>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy U21

Status
Zamknięty.
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
A nawiązując do wcześniejszych meczy, to oglądałem dwa mecze Hiszpanów i nie wiem jak z taką grą można dostać się do tego typu imprezy .????
Zgadzam się w zupełności, takiej padaki w wykonaniu hiszpanów to najstarsi górale nie pamiętają, te krótkie podanka, no i stańsko, celowniki rozregulowane, ledwo się zbliżali do środka boiska, a już strata za stratą, dno i wodorosty, a w meczu z niemcami to celnych strzałów ze strony hiszpanów na bramkę, to nie wiem ile było, trzy?, cztery? bo w drugiej połowie to chyba żadnego, nie pamiętam...
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Straszna cisza w tym temacie, a kursy w tych mistrzostwach sa naprawde zacne. Dzis mecz gospodarzy Szwedów z Włochami. Co myślicie o tym spotkaniu? Nie rozumiem optymizmu co do Skandynawów. Wporządku: są gospodarzem turnieju, pierwszy mecz wygrali mega zdecydowanie, ale moim zdaniem w meczu z Włochami wpadną na ścianę. Młodzi Makaroniarze po remisie w pierwszym meczu potrzebują zwycięstwa. Patrząc na składy Szwedzi grają ekipą bardzo &quot;krajową&quot; - z przodu jest Berg i ciekawy Taivonen wspierani przez solidnych Elm-a i Bajram-iego, ale reszta składu to raczej piłkarze anonimowi. Włosi mają naprawde ciekawą pakę. Większość z występujących w tej kadrze grajków gra sporo w Serie A. Skłaniam się bardzo w stronę Włochów w tym meczu.
Nie oglądałem włochów, ogladałem szwedów, i imo są cholernie dobrzy, fakt, że białoruscy obrońcy to nie byli obrońcy tylko pokaz mody na wybiegu dla gęsi, stali jak wryci, zero krycia, ale tak czy owak w szwecji na uwagę zasługuje szybkość i celność wymiany podań zawodników środka pola, ładna gra w z pierwszej piłki, ładne akcje oskrzydlające były, dodatkowo napastnicy są dobrze zbudowani, silni, ich gra może się podobać i siem podoba ???? - po tym com widział, postawiłem na szwedów, pożyjemy zobaczymy...
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
No ja oczywiście Szwedów także nie skreślam, jednak jak już wspomniał ktoś wcześniej na ostatnie 9 turniejów ME U21 Włosi wygrali bodajże 5 razy. Ciężko mi sobie wyobrazić że mieliby odpaść już w grupie. We Włoszech wbrew pozorom (od lat te same nazwiska w kadrze A) bardzo stawia się na pracę z młodzieżą. Biorąc pod uwagę że większość składu młodych Azurra to liczący się zawodnicy Serie A stawiam na Włochów. Casiraghi nie jest na pewno wybitnym trenerem, jednak powinien udźwignąć ten ciężar. Sam jest jeszcze dość młody - mam nadzieje że będzie potrafił dotrzeć do swoich grajków.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Taka mała dygresja:

Jak dowiedział się &quot;Dziennik&quot;, selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew będzie chciał powołać kilku zawodników z kadry do lat 21 na sierpniowy mecz eliminacji mistrzostw świata z Azerbejdżanem, byle tylko uratować ich dla kadry seniorów. W ten sposób możemy stracić Sebastiana Boenischa. Powołując młodych graczy, którzy mogliby wybrać inną niż niemiecka kadrę na mecz o punkty Loew chce &quot;spalić&quot; ich dla reprezentacji, które mogłyby ich przechwycić. Takich zawodników w kadrze U-21 jest wielu.

Urodzony na Syberii Andreas Beck mógłby grać dla Rosji, Boenisch - dla Polski. Sami Khedira dla Tunezji, Askhan Dejagah dla Iranu, Marko Marin dla Serbii a Gonzalo Castro dla Hiszpanii. Tym zawodnikom nikt nie złożył jeszcze oficjalnej propozycji zmiany barw. Zrobiły to już federacje turecka, która chce Mesuta Ozila, ghańska - jej chodzi o Jerome&#39;a Boatenga oraz nigeryjska, walcząca o Denisa Aogo.

Gdyby wszyscy wymienieni zawodnicy zmienili barwy narodowej, z pierwszego składu niemieckiej kadry U-21 grającej obecnie na młodzieżowych mistrzostwach Europy, zostaliby tylko bramkarz i obrońca - jedyni rodowici Niemcy.

Zastanawiam się więc co w kontekście tego oznacza reprezentacja Niemiec i jak niemieckie słowniki definiują słowo reprezentacja. Powiem otwarcie - nie ma czegoś takiego jak reprezentacja Niemiec. Związek w chamski sposób zabiera rożnym krajom ich zawodników w młodym wieku i później dumnie się nazywa Niemcy. Każdy to robi - fakt, ale skala na jaką Niemcy to robią jest ogromna. Mógłby się ktoś tym w końcu zająć... ale to tylko moje zdanie. Gdzie jest jakakolwiek granica?!
Ja Niemcow nie lubie jako nacji ale Ty piszesz bzdury, Ci zawodnicy albo urodzili sie w Niemczech ale maja korzenie innych narodowosci albo w bardzo mlodym wieku wyemigrowali do Reichu (Boenisch w wieku 6 lat) a co za tym idzie to calkowicie przez niemieckich trenerow i niemieckie kluby zostali uksztaltowani pilkarsko. Niemcy to spoleczenstwo w ktorym mnostwo jest mniejszosci narodowych (nie ich wina ze byli najlepsza gospodarka Europy a co za tym idzie rajem dla emigrantow, czesto dawali tym ludzia nadzieje na lepsze jutro, nadzieje na normalnosc). Byla to swego rodzaju inwestycja ktora teraz sie doskonale splaca (Klose, Podolski, Trochowski, Gomez, Odonkor itd.) Wiekszosc tych chlopakow czuje sie Niemcami z krwi i kosci (w Niemczech maja rodziny, przyjaciol, z tym krajem wiaza swoja przyszlosc) i to do nich nalezy decyzja dla kogo chca grac.
Zgadzam się w zupełności, takiej padaki w wykonaniu hiszpanów to najstarsi górale nie pamiętają, te krótkie podanka, no i stańsko, celowniki rozregulowane, ledwo się zbliżali do środka boiska, a już strata za stratą, dno i wodorosty, a w meczu z niemcami to celnych strzałów ze strony hiszpanów na bramkę, to nie wiem ile było, trzy?, cztery? bo w drugiej połowie to chyba żadnego, nie pamiętam...
W meczu z Niemcami byly cztery celne strzaly wiec jak na Hiszpanow rzeczywiscie slabiutko ale w ich przypadku nalezy pamietac ze zostali znaczaco oslabieni na rzecz pierwszej reprezentacji co nie zmienia faktu ze i ja spodziewalem sie po nich wiecej.


Ciekawa opcja na dzis wydaje sie Serbia (-1,5) po kursie 1,95 (milenium). Serbowie maja bardzo solidna ekipe, widzialem ich dwa mecze w eliminacjach do tej imprezy i imponowali mi glownie w defesywie ale i strzelac potrafia gdy rywal slabo radzi sobie w obronie ( w kwalifikacjach 8-0 z Wegrami czy 5-0 z San Marino) a mysle ze tak bedzie tym razem. Bialorus w pierwszym meczu pokazalo bardzo niski poziom gry defensywnej, zla wspolpraca miedzy liniami, bledy w kryciu plus jeszcze kilka bledow indywidualnych ktore na tym poziomie nie powinny miec miejsca. Serbia natomiast bezbramkowo zremisowala z glownym faworytem imprezy Italia. Dla mnie nie byla to niespodzianka, pisalem o tym w innym temacie ze przeciwstawia Wlocha twarda gre i nie sa na straconej pozycji a po meczu okazalo sie ze to nawet oni byli blizej zwyciestwa (slupek w koncowej fazie meczu). Mysle wiec ze dzis nie dadza Bialorusina zbytnio pograc w ataku a sami beda ich konsekwetnie punktowac. Zwyciestwo wiecej niz jedna bramka moim zdaniem calkiem prawdopodobne.

Co do drugiego pojedynku sklanialbym sie ku Wlocha, mysle ze zagraja juz nieco lepsze zawody niz z Serbami ale mam swiadomosc ze Szwedzi podyktuja twarde warunki no a na dodatek sa gospodarzem imprezy wiec mecz do typowania bardzo niepewny.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Do dzisiejszego wieczoru myślałem, że największą padlinę na tych mistrzostwach grają Hiszpanie, ale dziś w wielkim stylu przebiła ich Serbia. Tego co zaprezentowała nie można nazwać antyfutbolem bo byłaby to obraza dla antyfutbolu. Tragiczne błędy w defensywie, zero kreowania gry, technika której nie powstydziłby sie niejeden polski drwal to cała kwintesencja gry serbów. Bezbramkowy remis z włochami można im wybaczyć gdyż zapewne mieli to wkalkulowane i zadowalał ich remis, ale 0-0 z białorusia to na pewno nie jest powód do dumy. Po prostu 2 takie wyniki swiadczą o tym, że ich ofensywa nie istnieje. Teraz trzeba tylko czekac aż buki wystawią kursy na mecz ze Szwecja i trzeba brac w ciemno wszystko powyżej 1.8.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Niemcy - Anglia 1x , X , under 2.5
Pewniak moim zdaniem 1x, a mozna zaryzykowac X po kursie 2.00 xD.
Krotko dlaczego:
Anglia zakwalifikowana na 100% Niemcy w razie porazki moga byc przeskoczeni przez Hiszpanow. Remis pozwala na kwalifikacje i Anglie i Niemcow.
Z powodu pewnej kwalifikacji Anglikow nie zagra poro zawodnikow z 1 skladu- na pewno nei zagraja Minler, Agbonlahor i ichards ale mowi sie o szerszym turn-overze.
niemcy maja wieksza motywacje, ale mysle ze obiedruzyny odpuszcza sobie to spotkanie i mozliwe ze zagraja na X, jak juz ktos ma to wygrac to zdecydowanie beda to Niemcy. takze 1x dla mnie 9/10 ale kurs 1.25 ...
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
co do meczu o którym pisał SimonS myślę że dobrym typem może być under 9.5 rożnych po kursie 1.8 w Tobet:] jedni ani drudzy nie powinni jakoś specjalnie atakowac (skoro ma byc remis:jezora ???? w związku z tym nie powinniśmy oglądać wielu strzałów na bramkę a co za tym idzie ,duzej ilośćo rzutów rożnych:]
 
macius 0

macius

Użytkownik
Zgadam się. Od siebie proponuję typ:
Spotkanie: Niemcy U21 - Anglia U21
Zakład: Zakład bez remisu
Typ: 1
Kurs: 1,82
Buk: Unibet

Mimo słabej ostatnio gry Niemców wierzę, że dziś nie przegrają, a pokuszą się może nawet o zwycięstwo. Na pewno mają coś do udowodnienia. Poza tym, przy zwycięstwie nad Anglią wskakują na pierwsze miejsce w grupie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja przestrzegam przed jakims hurtowym hura... to jest turniej tutaj nie ma komu zalezy a komu nie... gra sie na 100% caly turniej. ..
Najlepszy przyklad , czy wczoraj by sie ktos spodziewal ze awansuje USA?! Jak widzimy sport plata figle i najlepiej w takim meczu zagrac tak zeby obstawic jak najwiekszy % mozliwego wyniku, czyli najlepiej np 1X,..
Ja osobiscie stawiam Anglia jesli remis zwrot...Bardzo fajny kurs 1.95...
powodzenia
 
S 0

sporthq

Użytkownik
Spotkanie: Białoruś u21 - Włochy u21 (2:0)
Typ: 2
Kurs: 3,40
Buk: betsafe
Analiza:
Ostatni mecz grupy A, Mistrzostw Europy do lat 21. Spotkają się drużyny z Białorusi i Włoch. Włosi mają w tej chwili 4 pkt i są liderami grupy, zaś ich rywale zajmują ostatnie 4 miejsce z jednym oczkiem. Italia po bez bramowym remisie z Serbią i wygraną ze Szwedami (2:1) mają bardzo duże szanse na awans do dalszej fazy turnieju, a Białorusini praktycznie już bez szans na dobry wynik w tym, że turnieju. Nasi sąsiedzi nie rozpoczęli tego turnieju najlepiej bo porażka (5:1) ze Szwedami nie może być satysfakcjonującym rezultatem, następnie bezbramkowy remis z Serbami pozbawił ich złudzeń o awansie. Włosi by mieć spokojnie zapewniony awans muszą wygrać to spotkanie, mój tok rozumowania jest taki: skoro Szwedzi rozgromili Białoruś aż 5:1 a Włosi pokonali Szwedów 2:1 to nic nie stoi na przeszkodzie by Włosi znokautowali rywali - strzelając im sporo bramek, dlatego też myślę, że handicap -2 będzie tu odpowiednim typem, aczkolwiek znamy włosi futbol oparty na defensywie i boję się, że mogą zadowolić się choćby wynikiem 1:0 i bronić dostępu na bramki. Jednak mam nadzieje, że do takiej sytuacji nie dojdzie i Włosi pewnie awansują pokonując przy tym Białorusinów 3:0.
 
macius 0

macius

Użytkownik
Jednak zwrot (żeby nie było, brałem to pod uwagę :jezora ???? , ale warto było zaryzykować. Wie ktoś, jaki był przebieg meczu? Wiem, że Niemcy prowadzili i Anglicy wyrównali. Chodzi mi to, czy ktoś miał przewagę? Czy może mecz wyglądał na ustawiony (jednak remis ???? )?

Spotkanie: Szwecja U21 - Serbia U21⛔
Typ: X
Kurs: 3,15
Buk: bWin
Analiza:

Dziś ostatnie mecze fazy grupowej Mistrzostw Europy U21. Jeśli Włosi pokonają Białoruś, a tak się prawdopodobnie stanie, w walce o drugą lokatę pozostaną Szwecja i Serbia. Gospodarze, czyli Szewdzi mają punkt przewagi nad rywalami, więc do awansu wystarczy im remis. Remis, który jak na razie prześladuje Serbów...
Włochy - Sebia - 0:0
Białoruś - Serbia - 0:0
Mam przeczucie, że dziś będzie podobnie. Mimo dobrej gry Serbowie trzeci raz zremisują (choć tym razem może już bramkowo), co da Szwedom upragniony awans do kolejnej fazy rozgrywek.
EDIT: Zaskoczyli mnie Szwedzi, z mocną Serbią zagrać tak odważnie... Trzeba się im uważnie przyjrzeć w kolejnym meczu...
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus


Szwecja - Serbia over 3.5 (4,50) ✅

Dzisiaj ostatnie mecz grupowe w Mistrzostwach Europy do lat 21. Gospodarze turnieju zmierzą się z Serbią. Zespół Szwedzki, aby awansować do półfinałów nie może dzisiejszego meczu przegrać. Każdy inny wynik daję im awans do najlepszej czwórki ME. Jak na taką imprezę Szwedzi prezentują się z bardzo dobrej strony przede wszystkim w formacjach ofensywnych. Pierwszy mecz i pogrom Białorusinów 5:1, w drugim meczu ulegli Włochom 1:2, ale przy odrobinie szczęścia mogli ten mecz nawet wygrać, gdyż przez całą drugą połowę grali z przewagą 1 zawodnika. Marnowali jednak seriami dobre sytuacje strzeleckie. Na pewno dziś mogą bardziej się skupić na obronie jednak w obu poprzednich meczach stracili bramki, więc nie są jakimś monolitem z tyłu. Co za tym idzie muszą także coś z przodu wbić. Furorę robi Berg, napastnik, który ma za sobą występy w pierwszej reprezentacji oraz bardzo udany sezon w Groningem. Serbowie na tym turnieju nie stracili jeszcze bramki, lecz żadnej również nie strzelili. Na pewno zremisowany mecz ze słabiutką Białorusią może odbić się na braku awansu do półfinałów. Serbowie to bardzo dobry zespół, a sytuacja w której się znaleźli nie pozwala im znów na remis bezbramkowy. Muszą strzelić w końcu bramkę. Z takim obrotem sprawy czyli ofensywni Szwedzi kontra będący pod ścianą Serbowie można spodziewać się kilku bramek w tym meczu. Na pewno typy obie strzelą oraz over 2.5 są dobre, ja jednak stawiam na over 3.5 co przy odrobinie szczęścia jest bardzo możliwy do zrealizowania.

Kurs z: Sportingbet

EDIT: Takie mecze chyba każdy lubi najbardziej. Pół godziny gry Szwecja prowadzi 3-1. Później dwie czerwone kartki Serbów i już spokojnie do końca utrzymany wynik. Szkoda, że nie zagrałem na live w 35 minucie under 5.5 bramki, bo było z kursem 2.00. Ale i tak analiza bardzo udano, oby więcej takich spotkań. :spokodfhgfh:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bialorus - Wlochy 2✅ , under 2.5⛔
Bialorus potwierdza sklad ktory ugral 0-0 z Serbia. Wlosi bez Balotelliego goleady tu nie widze. Raczej Bialorus bedzie sie bronila i Wlosi powinni wyjsc zwyciesko z tej potyczki. Mysle 0-2 i gra ????
Szwecja - Serbia x2⛔, under 2.5⛔
Obie druzyny maja szanse sie zakwalifikowac. Szwecja gra u siebie, ale wypowiedz Lennartsona - miejmy nadzieje ze bedzie slychac ze gramy u siebie - daje do myslenia. Otoz jest bardzo duzo supporterow Serbi i nie zdziwilbym sie jakby sie ich pojawilo wiecej niz Szwedow :p
Serbia nie raz wyeliminowala Szwecje takze teraz moze dojsc do zaskakujacego zwyciestwa ... ogladalem mecz tej druzyny z Wlochami i grali ladnie i skladnie.
Under spowodowany jest silna defensywa serbow i ich nieumiejetnoscia do strzelenia (dwa mecze 0-0) co bedzie spotegowane nieobecnoscia ofensywnego zawodnika Nemanja Matic&#39;a i powrotem defensywnego zawodnika Ivana Obradovica.
Typki wydaja sie ladne na pewno zagram ????
EDIT:
Dzis dla omiany ⛔⛔⛔ i jeszcze raz ⛔ ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie pogrywam Serbie a jak remis zwrot... Szwedzi walcza o conajmniej remis...Serbia o win, wiec sadze, ze Szwedzi nie beda forsowac tempa a druzyna ktora bedzie starac sie grac pilka beda Serbowie, osobiscie widze to jako szybka bramke dla Serbi potem atak Szwecji i jakas kontra na 2-0...
Serbi nic juz nie pozostaje jak postarac sie wygrac, z gospodarzami turnieju...
powodzenia
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Podobnie jak i w Pucharze Konfederacji tak i w Mistrzostwach Europy mlodzików turniej wkracza w decydującą fazę.
Na placu boju pozostały cztery drużyny, po dwie najlepsze z każdej z grup.
Grupę A wygrała reprezentacja Włoch, wyprzedzając gospodarzy imprezy Szwecję, natomiast w grupie B najlepsi byli Anglicy, a zaciety bój o 2 miejsce stoczyli Niemcy i Hiszpanie z którego to nasi zachodni sąsiedzi wyszli zwycięsko.

Jak zwykle przedstawię pary wraz z kursami z BAH. Mecze półfinałowe zostaną rozegrane 26 czerwca.



Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
d910 0

d910

Użytkownik
Jak dla mnie w meczu Anglii ze Szwecją dojdzie do dogrywki, a tam typuję zwycięstwo Anglików. W drugim meczu myślę, że dobrze grające w tym turnieju Włochy(2-1-0) poradzą sobie z Niemcami(1-2-0) już w regulaminowym czasie gry.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jak dla mnie w meczu Anglii ze Szwecją dojdzie do dogrywki, a tam typuję zwycięstwo Anglików. W drugim meczu myślę, że dobrze grające w tym turnieju Włochy(2-1-0) poradzą sobie z Niemcami(1-2-0) już w regulaminowym czasie gry.
Ładnie przewidziałeś spotkanie Anglików ze Szwedami, choć wydawało się, że Anglicy prowadząc 3-0 nie pozwolą już sobie wyrwać awansu do finalu. Stało się inaczej i pogoń Szwecji okazała się na tyle dobra, że w regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 3-3. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i dopiero w rzutach karnych poznaliśmy pierwszego finaliste ME u21. Zostali nim piłkarze Anglii, którzy lepiej znieśli presję &quot;jedenastek&quot; i pokonali gospodarzy turnieju awansując tym samym do finału.

W drugim meczu półfinałowym było o wiele mniej emocji. Na przeciw siebie stanęły dwie dobre drużyny, z których jedna musiała odpaść. Padło na Włochów i to Niemcy zagrają w jutrzejszym finale przeciwko Anglii dzięki skromnej wygranej 1-0 z reprezentacją Italii.

Takie kursy na finałowe spotkanie zaproponowal BAH:



Ja raczej nie będe podejmować się typowania tego meczu. Sądzę iż każdy wynik jest możliwy i naprawdę ciężko przewidzieć kto zostanie młodzieżowym Mistrzem Europy.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Osobiscie uwazam ze Anglicy wygraja te mistrzostwa a czy w regulaminowym czasie gry ? Najmniej stresujacym typem byloby 1X Tak jak Brazylia w meczu z Egiptem tak Anglia musiala sie nieco rozluznic w meczu ze Szwecja Tym razem jednak Anglia powinna wyciagnac lekcje z meczu ze szwecja byc skoncentrowana w obu polowach
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-06-29 20:45 , Mistrzostwa Europy U21
Spotkanie: Anglia - Niemcy
Typ: X/X
Kurs: 4.70
Buk: expekt
Mamy dzisiaj Finał Mistrzostw Europy piłkarzy do lat 21.
Na przeciw sobie reprezentacja Angli, która ostatnio wygrała ze Szwecją (gospodarzami turnieju) po dogrywce. Chodź do połowy prowadzili 3-0 by stracić 3gole w drugiej.
Niemcy natomiast grają turniejową piłkę na 4mecze wszystkie underami zakończone.
Jest to mecz zbyt dużej wagi, aby obie reprezentacje staczały duży bój pod bramkami. Myślę, że nikt nie będzie chciał stracić gola szybko, a zachowawcza gra doprowadzi do dogrywki.
Historia:
Euro U21 2009
Germany 21 England 21 1:1
Euro U21 2006/2007 Qualifying
Germany 21 England 21 0:2
England 21 Germany 21 1:0
Euro Under 21 qualification 2004/2005
Germany 21 England 21 1:1
England 21 Germany 21 2:2
3 razy remisowali ze sobą na 5 ostatnich meczy i to zarówno w pierwszej jak, i drugiej połowie. Więc jeśli ma paść remis to sądzę, że i także po pierwszej połowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom