>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U-19 - Grecja 2015

Status
Zamknięty.
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Austria - Francja
Rozpoczyna się bardzo ciekawy turniej, a w dziale hula wiatr, więc warto od czegoś zacząć. Na pierwszy dzień ciekawiej zapowiada się mecz Austrii i Francji. Faworyt wydaje się być jeden. Właśnie, tylko wydaje się.
Francja zawsze jest bardzo groźna w młodzieżówkach. Grają w nich często potomkowie imigrantów, którzy potem w dorosłej piłce reprezentują afrykańskie kraje, a tylko najlepsi grają dla Trójkolorowych. Jest to istotne z tego względu, że rasa czarna wcześniej dojrzewa, relatywnie chłopcy w tych kategoriach wiekowych mają przewagę nad białymi konkurentami. To jeden z powodów sukcesów młodzieżówek Francji, oczywiście abstrahując od bardzo dobrego systemu szkolenia we Francji i jednych z najlepszych trenerów. Takie szkółki jak Auxerre czy Lens co roku wypuszczają niemal gotowych do gry na wysokim poziomie.
Ja jednak nie skreślałbym Austrii. Po klęsce na Euro 2008 (a trochę i na fali popularności po tym turnieju) Austriacka federacja wdrożyła nowoczesne intensywne systemy szkolenia. Za wzór postawiono system Szwajcarski. Drużyny juniorskie mają obowiązek używać systemów gry takich, jak w dorosłych klubach aby młodzi zawodnicy od najwcześniejszego etapu przystosowywali się do roli na boisku (pionierem tego rozwiązania jest oczywiście La Masia). Nawet w dorosłej piłce już widać postępy w wynikach drużyny z kraju Alp i Dunaju, a na poziomie młodzieżowym wygląda to jeszcze lepiej. Poprzedni rocznik doszedł do półfinału europejskiego czempionatu, a ten podobno jest mocniejszy. W eliminacjach młodzi Austriacy pogonili Chorwację i Włochy - kraje przecież słynące z dorodnej młodzieży. Kursy moim zdaniem są źle wystawione, bo Austriacy wcale nie są moim zdaniem skazani na porażkę. Faworytem rzecz jasna Francuzi i nie zdziwi mnie ich zwycięstwo, ale o ten remis spokojnie Austria może się pokusić. Drugi mój typ to BTS, bo ogólnie w młodzieżowych rozgrywkach pada więcej goli niż w dorosłej piłce, mniej odpowiedzialności, więcej szaleństwa na boisku. Patrzę na skład Austrii, i można wyróżnić zawodników już obecnych na poziomie dorosłym. Marko Kvasina i Sascha Horvath ze szkółki Austrii Wiedeń, już grający w pierwszej drużynie, czy trójka kolegów ze szkółki Stuttgartu: Ripić, Perić i Grbić. Austria nie musi dzisiaj przegrać, a na pewno stawi opór faworyzowanym Francuzom.
BTS @1,70 ⛔
X @3,40 ⛔
X (1NB) @2,75 ⛔
0:1
Niestety, pomimo dobrego meczu Austriacy nie zdołali przebić się przez bardzo starannie grających Francuzów...
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Niemcy - Hiszpania 1 @3,20 ⛔ 0:3
Nie da się ukryć że spore rozczarowanie ze strony Niemiec. Kiepski typ, jeśli ktoś pograł to wypada przeprosić.

Moim zdaniem taki kurs na Niemców to gruba przesada, nawet jeśli grają z młodzieżówką Hiszpanii. Jakby nie patrzeć, Niemcy posiadają najlepszy system szkolenia na świecie (nie bójmy się słów). Po klęsce na Euro 2004 wdrożony został nowy, ultranowoczesny system którego efekty teraz widoczne są gołym okiem. Niemieckie młodzieżówki zwyciężają, ponieważ oprócz świetnej selekcji i szkolenia utalentowanych graczy, są najlepiej zorganizowane taktycznie.
Ale nie chce tutaj pisać paenów pod adresem Niemców, bez pokrycia w argumentach.
Cóż. Niemcy są aktualnym Mistrzem Europy w omawianej kategorii U-19 oraz wicemistrzem kategorii U-17. Na Mistrzostwach Świata U-20 odpadli w ćwierćfinale po serii rzutów karnych, a rezultaty te uczyniono tylko na przestrzeni dwóch ostatnich lat.
Problemem młodzieżówek jest to, że nijak nie można porównywać różnych turniejów, bo do każdego z nich przystępuje się w zupełnie odmiennych składach. Można jednak spojrzeć na eliminacje rozgrywane w tej konfiguracji osobowej. Tutaj siła wskazuje na Hiszpanów, którzy gromili swoich rywali w grupie eliminacyjnej - Gruzja i Turcja to nie są wielcy przeciwnicy (Tureckie młodzieżówki są słabiutkie, gdyż większość utalentowanych Turków gra właśnie w kadrach niemieckich), lecz zwycięstwo nad Portugalią już budzi wrażenie. Niemcy jednak też bez porażki przeszli eliminacje, gubiąc jednak punkty remisem ze Słowacją, potem pokonali Irlandię i rozgromili Czechów.
Kluczem do mojego typu jest spojrzenie na składy. Pierwsze co się rzuca w oczy, to Timo Werner. Podstawowy napastnik Stuttgartu, i moim zdaniem, już teraz jeden z najlepszych ofensywnych graczy w Bundeslidze, a na pewno wiodąca postać Die Schwabben. Ile warty w takich rozgrywkach na boisku jest taki zawodnik, pokazywał wczoraj Kingsley Coman, który dominował w meczu Austrii i Francji.
Poza Wernerem, z ciekawszych nazwisk warto wymienić Lukasa Klostermanna, podstawowego obrońcę drugoligowego RB Lipsk, Jonathan Tah wychowanek Hamburga, poprzedni sezon wypożyczenie w Fortunie Dusseldorf czy Leroy Sane, który już zdążył nawet zdobyć 3 gole w Bundeslidze dla Schalke Gelsenkirchen.
Kogo przysyła Hiszpania? Przede wszystkim wielkie zaskoczenie dla mnie, gdyż w kadrze nie figuruje żaden zawodnik ze szkółki Barcelony w La Masii. Z graczy którzy dali się poznać jest drugoligowiec z Osasuny Mikel Merino, Marco Asensio z Mallorki którego wykupił Real, i oddał spowrotem na wypożyczenie czy Jesus Vallejo z Realu Saragossa. Są to jednak kluby drugoligowe, więc gracze Ci nie mają żadnego doświadczenia w poważnej piłce, Segunda Division jest słabsza od 2.Bundesligi, w mojej i myślę, że wśród wielu innych opinii. Porównując najlepszych zawodników, to Timo Werner nosem wciąga Marco Asensio, a grają na podobnych pozycjach.
Value zdecydowanie po stronie Niemców, warto spróbować po aż tak wysokim kursie.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ukraina - Francja 2 @1,95 ✅ 1:3
Po pierwszej kolejce Mistrzostw jesteśmy o wiele mądrzejsi i mam nadzieję, że kolejne moje typy będą już skuteczne. Na dzisiaj proponuje zwycięstwo drużyny Francuskiej. Po obejrzeniu w akcji zespołów na fotel faworytów do złota wysunęli się moim zdaniem Francuzi i Hiszpanie. Hiszpania bardzo ładnie rozbiła rozczarowujące Niemcy, a Francja pokonała solidnie grającą drużynę Austrii. Była w tym meczu drużyną nieco lepszą, a na pewno dojrzalszą. Powtórzę, że na tym poziomie wiekowym drużyna Austrii należy do czołówki, więc osiągnięcie nad nią triumfu jest osiągnięciem.
Ukraińcy zaprezentowali się przeciwko drużynie gospodarzy - Grecji, która nie wiadomo czy awansowałaby na te mistrzostwa gdyby nie zwolnienie z eliminacji. Ukraina sama miała dość słabą grupę eliminacyjną z Czarnogórą, Bośnią i Polską. Nie zachwycili, awansowali potykając się po drodze na Bośniakach.
Ogólnie rzecz biorąc drużyna Ukraińska wydaje mi się słabsza od Austriackiej, więc skoro Francuzi byli w stanie pokonać tych drugich, to powinni również dać sobie radę dzisiaj. Jeśli utrzymają poziom z pierwszego meczu to są w stanie tego dokonać.
Personalnie, oczywiście Kingsley Coman wyrasta o głowę nad resztę o czym pisałem już poprzednim razem. Fajnie też pokazał się Abdou Diallo (Monaco) na środku obrony, będący już z występami w Ligue 1. Uwagę zwraca też bramkarz Florian Escalles i jego silne i bardzo dokładne wykopy z autu bramkowego.
Wśród Ukraińców niestety brakuje indywidualności, prawdę mówiąc jedynie nazwisko Valeriya Luchkevycha jest nieco bliżej znane z występów w Dnipro Dniepropetrovsk, lecz w pierwszym meczu się nie wyróżnił.
Uważam, że kurs 1,95 jest godny zainteresowania.
 
empel 112

empel

Użytkownik
Hiszpania u19 - Rosja u19 typ:1 powyżej 1,5 gola @ 1,57 bet365

Hiszpanie po przebojowym początku z Niemcami podejmą dziś Rosjan. Młodzi La Roja zdominowali doskonale wyszkolonych Niemców pod każdym względem. Rosjanie natomiast przegrali mecz z Oranje 0:1 i kończyli to spotkanie w 10 po czerwonej kartce. Jak dla mnie różny poziom i Hiszpanie na spokojnie powinni zaaplikować dwie bramki swoim rywalom.


edit: wynik 1:3...... po stracie bramki tragedia..⛔⛔
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Hiszpania - Rosja 1 @1,55 ⛔ 1:3
Zgadzam się z typem kolegi wyżej. Hiszpania pokazała się z bardzo dobrej strony w pierwszym meczu, lecz dzisiaj dowiemy się czy to był pokaz siły La Rochity czy dobrze wypadli na tle słabości Niemiec? Nadal sądzę że Niemcy pomimo swojej porażki dysponują potencjałem, tym bardziej docenić należy wynik Hiszpanów. Marco Asensio w którego wątpiłem poprzednio, po prostu zamknął mi usta rozgrywając świetne spotkanie. Pokazał że transfer do Realu nie jest dziełem przypadku. Mnóstwo widzi na boisku, dyryguje grą, potrafi kiwnąć 1vs1 i przede wszystkim dysponuje świetnym prostopadłym podaniem. Bardzo żałuje że przez głupią czerwoną kartkę nie zobaczymy Alfonso Pedrazy, lewoskrzydłowego z młodzieżówki Villarreal, który moim zdaniem był najlepszym zawodnikiem na boisku w pierwszym meczu.
Rosjanie nie zagrali najgorzej, potrafili postawić się Holandii i na pewno będą dzisiaj zdeterminowani. Wszyscy zawodnicy grają w Rosji, a znakomita większość jeszcze nie występowała regularnie w Primier-Lidze, więc ciężko mi coś więcej o nich powiedzieć, podobnie jak wczoraj o Ukraińcach. Zazwyczaj liczba występów w dorosłych drużynach oscyluje w okolicach 1-2. Najwięcej naliczyłem u Aleksandra Golovina - 7 gier w CSKA Moskwa. Ogólnie uważam, że to będzie dość podobny mecz jak wczorajszy Francji z Ukrainą, gdzie ekipa bez gwiazdek, tzw. &quot;wonderkids&quot; pokazała fajną piłkę, ale ostatecznie poległa z reprezentacją o większym potencjale i piłkarzami już zaznajomionymi z poważną piłką.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Niemcy U19 vs Holandia U19

over 2.5 za 2.00
gol w pierwszej połowie 1.44


Mecz na ME u 19. Niemcy będą grali o życie, po porażce z Hiszpanią 0-3 muszą w końcu wygrać żeby zachować jakieś szanse. Po drugiej stronie Holandia ze zwycięstwem nad Rosją. Buki niedoceniają Holendrów, mi to pasuje bo oglądam ich mecze i wiem na co stać Pomarańczowych. H2H wskazuje że zawsze w ich meczach pada dużo bramek, dodając problem Niemców powinno wejść w masło. W pierwszym meczu Niemcy kompletnie sobie nie radzili, słabo w obronie co powinno tak samo zaowocować golami dla Holendrów. Holendrzy mają w składzie &quot;nowego&quot; Robbena w postaci Ould-Chikha, Nouriego który rzuca świetne piłki i dobrego, wysokiego napastnika który podobno ma być 9 na lata w reprezentacjo Oranje. Dodatkowo jak Holandia wygra ma pewny awans co też jest niezłą motywacją - wygranie grupy śmierci.

Podsumowując Niemcy muszą wygrać, dlatego będą grali otwartą piłkę. Daje to możliwości do kontr dla Holendrów, którzy mają odpowiednich piłkarzy żeby te kontry wykorzystać. Dodając H2H over powinien wejść jak w masło :cool:

Osobiście bym polecał jeszcze zagrać X2.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Francja U19 - Grecja U19
EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Kolejka 3, grupa A
12.07.2015 20:00

under 2.5 @ 1.50 Marathonbet ✅ 2-0
under 1.5 @ 2.48 Uni.bet ⛔ 2-0
under 0.5 first half @ 2.25 Uni.bet (@ 2.20 Bet365) ⛔ 1-0


Ostro lecą kursy na remis i nie ma co się dziwić, takie rozwiązanie sprzyja obu drużynom i dodając do tego defensywny styl gry Greków mamy spore szanse na właśnie podział punktów w tym meczu. Odradzam jednak pakowanie się w to po takim kursie, całkiem niedawno była identyczna sytuacja w meczu grupowym między właśnie Francją a Grecją młodzieżową, z tym że U21 - Francuzi strzelili gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry i przez wygraną 1-0 utopili niestety fajne kursy na remis ;). Tu Francja awans ma zapewniony a jeśli myśli o wygraniu grupy - do tego potrzebuje remisu lub zwycięstwa. Grecy awansu jeszcze nie są pewni i potrzebują tu również remisu lub wygranej. Ich defensywny styl gry w połączeniu z solidną obroną Francji rysuje nam scenariusz, który ja jak i również bukmacherzy uważają za najbardziej prawdopodobny - bezbramkowy remis. Radzę jednak nie pakować się w obecny kurs na remis, zwyczajnie nie ma w nim value i zamiast tego wybrać undery, ew. ht/ft X/X, ale kursy także i na tę opcję mocno zbite.



Ukraina U19 - Austria U19
EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Kolejka 3, grupa A
12.07.2015 20:00

over 2.5 @ 1.87 Uni.bet (@ 1.86 Pinnacle, @ 1.85 Bet365) ✅ 2-2


Ukraina przegrała oba mecze w swojej grupie, 1-3 z Francją i 0-2 z Grecją. Nie mają żadnych szans na awans i walczą tu o honor, nie mają nic do stracenia i na pewno chcą zakończyć ten turniej chociaż z jakąś zdobyczą punktową czy zdobytymi bramkami również przeciwko Austrii. Nie ma mowy jednak o graniu na remis, ich przeciwkiem jest Austria którą interesuje tylko wygrana, w każdym innym przypadku również muszą się żegnać z turniejem już po fazie grupowej. Scenariusz zapewniający im awans to ich wygrana + przegrana Greków. Jeżeli Grecja przegra 1 bramką, oni muszą wygrać różnicą 2 goli. W ich 2 meczach padła łącznie tylko 1 bramka, ale przeciwko solidnym obronom Grecji i Francji, a defensywa Ukrainy z pewnością do takich nie należy. Spodziewam się wielu sytuacji bramkowych i sporo szans na przekroczenie linii 2.5 gola.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Hiszpania U19 - Holandia U19

i w grupie b jest naprawdę ciekawa sytuacja każdy ma po 3 punkty więc na pewno tutaj żadna drużyna do 90 minuty nie odpuści,oglądałem mecze Hiszpanii i naprawdę z Niemcami spisali się rewelacyjnie z Rosja już trochę gorzej nie widziałem Holandii ale stawiam na Hiszpanie naprawdę nieźle wypadali w meczach mają niby młodą drużynę ale poukładaną grają przyjemna piłkę dla oka tylko że kurs na Hiszpanie tylko 1.60 na bet365 jeszcze dobry typ powyżej 2,5 gola w całym meczu ,jeszcze zastanawiałem się nad jakimś dubelkiem dołożyć tam Niemców ale jakoś mnie nie przekonują więc na razie mój typ
Hiszpania wygra 1.60 over 2,5 gola
I czekam na wypowiedzi innych bo naprawdę sytuacja w grupie B jest arcyciekawa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom