>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 200PLN

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mistrzowska Promocja w Sportingbet

Forum.bukmacherskie.com i Sportingbet przedstawiają…
DWA BONUSY PRZY JEDNEJ WPŁACIE!
1. DARMOWY ZAKŁAD - 200PLN
2. BONUS NA START - 100PLN
200PLN + 100PLN przy pierwszej wpłacie!

Nie znajdziesz takiej oferty u konkurencji!

Co dla Ciebie mamy?

Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 100 PLN oraz
Darmowy Zakład do 200PLN

Jak aktywować swoje ekstra bonusy:

!!! Jeśli nie widać żadnych linków oraz nazwy bukmachera, należy wyłączyć adblocka! Należy też skasować ciasteczka! !!
Promocja &quot;Darmowy Zakład do 200PLN&quot;


1. Zarejestruj się w Sportingbet ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Sportingbet&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na Sportingbet

3. Wnieść pierwszy zakład.

4.
Jeśli wygrasz swój zakład otrzymasz pieniądze (dodatkowo otrzymasz podwójne punkty w klubie gracza), a jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany - otrzymasz darmowy zakład do kwoty 200PLN!

Promocja 100% do 100PLN:

1. Zarejestruj się w Sportingbet ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Sportingbet&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na Sportingbet

3. Wnieść pierwszy zakład


4.
Wyślij zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule &quot;BONUS Sportingbet - 100PLN&quot; podając następujące dane:
- login
- ID konta
- datę rejestracji konta
- kwotę depozytu
- stawkę pierwszego oraz numer kuponu

Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

WAŻNE:

Bonus 100% do 100PLN zostanie dopisany we wtorek lub we czwartek
Bonus należy obrócić tylko 5 x 1,50 przed możliwością wypłaty w zakładach sportowych

Oba bonusy można łączyć ze sobą (skorzystać z obu) lub tylko jednego (Darmowy Zakład)

Dodatkowe Informacje:

  • Promocja od pierwszej wpłaty dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych przez serwis forum.bukmacherskie.com po 11 maja 2015.
  • Bonus należy aktywować po dokonaniu wpłaty i po złożeniu zakładu (bonus 100% do 100PLN)
  • Przed wypłatą środków Bonus oraz przypisana mu część wpłaty muszą zostać obrócone 5 razy po kursie nie mniejszym niż 1,50 (każde zdarzenie na kuponie w przypadku zakładów kombinacyjnych).
  • Promocja jest ważna do odwołania i można z niej skorzystać tylko raz na jednego Użytkownika/domostwo/adres IP
  • Bonusy zostaną dopisane w każdy wtorek i czwartek.

Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;
 
K 15

kapec123

Użytkownik
pierwszy zakład musze postawić za całe 100 zł i jeśli wygram mogę wszystko wypłacić? Jeśli pierwszy zakład przegram to musze postawić drugi kupon za całe 100 zł i mam na koncie wygrana minus stawkę które muszę obrócić 5 razy 1.5? Obrót 500 zł musi być pięć razy po 100 zł stawiany i zawsze jest zabierana stawka? Czy może być np 50 kuponów po 10 zł? I cz wtedy przy każdym kuponie od wygranej zabieranie stawkę?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
pierwszy zakład musze postawić za całe 100 zł i jeśli wygram mogę wszystko wypłacić? Jeśli pierwszy zakład przegram to musze postawić drugi kupon za całe 100 zł i mam na koncie wygrana minus stawkę które muszę obrócić 5 razy 1.5? Obrót 500 zł musi być pięć razy po 100 zł stawiany i zawsze jest zabierana stawka? Czy może być np 50 kuponów po 10 zł? I cz wtedy przy każdym kuponie od wygranej zabieranie stawkę?
Niekoniecznie za 100PLN. Promocja 100% obowiązuje do kwoty 100PLN. Kwota wygrana po pierwszej stawce może zostać wypłacona. Następnie zostanie dopisany bonus po zgłoszeniu, które jest objaśnione w pierwszym poście. Ponadto można wpłacić 200PLN. W tym momencie i tak zostanie dopisane 100PLN, a jeśli pierwszy zakład zostanie przegrany (za 200PLN), to bonus za darmowy zakład zostanie również dopisany (łącznie 300PLN np.).
Jeśli pierwszy zakład zostanie przegrany - 100PLN, 200PLN - to nie trzeba stawiać kolejnego. W tym momencie zostanie dopisana kwota bonusu. W zależności od pierwszej stawki, która została przegrana. Np. postawiono 100PLN, to zostanie dopisany bonus 100PLN (reload dzięki forum) + 100PLN za darmowy zakład. Łączna kwota bonusu wyniesie 200PLN, który trzeba obrócić 5x po 1.5. Maksymalny bonus po pierwszej wpłacie i pierwszym zakładzie wynosi 300PLN (100PLN reload + 200 za przegrany darmowy zakład).
Obrót nie musi być stawiany stawkami po 100PLN. Łączna kwota obrotu musi wynieść 500PLN (mniej lub więcej, zależnie od kwoty bonus). Zatem może to być 50 kuponów po 10PLN. Stawka nie jest zabierana.
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Czy jeśli mam już od jakiś 3 lat założone konto na Sportingbet ale nie dokonałem jeszcze wpłaty byłaby możliwość otrzymania obu bonusów czy juz jest po ptakach?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Czy jeśli mam już od jakiś 3 lat założone konto na Sportingbet ale nie dokonałem jeszcze wpłaty byłaby możliwość otrzymania obu bonusów czy juz jest po ptakach?
Niestety, obecna promocja jest tylko dla nowych kont.
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
Ja sie przed chwila zalogowałem na swoje konto i wyskoczyla mi promocja 100% do 400pln, promocja trwa do 17.05 i jest przeznaczona wylacznie dla tych co otrzymali meila, smsa lub wyskoczylo okienko po zalogowaniu. Posprawdzajcie sobie konta ;)
 
grixu 13

grixu

Użytkownik
&quot;Bonus należy aktywować po dokonaniu wpłaty i po złożeniu zakładu (bonus 100% do 100PLN)&quot;
Poprzez aktywowanie bonusu rozumiemy wyslanie zgloszenia na adres e-mail, tak?
I przed tym jak bonus wplynie na konto, mozna normalnie obracac pieniedzmi na koncie?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
&quot;Bonus należy aktywować po dokonaniu wpłaty i po złożeniu zakładu (bonus 100% do 100PLN)&quot;

Poprzez aktywowanie bonusu rozumiemy wyslanie zgloszenia na adres e-mail, tak?
I przed tym jak bonus wplynie na konto, mozna normalnie obracac pieniedzmi na koncie?
Bonus reload 100% do 100PLN należy aktywować przez e-mail w pierwszym poście. Obrót tym bonusem będzie możliwy dopiero po jego dopisaniu.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy dopisano już pierwsze bonusy w promocji bonus na start 100PLN ?
Dzisiaj wtorek i według regulaminu, powinno być dopisane na kontach osób, które wysłali maile zgłoszeniowe.
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Czy aby otrzymać 100% od 100 zł pierwszy kupon musi być za 100 zł czy nawet za 10 zł gwarantuje 100 zł Bonusa? Czy może być wplata przez skrilla? wplata musi być tego samego dnia zrobiona kiedy założone konto?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Czy aby otrzymać 100% od 100 zł pierwszy kupon musi być za 100 zł czy nawet za 10 zł gwarantuje 100 zł Bonusa? Czy może być wplata przez skrilla? wplata musi być tego samego dnia zrobiona kiedy założone konto?
Minimalna kwota upoważniająca gracza do otrzymania bonusu reload to 30PLN. Niemniej jeśli wpłaci się 30PLN to otrzyma się jedynie 30PLN, a nie 100PLN. Jest to bowiem reload 100% do 100PLN (+ 200 darmowy zakład, ale by otrzymać 200 z ewentualnej przegranej darmowego zakładu, pierwsza stawka musi wynosić 200PLN). Zakład należy zagrać pierwszego dnia rejestracji. Skrill wchodzi w grę.
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Chodzi mi o bonus 100% od pierwszej wpłaty bo wiem ze zwrot do 200 zł nie będzie przyznany przy wpłacie przez skrill. Wiec powiedzmy wpłacam skrillem 100 zł i pisze maila o przyznanie 100 zl od forum bukmacherskie. Aby otrzymać te 100% od pierwszej wpłaty musze puścić kupon za całe 100 zł? Bo w regulaminie jest podane ze trzeba napisać maila w którym podaje się stawkę pierwszego kuponu.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Punkt 3 tej promocji: &quot;Wnieść pierwszy zakład&quot;
Musisz postawić 100zł. Już prościej regulaminu nie można napisać.
 
S 0

songoten77

Użytkownik
Nie widzę żadnego linku. Jeśli zrobie konto dziś przeleje 200 zł to w ten sam dzień muszę wnieść zakład czy mogę czekać na sobotę?
Jak postawię zakład za 200 to dostanę 100 zł bonusu ,tak?
 
Do góry Bottom