>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Sagosen over 3.5 @1.85 3/10 goplusbet

Inni mają linie 4.5 z gorszym kursem.
Lider Norwegów jeżeli zagra to powinien spokojnie pokryć tą linie. Szwedzi zapewne w rezerwach i w obronie nie tak twardo jak zazwyczaj
Post automatycznie złączony:

Sagosen over 3.5 @1.85 3/10 goplusbet

Inni mają linie 4.5 z gorszym kursem.
Lider Norwegów jeżeli zagra to powinien spokojnie pokryć tą linie. Szwedzi zapewne w rezerwach i w obronie nie tak twardo jak zazwyczaj
Sagosena Nie ma w kadrze na mecz
Post automatycznie złączony:

Sagosena Nie ma w kadrze na mecz
Sorki nie wiem czy jest bo różnie podają.. jak nie ma to warto w Grondhala iść
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Węgry
Węgry @ 3.25 Superbet

Znowu na szybko i z telefonu, ale nie ma innej opcji. Ciekawe kursy mamy w spotkaniu Francji z Węgrami, aż 3.25 na Węgrów to według mnie za dużo, a chyba było wyżej, bo widziałem spadki. Cóż Francja ma już zapewniony awans, oraz pierwsze miejsce i nic tego nie zmieni, co ciekawe za to Węgry wciąż mają szansę na awans, tylko musieliby dzisiaj wygrać, a Niemcy przegrać, chociaż o to drugie raczej będzie ciężko. W każdym razie nawet Francuzom byłoby na rękę wpuścić mniej wymagających Węgrów, niż Niemców, więc nawet ta porażka jest im na rękę. Wczoraj obejrzeliśmy już dwa sensacyjnie kursowo wyniki, jednak można było się spodziewać, że Szwecja i Dania odpuści, dzisiaj tego samego można spodziewać się po Francuzach, więc atakuje win Węgrów.
 
Ostatnia edycja:
N 349,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Francja - Węgry
Węgry @3,50 (Super Kursy)
Węgry i poniżej 60,5 bramek @6,00
Superbet


Zgadzam się całkowicie z przedmówcą, że Francja ten mecz potraktuje raczej bardziej treningowo. Zapewne najlepsi zawodnicy reprezentacji Francji tacy jak Mem czy bracia Karabatic nie powąchają nawet parkietu, podobnie było np. w przypadku Pytlicka i Gidsela z Dani, którzy nawet nie usiedli na ławce rezerwowych. Szanse w większym wymiarze dostaną zmiennicy. Węgrzy natomiast wciąż walczą o półfinał, potrzebują wygranej i wpadki Niemców. W walce o strefę medalową są też Austriacy, którzy wcześniej grają swój mecz z grającą o pietruszkę Islandią. W grze jest również 3. miejsce w grupie, które daje prawo gry o 5. miejsce na ME. Może się zdarzyć tak, że wszystkie 3 zainteresowane drużyny będą miały po 6 pkt, stanie się tak gdy Austria i Węgry wygrają swoje mecze a Niemcy zremisują z Chorwacją. Ta ostatnia opcja wydaje się być najmniej prawdopodobna. Ponadto uważam, że ten mecz nie będzie miał jakoś zawrotnego tempa, spodziewam się raczej podobnego wyniku jak w wczoraj gdy pewne awansu Dania i Szwecja zagrały rezerwami i padły niskie wyniki poniżej 60 bramek. Warto się również zastanowić na underem kar 2-minutowych.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Wczoraj również udało mi się zagrać na dwóch dogów przeciwko półfinalistom, dziś podobnie jak koledzy wyżej idę w Węgrów i Austriaków ze względu na to, że ciągle o coś walczą. Akurat kalendarz spotkań się tak ułożył, że kazdy kolejny mecz będzie o coś więc ja od siebie zaproponuje ako:

Węgry @3,25
Austria @2,7
Niemcy -3,5 @1,6

AKO 14.04 Superbet

Węgry już opisane, Austria dobrze walczy na tym turnieju, nadal ma tutaj jeszcze o co walczyć, nie wiem natomiast czy w kontekście kwali do IO Islandii będzie tutaj zależało na zwycięstwie, jeśli ktoś ogarnia temat to może się do tego odnieśc. Natomiast kurs na Austrię zachęcający. Niemcy u siebie, jak trzeba sędziowie pomagają i pewnie dziś będzie podobnie. Chorwacja po wysokiej wygranej z Hiszpanią przygasła i przetrąbiła kolejne swoje szanse, dziś gra o nic, a chyba nawet ktoś tutaj pisał, że przegrana jest dla nich lepsza w kontekście kwali do IO więc Niemcy powinni to wziać na spokojnie i kilkoma bramkami kontrolować spotkanie

Jeszcze można w Fortunie zestawić kupon

Austria i -61,5 @4,4
Węgry i -60.5 @5

AKO @22
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Wczoraj ze strzelcami mogło pójść lepiej. Dzisiaj próbujemy drużyny które o coś jeszcze walczą. Na pierwszy ogień Austria i Hutecek który w większości meczów pokrywał linię. W poprzednich meczach linia była 3.5, dzisiaj o jeden gol więcej, ale myślę że warto spróbować. W StS jest linia 3.5 po 1.5.

Austria-Islandia
L.Hutecek over 4.5 2.0⛔
R. Weber over 4.5 1.95✅️

Francji nie ruszam bo nie wiadomo kto ile minut dostanie.
Francja-Węgry
G. Ancsin over 3.5 1.65✅️

Na koniec Niemcy-Chorwacja.
J. Koster over 3.5 1.65⛔
 
Ostatnia edycja:
T 2,8K

tvgun91

Użytkownik
Francja - Węgry
Węgry @ 3.25 Superbet

Znowu na szybko i z telefonu, ale nie ma innej opcji. Ciekawe kursy mamy w spotkaniu Francji z Węgrami, aż 3.25 na Węgrów to według mnie za dużo, a chyba było wyżej, bo widziałem spadki. Cóż Francja ma już zapewniony awans, oraz pierwsze miejsce i nic tego nie zmieni, co ciekawe za to Węgry wciąż mają szansę na awans, tylko musieliby dzisiaj wygrać, a Niemcy przegrać, chociaż o to drugie raczej będzie ciężko. W każdym razie nawet Francuzom byłoby na rękę wpuścić mniej wymagających Węgrów, niż Niemców, więc nawet ta porażka jest im na rękę. Wczoraj obejrzeliśmy już dwa sensacyjnie kursowo wyniki, jednak można było się spodziewać, że Szwecja i Dania odpuści, dzisiaj tego samego można spodziewać się po Francuzach, więc atakuje win Węgrów.
Nie jest przypadkiem tak, że w przypadku takiej samej ilości punktów zdobytych przez Austrię i Węgry wyżej będzie Austria? Bo w bezpośrednim spotkaniu ograli Węgrów?
Popieram granie na Austrię i Węgry tylko pytam po prostu dla informacji. Jeżeli mam rację to Austriacy wygrywając zapewniają sobie granie o 5 miejsce i nadzieję na półfinał w przypadku porażki Niemców.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Austria - Islandia

Powiem szczerze, że Austria ten turniej rozgrywa rewelacyjnie i ze sporymi szansami na awans do półfinału jednak no nie ma się co oszukiwać to Niemcy są głównymi faworytami patrząc na ich sytuacje w tabeli bo grają z Chorwacją, która będzie chciała przegrać.
Islandia już bez szans ale właśnie liczę na to, że zagrają bez presji dobrze w ataku bo z Austrią trzeba narzucać sporo bramek aby wygrać. Austria tylko 1 porażka na tych ME z Francją ostatnia gdzie także grali naprawdę dobrze a tak to remisy z Hiszpanią, Niemcami, Chorwacją czy wygrana 1 golem z Węgrami.
Obie drużyny przed ME grały ze sobą w meczu towarzyskim 2krotnie i 2krotnie to Islandia była drużyną lepszą wygrywając 33:28 i 37:30 i dziś właśnie liczę na powtórkę bo skład mają dużo lepszy niż Austria - może niezbyt trafili z formą ale potencjał mają niesamowity.

Islandia + powyżej 61,5 3,55 Fortuna
 
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Francja - Węgry
Węgry @ 3.25 Superbet

Znowu na szybko i z telefonu, ale nie ma innej opcji. Ciekawe kursy mamy w spotkaniu Francji z Węgrami, aż 3.25 na Węgrów to według mnie za dużo, a chyba było wyżej, bo widziałem spadki. Cóż Francja ma już zapewniony awans, oraz pierwsze miejsce i nic tego nie zmieni, co ciekawe za to Węgry wciąż mają szansę na awans, tylko musieliby dzisiaj wygrać, a Niemcy przegrać, chociaż o to drugie raczej będzie ciężko. W każdym razie nawet Francuzom byłoby na rękę wpuścić mniej wymagających Węgrów, niż Niemców, więc nawet ta porażka jest im na rękę. Wczoraj obejrzeliśmy już dwa sensacyjnie kursowo wyniki, jednak można było się spodziewać, że Szwecja i Dania odpuści, dzisiaj tego samego można spodziewać się po Francuzach, więc atakuje win Węgrów.
Nie zgodzę się co do teorii, że Francuzi woleli by wpuścić Węgrów do półfinału choćby to zależało tylko od tego meczu. Wiemy, że Dania jest głównym faworytem i lepiej dla Francji jest wpuścić Niemców do półfinału bo przy dniu konia i własnej publiczności tylko oni mogli by ostro powalczyć z Danią i jej ew nie wpuścić do finału. Wiadomo, że Węgry i Austria zostały by łatwo zaorane przez Duńczyków. Ot taka moja teoria :)
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Wczoraj ze strzelcami mogło pójść lepiej. Dzisiaj próbujemy drużyny które o coś jeszcze walczą. Na pierwszy ogień Austria i Hutecek który w każdym meczu pokrywał linię.
Austria-Islandia
L.Hutecek over 4.5 2.0
R. Weber over 4.5 1.95

Francji nie ruszam bo nie wiadomo kto ile minut dostanie.
Francja-Węgry
G. Ancsin over 3.5 1.65

Na koniec Niemcy-Chorwacja.
J. Koster over 3.5 1.65
Hutecek w każdym meczu pokrywal linie?
Z Chorwacja 4 bramki, z Hiszpania 3 bramki, z Niemcami 3 bramki także chyba lekko analiza bajkowa
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Hutecek w każdym meczu pokrywal linie?
Z Chorwacja 4 bramki, z Hiszpania 3 bramki, z Niemcami 3 bramki także chyba lekko analiza bajkowa
Ok źle sprecyzowałem. Pokrywał linie które były na niego wystawione. W poprzednich spotkaniach były linie 3.5 a akurat w meczu z Hiszpanią i Niemcami nie grałem tego, więc mogłem wprowadzić kogoś w błąd. W meczu z Chorwacją linia była 3.5 więc polecam się upewnić zanim kogoś skrytykujesz. Dzięki za czujność. Już poprawiam
 
N 349,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Ok źle sprecyzowałem. Pokrywał linie które były na niego wystawione. W poprzednich spotkaniach były linie 3.5 a akurat w meczu z Hiszpanią i Niemcami nie grałem tego, więc mogłem wprowadzić kogoś w błąd. W meczu z Chorwacją linia była 3.5 więc polecam się upewnić zanim kogoś skrytykujesz. Dzięki za czujność. Już poprawiam
Raczej twoją rolą jest napisać "analizę" tak by była dla wszystkich zrozumiała. Poza tym jeżeli do tej pory nie rzucił więcej niż 4 bramki to jakie są wg Ciebie argumenty że zrobi to teraz? Słaby argument, że pokrywał linie jakie były na niego wystawiane, to teraz też to zrobi, tylko te linie wcześnie były niższe.

Pozostali gracze: Weber over 4,5 Ancsin over 3,5 Koster over 3,5 jakie argumenty?
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Raczej twoją rolą jest napisać "analizę" tak by była dla wszystkich zrozumiała. Poza tym jeżeli do tej pory nie rzucił więcej niż 4 bramki to jakie są wg Ciebie argumenty że zrobi to teraz? Słaby argument, że pokrywał linie jakie były na niego wystawiane, to teraz też to zrobi, tylko te linie wcześnie były niższe.

Pozostali gracze: Weber over 4,5 Ancsin over 3,5 Koster over 3,5 jakie argumenty?
Nie rzucił wiecej? Sprawdź najpierw zanim coś napiszesz. Z Francją 6 bramek z Węgrami 6 z Rumunią 5.
Weber 4,6,4,6,5
Ancsin 6,3,4,4,1
Koster 8,3,4,3,3,
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ok źle sprecyzowałem. Pokrywał linie które były na niego wystawione. W poprzednich spotkaniach były linie 3.5 a akurat w meczu z Hiszpanią i Niemcami nie grałem tego, więc mogłem wprowadzić kogoś w błąd. W meczu z Chorwacją linia była 3.5 więc polecam się upewnić zanim kogoś skrytykujesz. Dzięki za czujność. Już poprawiam
Tragedia człowieku szkoda że nie można Ci dać - bo po pierwsze skoro tu wchodzę i czytam i teraz widzę jakie bzdury pisałeś, a nie mailem czasu sprawdzić czy pokrywał - po prostu pobrałem i są cyrki jak widać. Czegoś nie wiesz to nie pisz bo robisz z ludzi durni a przy okazji oszukujesz samego siebie i innych
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Tragedia człowieku szkoda że nie można Ci dać - bo po pierwsze skoro tu wchodzę i czytam i teraz widzę jakie bzdury pisałeś, a nie mailem czasu sprawdzić czy pokrywał - po prostu pobrałem i są cyrki jak widać. Czegoś nie wiesz to nie pisz bo robisz z ludzi durni a przy okazji oszukujesz samego siebie i innych
Nie wiem czy wiesz ale nie mam wpływu na to czy typ wejdzie czy nie. Druga sprawa jesli juz czytasz to czytaj wszystko. Hutecek pokrył linię w 3/6 spotkań a koledze wyżej też nie chciało się sprawdzic.To były propozycje typów warte zagrania według mnie a skoro pobierasz bezrefleksyjnie a później masz do kogoś pretensje to gratuluję. Ja też zagrałem i nie weszło. Trudno taka jest bukmacherka. Linie pokrywał w większości spotkań, ale były 3.5. Dzisiaj nie wyszedl mecz Austriakom. Gole Webera weszły. Szkoda,że sam nie wrzucasz swoich propozycji. Nie chce się wogole wrzucać tu nic jak zaraz jest tylko krytyka.
 
Ostatnia edycja:
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Tak patrząc na spokojnie to kurs na Chorwatów robi się powoli abstrakcyjny - 7. Tutaj na pewno nie ma takiej różnicy, tak dla porównania na Chorwatów z Hiszpanami był kurs w okolicach 4, z Francją w okolicach 5. Ja rozumiem, że Chorwacja już nie ma szans na awans, ale to nie jest tak, że się w cudzysłowie położą na boisku, tutaj cała presja będzie po stronie Niemiec jeśli Węgrzy wygrają z Francją. Można obserwować mecz Węgrów, jeśli wygrają, to kurs na Chorwatów kosmicznie przesadzony. Tak dla porównania wcześniejszy mecz Islandii i Austrii, Islandczycy też niby nie grali o nic, a zagrali na swoim poziomie i wygrali, nie chce mi się wierzyć, że Chorwaci nie powalczą.
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Tak patrząc na spokojnie to kurs na Chorwatów robi się powoli abstrakcyjny - 7. Tutaj na pewno nie ma takiej różnicy, tak dla porównania na Chorwatów z Hiszpanami był kurs w okolicach 4, z Francją w okolicach 5. Ja rozumiem, że Chorwacja już nie ma szans na awans, ale to nie jest tak, że się w cudzysłowie położą na boisku, tutaj całą presja będzie po stronie Niemiec jeśli Węgrzy wygrają z Francją. Można obserwować mecz Węgrów, jeśli wygrają, to kurs na Chorwatów kosmicznie przesądzony. Tak dla porównania wcześniejszy mecz Islandii i Austrii, Islandczycy też niby nie grali o nich, a zagrali na swoim poziomie i wygrali, nie chce mi się wierzyć, że Chorwaci nie powalczą.
Chorwacja wygrywa nie ma szans na awans na Igrzyska Olimpijskie. Przegrywa ma szansę na Igrzyska. Typuje nie neguje czysto sportowo ale moim zdaniem chyba będą chcieli mieć szanse na IO.
A kolega tam z góry niech się opanuje bo napisałeś analizę zła na temat hutecka i wyjaśniłem że błąd mass w analizie
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Niemcy - Chorwacja
Under 59.5
Kurs: 2,40
Fortuna ✅


Mecz o pietruszke dla Chorwatow. W czasie pisania tego typu, Francja prowadzi z Wegrami do polowy. Strasznie slabo Chorwaci pokazali sie na tych ME. Niemcy nie zachwycaja, ale sa w grze o awans. Ja zaryzykuje I pogram tutaj under bramek. Typ ryzykowny, podkreslam. Widza mi sie dwa scenariusze na ten mecz. Nic nie odkrylem, albo szybkie prowadzenie Niemiec I wysoki over, albo Chorwaci beda chcieli pozegnac sie z turniejem z klasa I mecz bedzie zaciety. Wtedy widzi mi sie under. Chorwaci z Francja pokazali, ze potrafia grac szybki handball. Niemcy faworytami, choc wg mnie nie graja nic specjalnego, slabosc pozostalych druzyn utrzymala ich w walce o awans. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1591
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Chorwacja wygrywa nie ma szans na awans na Igrzyska Olimpijskie. Przegrywa ma szansę na Igrzyska. Typuje nie neguje czysto sportowo ale moim zdaniem chyba będą chcieli mieć szanse na IO.
A kolega tam z góry niech się opanuje bo napisałeś analizę zła na temat hutecka i wyjaśniłem że błąd mass w analizie
Ale to już chyba nie obowiązuje, bo Austria odpadła, a to ona mogła jedynie zablokować Chrowatów. Obecnie wynik meczu nie ma żadnego znaczenia, bo awans bezpośredni z ME uzyska i tak ktoś kto już ma także kwalikacje na turniej więc albo niemcy, albo Szwedzi i jedna z nich pójdzie na Io i zwalnia miejsce dla Chorwatów. Więc ten mecz już tak naprawdę o nic
Post automatycznie złączony:

Pytanie czy tu pójdzie wodza fantazji i luz w obronie, ja spróbuję Chorwatów over 30,5 za @2.6
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom