>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Niemcy - Chorwacja
Typ: remis
Kurs:
10
Bukmacher: williamhill
CHyba się umówili na remis ale tylko do przerwy.O tym nie pomyślałem

Mecz wygląda na to że o pietruszkę , ale taki mecz to dla trenerów zawsze okazja by coś wypróbować , przetrenować , komuś dać szansę do pokazania swoich możliwości itd.Pietruszka to jeden mały argumę za remisem ale mam jeszcze jeden,W h2h ostatnie 4 starcia tych drużyn to zwycięstwa jednym golem.Niewiele widziałem z tych mistrzostw raczej tylko fragmęty ale wrzucę kurs 10 z tego meczu w 2 wyważone kupony za drobne.Żadnej głębi w tym typie nie ma.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej napisał będzie pewnie testowanie różnych rozwiazan wiec ja jeszcze zaproponuje gol bramkarza za @4.5 z Superbet.

Możliwe że będą próby gry bez bramkarza nawet bez kar żeby sprawdzić taka możliwość. Szwedzi wczoraj tak trochę probowali grac 7 w polu
 
Otrzymane punkty reputacji: +365
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Francja - Szwecja
Francja -1,5 @2,15
Superbet


Przed nami decydująca faza Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. O finał zagrają Francuzi ze Szwedami oraz Dania z Niemcami. Ten pierwszy półfinał wydaje się być bardziej wyrównany i tak też wskazują na to kursy. Jak dla mnie po tym co zobaczyłem do tej pory, to faworytem półfinału jak i całych mistrzostw jest reprezentacja Francji. Mają oni mocny i bardzo wyrównany skład. Kurs 1,8 na czyste zwycięstwo Francuzów jaki proponuje Superbet to bardzo atrakcyjny kurs. Zapewne im bliżej meczu, tym będzie spadał. Oczywiście nie jest tak, że Szwecja odda ten mecz bez walki, zapewne postawią trudne warunki i Francja będzie się musiała mocno spiąć. To ostatnie ME dla Nikoli Karabaticia, więc pewnie będzie chciał je zakończyć w finale. Na ostatnich ME obie ekipy również zmierzyły się ze sobą w półfinale, wtedy górą byli Szwedzi wygrywając 33:34. Teraz Francuzi będą chcieli się zrewanżować i zameldować w finale. Przytoczę jeszcze mecz z zeszłego roku, gdzie obie ekipy mierzyły się w półfinale MŚ i tym razem wygrała Francja 31:26. Myślę, że tym razem Trójkolorowi wygrają 2-3 bramkami.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Najlepszy strzelec turnieju:
Dika Mem @ 41.00 Betfan

1. Martim Costa - 54 bramki
2. Rutger ten Velde - 45 bramek
3. Juri Knorr - 43 bramki
4. Mathias Gidsel - 42 bramki
5. Mykola Bilyk - 41 bramek
5. Dika Mem - 41 bramek

Tak obecnie prezentuje się pierwsza piątka najlepszych strzelców tegorocznych Mistrzostw Europy, chociaż można nazwać to szóstką, bo mamy dwóch zawodników na jednej pozycji. Costa, ten Velde i Bilyk nie poprawią już swoich wyników. Knorr, Gidsel i Mem mają jeszcze na to szanse, a jak przedstawiają się kursy w Betfan?

1. Mathias Gidsel @ 1.66
2. Martim Costa @ 3.75
3. Juri Knorr @ 4.50
4. Dika Mem @ 41.00

Zdecydowanym faworytem Gidsel, w sumie nie ma się czemu dziwić, jako jedyny na swój dorobek strzelecki potrzebował 6 spotkań, w przeciwieństwie do reszty kolegów, którzy uzyskali swoje wyniki po 7 spotkaniach. Mathias jest naprawdę niesamowity, rzuca z bardzo wysoką skutecznością 84%, przeglądając pierwszą trzydziestkę znalazłem tylko dwóch zawodników rzucających z wyższą skutecznością, Fabregasa i Sostaricia, aczkolwiek można powiedzieć, że oni przez swoje pozycje mają trochę "łatwiej", na dodatek Sostarić wykonywał rzuty karne, czego Gidsel w swojej drużynie nie robi, warto też wspomnieć, że to on właśnie został królem strzelców na poprzednich Mistrzostwach Świata, jednak moim zdaniem ten kurs na niego jest trochę przesadnie niski. Jesteśmy na etapie mistrzostw, gdzie została sama czołówka i już tak łatwo o bramki nie będzie, druga sprawa nie zagrał w meczu ze Słowenią, chociaż mógł jeszcze bardziej wyśrubować swój wynik, co tylko pokazuje, że bardziej zależy mu na wyniku drużyny, niż indywidualnej nagrodzie. Dania gra półfinał z Niemcami, gdzie są zdecydowanymi faworytami, ale nie zapominajmy, że Niemcy są gospodarzami i sędziowie będą pomagać. Dodatkowo w marcu ubiegłego roku obie drużyny zagrały ze sobą dwa spotkania w ramach EHF Euro Cup, oba wygrane przez Danię, ale Gidsel rzucał w nich tylko 3 bramki na 6 rzutów, oraz 4 bramki na 6 rzutów, nie twierdzę, że teraz historia się powtórzy, bo patrząc na jego wyczyny tak mała ilość bramek byłaby wielkim zaskoczeniem, ale też może być coś na rzeczy, że te Niemcy mu po prostu nie leżą.

Zastanawiający jest też kurs na Knorra, bukmacherzy przewidują, że nie dałby rady pokonać lub zrównać się bramkami z Costą, do którego traci raptem 11 bramek, a przecież ten zawodnik ciągnie grę Niemców, rzuca nawet jak mu nie wychodzi, przeciwko Francji oddał aż 16 rzutów, z czego tylko połowa zamieniła się w bramki. We wspomnianych dwóch spotkaniach z Danią rzucał 5 bramek na 11 rzutów, oraz 9 bramek na 13 rzutów.

Oczywiście oba przypadki opisywałem patrząc tylko na półfinały, a przecież zostanie jeszcze mecz finałowy lub o 3 miejsce, ale w każdym razie każdy z tych zawodników rozegra jeszcze po 2 spotkania.

Jednak największym nieporozumieniem dla mnie jest kurs na Mema, tu mamy jakieś 1.66, czy 4.50, a na Dikę nagle 41.00, ogromna różnica, a przecież w ilości bramek ustępuje jedynie.. 2 bramkami Knorrowi i 1 bramką Gidselowi. Kompletnie nie rozumiem tak dużych dysproporcji kursowych, zgadzam się z twierdzeniem, że Gidsel jest faworytem do zdobycia korony strzelców, zgadzam się z twierdziem, że Knorr ma większe szanse na triumf niż Dika, ale te kursy to jedna wielka przesada. Dika rzuca też na wysokiej skuteczności, no i rzuca bardzo mocno, co ciekawe choć zajmuje na parkiecie tą samą pozycję co Gidsel, to obaj zawodnicy różnią się znacząco, Mathias ma szerszy wachlarz możliwości, Dika to zawodnik, który lubi rzucić z daleka, z 9 metra zdobył aż 26 bramek ze swojego całego dorobku bramkowego. Dodatkowo mecz Francji ze Szwecją zapowiada się na bardziej overowe spotkanie, oraz wyrównane, niż Niemcy z Danią, więc będzie szansa, żeby to jedno spotkanie zrobiło różnicę, tym bardziej, że jeśli naprawdę mecz Danii z Niemcami będzie wyglądał tak jak sugerują kursy, to będzie szansa, że Gidsel będzie oszczędzany.

Typ oczywiście bardziej for fun, pokazujący trochę absurd wystawionych kursów, faza pucharowa rządzi się własnymi prawami, czuję, że Costę jest w stanie wyprzedzić nawet więcej niż jeden zawodnik, a te różnicę pomiędzy Gidselem, Knorrem i Memem są tak małe, że jeszcze wszystko może się wydarzyć, na pewno nie dawałbym tu kursu 41.00 na Francuza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
S 1,2K

saek

Użytkownik
Najlepszy strzelec turnieju:
Dika Mem @ 41.00 Betfan

1. Martim Costa - 54 bramki
2. Rutger ten Velde - 45 bramek
3. Juri Knorr - 43 bramki
4. Mathias Gidsel - 42 bramki
5. Mykola Bilyk - 41 bramek
5. Dika Mem - 41 bramek

Tak obecnie prezentuje się pierwsza piątka najlepszych strzelców tegorocznych Mistrzostw Europy, chociaż można nazwać to szóstką, bo mamy dwóch zawodników na jednej pozycji. Costa, ten Velde i Bilyk nie poprawią już swoich wyników. Knorr, Gidsel i Mem mają jeszcze na to szanse, a jak przedstawiają się kursy w Betfan?

1. Mathias Gidsel @ 1.66
2. Martim Costa @ 3.75
3. Juri Knorr @ 4.50
4. Dika Mem @ 41.00

Zdecydowanym faworytem Gidsel, w sumie nie ma się czemu dziwić, jako jedyny na swój dorobek strzelecki potrzebował 6 spotkań, w przeciwieństwie do reszty kolegów, którzy uzyskali swoje wyniki po 7 spotkaniach. Mathias jest naprawdę niesamowity, rzuca z bardzo wysoką skutecznością 84%, przeglądając pierwszą trzydziestkę znalazłem tylko dwóch zawodników rzucających z wyższą skutecznością, Fabregasa i Sostaricia, aczkolwiek można powiedzieć, że oni przez swoje pozycje mają trochę "łatwiej", na dodatek Sostarić wykonywał rzuty karne, czego Gidsel w swojej drużynie nie robi, warto też wspomnieć, że to on właśnie został królem strzelców na poprzednich Mistrzostwach Świata, jednak moim zdaniem ten kurs na niego jest trochę przesadnie niski. Jesteśmy na etapie mistrzostw, gdzie została sama czołówka i już tak łatwo o bramki nie będzie, druga sprawa nie zagrał w meczu ze Słowenią, chociaż mógł jeszcze bardziej wyśrubować swój wynik, co tylko pokazuje, że bardziej zależy mu na wyniku drużyny, niż indywidualnej nagrodzie. Dania gra półfinał z Niemcami, gdzie są zdecydowanymi faworytami, ale nie zapominajmy, że Niemcy są gospodarzami i sędziowie będą pomagać. Dodatkowo w marcu ubiegłego roku obie drużyny zagrały ze sobą dwa spotkania w ramach EHF Euro Cup, oba wygrane przez Danię, ale Gidsel rzucał w nich tylko 3 bramki na 6 rzutów, oraz 4 bramki na 6 rzutów, nie twierdzę, że teraz historia się powtórzy, bo patrząc na jego wyczyny tak mała ilość bramek byłaby wielkim zaskoczeniem, ale też może być coś na rzeczy, że te Niemcy mu po prostu nie leżą.

Zastanawiający jest też kurs na Knorra, bukmacherzy przewidują, że nie dałby rady pokonać lub zrównać się bramkami z Costą, do którego traci raptem 11 bramek, a przecież ten zawodnik ciągnie grę Niemców, rzuca nawet jak mu nie wychodzi, przeciwko Francji oddał aż 16 rzutów, z czego tylko połowa zamieniła się w bramki. We wspomnianych dwóch spotkaniach z Danią rzucał 5 bramek na 11 rzutów, oraz 9 bramek na 13 rzutów.

Oczywiście oba przypadki opisywałem patrząc tylko na półfinały, a przecież zostanie jeszcze mecz finałowy lub o 3 miejsce, ale w każdym razie każdy z tych zawodników rozegra jeszcze po 2 spotkania.

Jednak największym nieporozumieniem dla mnie jest kurs na Mema, tu mamy jakieś 1.66, czy 4.50, a na Dikę nagle 41.00, ogromna różnica, a przecież w ilości bramek ustępuje jedynie.. 2 bramkami Knorrowi i 1 bramką Gidselowi. Kompletnie nie rozumiem tak dużych dysproporcji kursowych, zgadzam się z twierdzeniem, że Gidsel jest faworytem do zdobycia korony strzelców, zgadzam się z twierdziem, że Knorr ma większe szanse na triumf niż Dika, ale te kursy to jedna wielka przesada. Dika rzuca też na wysokiej skuteczności, no i rzuca bardzo mocno, co ciekawe choć zajmuje na parkiecie tą samą pozycję co Gidsel, to obaj zawodnicy różnią się znacząco, Mathias ma szerszy wachlarz możliwości, Dika to zawodnik, który lubi rzucić z daleka, z 9 metra zdobył aż 26 bramek ze swojego całego dorobku bramkowego. Dodatkowo mecz Francji ze Szwecją zapowiada się na bardziej overowe spotkanie, oraz wyrównane, niż Niemcy z Danią, więc będzie szansa, żeby to jedno spotkanie zrobiło różnicę, tym bardziej, że jeśli naprawdę mecz Danii z Niemcami będzie wyglądał tak jak sugerują kursy, to będzie szansa, że Gidsel będzie oszczędzany.

Typ oczywiście bardziej for fun, pokazujący trochę absurd wystawionych kursów, faza pucharowa rządzi się własnymi prawami, czuję, że Costę jest w stanie wyprzedzić nawet więcej niż jeden zawodnik, a te różnicę pomiędzy Gidselem, Knorrem i Memem są tak małe, że jeszcze wszystko może się wydarzyć, na pewno nie dawałbym tu kursu 41.00 na Francuza.
Musiała się literówka wkraść i zamiast 11 dali 41 :)
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
kuponu nie ma bo Ci poprostu nie przyjeli zakladu bo poszedl do akceptacji
Przez wlasnie takie limity na kontach i zaklady do akceptacji buki polskie zaraz wywalaja z oferty dane zdarzenia
 
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Kto wygra Mistrzostwa Europy?
Francja @3,95
forBET


Ciekawy kurs w forbet na zwycięstwo Francji jeszcze przed półfinałami. Buki mocno faworyzują Danię, mają oni łatwiejszego rywala w półfinale, ale nie grał bym ich po kursie 1,6. Francja ma rywala trudniejszego w półfinale, gdyż grają ze Szwecją, w przypadku awansu do finału kurs pewnie spadnie w granicach 2,5. A dla mnie finał Francja - Dania jest bardziej 50/50. Oczywiście może się tak zdarzyć, że Dania do finału nie awansuje, wtedy szanse Francji na końcowy triumf będą większe. Na pewno w tym typie jest spore value i ja to gram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1561
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Wegry - Slowenia
Slovenia wygra
Kurs: 2.17
Forbet


Hej dzis w meczu o 5te miejsce zagraja wg mnie wygrani tych ME. Obie druzyny zagraly dobre mecze, pozostawiajac w tyle bardziej renomowane druzyny. Mysle, ze Wegry juz odczuwaja ten turniej w nogach. Stawiam na zwyciestwo Slowenii, choc lekko faworyzowani sa Wegrzy. Ja mam inne zdanie I mysle, ze to Slowenia zajmie 5msc. Kadra lepsza ma Slowenia, to bez dwoch zdan, lecz kadra nie wygrywa meczow w pilce recznej reprezentacyjnej. Tutaj liczy sie druzyna, zaangazowanie. Ten turniej byl pelen niespodzianek tak samo jak ostatni. Mecz ten nie da medal, ale pozwoli zakonczyc turniej z 5tym miejscem, bardzo istotnym jesli chodzi o punkty do rankingu. Powodzenia.
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Szwecja
Ludovic Fabregas over 3.5 bramek @ 1.55
Nicolas Tournat over 1.5 bramek @ 1.75
Superbet
Albin Lagergen over 2.5 bramek @ 1.85
Fortuna

niesamowity mecz, jednak niestety tutaj na minus

Francja faworytem, jednak nie można zapominać, że Szwecja to silna drużyna, może nie idzie im jakoś specjalnie na tym turnieju, ale przeciwko Danii potrafili pokazać się z bardzo dobrej strony, sprawiając im duże problemy, dlatego typowanie wyniku sobie odpuszczę. Ode mnie propozycje na overy kilku zawodników, zaczniemy od graczy Francji. Linia na Ludovica Fabregasa to 3.5 bramki, zaś na Nicolas Tournata 1.5 bramek, obaj zawodnicy to obrotowi, Fabregas to ważne ogniwo w ataku, drugi najlepszy strzelec w drużynie po Memie, ma na swoim koncie 32 bramki na 36 oddanych rzutów, więc jego skuteczność to aż 88.89%. U większości buków znajdziemy linie 4.5 bramek z wyższymi liniami, ja atakuje niższą, pokrył ją 4 razy w 7 meczach, w pozostałych 3 meczach kończył spotkania z 3 bramkami na koncie, więc za każdym razem było blisko. Na Tournata nie ma za bardzo linii, jednak Superbet wychylił się z niską propozycją na minimum 2 bramki, Nicolas daleko w klasyfikacji strzelców Francji, ale gdy już dostaje okazje zazwyczaj ją wykorzystuje, ma na swoim koncie 15 bramek na 17 rzutów, podaną linię przekraczał 5 razy na 7 spotkań, nie przekraczał jej w meczu ze Szwajcarią, gdzie nie oddał żadnego rzutu, oraz z Austrią, gdzie oddał jeden rzut, który zamienił na bramkę. Ostatni over na Lagergena, kolejna bardzo niska linia, Albin to 5 strzelec w drużynie Szwecji, chociaż Sandell i Claar znajdujący się nad nim mają tylko 1 bramkę więcej. Linię przekraczał 4 razy na 7 spotkań, chociaż w ostatnim meczu z Norwegią był oszczędzany, więc można nazwać to 6 spotkaniami, przede wszystkim dobrze wyglądał przeciwko Danii, gdzie rzucił 6 bramek na 9 rzutów, a więc przeciwko najtrudniejszemu przeciwnikowi Szwecji. Francja ze Szwecją czwarty rok z rzędu spotykają się ze sobą w półfinale wielkiej imprezy, w 2023 roku były to Mistrzostwa Świata, w 2022 roku Mistrzostwa Europy i w 2021 znowu w Mistrzostwach Świata, a powyżsi zawodnicy w tamtych spotkaniach trafiali:

2023:

- Fabregas 6 bramek
- Tournat 4 bramki
- Lagergen 2 bramki

2022:

- Fabregas 5 bramek
- Tournat 1 bramka
- Lagergen 3 bramki

2021:

- Fabregas 3 bramki
- Tournat 2 bramki
- Lagergen 3 bramki
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Pojedynek na bramki:
Dania - Francja

Francja @ 2.83
Francja lub remis @ 2.25
Remis @ 11.00
Fortuna

Z dzisiejszych spotkań rzucił mi się jeszcze pojedynek na bramki pomiędzy Danią i Francją, zdecydowanym faworytem Duńczycy na których kurs to 1.50, zdecydowanie większy kurs mamy na Francję, aż 2.83, a że mecz Francji według mnie zapowiada się na bardziej overowe spotkanie, idę więc w stronę Francji. Francuzi rzucają większą ilość bramek niż Duńczycy, choć skuteczność mają niższą. Liczba ich bramek wygląda naprawdę imponująco:

- 39 bramek przeciwko Macedonii Północnej
- 26 bramek przeciwko Szwajcarii
- 33 bramki przeciwko Niemcom
- 34 bramek przeciwko Chorwacji
- 39 bramek przeciwko Islandii
- 33 bramki przeciwko Austrii
- 35 bramek przeciwko Węgrom

Oprócz jednej wpadki ze Szwajcarią, a więc jedyne spotkanie, które Francji nie udało się wygrać, w pozostałych spotkaniach regularnie przekraczali linię ponad 30 bramek, bardzo dobrze wyglądają przede wszystkim 33 bramki przeciwko gospodarzom, 39 bramek przeciwko Islandii, którą bukmacherzy przed turniejem widzieli w czołówce, oraz 35 bramek przeciwko Węgrom, w meczu w którym nie grali kompletnie o nic. Duńczycy za to trafiali:

- 23 bramki przeciwko Czechom
- 40 bramek przeciwko Grecji
- 37 bramek przeciwko Portugalii
- 39 bramek przeciwko Holandii
- 28 bramek przeciwko Szwecji
- 29 bramek przeciwko Norwegii
- 25 bramek przeciwko Słowenii

Rzucają się w oczy słabsi przeciwnicy, przede wszystkim w grupie, a i tak rzucali tylko 23 bramki Czechom, czy 29 bramek Norwegii, bardzo niski wynik ze Słowenią nie biorę za bardzo pod uwagę, bo Duńczycy ten mecz kompletnie odpuścili.

Kolejna sprawa to fakt, że Duńczycy grają z Niemcami, a więc gospodarzami, sędziowie mogą im trochę przeszkadzać, a i publiczność jest po stornie Niemców, nie mówię, że to w 100% wpłynie na ich grę, jednak do tej pory pokazali, że przeciwko mocniejszym drużynom nie trafiają aż tak dużo bramek. W tym roku obie drużyny zagrały ze sobą dwa mecze, w których Dania rzucała 30 i 28 bramek, do wcześniejszych spotkań nie wracam, bo kolejne już z 2018 roku. Dla porównania Francuzi we wspomnianych wyżej trzech ostatnich dużych imprez przeciwko Szwedom rzucali (zaczynając od najmłodszego meczu) 31, 33 i 26 bramek.

Fortuna wyjściowe linie na Danię i Francję w swoich spotkaniach ustawiła na takim samym poziomie 30.5 bramek, jednak u Danii mamy kurs 1.75, zaś u Francji 1.96, różnica raptem 0.21, a w pojedynku bramkowym mamy 1.50 do 2.83, ciekawie wygląda też kurs na taką samą ilość bramek, bo wynosi aż 11.00, a sam bukmacher ocenia, że może być bardzo blisko.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Francja - Szwecja
Powyżej 56.5 bramek
Fortuna @1.41
Aktualna forma ofensywną obu drużyn jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem również tracą dużo bramek, faworytem spotkania są francuzi, a ich ostatnie 5 meczy na tych mistrzostwach świata kończyły się następująco:
Francja 33:30 Niemcy
Francja 34:32 Chorwacja
Francja 39:32 Islandia
Francja 33:28 Austria
Francja 35:32 Węgry
Czyli we wszystkich wymienionych wyżej meczach padało grubo ponad 56 bramek, zaś po stronie Szwecji wygląda to już gorzej ale nadal przyzwoicie. Według mnie Francuzi ten mecz zwyciężą ale będzie to bardzo wyrównany mecz obfitujący w dużą liczbę bramek.w bezpośrednich starciach 7:3 dla trójkolorowych.
 
Ostatnia edycja:
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Kto wygra Mistrzostwa Europy?
Francja @3,95
forBET


Ciekawy kurs w forbet na zwycięstwo Francji jeszcze przed półfinałami. Buki mocno faworyzują Danię, mają oni łatwiejszego rywala w półfinale, ale nie grał bym ich po kursie 1,6. Francja ma rywala trudniejszego w półfinale, gdyż grają ze Szwecją, w przypadku awansu do finału kurs pewnie spadnie w granicach 2,5. A dla mnie finał Francja - Dania jest bardziej 50/50. Oczywiście może się tak zdarzyć, że Dania do finału nie awansuje, wtedy szanse Francji na końcowy triumf będą większe. Na pewno w tym typie jest spore value i ja to gram.
Kurs na Francję dzisiaj jest w okolicach 1.60, w finale, ewentualnym finale z Danią będzie >2.50, więc hmmm gdzie tu value? Zresztą jak wgl można pisać o value na etapie półfinałów mistrzostw Europy...
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Przecież jeśli Szwedzi mają szukać swojej szansy to musza bronić nie mogą pójść na wymianę więc raczej za duzo bramek nie zobaczymy. Szwecja to bierze.💰
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Kurs na Francję dzisiaj jest w okolicach 1.60, w finale, ewentualnym finale z Danią będzie >2.50, więc hmmm gdzie tu value? Zresztą jak wgl można pisać o value na etapie półfinałów mistrzostw Europy...
Dla mnie jest, podałem kurs prawie 4 do konkursu. W przypadku awansu w niedzielę takiego kursu już nie złapie. Nie da się zagrać 1,6 i 2,5 na jednym kuponie, gdyż meczu finałowego nie ma jeszcze w ofercie.

Typowy z ciebie gość co sam żadnej analizy nie napisze, typu nie poda ale do krytyki pierwszy.
 
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Dla mnie jest, podałem kurs prawie 4 do konkursu. W przypadku awansu w niedzielę takiego kursu już nie złapie. Nie da się zagrać 1,6 i 2,5 na jednym kuponie, gdyż meczu finałowego nie ma jeszcze w ofercie.

Typowy z ciebie gość co sam żadnej analizy nie napisze, typu nie poda ale do krytyki pierwszy.
Koryguje, bo niektórzy tu takie "analizy" piszą, że tylko wprowadzają ludzi w błąd, a ktoś świeży popatrzy na słowo "value" i pobierze bez analizy, pozdrawiam
 
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Pytlick(DEN) poniżej 5.5 bramki @1.85 5 bramek :) już nie wiem, który raz na tych mistrzostwach dobrze strzelec dobrany ;)

Mecz największych faworytów do złota a więc Dunczykow z gospodarzami imprezy, Niemcami. Idę tutaj w under punktowy Simona Pytlicka, który tylko raz na tych mistrzostwach przekroczył barierę 6 bramek, a dokładnie Portugalii rzucil 7 bramek. W 2 spotkaniach rzucił 5 bramek, również w dwóch 4, raz 2 i raz nie grał. Historia bezpośrednich spotkań sugeruje raczej underowe spotkanie, ale jak będzie zobaczymy. W Danii jest kilku zawodników, którzy biorą grę na siebie. Liczę na under Simona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +523
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom