>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
chamberlain 451,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Wyspy Owcze
Over 57.5 bramek @ 1.82
Over 61.5 bramek @ 3.35
Szymon Sićko over 5.5 bramek @ 2.22
Fortuna

To że Polska będzie grała ostatnie spotkanie o nic można było się poniekąd spodziewać, liczyliśmy na cud, ale znowu się przeliczyliśmy, ale, że na tym samym etapie Wyspy Owcze będą miały szansę na awans, no to tego jeszcze nie grali. Ja zaproponuje pograć dzisiaj w meczu naszych overy, przed startem mistrzostw stawiałem typy długoterminowe na przynajmniej jedno spotkanie z 60 bramkami, oraz przynajmniej jedno z 65 bramkami, gdyby nie słaba postawa w ofensywie pewnie te linie pękłyby już z Norwegami, nieoczekiwanie blisko było 60 bramek w meczu ze Słowenią, gdzie tych bramek w sumie się nie spodziewałem, największe szanse widziałem w meczu z Wyspami Owczymi i choć nie jestem tu taki pewny zwycięstwa naszych, tak już zostaje przy myśli overu w tym meczu. Mamy słabą obsadę bramki, Kornecki przeciwko Norwegom 20% obronionych rzutów, ze Słowenią ani jednej udanej obrony, Skrzyniarz przeciwko Norwegom 25% obronionych rzutów, ze Słowenią tylko 16%, nawet u Wysp Owczych obsada wygląda lepiej, choć i oni puścili do tej pory 58 bramek. Druga sprawa, że Polska zagra tu na luzie, ciśnienie już zeszło, mam nadzieję, że zobaczymy ciekawsze rozwiązania w ataku niż do tej pory. Wyspy Owcze niby też z szansami na awans, ale nie oszukujmy się, że wydarzyć musiałoby się dużo, bo nie dość, że Norwegia musiałaby przegrać ze Słowenią, a Wyspy Owcze wygrać z Polską, to jeszcze trzeba byłoby oglądać się na bramki, bo w takim wariancie, kiedy obie drużyny miałyby taką samą ilość bramek, bralibyśmy pod uwagę bilans bramkowy ze wszystkich spotkań, bo wszystkie wcześniejsze warianty wychodziłyby na remis, a w tym momencie Norwegia ma +11 bramek, zaś Wyspy Owcze -3 bramki, także Słowenia i Wyspy Owcze musiałyby wygrać swoje spotkania łącznie razem +15 bramkami, z Norwegią jeśli reprezentanci Słowenii wygrają, to raczej po zaciętym spotkaniu, także bramki musiałyby nabić dzisiaj Wyspy Owcze, którym prawdopodobnie niskie zwycięstwo z Polską nic nie da, więc trzeba będzie się otworzyć.

Drugi typ na Szymona Sićko, można powiedzieć do trzech razy sztuka, bo i przed meczem z Norwegią, jak i przed meczem ze Słowenią, bukmacherzy wystawiali na niego linię 5.5 bramek, w pierwszym meczu zdobył 5 bramek na sporą ilość 11 rzutów, w drugim meczu 4 bramki przy 8 rzutach, dzisiaj łatwiejszy przeciwnik, łatwiejsza obsada bramki, niż w poprzednich spotkaniach, więc kiedy jak nie teraz. Na dodatek Fortuna poszalała z kursem dając aż 2.22, dla porównania u konkurencji mamy w okolicach 1.90.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2770
chamberlain 451,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Słowenia
Słowenia @ 3.60 Fortuna

Przeczuwam małą niespodziankę w postaci wygranej Słowenii, bo jak dla mnie na ten moment w turnieju radzą sobie lepiej, już nie mówiąc o tym, że Słowenia ma już zapewniony awans, a Norwegia wciąż musi o niego walczyć, chociaż ich dzisiejsza wygrana da im awans i to z 2 punktami dalej, także ta wpadka z Wyspami Owczymi pójdzie w zapomnienie. W każdym razie, Słowenia pokpiła sobie sprawę w meczu z Wyspami Owczymi, kilkukrotnie osiągając sporą przewagę i ją tracąc, ale wygrali ten mecz i to najważniejsze, z nami zagrali koncertowo pierwszą połowę, a w drugiej grali można powiedzieć na stojąco, odpoczywając i mając już w głowie mecz z Norwegami. Norwegia przejechała się po nas, ale gdyby nie beznadziejna postawa naszych w ofensywie, to mecz byłby bardziej zacięty, z Wyspami Owczymi w końcówce wkradła się nerwówka, w końcu prowadzili już 23:26, a skończyło się na 26:26. Słabo radzi sobie też jeden z liderów drużyny Sagosen, co prawda z Polską był najlepszym strzelcem z 6 bramkami na koncie, ale potrzebował na to aż 12 rzutów, przeciwko Wyspom raptem 2 bramki na 6 rzutów. Słowenia radzi sobie sporo lepiej w ataku, rzucili 64 bramki ze skutecznością 75.3%, Norwegia 58 bramek trafiła ze skutecznością 65.9%, bramka po stronie Norwegów, którzy bronią ze skutecznością 35.21%, ale Słowenia też broni dobrze ze skutecznością 29.33%. Także statystyki dość wyrównane, Słowenia nic w tym meczu nie musi, tylko może, bo co prawda walczą o zabranie ze sobą punktów dalej, ale to Norwegia musi oglądać się trochę na spotkanie Polski z Wyspami, na dodatek są po ciężkim boju z Wyspami Owczymi, zaś Słowenia bardziej wypoczęta po meczu z naszymi. Kurs naprawdę atrakcyjny, warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2823
Pablito91 527,8K

Pablito91

Użytkownik
Norwegia Słowenia powyżej 7.5 kar dwuminutowych @1.83 Forbet 3 : 9 W Karach:)

Mecz o pierwsze miejsce w "naszej grupie" Słowenia niby ma już zapewniony awans, ale co im po awansie jak np dzisiaj przegrają to wchodzą z 0 dorobkiem punktowym. Norwegia nawet przegrywając raczej awansuje bo wątpię że Wyspy Owcze nas rozniosą, ale oni również będą chcieli wejść do kolejnej fazy z 0 dorobkiem. Także dzisiejszy mecz mam nadzieję, że będzie wyrównany i obfitował w wykluczenia. Obie ekipy z nami nie miały wielu upomnieć, ale już np z wyspami owczymi i owszem, bo mecze były bardziej wyrównane. Zarowno Norwegowie jak i Słoweńcy po 5 wykluczen miały. Zobaczymy jak francuskie siostry bliźniaczki dźwigną to spotkanie. Na tych mistrzostwach sędziowały 1 spotkanie. Portugalia Grecja i były tam tylko 4 wykluczenia. Teraz liczę na conajmniej 2 razy tyle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2450
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Czy na stronie EHF przed meczem pojawiają się wyjściowe składy drużyn? Albo gdzieś indziej jest możliwość zdobyć takie info? Pytam, ponieważ nie znam za bardzo zawodników, bazuje tylko na statystykach i nie wiem kto tym razem dostanie więcej minut np taki Blonz z Norwegii. Z Polakami 0 bramek, z Wyspami aż 8. Zastanawiam się czy dzisiaj też będzie grać czy raczej nie. Dzieki
 
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Skipagotu ( Wyspy owcze) over 5.5 bramek @1.8 3/10 betclik ✅

Lider wyspiarzy zdobył w dwóch meczach 9 i 5 bramek. Dziś muszą zagrać bardzo szybko, w sumie inaczej nie umieją a Polaków obrona jak ser...
Rzuca też karne więc będą okazję...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3619
M 94K

michalkin

Użytkownik
Polska - Wyspy Owcze
Wyspy Owcze - 5.5 handi @3.85 fortuna
Tak jak wyżej pisał chamberlain, Wyspy Owcze z szansami na awans. Warunki jakie muszą zostać spełnione to wysokie zwycięstwo nad Polska i porażka Norwegii (też jak najwyższa). Gdyby obliczyć procent szans na spełnienie obu warunków to zapewne byłby minimalny. W tym typie widzę potencjał, przede wszystkim dlatego, że oba mecze w naszej grupie są o różnych godzinach. Wygrana Wyspiarzy podtrzyma ich szanse przynajmniej do wieczora. Jestem tego zdania, że nasi przeciwnicy będą starali się grać bardzo szybko, nie będzię mozolnego budowania akcji bo to nie będzie miało sensu. Między słupkami mamy takich bramkarzy, że praktycznie wystarczy trafić w świtało bramki, a zapisujemy gola. Mogę się mylić, ale nie wierzę w to, że w końcu gramy bez presji i zagramy lepszy handball. Na tych mistrzostwach dobitnie pokazujemy, że daleko nam do najlepszych drużyn naszego kontynentu. A czy wstydem będzie przegrana z Wyspami? Moim zdaniem nie. Patrząc nasza grę po prostu trzeba się liczyć z zerowym dorobkiem punktów w tabeli. Dziś pełna mobilizacja ze strony naszych przeciwników i uważam, że będą w stanie wykorzystać nasze słabe punkty. Dlatego pobieram najwyższe handi, które pozwoli naszym przeciwnikom myśleć o awansie z grupy.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Gruzja - Bośnia i Hercegowina

Giorg Tskhovrebadze over 5,5 goli @1,75 betfan ✅

To największa gwiazda Gruzji, a dziś mają oni realne szanse powalczyć o zwycięstwo, bo Bośnia do gigantów nie należy. Prawo rozgrywający Gruzji w tym turnieju rzucił 9 goli Holandii i 5 Szwecji. W tych meczach oddał 14 i 13 rzutów. Do tego wykonuje on karne, a dziś ich trochę powinno być. Myślę, że spokojnie Giorgi te 6 goli dziś zdobędzie, a nawet i więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2631
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
BiH - Gruzja
Gruzja wygra 2.85

Nie mam czasu na analize za 3min mecz. Uwazam, ze Gruzjii bedzie bardziej zalezec. Mimo ze Bosniacy maja wiecej jakosc to nie ma tam kolektywu, jeden za drugiego nie chce umierac. Dla Gruzjii to szansa na wygranie mecze na ME.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1705
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja- Holadnia
Typ:Holandia HC +8.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna



Hej, lecim dalej z pilka reczna. Dzis uwazam, ze kurs 9+ na Holandie postaram sie wykorzystac i pojsc w ich dodatni HC. Ostatni pojedynek, to wygrana Szwecjiz Holandia 4 bramkami. Kurs wtedy na Szwecje byl jeszcz mniejszy. Dzis uwazam, ze Holandia pokryje ten handicap, zaryzykowalbymz mniejszym HC+5.5 po kursie 2.0, ale zagram bezpiecznie z duzo wyzszym HC i sporo nizszym kursem. Szwedzi to zapewne jedni z faworytow do wygrania ME. Holandia prezentuje sie tutaj bardzo dobrze, oba spotkania pewne wygrane, nawrzucali duzo bramek, duzo gorszym druzynom niz Szwecja. Dzis mysle, ze Holendrzy beda chcieli powalczyc, i sprawdzic sie w meczu z trudnym przeciwnikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1321
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Tym razem typy trochę eksperymentalne, choć na ostatnich MŚ kobiet zdawało to egzamin. Spróbujemy to pograć na ME mężczyzn.

Dania - Portugalia
Pierwszy rzut karny - Dania
Pierwsze wykluczenie 2 minut Portugalia
Łącznie 2,64

Norwegia - Słowenie
Pierwszy rzut karny - Słowenia
Pierwsze wykluczenie 2 minut - Norwegia
Łącznie 3,8

Holandia - Szwecja
Pierwszy rzut karny - Szwecja
Pierwsze wykluczenie 2 minut - Holandia
Łącznie 2,89


Według mnie te zespoły które wytypowałem mają większe szanse na pierwsze wykluczenie, a zawsze jest jakaś szansa, że takie wykluczenie skończy się siódemką dla przeciwnika. Oczywiście to loteria, ale z kobietami zdawało egzamin. Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie dzisiaj w męskim wydaniu. Wszystkie kursy w Superbet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ladne wysokie kursy wchodzą w tym turnieju : ustrzelilem juz po czesci z wasza pomoca wegry polske i handi na holandie. Dzisiaj rzucaja mi sie w oczy typy w strone wegier , macedonii i niemcow po tych kursach patrzac na logike , co o tym myslicie ?
 
Chlopaknaopak 113,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Francja - Niemcy
Wygrana Francji
Kurs 1.78
Fortuna

Niemcy mają już zapewniony awans do dalszej fazy i mimo tego, że są gospodarzami sądzę, że nie wyjdą w pełni skoncentrowani na ten mecz. Francja po remisie ze Szwajcaria i wygrana z Macedonia musi dziś wygrać ponieważ zapewne swój mecz wygrają Helweci. Stawiam na minimalne zwycięstwo Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1158
S 72

szpak007

Użytkownik
Typu nie neguję, ale argumentacja że Niemcy nie wyjdą skoncentrowani na mecz? Punkty z tego meczu zabierane będą do następnej rundy i jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Dodatkowo Niemcy u siebie więc pełna mobilizacja. Bilans bramkowy Szwajcarów słabiutki więc i Niemcy i Francja awansują dalej. Pytanie kto zabierze ze sobą dwa bardzo ważne punkty.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Dzień dobry,
wczoraj poszedłem na przeciwko kursom wystawionym przez buki i w 100% się opłacało.
Dziś spróbuję ponownie poszukać sporych kursów, bo jak widać piłka ręczna w tej edycji mistrzostw Europy jest mocno przewrotna.

Macedonia - Szwajcaria
typ:1
@8.0 Fortuna ✅
złapałem nawet kurs 9.0
Przyznam szczerze, że naprawdę nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie. Szwajcarzy w meczu z Niemcami trafili prawie o połowę mniej bramek niż Macedończycy. Oczywiście mecz meczowi nierówny.. Jednak dzisiejsza sytuacja Macedonii jest podobna do tej naszej z wczoraj. Oni już nie grają o nic, prócz honoru. Wyjdą rozluźnieni, gdzie to Szwajcarzy będą tymi "spiętymi". Następna kwestia. Spójrzcie proszę na ostatnie mecze pomiędzy tymi ekipami. To w Macedonii "lepiej umieją w piłkę ręczną".

Serbia - Czarnogóra
typ: 2
@5.0 LVbet ✅

Tutaj także podobna sytuacja. Grupa dość mocno wyrównana, pokazują to wyniki. Serbia jeszcze ma cień szansy. Jednak Czarnogórcy to nie są chłopcy do bicia. Zetrą się ze sobą drużyny Bałkańskie. Walki na pewno nie zabraknie i śmiem doszukiwać się tutaj niespodzianki.

Islandia - Węgry
typ:2
@3.90 Betfan ✅

Węgrzy co prawda mają miejsce 1, ale przy porażce będą gorzej rozstawieni w dalszej części rozgrywek to raz. Dwa, ekipy grały ze sobą prawie równo rok temu. Kursy były wręcz identyczne. I co? Zwycięstwo Węgrów dwoma punktami...


Wymienione przeze mnie mecze to są te z serii "na styku". Ja nie widzę tego, żeby ktokolwiek dziś uzyskał jakąś dużą przewagę. Zwłaszcza, że nawet historyczne h2h, ostatnie wyniki i sama gra na to nie wskazuje. Sam bym powystawiał kursy 50/50. Dlatego też trzeba korzystać. Pobierać handi, ryzykować. Wystarczy jeden trafiony typ, żeby być na plus.
Życzę powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4125
N 362,5K

niewierny-janek

Użytkownik
Serbia - Czarnogóra
Over 7,5 kar 2-minutowych @1,77
forBET


Na zakończenie zmagań w grupie C Mistrzostw Europy dojdzie do starcia wewnątrz bałkańskiego. Serbia po remisie z Islandią i jednobramkowej porażce z Węgrami nadal liczy się w walce o awans do kolejnej fazy. By to się stało trzeba wygrać swoje spotkanie i liczyć na porażkę Islandii w meczu z Madziarami, taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Czarnogórcy zagrają już tylko o honor, ale mając za rywala Serbów, na pewno zagrają twardo i powalczą o zwycięstwo. Do tej pory przegrali dwukrotnie, ale były to niskie porażki, 2- bramkowa z Węgrami i 1-bramkowa z Islandią. Myślę, że będzie to dość defensywne spotkanie z dużą ilością fauli, nikt tutaj nie będzie odpuszczał, spodziewam się brudnej gry oraz sporo wykluczeń 2-minutowych. Serbowie do tej pory mieli 5 wykluczeń w meczu z Islandią oraz 6 wykluczeń w meczu z Węgrami. Czarnogórcy natomiast byli karani 7krotnie przeciwko Węgrom i 6krotnie przeciwko Islandii. W takim meczu linia 7,5 kar jest jak najbardziej do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2492
chamberlain 451,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ode mnie ponownie kilka typów na dzisiaj, wszystkie z godziny 18:00, choć prawdę mówiąc chodzi mi jeszcze po głowie jeden mecz z 20:30, ale to jeszcze zobaczymy.

Macedonia Północna - Szwajcaria
Andy Schmid over 5.5 bramek @ 1.85 Superbet

Szwajcaria z teoretycznymi szansami na awans dalej, tyle, że nie tylko musieliby wygrać z Macedonią, a Niemcy ograć Francję, ale też razem z Niemcami musieliby łącznie ograć swoich przeciwników różnicą +24 bramek, a więc można powiedzieć, że będzie to praktycznie niemożliwe. Ja w tym meczu zaproponuje over zawodnika, Andiego Schmida ze Szwajcarii, linia to 5.5 bramek. Podobna historia jak z Szymonem wczoraj, Andy nie pokrył tej linii w dwóch pierwszych meczach z Niemcami tylko 2 bramki na 8 rzutów, z Francją 5 bramek na 12 rzutów, więc można powiedzieć do trzech razy sztuka. Schmid kończy karierę po tych mistrzostwach, widać, że koledzy dają mu dużo rzucać i to nie zmieni się dzisiaj, bo w końcu to prawdopodobnie jego ostatni występ w reprezentacji, przeciwnik łatwiejszy niż w poprzednich meczach, więc jak dla mnie jest tu spora szansa jego overu.

Chorwacja - Rumunia
Under 60.5 bramek @ 1.84
Under 56.5 bramek @ 3.35
Fortuna

Chorwacja w bardzo dobrej sytuacji, bo tylko katastrofa pozbawi ich gry dalej, musieliby wysoko przegrać z Rumunią, a Hiszpania wygrać z Austrią jak najniżej. W każdym razie dzisiejszy mecz Chorwacja musi wygrać, no i musi trzymać kciuki za Hiszpanię, bo lepiej dalej zabrać ze sobą 2 punkty za zwycięstwo z Hiszpanią, niż 1 punkt za remis z Austrią. Uważam, że Chorwaci będą chcieli wygrać dzisiejsze spotkanie jak najmniejszym nakładem siły, a drużyna ta potrafi zagrać agresywnie w obronie. Wysokie linie na bramki spowodowane głównie wcześniejszymi spotkaniami Rumunii, którzy przegrali dwa mecze, dając rzucić sobie 31 bramek Austrii i 36 bramek Hiszpanii, jednak jak mówiłem Chorwaci raczej będą chcieli wygrać na stojąco, a Rumunii nawet w tak overowych spotkaniach trafiali tylko 24 bramki.

Serbia - Czarnogóra
Over 6.5 kar 2-minutowych @ 1.65
STS
Czarnogóra @ 5.00
Superbet

Serbia ma szansę na awans dalej, jednak Węgry muszą ograć Islandię, a Serbia Czarnogórę, ciekawą sytuację będziemy mieli, jak oba ta spotkania skończą się różnicą 1 bramki, bo wtedy Serbia będzie miała 3 punkty i 0 bilans bramkowy, tak samo Islandia, bo w tej chwili Serbowie mają bilans -1, a Islandia +1, ciekawa sytuacja bo nawet regulamin nie przewiduje takiej sytuacji. Czarnogóra bez szans na awans, ale oni tego spotkania nie odpuszczą, relacje pomiędzy tymi krajami są napięte, na dodatek Czarnogórczycy pokazali się do tej pory z bardzo dobrej strony, więc na pewno będą chcieli namieszać. Ja proponuje tu over kar, co prawda forBet ma wyższy kurs, ale też linię o 1 karę większą, dlatego decyduje się na STS i niską linię 6.5 kar. Do tej pory Czarnogóra dostała 7 kar z Węgrami i 6 kar z Islandią, zaś Serbia dostała 5 kar z Islandią i 6 kar z Węgrami, więc jak widać dzieje się w tych spotkaniach bardzo dużo. Po raz ostatni obie drużyny spotkały się ze sobą w 2020 roku, również na Mistrzostwach Europy, a sędziowie wykluczali wtedy zawodników obu drużyn aż 11 razy. Dorzucam też czysty win Czarnogóry, ta grupa jest tak wyrównana, że można spodziewać się tutaj wszystkiego, tym bardziej nie rozumiem kurs 5.00 w meczu, który jest klasycznym 50/50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5032
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
ciekawa sytuacja bo nawet regulamin nie przewiduje takiej sytuacji.
Zawsze przewiduje ;)
1. punkty
2. W przypadku gdy dwie lub trzy drużyny mają taką samą liczbę punktów, tworzona jest mała tabela uwzględniająca mecze tylko zainteresowanych zespołów. Zespoły klasyfikowane są według kolejności
- punkty
- bilans
- bramki zdobyte
- bramki stracone
- jesli daje jest wszystko na remis to losowanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +293
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Elisson over 2,5 gola @1,68 Betclic

Bardzo fajna linijka na jedną z gwiazd reprezentacji Islandii. Elisson to jeden z liderów reprezentacji Islandii. Na tym turnieju rzucił 7 goli z Serbią i 3 z Czarnogórą. On także razem z Magnussonem wykonuje karne i dziś parę szans powinien dostać. Na innych bukmacherach linia na niego wynosi 4,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja idę dzisiaj w Niemców. Nie przekonuje mnie argumentacja, że Francja musi wygrać, bo jest to argument z du.y.
Owszem, Francja ma klasowych zawodników, jak D. Mem, Remili czy Fabregas na kole, ale siłą Francji która zdobywała co się dało byli jednak bracia Karabatić czy Luc Abalo nie wspominając o Omeyerze. Ze Szwajcarią męczyli się niemiłosiernie, stracili punkt w ostatniej minucie i nie bardzo widzę ich wygraną z Niemcami.
Suche statystyki mówią, że Niemcy mają lepszą obsadę bramki, prawie 37 % do 33 % Francji, oraz lepszą skuteczność, 66% do 62% Francji. Dodatkowo mają za sobą ósmego zawodnika, czyli kibiców, a i jak to mówią, gospodarzom nawet ściany pomagają. Mecz o realne punkty, więc mój typ -

Niemcy kurs 2,8 Superbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom