>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MLB Season 2013 - Wrzesień

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
SF Giants @ Arizona
Arizona @ 1.61 ⛔
Arizona -1.5 @ 2.23 ⛔
Pinnacle

Yusmeiro Petit vs Patrick Corbin

Arizona nie jest jeszcze skreślona od Postseason w National League , ale nie może odpuścić Września.
Do Reds tracą około 7 wygranych meczów.
7 meczów to nic jak popatrzymy na ostatnie lata - Cardinals i Rays w 2011 , Twins 2009 czy Rockies w 2007
Takie mecze jak dzisiaj powinni wygrywać , problem tylko taki , że w tym sezonie przegrywają serie z SFG 5-9 , na dodatek czeka ich zaraz seria w San Francisco , ale wyjazdowa.
W tym sezonie Corbin dwa razy widział Giants , w domu 7 Czerwca wygrana 3-1 , 23 Kwietnia w SF wygrana 6-4.
W karierze linia .264/.275/.403 vs current Giants batters.
Oddał tylko 1 walka całemu obecnemu line-upowi Giants i to do całkiem dobrego battera - Bustera Poseya
Corbin na sam koniec serii wyjazdowej w Phillies nie popisał się - 5+ IP , 8 ER
Giants przez ten sezon gorzej sobie radzą z leworęcznymi miotaczami , ale w porównaniu do sezonu nie ma jakiejś większej różnicy.
Corbin w domu ma bilans 8-1 , ERA 1.86 , 71 H , 27 BB , OBP .267 , WHIP 1.01 w 97 inningów
Petit głównie w minors miotał i jakoś tak przeciętnie.
Sporo HR/9 , sporo Hits
Z Colorado pierwszy start od 2012 roku i drugi od Września 2009.
Kurs na handicap dobry , więc można zagrać za 2.5/10
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Washington Nationals vs New York Mets
Spróbuje szybko i zwięźle bo już późno a mecz w sumie niebawem. Zadziwia mnie postawa Nats w tej rywalizacji, jak na razie dwie porażki w dwóch spotkaniach, co najgorsze że ta seria jest rozgrywana w stolicy, więc to jeszcze dobitniej potwierdza gorsze dni ekipy Nationals. To ostatnie spotkanie dzisiejszej nocy, w moim odczuciu będzie takim meczem aby wyjść z twarzą i nie przegrać z bądź co bądź śmieszną ekipą Mets 0:3 w serii. Jeśli chodzi o SP to są to Ohlendorf i Niese, obiektywnie patrząc to miotacz gości jest ostatnio w lepszej formie i co najistotniejsze traci bardzo mało run&#39;s. Jeśli chodzi o Ross&#39;a to mamy tu do czynienia z solidną dyspozycją, jednak występują pewne &quot;wahania sezonowe&quot; jak np. pojedynek z Cubs, mimo wszystko wygrany. Na pozycji miotły dałbym plusa po stronie Mets, ale kwestia ofensywna nie wymaga żadnej dyskusji i tutaj zdecydowanie górą są Nats, a to co jest najdziwniejsze, że w tej zdobyli zaledwie 5 run&#39;s, gdzie NYM wczoraj dobili do 11 co jest dla mnie nie do pojęcia. Ważnym aspektem, w mojej opinii jest fakt iż Ohlendorf narzucał już w tym sezonie vs NYM i zagrał wtedy bardzo dobry mecz 7IP 6H 1ER oraz 8 SO, ostatecznie Nats wygrali 2:1
Dziś może być podobnie, w kwestii zwycięstwa niewielką ilością punktów i raczej przy opcji underowej, co może wróżyć wyrównane spotkanie. Z racji tego że ofens gospodarzy jest zdecydowanie silniejszy, będę obstawał za WSH.

Washington Nationals win / 1.72 Pinnacle ✅
Washington Nationals (-1) / 2.06 Pinnacle ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB 22:10
Spotkanie:Arizona Diamondbacks-Toronto Blue Jays
Typ: over 9,5
Kurs:2,20
Bukmacher:pinnacle
Mecz pomiędzy Diamondbacks i Blue Jays będzie dziś pojedynkiem Brandona McCarthy z Esmilem Rogersem.Spotkanie zapowiada się raczej na to w którym nikt nie powinien się nudzić ponieważ obaj miotacze nie rozgrywają zbyt dobrych sezonów.McCarthy do tej pory wygrał tylko 3 z 11 meczy ERA 5.03 a ostatnie 5 spotkań to 27 oddanych runów przeciwnika natomiast Rogers także wygrł 3 mecze w tym sezonie jednak zaliczył 7 porażek ERA 5.03 w tym ostatnie 5 spotkań to 16 runów.W meczach bezpośrednich lepiej wypada McCarthy który wygrał 3 z 5 spotkań przeciwko Blue Jays ERA 3,79 jednak nie brał bym tego pod uwagę ponieważ obaj pitcherzy grali te mecz już dość dawno.Ważniejsza jest obecna forma a w tym wypadku jej brak co wobec przeciętnych statystyk przeciwko dzisiejszym pałkarzą jak dla mnie wrózy mecz z dużą ilością akcji.Kurs jest dość dobry więc chyba warto spróbować.Polecam
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Twins @ Astros
10-6
Albers Andrew (2-2) vs. Clemens Paul (4-4)


Minnesota Twins @1,89 Bet365

9 przegranych brakuje Astros do osiągnięcia niechlubnego bilansu 100 przegranych w sezonie. 3 raz z rzędu ???? Dno i 2 metry mułu. Nie żeby Twins grali jakoś super w tym sezonie jednak po wygranej serii z Rangers w Arlington uważam, że powinni wygrać i w Houston. Zwłaszcza, że Astros wypuszczają w bój Clemensa. Gościa, który z ERĄ 6,36 został zesłany do minors w lipcu. Z ciekawych statystyk: pozwolił na 13 homerów w 52 IP :!: Średnia pałkarzy przeciw niemu wynosi .310 w 15 domowych meczach ????

Albers to też niestety nominalny reliever ale prezentuje się o niebo lepiej niż opisany wyżej jego matchup.

Albers: 2,92 ERA, 0,865 WHIP, .237 OBP, .215 BA
Clemens: 5,81 ERA, 1,405 WHIP, .325 OBP, .268 BA

Różnica jest przeogromna. O ile ostatnim meczem z CWS Clemens &quot;troszkę&quot; sobie poprawił liczby, tak nie można zapominać o tym co prezentował przez całe poprzednie mecze. Albers może nie ma wyśmienitych meczy ale prezentuje się równo. I to powinno zdecydować o zwycięstwie gości. Jednak grając to trzeba mieć na uwadze, że oba zespoły nie grają już o nic - czego wynikiem jest testowanie i ogrywanie młodych graczy - jednakże Astros mogą mieć tę dodatkową motywację nieosiągnięcia 100L w sezonie. Choć to już raczej nieuniknione ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Z cyklu: &quot;mecze o nic&quot; proponuję spotkanie
Chicago Cubs vs Miami Marlins
Obie ekipy na podobnym poziomie, osiągane wyniki również można by umieścić na jednej półce. Ostatnie serie, to mimo wszystko duży plus dla Cubs, którzy dwukrotnie ograli Phillies, natomiast Marlins, ku mojemu zaskoczeniu ograli wczoraj Braves 7:0 i było to zwycięstwo na &quot;osłodę&quot;.
Dziś moim faworytem, są gospodarze, którzy nie dość że potrafili w dobrym stylu powalczyć z Phillies, to nie tak dawno ograli Dodgers na ich stadionie, warto to odnotować ponieważ wtedy na pozycjach SP wystąpili Kershaw i Wood, Wood, którego zobaczymy już dziś. Ogółem Travis zaskoczył bardzo pozytywnie ponieważ w konfrontacji z LAD zaliczył 0 ER, a po wcześniejszych meczach można było mieć obawy, jak to się wszystko skończy. Travis przeciwko Marlins już w tym sezonie narzucał, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cubs 3:2 wtedy to Wood zanotował 3H 2ER 1BB oraz 5SO, co może martwić że run&#39;y zdobyte przez Miami to wynik, dwóch homerów, na które Wood pozwolił. Niemniej jednak tylko 3 odbicia w czasie 6IP są bardzo dobrym wynikiem.
Jeśli chodzi o Hendersona Alvareza, czyli SP Miami, to jego ostatnia dyspozycja nie wróży tu nic dobrego dla Marlins, Alvarez na 5 ostatnich spotkań w 4 z nich notował po 3ER i więcej, piąte spotkanie to występ tylko przez 1.2 IP podczas którego również zarobił 1ER. Alvarez nie notuje zbyt wielu SO, natomiast zdarzają mu się problemy w kwestii walk&#39;s.
Wydaje mi się że więcej siły ofensywnej jest po stronie gospodarzy, poza tym są po udanym weekendzie, także stwarza się dogodna sytuacja na podtrzymanie zwycięskiej passy. Alvarez w ogóle mnie nie przekonuje i w przeciwieństwie do Wood&#39;a spodziewam się, że będzie miał sporo problemów co inn.
Cicago Cubs win / 1.76 Marathonbet ⛔
Chicago Cubs (-1) / 2.11 Pinnacle ⛔
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB
Spotkanie:Los Angeles Angels-Tampa Bay Rays
Typ:Tampa Bay -1,5
Kurs:2,35
Bukmacher:pinnacle
Pierwszy mecz serii pomiędzy Angels a Rays i pojedynek Garreta Richardsa z Chrisem Archerem.Mecz ważny szczególnie dla Rays bo ostatnio graja po prostu słabo_Ostatnie 10 gier to bilans 3-7,seria 4 porażek z rzędu i zmniejszenie przewagi w walce o dziką kartę.Cóż dziś o zwycięstwo powinno być trochę łatwiej niż ostatnimi czasy ponieważ Archer dość niedawno rzucal przeciwko Angels u siebie wygrywając 4-1 i zapewniając Rays jedyne zwycięstwo w tej serii gier.Co ważne dał przeciwniką zaliczyć tylko 5 uderzeń i oddal jednego run&#39;a ale dopiero w siódmym inningu.Richards natomiast grał dość krótko ale w tym czasie dal zaliczyć rywalą 7 hitów i 4 runy.Skuteczność pałkarzy Rays także jest argumentem żeby na nich zagrać choćby ze względu że przeciwko Oakland tylko w jednym meczu mieli mniej hitów od rywali i przeciwko Richardsowi przy takiej skuteczności powinni sobie bez problemu poradzić i wygrać podobnie jak u siebie.Kurs także zachęca,a H2H pokazuje że przeciwko Angels gra im się całkiem dobrze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe.Dorzućmy do tego że nie licząc serii 6 porażek z rzędu w sierpniu gdzie 3 mecze grali z Dodgers na wyjeździe to nigdy nie zdarzyło im się przegrać więcej niż 4 meczy z rzędu w tym sezonie.Polecam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
LA Angels vs Tampa Bay Rays
Pisałem już wczoraj analizę odnośnie meczu LAA vs Tampa, ale tak bardzo raziła mnie moja składnia, że zrezygnowałem, a szkoda bo czułem, że LAA wcale nie będzie chłopcem do bicia dla Rays. No nic dziś game 2 i kolejny raz kursy na korzyść gości, a ja pytam dlaczego :?: Co takiego przemawia za tą drużyną, że są faworytem. 11:2 przy obecności na górce Archer&#39;a to chyba dobry wyznacznik tego w jakiej (przepraszam za wyrażenie) dupie jest Tampa. Mimo wszystko to nie jest zaskoczenie, ta drużyna od kilku spotkań gra totalny piasek, o ile trochę dobrego można powiedzieć o miotaczach to już na temat ofensywy Rays, nie można powiedzieć nic dobrego. 2 zwycięstwa na 10 ostatnich spotkań, gdybym nie wiedział że Tampa walczy o wild card, pomyślałbym, że to kolejna drużyna, która gra o nic już w tym sezonie.
Dziś lekiem na całe zło ma być Matt Moore, który wraca po kontuzji łokcia. Czy będzie to udany powrót, ciężko powiedzieć, ostatnie mecze Moore grał w lipcu i trzeba przyznać że wyglądało to całkiem przyzwoicie, ponieważ sam narzucał często na 0 ER po stronie goście, a także otrzymywał solidne wsparcie od ofensywy, tyle że należy pamiętać o tym iż w tamtym czasie Tampa notował same dobre wyniki.
Przed Rays dzisiejszej nocy, kolejne trudne zadanie ponieważ SP Angels będzie Jason Vargas, a więc człowiek, który w ostatnim swoim występie miotał przeciwko Tampie i pozwolił im na zaledwie 2 odbicia :!: Co więcej Vargas i jego liczby przeciwko baterom Tampy, to już solidny materiał dowodowy na to by stwierdzić, iż dzisiaj może mieć miejsce podobna sytuacja. 153 AB, średnia .229 i tak naprawdę poza Young&#39;iem i Zobristem, którzy mają ponad 10AB i średnią powyżej .300 to ciężko mi się doszukać zagrożenia ze strony Rays. Sam Moore meczu nie wygra, wczoraj tak miało być z Archer&#39;em, co wyszło - widzieliśmy, jeśli dziś Vargas kolejny raz uziemi ofensywę Tampy, to niestety ale 6 porażka z rzędu stanie się faktem.
LAA win / 2.25 Marathonbet ⛔
LAA (+1) / 1.94 Pinnacle ⛔
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Tampa Bay @ LA Angels
LA Angels ⛔
1.79 @ Pinnacle

Jeremy Hellickson vs Jered Weaver

Gram kolejny mecz , gdzie miota Weaver.
W ostatniej swojej grze ładnie pokonał na wyjeździe Milwaukee.
Weaver od All-Star miał tylko jedną wtopę - na wyjeździe z Yankees , ale przy poprzedniej analizie na koniec Sierpnia pisałem o przypadłościach Starterów z West Coast na East Coast.
Od ASG tylko kłopoty z Indians , ale ofensywa Indians jest wyżej niż Rays , które z taką gra jak ostatnio skończy bez Postseason , wczoraj wygrali bo Vargas jednak nie jest jakimś klasowym miotaczem w rotacji.
Weaver już jest
Hellickson na ostatnie 6 gier zagrał jeden przyzwoity mecz.
Wtopa wyjazdowa z Kansas - 5 ER w 2.2 IP , 4 ER w 4.1 IP w Baltimore , 4 ER w 3 IP w LA Dodgers , 5 ER w 4.2 IP w Arizonie.
Maksymalnie liczył na 2 runy wsparcia w ofensywie.
Weaver w domu bilans 6-3 , ERA 2.59 , 5 HR oddanych 2 66 IP , na dodatek OBP .292 i WHIP 1.14
Ostatnie 3 gry także ładne liczby , ERA 2.25 , WHIP 0.95 i OBP .259
Hellickson tragedia grę.
Za sezon ERA 5+ z WHIP 1.35
Ostatnie 3 gry to 13 IP , ERA 8+ , OBP .446 , WHIP 2.23
Wyjazdy to bilns 5-6 , ERA prawie 6 , OBP .346 i WHIP prawie 1.5
Angels na Postseason szans nie mają , bilans może zrobią z 75-80 Wins , ale by musieli jechać z koksem ostro by zrobić non-losing season.
Weaver &gt;&gt; Hellickson , na dodatek ofensywa Angels za ostatnie 10 gier zdobywa 2x tyle runs co Rays.
Kurs zachęca. ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Cincinnati Reds vs St.Louis Cardinals
&quot;Czerwone kaski&quot; z Cincinnati jak na razie mocno dają się we znaki ekipie Cardinals, 2 z 4 spotkań w tej serii już są po stronie Reds, a dzisiejszy mecz wydaje się być bez faworyta ponieważ obaj SP, nie najlepiej radzą sobie z ofensywą przeciwnika.
Bronson Arroyo w tym sezonie 22.1 IP przeciwko STL w tym czasie 25 H 15 ER, zaledwie 11 SO i WHIP na poziomie 1.28 Ostatni pojedynek z Cardinals to tylko 3 rozegrane inny i aż 7 ER . Co więcej Arroyo narzucał ostatnio w Colorado gdzie również zszedł po 3 innach i 6 zarobionych run&#39;s. Na pewno Carlos Beltran, Matt Holiday czy nawet Jason Jay mogą spokojnie powiedzieć, że Bronson to ich ulubiony miotacz :razz:
Shelby Miller czyli starter Cardinals, w przeciwieństwie do swego rywala, narzucał tylko 5 IP, ale również nie poszło mu za dobrze ponieważ 3 ER jednak jest na jego koncie za to spotkanie. Ogółem baterzy CIN przeciwko Millerowi występowali tak niewiele razy, że nie ma co się na tym opierać.
Moja opcja na dziś to over, Arroyo w przeciętnej dyspozycji, St.Louis po dwóch porażkach i bardzo słabych występach w ofensywie na pewno dziś liczy na delikatne przełamanie, natomiast Reds u siebie zawsze niebezpieczni co pokazali już w dotychczasowych grach i jestem zdania, że na pewno jakieś run&#39;s zdobędą.
over 7.5 ✅/ 8.0 ✅ ( 1.76 Pinnacle / 1.90 Pinnacle)
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Washington @ Miami
Miami ✅ 7-0
1.76
Pinnacle

Dan Haren vs Jose Fernandez

O ile dziennikarze zaczną patrzeć na liczby , a nie na medialność to Jose Fernandez z palcem w nosie powinien wygrać nagrodę dla Rookie of The Year w NL i szczerze mu tu kibicuje. Z innych ciekawych postaci jest Puig , który jest medialny - na dodatek LA Dodgers jedzie równo po wszystkim , więc z tą kwestią może być różnie.
Ale do rzeczy.
Gdy miota Jose - Miami w domu nie przegrała od 21 Maja i grą z Phillies , ale tam bullpen źle zagrał.
Z winy Fernandeza nie przegrali w tym sezonie w domu co znaczy , że ma bilans w domu 7-0 , ERA 1.29 , tylko 3 oddane HR w 84 IP [!!!] i OBP .229 oraz WHIP 0.87
Od Meczu Gwiazd tylko wyjazdowa porażka w Atlancie z jego winy , mało baserunners oddaje od ASG [OBP .224] , tak samo mało Extra Base Hits [duble , triple , HR] , na dodatek 70 SO w 54 IP.
Nationals na wyjazdach biednie w ofensywie oraz mają ujemny bilans.
Sezon skończą ledwo ponad .500 lub na linii .500
Jose 13 Lipca grał domowy mecz z WSH.
Wynik 2-1 , wynik rozstrzygał bullpen.
Fernandez oddał wtedy 4 H i 1 ER oraz 3 BB w 6 IP.
Haren jedzie głównie na nazwisku , bo wyniki tego nie pokazują.
Ostatnie gry ERA prawie 7 w 15.2 IP , OBP .338 i WHIP 1.47 , chcoiaż tylko 1 walk w tym czasie.
Wyjazdy to bilans 3-7 , ERA 4.23 , OBP .302 , WHIP 1.26 w prawie 80 IP , a jego ekipa ma za ten czas 3-10.
Jak widać bez porywów.
W ostatnim czasie Haren zagrał słaby mecz w Kansas i tragedie w domu z ekipą , która nie ma ofensywy ???? - z Mets.
7 ER w 2.2 IP
W 101 PA przeciwko obecnemi line-up&#39;owi MIA ma linie .302/.316/.385
Mało walks , bo tylko 5 , tylko 2 HR.
Z drugiej strony poza Polanco i Pierrem , ktrózy robią jako weterani już to reszta ma mało odbić.
Dzisiaj wydaję się być typowo underowy mecz.
Fernandez musi limitować rywali co biorąc pod uwagę ten sezon może być dość łagodnym zadaniem.
Mecz sam gram , mam nadzieję , że nagle żadna ekipa nie wypali HR Derby w pierwszych inningach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Washington @ NY Mets
Washington @ 1.69 ✅ 9-0
NY Mets Under 3 @ 1.92 ✅ 0
Pinnacle

Gio Gonzalez vs Carlos Torres

Poniedziałek więc najpewniej albo zagram za stawkę rzędu groszy albo wcale.
Zobaczę jeszcze.
Gonzalez to lefties , a ostanie 9 gier kiedy to rywal zaczynał mecz z leworęcznym Starterem - Mets przegrywało.
5 ER na wyjeździe z Maholmem jako Starterem rywali to była największa zdobycz punktowa w tej serii.
Mets w domu AVG vs lefties poniżej .225 , OBP ponizej .300.
To samo jeśli chodzi o ofensywę Nationals na wyjazdach.
Jak widać HR Derby raczej nie powinno być , jak będzie z 1 HR to już sukces dzisiaj ;)
Mets wraca do domu po serii wyjazdów , dwa razy obronili się przed sweepem - raz z Indians , drugi raz w Atlancie.
Co do Gio - fakt - staty słabe i ostatnie mecze , ale tak.
W Phillies - z 5 Runs tylko 1 z jego winy.
Kansas i Detroit to American League , czyli przy obecnym stanie AL East z 2 półki wyżej.
Kansas chociaż tyle , że coś gra o coś o tej porze roku , czyli zmiana in plus dla nich.
Z Mets Gio w tym roku grał dwa razy - oba na wyjeździe.
Jeden nie najlepszy mecz , bo 5 ER w 4 IP 20 Kwietnia , drugi mecz to już wygrana Nats 13-2 30 Czerwca i 0 ER w 7 IP.
W tym sezonie nie jest może tak wartościowy jak rok temu , ale biedy nie ma jakiejś - chociaż wciąż jak dla mnie ma on marną kontrolę , bo BB/9 w granicach 4 to nie jest dobry wynik.
Torresa nie znam - w tym sezonie kilka startów.
z WSH grał raz - 28 Lipca - 8 ER w 3 IP i wynik 1-14.
Jak widać nie poradził sobie..
Na DL w Mets Wright i Davis.
Bieda ogółem
Poniedziałek , więc pewnie Mets wygra z 13-2 jak na złośc dla mnie.
BTW - zajedzie hipokryzją , ale wczoraj pisałem znajomemu , żeby takich meczy jak ten nie ruszać - czyli obie ekipy nie graja o nic... a dzisiaj gram taki mecz ????
WSH tyle co gra o non-losing season.
Mets o nic - numery z draftu tu są nieco mniej ważne niż w NFL..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Texas Rangers vs Pittsburgh Pirates
Bardzo rzadko zdarza mi się proponować spotkania z udziałem ekipy Rangers, ale dziś wydaje mi się, że warto zainteresować się pewnym typem. Obie ekipy z takim samym bilansem W-L a także w podobnej sytuacji, czyli walka o Wild Card na tę chwilę. SP po stronie gospodarzy to Yu Darvish, natomiast goście decydują się na Gerrit&#39;a Cole&#39;a. Taki wybór miotaczy daje mi jasny przekaz, czyli jak najmniej straconych run&#39;s a co za tym idzie, pomysł na under. Dla obu Panów będą to premierowe spotkania przeciwko rywalom, Darvish miał okazje jedynie stawać na przeciw Martin&#39;a i Morneau, ale było to jeszcze za czasów gdy obaj panowie odbijali w innych barwach. Skoro już jestem przy Japończyku, to trzeba powiedzieć wprost, że jego dyspozycja z ostatnich spotkań nie robi wrażenia, 5 ER z Oakland w tym 2 HR, wcześniej 3 ER z Twins i również 2 HR to świadczy że Yu w najlepszej formie na pewno, nie jest. Co więcej 4 ostatnie występy Darvisha to 4 porażki z rzędu, z tym że tylko w meczu przeciwko OAK, ilość run&#39;s przekroczyła poziom 7.
Jeśli chodzi o Cole&#39;a, tutaj widzimy że każdy kolejny mecz przynosi to samo co poprzedni, na pewno furory Geritt nie robi, ale można powiedzieć, że jest to solidny miotacz i potrafi znacząco pomóc swej drużynie.
Cole na wyjazdach to 32 IP i właściwie tylko 10ER, co ważne tylko 5 BB i 27 SO, także statystyki wyglądają całkiem ładnie :razz: Zbyt dużej skłonności do rozdawania HR również nie ma, Cole startował w 15 pojedynkach, natomiast liczba HR na jakie pozwolił to zaledwie 7, co jest bardzo ważne w odniesieniu do rywala z Texas&#39;u ponieważ nie od dziś wiadomo że Arlington sprzyja swojej drużynie w tym elemencie gry.
Myślę, że ważną kwestią w tym wypadku jest to, że obie ekipy mają o co grać i nie można tu sobie pozwolić na zbyt wiele błędów ponieważ wiadomo, jak to się może skończyć w ostatecznym rozrachunku ;)
Under 8 / 1.85 Marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj gram 4 ekipy za różne stawki.
Pierwsze co się rzuca w oczy to świetny pitching match-up w Miami. Minor vs Fernandez.
Dla Fernandeza jest to ostatni start w tym sezonie.
Miami o nic nie walczy , więc nie warto ryzykować kontuzją dla miotacza.
Po dzisiejszym meczu Jose skończy pewnie z około 172 inningami na koncie , więc jak na rookie jest to świetna liczba i w miarę rozsądna.
Dusty Baker managerem Miami nie jest , więc Fernandez może być spokojny o zdrowie...
Kurs na MIA zdecydowanie podwyższa miotacz ATL Minor , który w tym sezonie prezentuje się dobrze.
Na nagrodę żadnej szansy nie ma , bo Kershaw gra rewelacyjnie w tym sezonie i pewnie zgarnie Cy Young i spora szansa na MVP także.
Ale jak popatrzymy na sezonowe liczby to Braves dzięki niemu zyskało trochę do W.
Liczby może gorsze w porównaniu z Jose , ale niestety dla Miami problem , bo Minor umie limitować w ostatnich latach ekipę z Miami.
Kurs kusi , aby ponownie zagrać na Miami i na Jose.
Ostatni raz w tym sezonie.
Kolejny mecz to pojedynek lefties
Ryu vs Corbin w LA.
Corbin na wyjazdach słabo ostatnim czasy.
Jak oddaje 8 ER w Philadephii to z czym do ludzi
Po za tym widać , że gorzej z formą u niego.
Ostatnie mecze to ERA prawie 8 , w 18 IP ze sporym WHIP i OBP.
Ryu dla równowagi stabilny i dobra rada dla LAD - jak chcą zajechać dalej w Postseason to niech dają Ryu na domowe gry.
Ryu na wyjazdach czuje sie nieco gorzej , a w domu na szczęście dla Dodgers gra na poziomie Kershawa.
Arizona broni sie na wyjeździe przed sweepem , ale raz na wyjazdach zagrali tragedia w ostatniej serii + jakby im sie chciało to mogliby walczyć do ostatniego dnia o Wild Card.
Cóż - na 2,5 tygodnia do końca musieliby wygrywać wszystko jak leci ,a to jest na tą chwilę nierealne
Miami @ 1.90 ✅
Dodgers @ 1.82
⛔
Bez analizy Texas @ 1.73 ⛔ + Detroit @ 1.58 ✅
Texas broni się przed sweepem + próba ogarnięcia wygrania AL West.
Detroit jak nie chce powtórzyć sytuacji z 2009 to niech zacznie wygrywać.
Na górce Anibal + Indians czeka 4-meczowa domowa seria z Houston , więc nie ma tracić GB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Angels @ Blue Jays
5-4
Wilson C.J. (15-6) vs Dickey Robert (12-12)
Los Angeles Angels ML @2,06 B365
2 mecz w serii między zespołami, które miały wysokie oczekiwania w tym sezonie wprost proporcjonalne do trade&#39;ów i płac ich zawodników. Jednak sezon szybko ich ocucił z wizji post-season i po sezonie możliwa jest wyprzedaż w którejś z ekip. Biorąc jednak pod uwagę długość kontraktów i wartość zawodników prędzej spodziewałbym się tego po ekipie Blue Jays, chociaż Angels mogą chcieć poprawić rotacje lub relievers.
Wczoraj Toronto dostali baty od LAA kiedy SP był Williams, a dziś miota zdecydowanie najlepszy pitcher Angels. Wilson jest niepokonany w 10 startach od ASG co może budzić lekką obawę, że gorszy start kiedyś nadejdzie. A co zepsuje to ofensywa LAA jest ostatnio w świetnej formie. Nie można tu zapominać o świetnym wczorajszym występie Marka Trumbo - 5H i 5R. To chyba jego będą próbować dziś zatrzymać Kanadyjczycy, jednak Dickey - mimo ostatnich dobrych występów - jest w tym sezonie żenująco słaby i coraz bardziej udowadnia, że coraz mniej w nim jakości, a tylko pozostałość nazwiska... 3 z rzędu dobre gry? To chyba za dużo na niego patrząc w przekroju całego sezonu na jego występy.
W skrócie? Wilson na górce, a Trumbo i Hamilton z pałkami to kurs jaki nam dziś oferują biorę z pocałowaniem ręki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Detroit Tigers vs Kansas City
Krótko i konkretnie. Kansas to ekipa, która szczególnie nie leży J.V. w tym sezonie miotał przeciwko nim już 5 razy i żadne z tych spotkań nie zakończyło się wygraną Tigers. Poza tym taki zawodnik jak Billy Butler potrafi odbijać przeciwko Justin&#39;owi na średniej .431 co jest bardzo dobrym wynikiem, zważywszy na to że jest to &quot;wykręcone&quot; przy 65 AB. No cóż Royals cały czas walczą o Wild Card, mają na tę chwilę 2.5 spotkania straty, a kolejne porażki z pewnością będą oddalać Kansas od celu. Mimo wszystko zwycięstwa gości nie proponuję, ale team total na linii 3.0 jak najbardziej. Myślę że w najgorszym wypadku może to być zwrot, no chyba że Verlander rozegra koncertowe spotkanie, ale w to śmiem wątpić ponieważ ostatni jego występ w tym sezonie to właśnie przeciwko KCR i wtedy zanotował 4 ER w tym 1 HR. Także nie ma się co czaić, trzeba to &quot;łykać&quot; :razz:
Kansas City over 3.0 / 1.90 Marathonbet ZWROT
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Oakland @ Texas
Texas⛔
1.80 @ Pinnacle

Daniel Straily vs Derek Holland

Kolejny sezon i kolejna końcówka na ostrzu noża w tej dywizji między obiema ekipami.
Na dodatek Texas musi tez przyśpieszyć , bo idzie ostra pogoń o Dziką Kartę w postaci ekip Yankees , Indians , Orioles i Kansas.
Gonią Tampę , ale Texas ma nad Tampą dwa mecze przewagi , nad Yankessami trzy etc.
Jak &quot;spusiaczą&quot; tą serie to ta przewaga będzie ledwo ledwo
Holland na ostanie 10 gier vs OAK tylko 3 rozegrał w domu. Rok temu , w 2011 i w 2010.
Bardzo rzadko miotał w domu vs OAK we wcześniejszych latach , także czasami był używany jako element bullpenu właśnie w grach z OAK.
W karierze bilans 5-3 , ERA 2.83 , WHIP 1.27 w 76 IP vs Oakland.
Linie .260/.316/.474 w 187 PA
W 2011 i 2012 Holland miał świetny Wrzesień 7-1 , z ERA 3.16 i niskiem WHIP.
Teraz gorzej , bo zawinił mecze z OAK i LAA , ale jakiejś wielkie tragedii nie było.
Derek 3 razy widział OAK w tym sezonie - 3 razy na Colliseum.
Jeden close game , jeden SHO w 8 IP i trzeci mecz ostatnie , gdzie to oddał 3 ER w 4.2 IP i na dodatek 5 walks.
Holland ma pecha ze wsparciem ofensywy w domu , bo ma bilans 2-5 , a ekipa 6-7 , czyli jak widać sporo gier rozstrzyga bullpen.
Straily zlimitował Texas i Detroit , oraz nie dał Runs Astros.
Widać forma dobra.
Poza tym w karierze 3 mecze w Texasie.
Dwie wtopy i wygrana 1-0
W tym sezonie na wyjazdach bilans 4-3 , ERA 4.44 , OBP .319 , WHIP 1.33 w 73 IP
Przeciwko zawodnikom TEX linia .242/.330/.363 w 103 PA
Co mnie skłonił grać przeciwko OAK i miotaczowi w formie ?
A no to , że Holland to lefties , a przeciwko leworęcznym na wyjazdach Oakland gra piach.
AVG .232 , OBP .309 , 4.33 R/9
Z 3 klasowych leworęcznych miotaczy widzianych na wyjazdach ostatnim czasy - OAK zaliczyło wtopę.
Z Wilsonem 20 Lipca 0-2 , z Lirianio 10 Lipca 0-5 , Buerhle 10 Sierpnia 4-5
Wcześniej w sezonie też słabo.
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Detroit Tigers - Kansas City Royals (0-1)
Typ: Kansas City Royals ML @ 2.46 ✅ ????
Marathon

Pitching MatchUp:
Royals RHP Ervin Santana (8-9, 3.35 ERA) vs. Tigers RHP Doug Fister (12-8, 3.77 ERA)

Dziś 2 starcie obu ekip w serii rozgrywanej na Comerica Park w Detroit.
Minionej nocy Verlander &quot;nareszcie&quot; stanął na wysokości zadania i poprowadził Tigers do zwycięstwa 6:2. Dziś pora na drugiego z miotaczy Detroit , który nie przekonuje mnie w tym sezonie (Douga Fistera bo o nim mowa). Ale po koleji...
Tigers prowadzą w swojej dywizji mając przewagę 6 zwycięstw więcej nad Cleveland więc w miarę sytuacja jest opanowana i wszystko jest pod kontrolą.
Drużyna Royals z koleji mocno walczy Wild Card (póki co tracą 3,5 zwycięstwa) do Tampy.
Rzut oka na dzisiejszych starterów:
  • Royals RHP Ervin Santana (8-9, 3.35 ERA): bilans ostatnich 3 gier to 0-2 [team jest 0-3]. W 17.1 IP ma 4.67 ERA, 1.15 WHIP i OBP .296. Na wyjazdach wygląda on tak: bilans W/L 4-5 [team ma 5-8] w 85.2 IP ma 3.26 ERA, 1.02 WHIP , OBP .261. i BABIP .245. Warte w jego przypadku odnotowania jest to , że ma bilans 7-3 versus Tigers z 3.26 ERA w 12 startach.
  • Tigers RHP Doug Fister (12-8, 3.77 ERA): bilans ostatnich 3 gier to 1-2. W 18.1 IP ma 5.89 ERA, 1.64 WHIP i OBP .388. Na Comerica Park gra tak w tym sezonie: bilans W/L 7-4 [team jest 8-5] w 86.0 IP ma 3.66 ERA, 1.29 WHIP , OBP .327. i BABIP .342. Fister z koleji ma bilans versus Royals 3-5 z 4.00 ERA i 2 complete game w 12 startach.

Garść statystyk z Covers.com:
  • Tigers are 4-0 in Fisters last 4 home starts vs. Royals.
  • Royals are 3-12 in the last 15 meetings in Detroit.
  • Royals are 13-6 in their last 19 overall.
  • Tigers are 24-9 in Fisters last 33 home starts.

Tak ja mówię typ jest mocno ryzykowny...Statystyki obu starterów porównywalne więc nie widzę powodu dla którego Tigers są aż tak mocno faworyzowani przez oddsmakerów. Bullpen solidny po stronie Royals więc w razie czego powinnien dać radę + motywacja + niestabilny Fister po stronie Detroit. Może i Santana także nie jest jakimś mega pewnym pitcherem jednak kurs przyjemny więc dlaczegoby delikatnie nie spróbować?! Ja tam widzę ma łe value w typie na Royals a poza tym j eśli Kansas ma wywieść choć jedno zwycięstwo z Detroit to właśnie dziś bo jutro miota Scherzer a on nie zwykł przegrywać u siebie.
Więc...Let&#39;s Go Royals !!!
P.S. Sorki Grzesio :razz:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NY Mets vs Miami Marlins
Game 1 właśnie trwa i Marlins prowadzą 2:0, świetną robotę wykonuje Alvarez czyli SP Miami, ale również gospodarze nie utrudniają życia. Ogółem jest to rywalizacja dwóch drużyn, które już dawno sezon spisały na straty i na dobrą sprawę jest to gra o lepsze samopoczucie i możliwość stwierdzenia, że &quot;od nich to my gorsi nie jesteśmy&quot; :razz: W game 2 mają wystąpić na SP w barwach Mets, Matsazuka, natomiast Marlins desygnują Turner&#39;a. Nie chce mi się zbytnio rozwijać z tematem dlatego napiszę w skrócie, jak to widzę. Matsazuka od wejścia do Mets narzuca beznadziejnie, fakt ostatni mecz przeciwko Clevland wyszedł mu dość dobrze, ale mimo wszystko to nie jest miotacz godny zaufania, w Bostonie już go nie chcieli bo był po prostu słaby, nie wiem po co Mets go zaangażowali, ale to już ich problem. Jeśli chodzi o Turner&#39;a to w przeciwieństwie do Japończyka jest to perspektywiczny miotacz, który radzi sobie całkiem przyzwoicie, akurat przeciwko NYM narzucał już 13 IP w tym sezonie i wypadło to bardzo dobrze dla SP Marlins, 10 H i jedynie 3 ER to bardzo dobry wynik. Co więcej, obecnie ofensywa Mets to ich bardzo słaby punkt, nie ma Wright&#39;a, Davis&#39;a, oddali Byrd&#39;a i Cowgill&#39;a także widać tu podchody pod kolejny sezon.
Podsumowując Turner nie powinien mieć problemów z ofensem NYM, natomiast Matsazuka nie powinien sprawiać problemów ofensywie Marlins ;)
Miami Marlins / 1.90 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Chicago White Sox - Cleveland Indians (1-7)
Typ: Cleveland Indians ML @ 2. 12 ✅ ????
Marathon

Pitching MatchUp: Indians RHP Zach McAllister (7-9, 4.11 ERA) vs. White Sox LHP Chris Sale (11-12, 2.90 ERA)

Ostatnie starcie obu ekip w Chicago. Gospodarze bedą się dziś bronić przed domowym sweepem. Ja jednak uważam , że są spore szanse że im się to nie uda. Niby wystawiają swojego najlepszego startera jednak sam miotacz to nie wszystko. Wystarczy spojrzeć na poczynania ofensywne drużyny White Sox w tej serii aby dostrzec że co jak co ale ich offense leży i kwiczy. Zaledwie 5 zdobyt ych run ów w 3 pierw szych grach przy aż 25 straconych!
Wogóle ofensywa Chicago w tym sezonie wygląda mizernie. Zespół jest w rozsypce i sami gracze już raczej ma rzą o dogra niu sezonu do końca i odpoczynku.
Cleveland natomiast nadal walczy o Wild Card , więc motywacja u nich jest z całą pewnością.
Indians i ich kibice są zadowoleni ze swojej postawy w tym sezonie i chyba nikt się nie spodziewał że do końca będą się bić o udział w postseason.
Rzut oka na dzisiejszych starterów:
  • Indians RHP Zach McAllister (7-9, 4.11 ERA): bilans ostatnich 3 gier to 0-2 [team jest 1-2 ]. W 1 3 .1 IP ma 8.78 ERA, 1. 88 WHIP i OBP . 409 . Dał rywalom aż 17 odbić i 13 runów , 8 walków i 3 HR. Na wyjazdach jego st a ty wygląd ają tak: bilans W/L 3 -5 [team ma 5- 5 ] w 54.1 IP ma 4.14 ERA, 1. 53 WHIP , OBP . 347 . i BABIP . 342 . Przeciwko pałkarzom White Sox Zach ma linie .248/.321 /.356 z 1 HR i 9 RBI w 101 AB. Szczególnie musi uważać na Keppingera , który ma 6 H na 10 AB przeciwko niemu.
  • White Sox LHP Chris Sale (11-12, 2.90): bilans ostatnich 3 gier to 2-0 [team jest 2-1] . W 23 .1 IP ma 1.54 ERA, 0.73 WHIP i OBP . 207 . U siebie prezentuje się następująco : bilans W/L 7- 5 [team jest 9 -5] w 110.1 IP ma 2.45 ERA, 0.92 WHIP , OBP . 245 . i BABIP . 235 . Przeciwko batterom Indians Chris ma linie .277/.335/.426 z 3 HR i 18 RBI w 141 AB.

Garść statystyk z Covers.com:
  • Indians are 10-1 in the last 11 meetings in Chicago.
  • Indians are 17-4 in the last 21 meetings.
  • Over is 4-1 in Sales last 5 starts vs. Indians.
  • White Sox are 2-14 in their last 16 overall.
  • Indians are 10-4 in their last 14 road games vs. a left-handed starter.

Podo b nie jak wczoraj typ mocno ryzykowny. Satystyki starterów wyra ź nie ka ż ą grać na gospodarzy. Sale w tym sezonie notuje mnóstwo SO [207] i już mimo swojego młodego wieku zapisuje się w historii White So x jako 3 gracz z ponad 200 SO zaliczonymi przez gracza poniżej 25 lat. W dodatku Chris w każdej swojej grze gra dość długo i wykonuje przeważnie ponad 100 narzutów .
Co więc skłania mnie do zagrania na Indians???
P o pierwsze gracze Clevelan d z ca łą pewnością są o wiele bardziej z motywowani do wygrywania. Po drugie M c Allister zapewne zagra coś koło 5 innów i zostanie zastąpiony przez relivers a ci są zdecydowanie lepsi po stronie Indians. W dodatku Chicago strasznie nie umie grać versus Cleveland. 10 ostatnich gier to 10 porażek! Aha jeszcze to , że Indians lubią i umieją grać przeciwko lefties a Chris jest właśnie lefties i już 3 razy grał w tym sezonie przeciwko nim i zanotował 3 porażki [w 17.1 IP dał 25 H , 16 R i 3 HR]!!! Więc...Let&#39;s Go Indians !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom