>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Panowie , ochłońmy. Co drugi z was pisze o tym &quot;dobrym&quot; polskim bloku. Wiem że dwie czapy Lemańskiego w drugim secie zapadają w pamięć, ale spójrzcie na statystyki pomeczowe. Polska 7 bloków !!! Dla porównania Słowenia 11 z czego 5 sam Pajenk. Do tego masa wybloków ze skrzydeł. U nas wybloki to można na palcach jednej ręki policzyć. Mi najbardzij zapadają w pamięć gwoździe Pajenka albo pipe&#39;y na czystej siatce, bo nasi środkowi pogubieni jak dzieci w lesie. Dziś od siebie dwa typy w dublu.
Mikhailov - Gasparini - Mikhailov @1.42
Lanza - Antonov - Lanza @ 1.4
ako 1.99 forbet

Typ statystyczny oparty na liczbach z poprzednich meczy. Mikhailov pewniak w ataku , pierwsza strzelba i 2-3 asy na mecz dorzuca. Gasparini z początku nie grał , teraz w pierwszej szóstce, ale atak w Słowenii rozkłada się w miarę równo na jego, Sketa i Urnauta. Dzis Słoweńcy nie będą mieli takiego przyjęca jak wczoaj bo Rosja serwism ich poruszy, wysokie piłki na skrzydła to woda na młyn dla blokujących rosyjskich. Wyczuwam że nie rozegra całego meczu i dostanie wędke. U włochów to samo, Lanza lider, ciągnie ten zespół, potężna zagrywka. Antonov to 3-4 wybór w ataku. Spokojnie ten dubel wchodzi nie ma innej opcji.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Niemcy- Czechy

Jeśli chodzi o wczorajszy pojedynek barażowy Czechów to cisną mi się na usta słowa tej piosenki:



Nie wierzę w taką skuteczność w ataku Fingera i Dzavoronoka. Poza tym Niemcy nie dadzą im tylu punktowych prezentów jak Francuzi, czy nawet Włosi w tym ‘’teoretycznie wyrównanym pojedynku’’. Czesi poza tymi skrzydłami nie mają mocnego środka, który odciąży atak. Pierwszy mecz tych drużyn pokazał co się może wydarzyć, gdy spadnie skuteczność w ataku. Dzavoronok i Michalek mogą zmagać się dziś z problemami na przyjęciu. I to nie koniecznie w ustawieniach z Grozerem. Zauważyłem, że mają problemy z przyjęciem floota, więc dziś Kampa i Kaliberda będą się mogli wykazać. Czesi nie mają zagrywki, która odrzuci rywala i ustawi im grę i punktowanie seriami. A właśnie tego będą potrzebować. Niemcy będą mieć otwarte wszystkie strefy w ataku więc na dużą liczebność bloków czeskich też bym nie liczył. Niemcy będą ten mecz mieć zależny od swojej dyspozycji. Mają większe umiejętności, mocniejsze skrzydła. Serwis i blok też jest po ich stronie. Jak ktoś już tu wspomniał Czesi skończyli mecz bardzo późno. Nawiążą walkę w przypadku dużej liczby błędów własnych Niemców i braku zagrywki i bloku. Niemcy są dobrze dysponowani i według mnie to właśnie dzisiejszy mecz będzie tym w którym pokażą swoje możliwości. Nadchodzi faza w której Ci najlepiej dysponowani grają najlepsze mecze.
Ze swojej strony polecam:
Niemcy -10,5 pkt @ 1,75 Totolotek

EDIT: Typ nietrafiony. Takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. Czesi naprawdę solidni. Chciałbym przeprosić wszystkich, którzy pobrali ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 212

bulek78

Użytkownik
Belgia - Włochy 1,90 - 1,5 seta Włochy
Tutaj pójdę trochę w umiarkowane ryzyko. Belgowie prezentują się solidnie na tych mistrzostwach, na razie pozytywnie zaskakują, imponując m.in. w bloku, w ktorym to elemencie wyróżnia się solidny Van De Woorde. Jednak Włosi pokazują, że są drużyną turniejową. Osłabieni brakiem największych gwiazd, z każdym meczem grają coraz lepiej, a mam wrażenie, iż brak Zajcewa czy Juantoreny aż tak nie osłabil siły tej drużyny, jak ja i pewnie wielu innych myślało przed turniejem. Lanza, Gianelli, Vettori czy Piano umiejętnie łatają luki, o czym przekonali się dobitnie Turcy, których ambitna postawa na tych mistrzostwach na pewno mogła zaskoczyć. W meczu z Turkami Piano rozdał aż 7 punktowych bloków, w związku z czym jego rywalizacja na siatce z Van De Voorde może być interesująca. Belgowie są rewelacją turnieju, a Heynen potrafi sprawiać cuda, lecz myślę, że dzisiaj czeka go i jego podopiecznych niełatwa przeprawa. Lanza czy Vettori naprawdę potrafią atakować na ładnym procencie i oczekuję, że nie inaczej będzie i tym razem.
Jeden wielki ⛔. Przepraszam, coś mi nie idzie.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Rosja - Belgia 1 1.25 Fortuna

Zacznę od tego, że w ostatnich dwóch spotkaniach postawa Belgów mnie pozytywnie zaskoczyła. Pamiętam doskonale jak blisko przegranej byli w pojedynku z Turkami. W grupie jakoś nie koniecznie ich gra mnie przekonywała. Wygrane 3-1 z Estonią, 3-2 z mocno pod formą Francją czy rzutem na taśmę wygrywając 18-16 TB z Turkami pokazywały, że co prawda drużyna walczy, jednak ma wiele chwil słabości i nie są to łatwe i szybkie wygrane. Kolejne dwa mecze wygrane po 3-0 z Holandią i Włochami to już na pewno inny poziom siatkówki. Zwłaszcza szybkie pokonanie Włochów robi wrażenie, jednak... w pamięci mam ich grupową rywalizację a dzisiejszy przeciwnik to już główny mój faworyt do mistrzostwa.
Totalnie inaczej jest w przypadku Rosjan, ich dzisiejszych przeciwników w walce o finał. Rosjanie dotąd rozegrali 4 szybkie mecze, wygrywając każdy z nich w stosunku 3-0! Pokonali dwukrotnie siatkarzy Słowenii oraz Hiszpanów i Bułgarów. Zespół na tych ME dominuje nad rywalami zagrywką, która sieje spustoszenie po drugiej stronie siatki oraz blokiem, nie pozwalając rywalom na skuteczne ataki. Przyznał to Gregor Ropret, rozgrywający reprezentacji Słowenii, po przegranym meczu ćwierćfinałowym z Rosjanami.
Dzisiejszego dnia dwa bardzo ciekawe spotkania, można spróbować -1.5 seta Rosja, jednak zadowalam się wygraną po niższym kursie, bo nie wyobrażam sobie dzisiejszej przegranej tej reprezentacji. Jak dotąd typy podane przeze mnie podczas tegorocznych ME okazują się trafione. Nie ma co na siłę szukać innych rozwiązań i wyższych kursów.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, czas na ostatnie rozstrzygnięcia, kto zagra w Finale? A kto zagra w małym finale...
Zacznę od tego, że w półfinale mamy 1 większą niespodziankę a mianowicie Belgię, trzy pozostałe zespoły były wliczane w walce o finał...

Serbia - Niemcy powyżej 185,5 2,05 eFortuna ✅✅✅ 2:3
Rosja - Belgia 3:1 3,25 STS ⛔ 3:0

1. Ten pierwszy wydaje się być dużo bardziej zaciętym i interesującym meczem... Niemcy nie są na straconej pozycji potrzebują tylko doskonałego Grozera, który zagra super mecz, jeśli tak się stanie to mogą nawet wystąpić w finale... Serbia moim zdaniem drugi zespół najrówniejszy na tym turnieju zaraz po Rosji. Rozbili nasz zespół 3:0, rozbili Bułgarię 3:0 oraz Finlandię 3:0, jedynie problemy mieli z Estonią 3:2 ale wydaje mi się, że to przez podejście do przeciwnika... Niemcy wygrali ze słabymi Włochami 3:2, 2 razy ograli Czechów - niespodziankę turnieju 3:0 i 3:1 i Słowację 3:0. Ten over dużo zależy od zespołu Niemieckiego, jeśli zagra na swoim dobrym poziomie możemy oglądać długi i zacięty mecz.
2. Tutaj faworyt jeden - Rosja. Belgia już jest zespołem zwycięskim na tym turnieju. Ograli Francuzów 3:2 (cienkich Francuzów), ograli Turcję 3:2, Holandię 3:0 i w ćwierćfinale rozbili Włochy 3:0. Rosja póki co.... 4 mecze i 4 x 3:0... 2 razy ze Słowenią, Bułgaria i Hiszpania. Widać, że są w formie, grają naprawdę fajna siatkówkę. Atakujący Mikhaijlov (czy jak się to pisze) gra świetnie, młody Volkov przyjmujący wdarł się do reprezentacji i to będzie jeden z czołowych przyjmujących na świecie. Belgia powalczy max o 1 seta i tutaj daję ryzykownie wynik 3:1.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Serbia - Niemcy Powyżej 179.5 1.67 Fortuna
Rosja - Belgia Powyżej 176.5 1.67 Fortuna
Sprawa jest dla mnie prosta i po typach wielu osób widać, że podzielają moje zdanie. Dotychczas oprócz kilku meczów grupowych te mistrzostwa nie przyniosły wielu emocji. Duża liczba spotkań kończy się wynikami 3:0 i czasami nikt nie spodziewa się takich rozwiązań. Zawody wchodzą jednak w decydująca fazę i moim zdaniem znalazły się zdecydowanie cztery najrówniej grające ekipy. O pojedynek Serbii z Niemcami jestem spokojny. Obie drużyny miały lepsze i słabsze spotkania w tych mistrzostwach, ale oba prezentują naprawdę wysoki poziom i są w stanie wygrać z każdym. Świadczy o tym fakt, że w obecnych zawodach nie poniosły jeszcze porażki. Mecz obu ekip na pewno będzie bardzo wyrównany, a na pokrycie linii 179.5 pkt wystarczą cztery sety na poziomie rezultatów w poszczególnej partii 25:20. Trudniejsza sprawa stoi przed Belgami. Rosja do tej pory nie straciła jeszcze seta, a ekipa z Beneluksu rozkręca się z meczu na mecz. Wygrana z Francją 3:2, potem wygrana po bardzo trudnym meczu z Turcją, ale w kolejnych spotkaniach to już bardzo zdecydowane zwycięstwa z Holandią no i z Włochami. Nasuwa się więc pytanie, czy Belgia jest w stanie urwać seta Rosji? Moim zdaniem zdecydowanie tak! Ekipę ze wschodu Europy w końcu musi spotkać jakiś słabszy mecz i podejrzewam, że stanie się to właśnie w sobotę.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rosja póki co.... 4 mecze i 4 x 3:0... 2 razy ze Słowenią, Bułgaria i Hiszpania.
Rosja (-1.5) - Belgia 1,52 STS ✅ 3-0
Rosja rzeczywiście wszystkie mecze kończyła niespocona. Łatwa drabinka spowodowała, że bez problemów grają w półfinale. Kolejny przeciwnik, czyli Belgia, też nie powinien zagrozić Rosji. Nasi sąsiedzi dobrze spisują się na zagrywce oraz w ataku. Bryluje młody Vołkov,. Do pomocy w zdobywaniu punktów dochodzi Michaiłov, a w międzyczasie także środek. To z pewnością wystarczy by pokonać Belgię.
Mecz półfinałowy także może okazać się krótkim pojedynkiem, bo moim zdaniem kraj Beneluksu nie ma zbyt wiele atutów by przeciwstawić się rywalowi. Wygrana z Francją czy Włochami robią wrażenie ale jeśli przyjrzymy się bliżej zobaczymy, że Francja nie skorzystała w tym meczu z największej swojej gwiazdy, Bez Ngapetha jak już zaznaczałem nie pokazuje zbyt wiele. Włosi z podobnym kłopotem. W kadrze brakowało Zaiceva i Juantoreny, Mimo gorszego przyjęcia wczoraj Belgom świetnie zafunkcjonował blok, a jak wiadomo to chyba najbardziej nieobliczalny element. Rosjanie grają o poziom wyżej i choć sety mogą być dość wyrównane to nie sądzę by mecz trwał długo.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja (-1.5) - Belgia 1,52 STS
Rosja rzeczywiście wszystkie mecze kończyła niespocona. Łatwa drabinka spowodowała, że bez problemów grają w półfinale. Kolejny przeciwnik, czyli Belgia, też nie powinien zagrozić Rosji. Nasi sąsiedzi dobrze spisują się na zagrywce oraz w ataku. Bryluje młody Vołkov,. Do pomocy w zdobywaniu punktów dochodzi Michaiłov, a w międzyczasie także środek. To z pewnością wystarczy by pokonać Belgię.
Mecz półfinałowy także może okazać się krótkim pojedynkiem, bo moim zdaniem kraj Beneluksu nie ma zbyt wiele atutów by przeciwstawić się rywalowi. Wygrana z Francją czy Włochami robią wrażenie ale jeśli przyjrzymy się bliżej zobaczymy, że Francja nie skorzystała w tym meczu z największej swojej gwiazdy, Bez Ngapetha jak już zaznaczałem nie pokazuje zbyt wiele. Włosi z podobnym kłopotem. W kadrze brakowało Zaiceva i Juantoreny, Mimo gorszego przyjęcia wczoraj Belgom świetnie zafunkcjonował blok, a jak wiadomo to chyba najbardziej nieobliczalny element. Rosjanie grają o poziom wyżej i choć sety mogą być dość wyrównane to nie sądzę by mecz trwał długo.
Tak jak wspomniałeś Francja i Włochy osłabieni brakiem 2 zawodników z jednej strony N&#39;Gapeth i Tillie z drugiej strony Zajcev i Juantorena ale.... Czy to jest jakiekolwiek wytłumaczenie ?? Moim zdaniem nie...
Czyli co, bez tych 2 zawodników Francja i Włochy nie istnieją w siatkówce? Po prostu są bez formy, Francja przypomnę bez N&#39;Gapetha grała bardzo dobrze w lidze swiatowej.
Pisze to dlatego, żeby zbytnio nie odbierać Belgom sukcesu jakie odnieśli na tych Mistrzostwach bo mimo wszystko ograli BEZ PROBLEMU Włochów i pokonali również Francuzów. Ja widze delikatne szansy Belgii na seta mimo wszystko... Powodzenia ????
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Rosja - Belgia
1 Set Rosja - 3,5pkt
Kurs: 2,19
Buk: Fortuna
Rosjanie grają niesamowitą siatkówkę na tym turnieju. Wszystkie dotychczasowe cztery spotkania wygrali 3:0, krocząc pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa. Nie potrzebują jakiegoś czasu dodatkowe aby wejść w mecz, są gotowi do walki od pierwszej minuty. Widać, że są pewni siebie a ćwierćfinałowe zwycięstwo nad Słowenią tylko dodało im pewności. Belgowie zaskoczyli mnie w poprzedniej rundzie tak tak łatwo pokonując Włochów. Jutro jednak przyjdzie im się zmierzyć z jeszcze lepszą drużyną. Okej, Belgowie pokazali że potrafią sprawiać niespodzianki i nawiązywać walkę z najlepszymi ale Rosjanie mają rękach komplet argumentów aby zastopować piękną przygodę rywali. W dotychczasowych spotkaniach Rosja rozegrała 12 setów z czego w aż ośmiu ( ! ) pokryła tą linię. Czysto statystycznie więc 3 na 4 razy im się to udawało. Belgowie w czterech przegranych setach tylko raz zdobyli 21 lub mniej punktów. Jutro w półfinale każda z drużyn będzie chciała dobrze wejść w mecz. Rosjanie będą chcieli &quot;rozstrzelać Belgów. Warto zauważyć, że Ci do tej pory grali tylko z technicznymi zespołami - Francja, Włochy. Jutro będą zmuszeni przeciwstawić się sile. W mojej opinii im to się nie uda.
Wynik 25:17
Typ: ✅
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Serbia-Niemcy, +45,5 pkt. w 1 secie za 1,65 (Fortuna)
Jutro pierwszym pojedynkiem polfinalowym bedzie starcie Niemcow z Serbami i to wlasnie ten mecz, przynajmniej teorytycznie, powinien byc bardziej wyrownany. Do tej pory impreza obfituje w niespodzianki wiec kto wie jaka bedzie para finalowa? Moim zdaniem jednak w finale zagraja reprezentacje Sbornej i Plavi.
Spodziewam sie jutro zacietego spotkania od samego poczatku. Dotychczasowe pojedynki zreszta charakteryzuja sie tym, ze jest walka od samego poczatku i raczej zadna z druzyn nie &quot;odjezdza&quot; znaczaco w zadnym momencie. Sposrod czterech spotkan cwiercfinalowych az trzy konczyly sie pokryciem tej linii; tylko w meczu Rosji z Slowenia (bardzo jednostronne widowisko) ten fakt nie nastapil. Obie druzyny poki co z samymi zwyciestwami na koncie, chociaz jednak przeciwnikow bardziej wymagajacych wydaje sie ze miala jednak Serbia. Bronia Niemcow na pewno jest zagrywka i jezeli chca realnie myslec o ugraniu czegokolwiek w tym spotkaniu, to musza odrzucic Serbow od siatki. Przy dokladnym przyjeciu Jovovic potrafi naprawde fajnie rozegrac, dodatkowo dobrze wspolpracuje ze srodkowymi i nie boi sie do nich grac. Zreszta serbski srodek to chyba najlepiej obsadzona pozycja ze wszystkich turniejowych druzyn: Podrascanin, Stankovic i Lisinac wygladaja po prostu swietnie. Ostatni z wymienionych bardzo sie ostatnimi czasy rozwinal, do tego swietnie tez serwuje. Najrowniej poki co gra chyba Kovacevic i w moim odczuciu ma duza szanse na zgarniecie indywidualnej statuetki, w przypadku wygranej moze nawet MVP. Petric, tak jak juz wspominalem, to zawodnik do ruszenia na zagrywce. Poki co zalicza w sumie dobry wystep i ciezko sie go czepiac, ale wielokrotnie w sezonie ligowym widzialem jego klopoty z przyjeciem, dodatkowo w ataku tez potrafi sie zaciac na dlugie momenty. Gdyby nie kontuzja Ivovicia, to bylby jedynie zmiennikiem. Rosic i Majstorovic na libero solidni do bolu, co maja podbic, to podbija i basta. Pozycja atakujacego to chyba temat do niekonczacych dywagacji, czy trener dobrze robi, stawiajac na Luburicia, czy jednak powinien grac Atan? Luburic gra z cala pewnoscia dosc nierowno, jego skutecznosc wynosila kolejno: 50%, 44%, 46%. Spotkania z Finami nie licze, bo tam zaatakowal tylko raz. Taka jest koncepcja trenera i, poki wszystko idzie dobrze, tego nalezy sie trzymac. Serbowie swietnie czytaja gre, dobrze przesuwaja sie w bloku, no i chyba obecnie sa najlepiej serwujaca druzyna na swiecie, kazdy zawodnik pierwszej szostki praktycznie stanowi zagrozenie zza linii koncowej.
Po drugiej stronie siatki zobaczymy jedna z wiekszych pozytywnych niespodzianek tego turnieju, czyli reprezentacje Niemiec z odbudowanym Grozerem. Duzy plus stawiam przy nazwisku trenera, bo Andrea Giani kolejny juz raz pokazuje, ze fachowcem jest naprawde z najwyzszej polki. Dwa lata temu doprowadzil Slowencow do drugiego miejsca, a teraz wprowadza naszych zachodnich sasiadow do strefy medalowej. Oczywiscie w tej druzynie ciagle najwiecej zalezy od Grozera, ktory, mimo uplywu lat, jest ich najwieksza gwiazda. Moze juz nie imponuje az tak swoja dynamika i bombardowymi atakami ponad rekami blokujacych, ale to ciagle gracz z najwyzszej polki. Nie chce mi sie tego dokladnie sprawdzac, ale przypuszczam, ze to jest jeden z najbardziej eksploatowanych na boisku zawodnikow na Mistrzostwach. Gral w 3 meczach i wykonal tam kolejno: 43, 34, 46 ataki, konczac z nich 47%, 50% i 41%. Cyferki moze na kolana nie rzucaja, natomiast atakuje on w kluczowych akcjach poszczegolnych setow, Kampa gra czasem do niego po kilka pilek z rzedu. Dodatkowo ex-zawodnik Resovii doskonale czuje sie na zagrywce, gdzie czesto sieje postrach wsrod przyjmujacych druzyny przeciwnej. Na przyjeciu zelazna para Fromm + Kaliberda, czyli typowy duet ofensywnego zawodnika z tym bardziej defensywnym. Obu zdarzaja sie poki co wahania formy, ale turniej moga zaliczyc do udanych. Kampa gra dokladnie, potrafi fajnie przyspieszyc pilke i zgubic blok, dobrze tez gra ze srodkowymi. W ostatnim meczu z Czechami doskonala zmiane na srodku dal Boehme, skonczyl 5 z 6 atakow (83% skutecznosci), do tego dorzucil tez 3 punktowe bloki. Bardzo solidna druzyna, mocna wyjsciowa szostka, chociaz troche brakuje mi jakosci na lawce, natomiast widac doskonala prace Andrei Gianiego, ktory ten zespol swietnie poukladal i wszystko nalezycie funkcjonuje.
Jezeli Niemcy chca realnie myslec o osiagnieciu dobrego rezultatu w tym meczu, to musza dobrze wejsc w meczu i nie dac od poczatku sie stlamsic. Bardzo wazna role w tym meczu bedzie odgrywala zagrywka, bowiem obie druzyny potrafia swietnie serwowac. Ja tutaj widze zwyciestwo Serbow 3:1, bo na dzien dzisiejszy maja wiecej jakosci w zespole, sa tez jednak druzyna bardziej ograna. Zdarzaja sie im jednak przestoje w grze, Bulgarzy praktycznie w kazdym secie mieli swoje szanse, aby ugrac partie, w 3 prowadzili chyba nawet 24:22, aby jednak w koncowym rozrachunku ulec. Niemcy powinni zachowac wiecej zimnej krwi, jezeli ma to byc wyrownane spotkanie. Ja wierze, ze zadna z druzyn nie osiagnie od poczatku miazdzacej przewagi i ujrzymy ciekawe widowisko.
Dodatkowo:
Serbia wygra 3:1 za 3,30 (Fortuna)
Serbia zwyciestwo za 1,36 (Fortuna)
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Rosja-Belgia, Rosja wygra 3:0 za 2,51 (Fortuna)​
Tu juz bedzie krocej o tym spotkaniu. Dla mnie sprawa jest jasna: jezeli Rosjanie zagraja tak, jak do tej pory, to nie powinni stracic seta w tym pojedynku. Spojrzalem wlasnie w statystyki meczowe z dotychczasowych pojedynkow Sbornej i zauwazylem rzecz imponujaca: najnizszy poziom skutecznosci tej druzyny w ataku wynosil dotychczas... 56%! 2 x 56% ze Slowenia, raz z Hiszpania i az 61% z Bulgaria. Z tak grajaca druzyna w ataku naprawde ciezko jest myslec o zwyciestwie. Poki co Grankin jest chyba kandydatem nr 1 do zdobycia nagrody dla najlepszego rozgrywajacego w tym turnieju, bowiem blok potrafi gubic swietnie. Bieriezhko przezywa obecnie druga mlodosc w kadrze i bardzo pozytywnie zaskakuje jego postawa, bo gra rowno i skutecznie. Kapitalnie na srodku prezentuje sie Volvich, ktory swietnie czyta gre, doskonale sie przemieszcza, w kazdym meczu atakowal z co najmniej 70% skutecznoscia. Dodatkowo jego zagrywka sprawia tez wiele problemow rywalom. Rosjanie, jak na razie, swietnie przyjmuja i to przeklada sie na pozniejszy sukces. Dmitrii Volkov prezentuje sie naprawde bardzo fajnie i, jak na swoj wiek, gra dosc dojrzala i wywazona siatkowke, na pewno swietlana przyszlosc przed nim, a przeciez w odwodze pozostaje wracajacy po kontuzji Kliuka. Michailov na ataku to oczywiscie klasa sama w sobie, pisalem juz o tym przy okazji pojedynku Sbornej z Bulgarami, ze zgarnia on obecnie wiekszosc statuetek MVP i bardzo mozliwe, ze dolaczy kolejna do kolekcji. Martyniuk na libero prezentuje sie nadspodziewanie dobrze, nie popelnia glupich bledow i stanowi silny punkt tej druzyny.
Belgowie to chyba najwieksze zaskoczenie tej imprezy. Ja osobiscie nie spodziewalem sie, ze przeskocza Wlochow, ale sprawili niespodzianke i ograli Italie bardzo latwo 3:0. Najwieksza gwiazda jest oczywiscie Deroo, ktory dostaje mase pilek w ataku i wiekszosc z nich konczy. Najwiekszy problem Belgow polega na tym, ze graja ta sama szostka i wiekszosc zmian, ktore przeprowadza Heynen jest tylko zadaniowa. Deroo jest bardzo eksploatowany w ataku, atakowal juz 118 razy i w jakims sensie ma to tez prawo sie w koncu na nim odbic. Kraj z Beneluksu i tak sprawil juz super niespodzianke, ogral Francje, a pozniej odprawil z kwitkiem Wlochow. To, co rzuca mi sie najbardziej w oczy to fakt, ze tylko w spotkaniu z Holandia ten zespol przekroczyl 50% w ataku, uzyskujac jedno &quot;oczko&quot; procentowe wiecej niz polowa. W pozostalych spotkaniach juz tak rozowo to nie wygladalo i bylo to 44%, 47% i 48%. Zatem widac bardzo duza przepasc w tej kategorii, ktora z reguly jest kluczowa dla rozstrzygniecia meczu. Mnie osobiscie bardzo sie podoba gra Belgow, bo oni sa zawsze zdyscyplinowana i ambitna druzyna, sporo pilek tez bronia i potrafia napsuc krwi kazdemu. Grali jednak juz o 4 sety wiecej niz Rosjanie i spodziewam sie, ze bedzie to podobny pojedynek do tego Sbornej ze Slowenia, kiedy po prostu Slowency zostali rozjechani na parkiecie.
Dodatkowym atutem po stronie Rosji jest doswiadczenie i ogranie. Tacy zawodnicy jak Michailov, Bieriezhko, Volvich czy Grankin maja wiele bardzo waznych spotkan o stawke za soba. W reprezentacji Belgii wiekszosc zawodnikow jest jednak duzo mniej ograna i to na takim etapie moze byc bardzo widoczne. Kolejna wazna rzecz dotyczy zagrywki, jak Rosjanie beda serwowac jak do tej pory, to Belgom bedzie piekielnie trudno przebic sie przez rece Volvicha i reszty druzyny. Ja w tym meczu widze 3:0 dla Rosjan i finalowy pojedynek z reprezentacja Serbii.
Dodatkowo:
-183,5 pkt. za 1,67 (Fortuna)
Rosja -11,5 pkt. za 2,17 (Fortuna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Serbia - Niemcy
Niemcy +1.5 seta (2.02) STS

Idę konsekwentnie w stronę Niemców. Jeszcze przed mistrzostwami pisałem, że jest to dla mnie jeden z faworytów do medalu i jak widać nie myliłem się. Giani robi świetną robotę, na poprzednich ME doprowadził Słoweńców do finału i mam nadzieję, że na tych uda mu się to samo z Niemcami. Serbowie grają tutaj dobrze, ale czy wybitnie? Nie sądzę. Jak do tej pory tylko Estonia postawiła im trudne warunki, choć po wygranej w meczu inauguracyjnym z Polską, Serbowie troszkę zlekceważyli przeciwnika. Chwała im jednak, że powstali z kolan i umieli odwrócić losy meczu. W pozostałych spotkaniach wygrywali 3:0, ale zarówno Finowie, jak i Bułgarzy mieli szanse na to żeby urwać im seta. Moim zdaniem grają solidną siatkówkę, mają wyrównany zespół, ale czy aż tak żeby robić z nich tak zdecydowanego faworyta w półfinale? Moim zdaniem NIE, szanse są tutaj 55%-45%, więc widzę w kursach duże value.
Niemcy pokazali się z dobrej strony, jak do tej pory. Wygrali grupę, ograli w ćwierćfinale Czechów i myślę, że powinni mocno postawić się Serbom. Grozer wrócił i jest liderem, a takiego im właśnie brakowało w ostatnim czasie. Niemcom u nas gra się bardzo dobrze, z racji tego, że wielu z nich gra, lub grało w Pluslidze, również powinni mieć dzisiaj spore wsparcie kibiców zza Odry. Już w MŚ grali w półfinale w Polsce, ale wtedy, nie mogli wygrać, bo nasz zespół był za mocny dla wszystkich. Dzisiaj jednak mam nadzieję, że uda im się awansować do finału i przy okazji dadzą mi zarobić trochę grosza. +1.5 seta jak najbardziej do gry bo nie widzę tu łatwej wygranej Serbów. Być może Niemcom trudniej będzie wejść w mecz, z uwagi na to, że ich przeciwnik ma już rozegrany jeden mecz w Tauron Arenie, a dla nich będzie to premierowe spotkanie. Liczę jednak, że dość szybko się zaaklimatyzują i zagrają na wysokim poziomie.
Co do drugiego meczu, to zdecydowanie Rosja, choć myślę że Belgów stać na seta i to też pogram. Byłem na meczu Rosjan ze Słowenią i wyglądało to przytłaczająco!!! Zdecydowana dominacja, znakomite przyjęcie i całkowita kontrola meczu. Słoweńcy jednak nie zagrali na takim poziomie, jak z nami w ćwierćfinale. Ogólnie, turniej pod Rosjan. Cały czas grają w jednej hali, co daje im duży handicap. Nie wiem kto to wymyślił, żeby nasza reprezentacja rozgrywała najważniejsze mecze w innej hali niż grupowe, będąc gospodarzem, ale jest on dla mnie kompletnym idiotą!!! Pewnie zadecydowały kwestie marketingowe, więc niech to będzie nauczka na przyszłość i niech nikt z krawaciarzy z PZPS nie popełni nigdy więcej takiej gafy, bo to bardzo boli. Ja osobiście jestem bardzo zniesmaczony poziomem gry naszych chłopaków i wyborami trenera, ale to nie miejsce, żeby to roztrząsać.
Zatem polecam dzisiaj grać w kierunku Niemców bo widzę tu value i również spróbować pograć na seta dla Belgii. Powodzenia!!!
 
chamberlain 446,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Belgia
Wynik po pierwszych dwóch setach 2:0 @ 1.95 1xbet ✅

Dużo już zostało wspomniane o tym spotkaniu, więc co tu dużo mówić. Rosja w meczu ze Słoweńcami pokazała już, że wygrać z nimi będzie piekielnie trudno, w pierwszym secie wręcz bez błędów, w następnych też nie było ich za dużo, zresztą o czym świadczył wynik, mają świetnych zawodników, niezawodny Mikhailov, Volkov, który wyczyniał cuda i w ataku i w obronie, te jego pojedyncze bloki na skrzydle, dodając do tego Volvicha, Berezhko już wychodzi nam naprawdę świetnie przygotowana i równo grająca ekipa, tam gry nie ciągnie jeden zawodnik, tylko gra świetnie cały zespół. A co można powiedzieć o Belgach, większość piłek przez cały turniej kierują do Deroo, co było dobrą opcją, ale tu nie przejdzie, zostaje jeszcze Van Den Dries, ale pozostali zawodnicy jakoś mnie nie przekonują. Ciężko w to uwierzyć, ale myślę, że tu ponownie będzie 3:0 i tak też zagram w innym typie, tu według mnie warto zagrać na prowadzenie Rosjan po dwóch setach, szybko będą chcieli wybić z głowy Belgom myśl o wygranej.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dzisiaj 1/2 ME... Faworyci? Już byli w tym turnieju nie jedni.. gdzie są francuzi, Polacy, Włosi? Kto by się spodziewał Belgii czy Niemiec w 1/2? Dziś Belgia dostanie od rosji porządnie.. Rosja w tym turnieju gra perfekcyjnie.. zagrywka na wysokim poziomie, niczego nie odpuszczają.. jasne ze Belgia też dobrze gra ale przy tak dysponowanej Rosji to nie maja szans.. może jeden set ugraja ale to makismum.. A w drugim meczu? Tak jak sie spodziewałem Serbowie zagraja w finale, lecz sadziłem ze z Francja... Niemcy mają moim zdaniem tylko Grozera i rozgrywajacego a tak to przeciętny skład..w 1/2 są poprzez łatwą drabinkę.. lecz musieli pokonac bułgarie co lekko jest zaskoczny tym wynikiem... ale reszta? Czechy w 1/4? Dziś sromotne lanie 3:0 od Serbii na luzie...
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Serbia (-8,5) - Niemcy @ 1,85 fortuna
W pierwszym półfinale naprzeciwko siebie staną reprezentacje Serbii i Niemiec. Zawodnicy z Bałkanów, poza męczarniami z Estonią, gdzie sobie ewidentnie poluzowali, ida na tym turnieju jak burza. Może nie będę się nad nimi rozpływać przez pryzmat wygrania grupy, bo tam jednak rywale nie byli zbyt wymagający, ale już 3:0 z Bułgarią, która na tym turnieju pokazała kawał dobrej siatkówki, budzi duży respekt. Moim zdaniem to właśnie Bułgarzy spokojnie weszliby do Top3, gdyby drabinka ułożyła się bardziej po ich myśli. Faworytami meczu są oczywiście Serbowie i nie powinno to dziwić, bo tak naprawdę to ich dzisiejsi rywale mierzyli się z osłabionymi Włochami, słabiutkimi Słowakami i Czechami (którzy mieli swój przebłysk z beznadziejną Francją, ale szału nie pokazali). Niby w każdym z tych pojedynków wychodzili zwycięsko, jednak z przebiegu tego turnieju widać, że nie byli to rywale zbyt wymagający. Owszem, Niemcy mają Grozera i całkiem dobre rozegranie, ale przeglądając statystyki to Grozer nie robi takiej różnicy, jaką robił dla Bułgarów Sokołow, a tym bardziej w Bułgarii pozostali partnerzy atakujących są na wyższym poziomie niż u naszych zachodnich sąsiadów. I uważam, że skoro Serbowie poradzili sobie z Sokołowem i resztą, to reprezentacja Niemiec też nie powinna stanowić dla nich wielkiego wyzwania. Jedyny znak zapytania można postawić po stronie mentalnej i psychice Serbów, jednak mecz otwarcia z Polską, a także mecz z Bułgarią pokazał, że w tej kwestii zanotowali znaczący progres. U Serbów jest zdecydowanie więcej indywidualności i graczy, którzy mogą wziąć na swoje barki ciężar tego spotkania, dodatkowo mają świetnego Atanasijevicia i na tym turnieju pokazują, że jako drużyna prezentują się wyśmienicie. Myślę, że Serbowie będą na tyle zmotywowani, że pokryją handicap.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
AKO: SRB+GER @1,81 tempobet
2 pewniaków do finału. Oglądam te ME od początku i wszystko idzie zgodnie z moimi przewidywaniami...no moze poza wygraną Czechów z Francją. Tak więc odnośnie SRB to krótka piłka będzie dziś z Niemcami jesli nie odpalą za zagrywką...a jak na razie to Groozer nie odpalił w żadnym meczu serii z zagrywki i liczę ze dzis tez się to nie stanie. Bez zagrywki SRB rozniesie w pył niemieckie gwiazdeczki. WIdać ze są zmotywowani jest chęc wygrywania co pokazali z Polską jak i z Bułgarią.
RUS - wszystko zostało opisane przez kolegów powyzej. Głowny kandydat do złota a BEL juz swoje wygrała na tym turnieju.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
ROSJA WIN ME @2
już dziś gram na złoty medal Rosjan w tych ME. Dzis bedzie spacerek z Belgią a jutro finał. Finał z Serbami. Nie widzę innego wygranego w finale jak ROSJA. Sborna niszczy kazdego na tych ME i złoto jest ich.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Rosja - Belgia
Typ: Under 142,5 pkt 2.70 Fortuna

Przyszedł czas na półfinały ME, o ile pojawienie się tu Rosji to spodziewany scenariusz to Belgowie zrobili wielką niespodziankę.
Szalony turniej jaki obserwujemy już nie raz nas zaskoczył, dla mnie jak i pewnie dla wielu odpadnięcie Francji przed ćwierćfinałem to sensacja. Kolejne wielkie zaskoczenie to wyniki Rosji, która to nie straciła jeszcze seta! Na papierze wygląda to bardzo dobrze ale na boisku jeszcze lepiej, gromią każdego rywala i nie odpuszczają nawet na chwile. Furorę robi młody Volkov i przeżywający drugą młodość Grankin, rozgrywający Sbornej rozgrywa znakomity turniej, dyryguje swoimi kolegami tak jak potrzeba, nikogo nie obciąża zbędną odpowiedzialnością, dobrze wyczuwa kto jest w przysłowiowym gazie a komu dać zrobic &quot;puste przejście&quot;. Jak dla mnie Grankin jest poważnym kandydatem do dream team tych ME.
Zanim kilka słów o Belgii napiszę to musze przyznać że nie śledziłem tej reprezentacji jakoś szczególnie w tym turnieju. Belgowie rozegrali na tym Euro już 4 spotkania i wszystkie wygrali! Na szczególną uwage zasługują zwycięstwa nad Francją 3:2 i Włochami 3:0. W każdym spotkaniu kręcili się około 50% w ataku czyli prezentują równą formę przez cały turniej, pytanie tylko czy ich lider Sam Deroo poprowadzi ich do zwycięstwa z Rosją? Moim zdaniem nie, Rosjanie graja koncertowo i żeyby oni nie wygrali tego 3:0 to musiał by stać się kataklizm na co się nie zanosi.
Podsumowując: Super mieszanka młodości i doświadczenia, doskonałe przygotowanie fizyczne, szeroki skład, konsekwencja to silne argumenty przemawiające za szybkim zwycięstwem Rosji. Belgia dla mnie równa się solidność ale nie pozbawiona nieraz prostych błędów które to Rosjanie wykożystają bez mrugnięcia okiem.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Serbia - Niemcy
Typ: Under 184,5 pkt 1.80 Fortuna

Tutaj moja analiza będzie już krótsza. Dla mnie zdecydowanym faworytem do gry w fiale są Serbowie, spokojnie przeszli swoją grupę omijając baraże. W ćwiartce dostali imo dobrych Bułgarów, którym pokazali gdzie przysłowiowe raki zimują.
Niemcy zadziwiają mnie swoją nierównością na tym turnieju. Jeszcze chyba nigdy w ich reprezetacji nie zależało od jednego zawodnika. Gyorgy Grozer bo o nim mowa to największa armata niemiecka, która czasem bywa że się zatnie i wtedy cała gra siada. Cvetan Sokołow nie dał rady Serbom to i Grozer nie da, takie jest moje zdanie.
Myśle że 3:0 to bardzo prawdopodobny wynik ale z racji tego że Serbowie są bardziej himeryczni niz np. Rosja podpieram się tutaj wyższą linią punktową, która powinna zostać zachowana nawet przy 4 setach.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Rosja - Belgia ✅ ✅ ✅
Typ: Rosja -2,5 seta @2,80 LVBet (to ważne, bo na -2,5 seta jest wyższy niż na 3:0 o_O )
Moim zdaniem piękny sen Heynena dziś się skończy. Belgia wykorzystała już maksimum szczęścia w połączeniu z umiejętnościami Sama Deroo i Van Den Driesa wyeliminowała będącą kompletnie bez formy Francję i Włochy, które również nie grały równej siatkówki. Kapitalny Maksym Michaiłow niczym armata rozbijał ostatnio przyjęcie Słowenii, która wcześniej rozbiła Polaków 3:0. Ekipa trenera Szlapnikowa idzie jak burza przez europejski czempionat bez straty ani jednego seta. Uważam, że dzisiaj ta passa zostanie podtrzymana.
PS. Mam nadzieję, że po Eurovolleyball Heynen spełni swoją obietnicę, gdzie napisał na Twitterze, że każdemu polskiemu kibicowi postawi piwo za to jak nasi dopingowali Belgów.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom