>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U21

stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U21 Finał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia U21 - Hiszpania U21 / 10 żółtek ( Anglia - 4 Hiszpanie 6 )
Typ: Anglia U-21 suma kartek ( czerwona = 2 ) / powyżej 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher:
ETOTO

Ostatnie 90 albo trochę dłużej minut obu drużyn na tych Mistrzostwach czyli finał , podpiszę się pod analizą " kamasutry " i też liczę że chyba na sporo bramek nie można tutaj liczyć , Anglicy w ostatnich 5 meczach ME nie stracili gola strzelając 10 natomiast Hiszpanie stracili 4 a strzelili również 10 ale mnie nie interesują w tym meczu bramki a pójdę jak zwykle w karteczki bo myślę tych nie powinno zabraknąć , każda z drużyn wie że strata bramki może sporo kosztować i odrobienie może wykrzesać sporo sił no i odkrycie się i ryzykowanie utratą drugiej , Anglicy w tym turnieju zobaczyli 10 żółtek a Hiszpanie 6 ( w tym 2 w dogrywce w ćwierćfinale z Szwajcarami , jak widać pod względem dyscyplinarnym Anglicy wygrywają stąd liczę na przynajmniej 3 karteczki ( w tym liczona i czerwień za 2 ) , sędzią jest Norweg Espen Eskas , sędziował na tym Mistrzostwach 3 spotkania pokazał 14 żółtek i bezpośrednią czerwień i w/g mnie dziś chyba także powyciąga parę karteczek , oby przynajmniej 3 dla Anglii .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +917
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Anglia U21 - Hiszpania U21
Typ: powyżej 2.5 gola
@2.26 FORTUNA


Ciężko dziś wskazać w tej finałowej batalii zdecydowanego faworyta. Ja stawiam, że presja nie zje tych młodych lecz już w większości doświadczonych zawodników i zobaczymy piękny spektakl z bramkami. Anglicy co prawda doszli do finału bez straty gol, co na pewno musi budzić szacunek rywali. Z drugiej jednak strony są Hiszpanie, którzy na tych ME U21 w 5-ciu meczach strzelili aż 13 goli! Stawiam w tym pojedynku, że młodość i nieokrzesanie mogą wziąć górę nad zawodnikami przez co będziemy świadkami pięknego widowiska na Adjarabet Arena w Batumi. Wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami i w większości nie pada zbyt wiele bramek. Lecz mowa tutaj o finałach, w których grają już "stare wygi", które grały w niejednym finale. Dziś stawiam, że w pierwszej połowie zobaczymy minimum jednego gola a wtedy w drugiej połowie worek z bramkami może się rozwiązać.
 
Do góry Bottom