>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2023 PLAY-OFF - analizy spotkań, dyskusje

Status
Zamknięty.
jaroslav_ 349,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Witam serdecznie,

W wolnej chwili pojawi się tutaj podsumowanie sezonu. Temat otwieram natomiast już teraz w celu podawania analiz na wszystkie spotkania MLB Play-off 2023 oraz na potrzeby naszego konkursu, który znajduje się TUTAJ!
Pamiętajcie, że temat ten służy nie tylko do podawania czystych analiz, ale również do ogólnej dyskusji na temat całych Play-off 2023 :)

1696234443156.png
 
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Atlanta na prawde wydaje sie MEGA faworytem, aczkolwiek jak wiemy w baseballu faworyci nie wygrywają chyba ze to Red Sox albo Yankees w latach 90' albo 00'
baqu wspomniał że faworytem jest Atlanta która wygrała w 2021 ale w drugiej części zdania dodał że z faworytami różnie bywa , dokładnie tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku
baseball2022.jpg
jeśli Phills ogra Miami to spotka się z Atlantą , czy wtedy dojdzie do powtórki czy raczej będzie odegranie się po stronie Atlanty ? jak myślicie ?
no i jakich macie faworytów ? ja kibicuje Tampie i myślę że ogra Rangers ale później Baltimore hmmm. Taki finał Tampa vs Dogersi mi by pasował :Dtak jak to było w 2020
Toronto też powinno się prześliznąć tak jak Milwaukee do kolejnej rundy ale zobaczymy jak będzie
 
jaroslav_ 349,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Spotkanie: Tampa Bay Rays vs Texas Rangers
Typ: Tampa Bay Rays wygrana (-1.5) Niestety, ale Glasnow w którym pokładałem nadzieję zagrał mocno poniżej oczekiwań.
Kurs: 2.37 @ Betclic

1696331336369.png
Tampa Bay Rays vs Texas Rangers

Za nami emocjonujący sezon MLB 2023, a przed nami jego kwintesencja czyli Play-offy. Pierwszym spotkaniem jakie będziemy mieli przyjemność oglądać jest mecz Tampa Bay Rays vs Texas Rangers, który otwiera nam AL Wild Card Series. Tampa Bay Rays zakończyli sezon regularny z imponującym bilansem 99 zwycięstw i 63 porażek. Ich atak był jednym z najlepszych w American League, zdobywając 860 runów w sezonie, co jest tylko nieznacznie gorsze niż osiągnięcie Texas Rangers (881 runów). Jednak Rays mieli trzecią najlepszą średnią zespołową uderzeń w lidze (.260) i czwartą największą liczbę skradzionych baz (160).

Kolejnym atutem, który według mnie przeważa szalę na stronę Rays jest ich dzisiejszy miotacz, czyli Tyler Glasnow. Glasnow w tym sezonie notuje 3.60 ERA przy 120 rozegranych inningach oraz 1.083 WHIP. Fakt faktem, iż w ostatnich trzech startach Glasnow ma 1W-2L z ERA 6.28, WHIP 1.40, niemniej posiada on imponujący rekord przeciwko Texas Rangers. W swoich trzech dotychczasowych startach przeciwko nim, ma bilans 3W-0L oraz niesamowitą średnią ERA wynoszącą zaledwie 0.46. Liczę na to, że dzisiaj Glasnow podtrzyma świetną dyspozycję przeciwko Rangers oraz przełamie ostatnie słabsze występy. To może być kluczowym czynnikiem sukcesu Rays w tym spotkaniu.

Na kopcu po stronie Rangers dzisiaj Jordan Montgomery, który zakończył sezon z rekordem 10W-11L, zaliczając 32 starty w sezonie regularnym, 21 z Cardinals i 11 z Rangers, notując 3.20 ERA, 1.193 WHIP przy 188 rozegranych inningach. W ostatnich trzech startach przed play-offami również nie schodził z formy notując 0.90 ERA. Jednak jego rekord przeciwko Tampa Bay Rays nie jest już tak imponujący, mając bilans 4W-4L oraz wysoką średnią 5.12 ERA w 14 spotkaniach z Rays.

Należy również podkreślić, że Tampa Bay Rays mieli znakomite wyniki na własnym terenie w sezonie regularnym, wygrywając 53 z 81 meczów na Tropicana Field. Texas Rangers natomiast wyjazdowo nie wyglądają najlepiej, z bilansem 40 zwycięstw i 41 porażek.

Ostatecznie, biorąc pod uwagę ich lepszy bilans w sezonie regularnym, dominację Tylera Glasnow nad Rangers, a także słabszą dyspozycję Montomerego w spotkaniach przeciwko Rays, Tampa Bay Rays wydają się być faworytem w tym spotkaniu i mają solidne szanse na zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1036
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Godzina: 22:38
Spotkanie: Minnesota Twins - Toronto Blue Jays
Typ: Over 7.5 runów :mad: :mad: 4 punkty
Kurs:
1.94

Miotacze: Pablo Lopz (Twins) vs Kevin Gausman (Toronto)

Gausman vs Twins ostatnie 5 spotkań to ERA 4.74, a ostatni mecz z Czerwca tego roku to oddane 6 runów w 4.2 IP. Czyli dużo, by pomóc dzisiejszej linii 7.5
W swojej historii w potyczkach z Twins jako miotacz Baltimore i Minnesoty - bilans W-L 1-4, ERA 6.35, 67 Hits i 18 Walks w 56.2 IP. Co też sprzyja bardzo by dzisiaj linia 7.5 padła szybko.
Lecz za czasów Orioles radził sobie średnio - najlepsze lata kariery to ostatnie 3-4 lata, gdzie dawał swoim ekipom zwycięstwa przy okazji notując ERA w okolicach 3.00. Dwa razy dostawał głosy w głosowaniu Cy Young Award. Jak widać nie jest to przypadkowy zawodnik, który dzisiaj zacznie spotkanie, ale forma mógłbym powiedzieć, że "nierówna".
W ostatnich spotkaniach sezonu regularnego 2023 - dominował pałkarzy Yankees, ale z Texasem już nie poszło mu najlepiej. Narzucił wtedy m.in 6 Walks i dostał porażkę

W przypadku miotacza Twins na dzisiaj - Pablo Lopeza ERA za sezon wygląda normalnie, ale raz na jakiś czas ma spotkania jak NY Mets czy z Kansas City, gdzie rzucał ZERA oddanych runów w 8 czy 9 inningach, tzn. nie daje rywalom szans na punkty i ich dominuje na górce.
Forma przeplatana - ostatnie 7 spotkań to ERA ponad 4.00, linie pałkarzom dał w tym okresie następujące .281/.326/.451, oddał 7 HR w 40.1 IP.
Mecze z Toronto w jego karierze to oddane 6 runów w 9.2 inningach w dwóch spotkaniach (w tym 4 HR)

W ostatnim czasie formę w ekipie Twins złapali wśród pałkarzy - Royce Lewis (6 HR, .339 AVG za ostatnie 30 dni), Willi Castro (4 HR, AVG .313), Matt Wallner (4 HR, AVG .304)
W Blue Jays formę wśród pałkarzy mają m.in. Vlad Guerrero Jr. , który odbił 6 HR i miał linię .267/.388/.512 za ostatnie 30 dni.

Linia wydaję się dość niska, aby ją zaatakować. A jak oboje miotaczy będą mieć gorszy dzień to linia padnie szybko.
Gausman ma doświadczenie w Play-Offs, Lopez rzucił dopiero 5 inningów w PO.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Godzina: 21:08 (03.10.2023)
Spotkanie: Tampa Bay Rays vs Texas Rangers
Typ: Tampa Bay Rays & poniżej 7,5 runs (punktów)❌ wynik 4-0 😂
Kurs: 3,15
Analiza:

Według mnie najmocniejsza para w tej kolejce , jeszcze przed informacją o grających miotaczach w głowie układałem plan że będę grał under punktowy ale trener Rangers trochę mnie zaskoczył wystawiając w tym meczu Montgomerego to zawodnik który nie może poszczycić się czymś wybitnym, na liczbę zmian które zagrał to jego SO jest bardzo słabe , potrafi nawrzucać hitów więc na tym poziomie nie będzie poważnym problemem dla gospodarzy którzy wystawią Glasnowa no tutaj gdyby nie regulamin ;p to powiedział bym że jaroslav_ opisał go dobitnie:) , no ale z pewnością na uwagę zasługuję
Fakt faktem, iż w ostatnich trzech startach Glasnow ma 1W-2L z ERA 6.28, WHIP 1.40
to może trochę mylić ale zawsze jest ale :) Baseball to sport uzależniony od statystyk jak żaden inny , i według mnie nie zawsze można się zgodzić z tymi cyframi, prawda był w 3 ostatnich meczach bilans 1W2L , ale to już była końcówka rundy zasadniczej i mozna się pokusić o tezę że był on w tych meczach oszczędzany bo grając regularnie 6 zmian w tych meczach rozegrał 4 i dwa razy po 5 zmian i wcale źle w nich nie wypadł , no może to Baltimore to trochę gorszy występ ale przeciwko Toronto i Boston to świetne mecze . Sięgając wstecz mamy mecz przeciwko gościom wygrany 8-3 gdzie zanotował naprawdę dobry występ na 6 zmian 6 SO tylko 1 hit ! Era poniżej 3 i to nie jest odosobniony przypadek bo podobnych meczy jest sporo w tym sezonie przeciwko Atlancie jak dobrze pamietam 2 hity 8 SO podobnie Miami, Yankessi i Giants mozna tak wymieniać i wymieniać . Glasnow według mnie ma dwie charakterystyczne nazwijmy to statystyki , pierwsza to że gdy jest w formie to nie daje ugrać przeciwnikowi więcej jak 2 punkty i dla tego postanowiłem zagrać win gospodarzy z underem punktowym 7,5 bo do Playoff idą najlepsi dlatego trzeba brać pod uwagę to że Rangersi nie będą stać bezczynnie i się przyglądać i dla tego ten tym a nie inny . A ta druga statystyka to że Glasnow nie lubi grać przeciwko Baltimore ;p same porażki ale o tym może pogadamy gdy już Tampa na nich trafi :D

kupon tampa 1.jpg

edit: jaroslav_ możesz dokleić mi kupon pod analizą w dziale konkursowym ? oraz dodać założenie konta z linku na forum nick : Irtyko bo się rozpędziłem i zapomniałem


Godzina: 22:38
Spotkanie: Minnesota Twins - Toronto Blue Jays wynik 11 hits
Typ: powyżej 16,5 hits
Kurs: 2,13



Drugi mecz na dziś , początkowo nawet o tym pisałem byłem za Toronto , powiedzmy że kierowało mną przeczucie , ale gdy wszyscy w dziale konkursowym zaczęli podawać typ i wszyscy na to że Toronto przejdzie dalej to postanowiłem dodać trochę emocji, wnieść nie wielką nutkę rywalizacji i postanowiłem grać na gospodarzy , postaram się wyciągnąć z tej ekipy wszystkie brudy oraz to co u nich najlepsze ale dziś zagram na hity.

Pierwsza sprawa to miotacze Lopez vs Gausman tu według mnie w porównaniu do meczu Tampy mamy o wiele bardziej wyrównany poziom miotaczy.
Przyglądając się czystym statystykom naprawdę ciężko jest wskazać faworyta, dla tego nie zagram tu na wygrana a tylko hity, przyjrzałem się meczom obu Panów ale dokładniej skupiłem się na analizie meczy z mocniejszymi graczami (tymi z playoff)
I tak Minnesota pod parasolem Lopeza wypada całkiem dobrze przy dużych graczach z liczbą hitów ;p
np: Miami mecz przegrany 5-2 ale Lopez notuje ERA 0.73 przy 7 zmianach 8 SO i tylko 3 hity i to jedyny taki mecz z których korzystam , po tym meczu był trochę słabsze występy z Dogersami 24 hity i Toronto 24 hity , po tych meczach był dobry mecz z Tampą przegrany ale tylko 2-1 następnie Baltimore wygrany 8-1 i 17 hitów oraz taki sam wynik z Phills 8-1
tu było 20 hitów i na koniec Texas 21 hitów , chciałem jeszcze zajrzeć w mecze drużyn z ich dywizji np mecze Cleveland wynik 20-6 i 33 hity z czego 13 po stronie Minnesoty ;p
tak więc pierwszy zawodnik w kwestii hitów jak najbardziej się nadaje na over
A co można napisać o Gausmanie mecz z Texasem przegrany 9-2 a Gausman razem z ekipą narzuca 12 hitów , wcześniej Baltimore przegrany 7-0 i narzucone 10 hitów po stronie Toronto , parę dni wcześniej podobna sytuacja w meczu z Philles 11 narzucanych hitów , i znowu było Baltimore , nawet w meczu z Minnesotą wpada 22 hity z czego 12 po stronie Toronto (aż 7 Gausmana),według mnie obaj Panowie w meczach z dobrymi ekipami sobie w kwestii hitów nie radzą oczywiście nie można zapomnieć o Bo Bichette - Toronto Blue Jays
który jest w pierwszej 10 graczy z największą liczbą hitów , jest też Guerrero Springer , którzy wykorzystają dobre piłki i pomogą osiągnąć over 16,5 hita :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
  • Najlepsze analizy października 2023 (3. miejsce)
  • #6
Minnesota Twins ML @ 1.87 Unibet 3:1 (Swietna gra Lopez-a i Lewis-a 2HR)
Minnesota Twins – Toronto Blue Jays G 22:38 I 03.10


Zaczynamy Play-offs MLB, to bedzie pojedynek na ostrzu noza gdy Minnesota Twins podejmie Toronto Blue Jays w pierwszym meczu American League Wild Card Series. W dzisiejszy wieczor polskiego czasu ale po godzinie 16 miejscowego czasu rozpocznie sie batalia do dwoch wygranych, wiec maksymalnie mozemy zobaczyc trzy mecze i wszystkie trzy mecze odbeda sie na stadionie Minnesoty Target Field ktora z tego wzgledu ze jest druzyna rozstawiona, wiec ma przewage wlasnego stadionu.

Toronto gralo w najsilniejszej dywizji a sezon był bliski rozczarowania, dopiero w zeszłym tygodniu drużyna Toronto wygrala wyścigu o dziką kartę głównie meldujac sie na trzecim miejscu w AL East z wygranymi 89 meczami.Minnesota wygrala swoja dywizje AL Central ktora byla najgorsza w calej lidze i z najgorszym bilansem W/L wsrod druzyn PO londuje w play-offach w walce dzikiej karty czyli przepustka gry o cos wiecej i z tego powodu jest nie doceniana i przez bukmacherow, walce o awans do Cwiercfianalu PO. Dlatego w tej batali nie znacznym faworytem jest Toronto ale wczoraj w wieczorem kursy spadly nie znacznie w kierunku Minnesoty w kwesti awansu do nastepnej rundy, wazny bedzie pojedynek, game one, gdzie wiele bedzie zależalo od Pabla Lopez-a(MIN) przeciwko Kevinowi Gausmanow(TOR) w pierwszym meczu

Ofensywa Minnesoty ma kilka kontuzji i na dzisiejszy mecz ma byc kilka powrotow ale kto wie w jakim stanie wroca i stana do walki((Nick Gordon Royce Lewis, Nicka Gordona, Buxton czy Gallo) mimo wszystko forma jest i to znaczaca ze strony ofensywnej. Minnesota opublikowala od sierpnia 118 wRC+ i 0,783 przeciwko miotacza praworęcznym ,a jak kolega grzesio grzesio napisal " Gausman vs Twins ostatnie 5 spotkań to ERA 4.74, a ostatni mecz z Czerwca tego roku to oddane 6 runów w 4.2 IP. Czyli dużo, by pomóc dzisiejszej linii 7.5 W swojej historii w potyczkach z Twins jako miotacz Baltimore i Minnesoty - bilans W-L 1-4, ERA 6.35, 67 Hits i 18 Walks w 56.2 IP." - wiec to moze byc swietny trop aby Gausman zostal trafiony dzisiaj przez Twins, ktorzy naprawdę przerażają potencjalem swoich przeciwników, zdobywają wiele Home Runow (najwięcej w AL, 233) i uderzają wielu hitterów. Forma jest tak wazna w bejsbolu niz to co mialo miejsce 3 miesiace tmu a Minnesota jest bez watpienia na fali wznoszacej Ich różnica plus 74 runów była najlepsza w całym baseballu - Minnesota zdobyla 41 HR TOP4 ligi o statnich 30 dniach, tam niema problemu z trafianiem.

Gausman.png

Mimo wszystko Gausman jest elitarnym miotaczem ale widac jak w ostatnich spotkaniach sezonu xFIP rosnie i to rosnie od 10 spotkan sezonu, to mowi ze jego ERA powinna byc gorsza niz ma obecnie 3,16 ERA i jak widac to nie jest pomykla ze strony xFIP bo xERA to potwierdza (3,82 xERA) , wiec jego ERA jest blizsza 4,0 niz 3,0 a on sam jest w trendzie spadkowy jezeli mowimy o formie,lub sa to oznaki spadku tej formy. Jego współczynnik K jest wysoki. Wszystko powyżej 30% jest fenomenalne , przy 7%. BB W pierwszej i drugiej połowie sezonu byl w miare regularny, notując w drugiej połowie ERA na poziomie 3,38 czyli ta gorasza czesc sezonu, ktora rzeczywiscie mozna zauwazyc na diagramie.

Wiemy jedno ze Gausamn napewno ma lekka za dyszke a Ofensywa Minnesoty mimo kontuzji byla lepsza w ostatnich tygodniach niż atak Toronto ktory prawie we wszystkich statystykach znajduje sie w drugiej polowie calej ligi i nie można by rozpoznac, patrząc na nazwiska obydwu ekip ale o ofensywie Toronto za chwile.

sssssssssssss.png
Minnesota przegrała ostatnie 18 meczów play-off, pytanie ktore zadaja sobie fani Twins to kiedy skonczy sie ta ponura seria porazek ktora trwa od 20 lat, czy Twins sie przelamia?, dzisiaj?, jutro? a moze to bedzie 20 porazek z rzedu.

Miotacz Minnesoty Pablo Lopez trzymal rowna forme przez caly sezon jak widac na prawym diagramie jego xFIP 2.98 jest lepszy niz jego ERA 3.66 i xERA to potwierdza a on sam w ostatnich meczach gra lepiej , mozna rzec ze w ostanim czasie jego ERA jest lepsza od Gausman-a jeden run (1,00) , oznacza to jest lepszy niz jego ERA wykazuje i swiadczy ze byla efektem pecha gry graczy z pola. Lopez podkrecil szybkosc rzutu o 2,4km w tym sezonie oraz jego wskaznik SO wzrosl do 10.9 K/9 i odnotowal rekordowe 194 innings w swojej karierze. Inne wskazniki sa zblizone do Gausmana takie jak K%,BB%, ale Lopez ma przewage wyższym współczynnik kontrolowania piłki po ziemi (45,4% w porównaniu z 42,9%). W drugiej połowie sezonu uzyskał prawie identyczny wynik przy 3,36 ERA w 83 rundacha. Zmartwieniem ofensywy Toronto jest mocny sklad praworecznych palkarzy przeciwko Lopez-owi gdzie ten swietnie sobie radzi z praworecznymi palkarzami i uzyskał 2,84 FIP , 0,95 WHIP i pozwolił na średnią odbicia 0,205 praworecznych uderzajacych w obecnym sezonie.

Ofensywa Toronto przez cały sezon znajdowała się w środku stawki i miała trudności z zdobyciem przewagi na własnym stadionie plasuje się w dolnej połowie ligi zarówno pod względem liczby mocnych uderzen (hard-hit rate) jak i średniej prędkości wyjsci pilki po uderzeniu(exit velocity), więc różnica między obydwoma składami jest wyraźna jezeli tylko lopez bedzie dobrze kontrolowal pilke czyli wszytko w ziemie ma niski HC% a to dobrze wrozy a zle dla ofensywy Toronto. Mimo nie rownej ofensywy Toronto udalo sie wskoczyc do TOP10 ligi pod wzgledem wRC+ ale zostali zaledwie sklasyfikowani na 19 w klasyfikacji izolowanej siły, więc majac jeden z najniższych współczynników SO, niewiele mogli zdzialac, gdy nawiązali kontakt z pilka. Patrzac na FORME z ostatniego miesiaca TORONTO zajelo 24 miejsce w AVG .229 oraz 20 miejsc w OPS z .701 a to wszystko jest ponizej sredniej ligowej. wRC+ ostatnie 30 dnii 110 9 miejsce , Minnesota 122 i miejsce 3 w lidze za Atlanta i Houston w ostatnim miesiacu.

Stawiam tutaj na przelamanie gospodarzy po 20 latach gdzie od 18 meczy nie wygrali meczu w play offs, podejrzewam ze jezeli gdzies mozemy postawic znak rownosci to pomiedzy miotaczami, ale uwazam ze Lopez jest minimalnie lepszym miotaczem rozpoczynającym ten pojedynek, Toronto ma lepsza obrone, ale sadze ze rozegra to gdzies sie w ofensywie ktora od pirwszego września Twins zajmują 5. miejsce w OPS , 5. w ISO i pod względem procentu chodu oraz 21 pod względem współczynnika SO praworecznych miotaczy. Caly ten line-up to swietni gracze szybko uderzający piłke, co dobrze im wróży również w pierwszym meczu przeciwko Gausman-owi i gospodarze maja potencjalna przewagę pod wzgledem formy z ostatniego miesiaca ale diabel tkwi w szczegolach, ten mecz bedzie na zyletki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3077
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zacznę od tego, że widząc analizy poprzedników mogę jedynie wstać i 👏. Szacunek za tak szczegółową wiedzę.


Godzina: 22:38
Spotkanie: Minnesota Twins - Toronto Blue Jays
Typ: Jays
Kurs: 2,02


Ja będę typować na bazie wyników i statystyk.
Zacznę przygodę z tym działem typem na wygrana Jays.
Ekipa, która zajęła 5 miejsce w sezonie zasadniczym z przewagą 2 wygranych nad dzisiejszym rywalami. Na przestrzeni całej kampanii grali 6 krotnie i mamy remis. Co ciekawe wbrew tego co byłoby dla mnie logiczne, więcej wygranych drużyny odnosiły na wyjazdach, co premiuje dodatkowo mój typ :p.
Wspierając się na wiedzy kolegów z działu - miotacz Jays to wysokiej klasy zawodnik i liczę na jego dobre rzuty i podkręcanie statystyk rzutowych.
Ilość kontuzji również skłania mnie do typu przeciwko Twins.
Myślę, że w tym spotkaniu nie zobaczymy wielu zdobytych punktów i tylko że względu na brak tego rynku w Betclic nie wybieram
Jays i under 7.5 runu @3.90
 
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Jest taki typ za 4,20 w betclic jak jays i under 7,5

Godzina: 02:08
Spotkanie: Philadelphia Phillies- Miami Marlins ✅ wynik 4-1
Typ: Philadelphia & poniżej 7,5 pkt
Kurs: 3.15


Kolejny mecz , chciałem tu zagrać coś na hity , wystawieni miotacze dają niezłą okazję do pogrania underka ale w obu ekipach są świetni pałkarze za którymi przemawia over
Miotacz Marlines Jesus Luzardo to naprawdę mocny zawodnik z ERA 3.63 rozegrał 178 zmian zaliczając 208 SO oraz 163 hity statystyki na poziomie pierwszej piątki najlepszych miotaczy sezonu , z ostatnich meczy na pochwałkę zasługuje mecz z Atlantą gdzie Luzardo zagrał 6 zmian 8SO 2BB i 4 Hity ERA 3.68 a mecz zakończył się wynikiem 16-2 ! dla Miami , ale były też słabsze momenty jak mecz z Houston gdzie w 3 zmiany miał 3 SO 3 BB i 8 hitów i 3 HR i ERA 4.13 w tym okresie miał naprawdę fatalne wyniki na jego szczęście w końcówce sezonu ogarną się i z pewnością pomógł ekipie awansować do play offs do pary z LUIS ARRAEZ który jest jednym z lepszych pałkarzy w stawce AVG .354 oraz 203 hity ! do pary z Solerem mogli by namieszać w tym meczu , ale niestety Arraez ma kontuzję tak jak Davis i kilku innych i nie zagrają przez co cały ciężar gry spadnie na Luzardo
Przy wykluczeniu kilku graczy Miami nie mają szans z Phills , Wheeler to jeden z częściej granych miotaczy na forum ale to nie znaczy że znacznie przewyższa Luzardo bo osiągniecia mają zbliżone ERA 3.61 u Wheelera podobne SO i hity z małą różnicą że Wheler ma o parę inningów więcej rozegranych i mniejszy WHIP , ale w nocy przez braki w Miami będzie miał ułatwione zadanie a Luzardo stanie na przeciwko świetnych pałkarzy
Kyle Schwarber który zaliczył największą liczbę home runnów 54 zaraz po Olsonie z Atlanty
Do tego Castellano który ma 29 HR na koncie i aż 170 hitów jest też Turner (tu na szczęście Miami jest kontuzja) z 26 HR i 170 hitami i na dobitkę Stott 164 hity i 15 HR i Harper, solidna ekipa która jeśli Luzardo ich nie zatrzyma to zrobią niezłe zamieszanie

philles 1.jpg

jaroslav_ nie mogę wysyłać priv o wrzucam tu , dzięki xD
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2812
jaroslav_ 349,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Spotkanie: Milwaukee Brewers vs Arizona Diamondbacks
Typ: Milwaukee Brewers wygrana (-1.5) Świetny początek gospodarzy i prowadzenie 3:0 dawało perspektywę na pokrycie handi, Pfaadt nie był zbyt pewny na kopcu. Niemniej Burnes w jednym inningu oddał 3 runy w tym dwa HR back to back co wyrównało wynik spotkania, a potem już równia pochyła...
Kurs: 2.17 Betclic

1696368434874.png
Milwaukee Brewers vs Arizona Diamondbacks

NL Wild Card Series rozpoczniemy od spotkania Milwaukee Brewers vs Arizona Diamondbacks. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania są dzisiejsi gospodarze, również w konkursie Pick'Em obstawiłem, że wygrają oni serię 2:0 i mam nadzieję, że to się spełni. Przechodząc natomiast do samej analizy.

Brewers osiągnęli bardzo dobry rekord w sezonie zasadniczym, kończąc go z bilansem 92 zwycięstw i 70 porażek. Przy czym ich defensywa prezentowała się solidnie, osiągając niską średnią ERA wynoszącą 3.99, ofensywa zdobywała średnio 4.49 punktów na mecz. Natomiast Arizona Diamondbacks zanotowali nieco słabszy sezon z bilansem 84 zwycięstw i 78 porażek. Ich defensywa miała dość słabe 4.48 ERA co plasowało zespół na 20 miejscu w lidze, natomiast ofensywa osiągnęła średnią wynoszącą 4.60 punktów na mecz.

Corbin Burnes, miotacz, który rozpocznie to spotkanie dla Brewers, miał udany sezon z bilansem 10W-8L oraz imponującą średnią ERA wynoszącą 3.39 i 1.07 WHIP przy aż 193 rozegranych inningach. Jego występy w ostatnich meczach przed play-offami pokazują, że jest w świetnej formie i może stanowić trudne wyzwanie dla przeciwników. Ponadto, należy pamiętać, że Burners notuje trzeci dobry sezon z rzędu, gdzie w latach 2021-2022 schodził poniżej 3.00 ERA.

Na kopcu po stronie dzisiejszych gości miotacz Brandon Pfaadt, czyli świeży narybek, notujący swój pierwszy sezon w MLB, miał trudniejszy sezon, który swoją drogą nie może zaliczyć do udanych. Pfaadt w sezonie zasadniczym zanotował bowiem rekorde 3W-9L oraz wysoką średnią ERA wynoszącą 5.72. To może stanowić wyzwanie dla Diamondbacks w walce z ofensywą Brewers, zwłaszcza, że to pierwsze starcie miotacza Arizony z ofensywą Brewers.

Brewers wykazali się znakomitą grą na własnym terenie, gdzie uzyskali bilans 49 zwycięstw i 32 porażek. Ponadto, należy podkreślić, że:
  • Brewers wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań przed tym meczem,
  • Diamondbacks zakończyli sezon odnosząc cztery porażki z rzędu.
Na podstawie startujących miotaczy oraz dyspozycji obu zespołów w końcówce sezonu zasadniczego, Milwaukee Brewers wydają się być faworytem w tym spotkaniu i mają mocne argumenty, by odnieść zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1345
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Wczoraj bylem zabiegany i nie miałem czasu wrzucić tutaj moich typów na mistrza.

Atlanta i Houston sa tu oczywistymi faworytami stad ich odpuściłem.

Dodgers świetna ofensywa, ale uważam ze ich miotacze nie podołają.

Baltimore wygląda bardzo dobrze, świetna ofensywa, dobry balans aczkolwiek maja za duzo żółtodziobów i jezeli zdobyliby WS to swiat bylby w ogromnym szoku.

Miami i Arizone odpuściłem z tego samego powodu - uwazam, ze te druzyny sa za slabe calosciowe aby dotrzec do finalu i tam wygrac.

Wybierałem wiec miedzy Texasem, Tampa, Phillies, Toronto, Milwaukee i Minnesota i te ostatnie dwie ekipy najbardziej mi sie spodobaly.

Twins to rewelacja sezonu, maja bardzo dobrych SP jak i ofensywa działa jak dobrze naoliwiony kałasznikow (przenośnia). O Milwaukee mam bardzo podobne wrażenie. To sa oczywiście kompletnie subiektywne odczucia a zakłady zagrane typowo "for fun".

a, byłbym zapomniał Twins zagrane po kursie 24 a Milwaukee po 19.5.

irtyko irtyko - niestety dla Ciebie Mongomery był dzisiaj rewelacyjny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +695
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Godzina: 02:08
Spotkanie: Philadelphia Phillies- Miami Marlins ✅ wynik 1-7
Typ: Philadelphia Phillies handicap -1,5
Kurs:2,33



Za nami pierwsze mecze, jedne pozytywne inne rozczarowały pewnie większość z nas, przy tych meczach z pewnością trzeba będzie się dokładniej zastanowić jak je zagrać.
Ja dziś wracam do meczu który nie zawiódł czyli Phills , byłem pewny ich wygranej z powodu braków w składzie Marlins (w chwili pisania postu ) a tu się okazało że zarówno Arraez jak i Turner wyszli na boisko , no ale jak jest się dobrym graczem to nie ma przebacz trzeba wspierać drużynę.
I tak w sumie na temat pałkarzy zbyt wiele nie dodam po za tym co opisałem w pierwszym poście na temat tego meczu no może to że dobrze zagrał Josh Bell z ekipy Marlins którego wczoraj nie wymieniłem
Sam wczorajszy mecz bardzo dobry w wykonaniu obu ekip, sądzę że Luzardo nie zagrał na 100% możliwości i jest wynik jaki jest ale i tak ciężko im będzie wygrać z Phills nwet przy pełnej formie miotacza a w nocy zagra Braxton Garrett zawodnik z ERA 3,66 WHIP 1,146 który w końcówce sezonu można powiedzieć że nie szalał ale i początek sezonu był równie wybitny
marlins 1 braxton.jpg
dzisiejszy mecz to być albo nie być , sądzę że przy grze pod taką presją ugnie się i popełni błędy do tego słabe SO , hity też nie napawają optymizmem , według mnie zagra na podobnym poziomie jak Luzardo z tym że dorzuci HR co przekreśli ich szanse na dalszą grę ,
Po stronie Phills Aaron Nola którego bym sklasyfikował tak jak Luzardo i Braxtona , jego mecze niczym nie odbiegają od tych Braxtona , tu również można znaleźć lepsze i gorsze mecze , może nie taki hardcor jak Braxtona ale też kiepski mecz przeciwko Atlancie zagrał Aaron , według mnie ten mecz to będzie powtórka wczorajszego , może z większa ilością punktów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +699
jaroslav_ 349,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
No dzisiejszy mecz TB Rays - TEX Rangers zapowiada się niemiernie ciekawie. Na kopcu Zach Eflin po stronie gospodarzy oraz Nathan Eovaldi po stronie gości. Chciałem grać TB Rays dzisiaj znowu, ale nabieram powoli wątpliwości.
 
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
No dzisiejszy mecz TB Rays - TEX Rangers zapowiada się niemiernie ciekawie. Na kopcu Zach Eflin po stronie gospodarzy oraz Nathan Eovaldi po stronie gości. Chciałem grać TB Rays dzisiaj znowu, ale nabieram powoli wątpliwości.
Też zastanawiam się czy grać ten mecz , na pewno nie na czysty win , przy tych miotaczach można pograć under punktowy
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Kilka przemyslen po pierwszej rundzie play-offs ale bardziej co moze dalej sie wydarzyc ale to takie przewidywania na chlodno....

21:08
Tampa Bay Rays – Texas Rangers 1.62 vs 2.34 (Stan 0-1)


Wczoraj nie mile zaskoczenie dla obstawiajacych, Glasnow(TB) slabo rzucal i slabo wszedl mecz, to byl dobry zaklad dla bukow poniewaz zaklad w godzinach wieczornych gdzie wiele kibicow w europie lubi obstawiac mecze i ogladac a w Ameryce kto mial obstawic to obstawil, co Tampy nie obstawisz z Elitarnym Pitchingiem? wiec ludzie grali a kasa w Europie jak bonus dla bukow z bejsbola.

Sadzilem ze gdzies bedzie niespodzianka/i i tak bylo , sadze ze TB ma dalej przewage i moze wygrac ten mecz, lepszy miotacz, lepszy Bullpen przewaga jest i daje wieksza szanse na 1-1 tego czego mozna sie obawiac to ofensywy texas ktora jest elitarna i tutaj ma przewage, Ofensywa Tampy jest oslabiona ale dalej grozna , 1-1 65% szans 35% 0-2 , Texasie Miotacz po kontuzji bedzie rzucal.

22:38
Minnesota Twins – Toronto Blue Jays 1.72 vs 2.17 (Stan 1-0)


Wczoraj mialem na Minnesota a dzisiaj nie wiem wogole czy cos postawie, zobacze ale nie postawie na Minnesote ta linia pieniezna mnie nie intersesuje sadze ze mecz jest blizej wyniku niz wczoraj i wszystko co jest ponizej 1,80 nie interesuje mnie, Minnesota w kwesti opinni ekspertow miala wczoraj dosc spora przewage i wygrali ale pod koniec 3 inningow sie meczyli. Dzisiaj maja dalej przewage ale mniejsza niz wczoraj i sadze ze moga wygrac 2-0 ale nie bede ryzykowal i nie musze, wiec tego nie robie, jezeli ktos by mnie przypar do muru to zagral bym na Minnesote ale ich obrona jest okropna i latwo o bledy, czy toronto znow zdobedzie 1 run nie sadze im wiecej odbic bedzie tym wiecej szans na bledy w obronie Minnesoty, 2-0 60% 40% na 1-1 , wczoraj im dawalem 65% i minimalny plus

01:08
Milwaukee Brewers vs Arizona Diamondbacks 1.77 vs 2.09 (Stan 0-1)


Tutaj nie wiem co sie wydarzy, MILL jest dla mnie tutaj dziwnym zespolem , dzisiaj dwaj miotacze gdzie z now moze pasc spory wynik, przewiduje tutaj niespodzianke, wogole tego nie tykam i gdzies musi byc niespodzianka i jakies zaskoczenie, a tutaj to chyba pasuje, mecz 50 na 50 , 0-2 51% na 49% 1-1 , jezeli dojdzie do trzeciego meczu to dalej bede sie upieral ku postawieniu na Arizone.

02:00
Philadelphia Phillies – Miami Marlins 1.63 vs 2.34 (stan 1-0)


Tutaj sie zgodze z kolega irtyko irtyko , Philadelphia w ofensywie miazdzy Miami, sa we wszystkich statytykach ponad nimi i w ostatnim miesiacu rowniez, Miami wystawia miotacza ktory jest nie spojny, Nola(PHI) czasem bywa zagadkowy ale tutaj jest lepszym miotaczem od Garretta a wiec Nola mimo ze jest ryzyko ze bedzie nie spojny to ma latwiejsza ofensywe do pokonancia a Garrett ktory wogole budzi watpliwosci, zderzy sie z silna ofensywa. Sadze ze tutaj powinnien latwo zamknac sie mecz i 2-0 dla PHILI ktorym po wygraniu pierwszego meczu, szanse wzrosly do 84,5% naj wiecej z calej tej czworki ,ktora prowadzi po pierwszej serii, PHIL 2-0 70% do 30% 1-1

Tak sie zastanawialem czy cos postawic ale nie wiem , co moge polecic tym co chca postawic, to TB + PHILA wydaje sie rozsadne ale za rozsadna sume bo pole w bejsbolu jest najbardziej zaminowane aby przejsc przez nie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +404
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tampa Bay Rays -1HC @ 2.0 Unibet (Kompromitacja Tampy i juz sa na zasluzonych 🏖 )
Tampa Bay Rays – Texas Rangers G 21:08 I 04.10

Na Tropicana Field odbedzie sie drugi mecz Tampy Bay i to juz o przezycie lub przedluzenia zycia w Play-off-ach American League Wild Card, godspodarze maja noz na gardle po tym jak sam Glasnow im przylozyl do gardla jakby chcieli popelnic samobujstwo a ze memy serie do dwoch wygranych, weic do tego nie doszlo. Wczorajszy mecz to popis braku kontroli nad pilka miotacza Tampy Bay, Glasnow rzucal beznadziejnie a swoje cegielki dolozyla obrona ktora z gry pola nie potrafila wybic Texasu i zrobilo sie 0-4 dla gosci. Texasowi w tym meczu wystarczylo robic tylko to aby nie popelniac bledow, Mongomery(TEX) rzucal na tyle ile go bylo stac i to wystarczylo a ofensywie Tampy Bay brakowalo cierpliwosci, stan meczu 0-1.

Na plaze jest juz blisko aby rozlozyc sie i opalac.

dsds.png

Tampa dzisiaj wysyla do boju swojego asa Zach-a Elfin-a ktory bedzie musial stlamsic elitarna ofensywe Texas-u i ma ku temu bron w postaci kontroli nad pilka, jedena z jego topowych dowodzen nad pilka to 50% Graound Ball(GB%.) Tym sposobem wywołuje piłki po ziemi z niezwykla duza szybkoscią, to bedzie wazne aby zniwelowac szanse Texasu na Home Runy. To nie jedyny as z rekawa , jak widac na diagramie ponizej Z.Elfin opublikowal xFIP 2.69(czerwona linia) i jest na fali od kilku meczy, jego rzolta linia pokazuje jak swietny ma wskaznik K/BB i jest kolo osemki kiedy Evaldi szoruje po dnie. Jego xERA oraz SIERA potwierdza ze gra lepiej niz jego ERA ktora bardziej wynika z pechowej gry obrony a on sam jest na fali i spisał się dobrze podczas ostatnich osmiu występów w sezonie zasadniczym, uzyskujac 2,98 ERA , 2,77 FIP i 0,99 WHIP, wiec mozna się spodziewac, ze będzie w gazie, gdy stawką będzie zycie Tampa Bay w play-offs a jak nie to pobliska plaza i wakacje.

hgh.png

Texas ma problemy na pozycjach miotaczy po dwoch kontuzjach elitarnych miotaczy, wczoraj zostal wystawiony Mongomery, rzucal tyle na ile umial, teraz do walki jest wyslany ktory mozliwe ze nie byl by wystawiony Nathan Eovaldi, dlatego ze wraca po kontuzji ramienia, znaczy gral wczesniej ale wielu znawcow stwierdzilo ze za wczesnie wrocil a on sam spadl z klifu razem ze swoimi statami. Widac na diagramie jak jego niebieska linia jest wysoko, mimo ze czerwona jest nizej co oznacza ze dobrze,ale to dalej jest prawie 5.00 xFIP(przy 2.69 Elfin-a). Spadl tak nisko ze opublikowal ze w ostatnich sześciu startach fatalne statystyki na poziomie 9.30 ERA - 7.88 FIP - 1.92 WHIP -K/BB 1.80. Jak i jego wskaznik K/BB spadł(widac rzolta linia) z sprzed kontuzji. We wrzesniu predkosci i rotacja pilki Eovald-a spadły w każdym z jego rzutow, plus nie spedzal z byt dlugo czasu na kopcu, szacuje sie ze w tym meczu rozegra 3 Inningi a przy dobrej grze moze i 4, zalezy jak bedzie dobrze rzucal. Bullpen Texas-u jest slaby w porównaniu z druzynami play-offs, a od poczatku sierpnia drużyna Texasu miała wspołczynnik xFIP wynoszacy 4,32.

Ofensywa Tampy byla porownywalna z ofensywa Texas-u z sprzed kilku kontuzji i od sierpnia opublikowali 119 wRC+ i 0,779 OPS, mieli niski wspolczynik walk-ow i nie dawali sie latwo wybic ale to mozna wyrzucic do smieci bo kilka kontuzji popsulo ofensywe gdzie ta od ostatniego miesiaca sezonu zajmuje szestaste miejsce w rankingu OPS i tak samo w ISO oraz dziwietnaste miejsce pod względem procentu walk-ow. Zajeli rowniez siedemnaste miejsce przeciwko praworęcznym miotacza, ogolnie radzili sobie przecietnie lub slabo. Plusem jest to ze Eovolid jest po kiereszowany a Texas bedzie musial uzyc bullpenu ktory nie jest topowy, spodziewam sie rowniez ze beda lepiej odbijac pilki niz wczoraj bo zabawa sie skonczyla.

Ofensywa Texas-u wyglada na elitarna maja kim postraszyc i tutaj Texas bedzie szukal swojej szansy, wlasnie w ofensywie. Rangersi potrafią jednak uderzać. I tak od sierpnia przeciwko praworecznyym miotacza opublikowali 113 wRC+ oraz 788 OPS Maja także współczynnik SO na poziomie 23,5% plus wskaznik walk-ow na poziomie 10,2%. Majac w tym czasie osmiu praworecznych pałkarzy ktorzy opublikowali liczby na poziomie 0,320 xwOBA, Seager ponad 0,400.!. Jest sila i beda chieli jej uzyc ale problem w tym, że Eflin może utrzymywac swoja kontrole rzutow tak aby te pilki byly wystrzelone w ziemie, sprawdz GB50%!. Ale jest iskiera ze tej ofensywie trzeba/dac smarowanie bo trudno przeoczyc to ze z dwoch z trzynastu plakarzy mialo srednia odbic 0,154, majac graczy na pozycjach punktowanych RISP. Tampa wczoraj rozegrala slaby mecz w defensywie o czym pisalem powyzej, a mimo to Texas w większosci nie był w stanie wykorzystac tych bledow. Bullpen Tampy jest mocny a Elfin powinnien dlugo stac tam na kopcu.

Tampa musi wykorzystac to ze Eovali nie jest sprawny do konca a kontuzja ktorej doswiadczyl spowodowala ze spadl z klifu razem ze swoimi statystykami, a jezeli tak sie nie stanie to zgasza swiatla w Dome stadion az do kwietnia 2024 roku, a maja ku temu argumenty zeby tego nie robic, przynajmiej dzisiaj, lepszy miotacz, lepszy bullpen, ofensywa ktora chyba tak zle nie zagra jak wczoraj i obrona sie poprawi, Texas moze jedynie liczyc na swoja ofensywe o by sie przeliczyli.
 
Ostatnia edycja:
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Mocno myślałem o duecie Milwaukee+Minnesota, ale starter Minnesoty Sonny Gray nie ma jakiegoś wybitnego run supportu ze strony ofensywy i o meczu może decydować bullpen.

05.10.2023, godzina 01:08
Arizona Dbacks @ Milwaukee Brewers

Milwaukee Brewers :mad: :mad: 2-5
1.77 @ Betclic

Freddy Peralta (Milwaukee) vs Zac Gallen (Arizona)


Wczoraj nie popisało się dwóch elitarnych miotaczy Milwaukee tj starter Corbin Burnes i zawodnik bullpenu Devin Williams. Druga sprawa to RISP, czyli runner in scoring postions. Obie ekipy i wszystkie inne wczoraj - miały duże problemy by wysłać kolegów w korzystnych sytuacjach po punkty.
Milwaukee przegrało wczoraj i ma nóż na gardle.

Gallen po All Star Game bilans W-L 6-6, ERA 4.03 za ten okres, FIP 3.94, pałkarze mają linie przeciwko niemu .253/.308/.430 oraz 13 oddanych HR w 91.2 IP.
Gallen sporo rzuca, więc raczej nie zejdzie po 2 czy 3 inningach, co pomoże by oszczędzac bullpen ewentualnie na jutro.

Peralta po All Star Game bilans W-L 7-3, ERA 2,81, FIP 2,92, pałkarze mają linie przeciwko niemu .253/.308/.430 oraz oddał 10 HR w 73.2 IP.

Gallen ma o prawie 2.00 ERE niższą w domu niż na wyjeździe co dzisiaj nie sprzyja, bo gra na wyjeździe.
Peralta miał świetny Sierpień, ale po All Star Game ma taki mecz, jak ten z Atlantą gdzie został zezłomowany i ostatni mecz sezonu regularnego z Miami. No i w sześciu kolejnych spotkaniach oddał Home Runa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +625
jaroslav_ 349,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Godzina: 02:08 (05.10.2023)
Spotkanie: Philadelphia Phillies - Miami Marlins
Typ: Philadelphia Phillies wygra
Kurs: 1.65

Betclic

1696443390084.png
Philadelphia Phillies - Miami Marlins

Philadelphia Phillies po zwycięstwie 4-1 w pierwszym meczu serii Wild Card przeciwko Miami Marlins stoją przed szansą na kontynuację swojego udanego występu w tegorocznych Play-offach. Co sprawia, że Phillies są w dobrej pozycji do wygrania drugiego spotkania i zapewnienia sobie awansu do kolejnej rundy?

Pierwszy mecz pokazał, że Phillies mają kilka kluczowych atutów. Zaczynając od ich ofensywy, choć nie zdobyli home runa, ich skuteczność uderzeń i zdobywania punktów z ekstra baz były widoczne. Zdobyli 11 uderzeń, a gracze jak Trea Turner i Nick Castellanos zanotowali po dwa trafienia. To dowodzi, że ofensywa Phillies jest wszechstronna i potrafi zdobywać punkty na różne sposoby.

Warto również zwrócić uwagę na doświadczenie w rotacji miotaczy Phillies. Zach Wheeler, który rozpoczął pierwszy mecz, zanotował 6.2 inninga, oddał tylko jeden punkt i zaliczył osiem strikeoutów. Teraz w meczu drugim na kopcu stanie Aaron Nola, który ma już doświadczenie w Play-offach z poprzedniego roku. Mimo że jego forma w ostatnich pięciu startach była słabsza, ma potencjał do dobrego występu, zwłaszcza na własnym boisku. Nola bowiem wychodzi do tego spotkania z domowym rekordem 6W-3L oraz ogólnym 12W-9L i 4.46 ERA i 1.15 WHIP przy aż 193 rozegranych innigach, z czegona własnym boisku jego ERA wynosi 3.29. Przeciwko Marlins w tym sezonie Nola notuje z 0W-2L w trzech startach. Pozwolił na 24 trafienia w 16 rozegranych inningach i miał ERA na poziomie 6.75. Dzisiaj ma świetną okazję żeby przełamać złą passę przeciwko Marlins i stać się bohaterem dzisiejszego dnia doprowadzając swój zespół do drugiego zwycięstwa w serii i awansu do kolejnej rundy Play-off.

Miami Marlins, którzy w pierwszym meczu nie byli w stanie zagrozić ofensywie Phillies aż do siódmego inningu - dzisiaj stoją przed ciężkim wyzwaniem. Przypominam, że w Wild Card Series gramy do dwóch wygranych spotkań, zatem dzisiaj goście grają o wszystko. Co przede wszystkim może wiązać się ze stresem. Mimo że Josh Bell zanotował trzy trafienia i zdobył jedyny punkt dla Marlins, to pozostali zawodnicy mieli trudności z odbijaniem piłek rzucanych przez Phillies.

Braxton Garrett, który zostanie wystawiony na kopcu przez Marlins, może być kluczowym graczem Marlins. Pomimo tego, że posiada dobre statystyki w meczach na wyjeździe, jego występy przeciwko Phillies w tym sezonie były trudne. Garret w sezonie zasadniczym zantował rekord 9W-7L z 3.66 ERA oraz 1.15 WHIP przy 159 rozegranych inningach. Garrett w tym roku zmierzy się dwa razy przeciwko Phillies i wygrał 1-0 z ERA 5.40, pozwalając na 12 trafień w 10 rundach z ośmioma strikeoutami.

Podsumowując, Phillies wydają się mieć przewagę nad Marlins w meczu drugim serii Wild Card dzięki wszechstronnej ofensywie, doświadczeniu w rotacji miotaczy i problemach, które Marlins mieli w pierwszym meczu. W spotkaniu numer dwa również liczę na dominację Phillies i zamkniecie serii wynikiem 2:0. Wszystko Dzisiaj w rękach, a dokładniej ręce Nola. Mam nadzieję, że przełamie swoje słabe wyniki przeciwko Marlins, a jego koledzy z ofensywy zaliczą kilka runów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1147
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Godzina: 21:08 (03.10.2023)
Spotkanie: Tampa Bay Rays vs Texas Rangers wynik 1-7 i jest powtórka z ubiegłego roku
Typ: Tampa powyżej 4,5 pkt
Kurs: 2.10
Analiza:

Ja dziś na ten mecz trochę krótszą analizę bo Gy_Gy_Craveel wyssał z tematu wszystko co się da , słaba dyspozycja Glasnowa dała 4 punkty Rangersom ale gdzie byli np. Diaz czy Parades
zdecydowanie przespali ten mecz , nie wydaje mi się aby to dziś powtórzyli , Eflin z pewnością zmusi swoją drużynę do walki bo to ostatni gwizdek , ale oba zespoły są bardzo mocne i do podjęcia walki pałkarze muszą się obudzić , typ na over z prostego powodu a chodzi mi o Eovaldi'ego człowiek z marnym SO. jak dla mnie zbyt często wpada mu HR , może lepszym wyjściem był by Dunning i tu zagranie na handi według mnie jest jak najbardziej ok, może under punktowy na Texas bo Eflin to naprawdę ciężki miotacz i urwać mu punkty jest ciężko , ja wybrałem over pkt dla Tampy
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom