>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
pele69 3

pele69

Użytkownik
PANOWIE
CO ROBIĆ?
Mam otwarty zakład na zwycięstwo Bułgarów w grupie. Prowadzą z Niemcami.
Do wygrania 2500 i zastanawiam się czy zabezpieczać na Słowacje bo tylkowin Słowacji psuje mi kupon.
Niby jest peffka że Polacy się podłożą. Ale nigdy nie uwierzę w dezinformację ze strony buków i -sorry-ale niestety to bukmacherzy są o krok o nas. Więc dlaczego takie kursy? Betsson nadal ma 2.35 i nie wiem czy nie zapezpieczyć się. W sumie Słowakom zależy na zwycięstwie a Polakom na porażce więc wychodzi na to, że zakład wejdzie.
Co robić?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka 12.09.2011 18:00 Mistrzostwa Europy
Polska - Slowacja
typ: 2/2 (1 set/caly mecz)
4.0
Gamebookers

Analiza
Dziś w trzecim spotkaniu pierwszej fazy grupowej na mistrzostwach europy siatkarzy rozgrywanych w czechach i austrii rewelacja do tej pory mistrzostw reprezentacja Slowacji zagra z aktualnymi mistrzami Europy - Polską. Slowacy na tym turnieju jeszcze nie przegrali, pokonali kolejno Bulgarow 3:2 i Niemcow 3:1. Polacy po bardzo dobrym poczatku w ktorym pokonali 3:1 Niemcow, przegrali wczoraj po slabym meczu z Bulgarami 1:3. Juz teraz wiadomo, ze z mistrzostwami zegna sie reprezentacja niemiec, bulgarzy w aktualnie toczonym spotkaniu prowadza juz 2:1, wiec dla podopiecznych Raula Lozano jest to ostatnie spotkanie w mistrzostwach. Daje to naszych reprezentantom wielkie pole manewru. W przypadku jakiejkolwiek porazki nie trafiaja na Rosjan w cwiercfinale, a tego zapewne chcieliby uniknac. Piotr Gruszka lekko zasugerowal wczoraj, ze nasi reprezentanci nie popelnia bledu z ostatnich mistrzostw swiata, w ktorych pewnie wygrywali spotkania w I fazie by pozniej trafic na bulgarow i brazlijczykow i pozegnac sie z czempionatem. Z reszta nawet gdyby polacy nie odpuscili tego spotkania, to napewno nie zrobia tego slowacy, gdyz w przypadku porazki zajma zapewne 2. miejsce, ktore bedzie kwalifikowalo ten zespol do prawdopodobnej batalii z Rosjanami. Slowacy dzis zapewne nie odpuszcza i z calych sil beda walczyc o zwyciestwo. Gdyby wygrali zajma 1. miejsce w grupie i awansuja juz do 1/4 finalu. Slowacy swietnie prezentuja sie jak do tej pory w mistrzostwach, duzo lepiej niz nasza reprezentacja. Dlatego tez nawet gdyby zadna z reprezentacja nie zagrala dzis na pol gwizdka, to i tak Slowacy powinni wygrac to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojas 11

wojas

Użytkownik
PANOWIE
CO ROBIĆ?
Mam otwarty zakład na zwycięstwo Bułgarów w grupie. Prowadzą z Niemcami.
Do wygrania 2500 i zastanawiam się czy zabezpieczać na Słowacje bo tylkowin Słowacji psuje mi kupon.
Niby jest peffka że Polacy się podłożą. Ale nigdy nie uwierzę w dezinformację ze strony buków i -sorry-ale niestety to bukmacherzy są o krok o nas. Więc dlaczego takie kursy? Betsson nadal ma 2.35 i nie wiem czy nie zapezpieczyć się. W sumie Słowakom zależy na zwycięstwie a Polakom na porażce więc wychodzi na to, że zakład wejdzie.
Co robić?
Na bet365 kurs już poleciał z 2.5 do 2. Niektórzy już zdjęli. Ja pobrałem 2.5 na Słowację, rób jak uważasz... ale ja bym się zabezpieczył... Zalezy ile postawiles?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polska - Słowacja​


Oba zespoły zapewniły już sobie awans do kolejnej rundy i dzisiejsze spotkanie mogą już zagrać na luzie. Słowacy cały czas mają szanse na zajęcie pierwszego miejsca w Grupie D.

Słowacja jest na pewno sporym zaskoczeniem, ale trzeba przyznać, że prezentują bardzo ciekawą siatkówkę. Przede wszystkim mają bardzo silnych skrzydłowych. Sopko i Nemec potrafią uderzyć po prostu potężnie. Lukas Divis często popisuje się technicznymi zagraniami. Świetny zawodnik. Również środkowi pokazują się z dobrej strony. Sporo punktowych bloków i skuteczny atak.

Polacy jak na razie rozegrali bardzo dobre spotkanie z trochę słabiej spisującą się na tych Mistrzostwach reprezentacją Niemiec. W starciu z Bułgarami zaprezentowaliśmy się słabiej i zasłużenie przegraliśmy. W doskonałej formie jest Michał Kubiak, który oprócz dobrej gry we wszystkich elementach tworzy dobrą atmosferę na parkiecie. Cały czas podtrzymuję swoją opinię, że na tym turnieju nie mamy atakującego.

Nie jestem pewien czy Polska będzie dzisiaj za wszelką cenę walczyć o zwycięstwo. Jeżeli nawet podopieczni Trenera Anastasiego podejdą do tego spotkania poważnie to Słowacy w takiej dyspozycji mogą spokojnie powalczyć o zwycięstwo. Podopieczni Trenera Zaniniego mają świetną atmosferę w zespole i podejrzewam, że będą chcieli przedłużyć serię zwycięstw.

Typ:
Słowacja @ 1.88 Unibet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Panie i panowie proszę o przemyślane i konstruktywne wypowiedzi.
Naprawdę sporo postów zostało już usuniętych.

To nie jest chat.
Jak macie ochotę luźno porozmawiać to zapraszam do HP ;)
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Jeśli dziś Polacy wyjdą rezerwą to naprawdę po raz pierwszy uwierzę, że można znaleźć pewniaki,że na bukmacherce można zarobić.
Jeśli dziś wygrają-w co wierzę, nie chce mi się wierzyć, żeby taki Kurek czy Kubiak grali nie fair, nie na 100%-to uzmysłowię sobie, że nie da się zarabiać na tej zabawie, bo po wypowiedziach Gruszki i trenera, po sytuacji w grupie, czy wreszcie po formie w tym turnieju Polacy powinni nie mieć szans na wygraną.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wszystko jest pomieszane i poplontane jesli Polska wygra 3:1 lub 3:0 czyli za trzy punkty to zajmie drugie miejsce w grupie co spowoduje że zagramy z Rosją jak dla mnie cały system jest porąbany zamiast zrobic dwie grupy po 8 drużyn z których awansują cztery i z czego premiowani będą zwycięscy grup czyli np;pierwszy zespół zagra z czwartym grupy B to oczywiscie jakis idiota musiał coś namieszać.Polaką w tej chwili pasuje przegrać by zając trzecie miejsce w grupie sam nie wiem jak oni do tego spotkania podejdą z jednaj strony wg mnie opłaca sie kalkulowac lepiej przegrać i nie grać z Rosją niż wygrać i znią grać jesli można na tych ME zdobyć medal to Polacy powinni za wszelką cene o to walczyć,nie zależnie w jaki sposób.Dzis warto grac na słowacje ponieważ przypuszczam że Polacy pewni awansu odpuszczą mecz,znając Anastaziego pewnie coś takiego chodzi mu po głowie.

Robson // Weź to popraw i wstaw interpunkcje, zajrzyj do słownika jak się pisze niektóre słowa i nazwiska bo nie da się na to patrzeć... Jak nie to usunę to zaraz bo wstyd!
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ale jak to sobie wyobrażacie? Że Polacy bedą walić po trybunach i z premedytacją nadziewać się na czapy? Być może wyjdzie rezerwa, która zagra na 100% bez zbędnych kalkulacji. Chłopacy będą chcieli wykorzystać swoją szansę. Opinia w Polsce zje Polaków jeśli widoczne będzie to, że się podkładają. Znając życie awansujemy do 1/4 więc nagonka na Siatkarzy będzie duża, ryzykują uwielbienie w Polsce, myślę, że trener w takim układzie straci posadę. Więc kto wie. Na forach siatkarskich raczej nie wierzą w podkładkę Polaków. Tak więc!

COME ON POLSKA!!
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
No ciekawe jak to będzie wyglądać, bo faktycznie ciężko sobie wyobrazić, aby taki Kurek i szczególnie Kubiak mieli odpuszczać, ale może trener im wyperswadował, że tak naprawdę na końcu liczy się tylko wynik, a nie moralność sportowca, tak jak zresztą sam to przyznał w wywiadzie, z tym, że też trzeba pomyśleć o kibicach na trybunach.
Ogólnie jak Polska odpuści, ale później przejdzie Czechów, a następnie Słowaków, to chyba wielkiego problemu nie będzie, ale jak już np potknie się z Czechami, to lepiej będzie jak nasi nie wrócą do Polski, bo wtedy faktycznie wszyscy ich zjedzą.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Polska-Słowacja
Słowacja @ 1,88 Unibet ✅
Tuż po przyjściu z pracy prawie złapałem kurs na Słowację 2,10. Dosłownie kilka minut zajęło przelanie kasy na konto a tu już 1,88 - dobre i to :;/:.
Jest jeszcze opcja, że Polska wygrywa 3-2 i nadal jest na 3 miejscu, ale takiego scenariusza mam nadzieję nie będzie :?.
Edit: Pierwszy set był dla polskich kibiców. Obaj trenerzy dobrze się znają, więc myślę, że wszystko jest już dogadane na tip top.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Jednak szykuje się powtórka z rozrywki. Nie moge sobie wyobrazić dlaczego nie chca wykorzystać szansy łatwej drogi do PF. Myśle, że gdyby w naszej sytuacji były inne drużny to mając taką drogę do PF wiedzieli by co maja robić.Patrz poprzednie mistrzostwa( Brazylia, Bułgaria, Serbia) Niestety widać Polacy zawsze grają fair play. Jak to mówią jak masz dobre serce musisz mieć twardą dupę.


Edit: Na szczęście poszli po rozum do głowy . Drzwi do PF otwarte na oścież ;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie koniecznie moga wygrać dwa sety a kolejne trzy przegrać przy takim wyniku.Polska konczy na 3 miejscu tą grupe gra z Czechami w baranżach,Bułgara będzie druga ponieważ będzie miała gorszy bilans bezpośrednich meczów z słowakami.Słowacja będzie pierwsza w taki wypadku.

Słowacja-&gt;Ćwierćfinal
Bułgaria najpierw gra z Estonią puzniej trafia na Rosje.
Polska musi pokonać czechów jesli ich pokona spowrotem zagra w 1/4 ze Słowacją.Proste ;)
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Niewiarygodne.
To co zrobili Ruciak i Mika w dwóch ostatnich piłkach to farsa. Niech ktoś powie że specjalnie nie popełnili błędów!I jeszcze uśmiech Miki po ostatnim uderzeniu.
Ja osobiście pierwszy raz widzę coś takiego. Oby nas Czesi ukarali za to podłożenie.
;) // Marnik
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
To Pele jestes chyba prawiczkiem w siatkowce, bo wystarczylo oglądać ostatnie Mistrzostwa, żeby zobaczyc jak inni sie podkładaja. Prawda jest taka, ze w takim zestawieniu 1 raz gralismy wiec tez nie bylo co oczekiwac cudow. A wole jednak, zeby mieli szanse dojść do półfinału niz odpasć juz w 1/4 z Ruskami.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
A ja po tym meczy (Polska - Słowacja) mam takie przemyślenia.
Gdy by zagrali podstawowym składem i wygrali to by zajęli 2 miejsce w grupie. W barażach trafili by na Estonię - i pewnie by wygrali. Następnie trafili by w ćwierćfinale na Rosję i tu by odpadli. Czyli odpadli by w ćwierćfinale.
A tak zagrali rezerwowym składem. Przegrali mecz. W barażach trafią na Czechy - no i samo mi się nasuwa, że raczej przegrają. Czyli odpadną w barażach.
PS. A niektóre wpisy na forum, sugerują że nawet rezerwowi &quot;podłożyli&quot; się.
Więc pytanie raczej retoryczne - czy warto było wyjść w rezerwach, skoro następny mecz dopiero za dwa dni, tj. 14?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
A tak zagrali rezerwowym składem. Przegrali mecz. W barażach trafią na Czechy - no i samo mi się nasuwa, że raczej przegrają. Czyli odpadną w barażach.
Czy wy w końcu przestaniecie patrzeć na tego Huberta Wagnera????
Tam Polakom byś dał reprę Watykanu i by przegrali. Zauważ że tam sobie grali Mika, Ruciak, Kubiak, Kurek na ataku tez były różne rotacje.
To było dawno temu i nie ma co porównywać do aktualnej sytuacji !!!
Czesi z nami wygrali pierwszy raz od niepamiętnych czasów. Teraz do Naszej drużyny wrócił duch walki, gra jest poukładana. Polacy wygrywają z Czechami, Słowacją i walczą o medal.

Amen.
Czekam na kontrargumenty ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie zakładaj z góry, że nasz pierwszy skład przegra z Czechami. Są wypoczęci i wiedzą co robią. Dzisiejszy mecz pokazał to samo co z Bułgarią (mimo, że inny skład) - pierwszy set wchodzimy z grubej rury, gramy szybko, mocno i precyzyjnie. Nadchodzi drugi set, gdzie powoli tracimy siły i nieznacznie przegrywamy. Ruszają pozostałe sety, rywal wszedł w mecz a my nie istniejemy. Fakt, że dzisiejszy mecz był mało ważny. Młodzi jednak angażowali się i chwała im za to. Ja przyznam w temacie zakładów - bardzo ostro się przejechałem na pierwszym secie, gdzie nasi grali bardzo ładnie, lecz potem na trzeciej partii i całym meczu Słowacji trafił się bardzo miły zysk.
Pytanie, lepiej baraże z Estonią i łzy po każdej akcji potężnych Rusków, czy dogrywanie się z Czechami i wielkie szanse na powodzenie? Ja wybieram te drugie, na rewanż ze Sborną nie mamy w tej chwili szans, więc lepiej patrzeć realnie. Choć to przykre to trzeba się z tym pogodzić - set ze zwycięzcami tegorocznej LŚ byłby sukcesem. Cóż, my panowaliśmy na ostatnich ME, teraz czas na nich.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
up
Nie brałbym pod uwagę dzisiejszego meczu, bo ten nasz drugi skład mógł nawet ogarnąć Słowaków, po prostu za dużo podejrzanych akcji po naszej stronie było jakby specjalnie zepsutych. Fabian się fajnie pokazal. Jarosz srednio.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Z Czechami raczej wygramy.Widziałem ich w meczu z Portugalią wymęczonym 3-2.Gdyby nie mieli Stokra to by przegrali z kretesem ten mecz. Dziś dostali ostre wciery od Rosji,wczoraj wygrali z Estonią. Jak dla mnie skoro oklepaliśmy Niemców,dziś gdybyśmy chcieli to byśmy do zera ograli Słowaków,to Czechów nie ma się co bać! Pierwsza czwórka bardzo realna po tym co widzę na razie w tym turnieju.Poza Rosją reszta stawki na podobnym poziomie włączając Włochów czy Bułgarów.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Owszem ja nawet nie zamierzam tego kwestionować, że dzisiejszy skład nie ograłby Słowacji. Ale wszyscy znamy sytuacje. Jesteśmy faworytami w meczu z gospodarzami - bynajmniej w mojej opinii. Lepiej walczyć z nimi, niż oglądać jak na ten czas wielka Rosyjska gra nas miażdży :roll:
Ja się przed zagraniem rodaków w tych barażach nie cofnę. A Ty pele jakbyś był uprzejmy - ogarnij trochę głowę, bo fakty znali wszyscy. Nawet przedszkolak wiedział, co trzeba a czego nie wolno by zostać w tym turnieju dłużej niż tylko 1/4.
Btw: A co miał robić nasz zawodnik? płakać bo mamy taki wynik, który nam pasował? :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom