraina gra bardzo nierówno na tym turnieju, gładko wygrali tylko z Hiszpanią w 3 setach. Z Finlandia prowadzili 2:0 i wydawać się mogło, że zamkną to spotkanie w 3 setach a tutaj oglądaliśmy tie break - na szczęście dla nich wygrany. Porażka z Chorwacją 2:3 gdzie prowadzili 2:1. Portugalia zagrała dobre spotkanie z Francją gdzie co prawda przegrali ale 1:3. Wygrali mecz z Turcją no ale np przegrali 2:3 z Grecją. Ogólnie na 10 spotkań obu drużyn tylko w 3 mecz kończył się w 3 setach.

powyżej 179,5 1,73

Na podbitkę dałbym Słowenie. Grają bardzo dobrze w każdym meczu, komplet zwycięstw. Trio przyjmujących w bardzo dobrej formie, środkowi również - nie ma tam słabego punktu. Myślę, że max co Turcja może w tym meczu ugrać to 1 set przy bardzo dobrej grze atakującego Lagumdziji.

Słowenia -1,5 seta 1,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +789
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Słowenia - Turcja
A. Lagumdzija - suma punktów: Poniżej 17.5 punktów @ 1.90
Etoto

Trochę wysoka ta linia na punkty lidera tureckiej drużyny. Lagumdzija tylko raz wystrzelił punktowo w meczu z Portugalią, gdzie na przestrzeni 5 zaciętych setów zdobył aż 33 punkty. W pozostałych spotkaniach nie przekroczył tej linii, nawet kiedy mecz był grany na pełnym dystansie 5 setów. Z Francją zdobył 14 pkt (wynik 0-3), z Rumunią 7 (2-3), z Grecją 14 (3-1), z Izraelem 15 (3-0). Dzisiaj rywal o klasę lepszy, Słoweńcy mają gabaryty na skrzydłach, doświadczonych środkowych, więc będzie miał kto blokować i przytrzymać tureckiego atakującego. Poza tym niewykluczone że Słoweńcy zamkną ten mecz nawet w 3 setach, więc i przestrzeni na punktowanie nie musi być tak dużo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +642
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Niemcy
Kurs: 2.01
Bukmacher: Efortuna
Analiza: Zauważyłem że jest wśród typujacych tendencja gry w kierunku Holandii. W ostatnich trzech meczach stracili zaledwie seta i dziś zrobią wszystko by ograć Niemców. Rywali mieli słabych więc te gładkie zwycięstwa nie są dla nikogo zaskoczeniem. W żadnym wypadku nie skreślal bym tutaj naszych sąsiadów za zachodniej granicy. Mieli o wiele gorszych rywali i było nawet blisko sensacji w meczu przeciwko Włochom. Jeśli spojrzeć na h2h to ostatnie 3 spotkania wygrała Holandia A co za tym idzie jest to kolejny czynnik motywujący drużynę Niemców. Jeśli podejdę do tego spotkania z chłodną głowa to w mojej ocenie, spokojnie są w stanie wygrać. Dziś stawiam na underdoga, nie znacznego ale jednak.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Polska mniej 75,5pkt 1,92

Fajny kurs na to zdarzenie daje Fortuna. Z całym szacunkiem dla Belgów, ale nie widzę tu opcji żeby mogli choć w jednym secie zdołać ugrać 24pkt. Owszem zebrali w tej chwili ich najlepszą ekipę z Samem na czele, ale to już nie ten sam zawodnik który zachwycał swoją grą w PLS.
Dziś będzie granie na serio i jestem pewien że od pierwszych minut podopieczni Nikoli Grbicia będą chcieli pokazać swoją wyższość nad drużyną Belgii. Na każdej pozycji mamy lepszych zawodników, więc nie widzę żadnych szans dla Belgów do nawiązania równej rywalizacji.
Ktoś może powiedzieć że urwali seta Serbii i powalczyli z Niemcami, ale te drużyny są na tą chwilę ligę niżej od Polski.
Prawdziwym wykładnikiem siły Belgii był mecz z Włochami, gdzie dostali sromotne baty i myślę że podobnie będzie z dzisiaj.
Jedyny minus to to że Belgia grała już w tej hali, natomiast to będzie nasz pierwszy mecz w Italii.
Jednak biorąc pod uwagę siłę i motywację Polaków, wierzę że nie będzie to dla nich żadną przeszkodą.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Polska mniej 75,5pkt 1,92

Fajny kurs na to zdarzenie daje Fortuna. Z całym szacunkiem dla Belgów, ale nie widzę tu opcji żeby mogli choć w jednym secie zdołać ugrać 24pkt. Owszem zebrali w tej chwili ich najlepszą ekipę z Samem na czele, ale to już nie ten sam zawodnik który zachwycał swoją grą w PLS.
Dziś będzie granie na serio i jestem pewien że od pierwszych minut podopieczni Nikoli Grbicia będą chcieli pokazać swoją wyższość nad drużyną Belgii. Na każdej pozycji mamy lepszych zawodników, więc nie widzę żadnych szans dla Belgów do nawiązania równej rywalizacji.
Ktoś może powiedzieć że urwali seta Serbii i powalczyli z Niemcami, ale te drużyny są na tą chwilę ligę niżej od Polski.
Prawdziwym wykładnikiem siły Belgii był mecz z Włochami, gdzie dostali sromotne baty i myślę że podobnie będzie z dzisiaj.
Jedyny minus to to że Belgia grała już w tej hali, natomiast to będzie nasz pierwszy mecz w Italii.
Jednak biorąc pod uwagę siłę i motywację Polaków, wierzę że nie będzie to dla nich żadną przeszkodą.
Sprostuje tylko że Belgowie nie grali w tej hali.
Po fazie grupowej zespoły z połówki włoskiej przenoszą się do Bari, a na półfinały i finał do Rzymu.
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Francja - Rumunia

Rata najlepiej punktującym w meczu @4,5 betclic

Typ dostępny tylko do zagrania w Betclic i jak dla mnie jest to ogromne value. Nie wiem kto wystawiał te kursy tam, ale jeśli Chinenyeze (środkowy) jest tam faworytem kursowym do najlepiej punktującego to coś jest nie tak. Jako top scorera w tym meczu typuje atakującego Rumunów, Alexandra Ratę. To on poprowadził swoją drużynę do ćwierćfinału. W 1/4 finału z Chorwacją zdobył aż 30 pkt. Praktycznie co druga piłka idzie tam do niego. ETOTO wystawiając linie punktowe na graczy na Ratę wystawiło najwyższą. Francja ma zbilansowany skład i tam atak rozłożony jest na wielu zawodników. Dla mnie kurs na to zdarzenie powinien oscylować w okolicach 2,20. Tutaj mamy aż 4,5 z czego skorzystam.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska - Serbia

Polacy nie grają jeszcze na 100% możliwości, ale co mi się podoba to, że jak wygrywają sety to dość zdecydowaną przewagą. Serbowie cały czas z Urosem na ławce, być może wejdzie w tym meczu, ale nawet jeśli to nie oczekiwałbym cudów z jego formą sportową. Bez Urosa w formie nie wiem, kto z Serbów miałby podjąć walkę z Polakami, naprawdę nie wiem. Atan zalicza naprzemiennie dobre mecze ze średnimi, podobnie jak Luburic. Ivovic po problemach zdrowotnych z pierwszy meczów fazy grupowej również nie błyszczy. Peric i Kujundzic to jednak nie te progi co 1/4 ME wg mnie. Wahałem się do końca między typem POL 3-0 a hcp, ale Fortuna zaskoczyła mnie linią niższą niż konkurencja, więc korzystam, a 3-0 pewnie też dołożę po lepszych limitach w PINN.

Polska -11,5 @1,85 Fortuna
-18 pkt 🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +691
Do góry Bottom