>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2014 - Kwiecień

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pirates ML @ 2.460
Pirates over 3 runs @ 2.060
Gdy ostatnio widziałem Wainwrighta narzucajacego w openerze przeciwko Reds, obiecałem sobie, że w kolejnym spotkaniu zagram przeciwko niemu. W preview spotkania na ESPN ktoś napisał, że Wainwright nie miał żadnych issues w tamtym spotkaniu. Owszem miał - walki. Ogldajac tamto spotkanie miałem cały czas wrażenie, że Wainwrighta jest jedno dobre uderzenie od tragedii. Wtedy nic takiego się nie stało, ale przeciwko Piratom, którzy maja za sob revenge factor przeciwko Waino, już może nie być tak różowo. Jedynym minusme jest to, że nie wiem czego mam sę spodziewać po Volquezie, bo to gość, który może walnąć perfect game lub inny quality start ale też moze sie kompletnie pogubic oddajac 6 runów w 1 inn. Perfect game Volqueza ciezko sobie wyobrazic,ale jakis quality start juz tak. Natomiast co do Waino, to na moje zostanie dzisiaj kompletnie obity, jeżeli będzie tym Waino ze spotkania z Redsami. Dlatego zastanawiam się też nad overem 7 runów. Stosując Vegas Approach, masa ludzi gra Cardinalsów, raz że Waino &gt; Volquez, dwa że Cardinals wczoraj obili Liriano i Piratów.
Mets ML @ 1.943
Simon jako starter...to by było na tyle jeśli chodzi o Redsów. Simon kompletnie nie ma asortymentu, żeby narzucać przez &quot;więcej&quot; innów, Redsi póki co też formą nie błyszczą. Granie na Metsów jest ryzykowne, zdaje sobie z tego sprawę, ale mimo wszystko u siebie, Niese &gt; Simon, przynajmniej w przedmeczowej mojej ocenie + Vegas Approach jako że Reds są public betem.

Tampa Bay Rays ML @ 1.980
Cobb vs. Darvish. Cobb jest swietnym pitcherem, ostatni narzut mu nie wyszedł, m.in. dlatego właśnie gram go dzisiaj i dlatego mamy taka cenę na ten mecz. W innejs ytuacji Cobb byłby spokojnym faworytem razem z Tampa. Bounce back start dla Cobba u siebie w domu. Pały...jak to brzmi...Texasu póki co jeszcze śpią, więc po tej cenie próbuje.
 
onos 28

onos

Użytkownik
New York Yankees - Baltimore Orioles
NYY 1.70
✅✅✅
Pinnacle
Otwarcie sezonu na Yankee stadium i szykuje sie duza feta z powodu ostatniego sezonu Jetera w NYY. Komplet kibicow na stadionie, &#39;&#39;cour four&#39;&#39; rozpoczynajacy widowisko, oraz ostatnie otwarcie sezonu dla Jetera ktory w tamtym roku musial opuscic prawie caly sezon w tym mecz otwarcia. Kontuzje trapiace Baltimore rowniez nie sa im na reke. W NYY zawsze jest wielka spina na opening days ktore niestety wychodza im w kratke. Jednak dzisiaj wiele przemawia wlasnie za nimi. Girardi zapowiada ze zrobia wszystko aby dzisiaj wygrac dla Jetera i ze bedzie to wielkie widowisko.
Jesli chodzi o starterow to sprawa jest dosyc ciekawa bo jako ze Kuroda to solidny pitcher to wszyscy wiedza. Lecz Ubaldo J. od paru sezonow zaczyna fatalnie. W tym roku jako zawodnik Baltimore lecz po pierwszym meczu bylo widac ze nic sie nie zmienilo i forme ustabilizuje pewnie gdzies niedaleko All star game. Przewiduje dzisiaj duzo runow poniewaz atmosfera ma byc goraca i pogoda rowniez ???? .
Dla hardcorowcow proponuje jeszcze over 8.5 po 2.11
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
San Diego @ Cleveland
Cleveland Indians @ 1.66 :!: ZWROT :!:
Pinnacle

Robbie Erlin vs Corey Kluber

Nie mam zaufania do grania masówek , ale tutaj ciężko znaleźć jakikolwiek punkt zawieszenia dla San Diego.
Ofensywa słabo sobie radzi , teoretycznie ich najlepszy gwiazdor - Chase Headley rozpoczął sezon bardzo słabo , notując tylko 3 Hits w 23 AB.
Erlin jest młodym miotaczem , ledwie nieco 60 inningów w MLB. Większość statów w ubiegłym sezonie wyrobił w domu na porządnie underym PETCO Park.
W Interlidze grał dwa razy w 2013 - ze słabym Toronto wygrał , z Bostonem zszedł szybko i na dodatek poniósł porażke.
Ofensywe Indians ułożył bym gdzieś pomiędzy obydwie te ekipy - bardziej bliżej Bostonu , poza tym San Diego kończy serie wyjazdową kolejno do Miami i Cleveland. W Miami jakby nie 3-R HR Amaristy to skończyli by mega biednie , bo rozbijał ich kolejny starter niby-słabego Marlins.
Kluber znowu to także miotacz domowy , ale z większym stażem w MLB.
W domu w ubiegłym sezonie nie zaliczył jakiegoś słabego startu , gra na poziomie przeciętnym.
W Oakland w pierwszym starcie w sezonie - Corey nie popisał się z najlepszej strony lecz jak pisałem - jest to raczej domowy starter mający problemy z lepszym ekipami.
Indians w serii z Minnesotą w domu też jakoś nie grali wybitnie , ale ofensywa jakoś istniała i punkty regularnie zdobywała z miotaczami Bliźniaków.
Spodziewano się jakiegoś regresu po Indians w tym sezonie , ale nadal jest to ekipa mogąca wyrobić 81-85 zwycięstw z bardzo dobrym managerem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Colorado Rockies vs Chicago White Sox
Nie mam jeszcze konkretnej weny na pisanie analiz pod mecze, ale dobra niech będzie ze specjalną dedykacją dla Grzesia :cool:
Ogółem jest konkret na ten mecz i nie będę się zbyt wiele rozwodził. Mianowicie SP gości Felipe Paulino, człowiek który w 2013 roku miał spore problemy ze zdrowiem w rozumieniu czysto sportowym. Długa rehabilitacja i znowu jest &quot;on&quot;, na górce, gość tak naprawdę z nikąd i oto w pierwszym swoim występie przeciwko Twins (...) pozwala na 7 hit&#39;s i zgarnia tylko 1 ER... No i co teraz ktoś powie, że super występ czepiam się bezsensu. Po pierwsze Twins i ich ofensywa to jest temat na jeden tom książki, tak więc przy 7 H zrobić tylko 2 run&#39;s no to śmiech, śledziłem ten mecz i był bodajże 2 inn, bases loaded po czym Dozier albo Mauer odbijają na double play... Gdzie SP Skarpet był już konkretnie &quot;obsrany&quot;. No ale 12 GB w tym meczu mówi w sumie wszystko. Teraz tak, w spring trainings Felipe miał 17 GB i 25 fly out&#39;s co jest jednoznaczne z tym, że nie ma problemów z jednym jak i drugim, tyle że w spring podczas 22 IP odnotował 17 ER przy 3 HR, a teraz będzie miotał na Coors Field, a kazdy wie jaką specyfikę ma ten stadion i jak na nim spisują się gracze z Colorado. Jeśli nie będzię dziś wiekszych problemów w ofensywie, a nie powinno to mieć miejsce ponieważ Lyles jako jedyny dostał dobre wsparcie ofensywne w serii z Miami, także jestem zdania, że dziś team total gospodarzy przy linii 4.5 to nie powinien być żaden problem, Paulino &quot;pęknie&quot; 2-3 inn i może nie być czego zbierać ;)
Colorado Rockies over 4.5 ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Seattle Mariners vs LA Angels
Krótko i na temat, Mariners opener przed własną publiką, mecz z bardzo ciekawym rywalem bo przyjeżdzają Anioły z LA, którzy kilka dnia temu zostali wręcz &quot;zdemolowani&quot; przez SEA tyle że na własnym terenie. Dziś mamy zestawienie SP jak w game no. 3 czyli Paxton vs Santiago. W pierwszym spotkaniu obu panów Santiago mówiąc delikatnie nie wypadł zbyt dobrze i o dziwo ofensywa Mariners, która na dobrą sprawę wcale nie jest niewiadomo jak silna, a już na pewno nie można jej porównywać z &quot;lajnapem&quot; LAA, na samym Santiago podczas 5 IP 4 ER i 7 H. Na dziś buki proponują linię team total na gospodarzy 3.5 :!: ok rozumiem, otwarcie sezonu na własnym stadionie itp itd no ale ja was proszę, aby aż tak bardzo nie doceniać Marynarzy, no to trochę się dziwię i nie ma co czekać po prostu trzeba brać póki gorące bo taka linia to nawet w przypadku porażki może być spokojnie pokryta ;)

Seattle Mariners over 3.5✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś krótko, Toronto over 5.0 ✅ vs Houston... linia naprawdę wysoka i trochę się jej obawiam ale Lucas Harrel to człowiek który na pewno jest w stanie zapewnić rywalowi należyty spokój, co pokazało choćby spotkanie w rywalizacji z LAA gdzie podczas 3 IP zanotował 5 ER w tym 1 HR. Harrel od zawsze był dawcą a skoro początek sezonu nie jest jego ulubionym czasem to trzeba korzystać.
Over 7.0 ✅ w spotkaniu LAD z DET why not ? Josh Beckett kontra Detroit, które od początku sezonu w ofensywie bardzo solidnie się spisuje. Inna sprawa że Anibal, też ma jak na razie problemy z regulacją formy, także przy takich wahaniach i fakcie że Josh powraca do żywych zapewne dlatego że Clayton jest na DL, to myślę że warto pobrać tak niską linię ;)
Nie zapominamy o SFG czyli Tim vs Bronson, pierwsze starcie w ARI zakończone wynikiem 8:5 dla SFG także linia 7.5 ✅ przy obu SP na dziś wygląda dość zabawnie i chętnie spróbuje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Milwaukee Brewers @ Philadelphia Phillies
Philadelphia Phillies ⛔ :-|
1.80 @ WilliamHill


Marco Estrada vs Cliff Lee

Trochę ryzykowany typ , acz warty uwagi.
Lee z racji kontuzje Cole&#39;a Hamelsa robi jako as w ekipie Phillies i póki co w jednym spotkaniu został potraktowany dość ostro - w Texasie ; lecz tam bullpen Texasu odwrócił losy meczu nie tak jak chcieliby tego fani ekipy z American League.
W drugim spotkaniu w Chicago - oddając 10 H w 7 IP dość mocno zlimitował pałkarzy Miśków , którzy nie zdobyli w tamtym meczu nawet obiegu.
Dzisiaj Lee napotyka na swojej drodze mocną w tym sezonie póki co ekipę z Milwaukee oraz Ryana Brauna , który jest w gazie.
Dla Phillies jest to seria otwierająca domowe spotkania i raczej nie chcieliby dostać sweepa w momencie , gdy na górce jest ich najlepszy miotacz w obecnej chwili.
Linię przeciwko obecnym batterom Milwaukee ma .268/.306/.510 i najgorsze statystyki ma przeciwko wspomnianemu już Braunowi , który w raz z Carlosem Gomezem mogą mu mocno zagrażać w tym meczu.
Reszta line-up&#39;u raczej powinna zostać potraktowana jak Cubs kilka dni temu , ponieważ w przeszłości nie stwarzali mu zagrożenia.
Lee ma tendencję do wygrywania z Milwaukee w domu , a przegrywania na wyjeździe.
Przykład. W 2011 wygrana 4-3 , w 2012 wygrana 7-6 , w 2013 wygrana 7-5
Cliff Lee na Citizen Park ma dobre statystyki z dośc niską ERĄ , chociaż za ostatnie dwa lata większość liczb uległa pogorszeniu.
Gram przeciwko sweepowi i sądzę , że lepiej zaufać Lee niż Estradzie , który miota dzisiaj dla Brewers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Chicago White Sox (Sale)- Cleveland Indians (Carrasco)@ 1.58 ✅
bet365
Chris Sale absolutny ścisły top ligi , świetnie wszedł w sezon - (2-0 , 15.1 IP , 9 H , 3 ER , 14 SO) . Chicago w poprzednim sezonie byli ofensywnym pośmiewiskiem ligi , na początku sezonu najlepsza ofensywa ligi , 6.1 R na mecz . Nie ma śladu po fatalnej atmosferze z poprzedniego sezonu , imponuje Abreu który od razu po przyjściu do MLB pokazuje olbrzymie możliwości , wczoraj 2x HR . Do tego ,,red hot&#39;&#39; Alexei Ramirez i White Sox mają dziś po swojej stronie sporo argumentów .
Cleveland sporo tracą na wyjazdach , starter na dziś Carrasco - 5 startów przeciwko White Sox w karierze i bilans 0-3 z 6.75 ERA , sezon rozpoczął słabo , 7 H i 4 ER w 5.2 IP przeciwko słabiutkim Twins . Ofensywnie Indians jak zwykle nierówno , najważniejsi pałkarze w sporym dołku : Kipnis , Cabrera , Swisher i Santana - tylko ten ostatni odbija powyżej 200 AVG na początku sezonu .
Kurs jak najbardziej mnie zadowala , Carrasco to bardzo przeciętny miotacz żeby nie powiedzieć słabiutki i ta gorąca ofensywa White Sox na pewno go przetestuje . Jeżeli taki kozak jak Salazar wczoraj został odesłany po 3.2 IP przez pałkarzy Chicago z 5 ER to muszą być w niesamowitym gazie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Marlins (Fernandez) - Phillies (Burnett)
Typ : 0 runs w 1 inningu ⛔
1.73
William H
Texas (Darvish) - Astros (Feldman)
Typ: 0 Runs w 1 inningu ✅
1.83
William H
Wracam do sposobu który kiedyś sprawdzał się świetnie a więc 0 runs w 1 inningu , zawsze wybierałem jeden mecz ale na dziś wyjątkowo 2 spotkania .
Fernandez olbrzymi potencjał , znakomity start sezonu , 12.2 IP w tym sezonie , 17 SO , 8 H i tylko 1 ER .
Co prawda na wyjazdach nie jest tak doskonały jak u siebie ale to klasowy miotacz i ofensywa Phillies może dziś nie mieć za wiele do powiedzenia .
Burnett doświadczony , mam do niego spore zaufanie , po fajnym meczu z Rangers wpadka z Cubs i dziś pora na rehabilitację .
W Teksasie liczę na to że Feldman przeciwko swojej byłej drużynie podtrzyma świetną passę z początku sezonu , zaledwie 5 H oddanych w 14 IP i tylko 1 ER , . Darvish wiadomo nie powinien mieć kłopotów z biedną ofensywą Astros .
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Moim zdaniem warto przeznaczyć na zakład parę groszy , bo linia równa , więc ewentualny zwrot możliwy.
Astros @ Texas
Over 8.0 Strikeouts Darvish ✅ 9 Ledwo ledwo , bo przy przedostatnim zawodniku nabił 9. SO
1.75 @ Betsson


Hipsterski typ , który grałem rok temu lecz dla innego miotacza -&gt; Chris&#39;a Sale&#39;a
SO oznacza to samo co K , lecz jedno stosuje się do miotaczy drugie do pałkarzy etc.
Darvish to typowy Strikeout-pitcher , za 2 sezony w mocniejsze dla pałkarzy American League - współczynnik K/9 na poziomie 11.1 , a 9.0 znaczy tyle co 1 zesłanie pałkarza na out poprzez striek-out na 1 inning.
W Japonii poza dwoma pierwszymi sezonami , gdy miał 18 i 19 lat - to K/9 na poziomie okolic 9.0
Przez dwa lata gry w MLB , a przez rok gry w dywizji z Astros tylko raz Darvish zszedł poniżej 8 SO - było to 6 K w przegranym spotkaniu 6 Lipca 2013 roku.
Z miotaczy lubiących porzucać SO - Houston widzieli do tej pory tylko Brandona Morrowa z Toronto , który narzucił 9 K w 6 IP oraz CC Sabathie , który narzucił 6 K w 6 IP , lecz on raczej schodzi z formą i nie narzuca tyle Strike-Outs co kiedyś.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Boston Red Sox
: New York Yankees


Under 8 / 1.96 / Betsson ✅✅✅

Wczoraj z palcem w D siadło under 8.5 dziś próbuje znów.

1) Red Sox zanotowali 6x z rzędu under w meczach wyjazdowych
2) Under padł w 8 z 11 meczów wyjazdowych gdy starterem był Lester
3) Yankees zanotowali under w 8 z ostatnich 11 gier domowych
4) Under również padł w 5 z ostatnich 6 startów C.C Sabathii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Arizona Diamondbacks
: Los Angeles Dodgers


Dodgers / 1.82 / Betsson ✅✅✅

1) Dodgers wygrali 5 z 6 spotkań wyjazdowych gdy byli faworytami
2) Dodgers wygrali 11 z 12 spotkań gdy Greinke grał przeciwko rywalom z NL West
3) Greinke wygrał 10 z 13 ostatnich spotkań wyjadowych
4) Dodgers wygrali 3 spotkania z rzędu z drużyną z Arizony.

To są argumenty. W tym sporcie tym się kieruję i mi to na dobre wychodzi. Co do slabszego dnia sportowca. Taki może mieć każdy w każdym sporcie i ja nie mam na to wpływu i nawet to że powiesz że ktoś jest najlepszym miotaczem nic nie znaczy.. Dlatego pozwól że będę kierował się takimi argumentami jakie podałem a jeśli są złe to możesz usunąć mój post.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Arizona Diamondbacks : Los Angeles Dodgers
Dodgers / 1.82 / Betsson
1) Dodgers wygrali 5 z 6 spotkań wyjazdowych gdy byli faworytami
2) Dodgers wygrali 11 z 12 spotkań gdy Greinke grał przeciwko rywalom z NL West
3) Greinke wygrał 10 z 13 ostatnich spotkań wyjadowych
4) Dodgers wygrali 3 spotkania z rzędu z drużyną z Arizony.
Typu nie neguje , ale może byś podał miotaczy którzy mają rozpocząć mecz , jakieś konkretne &quot;swoje&quot; argumenty za typem na Dodgers , niż spisanie z covers.com czy innego tego typu stron , gdzie podane Trendy , za którymi można podążać lub nie.
Wrzucę na jakiś mecz 20 Trendów jako dodatkowe argumenty i co ? I nic to może nei znaczyć jak zawodnikowi trafi sie gorszy dzień
Równie dobrze moę wrzucić z meczu LA Angels - NY Mets staty jak
Angels are 16-5 in their last 21 vs. National League East.
Angels are 8-1 in Weavers last 9 interleague starts.
Angels are 49-23 in Weavers last 72 starts.
Mets are 1-6 in their last 7 interleague games as an underdog.
Ale czy są to miarodajne statystyki na miotacza , który tak słabo rozpoczał sezon ?
 
A 102

antal

Użytkownik
DET Tigers (Verlander) @ SD Padres (Kennedy)
Tigers powyżej 3.5 @ 1.95 Bet365 6 ✅
Tigers powyżej 7.5 hits @ 1.83 Bet365
11 ✅ (w tym Verlander 2 razy ???? )
Dość dawno nie widziałem tak niskich linii na Tigers. Wiem, że grają w NL ale mimo wszystko powinni obie pokryć. Wczoraj Cashner zatrzymał całą drużynę Tigers pozwalając im na jeden hit (no-no było blisko ???? ). Kennedy to jednak nie Cashner. Dwa pierwsze mecze zagrał dość dobrze 1-1 3.27 ERA 11IP, 8H, 4SO. W całej karierze ma rekord 54-41 4ERA, 876IP, 816H, 768SO. W meczach interleague ma natomiast kiepski bilans bo jest to tylko 3W - 8L, 5.84ERA. W karierze przeciwko Detroit ma 11 zmian z 5.56ERA. Kinsler na 4 AB odbił 3 razy, Cabrera, Gonzalez, Martinez raz odbili na 3 podejścia a Avilla i Kelly nie odbili przez 3 próby, reszta zawodników z nim nie grała.
Detroit coś słabo zaczyna te pierwsze mecze w interleauge, tak było w LA z Dodgers gdzie w pierwszym meczu przeciwko Harenowi odbili 5 razy i zdobyli 2 biegi. W kolejnym dniu przeciw Beckettowi wyglądało to już zdecydowanie lepiej 12 uderzeń i 7 biegów (double miał nawet Sanchez).
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Braves ML @ 2.080 2u
Swietny kurs do zagrania z rana. Nie zwracałbym uwagi na dobre występny Gonzaleza. Jest co prawda 2-0 w dwóch startach przeciwko Mets i Marlins, ale dzięki temu jest to świetny spot na letdown. W 5 startach w zeszłym sezonie przeciwko Braves Goznalez ma bilans 0-5. Sezon temu początek miał podobny jak w tym - czyli zaczął dobrze od wygranej z Metsami i dobrego narzutu przeciwko White Sox, by w trzecim narzucie zostać zmasakrowanym przez Bravesów 0-9. AVG Bravesów przeciwko Gonzalezowi wysokie. Harang w zeszłym roku grał oddał przeciwko Nats 4 hity, z czego 3 to solo homery Zimmermana, którego w tym spotkaniu zabraknie. Nats public bet na poziomie zbliżonym do 80%. Gonzalez jak to zwykle bywa jest overvalued, natomiast Harang w tym przypadku undervalued.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Mecz:Texas Rangers @ Seattle Mariners
Miotacze:Colby Lewis(Tex),Roenis Elias(Sea)
Typ:Under 9 (kurs 1.82 Unibet)✅✅✅(1:7)

Analiza:
Więc tak dzisiaj Texas podejmie Seattle, drużyny z tej samej dywizji Seattle 2 oczka wyżej od gospodarzy. Seattle 6/5 czyli pz:0.545 , Texas 6/6 pz:0.500.
Dlaczego kieruje swój typ w kierunku underu?
Procentowo wygląda to tak:
Texas ~ 8.25 pkt/mecz(ogółem), ~8.1(u siebie)
Seattle ~ 7.18 pkt/mecz, ~8.3(wyjazd)
Ale wiadomo że pitcher pitcherowi nie równy i statystyki procentowe wiele nie znaczą.

U gospodarzy wystąpi dzisiaj jako miotacz Colby Lewis, i będzie to dla niego pierwszy mecz w sezonie w roli podstawowego miotacza, z tego co widzę w poprzednich latach występował sporadycznie, a w 2013 roku ani razu,z tego co czytałem z powodu kontuzji łokcia i stawu biodrowego, dla mnie wielka niewiadoma co do tego miotacza ale wiele się po nim nie spodziewam.
U gości zobaczymy w składzie Roenisa Eliasa, reprezentanta Kuby. No i tutaj głównie opieram swój under, Elias miał już okazję wystąpić w tym sezonie i zbytnio się nie popisał ponieważ jego drużyna nie zdołała zdobyć nawet punktu ,w sumie to zaliczyli tylko jedno wybicie. W konsekwecji mecz został przegrany z Los Angelsami 0:2.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
San Diego @ 1.855 ✅
Jordan Lyles vs Eric Stults

San Diego gra kolejną serię w domu , gdzie czuję się bezpiecznie - na dodatek widzą Colorado , które nie lubi wyjazdów i poza domem gra delikatnie mówiąc piach.
Klęska w Miami , połowiczna klęska na wyjeździe w San Francisco. Ofensywa poza domem gra słabo.
Eric Stult to miotacz , który rok temu bardzo ładnie grał w domu poza dwoma epizodami z San Francisco. Rok temu grał 3 razy z Rockies i 3 razy San Diego odniosło zwycięstwo - dwa razy na wyjazdach , raz w domu. W domu rozegrał Complete Game
SDP właśnie pokonało Detroit w serii - raz dzięki dominacji Cashner&#39;a , drugą wygraną wzięli po tym jak byli bardzo niewdzięczni wobec zdobywcy AL Cy Young Award - Maxa Scherzera. Ofensywa Tigers , która grała bardzo anemicznie też ma swój udział w tych porażkach.
Stults póki co dwa razy grał na wyjazdach , raz doznał porażki wobec siejącej postrach w pierwszym tygodniu ofensywie z Miami , a drugi wyjazd zagrał całkiem udanie , lecz nie dostał wsparcia od kolegów z ekipy i Padres przegrało 0-2.
Lyles dwie wizyty w barwach Houston w SD i dwie porażki 2-7 w 2011 roku i 2-8 w 2012 roku.
Tampa @ 1.86 ⛔
Chris Archer vs Wei-Yin Chen

Czemu Tampa ?
Do bardzo słabej póki co ofensywy Orioles przyjeżdża ekipa słynąca z dobrych młodych miotaczy - Rays.
Archer piękne widowisko zagrał z Venturą z Kansas i mecz skończył się 1-0 po słabym występie closera KC Hollanda
W serii poza Archerem miota jeszcze Odrizzi i Price
Archer dwa starty rok temu i dwie wygrane [dwa starty w domu].
Chen raczej negatywnie gra w stosunku z Tampą.
Chen w starciu z pałkarzami Rays linie .231/.300/.352 w 90+ At-Bat, tylko statystyki bardzo obniża Jennings , który ma .111/.258/.167 w 19 PA
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 102

antal

Użytkownik
OAK Atlethics (Chavez) @ LA Angels (Santiago)

Angels powyżej 3.5 @ 1.8 Unibet 2 ⛔
Angels powyżej 8 hits @ 1.86 Bet365 5 ⛔

Chavez dwa pierwsze mecze rzucał bardzo dobrze w pierwszym u siebie z Mariners grał przez 6 zmian oddał 5 uderzeń i dwa biegi przy 4 strikeouts. W drugim w Minnesocie rzucał jeden inning więcej oddał 6 hits 1 run (1HR) i miał 9SO, średnia po tych meczach 1.38ERA też robi wrażenie. W tamtym sezonie grał jako RP w tym 4 razy przeciwko Angels. Łącznie 5.2IP, 4 hits, 4 runs, 6SO. W całej karierze ma z nimi rozegrane 8.1IP przy rekordzie 1 win 2 lose i 7.56 ERA a na swoim koncie 9W-15L 5.27ERA, 248IP, 265H, 214SO.
Jesse dla mnie nie jest miotaczem na poniżej 2 ERA, co myślę że już tej nocy udowodnią Angels, w meczu z Twins już powinien więcej stracić tylko, że byli tak niecierpliwi i chcieli odbijać na siłę, że mieli z nim aż 9K, ze Seattle nie wiem nie oglądałem ale w obu meczach przynajmniej uderzenia były bliskie ilości zmian.
Ofensywa Angels u siebie gra z meczu na mecz coraz lepiej, kolejno 5, 6 i wczoraj 14 biegów robi wrażenie szczególnie, że kontuzjowany jest Josh Hamilton, który imponował formą od początku sezonu. Wczoraj back to back to back home run w wykonaniu Trouta, Pujolsa i Ibaneza mógł się podobać, z resztą tak rozpędzili zespół że na 14 się dopiero zatrzymali. Czy powtórzą w tym meczu taki wyczyn? Raczej nie ale linie na takich poziomach są do pokrycia. Zagrałbym tu też na Angels no ale zaczyna Santiago, który wbrew pozorom drugi mecz nie rzucał źle do 3 zmiany gdzie przez błąd zamiast 3 outu dostał 3 run HR.
Pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Braves@Phillies
Santana vs Hernandez
Ciekawe zestawienie SP, ale oczywiście pan Hernandez to Roberto a nie Felix co by się tu komuś nie pomyliło :razz: Typowo dla mnie idę w team total, aczkolwiek mam pewne obawy co do typu, ale raz na jakiś czas można zaufać Braves ofens dlatego też dziś skuszę się na linię 4.0
Nie ma się co oszukiwać Hernandez do topu SP nie należy i samo to że ma już na swoim koncie 2 HR rozdane po jednym na spotkanie daje tu sporo do myślenia. Brewers w 5 IP zrobili na nim 4 R z czego 3 ER. Fakt faktem że zanotował w tym spotkaniu również 9 SO ale mimo wszystko nie jest to miotacz pewny, który zagwarantuje Phillies stabilną dyspozycję przez cały mecz. Hernandez nie ma prawie żadnego doświadczenia w pojedynkach z Braves i to samo można powiedzieć o pałkarzach ATL, także będzie to pierwsze spotkanie. Atlanta bardzo dobra seria przeciwko WSH, sporo zdobytych run&#39;s, świetna dyspozycja Freeman&#39;a, do tego bracia Upton nawet niezła dyspozycja at bat podczas tej serii, także jeśli dziś trend miałby się utrzymać to myślę że spokojnie powinni pokryć linię, ale z uwagi na poniedziałek i różne inne czynniki polecam pograć spokojnie, minimalną stawką ;)
Atlanta Braves over 4.0 / 1.82 Marathonbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Braves @ 1.80 ✅
bet365
Santana to zdecydowanie miotacz który gra ,,seriami&#39;&#39; jak idzie to potrafi dominować , jak złapie to większy dołek to odbijają go jak chcą mecz po meczu . 8 IP , 3 H , 0 ER przeciwko Mets i styl w jakim rzucał w tym meczu robi wrażenie . Dziś Phillies z nielegalnym imigrantem Roberto Hernandezem jako starterem który cały czas trzyma swój poziom czyli bardzo średnio chociaż 14 SO w 10 IP nie wygląda najgorzej , aczkolwiek znam tego pana bardzo dobrze i wiem czego po nim się spodziewać .
Phillies ze swoim komicznym bullpenem jest fajnym zespołem do stawiania przeciwko nim , ofensywna Część zawodników Atlanty musi się powoli budzić (szczególnie Heyward i jak zwykle nie mogący złapać formy przereklamowany i przepłacony Dan Uggla) , jest jeszcze sporo do poprawy na pałce ale seria z Nationals napawa optymizmem - 23 R zdobyte w 3 meczach , ładnie .
Liczę na kolejny dobry start Santany i potwierdzenie tego że występ w debiucie to nie był przypadek .
E: wystarczyło na Uggla ponarzekać i zarzucił 2 HR i 5 RBI w tym grand slam który dał wygraną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom