>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Postseason 2008

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Philadelphia Phillies-Milwaukee Brewers
Hamels vs Gallardo
LA Angels-Boston Red Sox
Lackey vs Lester
Chicago Cubs-LA Dodgers
Lowe vs Dempster
Tampa Bay-Chicago White Sox
Shields vs Vazquez
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Dziś 3 mecze
21:00 Milwaukee @ Phillies
00:30 Dodgers @ Cubs
04:00 Red Sox @ Angels
Na dziś proponuje - Over 8.5 w Milwaukee @ Phillies [5/10].
Rok temu - Phillies też grało w domu dwa pierwsze mecze , też grali z drużyną z dziką kartą , ale przegrali.
Jak będzie tym razem ??? Rok temu to Phillies awansowało do najlepszej ósemki pokonując w dywizji Mets , w tym roku pogromcą Metsów okazali się Piwowarzy [:p] - tym razem w dzikiej karcie.
Obydwie drużyny - szczególnie Phillies mają siły w ofensywie - Howard , Utley , Rollins , Burrell , Werth. Milwaukee - Braun , Fielder , Braun
Kto powstrzyma Howarda , Fieldera czy Brauna ??
Dzisiaj trenerzy wystawili na starterów PHI: Cole Hamels i MIL: Yovani Gallardo.
Hamels grał już w PO , z Colorado rok temu dostał L , dając 3 ER w 6.2 IP , rzucając 7 K.
Gallardo po powrocie po kontuzji wróci się zmierzyć z Howardem , który miał najwięcej HR i RBI w lidze , ale pomahał też 199 K - identycznie jak sezon temu
Staty w Postseason
Rollins [PHI] - HR , 3B , 4 RBI w 3 meczach PO
Utley [PHI] - 5 K w 11 AB w 3 meczach w PO
Howard [PHI] - HR + 7K w 12 AB w 3 meczach
Werth [PHI] - 2 HR w 6 meczach w PO
Durham [MIL] - 3 HR , .271 w 48 AB , 26 TB
Cameron [MIL] - .177 AVG , 1 HR , 7 RBI w 79 AB , 25 K
Większość z Milwaukee nie grała w Postseason.
Postseason rządzi się swoimi prawami , ale myśle , że cudów jakiś nie będzie i punktów porzucają starerzy i jak na rozpoczęcie PO , mecz będzie ciekawy
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Milwaukee Brewers przegrało wszystkie 5 spotkań przeciwko Philadelphia Phillies a w historii 21 z ostatnich 27. Brewers mają wygrane 2-8 z ostatnich 10 spotkań wyjazdowych, a na stadionie Citizens Bank Park 8 z ostatnich 9.
Resztę ststystyk podał extra Grzesio.
To może by tak:
Milwaukee Brewers vs Philadelphia Phillies (-1.5) for Game 2.000 ✅ (1-3)
chyba powinno bzyknąć a i kursiwo w miarę przyzwoite
i tak jak Grzesio przytoczył powinni trochę popunktować.
Chociaż to są play offs
i mnie przewiózł over CWS z Mini, a też wychodziło że sobie porzucają.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Widzę, że Phillies w modzie ;) Zgadzam sie z waszymi typami aczkolwiek pewniejszy wydaje sie typ Ziuty. Wszystko zależy od gry Gallardo i tego jak poradzi sobie z presją. Milwaukee wystawiając go w pierwszym meczy duzo ryzykuje ale kto wie. Maja jednak znacznie mniej doswiadczony team i Phillies powinni to wykorzystać.
Mnie osobiście bardzo interesuje konfrontacja Mannego z Dempsterem. Stawiam w tym meczy na zwycięstwo gości (-1.5). Chicago juz rok temu pokazało, że prawda jest iż PO rządzi się swoimi prawami. Przegrali wtedy w pierwszej rundzie zdobywajac zaledwie pare punktów w swoich meczach i liczę na poprawkę. dodgersi grali w tym sozonie słabo przeciwko nim ale było to jeszcze przed przybyciem Mannego, który zmienił ta druzyne nie do poznania. Także Derek gra bardzo solidnie przeciwko &quot;młodziakom&quot; i może dać to zaskakujący rezultat.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
No i na nockę:
Los Angeles Dodgers v Chicago Cubs ( Lowe vs Dempster)
Zacznijmy od CC, Ryan Dempster chociaż ma 3,01 w grach przeciwko LAD (19 spotkań) , to 2,96 w ostatnich spotkaniach wygląda całkiem całkiem (14-3 ale przeciwko LAD 4-3). W ostatnich 5 spotkaniach z jego udziałem, under padł 4 razy, a w 1 over.
No i LAD
Derek Lowe był jednym z najlepszych pitcher&#39;ów w ostatnim miesiącu sezonu,
w ostatnich 6 startach wyautował przeciwnika 4 razy. Chociaż w wyjazdowych spotkaniach jest cienki (ERA 4,42 z 4-5) to w domu spisuje się całkiem przyzwoicie (3,25 z 2-1 przeciwko CC)
Cubs wygrało 5 z 7 ostatnich spotkań, 7 razy z 10 padł over,
Ale jak powiedział Toxic, wszystko to się działo przed przybyciem Mannego.
i zważywszy na dane: Los Angeles Dodgers vs Chicago Cubs (-1) for Game ( 2.000 )
i over&#39;a raczej nie zaryzykuję, wręcz przeciwnie chyba postawię under
7 po kursie 2,01
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Ja w spotkaniu CC licze na doga , czyli na Dodgers.
A z drugiej strony LAD było zmuszone do trade&#39;u , bo kontuzje wykluczyły zawodników. Ściągnięto m.in Caseya Blake&#39;a.
A tak BTW to warto zalookać w staty Ramireza ????
Co do LAA-Red Sox sie nie wypowiadam.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
A którego Aramisa czy Mannego:-D
A tak swoją drogą myślę, że oba zespoły dziś tak kontrolnie podejdą do tego spotkania. I zważywszy to jak w zwyczaju bywa u CC może być lekki wynik coś pomiędzy 3-1 a 4-2 może 5-1.
Co do LAA to jest to mój faworyt na fotel i myślę, że dziś sobie lekko pograją,
Jestem ciekawa co pokaże Lackey:-?.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ha i Phillies pokazali... a raczej Hamels, który wymiótł dzisiaj Milwaukee. Zagrałem na PHI z -1.5 jak Ziuta i weszło chociaz ze stresem. Kolejny udany SV, gdyby nie error byłoby spokojniej. Ogladałem całe spotkanie na NASN i ten mecz Phillies wygrali tylko dzięki błedowi Camerona. Gdyby nie to, byłoby znacznie trudniej bo Gallardo rzucał na prawde dobrze. widać było, że w tym inningu zjadły go nerwy, ryzyko wstawiania kogos jak on, tym razem sie nie opłaciło. Gdyby nie Villaneuva byłoby znacznie gorzej.
Teraz tylko czekać na CHC - LAD. Dla mnie to, że Manny gra jak gra to normalne, on po prostu sie tam dobrze bawi i aż reszta zawodników jakby to podłapała. To jest jego najwiekszy wkład, reszta wie, że ma kogoś kto gdy siedzą na bazach może pomóc im w znaczny sposób zdobyć R.
Też myślę, że bedzie tu under i jakiś lekki wynik. Moze zadecydować jeden inning.
Dempster miał łatwiej odnieść swoje zwycięstwa niż Lowe. Cubsi po prostu więcej odbijali, a gdy Lowe puszczał 0-2 R potrafił i tak mimo tego przegrać spotkanie bądź ktoś przegrywał je za niego.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Los Angeles Dodgers vs Chicago Cubs (-1) for Game ( 2.000 )⛔(7-2)
i over&#39;a raczej nie zaryzykuję, wręcz przeciwnie chyba postawię under
7 po kursie 2,01
No i przewidywania wzięły w łeb, trzeba było postawić over tak jak wychodziło ze statystyk i było by dobrze.
Ach ten Dempster,
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
No to było trochę do przewidzenia. PostSeason to posteseason ???? Dempster grał słabo wczoraj a ten HR DeLarosy w normalnych warunkach pogodowych mógłby nie wejść. Bardzo dużo BB i praktycznie żadnego inningu LAD bez zawodników na bazach.
Mase BB ze strony Demstera.
LAD pokazało, że są odmieniona drużyną. CHC zawiodło głównie w ofensywie, chyba za wcześnie zdobyli swoja dywizję i chyba wypadl z rytmu. Może to się zemścić. Tak samo z resztą z LAA. Lester pokazał, że rzucać potrafi.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
20:30 CWS @ Rays
00:00 Brewers @ Phillies
03:30 Dodgers @ Cubs

Wiem co robi CC w tym sezonie w NL
, ale radze zobaczeć w jego staty w Postseason - szczegolnie za ostatni rok , gdy grał w Indians 0-2 w ALCS o ile sie nie myle.
I kolejny raz czuje doga jako Dodgers , ale dziś mniej jakoś.
I mały cytat [w AL nieco lepiej to wygląda , ale nieznacznie]
NL clubs that have lost the opening game of a Division Series, which were inaugurated in 1995, have gone 3-23. Of the 16 clubs which dropped Game 1 at home, only one recovered to advance to the NL Championship Series -- the &#39;99 Braves
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
No ja dzisiaj znowu gram na LAD z -1.5. Wczoraj grali po prostu pieknie. Tak jak dzieciaki wyglądali jakby nie grali za miliony. HR Loneya, Mannego i Martina wystarczyło na Dempstera, dzisiaj zaczyna Zambrano, którego szczególnie nie lubię. Jest strasznie nierówny i jak tylko LAD zwęszą jego słabszy dzień. Będzie 0-2. Chce widzieć taka druzynę jak LAD w finale NL. Wyszli na luzie zrobili swoje i to na cubsach teraz ciśnienie.
Mecz CC z Myersem jest dla mnie zagadką. Typowy no-bet. CC gra wyśmienicie ale to PO i może byc różnie. Myers w sezonie bez rewelacji ale przeciwko MIL na prawde dobrze. Nie gram na Phillies bo wczoraj wcale tak rewelacyjnie nie odbijali. To Hamels ich poprowadził do zwycięstwa. Milwaukee było bezradne gdy był Hamels... Wszedł Lidge i juz zrobiło się gorąco. Jak dzisiaj stanie się to wcześniej, może być różnie. TB-CHW grałbym na under. W ogole w AL widza mi się same Undery ????
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Zambrano gra w domu , na wyjeździe miałby wieksza szanse na L.
I to co lubie najbardziej
Soriano 0/5
Lee 1/3
Ramirez 1/4 - 2B
Ale przy stanie 2-0/1-1 , czekaja nas mecze na West Coast ????
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
No jak dla mnie z Zambrano może byc dzisiaj różnie. Nie lubi grac pod presją, puszczają mu wtedy nerwy a teraz jest właśnie w takiej sytuacji. Myślę, że Cubsi maja najwieksze szanse na zwycięstwo z Hardenem na górce. Dzisiaj kolejny raz Manny będzie grał z pitcherem, z którym praktycznie jeszcze nie grał. W takiej sytuacji Zambrano ma wieksze szanse na przegranie tych pojedynków.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Witam,
A Ja dalej swoje, mam nadzieje, że Cubsi za wczorajszy mecz nieźle oberwali i się nasłuchali. Ponoć Zambrano gdzieś odpoczywał i się wyciszał :razz:, (oby nie w dyskotekach).
Jeśli mają wygrać to niech wygrają wysoko..
Statystyki są bardziej za LAD, ale jak CC tego nie wygra to juz raczej nie wygra w ogóle. I będzie nie za przyjemnie na 100 lecie jubileum.
spróbuję sobie taki kursik...
Los Angeles Dodgers vs Chicago Cubs (-1.5) for Game 2,490
Rays na razie po mojej myśli nawet over wchodzi...
No i powtórka z rozrywki:
Milwaukee Brewers vs Philadelphia Phillies for Game 2.150
już bez szaleństw, ale fajnie by było.
Myers ma 1.77 przeciwko Piwowarom, chociaż ostatnio trochę popuścił,
No ale dziś gra Sabathia - cholera co Ja robieę stawiając na PP...
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
No tak ktoś zawsze musi wygrać a ktos przegrac ???? Też jestem bardzo ciekaw meczy PHI przeciwko CC ale wytypować ciężko po wczorajszym spotkaniu.
Wczoraj w meczu LAD-CHC było widac jak dużo do CHC wprowadza Soriano. Jego defensywne akcje były na prawdę świetne i gdyby nie on byłoby znacznie gorzej. Tak na prawde to różnie może dzisiaj być ale ja nie lubie Zambrano (No-hitter przeciwko &quot;moim&quot; Houston wrrrr) więc gram na LAD ????
EDIT: No i CC popłyną! Pierwszy Grand Slam Victorino w karierze w takim momencie rozgrywek i w dodatku przeciwko Sabathii... no istna masakra ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom