>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U-17 - Słowenia 2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mistrzostwa Europy U-17 - Słowenia 2012


Oficjalna strona turnieju: uefa.com/under17



W piątek zaczynają się Mistrzostwa Europy Under 17, przedsmak turnieju seniorów. Dość niespodziewanie do turnieju awansowała reprezentacja Polski. Do grona faworytów jednak nie należymy, tradycyjnie zaliczają się do nich młodzi Niemcy i broniący tytułu Holendrzy. Gruzini co najciekawsze awansowali kosztem między innymi Hiszpanii i Anglii. Turniej jest doskonałą okazją aby się pokazać, Eurosport będzie transmitował turniej praktycznie do wszystkich krajów w których jest obecny.​

Kadra reprezentacji Polski:

Piotr Azikiewicz (Zagłębie Lubin), Konrad Budek (Polonia Warszawa), Adrian Cierpka (Lech Poznań), Paweł Dawidowicz (Lechia Gdańsk), Dariusz Formella (Arka Gdynia), Gracjan Horoszkiewicz (Hertha Berlin, Niemcy), Aleksander Jagiełło (Legia Warszawa), Bartosz Jaroch (Resovia), Damian Kugiel (Lechia Gdańsk), Igor Łasicki (Zagłębie Lubin), Karol Linetty (Lech Poznań), Arkadiusz Mroczkowski (Stomil Olsztyn), Oskar Pogorzelec (Legia Warszawa), Vincent Rabiega (Hertha Berlin, Niemcy), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Aleksander Wandzel (Lech Poznań), Rafał Włodarczyk (Mazur Karczew), Patryk Zenik (Arka Gdynia), Sebastian Zieleniecki (UKS SMS Łódź), Karol Żwir (Stomil Olsztyn). Trener: Marcin Dorna.

Kadry innych zespołów dostępne na oficjalnej stronie turnieju.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marfi 629

marfi

Użytkownik
O widzę, że Polacy w najlepszej ósemce, brawo...
Swoją drogą to widzę, że nasze reprezentacje U-17 czy U-15 grają na całkiem dobrym poziomie, tak więc są nadzieję na przyszłość. Myślę, że mamy apetyczne kursy na Niemców i Francuzów. Na Holandię bym chyba nie postawił chociaż słyną z dobrej młodzieży to jednak słoweńska piłka przeżywa mały rozkwit, w dodatku grają w siebie. Mecz Polski z Belgią to jedna wielka niewiadoma. Obydwie drużyny grają na równym poziomie i obydwie mogą wygrać np. po 3-0.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
a Jagiełło czasem nie ma poważnej kontuzji?
Wybił bark nie dawno w spotkaniu Młodej Ekstraklasy z Widzewem ale z tego co czytałem to jego szansę na grę w ME były, bo od razu mu nastawiono bark i do tego nie było poważniejszych urazów w tym barku. Ja liczę na jego obecność, bo z tego co się mówi to jest to jakiś talent. Poza tym liczę również na braci Stępińskich, bo z tego co pamiętam już Mariusz zaliczył debiut w Ekstraklasie. Większości graczy nie znam ale z tego co pamiętam w eliminacjach tacy gracze jak Linetty, Rabiega czy Pogorzelec stanowili o sile naszej reprezentacji.
Oby pokazali pełnie swoich możliwości i zaszli jak najdalej, bo to dla nich byłaby super promocja, a do tego może i w naszym młodzieżowym futbolu wreszcie by się coś ruszyło.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wątpie, by Jagiełło grał, skoro do dnia dzisiejszego chodzi z ręką na temblaku, i zamiast na zgrupowaniu kadry codziennie bywa na Legii.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zaczynamy cisza więc każdy się wstydzi zacząć ???? .

http://pl.soccerway.com/teams/georgia/georgia-under-17/Gruzja U17 - Deutschland U17


Szkoleniowiec młodego zespołu Niemiec Stefan Boger zapowiedział przed turniejem że jego zespół jest w stanie wygrać ten turniej. Jestem podobnego zdania kadra powołana przez trenera wygląda ciekawie znakomicie w ataku prezentuje się Max Mayer , Benkarit czy Sarr to czołowi strzelcy zespołu w ostatnim czasu. W dodatku gracze młodego zespołu Niemiec są nie pokonani od od 7 meczy, z czego 6 udało im się wygrać a jeden zremisować odprawiali z kwitkiem zespoły Turcji, Brazylii, Estonii, Albanii,Słowacji i Bułgarii. Patrząc na możliwości i potencjał wydaje mi się że ten mecz będzie pokazem gry młodych Niemiec.

Win Niemcy @@ 1,35




Lider zespołu Młodych Niemiec​
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W dodatku gracze młodego zespołu Niemiec są nie pokonani od od 7 meczy, z czego 6 udało im się wygrać a jeden zremisować odprawiali z kwitkiem zespoły Turcji, Brazylii, Estonii, Albanii,Słowacji i Bułgarii.
Gruzini tez sa niepokonani od 6 spotkan (nie liczac towarzyskiego meczu z Ukraina gdzie graly rezerwy. Remisowali z Hiszpanami, wygrywali z Angolami i Ukraincami w eliminacjach. Fajnie ze opisales Niemcow ale szkoda ze nie wspomniales nic o Gruzinach o ktorych wypada napisac bo to bardzo mocna ekipa w tek kategorii wiekowej i moga napsuc krwi Szwabom.
 
dolce 24

dolce

Użytkownik
Pamiętam mistrzostwa świata w Meksyku u17 gdzie młodzi niemcy zdobyli trzecie miejsce i większość rywali po prostu rozjeżdżali, grali najefektowniej i najefektywniej. Jeśli mają na tych mistrzostwach równie dobrą kadrę co rok temu, to dla mnie murowani faworyci. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po pierwszym meczu. Póki co dobra wiadomość ze Słowenii, Polacy wygrali 1:0 z Belgią po bramce Mariusza Stępińskiego z Widzewa.;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dolce myślę, że nie tylko Ty pamiętasz te Mistrzostwa Świata ubiegłoroczne ale problem w tym, że tamta reprezentacja była oparta wyłącznie o zawodników z rocznika 1994, a w tej grają tylko z rocznika 1995 i coś tam z 96 więc to mało ma wspólnego z tym sukcesem sprzed roku. Wiadomo Niemców nie można lekceważyć, bo oni mają dobre szkolenie młodzieży, do tego należy dodać, że korzystają też ulubionych przez nich volksdeutschy.... Ciekawe jak Gruzja się spiszę na ich tle, bo w końcu wyeliminować Anglię i Hiszpanię to jest spory wyczyn, nawet jeśli turniej eliminacyjny był rozgrywany w Tbilisi.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Wiec tak, widziałem pierwszy mecz. Fajnie, że nasi wygrali ale prezentowali się tak sobie. Wg to jest duża różnica w porównaniu do seniorów. Gra jest wolna, średnio płynna i generalnie po ziemi. Byłem też trochę zdziwiony wynikami bo aż dwa overy, na dwa undery. Gdzie spodziewałem się małej liczby bramek, bo tu jednak nie 90&#39;, a 80 minut grają. Słowenia zaczęła słabo turniej, od gospodarzy spodziewałem się czegoś więcej, już pomijając że przegrali z Holendrami to jednak powinni się bardziej postarać. Polska personalnie od Belgii była słabsza, nie ma sensu tego ukrywać. Polacy grali fizycznie, brzydko ale udało się strzelić. Jutro Słowenia odpowie dokładnie tym samym stylem. Fortuna wystawiła dość asekuracyjny kurs na under 2,5 wiec można wypróbować, bo to nie będzie ładny, płynny mecz...

Slowenia-Polska Typ: Under 2,5 Kurs:1,73 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Mam pytanie do osób, które oglądały mecz Gruzinów z Niemcami. Jak zaprezentowała się Gruzja? Czy potrafili stworzyć jakieś zagrożenie, czy potrafili utrzymywać się przy piłce? Interesująco wygląda +1,25 w ich stronę w meczu z Francją.
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Smialo mozna powiedziec ze w pierwszej polowie Gruzini zdominowali Niemcow, mieli wiecej groznych sytuacji podbramkowych, mysle ze gdyby je wykorzystali to byliby w stanie zwyciezyc z faworyzowanymi Niemcami. Widac ze druzyna ma duzy potencjal, w meczu z Niemcami tworzyli dużo składnych akcji, bramke stracili moim zdaniem przez brak 100 % koncentracji ;) mysle ze warto sprobowac zainwestowac w nich z jakims dodatnim handicapem
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Belgowie rozgrywają ten turniej w dość specyficzny sposób. Analizując ich potencjał powinni spokojnie wyjść z grupy. Przegrali pierwszy mecz i teraz muszą oglądać się na rywali, gdyby byli bardziej doświadczeni z pewnością nie pozwoliliby sobie na porażkę w pierwszym meczu, bo w tego typu turniejach nie przegrywa się pierwszego spotkania, zwłaszcza jak jest się zespołem lepszym. Byli lepsi od Polski, piłka jednak wpadła do belgijskiej bramki i to mocno pokrzyżowało im plany. W kolejnym meczy udowodnili, że mają potencjał remisując z Holendrami. Na koniec czeka ich ostatni mecz z najsłabszą drużyną w stawce Słowenią, gospodarze specjalnie nie korzystają z atutów jakie dają im własne boiska i prezentują się słabo. Przegrana z Holandią i remis z kontrowersjami dotyczącymi nieuznanej bramki Polaków nie daje im najlepszego świadectwa. Teoretycznie wygrana Belgów, przy jednoczesnej porażce Polaków może dać awans chłopakom z Beneluxu, a nawet jeśli nie to w tych rozgrywkach młodzi zawodnicy grają aby pokazać się światu wiec na pewno nie odpuszczą. Kurs na DNB dość wysoki, czystego zwycięstwa nie proponuje bo mecz trwa 10 minut krócej, a nóż Słoweńcy by strzelili i może zabraknąć Belgom czasu.

Belgia - Slowenia Typ:1 DNB Kurs:1,65 Fortuna
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Przed ostatnią kolejką fazy grupowej młodzieżowych mistrzostw europy do lat 17 reprezentacja Marcina Dorny jest w bardzo dobrej sytuacji! Polska zagra z Holandią o zwycięstwo w grupie B! A jest o co walczyć, bowiem zwyciężca grupy B w półfinale zagra z drugim zespołem z grupy A.
Sytuacja w grupie A jest jeszcze ciekawsza, bowiem po dwóch kolejkach wiadomo tylko tyle, że grupę wygrała reprezentacja Niemiec. O drugie miejsce wciąż walczy Francja, Islandia i Gruzja. Najsilniejsza z tych trzech ekip Francja ma jednak powody do obaw, bowiem jeśli mecz Islandii z Gruzją nie zakończy się zwycięstwem którejś z ekip, to Francuzi aby przejść do półfinału będą musieli wygrać z Niemcami. W tym momencie szanse na awans Francji można oceniam na poziomie 30-40%.
Jest spora różnica zagrać w półfinale z Francją, a Islandią lub Gruzją. Dlatego też spotkanie Polski z Holandią będzie jednym z najciekawszych o ile nie najciekawszym spotkaniem fazy grupowej. Myślę optymistycznie, że ta para może spotkać się również w finale. Holandia ma swój styl i jest faworytem, jednakże nie wyobrażam sobie by wygrała tutaj różnicą większej niż jednej bramki. 3 lub więcej bramek wydają się tutaj bardzo mało prawdopodobne, także czekam na uzupełnienie kursów i pobieram under 2,5 ;)
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Typ na Belgie popieram jak najbardziej. Meczu Polski z Holandia jedyne co mi sie widzi to jakies handi na Polske +2 ale kurs (pewnie bedzie w okolicach 1,4) nie bedzie zachecajacy, wiec ten mecz odpuszczam. Proponuje grac na Gruzje (kurs 2,55 na 1x2, to bezpiecznie mozna zagrac dnb po troche nizszym) Jest to zespol ktory byl w stanie przez jedna polowe przyćmić Niemcow, a to wyczyn. W Meczu z Francja bylo nieciekawie. Ciagle sie bronili a karny ustawil im caly mecz, ktory udalo im sie przetrwac z remisem. Jednak w porownujac, jak obie druzyny graly z Niemcami (odnosze sie tylko do tego meczu bo Francja - Islandia nie ogladalem) śmiem twierdzic ze Gruzja jest druzyna lepsza. Byli bardzo solidni w obronie. Niemcy obnazyli wszystkie slabosci Islandczykow i jedyne slaba skutecznosc spowodowala ze skonczylo tylko na skromnym 1-0.
 
chapatti25 9

chapatti25

Użytkownik
Dyscyplina: ME U-17
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bwin

Dla mnie to jest pewniak dnia i jeszcze po fajnym kursie, muszę przyznać stawiałem przeciw Niemcom w meczu z Francuzami, ale gdy oglądałem mecz łapałem się za głowę, Francja która walczyła o awans nie miała nic do powiedzenia z Niemcami, mogło by być spokojnie 5-0. Zafascynowali mnie Niemcy właśnie w tym meczu, technika, swoboda opanowania piłki, kombinacyjne akcje, wszystko. Polska gra słabo, niestety, z Holandią ustawili się na remis, było widać gołym okiem, jutro grajcie Niemców za grubo, nawet handi, typuje 4-0.

Pozdrawiam
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Jeśli są gdzieś takie zakłady (a tego nie wiem) to można spokojnie stawiać na zwycięstwo Niemców w całym turnieju. Są tutaj po prostu najlepsi, potwierdzają to zarówno wyniki jak i gra. Dlatego co to typu poprzednika w 100% się zgadzam. Nie odmawiam naszym młodym chłopcom walki, ale w starciu z zachodnimi sąsiadami niestety nie mamy większych szans. Stępiński i spółka i tak już zdążyła na tym turnieju godnie się zaprezentować.
Niemcy - Polska @ 1.45 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
To prawda, że Polacy zaprezentowali się bardzo słabo w ofensywie w meczu z Holandią ale w defensywie gra młodych reprezentantów Polski był bardzo dobra. Holendrzy nie mieli pomysłu jak przebić się przez mur obronny Polaków. Nasi z kolei potrzebowali remisu do awansu i nastawili się na konkretny wynik, cel. Tak więc w obronie spisaliśmy się na &quot;piątkę&quot;. W ataku z czego co pamiętam to oddaliśmy jeden celny strzał, który co ważne sprawił problemy bramkarzowi pomarańczowych.
Dzisiaj w półfinale zmierzymy się z Niemcami. Moim zdaniem taktyka Polaków będzie bardzo podobna do tej z meczu z Holendrami. Obrona, obrona i jeszcze raz obrona. Im dłużej będzie się utrzymywał wynik 0:0 tym bardziej ambitnie będą się bronić młodzi Polacy. Moim zdaniem w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu bramek. Co najwyżej wpadnie 1 lub 2 bramki. Nie zdziwię się jak mecz zakończy się remisem 0:0.

under 2.5 gola @ 1.95 ✅
Polska +2 gole (HA) @ 1.35 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom