>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 19-31 stycznia 2010

Status
Zamknięty.
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
na dzisiaj polecam ilość goli słowenii poniżej 28,5 w meczu z niemcami. kurs 1,75 bwin.niemcy maja nóż na gardle i będa się ostro bronic. bylo widac we wczorajszym meczu,ze zdobywanie bramek przeciwko nim to nie taka prosta sprawa nawet dla POLSKI;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dosyć spory kurs na dobrze wczoraj grających Węgrów. Grają z Hiszpanami, którzy pewnie pokonali chyba najsłabszą ekipę na tym turnieju ( Czechy ). Nie widziałem gry Hiszpanów, ale widziałem grę Wegrów, którzy oprócz przestoju w samej końcówce graji bardzo pewnie i bardzo dobrze. Za Win Węgrów Bukmacherzy sporo płacą.

3.95 Expekt
4.40 Ladbrokes
 
G 0

gacekk6

Użytkownik
Polska(-2.5) - Szwecja
typ:1
kurs:2.05
exepkt
Wczorajszy mecz Polski zrobił chyba nie tylko na mnie spore wrażenie. Doskonała gra szczególnie w obronie w pierwszej połowie dała 3-4 bramkową przewagę , która była kontrolowana do końca spotkania. Świetna obrona wymusiła na Niemcach rzuty z 9 metra i na początku spotkania tylko w ten sposób Niemcy zdobywali bramki. Świetnie także spisał się w bramce &quot;kasa&quot; broniąc kilka b.dobrych rzutów. Szwedzi natomiast dali plamę prowadząc po pierwszej połowie (13:7) przegrali (25:27). Gry nie widziałem tylko czytałem że w pewnym momencie całkowicie się zagubili. Bardziej stawiam ten typ z uwagi na rewelacyjną grę Polski niż porażkę Szwedów z niżej notowanym rywalem.
PS. Szkoda że Polska wczoraj oddała 6 bramkową przewagę bo w typach był zakład na Polska - 2,5.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Francja - Węgry 29:29
Francja - Czechy 21:20
Widziałem mecz z Węgrami, nie widziałem co prawda z Czechami, ale śmiało mogę powiedzieć że Francuzi są ciency jak zupa więzienna ???? Wymęczony remis, i (jak mniemam) zwycięstwo w mizernym stylu z dość słabymi rywalami... Czekam na ich mecz z Hiszpanią, która jest mimo wszystko drużyną trzymającą poziom.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Redwitz po dzisiejszym wyczynie Szmala zdecydowanie przychylam się do opinii to FENOMENALNY bramkarz z takim zawodnikiem jest szansa na sukces pomimo pewnych mankamenstów.....
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm dzisiaj po raz kolejny Sławek Szmal udowodnił ile znaczy dla Reprezentacji. Ratuje im dupe niemiłosiernie. Szkoda, że w ataku niektórzy troche mizernie dzisiaj wypadli ( Krzysiek Lijewski, Bartek Jaszka ). Oprócz Sławka Szmala należy pochwalić: Michał Jurecki- bardzo dobry występ, sporo bramek, duża skuteczność; Tomek Rosiński- tak jak pisałem wczoraj, to może być Odkrycie tych Mistrzostw. Bardzo pewnie prowadzi grę Polaków, dobrze i pewnie rzuca na bramke rywali.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Francuzi z deko bez formy, czy tylko tak ściemniają? ???? . Chyba warto na hiszpanów zagrać, bo myśle że buki nadal faworyzować będą francuzów i kursy na hiszpanów będą przyzwoite.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja chyba nie zaryzykuję Hiszpanów. Z handikiem pewnie tak. Jak widzicie Dunów -2,5?
Teraz oby Hiszpanie pokonali Francję , a Niemcy Szwedów..
Wtedy tabela przed drugą fazą byłaby taka:
Polska 4
Hiszpania 4
Słowenia 1
Niemcy 1
Francja 1
Węgry 1
No jeszcze nasi muszą ograć słoweńców, a to łatwe nie będzie. Co do duńczyków to ja dziś szukam niespodzianki, mam takie przeczucie że większej roli nie odegrają na tych mistrzostwach. Ale moge się mylić ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Austria - Islandia | Typ: Austria [+2,5] HT - Kurs: 1,80 Ladbrokers ⛔
Spotkanie w grupie B ME w Piłce Ręcznej 2010&#39; . Austria (Gospodarz) zmierzy się z Islandią. W tej chwili sytuacja w grupie jest taka:
Dania - 1 mecz - 2 pkt.
Islandia - 1 mecz - 1 pkt.
Serbia - 1 mecz - 1pkt.
Austria - 1 mecz - 0pkt.
W tej grupie Austria od początku uważana była za outsidera. Awans uzyskała tylko dzięki temu, że jest gospodarzem. Mimo to w pierwszym spotkaniu, gdzie zdecydowanym faworytem była Dania, gospodarze stoczyli z nimi naprawdę niezły pojedynek i ulegli w końcu 29-33 (15-17) . Walka o awans wciąż jednak trwa i Austria na pewno podejdzie do kolejnego meczu z Islandią z pełną mobilizacją. Największą siła tych chłopaków jest ambicja, wola walki i kapitalny doping ponad 5000 gardeł. Islandia posiada oczywiście bardziej klasowych szczypiornistów, jednak pamiętajmy, że w piłce ręcznej gra toczy się na zasadzie akcja za akcje. Najważniejsze są 3 czynniki: skuteczność, gra w obronie, gra bramkarza. Gospodarze będą niesieni dopingiem i każda akcja będzie rozgrywana z rozmachem. Każda interwencja bramkarze będzie okraszona niesamowitymi okrzykami radości. To naprawdę buduje morale i wpływa na grę. Wydaje mi się, że Austrię spokojnie stać na sprawienie tutaj niespodzianki. Gospodarze zawsze są groźni. Nawet, jeśli nie uda się wygrać, to mało prawdopodobne, aby Islandia już do przerwy wygrywała różnicą aż 3 goli. Nie udało się to nawet Danii, która przecież była i jest jeszcze lepszą drużyną od Islandii.
Już widzę to zaangażowanie, niesamowitą wrzawę po każdym zdobytym golu, ambicję i wolę walki. To wszystko obejrzymy dzisiaj po stronie Austrii. Szczerze życzę im, aby zagrali jak najlepiej i sprawili niespodziankę, a przy okazji dali zarobić.
21 stycznia 2010r
godzina 20:10​
Norwegia - Rosja | Typ: X - Kurs: 10,00 Ladbrokers ⛔
Wiadomo, że w tego rodzaju zakładach przede wszystkim liczy się szczęście. Jeden głupi błąd obrony, jedna niewykorzystana akcja, jedna kapitalna interwencja bramkarza itd.. Wystarczy jeden gol różnicy, a remisu już nie ma. Ja jednak zdecydowałem się zaryzykować, bo w tym meczu najbardziej prawdopodobny wydaje się być właśnie remis. Rosjanie w pierwszym meczu pokonali Ukrainę. Nie mogło być jednak inaczej, bo nasi wschodni sąsiedzi to raczej niespecjalnie wymagający przeciwnik. Norwegia uległa jednemu z głównych kandydatów do mistrzostwa - Chorwacji. Mecz był jednak bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 25-23 (11-10). Tak małą ilość bramek świadczy o tym, że zarówno Norwegia, jak i Chorwacja bardzo dobrze bronią. Rosja w pierwszym meczu dużo strzeliła, ale też dużo straciła. Wszystko się więc wyrównuje. Zapowiada się ciekawy mecz. Teoretycznie Norwegia jest w gorszej sytuacji, bo ma już na koncie porażkę. Jednak zwycięstwo w tym meczu praktycznie oznaczać będzie awans (w perspektywie mecz z Ukrainą) i niezłą sytuację w następnej rundzie. Rosjanie jednak też bardzo chcieli wygrać, bo mają przed sobą jeszcze starcie z Chorwacją. Wydaje się, że będzie to mecz punkt za punkt i być może zakończy się remisem. Typuję wynik 31-31.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Niestety mialem zajety dzien i drugiej kolejki nie mialem przyjemnosci sledzic jednak dam swoje prognozy na jutro.
ME te poraz kolejny potwierdzaja nie tylko moja teze , że jest to najtrudniejszy turniej ręcznej każdy może powalczyc i wygrac z każdym. Przyznam , że zaskoczeniem jest dla mnie kiepska postawa Francji a zaskakujaco dobra &quot;wynikowo&quot; Hiszpanów.
Jednak jesli mialbym sie pokusic stawiac cos na piatek to propozycje takie :
Niemcy - Szwecja : Tu jest niewiadoma bo Szwedzi ten turniej traktuja może nie na poł gwizdka ale nie z zadziornościa jak inne ekipy start w przyszlorocznych mistrzostwach maja zapewniony jednak niezlym typem wydaje sie :
do polowy x2 Szwecja kurs ok.1.79 dla odwazniejszych 2 : 2.41. Szwedzi dotyychczas bardzo slabo 2 polowa Niemcy na odwrót, wogole spotkaja sie ekipy Niemcy konsekwencja i można powiedziec rzemieślnictwo Szwedzi szybka i urozmaicona gra kibicuje im oczywiscie .

Francja - Hiszpania : Tu zapowiada sie kapitalne spotkanie także , chociaz jak wspomnialem zaskakują mnie wyniki osiagane przez obie ekipy jedna z latwoscia deklasuje druga sie meczy, przed ME założenia byly odwrotne. Mimo wszystko Francja to nadal ogromna sila i potencjal wiec po niezlym kursie bez żadnych handi w co sie w ręcznej z reguły nie bawie obstawiam : 1x = kurs ok. 1.61


Polska - Słowenia bez rozpisywania sie mimo , że z dozą ryzyka ale czysta 1 : 1.47

Jesli ktos bralby nawet za mniejsza stawke to ako wynosi ok. 4.24 warto sie zastanowic ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja mysle, ze Austriacy byli wyjatkowo spieci i chcieli bardzo wygrac z Dunczykami. Dania od poczatku prowadzila kilkoma golami. Moim skromnym zdaniem Serbowie nie sa nazbyt dobra druzyna i moga dzis polec podobnie jak Austriacy co najmniej 3-4 golami.
Norwegia- Rosja
Typ Polowa koniec 1 1
Kurs- 1,83
Buk- Betsafe
Na dzis typ na mecz Norwegow z Rosjanami. Stawiam tu na zwyciestwo Norwegow, bo zaprezentowali sie oni kapitalnie na tle Chorwacji , a Rosjanie pokonali raptem 4ma bramkami Ukraincow moim zdaniem najslabsza druzyne turnieju.
Licze na dobra gre Mamelunda i bramkarza Steinara Ege, moze jakos zaprezentuje sie srodkowy plockiej Wisly Vegard Samdahl.
U Rosjan grozny moze byc Konstantin Igropulo i Alexy Rastvorcev. Mysle jednak, ze Norwegowie znajda na nich jakis sposob, bo ich i ogolnie skandynawska obrona jest swietna.
Heja Norge !
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Ja chyba nie zaryzykuję Hiszpanów. Z handikiem pewnie tak. Jak widzicie Dunów -2,5?
Teraz oby Hiszpanie pokonali Francję , a Niemcy Szwedów..
Wtedy tabela przed drugą fazą byłaby taka:
Polska 4
Hiszpania 4
Słowenia 1
Niemcy 1
Francja 1
Węgry 1
Patrząc na to tak to lepiej żeby Szwedzi wygrali bo jesli wygraja wychodza z grupy z 0 pkt a Niemów juz nie ma wiec dla nas lepiej ale za to wtedy slownie 2pkt z nami wiec i tak i tak dobrze
 
makalacz 2

makalacz

Użytkownik
Ja dziś widzę takie cuś.
UKRAINA-CHORWACJA połowa czasu handicap (+2.5,-2.5) 2 kurs 1.50
Buk: Expekt
Chorwaci to jeden z głównych kandydatów do tytułu i powinni zupełnie spokojnie ograć
Ukrainę (chyba najsłabszą ekipę tych mistrzostw).Myślę że Chorwacja do przerwy będzie prowadzić przynajmniej trzema bramkami i zakład spokojnie wejdzie.Polecam ten typ!
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Długo to toleruję, ale już nie mogę. Ludzie, jak możecie oceniać postawę drużyny na turnieju po jednym, inauguracyjnym meczu, w dodatku z bardzo wymagającym przeciwnikiem?
Pełno tu pięknych merytorycznych analiz: &quot;Czemu nie&quot;, &quot;Pewnie tak będzie&quot; itp. Jeśli się nie znacie, oszczędźcie tych śmiesznych analiz, szkoda serwera.

Za małą stawkę proponuję zagrać zwycięstwo Norwegów, gdyż kurs jest dosyć wysoki. Przestrzegam przed graniem Duńczyków, gdyż Serbowie to dobrze prosperująca, nieobliczalna drużyna.
Polecam typ na Polskę w następnym meczu, &quot;bo musi się udać&quot; ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm Dania i Norwegia bardzo ładnie ????

Aczkolwiek strasznie zawiedli mnie Islandczycy. Na szczęście kurs na ich zwycięstwo mnie zniechęcił i bardzo się ciesze, że nie postawiłem na nich. Nie mam pojęcia co akurat robił bramkarz druzyny Islandii w ostatniej akcji meczu. Gazete czytał ?

Kolejny słaby mecz Faworyta Turnieju czyli Chorwacji. Przez 50 minut męczyli się z Ukraińcami, którzy do końca dzielnie walczyli.

Jutro bardzo ciekawe mecze. Hiszpania - Francja, Polska - Słowenia, Niemcy - Szwecja, Węgry - Czechy
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Jak dla mnie jutro
Hiszpania
Polska
Szwecja
Węgry
Hiszpania, pokazuje się z dobrej strony od początku mistrzostw. Świetnie gra Iker Romero, który nie tylko rzuca, ale dużo asystuje. Francja bardzo słabo gra w ataku. Z tyłu broni im Omeyer, ale jak najlepsi ich strzelcy trafiają 2 piłki na 10 rzutów to nie wróży to dobrze. Lewe skrzydło u Trójkolorowych też nie za dobrze. Zmiennicy to nie ta sama klasa.
Polska w gazie. Naprawdę gramy dobrą piłkę ręczną. Nie ustrzegamy się błędów, ale robimy ich mnie niż przeciwnicy. Naszym aututem jest to, że naprawdę każdy może rzucić, każdy może coś zrobić, mamy dobrą wyrównaną drużynę. Troszkę zawodzą bracia Lijewscy z swoją skutecznością rzutową, ale oni potrafią rzucić ważną bramkę.
Czemu Szwedzi hmmm... bo grają lepiej niż Niemcy moim zdaniem. Mają jakiś pomysł na grę. Szybko wznawiają, ciągną kontrą, dobrze objeżdżają na zwodach. Myślę, że trochę bramkarza lepszego im brakuje. Rok temu na MŚ nieźle bronił młody Stjestrand (nie wiem jak się piszę dokładnie nazwisko). Niemcy przechodzą zmianę pokolenia. Glandorf nie zaskakuje, Jansen rzuca głównie z karnych tylko, Kaufmann to taki jeździec bez głowy, rzuca i już. Brakuje naszym sąsiadom dobrego kołowego (Preisa). Mecz będzie na remisie, ale czuję, że to Skandynawowie przychylą szale zwycięstwa na swoją stronę. Nie wiem czemu tak mało gra Doder, który robił naszych obrońców na zwodach jak juniorów. Ale to już decyzje Szwedzkiego szkoleniowca.
Węgry są ogólnie lepszym zespołem niż Czesi. Madziarzy mają w swoich szeregach Nagyie go z Barcelony, czy bardzo silnego Gala na kole. Sądzę, że są bardzo zdesperowani po remisie z Francją by wygrać ten mecz. Czesi nie pokazują zupełnie nic, i są z Ukrainą najgorszą drużyną mistrzostw. Że Francuzi się z nimi męczyli to już inna sprawa, bo to wina już samych żabojadów. Pepiczki opierają grę na Jiche (też ciężko odmienić). Jeśli Węgrzy choć trochę go powstrzymają to spokojnie odniosą zwycięstwo.
 
W 0

wichciu

Użytkownik
Nagy Nie gra na tym turnieju !

/Hopkirk: Racja, na turnieju nie gra Laszlo Nagy z Barcelony, gra tylko Kornel Nagy z Dunaffer
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Hiszpania
Typ: Hiszpania
Kurs: 2,65
Buk: betsson
Analiza:
Już dzisiaj ostatnia kolejka pierwszej fazy turnieju o Mistrzostwo Europy mężczyzn w piłce ręcznej. O godzinie 18.15 w zdecydowanie najciekawiej zapowiadającym się pojedynku reprezentacja Francji podejmie drużynę Hiszpanii. Trójkolorowi przed turniejem wydawali się zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w grupie D. Turniej jednak boleśnie zweryfikował ich przygotowanie do austriackiego turnieju. W pierwszym spotkaniu turnieju tylko zremisowali z przeciętnymi Węgrami 29-29. W drugim spotkaniu pokonali szczęśliwie tylko jedną bramką słabiutkie Czechy 21-20. Mimo iż Francuzi zapewnili już sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, moim zdaniem nie odegrają w tym turnieju żadnej znaczącej roli. Francuzi na boisku ze słabymi rywalami prezentują się bardzo przeciętnie, więc nic nie wskazuje na to, że grając z mocniejszymi rywalami nastąpi w ich grze jakaś poprawa. Wręcz przeciwnie Hiszpanie. Ci od początku turnieju spisują się wspaniale. W pierwszym swoim spotkaniu w tym turnieju rozgromili aż dwunastoma bramkami reprezentację Czech. Wynik 37-25 mówi sam za siebie. W drugim spotkaniu zafundowali swoim rywalom kolejny pogrom. Tym razem ograli kadrę Węgier 34-25. Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu może być tylko i jedynie reprezentacja Hiszpanii i to ona pewnie zwycięży w tym pojedynku.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Niemcy- Szwecja


Typ: Szwecja
Kurs: 2,60
Bukmacher: bwin


...dzisiaj o godzinie 18:15 rozegrane zostanie spotkanie o awans do kolejnej rundy...zwycięzca tego spotkania gra dalej- przegrany żegna się z mistrzostwami...w przypadku remisu to Niemcy grają dalej...dlaczego Szwedzi? Moim zdaniem mają oni obecnie dużo silniejszy skład od zespołu Niemiec...patrząc na grę naszych sąsiadów muszę powiedzieć, że grają oni po prostu kaszanę, i wątpię aby dzisiaj ich forma radykalnie wyskoczyła w górę...Niemcy przegrali z Polakami i zremisowali ze Słoweńcami, natomiast Szwedzi ponieśli porażkę w obu spotkaniach, jednak to ze Słowenią tylko na własne życzenie...dlatego dzisiaj sądzę, że zawodnicy tej reprezentacji wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i wygrają spotkanie o życie na tych mistrzostwach...​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom