>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Postseason - 2014

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Game 3
SFG vs Kansas City Royals

Powiem tak, zestawienie takiej pary SP na game 3 nie daje mi żadnych odczuć względem tego, kto będzie zwycięzcą. Jednak z drugiej strony wydaje mi się że Hudson oraz Guthrie nie będą narzucać tutaj 5-6 IP. Wyczuwam mocne odbijanie od początku no i run&#39;s run&#39;s. Co prawda mamy tu do czynienia z dwiema świetnie dysponowanymi defensywami ale jak pokazały game 1 oraz game 2... 7 run&#39;s dla jednych i drugicj to żaden problem. Tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę fakt iż narzucali teoretycznie lepsi SP. Giants i Royals są nastawieni na ofensywę i to widać, w mojej ocenie to był główny klucz do tego by znaleźć się w WS, nie świetny pitching a właśnie batting, który decydował. Owszem zdarzały się pojedyncze przypadki świetnego miotania, ale nie było zachowanej ciągłości pod tym względem. Można powiedzieć, że dziś na górce zobaczymy starych wyjadaczy, Hudson (39 lat) natomiast Guthrie (35 lat). Nie przekonuje mnie ani jeden ani drugi, oczywiście liczby ich bronią, ale to może być zbyt duży kaliber, Hudson nie ma regularności, jego każdy występ to zagadka, co do miotacza KCR to można powiedzieć, że cały sezon w jego wykonaniu bardzo przyzwoity i występ przeciwko Baltimore również, ale takie bat vs pitch na poziomie .312 daje do myślenia. Poza tym specyfika AT&amp;T Park również może mieć znaczenie w przypadku miotaczy, którzy mają rzadko do czynienia z tym parkiem. Pójdę za trendem i mam nadzieję że linia zostanie przynajmniej osiągnięta na zwrotkę.
over 7.0 / 2.07 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Decision game :!:
Mecz chyba o 1 bo przecież było przedstawienie czasu ;) o 1 naszego czasu oczywiście.
Nie wiem czemu dziś Hudson ale juz mam spore obawy, raz juz przegrał z Guthrie, tym bardziej że ten drugi w PO jest w niebywałej formie.
Trzymam mocno kciuki i wierzę ze to jednak SFG, swoja droga jeśli Hudson narzucalby słabiej to poszukalbym Lincecuma, ale tak się pewnie nie stanie bo Tom chyba został wyłączony z roster na PO ????
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Nie wiem czemu dziś Hudson ale juz mam spore obawy, raz juz przegrał z Guthrie, tym bardziej że ten drugi w PO jest w niebywałej formie. Trzymam mocno kciuki i wierzę ze to jednak SFG, swoja droga jeśli Hudson narzucalby słabiej to poszukalbym Lincecuma, ale tak się pewnie nie stanie bo Tom chyba został wyłączony z roster na PO
A no chyba dlatego, że tak wynika z obranej rotacji której Bochy trzyma się bardzo kurczowo. Myślę, że zdawał sobie sprawe, iż Peavy zostanie sponiewierany przez Royals a mimo to we wczorajszym meczu go wystawił i wyszło to bokiem całej drużynie. The Freak jest w rosterze na post bo miotał bodaj w game 1 czy game 2 przez innig a od tamtego czasu już się nie pojawił na placu gry. Podobno w razie potrzeby jako RF ma zagrać nawet MadBum przez chwilke. Ale jak będzie zobaczymy...Let&#39;s Go Giants!!!
SF GIANTS WIN WORLD SERIES 2014!!! Great MadBum!!!
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Zacznijmy od tego co Madison Bumgarner grał w Postseason.
http://m.mlb.com/news/article/100064036/anthony-castrovince-madison-bumgarner-seals-world-series-mvp-with-outing-postseason-for-the-ages
Był fenomenalny - jako Starter i jako reliever.
Najwięcej inningów narzuconych jako miotacz w Postseason , bardzo bardzo niska ERA i prawdopodobnie czeka go jeszcze kilka sukcesów w swojej karierze.
Ja chciałbym podziękować wszystkim za udzielanie się w tym sezonie czy to w sezonie regularnym czy to w Postseason ???? ???? Bardzo dobra robota w dziale ????
Ubiegły sezon był fenomenalny pod względem analiz , ten był nieco gorszy liczbowo , ale nie ma co narzekać bo za pewnie jakby podliczył zysk to wyszło by w miarę zielono.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom