>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Hochfilzen 09-19 luty 2017

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 10km w Hochfilzen - Kobiety
Od 10:30



Dorothea Wierer vs Franziska Hildebrand 1 @ 1.61 Bet365 ✅ 12-31



Włoszka mimo jednej karnej rundy więcej przegrała w sprincie o zaledwie 2 sekundy. Generalnie strzelanie obu pań jest zbliżone i tutaj powinny zaważyć inne czynniki. Wierer ma taki handicap, że nawet jedno pudło więcej niż rywalka nie przeszkodzi jej w zajęciu wyższej lokaty. Na czterech strzelaniach samym pobytem na strzelnicy, szybkością strzelania jest w stanie nadrobić od 20 do 30sek. Dodatkowo też jest szybszą biegaczką i tutaj kolejne cenne sekundy jest w stanie urwać. U Hildebrand zauważyłem jeszcze jeden problem. Ona słabo wytrzymuje końcówki biegów i często ta ostatnia runda jest bardzo przeciętna, nawet można powiedzieć słaba. Jeżeli tylko Wierer kompletnie nie pogubi się gdzieś na strzelnicy, tam nie zrobi jakiejś tragedii to powinna spokojnie wygrać tą rywalizację i pokonać nie najlepiej dysponowaną rywalkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.Wierer - F.Hildebrand 1 1,61 ✅ bet365
Również zaufam Włoszce i zagram w jej kierunku. Biegowo jest lepsza i nawet pudło więcej nie powinno stanowić przeszkody do tego aby wyprzedzić Hildebrand. Na strzelnicy warto zauważyć ile zyskuje Wierer podczas sprintu aż 11s przy dwóch strzelaniach a dzisiaj przy czterech to może być 20s podczas pobytu na strzelnicy. Do tego dołozyć bieg i mamy kolo 35-40s różnicy. Wybiegają razem a więc do pierwszego strzelania będą koło siebie. Im dalsza faza biegu tym Niemka słabnie i notuje słabsze czasy a u Włoszki to wcale nie jest tak widoczne i nawet na ostatniej rundzie może zyskać ok.10s spokojnie.
F.Sanfilippo - V.Hinz 2 1,36 ⛔bet365
Kurs niski ale ciężko mi sobie wyobrazić aby dziś Włoszka znowu wypadła na strzelnicy tak dobrze. Mamy 4 strzelania a przy 76% skuteczności Sanfilippo wiele wskazuje na kilka pudeł. Hinz solidna na strzelnicy 85% i jeśli tylko się nie spali psychicznie to będzie dobrze. Biegowo obie porownywalnie i tutaj zadecyduje strzelnica a jak widać na przestrzeni sezonu lepiej wygląda Niemka. Na starcie +6s Wloszki ale to zostanie zniwelowane najpóźniej na strzelnicy.
=2,20 ⛔ bet365
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Laura Dahlmeier - Gabriela Koukalova 2 2.13 Betsson ⛔

Dla mnie kurs na Czeszkę przesadzony. Na starcie ma 4s nad Dahlmeier, czyli praktycznie bez przewagi, ale skoro wczoraj dała radę Niemce przy takim samym strzelaniu, to dlaczego dziś ma nie dać rady? Od początku mistrzostw pokazuje, że jest w mega gazie, myślę że kurs warty spróbowania.

U pań pograłem także na Wierer w parze z Puskarcikovą (Betsson), ale widzę że ta para już zdjęta.

Simon Schempp vs Ole Einar Bjoerndalen 1 1.68 Betsson ⛔

Bjoerndalen startuje z przewagą 2s, czyli od samego początku panowie będą biec razem, aż do pierwszego strzelania. Tam mimo wszystko pewniejszy wydaje się Niemiec. W biegu także powinien dać radę Norwegowi, choć wczoraj wcale tego nie pokazał (ku mojemu zdziwieniu)
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Anastasia Kuzmina - Selina Gasparin 1 1.75 Marathon ✅ 13-29
12 sekund przewagi na starcie Kuzminy po sprincie. Biegowo wypadła lepiej od Gasparin. Jeśli chodzi o strzelanie to Kuzmina wypada lepiej 81% &gt; 79%. Kuzmina zawsze na dużą impreze potrafi sie odpowiednio przygotować i na pewno ma przewagę nad Szwajcarką w tej konkurencji gdzie są 4 strzelania, Gasparin potrafi zawalić strzelanie.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Fredrik Lindstroem - Dmytro Pidruchnyi 2 1.87 Marathon ✅ 17-14 1,1 sek przewagi
Ide w strone Dmytro , jeden z najlepszych strzelców w pucharze świata 87% skuteczności co dziś przy 4 strzelaniach bedzie miało duże znaczenie. Lindstroem też solidny 82%. Biegowo obaj panowie na podobnym poziomie , wybiegną obok siebie i myśle że na strzelnicy wypadnie lepiej Pidruchnyi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Fredrik Lindstroem - Dmytro Pidruchnyi 2 1.87 Marathon

Ide w strone Dmytro , jeden z najlepszych strzelców w pucharze świata 87% skuteczności co dziś przy 4 strzelaniach bedzie miało duże znaczenie. Lindstroem też solidny 82%. Biegowo obaj panowie na podobnym poziomie , wybiegną obok siebie i myśle że na strzelnicy wypadnie lepiej Pidruchnyi.
Tez analizowałem ten typ i wcale źle nie wygląda jedynie co mnie zatrzymało przed zagraniem to bardzo dobra postawa Lindstroma w sztafecie (biegowo niemal poziom Fourcarda) i fakt ze Lindstrom potrafi sie sprężyć w ważnych zawodach.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Boe T. - Slesingr M. 1,20 9-30
Eberhard J. - Lesser E. 1,25 8-28
Bjorndalen O.E. - Anev K. 1,45 3-7
AKO @2,18 STS ✅
Taerje Boe i Eberhard mają nad rywalami po minucie przewagi na starcie. To są mocne dwa pudła przewagi. Eberhard nie jest wybornym strzelcem, ale u siebie powalczy o dobry wynik, a biegowo bardzo dobrze, jak z resztą niemal cała kadra Austriaków (Landertinger, Eder; Mesotitsch trochę odstaje ale w sztafetach biegał zawsze dobrze więc od razu proponuję szukanie dobrego wyniku Austriaków w sztafecie męskiej). Slesingr dobry strzelec, ale jednak pod formą i tutaj też nie powinno być niespodzianki bo nie sądzę żeby Boe zawalił strzelanie.
Ole od Aneva biegowo trochę szybszy, a przede wszystkim moim zdaniem bardziej regularny i przy czterech strzelaniach doświadczenie zrobi swoje.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Poscig M 15:00

Doll, Benedikt -- Shipulin, Anton [1] @1.63 1/10 Marathonbet

⛔

Pytanie dnia to jak poradzi sobie z presją Doll ?! Z jednej strony mam wrażenie że nie udźwignie presji i o podium będzie bardzo ciężko ale z drugiej strony jest juz mistrzem świata więc i tak zrobił więcej niż ktokolwiek mógł oczekiwać od niego.
Szczerze mówiąc nie pamiętam czy widziałem kiedyś taki kurs na zawodnika który ma na starcie przewagę 1.15 sek. Druga sprawa że facet jakby nie patrzeć biegnie po medal a Shipulin z tej 21 pozycji może za wiele nie ugrać choc dzisiaj Domracheva pokazała że można.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
⛔ Schempp, Simon -- Shipulin, Anton [1] @1.72 1/10 Marathonbet


Coś czuję że mnie dzis Anton ugotuje jak tak będę przeciw niemu grał ale coż zrobić skoro jak dla mnie między Shipulinem a Schempem nie ma takiej róznicy żeby wystawiać tak duży kurs przy przewadze na starcie 35sek.
Wczoraj biegowo Shipulin lepszy 5 sek od Niemca , w sztafecie mieszanej już większa przewaga ale myślę że poziom jest tutaj zbliżony podobnie na strzelnicy Panowie mają taka samą skuteczność.
Reasumując kurs dobry gdyby przewaga była w okolicy 10sek a nie 35 sek.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Schempp/A. Peiffer 2 ⛔ 10-19 za dużo pudeł :mad:
bwin 1,95
Dużo lepiej wygląda biegowo Peiffer na tych mistrzostwach dzisiaj ma tylko 8 sekund straty a miał 1 pudło wiecej. W sztafeci mieszanej Schempp na mecie wyglądał na bardzo zmęczonego wydaje mi sie że nie trafił z formą biegowa.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
⛔ Garaniczev [top 6] @3.5 (3.08 po podatku) 0,5/10 Fortuna



Ten pomysł chodził za mną już od razu po zakończeniu sprintu. Garaniczev zawsze mi się kojarzy z zawodnikiem który w biegach pościgowych robi furorę bo odrabia po naście albo dziesiąt pozycji ????
W nowym Mescie awans z 41 pozycji na 11 to był już hit.
NIedawno w Dusznikach Zdrój gdzie co prawda startował 2-3 &quot;garnitur&quot; po sprincie 17 i skończył pościg na 2 miejscu.
Dziś 12sek straty do 6 miejsca ale przed nim nie byle kto dlatego stawka mała.
Jak dla mnie tutaj 18-19/20 to minimum co musi mieć żeby zakład wszedł bo biegowo raczej na Rosjanina nie ma co liczyć.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Schempp/A. Peiffer 2
bwin 1,95
Dużo lepiej wygląda biegowo Peiffer na tych mistrzostwach dzisiaj ma tylko 8 sekund straty a miał 1 pudło wiecej. W sztafeci mieszanej Schempp na mecie wyglądał na bardzo zmęczonego wydaje mi sie że nie trafił z formą biegowa.
Do typu się nie odnoszę bo każdy ma prawo do swojej wizji ale to nieprawda do końca co piszesz bo wczoraj fakt ze Peiffer pobiegl duzo lepiej niz Schempp ale dzien wcześniej w sztafecie mieszanej Schemp pobiegł dużo lepiej. Dla mnie 60/40 na korzyść Schemppa.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Schemmp dzisiaj drugi czas biegu :grin:
Pheiffer blisko pol minuty straty

Na strzelnicy dramat, nie wiem co się z nim dzieje -- strzelanie na poziomie najslabszych z pierwszej 15-20 (Doll, Eberhard, Wiestner)
Mialem jeszcze Schemmpa z Eberhardem wiec tez w plecy i ta para boli najbardziej bo zakładałem minimum 2 pudła wiecej Eberharda.
I pomyślećże facet sie od wielu lat kreci na poziomie pod 90% skuteczności

Także dzisiaj słabo :;/:
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Kto jak kto, ale Ty inzaghi powinieneś wiedzieć że Shipulin ze słabego występu w sprincie potrafił stanąć na podium w dochodzeniu.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Kto jak kto, ale Ty inzaghi powinieneś wiedzieć że Shipulin ze słabego występu w sprincie potrafił stanąć na podium w dochodzeniu.
Miałem też kilka zakładów na Shipulina więc jego dyspozycja aż tak mnie nie zmartwiła i świadomość dobrego występu była w głowie.

Tak jak napisałem najbardziej wkur..... mnie Schemmp bo położył mi 3 lub 4 soczyste kupony, a już porażka z Eberhardem przelała czarę goryczy.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Chciałem grać przeciwko Niemcowi bo jakoś mnie nie przekonywał.
Miałem go pierwsze z Bjoerndalenem po 2,10✅ ale zmieniłem na Peiffera i ????
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Hinz, Vanessa -- Vitkova, Veronika [1] @1.90 1/10 Marathonbet

Hinz w tym roku 10 w Ostersund w indywidualnym (pierwsze trzy strzelania 15/15 i 3 pudla na ostatnim)
6 miejsce w Anterselvie, skuteczność na poziomie 85%
Vitkova 61 miejsce w Anterselvie. skuteczność 81%.
Jedyne niebezpieczeństwo ze w ubiegłych latach Vitkova dość dobrze prezentowała się w biegach indywidualnych ale też była w zupełnie innej formie bo przecież byłą 4 zawodniczką pucharu świata w sezonie 2014/2015

+0.9 ✅
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Domracheva D. - Wierer D. 2 ⛔ 13-16
1,87 fortuna
Nie ma szans żeby Daria była dzisiaj znowu tak wysoko[2 miejsce] :razz:
Ostatnio miała czyste strzelanie więc teraz powinno być już dużo gorzej bo medal jest a forma raz w górę raz w dół po tej długiej przerwie.Licze na dobre strzelanie Włoszki bo w biegu to szału niema
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Individual. Women. 15 km. Nation - Top Competitor.
Bialorus- Rosja [1] @1.65 1/10 Marathonbet

Myślę że przy obecnej formie Domrachevej która nam zaprezentowała podczas biegu pościgowego warto zagrać ten zakład. Mamy jeszcze bardzo dobrze występującą w tego typu biegach Skardino ze skutecznością na poziomie 90%.
U Rosjanek też ma kto postraszyć - mam na myśli głownie Starykh i w mniejszym stopniu słabiej ostatnio startującą Akimova.
idę jednak w stronę doświadczenia a to jest zdecydowanie po stronie Bialorusinek

+0.65 ✅


Tak generalnie to 3 Białorusinki były przed najlepszą Rosjanką ????
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Top Italian Competitor - Alexia Runggaldier 6.00 Marathon ✅
Genialny występ Alexii i jest medal ✅✅✅✅
Runggaldier - 3, Wierer - 16, Vitozzi - 36, Sanfilippo - 54

Typ trochę na czuja , Alexia najlepsza strzelczyni 87% i tutaj upatruje w tym typie powodzenia. Wierer jakoś nie przekonuje w tym sezonie, pełno pudeł, Vitozzi fajnie się pokazała w sprincie i sztafecie ale już gdzie było wiecej strzelań popłynęła. Sanfilippo najsłabsza z Włoszek i w niej nie upatruje zagrożenia. Oczywiscie Wierer biegowo lepsza jest ale czy jest w stanie przy jednym pudle wiecej odrobić minute? nie widze tego. Alexii nie wyszedł sprint 43 miejscie i właśnie dzieki swietnemu strzelaniu 20/20 w pościgówce awans na 15. Licze na jej solidność na strzelnicy i całkiem niezłą forme.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom