>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja MLB 2023 PLAY-OFF - czat dyskusyjny

Cabron 67,2K

Cabron

Użytkownik
Piękny mecz w wykonaniu Arizony. Śmiem twierdzić, że są oni lepszą drużyną i naprawdę mają pecha, bo mogłoby być 2:0 i dwa mecz u siebie. Jak na razie forma pałkarzy zdecydowanie po stronie Arizony i wydaje mi się, że warto grać ich końcowy triumf póki jeszcze warto
 
Cabron 67,2K

Cabron

Użytkownik
Piękny mecz w wykonaniu Arizony. Śmiem twierdzić, że są oni lepszą drużyną i naprawdę mają pecha, bo mogłoby być 2:0 i dwa mecz u siebie. Jak na razie forma pałkarzy zdecydowanie po stronie Arizony i wydaje mi się, że warto grać ich końcowy triumf póki jeszcze warto
**Póki jeszcze warto ze względu na kursy
 
irtyko 179,6K

irtyko

Użytkownik
No ja wczoraj pisałem że to pałkarze będą szaleć w tym meczu ale miałem na myśli oba zespoły a tu Rangersi przespali Garcia i Seager szczególnie
 
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Niestety nie miałem wczoraj czasu kompletnie na analizę, a szkoda bo przeczucie nie zawiodło :)

1698740572181.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
Cabron 67,2K

Cabron

Użytkownik
Nie wiem co oni tam biorą w tej Arizonie, że wpadł im do głowy pomysł żeby zmienić Mantipiego w drugim inningu. Aż tak źle nie rzucał, a ta decyzja to im się będzie czkawka odbijać, bo ciężko będzie teraz to odrobić
 
Baqu 836,3K

Baqu

Forum VIP
Nie wiem co oni tam biorą w tej Arizonie, że wpadł im do głowy pomysł żeby zmienić Mantipiego w drugim inningu. Aż tak źle nie rzucał, a ta decyzja to im się będzie czkawka odbijać, bo ciężko będzie teraz to odrobić
wydaje mi się ze od początku spotkania to było zakładane, podobnie to wyglądało w poprzednim kiedy zaczynał. Oczywiscie po fakcie ocena wyglada MEGA negatywnie.
 
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy, bardzo dziękuję Wam za czynny udział w całym konkursie! Sporo emocji, komentowania spotkań po nocach, mega mocnych merytorycznie analiz i fajnej zabawy. To był mój pierwszy konkurs, więc też miałem przy tym sporo funu :)

Mam nadzieję, że całość Wam się podobała i w przyszłości znowu będziemy mogli wspólnie porywalizować na takiej płaszczyźnie. Wydaje mi się, że na forum dawno nie było tak merytorycznego pod względem treści konkursu - super, że się udało!

Krótkie podsumowania znajdziecie tutaj:
#4 - Pick'Em Challenge - World Series [FINAŁ]
#4 - Mistrz analiz - World Series [FINAŁ]
 
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Dodatkowo mini konkurs na 40 PLN za najlepszą analizę w trakcie konkursu :) Prośba o Wasze głosy tutaj:
 
Do góry Bottom