>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MIX BET - typy over&win ZAPRASZAM

larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +12
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
WŁOCHY SIATKÓWKA
Brescia - Monini
Monini win @2.30 Unibet
https://www.betexplorer.com/volleyball/italy/serie-a2/centrlatte-brescia-monini-spoleto/0xWneezN/

Widać ukladzik, co prawda nie za długi ale widać wymiennosc i nawet można powiedzieć że goście win jak dotąd

.
WŁOCHY SIATKÓWKA
Reggio - Alessano
Alessano win @5.60 Unibet
https://www.betexplorer.com/volleyball/italy/serie-a2/reggio-alessano/vTUjfFkT/

Następny mocny typ, chyba nawet lepszy po pięknym kursie win goście, od początku swoich meczy graja 3za3
PIŁKA RĘCZNA SŁOWENIA
Dobova - Krka
Dobova win @2.80 Unibet
https://www.betexplorer.com/handball/slovenia/1-nlb-lig/dobova-krka/vHp6QuQg/

Takze od początku 3za3 na dodatek zawsze win gospo, sąsiedzi w tabeli, spadki na gospodarzy
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Sam się wspomagam betexplorer i go lubię, ale powiedz szczerze, przy takiej sobocie i niedzieli przy tylu spotkaniach z piłki nożnej a teraz widzę, że inne dyscypliny Ci doszły - ile czasu Ci to zajmuję ? Czy to warte zachodu, bo skuteczność wcale nie rewelacyjna? Sam wiem, ile mi schodzi, a analizuję sporo lig, ale też nie każde spotkanie wchodze w szczegóły. Oczywiście 3mam kciuki za temat
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +15
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Tuż przede przerwą Niort strzela kontaktową.
Chyba będzie ten remis.Już grali na 2:2 mecze.
Edit raczej po ptakach
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Przy całym szacunku dla Larka ????
6 meczy Lens z Niort i bilans 4-1-1 dla Lens, to czy tu wychodził taki remis oczywisty ?
Nie chcę, żeby ktoś to źle odebrał, po prostu chciałbym zrozumieć ten schemat : )
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
schemat remisu raczej watpie czy cos takiego istnieje rozumiem ze druzyny moga miec uklad wygrana przegrana ale remis ... niby ktorej z druzyn mialo to by byc na reke ... tak czy tak ja obserwuje i szacun za prace (wszedlem za grosze jak to maja we krwi hazardzisci :p )
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Przy całym szacunku dla Larka ????
6 meczy Lens z Niort i bilans 4-1-1 dla Lens, to czy tu wychodził taki remis oczywisty ?
Nie chcę, żeby ktoś to źle odebrał, po prostu chciałbym zrozumieć ten schemat : )
Przepraszam bardzo jakie 6 meczy między nimi? Rozegrali 10 meczy i pięknie grali co sezon wygrana oraz remis. W każdym tak samo
Schemat był jasny jak słońce.
Nie chcę być nie miły ale albo ktoś tu dobrze nie zapoznał się z pierwszym moim postem w temacie albo po prostu duża ilość osób nie wie tak naprawdę nawet na co patrzeć.
Zapewniam was że siedzę w tym temacie już spory kawałek czasu i wierzcie mi ze byle czego tzw typu z dupy tutaj nie podaje
schemat remisu raczej watpie czy cos takiego istnieje rozumiem ze druzyny moga miec uklad wygrana przegrana ale remis ... niby ktorej z druzyn mialo to by byc na reke ... tak czy tak ja obserwuje i szacun za prace (wszedlem za grosze jak to maja we krwi hazardzisci :p )
Oj jesteś w błędzie i to sporym 1 X 2 czyli wszystkie możliwe wyniki są możliwe pod schemat Remis nic nie warty? Otóż nie. Nie mnie to oceniać ale skoro tak graja dane drużyny przez ileś sezonów to tak jest Remis czyli 1 pkt podział pkt zdawalajace każda ze stron, są dajmy na to w środku tabeli i nie walczą o nic są pewni oboje utrzymania to punkcik jak znalazł.
Mogę Ci wymienić kilka kilkanaście par drużyn które powtarzaja remis między sobą, musiałbym zerknąć do zeszytu
te schematy to jednak loteria chyba, mogę sie mylić
Loteria jak loteria, jeśli nie zajmujesz się tym nie poświęcasz na to czasu to ciężko będzie Ci w to uwierzyć i wynieść z tego jakieś konkretne wnioski
NAPISZE JESZCE DWA SŁOWA, NIE JEST TO GŁÓWNE ŹRÓDŁO UTRZYMANIA TO WIADOMO ALE JEST TO DUŻO LEPSZY SPOSÓB NA GRE NIZ STAWIANIE POD FAWORYTA CZY OSTATNIE WYNIKI
GRAM TAK DŁUŻSZY CZAS I PRZYNOSI TO BARDZO DOBRE ZYSKI CZASEM TRAFIĘ ŚWIETNE KURSY NA TAKIE ZDARZENIA

DLA NIEDOWIARKOW POLECAM CHOCIAŻBY SPRAWDZIĆ
1. DZISIEJSZY MECZ Besiktas Fenerbahce 3:3
Miał być remis jak nic i był Do przerwy 3:0
FT 3:3
Przypadek ?
2. Aston Villa sheffield 3:3
Grałem osobiście
Z 0:3 na 3:3
Zabójcza końcówka 3 gole w 12 min
Przypadek??

Nie poddaje się myśl co chcesz ja wrzucam propozycje dalej

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom