>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 19-31 stycznia 2010

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Moja propozycja na dzisiaj
Bielecki 5,5 &quot;+&quot; (fortuna)
W ostatnim meczu dobrze zagrał m.jurecki ale okupił to kontuzją, mówiło się nawet o złamanym nosie ale chyba na strachu się skończyło. Ale jakiś tam uraz jest i myśle że &quot;dzidziuś&quot; będzie dzisiaj oszczędzany i więcej pogra karol. A jak pogra to pare razy swoją armate odpali i over będzie ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Nagy Nie gra na tym turnieju !
/Hopkirk: Racja, na turnieju nie gra Laszlo Nagy z Barcelony, gra tylko Kornel Nagy z Dunaffer
Sorki mój błąd, wszędzie piały samo Nagy więc myślałem, że to on. Zawsze jest jeszcze Gulyas i Iliyes albo Eklemovic. Te nazwiska mi więcej mówią, niż nazwiska Czechów.
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Polska - Słowenia
Polska wygra 1-3 punktami kurs 3.10 ⛔
Polska -1 kurs 1.45 ⛔
bet365
Pierwszy typ gdyż w tych rozgrywkach większych wygranych jak taką różnicą nie ma
z Niemcami wygraliśmy 2 pkt z Szwecją 3 pkt
a Słowenia choć cienka może dziś powalczyć z racji tego że znając mentalność naszych to będą dziś grać trochę bardziej na luzie. Wygrać wygrają .... ale nie koniecznie dużą ilością punktów
Edit: co do jednego sie nie myliłem że będą w tym meczu &quot;na luzie&quot; . Zreszta myslalem nad postawieniem remisu po kursie 9,5 .... ale kurs odstraszający. nastepny meczyk .... wygraja bo zawsze potrzebuja kopa lub sytuacji podbramkowej zeby im lepiej sie gralo
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przed nami jeszcze dwa spotkania: Polska - Słowenia i Węgry - Czechy. W pierwszym meczu faworytem według mnie jest Polska. Polacy prezentują się na turnieju dobrze, Słowenia też nieźle, ale myślę, że Polska powinna wyjść zwycięsko. Przed turniejem Słowenia nie była typowana do awansu do drugiej rundy, ale na turnieju na razie pokazują dobrą grę. Zespół składa się z dobrych zawodnikach grających głównie w rodzimej lidze w zespołach Celje Pivovarna, Gorenje Velenje i Cimos Koper. Trzeba wspomnieć, że trener Słoweńców w trakcie rozgrywek klubowych organizował częste, krótkie spotkania kandydatów do gry w kadrze, co widać po wynikach ME przyniosło pozytywny skutek. Polska skład bardzo mocny, pomimo drobnych urazów niektórych zawodników wszyscy mają byc gotowi do gry. Myślę, że Polska dzisiaj zanotuje 3. zwycięstwo w turnieju.
W drugim mecze faworytem dla mnie są Węgry. Kadrowo prezentują się zdecydowanie lepiej, brakuje Laszlo Nagy&#39;ego, ale jest wielu znanych graczy o wysokich umiejętnościach z czołowych klubów Europy: Veszprem, Pick Szeged, Lego. Czechy zespół, który poczynił duże postępy, z gwiazdą w osobie Filipa Jichy z Kielu, ale chyba najsłabszy z całej grupy D. Według mnie Węgry powinny dzisiaj odnieść zwycięstwo z Czechami.

Polska - Słowenia 1
Węgry - Czechy 1
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Witam. W dniu dzisiejszym nasi szczypiorniści zagrają z Hiszpanami. Jest to niebywale ciężki mecz i w roli faworytów u większości buków stawia się Hiszpanów. Jednak popatrzmy prawdzie w oczy. Austriackie mistrzostwa sa niesamowicie mocno obsadzona drużyną, jednak wygrana Hiszpanów z Czechami czy Węgrami to nie jest zbyt wielkie osiągnięcie, fakt faktem remis Polaków z Słowenią też jest nie małą niespodzianką. Chyba przed mistrzostwami mało kto by na taki rozwój wypadków wskazywał. Polacy natomiast pokonali lekko osłabionych Niemców i Szwedów. W meczu z Słowenią pokazali charakter, gdyby nie zmarnowane karne, parę setek i przede wszystkim świetna forma Słoweńskiego bramkarza nasi wygraliby to spotkanie różnicą 5bramek. Hiszpanie tak dobrego bramkarza nie mają. Nasi z kolei zbyt mało grają skrzydłami (szczególnie prawym), poza tym jeżeli nasi poprawią swoja taktykę - wjechać z piłka do bramki, i większą skuteczność zaprezentuje Bielecki to w roli faworytów można z pewnością postawić nie Hiszpanów a Polaków. Ja osobiście zawarłem zakład: x2 po bardzo atrakcyjnym kursie 2.06 ????

SkywalkerGW, dzięki za sprostowanie, pamięć słabiutka jednak u mnie ;) Pozdrawiam.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Witam. W dniu dzisiejszym nasi szczypiorniści zagrają z Hiszpanami. Jest to niebywale ciężki mecz i w roli faworytów u większości buków stawia się Hiszpanów. Jednak popatrzmy prawdzie w oczy. Austriackie mistrzostwa sa niesamowicie mocno obsadzona drużyną, jednak remisy Hiszpanów z Czechami czy Węgrami mogą dziwić, fakt faktem remis Polaków z Słowenią też jest nie małą niespodzianką.

Hiszpanie wygrali mecze z Czechami i Węgrami.To francuzi się męczyli remisując 30:30 z madziarzami i wygrywając tylko 21:20 z pepiczkami.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hiszpania-Polska typ:2 kurs:2.27✅

ja mimo wszystko stawiam za faworytów Polaków z Słowenią zagrali może i przeciętnie ale przeciwnicy narzucili bardzo wysoki poziom zresztą nasi zdobyli tyle samo punktów co Słoweńcy nie trafiając dobrze nie pamiętam ale chyba trzech karnych, dodając to że bramkarz Słowenii jest chyba na razie głównym faworytem żeby dostać nagrodę najlepszego w całym turnieju to nasi nie wypadli tak źle zresztą jak na razie Szmal też sobie radzi myślę że jak Polakom wszystko się uda tak jak powinno to spokojnie wyjdziemy zwycięsko z tego spotkania
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bardzo ważne spotkanie x2 na Polakow i emocje gwarantowane.
Co do bramkarzy to narazie po pierwszej rundzie najlepszy jest &quot; Kasa&quot; co cieszy i na co zasłużył potem Chorwat a na 3 miejscu Skof ten Slowak co wszyscy widzielismy co wyczyniał.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Za nami pierwsza runda ME w Austrii. Z grupy A awansowały kolejno Chorwacja, Norwegia i Rosja. Wszystkie mecze zakończyły się spodziewanymi rezultatami, różnice w wynikach nie były wysokie a mecz dosyć wyrównane. Z grupy B awans uzyskały kolejno Islandia, Dania i Austria. Dużą niespodzianką jest awans Austryjaków. Przed ME bardzo popularny byl zakład, że ten zespół odpadnie w pierwszej fazie grupowej. Awans uzyskali oni koszten Serbii, zespołu składającego się z wielu bardzo dobrych doświadczonych zawodników. Z grupy C awansowały kolejno Polska, Słowenia i Niemcy. Grupa była bardzo wyrównana. Zaskoczeniem na minus są Szwedzi, którzy na kolejnej już imprezie prezentują sie dosyć słabo. Na plus zaskoczyli Słoweńcy, z którymi bardzo szczęśliwie zremisowali Polacy. Widać u Słoweńców dobrą pracę trenera Zvonimira Serdarusicia . Z grupy D awansowały Hiszpania, Francja i Czechy. Zaskakuje w grupie słabsza gra Francuzów, którzy byli stawiani za murowanych faworytów imprezy. Niespodzianką jest też awans Czechów, kosztem Węgrów, którzy wydawali się być zespołem bardziej wyrównanym.

Z zespołów, które uzyskały awans utwórzono dwie grupy, z których zostaną wyłonieni półfinaliści:


Faworytem I grupy są na pewno Chorwaci, o drugie miejsce w półfinałowe będą walczyć Dania, Norwegia i Islandia. Walka na pewno będzie bardzo zacięta, ponieważ są to zespoły prezentujący wyrównany poziom. W II grupie ciężko wskazać faworyta. Walczyć o awans będą Hiszpania, Francja, Polska, o niespodziankę będą starali się Słoweńcy.

Dzisiaj rozgrywane są 3 mecze:

Francja - Niemcy godz. 16:30

Oba zespoły rozczarowują na turnieju. Niemcy w słabszej dyspozycji, z brakami kadrowymi nie powinni sprawić większego problemu Francuzom. Francja w pierwszej fazie grupowej zagrała słabo. Ogromne męczarnie z Węgrami i Czechami, remis z Hiszpanią nie zaspokajają oczekiwań mistrzów świata, ale myślę, że w decydujących meczach Francja powinna pokazać swoje umiejętności. Niemcy uzyskały awans do drugiej rundy, ale mają prowizoryczne szanse na odegranie większej roli na turnieju. Według mnie Francja powinna wygrać ten mecz.
Typ: 1

Polska - Hiszpania godz. 18:30
Spotkania zwycięzców grupy C i D. W spotkaniu trudno wskazać faworyta, mecz powinien byc bardzo wyrównany. W składzie reprezentacji Polski prawdopodobnie nie zagra Michał Jurecki, który ma problemy z kolanem. Wynik spotkania będzie miał bardzo duże znaczeniu w sprawie awansu do półfinału.

Słowenia - Czechy godz. 20:30
Oba zespoły zaskakują swoją postawą, ale według mnie lepsze wrażenie sprawiaja Słoweńcy. Trener Zvonimir Serdarusić bardzo dobrze poukładał ten zespół, zawodnicy bardzo doświadczeni, w meczu z Polska świetnie zaprezentował bramkarz Skof. Czesi awansowali kosztem Węgrów. Wcześniej może ich trochę niedoceniłem, ale myślę, że dzisiaj pokonać Słoweńców nie zdołają. W składzie Czechów oprócz Filipa Jichy dobrze grają Jan Filip, nieźli bramkarze Petr Stochl i Martin Galia. Słoweńcy mają szanse jeszcze na półfinał, ale ten muszą koniecznie wygrać. Przegrana praktycznie przekreśli ich w walce o medale. Według mnie Słoweńcy powinni dzisiaj pokonać Czechów.
Typ: 1
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
1 Niemcy +2.5 @ 1.90 ✅ 22-24
2 Słowenia -2.0 @ 1.90⛔
3 Polska +4.5 @ 1.26✅ luzik
bukmacher bet365
Taki kuponik puściłem ...... :p. Dla nie zdecydowanych i szukających jakiejś inspiracji .

Niemcy teraz live
nie sądze żeby przegrali powyżej 2 punktów. Taki mecz się porostu nie zdarzył od dawna dla tej reprezentacji więc jest wart zaryzykowania.
Słowenia wiemy jak potrafi grać i z Czechami powinna sobie poradzić.
Polska ..... wyjątkowo lekki i pewny typ według mnie. Nie mogłem się zdecydować czy over 56 czy jednak nie ... ale handi +4,5 powinno spokojnie wejść ???? .

Ostatnich 10 meczy Niemców
22/01/2010 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Grupa C Niemcy vs. Szwecja Z - 30:29
20/01/2010 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Grupa C Słowenia vs. Niemcy R - 34:34
19/01/2010 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Grupa C Niemcy vs. Polska P - 25:27
01/11/2009 Supercup Niemcy vs. Dania Z - 30:26
31/10/2009 Supercup Niemcy vs. Szwecja R - 30:30
29/10/2009 Supercup Niemcy vs. Norwegia Z - 30:25
21/06/2009 Mistrzostwa Europy Mężczyźni, Kwalifikacje Gr.5 Izrael vs. Niemcy Z - 21:40
17/06/2009 Mistrzostwa Europy Mężczyźni, Kwalifikacje Gr.5 Niemcy vs. Białoruś Z - 38:27
13/06/2009 Mistrzostwa Europy Mężczyźni, Kwalifikacje Gr.5 Niemcy vs. Słowenia Z - 38:30
10/06/2009 Mistrzostwa Europy Mężczyźni, Kwalifikacje Gr.5 Bułgaria vs. Niemcy Z - 29:54
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Chorwacja- Islandia
Typ: Połowa/koniec: Islandia/ Chorwacja
Kurs: 5,1
Buk: Betsafe

Wyniki I połów obu drużyn:
Chorwacja- Norwegia 11:10
Chorwacja-Ukraina 12:14
Chorwacja- Rosja 17:16
Islandia-Serbia 15:11
Islandia-Austria 20:17
Islandia-Dania 15:13
Widac wiec, ze Chorwaci rozkrecaja sie powoli, mecze wygrywaja koncowkami, a Islandczycy wręcz odwrotnie- w meczach z Austrią i Serbią końcówki zagrali fatalnie , tracąc kluczowe bramki w koncowkach meczów. Licze tu na doswiadczenie Chorwatow.

Najskuteczniejszszymi strzelcami Chorwacji są skrzydłowi- Cupić (15) i Strlek (13). Islandzcy strzelcy to Gudjon Valur Sigurdsson i Arnor Atlason - 19 i 17. Bramkarze z Lodowej Wyspy spisują się średnio, a w pamięci trzeba mieć kuriozalną sytuację z meczu z Austrią. Gustavsson broni na 35% , a Gudmundsson na 31%. Nieco lepiej spisuje się Chorwat Mirko Alilović, który obok Sławka Szmala jest najlepszym bramkarzem tych Mistrzostw- broni na 41% (Szmal - 42%). Nie najlepiej spisuje się Ivano Balić. Największym zagrożeniem w ekipie Chorwacji są Domagoj Duvnjak i Igor Vori oraz Martin Strlek, a nie najlepszy strzelec Ivan Cupić, bo ten 2/3 swoich bramek zdobył z karnych. U Islandczyków przed szereg wychyla się Atlason, choć przed Mistrzostwami za największą gwiazdę tej ekipy uznawani byli Gudjon Valur Sigurdsson i Olafur Stefanson.
Heh, rozpisałem się troche
Licze, ze Islandczycy rzucą się na Chorwatów od poczatku meczu, a Vori i spółka w końcówce na swoja korzysc przechyla wygraną.

Kupon:
Chorwacja-Islandia 2/1 @ 5.10
Norwegia- Austria 1/1 @ 1.67
Dania-Rosja Rosja +2,5 @ 1,85
Ako: 15,76
Stawka: 20
Ew. wygrana: 315.10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie sądzę aby Chorwatom bądź Islandczykom zależało na forsowaniu tempa od pierwszej minuty. Jeśli jest okazja to obie drużyny wolą spokojnie rozgrywać swoje ataki. Przykładem choćby mecz Chorwacji z Norwegią i jestem zdania, że ten dzisiejszy z Islandczykami może być podobny. Islandczycy w swojej grupie mieli Austriakow z ktorymi zanotowali bardzo wysoki wynik punktowy, ale to ze wzgledu na taktyke gry gospodarzy.

Tym razem czas na spokojniejsze spotkanie, na przeszkodzie może stanąć jedynie bardzo wysoka skuteczność.

Chorwacja - Islandia | Mniej niż 27,5 bramek w 1 połowie - 1,85 w Tobet ✅


--------

Skrzydłowy Austrii Konrad Wilczynski w meczu z Serbią doznał urazu nadgarstka

Norwegom wypadł ze składy podstawowy obrońca Stian Vatne, który doznał urazu w meczu z Ukrainą.


Trener Islandii przed meczem zapowiada, że wierzy w skuteczną obronę, tak jak w meczu z Danią [pozwolili Duńczykom tylko na 22 pkt]. Porównał tamten mecz do ich świetnej postawy na Igrzyskach.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Czechy
Typ: Polska Over 30,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Kolejny mecz Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Rozpędzeni Polacy wygrywają z każdym w dobrym stylu, wyłączając wpadkę ze Słowenią. Pokonaliśmy już Niemców, Szwedów i Hiszpanów, a to nie są słabe drużyny. Teraz gramy z teoretycznie najsłabszą drużyną całych Mistrzostw Europy. Czesi skazywani na porażkę jednak weszli do Drugiej Fazy Grupowej poprzez zwycięstwo z Węgrami. Jednak klasa drużyn Polskiej i Czeskiej jest nieporównywalna. Jeśli Polska zagra tak jak w ostatnich meczach, to Czesi nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia. Sądze że granica 30 goli spokojnie zostanie przez naszych przekroczona, szczególnie że Czesi nie słyną ze specjalnie mocnej defensywy. Wystarczy grać swoje, rzucać piłkę na skrzydła do Jurasika czy Jachlewskiego, wykorzystywać siłę na kole Bartosza Jureckiego, i razić rzutami z drugiej linii w wykonaniu braci Lijewskich lub Karola Bieleckiego, a nie będzie problemu ze zdobyciem 30 goli. Transmisja o 20:15 w Polsacie.
Pozdrawiam
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Ile goli zdobędzie Filip Jicha (CZE)? (zakład nieważny, jeśli zawodnik nie zagra)
2010-01-26 20:15, Mistrzostwa Europy - Mężczyźni, Europa
Polska - Czechy

Dziś wieczorem będziemy światkami wspaniałego widowiska, wielu goli , pięknych akcji, i walki do upadłego, bowiem o 20,30 Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Czech, jeśli wygramy , mamy awans do półfinału! ;)
Mój typ to nie kto wygra, nie kto będzie miał żółtą kartkę itp, tylko to ,że AS ekipy Czeskiej , Filip Jicha nie rzuci więcej niż 8 bramek. Czemu taki typ? Otóż każdy buk uważa , że najlepszy strzelec naszych przeciwników będzie w tym meczu zdobywać masę goli , a właśnie nie.. Nasza ekipa już w wielu meczach udowodniła , że mają równy skład , a Czechy .. to drużyna z przypadku , grają fajnie, ale pod jednego zawodnika , jakim jest Jicha, Polacy na pewno to przewidzą i ustawią się właśnie pod niego. A jako , że Czechy to nie drużyn która ma cały skład na tym samym poziomi, to będzie im ciężko zdobyć gola, może się mylę , ale sporym wyczynem jest rzucić więcej niż 8 goli, drużynie klasy Reprezentacji Polski, miejmy nadzieję , że nie przejadę się na tym typie ;)
Mój Typ:
:cool:
Ile goli zdobędzie Filip Jicha (CZE)? (zakład nieważny, jeśli zawodnik nie zagra)
Mniej niż 8,5✅✅✅ 7 trafił ;)
1,94
Bwin ;)
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Spotkanie:Austria-Chorwacja


Dziś kolejny dzień ME w ręczną my liczmy na naszych orłów i myślę ze spokojnie półfinła będziemy świętować po dzisiejszym dniu.

Ale wcześniej bo o 18:15 w Wiedeńskiej Hali swój mecz rozegrają gospodarze Austyjacy z Chorwatami Po raz kolejny kurs na gospodarzy jest gigantyczny bo aż 6.50 Ale dlaczego wiadomo Chorwaci przewodzą w grupie z 5 pkt Austria ma tylko 1 ale z Islandią doprowadzili do remisu ratując się w ostatnich sekundach co dało im awans na półfinały już raczej szans nie mają tylko cud moze to zmienić ale dziś grają z Chorwatami którzy w tym roku nie zachwycają mało przekonujące zwycięstwa z Ukrainą Rosją Wczoraj remis z Islandią po zaciętym meczu .Co pokazuje ich bilans bramkow 81-77 czyli TYLKO +4 co jest bardzo słabym wynikiem . Gospodarze turnieju grają bardzo ciekawie w tym turnieju śa objawieniem i niespodzianką wczoraj walczyli z Norwegią parę razy prowadzili remisowali lecz potem dużo kar nie pozwoliło im powalczyć z rywalami Austria ma bilans: 93-100 czyli -7. Jak widać rzucili najwięcej bramek ze wszystkich zespołow i najwięcej stracli więc tutaj over spokojnie. Ale dlaczego Austria Miała by nie powalczyć jutro graja u siebie juz nie mają presji wczoraj ich to jednak przygniotło i dlatego przegrali.

Moje typy na ten mecz:

1. Austria lub remis . 4.50(Bwin) ⛔

2.Austria +3.5 bramki 2.10(Bwin) ✅

3.Powyżej 56.5 bramki w meczu 1.83 (Ladbrokes)⛔


Jeszcze taki typ na Bwin

Kto wygra ME? POLSKA 5.0

Po takim kursie mozna sprubowac faworycie dalej Francja ale myslę ze nasi wrócą ze Złotem
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nie sądze. Chorwaci nie grają rewelacji ale tu niespodzianki nie widze. Moze austriacy rzucaja dużo ale teraz stają przeciwko jednej z najlepszych defensyw, już tak różowo nie będzie. Handi na austrie może wejść ale to max. Moim zdaniem też under będzie w tym meczu.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Jeszcze znalazłem ciekawy typ Francja poniżej 28.5 bramki kurs:2.0

Myślę że Francja nie rzuci więcej niż 28.5 bramki w cąłym meczu ze Soweńcami

Wystarczy zobaczyć na jej dorobki bramkowe Węgry -29 Czechy -21 Hszpania -24
Niemcy 24

Mają najmniej rzuconych bramek w turnieju tak samo jak i straconych Mają bardzo silną defensywę i jakoś narazie ta ich ofensywa nie funkcjonowała jak trzeba Kurs ładny Więc mozna zagrac .
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Francja-słowenia+3,5 1
Francuzi powinni wygrac wysoko bo o ich awansie może zdecydować różnica bramek a tą mają gorszą od hiszpanów póki co to. Na pewno przy spokojnym prowadzeniu nie mogą odpuscic tylko próbować powiększać wynik
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Republika Czech
Typ: Republika Czech ponizej 27.5 goli
Kurs: 1,95
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś wieczorem reprezentacja Polski podejmuje w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej mężczyzn drużynę Czech. Jeśli Polacy wyjdą zwycięsko z dzisiejszego pojedynku zapewnią sobie już awans do półfinału. Nasi rodacy spisują się w tych mistrzostwach bardzo dobrze. Polacy pokonali już Niemców 27-25, Szwedów 27-24 oraz Hiszpanów 32-26. W słabszym spotkaniu zremisowali ze Słoweńcami 30-30. W tym spotkaniu nie mógł wystąpić moim zdaniem nasz najlepszy zawodnik na tych mistrzostwach, czyli Michał Jurecki. Czesi do tej pory nie zachwycili i właściwie nie mają żadnych szans na awans do półfinału. Na początek mistrzostw dostali srogie lanie od Hiszpanów 37-25. Następnie ulegli Francuzom 21-20. Potem pokonali Węgrów 33-26. Ostatnio minimalnie ograli Słoweńców 37-35. Jestem pewien, że Polacy wykorzystają swoją dzisiejszą szansę i awansują do półfinału. Mój typ na dziś to to, że Czesi nie zdobędą w tym meczu więcej niż 27 goli. Tylko Słoweńcom udało się zdobyć w meczu z naszą reprezentacją więcej niż 27 goli, jednak w tym meczu graliśmy w osłabieniu. To był moim zdaniem najsłabszy występ Polaków na tych mistrzostwach i z pewnością Polacy już w żadnym meczu nie zagrają tak słabo. Czesi grając z rywalami pokroju Polaków nie zdobywali zbyt dużo goli. W meczu z Hiszpanią zdobyli 25 goli, a z Francją tylko 20, więc do 27 jeszcze sporo brakuje. Jestem pewien, że Czesi nie zdobędą w tym spotkaniu więcej niż 27 goli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom