>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Offseason 2012/2013

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
ValenciaCF przyszedł , napisał jak to nie lubi Swishera i poszedł.
Ehh , userzy :p
Ofensywnie może i by wam się przydał , ale defensywnie to nie najlepszy pomysł , szczególnie że Fenway Park wymaga biegania na corner outfields.
Pod warunkiem , że tam by grał.
Fenway may be the only park in the majors where the corner outfielders have it tougher than the center fielder. Playing the Green Monster, with all its quirks and bounces, is a special skill, and the enormous right field - one of the largest in the majors - is also difficult. Although the right field foul pole is just 302 feet from the plate, it drops back almost immediately to 380 feet; as a result, the right fielder has as much territory to cover as the center fielder, and must have a strong throwing arm.
Swisher większośc kariery rozegrał na RF.
Tragedia jakby miał tam grać.
Chyba , że pójdzie na pierwszą bazę , gdzie zdarzało mi się grać.
Ortiz pierwszą baze odwiedza okazjonalnie z okazji Interligii.
Typowy DH , więc nie ma mówić
Tu masz zawodnika , który całe życie grał na Left Field w ekipie Bostonu.
http://www.baseball-reference.com/players/r/riceji01.shtml
Zapomniał napisać o tym , że dzisiaj startuje Winter Meeting
Ten storylines about Winter Meetings
http://mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20121202&amp;amp;content_id=40493752&amp;amp;vkey=news_mlb&amp;amp;c_id=mlb
Jak widać , jest tto czas do wymian/zakupów oraz podpisywania wolnych agentów.
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +12
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Dzień pierwszy
Angel Pagan [OF] =&gt; SF Giants , 4 lata/40 milionów
Mike Napoli [C] =&gt; Red Sox 3/39
Joakim Soria [RP] =&gt; Rangers 2/8
Jason Marquis [SP] =&gt; Padres 1/3
Geovanny Soto [C] =&gt; Rangers na rok - gwarantowane 2.75 miliona
James Loney [1B] =&gt; Rays na rok , gwarantowane 2 miliony
Yankees będą bez Alexa Rodrigueza przez większość pierwszej częsci sezonu.
Dzień drugi
Shane Victorino [OF] =&gt; Red Sox 3/39
Marco Scutaro [2B] =&gt; Giants 3/20
Dan Haren [SP] =&gt; Angels 1/13
Yunel Escobar [SS] =&gt; do Rays w wymianie z Miami
Eric Hinske =&gt; Arizona 1/1
Dzień trzeci
Joe Blanton [SP] =&gt; Angels 2/15
Sean Burnett [P] =&gt; Angels 2/8
Jeff Keppinger [3B] =&gt; White Sox 3/12
Randy Choate [RP] =&gt; Cardinals 3/7.5
Eric Chavez =&gt; Arizona 1/3
Nate Schierholtz =&gt; Cubs 1/2.25
Nate McLouth =&gt; Orioles 1/2
Jason Bay =&gt; Mariners na rok
Piartes pozyskało SP Andrew Olivera z Tigers , do Detroit powędrował back-up C Ramon Cabrera.
za mlbtraderumors.com
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Haren w National to jest to czego potrzebowali , starter z bardzo dobrym zdrowiem , ich rotacja będzie teraz bardzo fajna .
http://espn.go.com/new-york/mlb/story/_/id/8720052/kevin-youkilis-offered-one-year-deal-new-york-yankees-according-sources
Yankees chcą Youka ???? 12 mln trochę dużo
Rangers i Phillies rozmawiają o trejdzie Younga http://espn.go.com/dallas/mlb/story/_/id/8719968/michael-young-being-discussed-trade-texas-rangers-philadelphia-phillies
Podpisanie Scutaro i Pagana to świetnie wieści dla fana SF ;)
Jak dla mnie to Napoli będzie niewypałem w Red Sox , to nie jest to czego oni potrzebują w mojej opinii .
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dużo ciekawych wiadomości:
- Dempster odrzucił 25 mln za 2 lata gry dla Red Sox i o milion dolarów lepszą ofertę od Royals , podobno czeka na 3 letnią umowę , Cubs i Brewers zainteresowani.
http://espn.go.com/boston/mlb/story/_/id/8725821/ryan-dempster-rejects-two-year-25m-offer-boston-red-sox-source-says
-jeden z najbardziej niedocenianych starterów w lidze, Brandon McCarthy dołączył do D-Backs , zarobi 15.5 mln za 2 lata gry , dobry ruch D-Backs
http://espn.go.com/mlb/story/_/id/8725035/brandon-mccarthy-joins-arizona-diamondbacks-2-year-deal-source-says
-Randy Choate , doświadczony RP wzmocni bullpen Cardinals , czyli w St.Louis wzmacniają sie tam gdzie powinni . 3 letnia umowa za 7.5 mln
http://espn.go.com/mlb/story/_/id/8724430/randy-choate-st-louis-cardinals-finalize-75m-3-year-deal
-Brett Gardner na rok w Yankeess , 2,85 mln
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Zack Greinke pozostaje w Los Angeles , ale zmienia ligę.
Los Angeles Dodgers zaoferowało mu 6-letni kontrakt na 147 miliona zielonych.
W pierwszym roku dostanie 17 milionów jako wynagrodzenie i 12 milionów za podpis , w 2014 - 24 , w 2015 - 23 , w 2016 - 24 , w 2017 - 23 i w 2018 - 24 miliony
Greinke te warunki zaakceptował , co powoduje ze rotacja Dodgers wygląda następująco.
Kershaw-Greinke-Beckett-Billinsgley-Lilly-Capuano-Harang.
Dwóch ostatnich raczej się pożegna z ekipą Dodgers
Po 2013 wolnym agentem teoretycznie staje się Clayton Kershaw , za dwa Justin Verlander.
Powoduję to tylko tyle , że obaj miotacze są asami i Kershawa czekają najlepsze lata kariery co powoduje , że może dobić do 200 milionów spokojnie.
Greinke to nie kaliber zawodnika zarabiającego 24 miliony za sezon.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Zack Greinke pozostaje w Los Angeles , ale zmienia ligę.
Los Angeles Dodgers zaoferowało mu 6-letni kontrakt na 147 miliona zielonych.
Według mnie 17 mln $$$ dla Zack&#39;a to i tak zdecydowanie przesadzona kwota, Greinke na pewno jest wartościowym SP, ale umówmy się nie jest to najwyższy kaliber. Jego ostatni sezon w LAA, to jak dla mnie totalna klapa. W Brewers miotał dobrze, ale w większości występów domowych na wyjazdach była to karuzela, albo zagra dobrze albo szybko rozda parę run&#39;s. Ogółem nie dziwię się że to właśnie Dodgers wykładają tyle kasy ponieważ oni mają zapędy do wydawania na lewo i prawo, bez względu na to kto w jakiej jest dyspozycji, patrz opcja z Beckett&#39;em w tamtym sezonie.
Może i ten ruch okaże się strzałem w 10, ale ja osobiście uważam że Greinke będzie w tej rotacji średniakiem ligowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Według mnie 17 mln $$$ dla Zack&#39;a to i tak zdecydowanie przesadzona kwota, Greinke na pewno jest wartościowym SP, ale umówmy się nie jest to najwyższy kaliber. Jego ostatni sezon w LAA, to jak dla mnie totalna klapa. W Brewers miotał dobrze, ale w większości występów domowych na wyjazdach była to karuzela, albo zagra dobrze albo szybko rozda parę run&#39;s. Ogółem nie dziwię się że to właśnie Dodgers wykładają tyle kasy ponieważ oni mają zapędy do wydawania na lewo i prawo, bez względu na to kto w jakiej jest dyspozycji, patrz opcja z Beckett&#39;em w tamtym sezonie.
Może i ten ruch okaże się strzałem w 10, ale ja osobiście uważam że Greinke będzie w tej rotacji średniakiem ligowym.
Czytałem że Greinke nie chciał za bardzo do Dodgers bo chcial być gwiazdą jak za czasów Royals , w Angels był Weaver i Haren a wiec był 2-3 opcją . Podobno to gość co lubi sie pewnie czuć , być niezagrożony i najważniejszy. Jednak za takie siano co mu dali to się nie powinien długo zastanawiać .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
W Milwaukee w domowych grach mu było po drodze to fakt - ale wyjazdy to była całkiem inna bajka.
Fakt Milwaukee to typowa ekipa własnego stadionu , ale aż takich anomalii nie powinno być.
Jego ekipa lub on sam nie dawała sobie rady , a posiadanie Brauna i Fieldera w 2011 roku na pewno pomagało ofensywie.
Te 25 miliona na sezon to ja bym był skłonny dać Kershawowi. O wiele większy talent i ma już Cy Young Award oraz Triple Crown.
Na ile Greinke zasługuje ? 10-12 miliona maksymalnie.
Fakt - miał dobry sezon i fenomenalny - po tym już mu tak nie szło.
To tak jak bywa z niektórymi zawodnikami. Robią fenomenalny sezon przed końcem kontraktu a później mogą liczyć na kilka milionów więcej na rok w kontrakcie.
Greinke poza jednym sezonem nie miał ERY poniżej 3.40 za sezon.
3.69 , 3.47 , s.16 , 4.17 , 3.83 , 3.48.
ERA+ =&gt; przed Cy Young sezonem jeszcze sie wyróżinał w Kansas , po nagrodzie zrobił się z niego przeciętny miotacz na poziomie ligowym.
WHIP na poziomie 1.2. Dajcie spokój
W sezonie 2009 WAR 10.1 - był szalenie wartościowy.
Następne 3 sezony to 3.2 , 1.4 i 3.3 za cały 2012
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mark Reynolds w Clevland Indians -&gt; http://espn.go.com/mlb/story/_/id/8731139/mark-reynolds-cleveland-indians-agree-1-year-deal-report-says
Bardzo dobry ruch ze strony Indian, Reynolds w zeszłym sezonie 23 HR, 69 RBI na pewno będzie przydatny w lineupie CLE.
Indianie interesują się również Kevin&#39;em Youkilis&#39;em oraz Nick&#39;em Swisher&#39;em ;)
Odnośnie trejdu Royals, w mojej ocenie świetny ruch, Shields na pewno wniesie dużo jakości do rotacji, co więcej Royals pozyskali wcześniej Ervina Santane z LAA, także robi się tam bardzo ciekawie. James jest jednym z niewielu starterów którzy sześć sezonów z rzędu rozgrywali ponad 200 innów na sezon. Jestem bardzo ciekaw co z tego będzie, jeśli Royals pozostawią jeszcze Hochevara, który ma arbitraż to rotacja SP będzie ciekawą niewiadomą.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Kansas odesłało najlepiej zapowiadającego się zawodnika , najlepiej zapowiadającego się miotacza oraz 2 zawodników między innymi za 31-letniego zawodnika.
Krótkotrwale to dobra inwestycja , długotrwale katastrofalna.
Nie sądzę aby Kansas coś osiągnęło w następnych sezonach. Tigers jest dla nich za silne , Indians i White Sox także zbyt wysoki poziom jak dla nich.
Shields będzie pod kontrolą Kansas do 2014 roku z team option wartym około 12 milionów dolarów.
Davis ma 2016 i 17 jako team option.
Shields jest niekonsekwentny. Jednego roku ma ERE w okolicy 5 , by w następnym zejść pod 3.00 i jeszcze w następnym zrobić około 4.00
z WAR to samo.
Nie miał jeszcze dwóch sezonów z rzędu , gdzie można by powiedzieć , że jest asem.
Jest solidny , ale bez rewelacji czasami.
Royals powinno Davisa używać jako relivera.
Zdecydowana różnica w ERA jako starter , a jako RP.
Tampa może odczuć brak Shieldsa , ale długoterminowo zgarnęli pulę.
Will Myers - jeden z prospectów odesłanych do Rays został ostatnio 2012 Baseball America Minor Player of The Year.
Co to powoduję ? Że zagości z MLB na dłużej patrząc na historię kto wygrywał tą nagrodę oraz będzie dobrym corner OF dla Tampy na długie sezony.
Nie jest to prospect na miarę Trouta czy Harpera , ale zbytnio nie powinien odstawać.
Ale do rzeczy.
Rays zamierza zastąpić Shieldsa - Chrisem Archerem.
Przepowiada się mu około 160 inningów z ERA 3.81
Shields dostał 218 inningów z ERA 3.67 [wg Bill James]
Powoduje to tyle , że Tampa oszczędza na Shieldsu 11 milionów , za które może podpisać np Youkillisa na pozycję 1B lub DH.
GM Kansas został skrytykowany przez wielu fanów oraz fanów innych ekip za zdecydowane przegranie tej wymiany.
Próbują coś ugrać , ale nie osiągnęli nic od 1985 i wygrania World Series z Georgem Brettem.
When Myers was in Single A ball he hit .346/.453/.512 in 58 games in Wilmington which is an extreme pitcher&#39;s park.
http://www.minorleagueball.com/2012/12/9/3749448/royals-trade-farm-system-for-31-year-old-pitcher
@JR08
Hochevar jak dla mnie to jedna z niższych półek jeśli chodzi o pitching w MLB.
Miał być gwiazdą , nie jest nią i jeszcze gra słabo.
Nie wiem po co go trzymają szczerze mówiąc.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kolejny starter w rotacji Dodgers , Hyun-jin Ryu . 25 letni , leworęczny Koreański miotacz dołączył do Dodgers . 6 lat za 36 mln $ . Cytując Siarę z Killera : ,, mają rozmach skurwesyny&#39;&#39; ???? Co ciekawe ma klauzulę w kontrakcie która nie pozwala wysłać go do minor jeśli będzie słabo się spisywał. ,,Scoutem&#39;&#39; Dodgers który przyczynił się do podpisania umowy był weteran Chan Ho Park (17 sezonów w mlb) , który grał w Hanhwa Eagles z nowym nabytkiem LAD .
http://espn.go.com/los-angeles/mlb/story/_/id/8734183/los-angeles-dodgers-formally-introduce-new-lefty-hyun-jin-ryu
Co wiemy o nim?
Warunki fizyczne 6-2 , 215lb a więc jak to azjata ;)
Fastball około 90mph w porywach do 95
curveball i slider bardzo dobry movement
Changeup który sieje spustoszenie podobno , zobaczymy:cool:

Ostatni sezon :
27 GS
9-9
2.66 ERA
182 IP
210 SO
232. AVG
1.09 WHIP &amp; 46 BB (wcześniej wspomniałem o rzutach i widac po statsach że bazuje na dobrym movement i świetnej kontroli )
12 HR
Dodgers pokladają w nim spore nadzieję , zapowiada się ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom