>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet - Chorwacja i Węgry 2014

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Węgry - Norwegia ; Dla Norweżek mecz o pietruszkę, Węgierki ciągle walczą...
Norweżki graja o pietruszkę ale na pewno nie od puszcza meczu węgierkom...[/quote]

Nie jestem jakimś znawca ręcznej ale
To zdanie jest bez sensu.
Kto bedzie ryzykował jakas kontuzje albo zanadto męczenie sie zeby wygrać w meczu o pietruszkę?
Norweżki odrobiły z Polkami bo Polki były po prostu słabe...
Wegierki dla kibiców zagrają...
W kursie na Wegierki jest value.

Obserwator nie da sie Tobie wysłać wiadomości ale za to co robisz na tym turnieju wielki szacun.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nigdy nie interesowałem sie pilka reczna kobieca, ale to widze to mnie smieszy. Dziewczyny z Czarnogóry po żałosnej 1 połowie w drugiej graja jak inna druzyna, natomiast szwedki po pierwszej genialne połowie zapomniały jak grac w reczna...W sumie wyjdzie na plus, ale dziwny to mecz...
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Czarngora wygrała więc o co teraz walczy francja z holandia?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Head-to-head (mecze bezpośrednie)
2. Różnica goli
3. Gole strzelone

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Szwecja 7pkt 158:140 +18
3. Holandia 5pkt 116:107 +9
4. Francja 5pkt 95:91 +4

H2H
Holandia - Szwecja 30-30
Francja - Szwecja 26-29
Francja - Holandia ?-?

Holandia aby mieć szanse na 1/2 muszą wygrać 9-oma bramki i rzucić 42 bramki w meczu LUB wygrać 10-oma lub więcej przy dowolnym wyniku.

Francja nawet jak wygra z Holandią to nie ma szans na awans do 1/2 ponieważ przegrała ze Szwecją. Francuzki walczą jedynie o 3 miejsce w grupie...

Szwecja ma najlepszą sytuację w grupie i liczą na skromną wygraną Holenderek lub przegraną ;)

Nie wnikałem w zasady awansu do MŚ, z których miejsc itp... ponoć Francuzki mają o co grać. Nie wiem, nie wnikałem w szczegóły bo mam mało czasu... warto poczytać. Niby mecze o nic ale jednak o coś :razz:
 
F 263

fidelio

Użytkownik
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Head-to-head (mecze bezpośrednie)
2. Różnica goli
3. Gole strzelone

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. Szwecja 7pkt 158:140 +18
3. Holandia 5pkt 116:107 +9
4. Francja 5pkt 95:91 +4
H2H
Holandia - Szwecja 30-30
Francja - Szwecja 26-29
Francja - Holandia ?-?
Holandia aby mieć szanse na 1/2 muszą wygrać 9-oma bramki i rzucić 42 bramki w meczu LUB wygrać 10-oma lub więcej przy dowolnym wyniku.
Francja nawet jak wygra z Holandią to nie ma szans na awans do 1/2 ponieważ przegrała ze Szwecją. Francuzki walczą jedynie o 3 miejsce w grupie...
Szwecja ma najlepszą sytuację w grupie i liczą na skromną wygraną Holenderek lub przegraną ;)
Nie wnikałem w zasady awansu do MŚ, z których miejsc itp... ponoć Francuzki mają o co grać. Nie wiem, nie wnikałem w szczegóły bo mam mało czasu... warto poczytać. Niby mecze o nic ale jednak o coś :razz:
Z tego wynika, że awans do półfinału już rozstrzygnięty i awansują Szwedki, bo Holenderki raczej nie rozbiją tak Francji.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Krótka piłka wg mnie,Słowacja jeśli przegra 4ma bramkami lub więcej ,zajmie 12 miejsce,jeśli przegra mniej,zremisuje lub wygra zepchnie Polskę na 12ste.
Niemki nie grają już w zasadzie o nic.
A 11 miejsce jest ważne w kwestii eliminacji MŚ.
Edit: Jeśli liczę ,szybko i dobrze to przegrana minus 3 daje im 11 msce ,jeśli rzucą ponad 23 bramki.
 
K 2

krompa

Użytkownik
Slowacja +3.5 @2.375 Marathon medium stake
Przegrana Slowaczek 3 bramkami lub nizej spycha Polki na 12 miejsce w ME i daje rozstawienie w el. MS Slowacji (przy wyniku 24-27 lub wyzszym). Jesli mecz bedzie underowy, to Slowaczki nie moga przegrac wyzej niz 2 bramkami.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miałem już praktycznie gotowy post, ale kolejny raz poprzez nieuwagą doprowadziłem do jego kompletnego zlikwidowania. Postaram się napisać jeszcze raz.
Bardziej wskazówki, niż typy na piątkowe spotkania.
Węgry-Francja✅
Patrząc na umiejętności oraz na maksimum jakie mogą pokazać obie ekipy, to Francuzki są lepszą ekipą. Miały one już kilka fragmentów takiej gry, kiedy można było sądzić, że powalczą w tym turnieju o coś więcej. Niestety te fragmenty były przeplatane fatalną grą, przez co średnia z tego dała tylko mecz o 5 miejsce. Jednak moim zdaniem Francuzki wyniki na tych Mistrzostwach w zupełności zawdzięczają sobie, tak porażki, jak i zwycięstwa. U Węgierek wygląda to inaczej. Można było zauważyć jedynie przebłyski poszczególnych zawodniczek. Ostatnio, w meczu z Rumunkami i z Norweżkami błysnęła młodziutka Toth. W ogóle nie patrzyłbym na mecz z Norwezkami, gdyż tam brakło motywacji Skandynawkom, a trener Hergeirsson stosował dziwne rotacje, takie jak gra na dwie obrotowe, przy zbiegu Loke z lewego skrzydła oraz grę nominalnej lewej połówki Kristiansen na lewym skrzydle. Moim zdaniem Madziarki mogą mówić, że sporo zawdzięczają swoim przeciwniczkom, bo nieraz to dzięki nim udało im się zdobyć cenne punkty.
Podsumowując, uważam, że dla Francuzek mecz o 5 miejsce jest jakimś minimum, zaś patrząc na możliwości współgospodyń Mistrzostw walka o tą lokatę jest czymś proporcjonalnym, jeśli nawet nie czymś więcej. Bukmacherzy trochę inaczej postrzegają ten mecz, kurs na Francję oscylował w granicach 2.50, sam złapałem 2.56 w Marathonie. Teraz jest już &quot;tylko&quot; max 2.15 w W.illiam H.illu. Dalej daje to lekkie value.

Norwegia-Szwecja

Bukmacherzy mają rację dając ~1.50 na Norweżki. Są one wyraźnymi faworytkami, jednak w tym kursie nie ma żadnej wartości dodatkowej, jest on zgodny z prawdopodobieństwem. Dlatego też nie ruszam na razie tego meczu, czekam na ewentualne ruchy kursów.
Kursy podskoczyły lekko, więc:
Norwegia złapana po 1.60✅ w Marathonie i -1.5 1.85✅ w bet365.

Czarnogóra-Hiszpania

Dla mnie mecz zagadka. Czarnogórki na tym turnieju spisują się poniżej oczekiwań. Dodatkowo tylko jedna kołowa w kadrze, co doprowadziło w meczu ze Szwedkami do tego, że po bezpośredniej czerwonej kartce dla Lazovic na tej pozycji musiały na przemian występować skrzydłowe(Mehmedovic i Radicevic). Mimo to podopieczne Dragana Adzicia dały radę i ograły zawodniczki trzech koron. Mimo gry bez rewelacji Czarnogórki to dalej mocna ekipa, która może walczyć z każdym. Hiszpanki za to radzi sobie bardzo dobrze. Oprócz planowej porażki z Norweżkami i patologicznego meczu z Rumunkami zaliczyły udane występy. Zaskoczył mnie ich triumf nad Dunkami, tym bardziej na takim luzie. Obie ekipy potrafią grać falami, zagrać dwie-trzy dobre akcje, by potem pomylić się kilka razy w ataku. Ten argument powoduje, że nie widzę w tym meczu faworyta, ale także nie jestem w stanie dokładnie ocenić szans obu zespołów. Dlatego też odpuszczam typowanie tego meczu.
Lazovic zawieszona na jeden mecz.
Dlatego leciutko próbuję Hiszpanki po 2.40 na bet365.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Norwegia-Szwecja 1 @1.53
Nie znam sie na pilce recznej o dziwo, wiec teoretycznie nie powinienem pisac analiz, poniewaz to troche hipokryzja. Ba, nawet nie znam zawodniczek druzyn. W &quot;szczypiorniaka&quot; to ogladam co najwzyej MS i ME mezczyzn, jezeli oczywiscie gra polskia reprezentacja. Rozumiem, ze tam jakies ruchu kadrowe u Norwezek, wnioskujac z przekroju ogolu analiz w dziale. Norwegia o jednak jest najlepszy zespol kobiecy w ME. Ogolnie bardzo pewnie wygraly Norwezki awans do polfinalu, wiec na takim etapie w skandynawskim pojedynku na nie tez stawiam. Szwecja wyglada pozytyw, ale skoro doszla ich ostatnio Czarnogora to w walce o medale najlepsza druzyna powinna wygrac, wiec stawiam na Norwegie i tyle, Chociaz zapewne robie to z braku ciekawej oferty na dzien dzisiejszy oraz dla zwyklych emocji, to podejmne takie &quot;ryzyko&quot;. Jaezeli ktos zarzuci mi tu brak zdrowego rozsadku przy bardzo malej wiedzy o pilce recznej, to ... ma racje.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Norwegia-Szwecja 1 @1.53
Nie znam sie na pilce recznej o dziwo, wiec teoretycznie nie powinienem pisac analiz, poniewaz to troche hipokryzja. Ba, nawet nie znam zawodniczek druzyn. W &quot;szczypiorniaka&quot; to ogladam co najwzyej MS i ME mezczyzn, jezeli oczywiscie gra polskia reprezentacja. Rozumiem, ze tam jakies ruchu kadrowe u Norwezek, wnioskujac z przekroju ogolu analiz w dziale. Norwegia o jednak jest najlepszy zespol kobiecy w ME. Ogolnie bardzo pewnie wygraly Norwezki awans do polfinalu, wiec na takim etapie w skandynawskim pojedynku na nie tez stawiam. Szwecja wyglada pozytyw, ale skoro doszla ich ostatnio Czarnogora to w walce o medale najlepsza druzyna powinna wygrac, wiec stawiam na Norwegie i tyle, Chociaz zapewne robie to z braku ciekawej oferty na dzien dzisiejszy oraz dla zwyklych emocji, to podejmne takie &quot;ryzyko&quot;. Jaezeli ktos zarzuci mi tu brak zdrowego rozsadku przy bardzo malej wiedzy o pilce recznej, to ... ma racje.
Pozwole sobie dorzucic kilka slow.wg mnie murowanym faworytem do tytulu sa Norwezki, ktore maja monopol na wygrywanie ME.od 2002 tylko dwukrotnie nie udalo im sie wygrac turnieju 2002-2m i pozniej
czterokrotnie pod rzad wygraly 2004, 06, 08, 10.w 2012 musialy uznac wyzszosc Czarnogory.
Mysle wiec, ze nie powinny miec najmniejszych problemow z pokonaniem Szwedek.Aczkolwiek to sport i cuda sie zdarzaja;) EASY
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szwecja-Czarnogóra
Czarnogóra DNB 2.05 Pinnacle
DNO
Zmarnowane 3 setki w ostatnich minutach robią swoje, Czarnogórki przegrały same ze sobą.
Wielu uzna to za irracjonalne, ale:
-Knezevic gorzej, niż z Hiszpanią nie zagra, więc zespół trochę na tym zyska
-wraca Lazovic, wreszcie będzie normalna kołowa, w związku z tym dochodzi trochę opcji w ataku, a do tego wzmocniona zostanie obrona
-Czarnogórki grały już ze Szwedkami i na pewno Adzic wyciągnie z tamtego meczu odpowiednie wnioski, w końcu to jeden z czołowych trenerów w Europie
-kolejnym argumentem jest kurs, to zespół z Bałkanów wygrał pierwszy mecz, a z faworytek w pierwszym meczu stał się dogiem w tym niedzielnym i to wszystko po jednym meczu, a wiadomo, że kobieta zmienną jest
Już 2.22 w Mararthonie na DNB, więc tym bardziej bym próbował.
Norwegia-Hiszpania✅✅✅
Co do tego meczu uważam podobnie, jak Kobe, jednak poczekałbym na jakiś wzrost kursu, bo tak ostatnio się działo, że przed meczem kurs na faworyta rósł. Myślę, że można będzie w pewnym momencie złapać jakieś 1.6.
Zirytowany Czarnogórkami próbuję jeszcze dubelek Norweżki+Over 47.5✅✅✅ , drugi typ ofc na podstawie Hopkirka.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Norwegia-Hiszpania 1 1,5@ 3/10 ✅✅✅ 28:25:] Norweżki złapane również na live po kursie 3,0 po niezbyt udanym początku spotkania:razz:
Finał Mistrzostw Europy

Co prawda jest taka zasada,że finałów raczej nie powinno się obstawiać tylko oglądać ale ja zrobię wyjątek w tym wypadku :razz: Dla mnie Norweżki w tych Mistrzostwach są poza zasięgiem i uważam,że jutro potwierdzą to swoim zwycięstwem nad Hiszpankami i sięgną po złote medale. Skandynawki poza jedynym przegranym meczem z Madziarkami(po zapewnieniu sobie pierwszego miejsca w grupie zwyczajnie to spotkanie odpuściły rotując składem przez cały mecz) w pozostałych spotkaniach potwierdzały swoją klasę:] Norwegia już raz na tych Mistrzostwach pokonała ekipę Hiszpanii 29-26. Szczerze mówiąc już myślałem,że Dunki poradzą sobie z Hiszpanią i będzie szansa na finał dwóch ekip ze Skandynawii niestety stało się inaczej...Uważam,że w jutrzejszym meczu kluczem do zwycięstwa będzie solidna defensywa a tą Norweżki mają jedną z najlepszych na świecie co pokazywały w meczu półfinałowym ze Szwedkami. Moim zdaniem Norweżki zabiją jutro Hiszpanki defensywą i sięgną po Mistrzostwo Europy.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Jestem za , finał ogarną skandynawki . Hiszpanki nie są na tyle mocna ekipą. Gralem ten typ wczoraj po 1.5 w óni , dzis juz 1.35 :]
na live moze jakis handi -1,5 sie wyłapie. Zobaczymy

-1.5 ✅
1.5 ✅
2.0 na live ✅
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Norwegia - Hiszpania✅(28:25)
Typ: Over 48,5
Kurs: 2,05
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 21.12.2014 godz. 18:00
Finał, więc linia na ilości goli dosyć niska. Norwegia i Hiszpania wyglądają dobrze ofensywnie. Norweżki bez podstawowych bramkarek, w składzie wiele nowych zawodniczek. Obrona słabsza niż wcześniej. W ataku grają dosyć szybko, wiele kombinacji. Hiszpania gra dużo bardziej ofensywnie niż wcześniej. Doszła Portugalka Cabral, dobrze grają Pena i Mangue. Nie ma defensywnych piłkarek z poprzednich turniejów: Cuadrado, Begony Fernandez. Dla mnie tutaj ważniejszy atak niż obrona. Wystawiłbym linię 52Ah.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom