>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB PostSeason 2011

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Texas grożny tylko w ofensywie , brak pitching.
Kto ma miotaczy ten ma World Series.
Czyli Tigers i Cardinals znowu ??
Ja się nie zgodzę z tym że Texas jest bez pitchingu... Poza słabym występem CJ Wilsona cała reszta starterów spisała się bardzo dobrze, to że Harrison ma duże ERA tylko dlatego że jako RP oddał run&#39;a podczas jednego IP. Zresztą najlepszym wyznacznikiem będzie pojedynek Texas vs Detroit w finale AL. Oczywiście zgodzę się z tym że pitching jest najwazniejszą sprawą podczas postseason ale jeśli chodzi o Tigers i Cardinals to na pewno nie mają miotaczy na takim poziomie jak choćby Giants w zeszłym sezonie, a jeśli pitching nie jest na idealnym poziomie, to stwarza spore szansę dla mocnej ofensywy. Rangers na ten moment na pewno dysponują lepszą ofensywą, dlatego też ten pojedynek będzie miał wiele &quot;smaczków&quot; ;)
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ktoś typował World Series między Red Sox i Phillies ?? :grin:
Phillies pokazało ze nie mo ofensywy , bo porzegrali 1-0.
Czy dziwi mnie to ??
Nie , cały sezon dupe ratował im pitching i teraz się to zemściło.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś przed nami odpowiednio spotkanie numer 4 w Detroit oraz spotkanie numer 3 w St.Louis. Jeśli chodzi o parę Rangers - Tigers, to w dzisiejszym spotkaniu skłaniałbym się ku gospodarzom, którzy właściwie dzisiejszej nocy pokonali Texas 5:2, kolejny świetny mecz rozegrał Fister, który miotał przez 7 innings i w tym czasie co prawda oddał 2 runy, jednak ogólnie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Inaczej sprawa się ma u gości w których szeregach jako SP wystąpił Lewis i miotając przez 5 innings oddał 4 runy, w spotkaniu numer dwa rozegranym w Texasie, Holland został zmieniony już po 3 innie, gdzie Raburn zdobywając homera zrobił 3RBI. Fakty te dość mocno wskazują na to że Strażnicy mają spore problemy ze starterami, o ile bullpen robi naprawdę świetną robotę o tyle SP nie dają tyle ile powinni. Co do dzisiejszego spotkania optowałbym za opcją overową, jednak linie są dość mocno zawyżone dla przyzwoitych kursów.
Spotkanie Cardinals vs Brewers to pojedynek Carpentera i Gallardo, Chris po świetnym występie przeciwko Phillies i SO, jest obecnie najlepszym SP w drużynie z St.Louis. Yovanni bardzo dobrze zaczął przeciwko Arizonie w game 1, później było trochę gorzej jednak suma sumarum jego bilans w postseason to 1-1 i ERA 0.86 Mimo wszystko Gallardo stanie dziś przed nie lada wyzwaniem ponieważ SP Milwaukee bardzo słabo radzi sobie z Cards, czego dowodem jest jego bilans z tego sezonu 1-3 i ERA 5.70, Carpenter przeciwko Brewers wygląda nieco lepiej 2-2 ERA 3.86 co na pewno jest na korzyść gospodarzy i wydaje mi się że zostanie to wykorzystane. Ciekawym typem jest hendi na Cardinals (-1) ;)
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
I stało się , w World Series 2011 zmierzą się ekipy Texas Rangers i St.Louis Cardinals.
Texas będzie grał po raz drugi z rzędu.
Cardinals będą grac w Postseason po raz 3-ci w tym wieku - wcześniej grali w 2004 [przegrali z Bostonem] i w 2006 roku [wygrana z Detroit].
Rok temu pitching zapewnił ekipie Giants zwycięstwo w lidze.
W tym roku trend się zmienił - Texas posiada najlepszą ofensywę w lidze , Cardinals nieco gorszą , ale mają coś czego nie widzę w ekipie Rangers - pitching.
Starterzy Detroit poradzili sobie z zawodnikami Texas w podstawowych 9 inningach - raz lepiej , raz gorzej - ale a to bullpen zawalił , a to ulegli w extra innings.
Cardinals zneutralizowało ofensywę Brewers w postaci Brauna i Fieldera.
Osobiście kibicuje Rangers jako ekipę reprezentująca American League.
Rangers in 6
Jak wy sądzicie ??
 
Baqu 909,4K

Baqu

Forum VIP
Ja kibicuje mojemu drugiemu po Chicago White Sox teamowi, czyli Kardynałom z St. Louis. Zawsze wielbiłem Księcia Alberta, a to jak dyryguje swoim teamem Tony La Russa ( szczególnie w tych PO ) jest czymś wielkim dla mnie. Trzeba przyznać, że koniec sezonu jest dla nich fantastyczny. Matt Holliday , Lance Berkman, Jon Jay, Rafael Furcal a w szczególności David Freese grają jak w transie. Wiem, że Texas to niebywale ofensywna ekipa, stąd minn. bardzo ich również lubie, aczkolwiek kardynałowie są w niebywałej formie i myślę, że to oni zdąbędą puchar, tym bardziej, że starterzy Rangers &#39;wywinęli&#39; w ALCS ERĘ 6.59, która okazuje się drugą najgorszą w całej historii ( dla drużyny która wygrała serię )!

oto lekcja historii:
http://espn.go.com/blog/dallas/texas-rangers/post/_/id/4874212/numbers-starter-era-in-the-alcs

o dziwo każda z tych drużyn zdobywała później World Series !

zapowiadają się kolejne niezapomniane finały : )))

btw Scott Williamson ( Boston Red Sox 2004 ) sprzedaje swój mistrzowski pierścien - są chętni ? ;-)
http://www.ebthauctions.org/cgi-bin/mndetails.cgi?ebth13
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nic dodać nic ując do powyższych wypowiedzi, jednak mimo wszystko jestem razem z Grzesio za Texas Rangers. Fakt faktem pitching zwłaszcza jeśli chodzi o SP jest u nich na bardzo słabym poziomie jednak idąc dalej to każdy z RP a zarazem cały bullpen wykonuje świetną robotę. Poza tym ta niesamowita moc at bat i nieprzewidywalny Cruz który już teraz wymieniany jest wśród głównych kandydatów do MVP. Bodajże 3 lub 4 HR w serii przeciwko Tigers, tego jeszcze nie grali, a dwa z nich to grand slams. Cardinals przeciwstawiają ofens i pitching czyli na tę chwilę są kompletni jednak mimo wszystko wierzę w to że Strażnicy zdołają przełamać Carpentera, Jackson&#39;a i Lohs&#39;ego by sięgnąć pierwszy raz po World Series. Mam nadzieję że ten sezon przyniesie nam piękną wyrównaną serię gdzie o zwycięstwie zadecyduje ostatnie spotkanie ;)
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Ten rok,to są jakieś jaja.Niespecjalnie wierze w rzeczy nadprzyrodzone,ale to ciężko wytłumaczyć logicznie co się w tym roku dzieje.Najpierw ten wyścig o postseason,a teraz game 6 w takim stylu,że sam mistrz gatunku Hitchcock się nie umywa :]
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
No widzisz - uroki baseball&#39;a.
Za rok pewnie tez coś się szykuje ciekawego , a i pewnie jak Cubs zmieniło General Managera to nie zdziwiłbym się jakby w najbliśzych latach znowu mówiło się o przełamaniu długiej serii bez WS.
Dzisiaj mecz 7 i biorąc pod uwage to , że prócz meczu #3 obydwie ekipy ciagle są na różnicy 1-2 punktów to dzisiaj będzie także ciekawie.
---
Dzisiejszy mecz będzie dobry także do zapoznania się ze sportem dla &#39;&#39;typowych Januszów&#39;&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Baqu 909,4K

Baqu

Forum VIP
Cardinals mistrzem 11. raz​


Zawodnicy St. Louis Cardinals po raz jedenasty w historii zostali najlepszą drużyną Major League Baseball (MLB). W decydującym siódmym meczu serii do czterech wygranych pokonali przed własną publicznością Texas Rangers 6:2.

Skutecznie wykorzystali atut własnego boiska, chociaż przegrywali już w piątek 0:2. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się ich wygraną 6:2, a w serii do czterech zwycięstw 4:3.

Teksańczycy drugi raz z rzędu muszą zadowolić się drugą lokatą. W poprzednim sezonie przegrali w finale z San Francisco Giants 1:4.

Miano najbardziej wartościowego zawodnika rozgrywek otrzymał David Freese z Cardinals. Jest czwartym graczem z tego klubu uhonorowanym tym prestiżowym tytułem. Przed nim miano MVP otrzymali dwukrotnie (1964 i 1967) Bob Gibson, Darrell Porter (1982) i David Eckstein (2006).

http://en.wikipedia.org/wiki/2011_World_Series

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom