>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zagapiłem się i spóniłem na Detroit, a zacierałem sobie ręce na ich mecz, bo kurs był bardzo fajny. Na razie mecz i tak zapowiada się na co najmniej odłożony na później jak nie odwołany. Pomijając złą pogodę w Detroit warto skupić się na Meczu w Toronto. Nie wydaje mi się, żeby Rays oddali "sweepa" kanadyjczykom z tak mocnym początkiem sezonu. Dwie przegrane z rzędu to wystarczająca nauczka. Dzisiaj trzeci mecz w serii ale na górce Rays niezawodny w tym i w poprzednim sezonie McClanahan. Spotkają się dwie bardzo dobre ofensywy i chyba zanosi się na klasyczny pojedynek miotaczy w Toronto. Liczę, że dobry bilans McClannahana zostanie powiększony o kolejne zwycięstwo.

✅ Tampa Bay Rays ML @1,75 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1714
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam
dołączę z wami do typowania jeśli można :)
mecz na wtorek
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina:00:40
Spotkanie: Miami Marlins- San Francisco Giants
Typ:
Miami Marlins (-1,5)
Kurs:2,60

Bukmacher: STS
Analiza:

W tym sezonie miotacz Miami Luzardo świetnie sobie radzi , w meczu z Philadelphia wygrana 4-8 , Luzardo zagrał 6 zmian wyautował 5 pałkarzy zakończył mecz z ERA 1,93, wcześniej rozegrał jeszcze mecz z New York Mets gdzie jego drużyna straciła tylko 1 pkt a on zagrał 5 zmian i znowu wyautował 5 graczy , jest jeszcze mecz w przedsezonach gdzie Miami traci tylko 2 pkt z Washington Nationals i 2 z Huston , jestem przekonany że Giants lepsi nie będą i nie urwą więcej jak 3 może 4 pkt a Webb prowadząc Giants przegrywa 1-9 z Dogersami i 3-7 z Soxami , dla tego handi -1,5 jest realny

edit:
jeszcze zagram
Colorado - Pittsburgh - typ 1 , miotacz Pittsow Hill sobie nie radzi , dwa mecze jeden z Huston 0-7
Hill pitsburg.jpg
a kolejny z Cincinnatie 2-6 gdzie razem z De Jongiem byli najsłabszym ogniwem

zrobię kupon z tymi dwoma typami i dorzucam jeszcze LLA tak jak podpowiada jozzy22
Pozdrawiam

no i nie pykło Colorado ehh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Dziś zagram na pkt
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina:00:40
Spotkanie: Washington Nationals - Baltimore Orioles
Typ:
Washington +3,5 pkt
Kurs:1,75
Bukmacher: STS
Analiza:


Szybka analiza miotacza Baltimore Kremera , mecz z Oakland
kremer.jpg
mecz z NYY
kremer 2.jpg
i mecz Boston
1681807876729.png
co można napisac, jest Kremer jest impreza :) stawiam że będzie dużo pkt w meczu bo Gray z Washington też do asów nie należy a do tego lepsze wyniki Baltimore w tym sezonie mogą dać mecz z 10+ pkt

edit:
oszukali mnie ;p
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
Cincinnati Reds - Tampa Bay Rays | 6:35 PM; 19/04/2023

Levi Stoudt vs Drew Rasmussen

Rays Team Total - OVER 5.5 @ 1.71 | e t o t o 0:8

Zakład na obiegi Rays, czyli zapunktowanie przez nich 6+ runów. Dzisiaj po stronie CIN narzucał będzie jako pierwszy Stoudt, który jakoś tam narzucał w niższych ligach. Jego statsy z obecnego sezonu nie są jakieś wybitne (i to z ligi AAA) i moim zdaniem wróci do AAA jak Hunter Greene się wykuruje. No, ale dzisiaj debiutuje w MLB, a Rays są teamem do pokaonania w pierwszych tygodniach Ligi. Zaczęli sezon z 'wysokigo C' (13W-0L) i mimo ostatnio trochę gorszej passy (obecnie są z bilansem 15W-3L), to przewodzą Lidze w liczbie zdobytych obiegów (115) z wyraźną przewagą nad resztą stawki, czy też w Home Runach. Śmiem twierdzić, że Stoudt nie zatrzyma takiej siły ognia i podda te 6 runów, a przecież aby zaliczyc bet do wygranych liczą się także te runy, które wpuści bullpen ; ) Należy napomknąć, że trzech pałkarzy Rays ma statystykę OPS >1 (Ramirez oraz Josh i Brandon Lowe) i te 6 runów powinni jakoś obiec.


Miami Marlins - San Francisco Giants | 7:10 PM; 19/04/2023

Trevor Rogers vs Alex Cobb

Luis Arraez 2+ Batter Hits @ 2.80 | e t o t o 2:5 F/11 | Arraez 1 Hit

Tutaj bardziej spekulacyjny bet - na co najmniej dwa Hity zaliczone przez Arraeza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1665
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj skłaniał bym się ku Pirates z Pitssburgha, ale bardziej przyciąga mnie kurs na wygraną Metsów. San Fansisco w tym sezonie ciężko przędzie, ofensywa kuleje, a bullpen również do najlepszych nie należy. W ostatnim meczu przełamali passę bodajże pięciu porażek z rzędu, ale potrzebowali na to aż 11 inningów. Dzisiaj cięzko będzie zrobić z tego serię, bo ekipa z Nowego Jorku idzie jak burza. Sweep z Oakland i 2 zwycięstwa z 3 w serii z Dogersami robi wrażenie. Na górce startuje Senga z bilansem 2-0 i kto wie, czy nie będzie z niego drugiego DeGroma. Nie przepadam za sypaniem statystykami, bo to może sobie sprwdzić każdy, a poza tym statystyki nie grają. Generalnie spodziewałem się kursu w granicach 1,60 - 1,75 więc skoro jest ponad 1,80 to gram.

✅ NY Mets ML @1,82 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2046
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
NY Yankees vs LA Angels - over 15.5 hits (1,70 - 2j)

Niewątpliwe mecz dwóch niezwykle popularnych zespołów nas tu czeka. Ja się spodziewam wbrew pozorom bardzo ciekawego i stosunkowo otwartego meczu. Oczywiście zarówno Cortes jak i Sandoval weszli w sezon bardzo dobrze i notują fajne statystyki jednak w obu przypadkach uważam że nie są to na tyle stabilni miotacze, żeby kilka meczy z rzędu grać na tak wysokim poziomie. Po obu stronach siła ognia na wybiciu bardzo duża i o ile jeszcze w tej serii tego nie widzieliśmy to dziś uważam że będzie overowo. Ja idę w hitsy, które przy tym zestawie wydają się być dobra opcja. Tym bardziej że dzisiaj bullpen po obu stronach wygląda nie najlepiej i po zmianach miotacz te hitsy też powinny mocno pójść do przodu. Cortes i Sandoval to miotacze, którzy rzadko rzucają piłki w strefy zamknięte co powinno stworzyć wybijającym dużo przestrzeni do wybić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds | 12:35 AM | 21/04/2023
Roansy Contreras vs Luke Weaver
Pirates -1.5 Run Line @ 2.23 | u n i b e t 4:3

Trudno nie jechać dzisiaj na win Piratów biorąc pod uwagę Ich ostatnie poczynania... Ja tam poproszę o wygraną Pittsburgha co najmniej dwoma runami. Pirates w ostatniej serii zamietli Rockies w Denver. W trzech meczach serii zaaplikowali Rockies 33! runy. Już niedługo będą testowali Lukea Weavera, jako pierwszego narzucającego Redsów, w pierwszym meczu serii w Pittsburghu. Mają tutaj coś do uwodnienia, bo ekipie z bilansem 12W-7L dumy nie przynosi domowy bilans 3W-3L. Pirates spotykali już na swej drodze Weavera (który był głównie używany jako relief pitcher) i zapunktowali przeciwko Niemu 8 runów w 11 IP. Jest to spotkanie wewnątrz NL Central, gdzie Pittsburgh goni Milwaukee i Chicago Cubs. Bullpen Reds też Im nie pomaga ostatnio i śmiem twierdzić, że ani Weaver, ani bullpen nie będą w stanie spowolnić rozgrzanych pałek Pirates dzisiaj, a Ci zanotują nader przekonujące zwycięstwo i gram na wygraną Pirates co najmniej 2 runami. Redsi w swoich ostatnich dwóch meczach (z Rays) nie zanotowali nawet jednego obiegu i powinni być dzisiaj podłamani...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +322
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
Tampa Bay Rays - Chicago White Sox | 12:40 AM | 22/04/2023
Calvin Faucher vs Michael Kopech

Rays - 1.5 Run Line @ 2.20 | u n i b e t 8:7

Pierwszy mecz serii White Soxów w Tampie (w sumie 3 spotkania) i moim zdaniem Rays powinni wygrać mecz otwarcia serii. I myślę, że uda Im sie to przynajmniej dwoma runami różnicy. Za plecami, w tabeli AL, mają Rangers, Yankees czy Orioles. White Soxi nie mogą jakoś od początku sezonu wygrać żadnej serii - wszystkie 5 do dzisiaj przegrali. Nie mogą, przynajmniej poza kilkami przebłyskami, polegać ani na pałce ani na pitchingu (za wyjątkiem Dylana Cease). Ok - na IL są m.in.: Hanser Alberto czy Tim Anderson, Yoan Moncada... Dodatkowo dzisiaj naprzeciwko napakowanego offensu Rays stanie jako pierwszy narzucający Kopech - który powinien lepiej narzucać niż do tej pory (to pitcher, który pozwolił na 7 HR w 3 startach), ale nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Dzisiaj będzie pierwszy raz narzucał na Tropicana Field. Rays mają kim zamykać spotkania ('głęboki bullpen') i w ostatnich dwóch spotkaniach nie dopuścili przeciwników (Reds) do zdobycia runa. To ekipa dominująca zarówno na pałce jaki i w pitchingu. Dzisiaj, dla Rays, zaczyna na wzgórku narzucać Faucher, który jest reliverem i pewnie nie bedzie narzucał długo (nie narzucał w obecnym sezonie dłużej niż 3 inningi), ale wierzę w tym spotkaniu w napakowany offens Rays i pokrycie przez Tampę handicapu.

Dodatkowo pobrałem też Marlins ML @ 2.10 (Braxton Garrett jako underdog na wyjeździe - teraz widziałem 2.20 ;) ) przełożony
 
Ostatnia edycja:
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
TB Rays vs CHI White Sox - over 16.5 hits(1,83-3j)

Spodziewam się otwartego meczu. O ogromnej sile ognia jaka jest w Rays mówić nie trzeba - cały zespół jest w wyśmienitej formie i myślę że prędko się to nie zmieni. Dzisiaj też jakiegoś wielkiego oporu być nie powinno bo na narzucie nie mamy wirtuozów. Zarówno Kopech jak i Faucher w tym sezonie grają słabo. Narzucają w strefy dosyć łatwe do przeczytania co skutkuje sporą ilością oddawanych hits. Myślę że ta linia tu nie powinna mieć większych problemów z wejściem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Oakland rzutem na taśmę wygrali ostatnio z Rangersami poprawiając swój bilans na 4-18. Chodzą słuchy, że ekipa może zostac przeniesiona do Vegas, a takie plotki raczej nie wpływają dobrze na drużynę. Do osiągania dobrych wyników potrzeba stabilizacji, albo przynajmniej zapewnienia takiej. Tak mi się przynajmniej wydaje. Angels również nie są w jakiejś super passie, ale wygrali serię z Kansas i teraz mają okazję zdobyć kilka cennych punktów u siebie z Oakland. Ciekawym punktem Angels jest nowy zawodnik Hunter Renfroe, który jest liderem drużyny biorąc pod uwagę HR. Poza tym Angels mają jeden ze stabilniejszych bullpenów w lidze, więc powinni w końcu stworzyć z tego jakąś dłuższą serię zwycięstw. Starter Oakland fajnie radził sobie w ostatnim meczu, a mimo to A's i tak przegrali, więc ekipa z Los Angeles powinna wykorzystać słabą dyspozycję przeciwników, fakt, że grają u siebie i dobrą formę swoich liderów i pewnie wygrać mecz.

❌ Los Angeles Angels -1,5 @2,00 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam
na dziś wieczór i nockę wyłapałem 3 fajne typy
1.
Milwaukee Brewers vs Detroit Tigers
Typ: Milwaukee -1,5 kurs: 2,00 STS

na szybko w tabeli Milwaukee 3 miejsce z 15 wygranymi w tym sezonie a Detroit 12 miejsc z 9 wygranymi na 22 mecze , to już jedna przesłanka ku temu aby stawiać na Milwaukee
Zobaczmy miotaczy
Peralta z Milwaukee
peralta.jpg
Dla Detroit rzucać będzie Lorenzen
1682528630566.png
myślę że Peralta wyautuje więcej pałkarzy co da większą przewagę pkt i zakład -1,5 jest realny

2 typ to
Pittsburgh Pirates vs Los Angeles Dodgers
typ: Los Angeles Dodgers kurs 1,70 STS

W tabeli odpowiednio 2 i 6 miejsce , ale dziś stawiam na miotaczy a tu dla Piratów rzucać będzie Roansy Contreras, przeciętny miotacz , raczej obstawiam że Pitss stracą minimu 6 pkt
ale ciekawiej wygląda miotacz LAD Tony Gonsolin , który jeszcze w tym sezonie nie grał ale to świetny miotacz
gaspolin.jpg
wrzuce tylko jedną stystykę z ubiegłego sezonu
gonsolin mecz.jpg
nawet typ na LAD z handi nie był by zły

i ostatni mecz

Tampa Bay Rays vs Houston Astros
typ: Houston Astros kurs 2,05 STS

może trochę ryzykownie bo Tampa w gazie ale i w trzecim meczu stawiam na miotaczy i tak dla Tampy Faucher 5 meczy w poprzednim sezonie 3 przegrane , w tym zagrał ale bez szału
po drugiej stronie Hunter Brown w ubiegłym sezonie jako główny miotacz 4 mecze i 4 wygrane w tym 4 mecze zagrane i we wszystkich świetnie się spisywał ,z czego 3 były wygrane w jednym Huston przegrało ale on zrobił swoje , więc w nocy dopisuje do statystyk 3 mecz i 3 wygrany


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1759
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam
Dziś na patelni
Detroit Tigers vs Baltimore Orioles
typ Baltimore - 1,5 kurs 2,05 STS

Dziś rzucać będą młody Joey Wentz i doświadczony Kyle Gibson , Wentz 3 mecze i 3 przegrał jako główny pałkarz , w tych meczach jak i w pozostałych w których grał jego drużyna traciła dużo pkt a nie tak dawno bo 23.04 te drużyny i Ci pałkarze grali przeciwko sobie
baltimore.jpg
tylko tym razem to Baltimore przyjechał w gościnę , ale nie wydaje mi się aby to był powód aby ten wynik się nie powtórzył

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1765
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Miałem zamiar iść w kierunku Rays, ale zdecydowałem dołożyć do nich zwycięstwo Los Angeles Angels. Na górce Angels imponująco dobry również w tym sezonie Ohatni z współczynnikiem ERA 0,62. Generalnie ta wiadomość wystarczy, żeby postawić przeciwko Oakland, którzy drugi sezon z rzędu poniżej oczekiwań. Co do Rays to również starter mnie przekonuje, bo McClanahan ma dotychczas bilans 4-0 i jeden z najlepszych pod względem ERA, bo sporo poniżej dwóch. Z drugiej strony Cease, który też radzi sobie nieźle, ale tutaj z kolei White Sox w ostatnich meczach nie istnieją ofensywnie.

✅ LA Angels & Tampa Bay @2,20 2/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1725
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam

Toronto Blue Jays vs Seattle Mariners

typ Seattle -1,5 kurs 2,45 STS

Po stronie Toronto Alek Manoah raczej z przeciętną grą w tym sezonie , prawie w każdy mecz zalicza HR co daje przeciwnikom pkt, a po drugiej stronie Luis Castillo który skutecznie utrudnia grę przeciwnikom
W ostatnim meczu z St.Louis Cardinals zagrał 5 zmian wyautował 8 pałkarzy ERA 1,52
wcześniej zagrał przeciwko Colorado Rockies 7 zmian,9 wyautowanych ERA 0,73
idźmy jeszcze wstecz Chicago Cubs 6 zmian, 5 wyautowanych ERA 1,02
wcześniejsze mecze były takie same lub lepsze , w każdym meczu tracili bardzo mało pkt
W poprzednim sezonie Manoah vs Castillo wynik 0-4 dla Seattle , Manoah zaliczył i 1xBB 1xHR i Era powyżej 6 a Castillo wyautował 5 pałkarzy
Dla tego dziś stawiam na Seattle z handi -1,5
a grając np na pkt to Toronto mniej niż -3,5 pkt po kursie 2,15 w STS ✅

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś ciekawie zapowiada się

Miami Marlins vs Chicago Cubs

Bardzo dobrze radzący sobie w tym sezonie Justin Steele który ma po 5 meczach 1.19 ERA
Pierwszy mecz w sezonie vs Milwaukee Brewers , co prawda przegrany , ale Steele zagrał świetny mecz 6 zmian i 8 wyautowanych pałkarzy , gdyby nie Asad który w tym meczu zaliczył ERA 20+ to zapewne by wygrali
ale już w kolejnym meczu Steele z ekipą pozamiatał 10-3 z Texas Rangers i 0,75 ERA dla Justina
kolejny mecz wygrany 2-8 z Los Angeles Dodgers , Steele 7 zmian , 8 wyautowanych i ERA 1.42
następnie rozgromili Oakland Athletics 2-12 a nasz miotacz 6 zmian 5 SO i znowu era 1,44
na deser San Diego Padres których pozamiatali 6-0 i znowu popisówka Steela 5 zmian , wyautował 5 pałkarzy i ERA 1.19

przeciwko niemu staje słaby Hoeing z ERA 9.82
dodać można że w poprzednim sezonie gdy Steele stawał przeciwko Miami mecz zakończył się 0-4 dla Chicago
moje wnioski na ten mecz

Chicago Cubs -1,5 kurs 2.00 STS
Miami Marlins mniej niż 3,5 pkt kurs 1,70 STS
Chicago więcej niż 4,5 pkt kurs 1,95 STS


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj pójdę za Rangersami z Texasu. Ponownie w roli underdoga u siebie z Yankees. Yankees to mocna ekipa, ale wydaje mi się, że bukmacherzy nie doceniają Rangersów w tym sezonie. Dwa mecze z trzech na korzyść gospodarzy i dzisiaj szykuje się pojedynek miotaczy, ale wydaje mi się, że wieloletnie doświadczenie leworęcznego Pereza tutaj przeważy szalę na korzyść Rangersów. Gdzieś wyczytałem, że Yankees strasznie sobie w tym sezonie radzą z leworęcznymi miotaczami, a że mecz już za kilka chwil to nie będę szukał i sypał statystykami. Kurs ponad dwa na Rangersów w takiej formie zdecydowanie do zagrania.

✅ Texas Rangers ML @2,06 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1857
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam

San Diego Padres vs Cincinnati Reds
typ : Cincinnati Reds +3,5 pkt kurs 2.10 STS

Dziś pójdę w pkt , po wnioskach wyciągniętych z prostej analizy meczy San Diego, rzucający Snell nie radzi sobie w tym sezonie , wszystkie mecze z jego udziałem kończą się znaczną utratą pkt i tak w sezonie pierwszy mecz kończył się wynikiem 7-2 , kolejny z Atlanta 7-6 , gdzie Snell kończy mecvz z ERA 7,88 1 HR i 4BB przy czy wyautował tylko 3 pałkarzy.
Następnie stawał przeciwko NYM wynik 5-2 on daje 2x HR 5 BB ERA 6.92 , po tym meczu miał okazje odegrać się bo znowu rzucał przeciwko Atlancie i...8-1 i znowu 1x HR oddane 3BB i ERA 6.00 więc się nie odegrał , 6-0 z Chicago tu też traci HR oddaje chyba 5 BB i ERA 5,5
Wszystkie te mecze były przegrane , z racji tego że w Cincinnati rzucający Weaver też nie ma czym się szczycić dla tego nie ma co tu stawiać na wygranego , ale myślę że posypia się pkt

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam
wczoraj punkcik brakowało , ale dziś gramy dalej

Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies
typ : Dogers -2,5 kurs 2,90 STS✅

Wczoraj Dogersi ładnie rozjechali Philadelphie 13-4, teraz drugi mecz i Dogersi wystawiają Julio Urias'a , który miał dobry początek sezonu dając swojemu zespołowi wysokie wygrane, później były dwa potknięcia , ale dziś czuje że wróci na swój poziom a statystyki wygranych 52 meczy do 20 przegranych do czegoś zobowiązują , tym bardziej że Phillies wystawia przeciętnego Matta Strahama, więc można upatrywać tu wysokiej wygranej LAD


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Witam
Dziś biorę w obroty

San Diego Padres vs Cincinnati Reds
1.typ: San Diego Padres -1,5 kurs 1.80 STS ✅
2. typ: San Diego Padres +5,5 pkt kurs 2.05 STS ✅


Drużyny ze środka tabeli, dla Reds rzucać będzie bardzo przeciętny Luis Cessa , który najlepszy mecz zaliczył chyba z Piratami (wynik 2-1 dla Piratów) a Cessa kończył mecz z ERA 10+, pozostałe mecze w tym jeden wygrany pod jego wodzą z Oakland 7-11 kończą się stratą dużej liczby pkt
3-14 z Philadelphia Phillies
cessa.jpg
jak widać w tym meczu mu nie poszło najlepiej
co tam jeszcze 7-6 z Atlantą Cessa 2x BB 2x HR i ERA 7.00 i tylko jeden wyautowany pałkarz
5-12 z Chicago
łącznie zagrał 21 zmian i wyautował tylko 9 pałkarzy w tym sezonie , co stawia San Diego w komfortowej sytuacji do zdobycia sporej liczby pkt

A dla gospodarzy rzucać będzie Seth Lugo , któremu ostatnio dwa meczy nie poszły najlepiej , ale gdyby cofnąć się trochę dalej to rozegrał świetne mecze z Milwaukee Brewers wygrany 10-3 i np z Atlantą wygrany 10-2
Więc wszystko wskazuje na to że wygrana jest pewna po stronie San Diego

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1395
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
06/05/2023 | 4:10 AM | Seattle Mariners - Houston Astros

Luis Castillo vs. Cristian Javier


Ciekawy pojedynek dzisiaj - nie powiem. Mariners wracają do Seattle po road tripie (i w streaku 4 zwycięstw z rzędu), a Astros uderzają w trasę, po serii rozczarowujących wyników w Houston, na mecz otwarcia pierwszej serii (13 meczów ogólnie - w maju trzy) pomiędzy rywalami z AL West. To spotkanie będzie okazją do zrewanżowania się za ostatnie ALDS (które wygrali zawodnicy z Houston (3:0)). No i już pierwszy pełny miesiąc zmagań za nami i żadna w/w ekipa do tej pory jakoś specjalnie nas nie zachwyca - obie z podobnymi bilansami ogólnymi W/L. Obie gonią w dywizji Rangers i Angels... SP Mariners dzisiaj to Luis Castillo, który narzucał do tej pory jak natchniony na T-Mobile Park, ale także dzisiejszy starter Astros - Cristian Javier - również do ułomków nie należy - jego ERA z obecnego sezonu - 3.48 - i to przeciwko ekipom z górnej części tabeli MLB statystyk pałkarskich - Pirates, Blue Jays, Braves czy Phillies. Po kursie >2.00 muszę spróbować win Astros. Obie ekipy są w TOP4 statystyk (całej ligi) zespołowych ERA zarówno starterów, jak i relieverów i zapowiada się b.zacięte spotkanie otwarcia tej serii. Spodziewałbym się dzisiaj niskiego wyniku (total w tym spotkaniu ustalony w Vegas został na 7 runów) i spróbuję jednak, pomimo ostatniego przebudzenia się pałek Mariners, zaufać offensowi Astros ; )

Astros ML @ 2.22 b e t f a n 4:6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom