>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja

Status
Zamknięty.
partnercom 0

partnercom

Użytkownik
Witam! A jakie macie przemyślenia odnośnie meczu Finlandia- Bułgaria? Bułgaria wydaje się być murowanym faworytem, kurs na zwycięstwo też jest niski ~1,10. Chcę się po prostu upewnić, że nie ma nigdzie żadnego ale... ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Rosja - Serbia

Mecz meczów jak można nazwac ten pojedynek II fazy ME. Serbia jak wiadomo ma na rozkładzie już porazke z Bułgarami 2:3 która wlicza im się do II fazy co stawia Plavich w sytuacji w której nie moga sobie pozwolic na porażke w meczu z Rosjanami bo ta przekreśla ich szanse na medale na tym turnieju. Niektórzy powiedzą że Serbia bez formy, ale ja twierdze inaczej. W spotkaniu z Włochami widac było zaangażowanie i wielką determinacje całego zespołu. Oni wiedzą o co grają. Milijkovic w wybornej dyspozycji o klase lepszy zawodnik aniżeli dwaj atakujący Ruskich Poltavskyi i Mikhaylov. Grbic raczej już nie będzei kierował wszystkich piłek do niego bo wie że to nie przynosi na dłuższą mete dobrego rezultatu. Kolakovic raczej w dalszym ciągu nie będzei mógł skorzystac z usług Dragana Stakkovica. Jego miejsce zajmie Geric. Może nie jest w jakiejś super formie, ale jego doświadczenie jest niezbędne, daje także spokój zespołowi. Ktoś także powie że Serbowie nie maja skrzydeł oprócz Milijkovica. Otóż jest on w błędzie. Kovacevic udowodnil w meczu z Włochami że potrafi grac na wysokim poziomie, Janic także pewny w przyjęciu mimo iż Włosi polowali na niego zagrywką. Odebrał aż 38 serwów rywala z 63% pozytywnego przyjęcia. No i na koniec reżyser Nikola Grbic, gracz wielki.
Rosjanie są bez porażki, ale trzba się zastanowic kogo pokonali w I fazie ME. Na początek Estończycy i niespodziewanie urwany set przez rywali. Przy okazji Ruscy popełnili 30 niewymuszonych błędów co z takim przeciwnikiem jak Estonia bije po oczach! Przyjęcie zagrywki także nie było rewelacyjne, udało się wygrac bo rywal był kiepski co potwierdzają kolejne partie tego starcia. Na drugi dzień Rosjanie wygrali 3:2 z Oranje. Blędow mniej, ale przyjęcie znowu nie najlepsze. Ostra zagrywka Horstinka dawała się znac, a przeciez Serbowie także mają atut w postaci serwisu. Bagnoli do końca nie ma wykrystalizowanej pierwszej szóstki. Pewniakami tam są Grankin, Verbow i Volkov. Reszta gra na zmiane. Berezhko ma ogromne wahania formy. Poltavskyi ogólnie rok ma słaby, młody Mikhaylov jest w gazie ale nie zawsze trener na niego stawia. Rosja pod wodzą Bagnolego nie zagrała jeszcze jakiegoś olśniewającego spotkania. Bardziej poznaliśmy się na nich że sa chaotyczni, chimeryczni i nie wiadomo czego się po nich tak do końca spodziewac. Idąc dalej w analizie ich spotkań to Finów zmiazdzyli, ale trzeba powiedziec jasno że Finlandia ten turniej gra kiepsko, to nie ten zespól co chociażby w meczach LŚ. Mikko Oivanen bez skuteczności w ataku. Nie przeceniałbym tak tego rezultatu.

Podsumowując z pewnością zobaczymy dwa zespoły o wielkim potencjale. Ostatni wzajemny pojedynek między sobą grali podczas Final Six LŚ gdzie Serbia wygrala 3:1. Nie wiadomo tak na dobrą sprawe kto wyjdzie w skladzie Rosji na ten mecz, Serbowie skład mają oczywisty. Pewnośc Milijkovica, wielka determinacja, która sprawia że Serbowie są bardzo silni i pewni siebie.
Dodatkowym atutem grając ten typ jest kurs, ktory baaardzo zachęca grac ten mecz. Grzechem było by nie zagrac tego w mojej ocenie;)

Typ : Serbia win @ 2,20 expekt ⛔1:3

W innych spotkaniach co tutaj dużo mówic także mam swoich faworytów.
Bułgaria - Finlandia to mecz gdzie nie powinno zdarzyc się nic niespodziewanego. Finowie grają słabo. Mikko Oivanen bez formy i to oznacza że siła w ataku Suomi drastycznie spada. Tak na dorbą sprawe nie wyszedl mu żaden z trzech meczów jego zespołu. Nawet przeciw Estończykom zagrał kiepsko i na słabej skuteczności 45%. Bez jego uczestnictwa w grze Esko i Finlandia ma kłopoty co potwierdził mecz z takim rywalem jak Rosja.Bułgarzy bez porażki, graja dobrze, Kaziyski, Nikolov i Zhekov nieoczekiwanie rozgrywa całkiem dobrze. Widac że psychicznie jest mocniejszy i pewny w swoich poczynaniach. Odkryciem w tym zespole jest środkowy Yosifov. Wszyscy spodziewaliśmy się że do Gaydarski obok Tsvetanova będzie grał na środku, a jednak Prandi postawił na Yosifova i z pewnością tej decyzji nie załuje. Ogólnie co tu dużo mówic Bulgarzy są w gazie i kompletnie w rozsypce Finowie nie powinni dla nich stanowic zagrożenia większego. To będzie podobne spotkanie do tego z Czechami a tam było 3:1 dla Bułgarów ;)

Typ : Bułgaria -1,5seta @ 1,40 expekt ✅3:0


Francja- Slowacja
Tricolores po porażce z Polakami wygrali dwa mecze i co ważne widac pozytywne aspekty w ich grze. Świetni w grze obronnej, Mnóstwo podbijanych ataków rywali. W ataku dwójka Samica, Rouzier bardzo pewna. Nawet kiedy Samica się zatnie to w obwodzie jest zdolny młody Tuia. Antiga klasa sama w sobie, może nie błyszczy formą ale doswiadczenie ma niezbędne. Bazin nie taki zły znowu sypacz jak się spodziewalem. Dobra zagrywka to jego atut. Ogólem Francuzi raczej na plus, jeżeli chcą coś jeszce osiągnąc na tym turnieju musza wygrac mecz ze Słowakami, którzy nic w sumie nie mają do stracenia, ale i nic do zyskania. Do drugiej fazy weszli z zerowym kontem zwycięstw. Nie tak dawno oba zespoły wpotkały się w Gdyni i tam górą byli siatkarze Blaina. Jutro powinno byc podobnie moim zdaniem.

Typ : Francja win @ 1,25 expekt ✅3:1

Dodatkowo już bez opisów sądze że można śmiało zagrac :
Polska -Hiszpania Typ : 1 @ 1,25 expekt✅3:2
Holandia - Wlochy Typ : 2 @ 1,45 expekt⛔3:1
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Serbia - Rosja⛔(1:3)
Typ: 1
Kurs: 2,2

Zdarzenie: Polska - Hiszpania(-1,5/+1,5seta)⛔(3:2)
Typ: 1
Kurs: 1,45


Kurs ogólny: 3,19
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Expekt


Nastepny mecz o wszystko Serbów. Według mnie faworytem są Serbowie. Po swojej stronie mają świetnego Milijkovicia i Grbicia. U Rosjan rozgrywający Grankin jest znacznie słabszy i nie ma takiej pozycji w zespole jak Grbic. Z atakującym u Rosjan też nie jest dobrze: jest Michajłow i Poltavsky, ale rożnie u nich z formą. Atutem Rosjan może być zagrywka, ale wydaje mi się, że Kovacevic i Janic powinni sobie poradzić. U Rosjan też przyjęcie nie funkcjonuje najlepiej. Po pierwszej rundzie Rosjanie mają dwa zwycięstwa i przegrana w tym meczu nie ma dla nich drastycznych konsekwencji. Oprócz Serbii i Rosji o awans walczy Bułgaria, a ten zespół jest dla Rosji do pokonania, a nie zdziwię się jak Bułgaria będzie się męczyła z Finlandią lub Holandią .
Polska w meczu z Hiszpanią jest zdecydowanym faworytem. Hiszpanie są w bardzo słabej formie, pierwszy mecz łatwe zwycięstwo ze Słowenią, drugi klęska z Grekami, trzeci ze Słowacją lepszy występ, ale na dużo niższym poziomie niż Polska. Polska natomiast cały czas dobra dyspozycja, 3 zdecydowane zwycięstwa. Według mnie Hiszpanie nie powinni nawet zagrozić Polakom. Hiszpanom mogłaby pomóc jedynie świetna zagrywka, ale i z tym u nich nie najlepiej.

Wcześniej zastanawiałem się czy nie zagrać dwóch singli Serbia -1,5seta po 3.2 w Sportingbecie i Polska -2,5seta po 2,1 w Unibecie, ale to chyba zbyt ryzykowne.

Jeśli chodzi o mecz Holandia - Włochy, to ciężko według mnie coś typować. Holandia ma jedno zwycięstwo, dobry bilans setów, Włochy natomiast bez zwycięstwa na początku drugiej rundy. Holandia może powalczyć, jak dojdzie im zagrywka mogą nawet wygrać.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Bułgaria (-1,5 seta) - Finlandia 1 @ 1.40

Głównym argumentem jest to co jest najważniejsze w typowaniu praktycznie każdej dyscypliny (no chyba, że mówimy o fixach) czyli aktualna forma. Bułgarzy w chyba najlepszej formie od kilku lat, z najlepszym siatkarzem świata w składzie. Finowie bez formy, szans na medale praktycznie nie maja a sposób w jaki skasowała ich Rosja musi chociaz w niewielkim stopniu wplynac na brak pewnosci, glownie w ataku. Nie wierze w odrodzenie Finów w dzisiejszym meczu, wątpie czy ugraja seta.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Poland - Spain Typ: 1 [-1.5s] @ 1.45 (8/10) Betsafe
Polacy w tym turnieju grają w miarę dobrze. Eksplodował talent Bartosza Kurka. Hiszpanie mimo że bronią tytułu w żadnym względzie nie przypominają tej drużyny z przed roku. Jeden set stracony przez naszych siatkarzy to maksimum.
France - Slovakia Typ: 1 [-1.5] @ 1.50 (7/10) Betsafe
Francja po porażce z Polakami gra dużo lepiej. Pewnie pokonali drużyny Niemiec i Turcji. Słowacja jest na poziomie wymienionych dwóch drużyn, albo i niżej także nie oczekuję ciężkiego spotkania dla trójkolorowych.

Finland - Bulgaria Typ: 2 [-1.5] @ 1.30 (8/10)

Finlandia obecnie bez formy. W dużym kryzysie jest przede wszystkim atakujący Finów Mikko Oivanen. Bułgarzy rozpoczęli turniej od niespodziewanej wygranej nad Serbami. Potem bez niespodzianek ogrywali swoich przeciwników. O ile drużyna Silviano Prandiego (EDIT: Dzięki) podejdzie do spotkania w pełni zmobilizowana to nie będą mieli problemu z pokryciem handicapu.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Przestrzegałbym przed masowym graniem na zwycięstwo Serbów. Maja oni Milijkovica, ale tak na dobra sprawę tylko on jest pewnym punktem w ataku. Rosjanie zagrali natomiast kapitalny mecz z Finami, miażdżąc ich po prostu. Zgadzam sie ze stwierdzeniem ze Finowie są co prawda bez formy, ale zagrywka, blok i atak jaka zaprezentowali Rosjanie w tym meczu robi wrażenie. Wygląda również na to, że wykrystalizowała sie juz pierwsza 6 reprezentacji Rosji, graja coraz lepiej z meczu na mecz. Należy jednak pamiętać ze Rosja to Rosja i zawsze jest nieobliczalną drużyna, ale uwazam ze po kursie 1.8 warto na nich zagrać, a taki oferuje pinnacle.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dla mnie Serbia - Rosja to absolutne no bet. Rosjanie maja na chwile obecna mocniejszy skład ale są słabsi mentalnie, nie potrafia byc tak skoncentrowani jak Serbowie. W najwazniejszych pilkach przewage powinni miec Serbowie ale to jeszcze nie znaczy, ze wygraja. Nie do konca rozumiem zachwyty nad Serbami, na tych ME wielkiej siatkowki poki co nie pokazali.Graja czytelnie i dosyc wolno czyli idealnie dla Rosjan, ktorzy kiedy maja duzo czasu graja swietnie blokiem. Włochów niby ograli łatwo ale Włosi to taki kolos na glinianych nogach, faworyt &quot;za zasługi&quot;. Dla mnie w tym meczu wszystko jest możliwe dlatego no bet.
Milinkovic to raczej grał dla Argentyny ????
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Hiszpania
Typ: Totals - suma punktów under 135,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś rozpoczyna się druga faza turnieju o Mistrzostwo Europy. Drabinka tuniejowa ułożyła się dla naszej reprezentacji bardzo korzystnie, ponieważ trafiamy na najsłabszą grupę w tych mistrzostwach. Naszymi rywalami będą drużyny Hiszpani, Słowacji i Grecji. Polska jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zwycięstwo da naszej reprezentacji większą pewność siebie i bardzo przybliży nas do półfinału. Polacy pokonali już reprezentację Francji i Niemiec, z którymi wygrali po 3:1 oraz ekipę gospodarzy, wygrywając z Turkami bez straty seta. Hiszpanie to obrońcy tytułu, ale do formy sprzed dwóch lat wiele brakuje. Rywalizację rozpoczęli od zwycięstwa z najsłabszą w grupie B Słowenią (3:0). Po fatalnym występie z Grecją przegranym 0:3, stoczyli zacięty pięciosetowy pojedynek ze Słowacją, który udało im się rozstrzygnąć na swoją korzyść. Moim zdaniem Polska wygra dzisiejsze spotkanie pewnie 3-0 przez co under 135,5 w meczu wejdzie bez żadnego problemu. Z pewnością nie do zatrzymania dla Hiszpani będzie Bartosz Kurek. Na rozegraniu z pewnością nie zawiedzie Paweł Zagumny. Jeśli nasi środkowi Marcin Możdżonek i Daniel Pliński dołożą jeszcze kilka punktów blokiem to o wynik tego spotkania jestem spokojny.
 
M 0

marcin_chelsea

Użytkownik
Spotkanie : Niemcy - Grecja
Typ : DW 3-0
Kurs : 3.80
Buk : expekt
Analiza :

Kolejny dzień zmagań w Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Turcji. Jednym z ciekawszych pojedynkow bedzie spotkanie Niemcow z Grekami. Wydaje się, ze faworytem są ci pierwsi, jednak kursy u bukmacherów sa bardzo przyblizone. W moim przekonaniu jednak to Niemcy sprawiaja wrazenie druzyny o wiele lepszej od Grecji, pomimo tego, ze przegrali 2 z 3 spotkań w swojej grupie, natomiast ich rywale zakonczyli rywalizacje w 1 rundzie z kompletem zwyciestw. Patrzac jednak na rywali, z jakimi mierzyli sie Niemcy oraz Grecy, nie trudno dojsc do wniosku, ze to Niemcy graja o wiele lepsza siatkowke ; mialy bardziej wymagajacych rywali, a co za tym idzie prezentuja wyzszy poziom od rywali.
Spojrzmy na ostatnie wyniki druzyn

Niemcy 3-2 Turcja
Niemcy 1-3 Polska
Niemcy 1-3 Francja

Grecja 3-0 Hiszpania
Grecja 3-2 Slowacja
Grecja 3-1 Slowenia

Jak widac Niemcy mialy bardziej wymagajacych rywali , natomiast Grecy meczyli sie z zespolami z o wiele nizszej polki.
Niemcy walcza jeszcze o strefe medalowa i nie moga pozwolic sobie na wpadki, albo dlugie i wyrownane spotkania z tak slabymi druzynami.
Ponadto nasi zachodni sasiedzi mierzyli sie juz dwukrotnie z Grekami i obydwa pojedynki konczyly sie w 3 setach.
Mysle ze i dzisiejszy pojedynek bedzie jednostronny ze wskazaniem na Niemcow.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Polska - Hiszpania
Typ: over 181,5
Kurs:1,85
buk: gamebookers

Polacy są faworytem i nie ma co do tego wątpliwości. Czy jednak wygrają do zera, nie byłbym tego taki pewien. Hiszpanie byli już skazani na przegraną ze Słowacją po blamażu z Grecją, a jednak powalczyli i wygrali. Polacy nie są tacy pewni jak na ostatnich MS gdzie demolowali wszystkich 3:0 do spotkania z Rosją. Seta na tych ME urwali nam Niemcy i Francuzi. Hiszpanie już nieco skreśleni będą chcieli zrewanżować nam się za porażkę na ostatnim memoriale. Sądzę że wygramy ale nie bez straty seta
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Polska - Hiszpania
Hiszpanie byli już skazani na przegraną ze Słowacją po blamażu z Grecją, a jednak powalczyli i wygrali.
Pierwsze słysze.

Hiszpanie wymęczyli 3:2 z przeciętną drużyną, nie ma się czym zachwycac. Nie grali jeszcze z zadnym silnym przeciwnikiem a mimo to maja gładką porazke i ledwo wygraną pięciosetówkę.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Pierwsze słysze.

Hiszpanie wymęczyli 3:2 z przeciętną drużyną, nie ma się czym zachwycac. Nie grali jeszcze z zadnym silnym przeciwnikiem a mimo to maja gładką porazke i ledwo wygraną pięciosetówkę.
Ok może masz racje, że nie byli skazani na porażkę. Jednak w moim odczuciu Słowacja nie jest wcale gorszą drużyną od Niemców. Pozostaje jednak przy swoim że 3:0 dziś nie będzie, chociaż bym chciał:-D
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Polska (-1,5) - Słowacja 1.412

Polacy nie zagrali wczoraj rewelacyjnie, ale każda drużyna na turnieju miewa swój słabszy mecz, sztuką jest natomiast mimo słabszego dnia wygrać. Nie wydaje mi się, żeby Polacy drugi raz zagrali słabo, poza tym cieszy postawa Gruszki, który ciągnął nam grę z Hiszpanami. Słowacy po wczorajszej porażce stracili szanse na awans, więc liczę też na dekoncentracje w ich drużynie - która szczególnie często zdarza się im w końcówkach meczy.

Francja
- Grecja 1.376

Niemcy mimo słabej gry zwyciężyli wczoraj Greków 3:1, Francuzi prezentują się od Niemców o niebo lepiej, przede wszystkim mają środkowych którzy potrafią grać, oraz skuteczniejsze skrzydła, więc wygląda na to że powinni również zdecydowanie wygrać. Martwi tylko trochę kondycja Francuzów, ponieważ wyglądają na przemęczonych. Grecy natomiast chyba spuścili z tonu po wyjściu z grupy, poza tym teraz trafili na lepsze zespoły z którymi raczej nie powinni sobie pograć.

Rosja (-1,5) - Włochy 1.426

Włosi są już bez szans na awans, nie trafili z formą na mistrzostwa Europy, poza tym trener zmienia co chwile skład, próbuje wprowadzać rezerwowych, ale oni nie wnoszą nic lepszego do gry zespołu. Rosja poza tym na fali, grają pewnie, skutecznie i jeśli nie odpuszcza powinni wygrać 3:0, ale jako że to Rosjanie proponuję tylko handicap -1,5 seta.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Krótko o wczorajszych spotkaniach. Postawą Serbów jestem bardzo rozczarowany. To jak Nikola Grbic się wczoraj prezentował to był dramat jednym słowem. Dawno nie widzialem go w tak słabej dyspozycji. Niedokładne piłki które dawał na skrzydła, o braku gry środkiem już nie wspomne... Rosjanie zasłużenie ten mecz wygrali i urastają na głownego faworyta tych ME. Brawa dla Grankina i jego kolegów za dobry mecz. Dzisiaj czeka ich starcie z Włochami, którzy są kompletnie rozbici. Zaledwie jedno zwycięstwo w 4 meczach Squadra Azzurri to wielka wielka porażka tego zesołu! Ale z taką grą czy mozńa było się spodziewac czegoś innego ? Ja do wczoraj wierzyłem jeszcze żę Italia się spręży i powalczy o honor, ale nie wyglądało to dobrze. A propo ich wczorajszcego meczu to rozśmieszyła mnie sytuacja z Michałem Lasko, który po jednym z ataków kiedy trafił w siatke przy stanie 14-10 dla Makaronów się zdenerwował i trzykrotnie lekko uderzył w słupek tam gdzie znajduje się sędzia, a ten mu pokazal żóltą kartke. Troche wywolało to uśmiech na mojej twarzy, bo przeciez to bylo w walce i pełnej mobilizacji, ale sędzia widocznie nie czuł gry...
Lasko wczoraj sobie nie radził, wszedł potem Gavotto , ale ten jeszcze słabiej się prezentowal od &quot;Polaka&quot;. Chciałoby się od razu powiedziec Fei wracaj ;)
Włosi bez pomysłu na gre, bez zacięcia, wiedza że już turniej mają z głowy i nie widac chęci w ich wykonaniu. Co innego Sborna. To co środkiem grali to było trzecie piętro dla Serbów którzy tylko biegali i bezradnie rozkładali ręce. Włosi też sa bez szans z atakami Kazakova czy Volkova. A często Grankin gra tez na szóstą strefe. Vermiglio tak nie gra, bo nie ma za bardzo kim... Większośc piłek do Lasko, Cernic dostaje trudne piłki i je kończy, ale to nie jest typ siatkarza, który gra efektownie, a bardziej efektywnie. Włosi nie mają naprawde siatkarza który pociągnąłby ich do przodu. Wiem że wypowiadałem się niekorzystnie na temat Rosjan, ale wczoraj mnie do siebie przekonali że wkońcu złapali odpowiedni rytm. We wcześniejszych meczach na tym turnieju ich nie widziałem więc stąd może moje nieprzekonanie do nich, ale już koryguje swoją opinię;)
ROsjanie ten mecz wygrają pewnie i jutrzejszy szlagier z Bułgarami będzie decydował o 1miejscu w grupie. Mam nadzieje że to będzie wielki mecz- ten jutrzejszy, bo dzisiaj wszystko wskazuje na spacerek Sbornej;) Oby Bagnoli tylko nie kombinowal ze składem...

Typ: Rosja -2,5seta @ 2,10 Betsafe✅3:0
Rosja -1,5seta @ 1,33 Expekt ✅



Francja po porażce z Polakami odniosła trzy kolejne zwycięstwa w ME. Wczoraj może nie bez problemów , ale pokonali Slowaków. Dzisiaj czeka ich starcie z Grekami, którzy byli rewelacją I fazy grupowej, ale czy napewno? Bardziej mi się zdaje że to słabośc rywali grupowych sprawił ze mieli na koncie 3 zwyciestwa. Francuzi poczuli że są w stanie jescze awansowac do strefy medalowej, a kluczem jest wygranie meczu z Grekami. Grecy wczoraj już nie dali rady Niemcom, a przeciez każdy widzial jak Niemcy grają na tym turnieju. Antiga, Samica, Rouzier to takie indywidualności ktore zamęczą swoimi atakami Grecki zespół. Plasy, technika , obrona to wszystko na korzyśc Tricolores. Dla mnie wydaje się ze Francja ten mecz wygra i jutro zagra z Hiszpanią o byc albo nie byc na tym turnieju. Takiej szansy nie powinni wypuścic z rąk. Są bardziej ograni na arenie międzynarodowej itp.

Typ : Francja win @ 1,35 Expekt✅3:1

Wielkie emocje wczoraj towarzyszyły meczowi Polaków. Całe szczescie że potrafimy takie mecze wygrac! Nie szło Kurkowi, wszedł Bartman i w pewnym stopniu grał dobrze, nie szło Gruszce to Jarosz pociągnął troche w ataku. My naprawde mamy ZESPÓŁ, który stac na wiele. Atmosfera jest bardzo dobra w kadrze, a zwycięstwo z Hiszpanami w takich okolicznościach po takich czapach jeszcze bardziej wzmacnia psychicznie. Dzisiaj gramy mecz ze Słowkami i powinno byc kolejne zwycięstwo, ale kursy są nie do gry na ten mecz, więc wygrajmy spokojnie i oczekujmy meczów 1/2 ;)


Co do innych spotkań to nie mam przekonanania do zadnego z typów, niby Bułgaria powinna wygrac z Oranje, ale odpuscze sobie ten mecz. W spotkaniu Hiszpanów z Niemcami widze zacięty pojedynek, kto wygra ciężko powiedziec, ale więcej szans mimo wszystko daje Hiszpanom. Jednak czy po wczorajszym meczu będą mieli jeszcze ochote na cokolwiek? Najlepszy wydaje się over185,5pkt @1,80 Betsafe✅ w tym meczu.

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz ;)
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Data :09.09 14:00
Spotkanie : Rosja - Włochy [hc 0:1,5 seta]
Typ : 1
Kurs : 1.42
Buk : pinn

Rosja idzie w tych mistrzostwach jak burza. W grupie B odniosła trzy wygrane z Estonią (3:1), Holandia (3:2) , a wygrywali już (2:0). I w ost spotkaniu z Finami (3:0) w setach do -12, -14, -17. Dzięki czemu wyszli do kolejnej grupy gdzie czekają takie ekipy jak Serbia, Włochy, czy Bułgaria. W pierwszym spotkaniu tej grupy gładko ograli Serbów (3:1) zapewniając sobie praktycznie awans do półfinału. Ich dzisiejszym rywalem będą Włosi, którzy nie są tak straszni jak jeszcze parę lat temu. W grupie D na otwarcie przegrali z Bułgarią (0:3) i już wtedy było wiadomo że z zespołem nie jest najlepiej. Kolejne spotkania to wygrana (3:0) z Czechami i Porażka z Serbami (1:3). Jednak ta jedna wygrana wystarczyła by zakwalifikowac się do kolejnej fazy rozgrywek i grupy F. Swoją drogą bardzo mocnej gdzie z góry było wiadomo że nie mają szans na wyjście. Pewnie dlatego już w meczu z Holandią przegranego (1:3) można było zauważyć że Włosi doskonale zdają sobie sprawę z tego że jadą do domu bez medalu. W grupie tej zdecydowanymi faworytami są Rosja i Bułgaria. Te dwie drużyny mają komplet zwycięstw i powalczą o miejsca 1 , 2 , które z kolei są bardzo ważne w kontekście półfinału. Gdyż wiadomo już że w drugiej z grup to Polska będzie na pozycji nr. 1 zaś ekipa która zajmie 2 miejsce jest znacznie znacznie słabsza. Tak więc zarówno Rosja jak i Bułgaria powinny walczyć o każdego seta i starać się zając pierwsze miejsce.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Polska - Słowacja +2,5 seta 1,72
kurs 1,72 :+: to była promocja , weszło szybciutko ;) ale teraz Polska do boju !!
Wczoraj widać było że nasz zespół trochę stracił na przerwie między rozgrywkami. Psychicznie są bardzo mocni co udowodnili wczoraj 5 setem z Hiszpanią, ale mają przestoje i zaskakują np. prowadzą 4-0 w secie i nagle jest 5-4 dla przeciwnika, takie przestoje niepokoją ! Dziś niby łatwy mecz takich należy się bac najbardziej zresztą Gacek wypowiada się właśnie w tym tonie i chyba ma rację. Słowacja to nie zespół do bicia , mogą postawić trudne warunki . Fajny kurs jak dla mnie na handi i zaryzykuję ;) Słowaków stać na jednego seta , zagrają bez oporów nie mają wiele do stracenia.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ważne spotkanie, praktycznie o awans do 1/2, Francja-Grecja. Francja po przegranej z nami, odbudowała się w meczu z Niemcami i potem bez problemów pokonała Turków. Wczoraj zagrali dobre spotkanie i wygrali ze Słowakami. Po tych niemiłych wiadomościach cały czas krążących dookoła tej reprezentacji, morale poszły do góry po wygranych meczach. Teraz powoli zaczynają przypominać dobrą Francję. Jakoś radzi sobie Jozin z Bazin na rozegraniu, może liczba kombinacji jest mniejsza niż z Pujolem, ale jakoś to wszystko fukncjonuje. Grecja miała być jedną z najsłabszych drużyn, u buka nawet więcej szans dawano Słoweńcom na wygranie ME niż im, jednak zdołali osiągnąc dużo, wygrali grupę w pierwszej rundzie, rzucili się na przeciwników z wolą walki, żywiołowo. Teraz jednak gra toczy się o najwyższe cele i tutaj doświadczenie i ogranie stoi po stronie Francji, więc i oni powinni wygrać i bardzo zbliżyć się do półfinału.
Francja (-1,5 seta) @ 1,7✅
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Co do wczorajszego meczu Polaków jak żywo przed oczami miałem Izmir i turniej kwalifikacyjny do IO gdzie też prowadziliśmy 2-1 w setach i 18-14 w 4 by ostatecznie przegrać seta i w konsekwencji cały mecz. Dzisiaj na szczęście powtórki nie było i chwała Bogu. Bo o ile porażka jakoś drastycznie nie obniżyłaby naszych na półfinał o tyle psychika chłopaków po takim frajerskim wypuszczeniu pewnych 2pkt. mogłaby zostać lekko nadwyrężona. Mimo wszystko wielkie brawa za heroiczne zwycięstwo i przede wszystkim ten 5 set w którym zespół pokazał że ma jaja.

Co do ocen gry naszych to po raz kolejny słowa uznania należą się Bąkiewiczowi. Michał od kwalifikacji w Gdynii prezentuje formę wybitną. W przyjęciu skała to wiadomo od zawsze, ale to co robił w ataku to przechodziło ludzkie pojęcie. W tej chwili prezentuje najrówniejsza formę ze wszystkich Polaków na tym turnieju.
Druga ważna postać wczoraj to oczywiście Piotrek Gruszka który kolejny meczem udowadnia że wszelkie obawy przed ME o jego formę i o to jak sobie poradzi na pozycji nr2 były zdecydowanie przesadzone. Jesy wygrana i to cieszy- styl w tej chwili ma mniejsze znaczenie. Przed ME półfinał brałbym w ciemno uwzględniając te ogromne kłopoty personalne jakie nas dopadły- od tego półfinału w tej chwili dzieli nas jedna wygrana co już pokazuje jak świetną robotę wykonał sztab trenerski wraz z zawodnikami. Mało jest na świecie reprezentacji które grając bez swoich 3 absolutnych liderów byłyby w stanie prezentować równie wysoki poziom siatkówki co Polacy. Na pewno Brazylia, ewentualnie Rosja i chyba tyle. Z innych wczorajszy meczów tak jak się można było spodziewac Rosjanie bez większych problemów ograli przeciętnych obecnie Serbów których gra opiera się tradycyjnie na dwóch zawodnikach- Ivanie i Nikoli- z czego temu drugiemu poziomem gry bliżej racze do reszty zespołu niż do swojego wybitnego atakującego.
Rosjanie z kolei potwierdzili zwyżkę formę z meczu z Finlandią. Mocna zagrywka, szczelny blok i skuteczny atak ze skrzydeł- prosta gra ale jakże skuteczna. Ciężko będzie tutaj komukolwiek z Rosjanami powalczyć o złoty medal. Pozostaje racze liczyć na ich słabszy dzień w polu serwisowym.

Na dzisiaj z za wiele nie gram- proponuje mecze które gram również w konkursie EV2009:

Włochy-Rosja(-12,5pkt.) @ 1,85
Włosi bez formy i ciężko liczyć by w sytuacji w której pozostało im granie o poszczególne miejsca byli w stanie wydobyć jeszcze jakieś niebywałe pokłady motywacji do walki. Rosjanie na luzie po przypieczętowanie awansu nie powinni mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Mocna zagrywka Rosjan w połączeniu z niepewnym odbiorem u Włochów skończyć się szybkim wyraźnym zwycięstwem podopiecznych Bagnoliego.

Hiszpania(-1,5)-Niemcy @ 2,65

Muszę przyznać że Hiszpanie wczoraj zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie swoją postawą. Zdecydowanie najlepszy mecz podopiecznych Velasco na tych ME. Całkiem inna drużyna niż z tego przegranego 0-3 meczu z Grecją gdzie właściwie przeszli obok tego spotkania. Jeśli dzisiaj powtórzą poziom gry ze wczoraj sądzę że nie powinni mieć kłopotów z ograniem Niemców. Obydwa zespoły nie straciły jeszcze szans na półfinał więc walka w tym meczu zapowiada się przednio. mimo wszystko uważam Hiszpanów za zespół bardzie doświadczony który potrafi zagrać na poziomie nieosiągalnym dla ekipy niemieckiej.

W pozostałych dzisiejszych meczów gram również za mniejsze kwoty na wygraną Francji z handicapem -1,5 seta i Bułgarii z tym samym handi. Pozdrawiam.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Przed naszą reprezentacją dzisiaj bardzo ważny mecz, zwycięstwo da pewny awans do półfinału. Polacy wczoraj zagrali chyba najgorszy mecz na tym turnieju. Hiszpanie skazywanie na klęskę nie tylko w tym meczu ale całym turnieju postawili niezwykle ciężkie warunki, ostrzeliwali Polaków bardzo mocno zagrywką. Polacy wczoraj wyszli bardzo spięci na ten mecz, być może perspektywa tak bliskiego awansu do półfinału ich przytłoczyła. Po raz pierwszy Barek Kurek został zneutralizowany przez Hiszpanów i ten mecz mu nie wyszedł. Jednak to ceni wielkie drużyny, że nawet jak nie idzie to i tak potrafią wyjść z opresji. Polacy powinni ten mecz wygrać 3:1 jednak chyba za bardzo byli już pewni zwycięstwa w czwartym secie przy znaczącej przewadze jednak ostatecznie wygrali. Dzisiaj powinno być już łatwiej a przede wszystkim Polacy zagrają z większym opanowaniem i na większym luzie. Słowacy prezentują się przyzwoicie, jednak w potyczce w Gdyni byli bez żadnych szans i przewaga naszych reprezentantów była duża. Dzisiaj liczę na lepszą grę i myślę, że Polacy dzisiaj będą chcieli jak najszybciej przypieczętować awans do półfinału.
Polska - Słowacja -1.5 1 1.35
Bułgaria - Holandia +2.5 2 1.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom