>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2012

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szybko bo zaraz startują.
Washington Nationals vs St.Louis Cardinals
Rzadko wybieram spotkania z udziałem Cardinals, ale dziś myślę że warto ponieważ Cards jak wiemy dysponują bardzo dobrą ofensywą i choćby wczorajszy mecz był tego świetnym dowodem. Dziś jako SP Nats Starsburg, czyli miotacz który im bliżej końca sezonu tym więcej przydarza mu się odchyleń od jego świetnej dyspozycji, jak choćby ta w Miami. Nie Twierdzę że dziś będzie to samo, bo równie dobrze S.S. może zagrać na 0, ale przeciwko Cardinals jeszcze nigdy nie grał i to może być dla niego ciężkie przetarcie. Co więcej Stephen ma do rozegrania 2 lub 3 mecze jeszcze i zostanie wyłączony z rotacji, tak zadecydował główny coach ekipy, wszystko to z uwagi na limit jaki powstał po operacji. Na dziś team total w stronę Cardinals.
St.Louis Cardinals over 3.0 / 1.79 Pinnacle ZWROT
Oakland vs Boston

Jak dla mnie perełka wieczoru, głównie z uwagi na to w jakiej dyspozycji są obie ekipy, Oakland przypomina mi rozpędzony walec, który rozjeżdża wszystkich po kolei bez większych skrupułów. Co mnie zaskakuje na plus w Athletic&#39;s to fakt że nie dość że pitching tam stoi na świetnym poziomie to jeszcze ofensywa wspiera, jak tylko może ze świetnym skutkiem, to co zrobili w pierwszym meczu z Bostonem, czyli 20 zdobytych run&#39;s to pełen szacunek, można powiedzieć wprost że to była demolka, wczoraj również bez większych problemów ograli Red Sox 7:1, zmiany Bostonu wyglądają w tej serii zasadniczo tak samo praktycznie, większość to szybkie out&#39;y i kolejna zmiana. Wczoraj nie dał rady Doubront, dziś Red Sox wystawiają swojego powracającego asa Matsazuke, który w pierwszym meczu przeciwko Royals, trzeba przyznać ze zaprezentował się bardzo dobrze pozwalając na 5 hit&#39;s i 1 run. Może to być spotkanie spod znaku under bo i u gospodarzy mamy kolejnego człowieka który wchodzi do rotacji i mota perfekcyjnie, mowa o Andersonie, który w dwóch występach oddał zaledwie jeden run. Przy takich dyspozycjach tak jak już pisałem Oakland jest dla mnie murowanym faworytem i to jest mój typ tygodnia ;)
Oakland (-1) / 1.81 Pinnacle ✅
Oakland (-2) / 2.63 Pinnacle ✅
Oakland over 4.0 / 1.98 Pinnacle ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś kolejny dzień w którym spotkania rozpoczynają się już o 19 tak więc najwyższa pora by się orientować ????
Oakland Athletic&#39;s vs Los Angeles Angels

Pójdę za ciosem w stronę gospodarzy, mam na uwadze iż mają serie 9W i zapewne w końcu ta seria się skończy, jednak do końca ligi jeśli dobrze obliczyłem każdej z drużyn pozostało ok. 30 spotkań, a jak wiadomo ci którzy walczą o PO w tym okresie muszą być zmotywowani podwójnie. Ta seria w dużej jest bardzo ważna w kontekście rywalizacji o Wild Card ponieważ LAA ma 5 spotkań straty do OAK, seria liczy 3 spotkania, a więc będą to bardzo ważne trzy gry dla jednych jak i dla drugich. Co ciekawe po tej serii obie drużyny będą miały kolejne trzy meczowe serie by kolejny raz się spotkać i rozegrać pojedynek można powiedzieć o wszystko w 4 meczowej serii w LA. Angels gonią, zaś Athletic&#39;s uciekają ale ich ucieczka również jest pogonią za Rangers którzy przewodzą w dywizji ale różnica wynosi tylko 3 spotkania. Przechodząc do tego co dzisiaj to na pewno warto zwrócić uwagę na SP ze strony gospodarzy Tommy Milone który vs LAA prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze, bilans 2-0 ; ERA 2.35 ; 3 ER, wygrywał zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Jego bilans domowy również imponujący jak na rookie, bilans 6-3 i ERA 2.34 Co prawda Millone w dzień prezentuje się trochę gorzej niż w nocy, ale przy takiej rywalizacji pozwolę sobie nie uwzględniać akurat tego faktu. Angels desygnują dziś C.J. Wilson&#39;a który na wyjazdach ma bilans 6-4 i ERA 3.87 , vs OAK bilans 1-2 ale ERA na poziomie 2.84 przy czym trzeba uwzględnić że Wilson rozegrał w tym sezonie już 19 innów przeciwko Athletic&#39;s i zarobił 10 run&#39;s. Co ciekawe Wilson świetnie narzuca w dzień, ERA 1.89 bilans 3-1. Ostatni mecz C.J&#39;a. przeciwko OAK to 7 sierpnia i porażka LAA na wyjeździe 10-4, wtedy Wilson zarobił 6 run&#39;s. Tak jak już wspominałem każdy pojedynek na wagę złota w tej serii, także prosta kalkulacja kto nie wytrzyma ten odpada. Oakland od kilku dni pokazuje wielką siłę, tak jak pisałem wczoraj, bardzo dobrze spisuje się ofensywa, sporo HR, tak więc widać w tej drużynie wielką determinację w dążeniu do post season. Większa presja na pewno ciąży na drużynie z LA gdzie zostało wpompowanych wiele mln dolarów i tam &quot;muszą&quot; wygrywać, dlatego Oakland w obecnej formie i przy faktycznie różnym podejściu jest dla mnie na tę chwilę o wiele pewniejszą drużyną niż goście.
Oakland Athletic&#39;s win / 1.99 Pinnacle ⛔ ... posypali się
under 8.0 / 1.89 MarathonBet ⛔
1 st inning - X / 1.75 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
San Diego Padres u Los Angeles Dodgers
Typ: How many strikeouts will Clayton Kershaw (Lad) record? (Player must start game) over 6,5 ✅ 9
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin

Analiza: Clayton Kershaw, LHP 12-8, 2.85 ERA w tym sezonie nie błyszczy jak w poprzednich. To jeden z lepszych strajkujących pitcherów w całej lidze. W tym sezonie średnia 6,86SO/mecz, a z całej kariery 6,41SO/mecz. Ale w 28 grach w tym roku zaliczył 192 SO. W 18 grach zanotował przynajmniej 7 SO, w ostatnich 10 grach tylko 2 razy mniej niż wyznaczona granica i 73 SO na koncie. Ten zawodnik zazwyczaj dość długo gra, rzuca ok. 110 razy w meczu. Akurat z Padres ma dobry bilans w tym roku, bo grał 3 razy i oddał im tylko 4 runs w tych spotkaniach (bilans 1-0). Co ciekawe grał z nimi w meczu nr 1 i 3 sezonu, czyli w kwietniu, a wtedy wyjściowi narzucający nie są jeszcze w najwyższej formie i są oszczędzani. Z Padres zaliczył więc w tych spotkaniach 3 i 3 SO. Kolejny mecz to środek lipca i 6SO. Według mnie nie powinien mieć problemów z zaliczeniem 7-8 IP gry i przynajmniej 7 SO. Ostatnie mecze to 9, 8, 10 i 8 SO licząc od najwcześniejszego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 06.09.2012 1:10
Spotkanie: Atlanta Braves - Colorado Rockies
Typ: suma w meczu - przedział : Runs - 12 lub więcej
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Linia podstawowa wystawiona na to spotkanie(8) wydaje mi się niska. Starterzy obu ekip spisują się słabo w tym sezonie. Alex White(Colorado) ma ERA na poziomie 5,58. Mike Minor(Atlanta) ma niewiele lepszą statystykę, gdyż jego ERA jest na poziomie 4,79, czyli też słabo. Colorado to najsłabsza defensywa w lidze, tracą średnio aż 5,18 Runs na mecz. Jeśli chodzi o ofensywę, to tutaj Rockies wyglądają bardzo dobrze, gdyż ze średnią 4,82 zdobywanych Runs na mecz zajmują trzecie miejsce w lidze. Na dziesięć ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi ekipami aż cztery razy mieliśmy po co najmniej 12 Runs. Sądzę, że tym razem też może tak być, po takim kursie można spróbować.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Washington Nationals vs Chicago Cubs
Czwarty mecz serii i scenariusz najbardziej możliwy to po prostu 4 zwycięstwo Nats i tzw &quot;sweep&quot; na Cubs ;) Nie chce mi się tu suchych statystyk przytaczać poszczególnych SP czy też baterów ponieważ w tym meczu to nie ma raczej większego znaczenia. Właściwie wszystko przemawia za gospodarzami i naprawdę byłbym wielce zdziwiony gdyby WSH nie dopełnili dziś serii. Poza tym Cubs nie należą do drużyn które potrafią sprawiać niespodzianki, w Chicago można cały czas liczyć tylko i wyłącznie na Soriano a gdy ten nie ma dnia to cała ofensywa kuleje. Z kolei gospodarze od pierwszego spotkania są &quot;on fire&quot;, sześć home run, w trzech spotkaniach, ogółem 22 zdobyte run&#39;y, tylko w potyczce z Samardzija, Nats mieli jako takie problemy ze zdobywanie biegów, reszta starterów z Chicago nie stanowiła problemu, co do Germano to jest to kolejny miotacz w rotacji, który niewiele wnosi, ostatnie 3 spotkania to 17 ER. Myślę że będzie to kolejne przekonywujące zwycięstwo ze strony WSH ;)
Nationals win / 1.42 Pinnacle ✅
Nationals (-2) / 2.09 Pinnacle ✅
Nationals over 4.5 / 1.85 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Z tego meczu zagrałem ciekawy zakład w bwin, Zimmerman ponizej 6 inngów, nie siedze w mlb ale z tego co widze Wash zapewniona wygrana dywizji i od pewnego czasu ten pitcher nie grał wiecej niz 6 ip czy to wygrywali do 0 czy przegrywali

1,72 @ bwin
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Z tego meczu zagrałem ciekawy zakład w bwin, Zimmerman ponizej 6 inngów, nie siedze w mlb ale z tego co widze Wash zapewniona wygrana dywizji i od pewnego czasu ten pitcher nie grał wiecej niz 6 ip czy to wygrywali do 0 czy przegrywali
1,72 @ bwin
Z tego co widziałem Jordan narzucał 8 spotkań w tym sezonie gdzie grał 7 innów, od pewnego czasu gra maks 6 bo i pewnie już go oszczędzają na PO, dziś zależnie od tego jak Cubs będą go eksploatować to i możliwe że już w 5 dostanie zmianę, chociaż na tak marny występ jak ostatnie dwa ja osobiście nie liczę z wiadomych przyczyn. Liczba narzutów która u niego oznacza stop to tak średnio 96, także Cubs musieliby go zmusić trochę do roboty bo tak jak miotali wczoraj Gio 7 innów czy Detwiler 2 dni wcześniej 7 innów, oni zbyt wiele pracy nie mieli ;)
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Milwaukee Brewers u St. Louis Cardinals
Typ: How many pitches will Yovani Gallardo (Mil) throw in the game? over 96,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:Brewers z 67 wygranymi na koncie ciągle mają szanse na postseason, ale tylko matematyczne. W zdecydowanie lepszej sytuacji są gospodarze. 74 wygrane na koncie i ciągle są blisko playoffów. Yovani Gallardo, RHP 14-8, 3.79 ERA to pitcher gości. Linia ilości rzutów w tym spotkaniu ustawiona dość nisko jak dla tego narzucającego. W 28 grach zaliczył 173.1IP, a w ostatnich 10 grach, aż w 7 przebywał na boisku przynajmniej 7 inningów. Ostatni mecz zdecydowanie mu nie wyszedł, bo nie dotrwał nawet pewłnych 5 inningów z Piratami i oddał aż 7 runs. Jednak manager zespołu pozwala temu pitcherowi grać długo niezależnie od tego na co pozwala pałkarzom rywali. W tym sezonie Gallardo tylko 4 razy mniej niż 100 razy w meczu, tym bardziej polecam zagrać ten zakład w Bwin.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Seattle @ 1.725
W domu narzuca Hernandez po kursie 1.725.
Fakt ostatni mecz z LA nie najlepszy - ale na 10 ostatnich gier tylko dwa nie były udane jak na niego i było to właśnie z LA.
Po All Star Game jak rakieta awansował do roli faworyta do CY Young Award. Każdy rywal miał jakiś mecz słabości.
Hernandez 7-1 , ERA 1.57 , WJIP 0.759 , tylko 2 HR. Wszytsko w 80 IP. 4 shuotouty w tym Perfect Game. Wszytsko po meczu Gwiazd.
Gdy wygrywał Cy Young dwa lata temu można było się przyczepić o mało Wins i niski bilans.
Jedyne o co się boję , że iotacz Oakland w 50 IP ładne statystyki nawinął i ostatnio batterzy są hot.
A Mariners w domu jak to oni.
Na ostatnie 10 meczy Hernandeza z Oakland tylko 3 porażki ekipy. Dwa wyjazdy i jedno spotkanie w domu w Kwietniu tego roku.
SEA are 16-5 in Hernandezs last 21 starts vs. OAK.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Najnizszy wynik nocy . powyzej 0.5.
Kurs:8.25
Bet365
Jakos przeczucie mowi mi ze dzis nie bedzie zadnego zerowego wyniku. ciekawa propozycja jak ktos lubi duze kursy. Mecze Oakland , Padres wydają się najbardziej ,,podejrzane&#39;&#39; i Nats ze Strasburgiem ale za dyszke mozną spróbowac;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 09.09.2012 1:10
Spotkanie: Boston Red Sox - Toronto Blue Jays
Typ: powyżej 11,5 Runs w meczu
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecze pomiędzy Bostonem a Toronto dość często kończą się bardzo wysokimi wynikami, gdzie jest co najmniej dwanaście Runs w meczu. Na dziesięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami aż cztery miały po co najmniej dwanaście Runs, z czego wszystkie cztery były rozegrane w Bostonie. Jak widać Boston u siebie z Toronto ma tendencję do robienia wysokich wyników. Pierwszy mecz aktualnej serii zakończył się wynikiem 7:5 dla Toronto. Tym razem wynik też może być wysoki, gdyż starterzy obu drużyn nie grają zbyt dobrze w tym sezonie, a szczególnie starter Bostonu Daisuke Matsuzaka, którego ERA jest na poziomie 6,15. Starter Toronto- Aaron Laffey ma lepsze statystyki, ale bez rewelacji, a jego ERA jest na poziomie 4,46. Mam nadzieję, że padnie tutaj co najmniej 12 Runs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Mets vs Atlanta Braves
Dziwnym trafem akurat wczoraj wynik został wygórowany i over bez większych problemów pojawił się w rozliczeniu, dziś obaj SP również mogą napawać optymizmem co do opcji overowej, ale jak to w przypadku Atlanty bywa ta drużyna nie lubi rozgrywać z rzędu zbyt wielu takich meczy dlatego lepiej się nie napalać, chociaż Hanson i Young pasują idealnie do scenariusza over 8.0
Jeśli nie over to co :?: W tym przypadku rozwiązanie samo się nasuwa w postaci zwycięstwa gospodarzy, w tym sezonie Metsom nie przytrafiło się jeszcze by przegrali trzy mecze w serii u siebie z Braves, bywało tak jak do tej pory już po 2 przegrane, w Atlancie owszem była seria 3-0 dla ATL ale nie w NY. Tym który ma temu zapobiec będzie Chris Young i powiem tak, może on w tak dosadnym stylu nie zapobiegnie, ale bardziej nastawiałbym się że Hanson pomoże. NYM w tym sezonie, jak i w pozostałych trzech po prosto Tommiem&#39;u nie leżą, a już biorąc pod uwagę Citi Field można powiedzieć że pomimo dobrego pitcgingu Hanson nie wywozi zwycięstw. Mets w tej serii wypadają bardzo blado, a biorąc pod uwagę ich ostatnią dyspozycję sprzed serii z Braves tak źle nie było, tak więc spodziewam się dziś o wiele lepszej postawy baterów, jeśli ten warunek zostanie spełniony myślę że lekko wystrzelani po wczorajszym spotkaniu ofensywni gracze ATL dziś mogą spisywać się ciut gorzej ;)
New York Mets win / 2.15 Pinnacle ⛔ 2:3/F10 :-?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 10.09.2012 0:35
Spotkanie: Philadelphia Phillies - Colorado Rockies
Typ: suma w meczu - przedział : Runs - 12 lub więcej
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jestem mocno zaskoczony tym jak gra Colorado od jakiegoś czasu. Od sześciu spotkań ta drużyna notuje bardzo niskie wyniki co jest dość dziwne, gdyż podczas całego sezonu aż roiło się w ich meczach od wyników, gdzie w sumie było dwanaście lub więcej Runs. W dalszym ciągu ta drużyna jest najgorsza jeśli chodzi o defensywę i tracą średnio 5,08 Runs na mecz. Oprócz tego, że tracili mnóstwo, to też sporo zdobywali. Nawet teraz są na ósmym miejscu jeśli chodzi o ilość zdobytych Runs na mecz(4,71), a byli dużo wyżej. W końcu ta drużyna powinna powrócić na &quot;właściwy tor&quot; i zacząć robić często wysokie wyniki. Starter Colorado- Drew Pomeranz w tym meczu zbyt dobrze się nie spisuje w tym sezonie, gdyż jego ERA jest na poziomie 4,93. Starter Philadelphii- Tyler Cloyd ERA ma dobre, bo 2,77, ale mało co grał jak do tej pory, więc różnie to może być. Na dziesięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami w trzech było więcej niż dwanaście Runs. Sądzę, że w tym meczu jest szansa na zrobienie co najmniej tych dwunastu.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na serio można się załamać. Na cztery moje ostatnie typy w trzech zabrakło tylko jednego runika... Co z tego, że intuicja nie zawodzi, że są overy(jeśli chodzi o linie podstawowe) jak zawsze czegoś zabraknie. Odechciewa się grania, pisania analiz, bo co zrobić jak człowieka prześladuje wielki pech? Na serio już bym wolał, żeby w meczach padało po 2-3 runs niż było tak blisko... No nic, będę próbował dalej, choć już nie wierzę w powodzenie ???? .
JR08/:Nie usunę Ci tego posta, ale to ostatni raz, rozumiem że możesz czuć frustrację itp. ale pamiętaj to co się gra i analizuje to jest indywidualna sprawa każdego, a to że wyżalisz się w tym temacie akurat nic do niego nie wnosi, także z pełnym szacunkiem i zrozumieniem dla Ciebie, proszę abyś tego nie robił ;) Sport jaki jest każdy wie, może w końcu fortuna zacznie Ci sprzyjać, także głowa do góry i nie żalimy się w dziale MLB.
Pozdrawiam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Arizona D&#39;backs vs LA Dodgers
Zaczyna się ostatnia prosta w wyścigu o wild card, Dodgers obecnie jeden mecz starty do miejsca premiującego grę w PO, co prawda meczy pozostałych do końca sezonu zostało jeszcze 21 ale gdy weźmiemy pod uwagę że 11 jest na wyjeździe gdzie LA dotychczas ma bilans 36-34, to można mieć różne myśli. Co ciekawe te dwa spotkania z pozoru nic nie znaczące mogą zmienić wiele ponieważ Arizona ma 6 spotkań straty do miejsca premiującego posiadanie WC także stawka jest naprawdę wielka. LAD po tym jak wycofali Claytona z niedzielnego meczu przeciw Giants z powodu rzekomej kontuzji &quot;bóli zginacza biodrowego&quot; ???? dziś wystawiają go już jako SP przeciwko drużynie z którą Kershaw przez ostatnie 3 sezony większych problemów nie miał i mógł się pochwalić bilansem 6-2 przy wskaźniku ERA 2.03, a także faktem iż w ciągu 48.2 inningsów zdołał 64 razy osiągnąć strikeout na pałkarzu. Co daje nam średnią 7,5 SO na mecz, warto to zakodować względem tego co zaproponuje. Arizona desygnuje dziś jako SP Ian&#39;a Kennedy czyli człowieka który w tym sezonie radzi sobie z LAD wybornie, bo jak inaczej można nazwać ERA na poziomie 1.46 podczas 12 innów. Spodziewam się wyrównanego pojedynku, tak naprawdę faworytem ale tylko na papierze można określić Dodgers ponieważ potencjałem na pewno biją na głowę rywali, ale w kwestii naziemnej już tak dobrze wcale nie jest. W tym sezonie to dzisiejsi gospodarze mają lepszy bilans, który wynosi 10-6 w potyczkach z LA. Tak jak już napisałem z pozoru dwa nic nie znaczące mecze ale obie ekipy wystawiają najlepszych starterów.

under 8.0 / 1.81 Pinnacle ✅ (1:0)
Clayton Kershaw over 7.0 strikeouts / 1.73 Betsafe ⛔ (5)
1st inning - X / 1.74 MarathonBet ✅ (0:0)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 13.09.2012 0:35
Spotkanie: San Diego Padres - St. Louis Cardinals
Typ: powyżej 8,5 Runs w meczu
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza: Linia podstawowa wystawiona przez bukmacherów jest niska, bo ustawiona jest na 7. Starterzy obu ekip spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Kyle Lohse z St. Louis ma ERA na poziomie 2,81, a Clayton Richard(San Diego) ma ERA 3,78. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w poprzednich dwóch meczach linia też była ustawiona na 7, a jednak padły wysokie wyniki. W pierwszym meczu serii było 11:3 dla San Diego, a w drugim 6:4 dla San Diego. Obie drużyny notują ostatnio same overy. San Diego ma już pięć overów z rzędu i w każdym z tych spotkań było co najmniej dziesięć Runs, a linie były ustawiane bardzo nisko. St. Louis ma sześć overów z rzędu. Te serie pewnie niebawem się skończą, ale liczę na to, że jeszcze nie w tym meczu. Uważam, że ten trzeci mecz serii też będzie overowy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 14.09.2012 1:10
Spotkanie: Boston Red Sox - New York Yankees
Typ: powyżej 11,5 Runs w meczu
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W bezpośrednich meczach tych drużyn mamy serię czterech underów z rzędu. Jest to o tyle ciekawe, że wcześniej w meczach tych drużyn roiło się od wysokich wyników, więc ta underowa seria w końcu powinna zostać przełamana. Starter Bostonu Felix Doubront słabo się spisuje w tym sezonie, jego ERA jest na poziomie 5,21. Phil Hughes z Yankees spisuje się średnio, gdyż jego ERA to 4,13. New York Yankees przed serią z Bostonem mieli pięć overów z rzędu, a ich ofensywa spisywała się znakomicie. W dalszym ciągu Yankees zajmują drugie miejsce jeśli chodzi o ofensywę i zdobywają średnio 4,84 Runs na mecz. W tym sezonie Yankees w większości spotkań z Bostonem zdobywali po co najmniej pięć Runs, a zwykle było to dużo więcej. Jeśli chodzi o Boston, to mają oni jedną z najgorszych defensyw w lidze, co ciekawe ofensywa od jakiegoś czasu też wygląda kiepsko. Pomimo tego Red Sox zajmują szóste miejsce jeśli chodzi o ofensywę zdobywając średnio 4,73 Runs na mecz i zawsze trzeba się z nimi liczyć, szczególnie gdy grają u siebie. Po serii czterech underów czas na przełamanie.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Co łączy Krisa Medlena z Atlanty i Stephena Strasburga z Waszynktonu ?
Prócz tego , że obaj grają w jednej dywizji i oba kluby mają szansę na Postseason - Medlen i Strasburg przeszli niedawno operację Tommy John.
Różnica między klubami polegała na tym , że Atlanta nieco bogatsza w pitching prospects umieściła Medlen&#39;a w bullpenie.
Medlen na tą chwilę ma 110 inningów i ledwie 8 meczów jako Starter.Będzie dostępny w fazie Postseason oraz do końca tego sezonu.
Strasburg wyrobił normę 160 inningów. Medlen do tej normy ma 50 inningów , które powinny mu wystarczyć.
Zasada dla managerów w Postseason brzmi &quot;Wszyscy są dostępni&quot;.
Wartość Medlena ? ERA+ 246 , WAR 3.5 , WHIP 0.96 , 4 ER w ostatnich 50 IP. Walks 6 , 50 SO.
Strasburg ? ERA+ 126 , WAR 2.6 , WHIP 1.15 , K/9 11.1.
Z drugiej strony.
Medlen w sezonach poprzedzających kontuzję był także RP , Strasburg został wybrany z numerem jeden w drafcie - na pewno spodziewał się eksploatacji dość szybko. Stephen jako relief pitcher - wątpię. Kilka spotkań w jakieś dziwnej sytuacji jako relief na całą karierię - nic pozatym. [Taki Greg Maddux na 744 spotkania w karierze tylko 4 spotkania jako RP na początku kariery]
Dzisiaj spotkanie obu klubów.
Różnica między nimi 8,5 meczu.
Nationals bez Strasburga i Reds walczą już o home field advantage w Postseason.
Braves nad LA Dodgers , czyli ekipą bez Dzikiej Karty ma 7 spotkań przewagi.
Dzisiaj narzuca wspomniany Medlen.
Ostatnie 3 spotkania to bialns 3-0 , ERA 0.78 , WHIP 0.7 , BA .175 , OPS .420.
22 Sierpnia Medlen spotkał się z Nationals w stolicy.
Wynik ? 5-1 dla Braves. Linia Krisa to 7 IP , 7 H , 1 BB , 7 K.
Dzisiajeszy miotacz Nationals także ma ciekawe linie.
9-6 za sezon , ERA 3.23 , WHIP 1.19
Ostatnie 3 gry to WHIP 1.25 , ERA nieco ponad 3 punkty na 9 inningów
Lepszą linie przeciwko line-upowi rywala ma Medlen. Na 71 spotkań łącznie z batterami Nationals ma AVG .235 , OPS .566 , bez HR i tylko jeden walk w konfrontacjach z miotaczem Braves.
Detweiler 131 AB , AVG .290 , OPS .783.
Groźni hitterzy to Martin Prado , Chipper Jones , Jason Heyward.
Tylko jedna mała drobnostka.
Detweiler to lefty , a Braves w ostatnich spotkaniach niska średnia odbić z leworęcznymi.
Braves @ 1.625 ✅ 2:1
Braves -1.5 @ 2.400 ⛔ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja mam trochę inne spojrzenie na ten akuratnie mecz. Wiem że Medlen i jego pitching to coś niepowtarzalnego ostatnimi czasy, tu oczywiście duży plus po stronie Braves, ale tak jak Grzesio wspomniałeś na samym końcu Braves przeciwko leworęcznym miotaczom nie spisują się najlepiej, a biorąc pod uwagę ich ostatnią dyspozycję na pałce przeciwko Milwaukee, można sobie zadać pytanie, jak Braves chcą wygrać z Nats :?: Ok Medlen może i zagra kolejne 7 super innów, ale z taką dyspozycją baterów to na pewno tu gwarancji zwycięstwa być nie może. Kursy jak dla mnie lekko przeszacowane, może i ten SP ATL jest perfekcyjny, ale to kwestia czasu aż ktoś mu zaaplikuje solidną dawkę run&#39;s.
Ostatnio przeczytałem komentarz pewnego użytkownika na amerykańskim forum, który jasno dał do zrozumienia, że ci którzy grają przeciwko Atlancie gdy miota dzisiejszy starter, są szaleńcami i całkowicie ich nie rozumie :razz: No cóż zobaczymy jak na tym wyjdę, ale ja w tej konfrontacji stawiam na Nationals, po tym kursie szkoda by było nie podjąć wyzwania ;)
Washington Nationals win / 2.50 Pinnacle ⛔ 1:2
e: Medlen niesamowity występ 13Ks :wowsdf:eek:gólnie wyrównany pojedynek, niestety bullpen WSH w 9 innie pękł i porażka 2:1... Brawo Grzesio ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dobra jeszcze trzy próby przełamania tej fatalnej serii, potem dam sobie spokój.

Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 15.09.2012 1:07
Spotkanie: Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
Typ: powyżej 11 Runs w meczu (dwudrogowo, w przypadku dokładnie 11 runs jest zwrot)
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wysokie wyniki, tzn. po co najmniej 12 runs w bezpośrednich meczach tych drużyn są dość częstym zjawiskiem. Na dziesięć ostatnich spotkań aż cztery kończyły się takimi wysokimi wynikami. Na dodatek starterem Bostonu w tym meczu ma być Daisuke Matsuzaka, który w tym sezonie gra wręcz katastrofalnie. Jego ERA jest na poziomie 7,20, a mecze z jego udziałem zwykle kończą się porażką Bostonu. Matsuzaka często jest dość szybko zmieniany jak np. w ostatnim meczu z Toronto, w którym grał już w drugim inningu dał rywalom 5 runs. Starter Toronto- Aaron Laffey spisuje się przeciętnie, jego ERA jest na poziomie 4,43. Liczę tutaj przede wszystkim na słaby występ Matsuzaki i sporo runs Toronto. Mam też nadzieję, że ofensywa Bostonu wreszcie zagra na dobrym poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom