>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2014 - Wrzesień

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Houston Astros vs LAA
Dwumeczowa seria W Houston i tylko jedna opcja nasuwa mi się na myśl. Mianowicie chodzi o team total ekipy Astros. Co prawda w tym sezonie przeciwko LAA mają bilans 2-2 w openerach jeśli chodzi o over team total, ale dziś gość specjalny po stronie LAA czyli Wilson :razz: Linia jest wystawiona na poziomie 3.5 a C.J. w tym sezonie na 15 rozegranych IP odnotował 12 ER. Ogółem C.J. jest dość specyficznym SP, który potrafi się zmobilizować na dobre ekipy, a gdy przychodzi mecz ze średniakiem wtedy już to nie wygląda tak dobrze. Równie dobrze może dziś wykręcić SHO w Houston, ale w to jakoś wierzyć mi się nie chce. Houston zawsze dobrze rozpoczynało serie z LAA także mam nadzieję iż trend się utrzyma, chociaż jak widać występują co raz większe wyjątki ;)
Astros over 3.5 / 1.83 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
St.Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates (1-0 F/9)
Typ: St.Louis Cardinals ML @ 2.01 ✅ ????
PinnacleSports

Pitching MatchUp:
Pirates RHP Edinson Volquez (11-7, 3.45 ERA) vs. Cardinals RHP Shelby Miller (8-9, 4.19 ERA)

O 19:45 naszego czasu dojdzie do starcia St.Louis Cardinals vs. Pittsburgh Pirates. Będzie to close game w całej tegosezonowej rywalizacji obu ekip.
W bieżącej serii gospodarze prowadzą 2-0 i mają ochotę na sweep!
W zespole gospodarzy w roli startera zacznie Shelby Miller. Ostatnie 3 gry w jego wykonaniu to bilans W/L 0-0 [team jest 1-2] gdzie w 19.0 IP oddał rywalom 13 H, 9 R, 9 ER, 10 BB i 3 HR z 4.26 ERA oraz 1.21 WHIP i .295 OBP.
W tym sezonie widać jednak poprawę w grze Millera przeciwko Piratom, który w tym sezonie ma bilans przeciwko nim 2-2 z 4.64 ERA podczas gdy w ubiegłym sezonie jako debiutant został przez nich zmiażdżony 0-4 z 5.32 ERA.
Na uwagę zasługuje również fakt o jakiej porze odbędzie się dzisiejszy mecz. Wszak Miller znacznie lepiej prezentuje się w spotkaniach rozgrywanych w ciągu dnia (4-2 z 3.09 ERA) aniżeli w nocy (4-7 z 4.81 ERA).
Jego rywalem z zespole z Pittsburgha będzie Edinson Volquez.
W ostatnich 3 swoich występach oddał rywalom 20 H, 7 R, 4 ER, 7 BB i 1 HR w 19.2 IP z 1.83 ERA oraz 1.37 WHIP i .352 OBP.
Niby jego ostatnie gry mogą się podobać ja jednak mam wobec niego pewne wątpliwości. Po pierwsze Volquez dla mnie nie jest zbyt regularnym miotaczem. Po drugie w tegorocznych delegacjach pozwolił rywalom aż na 11 homerów. Po trzecie Edinson dotychczas słabo wypadał na Busch Stadium (nie mówie, że tak będzie zawsze ale mam nadzieję, że dziś tak się stanie :razz: [wiem, wiem baseball to nie koncert życzeń]) bilans 2-4 z 5.50 ERA i 1.35 WHIP z 6 HR oddanymi w 37.2 IP szału raczej nie robi. I po czwarte Pirates przegrali 9 z ostatnich 11 gier na wyjeździe. Na zakończenie kilka trendów:
  • Pirates are 3-7 in the last 10 meetings.
  • Pirates are 3-13 in the last 16 meetings in St. Louis.
  • Pirates are 1-6 in their last 7 Wednesday games with Kulpa behind home plate.
  • Home team is 20-9 in Kulpas last 29 games behind home plate vs. St. Louis.
  • Cardinals are 2-6 in Millers last 8 starts vs. Pirates.

Pomimo tego ostatniego trendu jak można wywnioskować z mojej analizy ja gram dziś na gospodarzy i liczę na odwrócenie niekorzystnej dla niego karty w starciach z Piratami. A więc...Let&#39;s Go Cardinals!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Colorado Rockies vs SF Giants
Coors Field zaprasza nas na game 3 w rywalizacji dywizyjnej. Ostatniej nocy Giganci zdemolowali SP jak i bullpen Colorado zdobywając 12 run&#39;s. Game no 1 również przyniosło nam sporo run&#39;s z jednej jak i z drugiej strony więc game 3 nie powinien sprawić zawodu pod tym względem. Obie ekipy w dwóch spotkaniach zdobyły aż 38 biegów, po 19 na spotkanie. Dziś skupiam się na ekipie gości, która mimo tego, że przegrała mecz numer 1 to jest hot w ofensywie i myślę że warto się skupić na team total. Linia co prawda bardzo wysoka bo aż 5.5 a takie zazwyczaj bywają zdradliwe, ale na pocieszenie Rockies wystawiają jako SP Christiana Bergman&#39;a, który na Coor&#39;s na 15 rozegranych IP odnotował 13 ER. Z SFG mierzył się raz w San Francisco wtedy skończyło się to na 3 ER i zwycięstwie 5:4 jednak wiemy jaka jest specyfika stadionu Colorado, tu nie ma przebacz i mało który miotacz wyjeżdza stąd jako wielki zwycięzca. Bergman będzie miał na pewno kłopoty i chociaż ostatnimi czasy miał przebłyski to tutaj może mieć mocne zejście, overowe serie lubią być dobrze zakończone więc nie zdziwi mnie kolejne 19 run&#39;s na mecz ;)
SFG over 5.5 / 1.90 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers (6-2 F/9)
Typ: Chicago Cubs ML @ 2.05 ✅ ????
PinnacleSports

Pitching MatchUp:
Brewers RHP Matt Garza (7-7, 3.58 ERA) vs. Cubs RHP Kyle Hendricks (5-1, 1.91 ERA)

Chicago Cubs podejmują dziś Milwaukee Brewers w close game na Wrigley Field i mają nadzieję na zakończenie tej serii domowym sweepem po raz pierwszy od sierpnia 2004 roku. Pomóc ma w tym rewelacyjnie spisujący się na początku swej przygody w MLB Kyle Hendricks. Ten młodzian w 9 dotychczasowych startach notuje bilans 5-1 z 1.91 ERA. Podczas 56.2 IP oddał rywalom zaledwie 14 runów, 12 ER, 12 BB i 3 HR z .269 OBP i 1.01 WHIP. Na Wrigley Field pozwolił rywalom na zaledwie 3 R oddając przy tym 3 ER, 4 BB i 1 HR notując WHIP rzędu 1.19.
Jego oponentem po stronie Brewers będzie ex gracz Cubs mianowicie Matt Garza. Miotacz ten również imponuje ostatnio formą gdyż w 3 ostatnich swoich występach w 21.0 IP oddał rywalom zaledwie 2 R, 2 ER, 3 BB i 2 HR z ERA na poziomie 0.86 oraz WHIP 0.52 i .167 OBP jednak 2 z tych 3 spotkań Milwaukee przegrało a Garza zakończył te spotkania brakiem decyzji. Ogólnie rzecz biorąc Brewers mają dziś &quot;szansę&quot; na zanotowanie 8 porażki z rzędu co byłoby ich najgorszą serią od czterech lat. A Cubs nie są najlepszym rywalem dla Milwaukee, którzy przegrali 11 z ostatnich 17 gier przeciwko nim.
Moim zdaniem Chicago stać w dzisiejszym meczu na zwycięstwo nad słabo dysponowaną ofensywnie ekipą Brewers. A to, że Hendicks potrafi ich zlimitować potwierdził już w meczu z 12 sierpnia gdzie w 7.1 IP pozwolił na 6 hitsów i oddał 1 walka notując 5 K&#39;s a Cubs wygrali 3-0.
Dziś liczę na powtórkę z rozrywki a więc...Let&#39;s Go Cubs!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
J 7K

juanroman08

Forum VIP
San Diego Padres vs Arizona D&#39;backs
Po wczorajszym niepowodzeniu z SFG, dziś uderzam w stronę ekipy z Arizony, która jak już kiedyś zaznaczałem o wiele lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie. Teren dziś dość ciężki bo mowa o PETCO Park, ale na pewno sama ekipa San Diego w zasięgu ekipy D&#39;backs. Mimo to ja nie o szansach ARI na zwycięstwo a bardziej interesują mnie kwestie związane ze zdobyczą. Za nim napiszę jaką linię wystawił Bet365 na ARI, przytoczę kilka faktów. SP Padres czyli Ian Kennedy fakt faktem jest bardzo solindym miotaczem i w rotacji Padres obok Ross&#39;a jest to miotacz, który daje najwięcej powodów do zadowolenia fanom SDP. Jeśli chodzi o Ian&#39;a i jego pojedynki z ARI w kontekście TT to tutaj trzeba odnotować dwie gry zakończone przez SP Padres z 3 ER w obu przypadkach. Piszę o tym ponieważ Bet365 wystawił linię 2.5 na gości no i moim zdaniem to trzeba brać ponieważ tak niska linia jest wręcz śmieszna i nie powinno być problemów. Myślę że buk sugeruje się tym, że Ari w dwóch pierwszych grach serii zdobyło zaledwie 2 run&#39;s, ale już game 3 dał zwycięstwo D&#39;backs 6:1. Ogółem widzę zwycięstwo SDP, ale Kennedy lubi sam sobie stwarzać problemy, poza tym spotkania z Ari pokazują, że ma problemy z pałkarzami i widać to choćby po średniej, która przy bodajże 110 AB wynosi ponad .300
Arizona D&#39;backs over 2.5 / 1.71 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Cleveland Indians - Chicago White Sox (2-1 F/10)
Typ: Cleveland Indians ML @ 2.25 ✅ ????
Bet365

Pitching MatchUp:
White Sox LHP Chris Sale (11-3, 2.11 ERA) vs. Indians LHP T.J. House (2-3, 3.92 ERA)

Cleveland Indians będą dziś próbować odrobić część strat do zajmujących drugą dziką kartę AL Detroit Tigers po tym jak przegrali domową serię z Tygrysami 1-3. Rywal wydaje się na pierwszy rzut oka dobry do podbudowania morale i wrócenia na scieżkę zwycięstw gdyby nie starter White Sox - Chris Sale. Moim zdaniem najlepszy obok Claytona lefties w całej lidze.
Sale w tym sezonie na wyjazdach wygląda bardzo przyzwicie jednak nie zawsze dostaje wsparcie od swojego rosteru i dlatego gdy on miota na wyjazdach White Sox mają bilans 4-4.
Są pewne ballparki i drużyny przeciwko którym Chris z całą pewnością nie lubi występować. Jednym z takich obiektów jest właśnie Progressiv Field w Cleveland.
W 23.2 IP rozegranych na tym obiekcie Sale oddał 15 runów, 14 ER, 7 BB i 3 HR z 5.32 ERA i 1.39 WHIP a jego linie przeciwko obecnemu line&#39;upowi Indians prezentują się tak .254/.329/.357.
W ubiegłorocznych rozgrywkach Sale 4-krotnie mierzył się z Cleveland za każdym razem przegrywając notując ERE 8.61!!!
Jego rywalem w dzisiejszym meczu będzie rookie T.J House który notuje na własnych śmieciach przyzwite występy choć nie będę teraz przytaczał wszystkiego dokładnie bo House ma zbyt mało rozegranych innów w domu aby to miało sens. Jednak to, że Sale nie najlepiej czuje się grając z Cleveland oraz aktualna dyspozycja White Sox na wyjazdach, którzy przegrali 18 z 26 w tym 5 z ostatnich 6 delegacji podczas których oddali 37 runów!!! karze mi zagrać przeciwko Chicago nawet pomimo tego, że miota u nich Sale. A więc...Let&#39;s Go Indians!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Atlanta Braves @ Miami Marlins
Miami Marlins ✅ 11-3
1.787 @ Pinnacle

Cosart (MIA) vs Harang (ATL)

W końcówce sezonu wiele kursów jest niskich i idzie zasada zero-jedynkowa -&gt; gruby faworyt i nie-faworyt. Dzisiaj dużych różnic kursowych czy masy kursów w okolicach 1.50 nie widzę. Za to sporo kursów na faworyta w okolicach 1.7-1.8
Miami wystawia Jarred&#39;a Cosart&#39;a , który po przejściu z Houston pod koniec Lipca w lidze NL radzi sobie całkiem nieźle - ostatnio na wyjedzie pokonał Atlante , gdzie jego vis-avis był dzisiejszy starter Braves - Aaron Harang.
Costart notuje 4 kolejne Quality Starts przeciwko (od najstarszego) STL Cards , Texas i w wyjazdach do LA Angels i Atlanty.
Ogółem ma 4 kolejne mecz z 6+ IP z 1 lub mniej oddanymi ER. Co warto wspomnieć to w barwach Miami nie oddał jeszcze HR&#39;a jako starter. W tym sezonie dwukrotnie widział Braves - z czasów gry w Astros wygrana 6-1 i parę dni temu Miami wygrało na wyjeździe 4-0. Braves ostatnim czasy gra ostry piach - w ostatnich sześciu grach 3 krotonie nie zdobyło punktu (wspomnieć należy combined no-hitter Phillies) , a raz zdobyli tylko jeden obieg.

Aaron Harang
z drugiej strony - nie przynosi szczęścia ekipie - na ostatnie 10 gier - Braves wygrało 2 razy - 10 Lipca w NY Mets i w Pittsburghu 19 Sierpnia 11-3.
Atlanta ma szczęście , że Milwaukee gra piach przez co sprawa Dzikiej Karty nieco lepiej wygląda dla nich.
Miami nie wróże sukcesu w walce o Wild Card bo mają ujemny bilans na tą chwilę , ale dla będącego w formie Giancarlo Stantona jest to kolejny mecz , gdzie może poprawić swoje szanse na ewentualną nagrodę MVP , ponieważ liczby ma bardzo imponujące.
Dzisiaj jeszcze myślałem o LA Angels , która gra wyjazd w Minnesocie - ale kurs rzędu 1.61 odstrasza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Milwaukee Brewers - St.Louis Cardinals (3-5 F/9)
Typ: St.Louis Cardinals ML @ 1.97 ✅ ????
PinnacleSports

Pitching MatchUp:
Cardinals RHP Lance Lynn (14-8, 2.85 ERA) vs. Brewers RHP Kyle Lohse (12-8, 3.68 ERA)

Okey ostatnio idzie całkiem nieźle ale teraz z każdym kolejnym typem będzie coraz trudniej :-( ale mam nadzieję, że znów się uda!
Lance Lynn dzisiejszy starter Cardinals dominuje w spotkaniach wyjazdowych, gdy przychodzi mu miotać na Miller Park w Milwaukee. Podczas 36.2 IP w dziewięciu meczach (w tym pięć startów) Lynn zanotował 40 SO i bilans 4-1 z 1,72 ERA w spotkaniach rozgrywanych w Milwaukee. W tym sezonie już raz miał okazję tam grać i nie oddał ani jednego run&#39;a i 0 ER w 7 rozegranych innach a St.Louis wygrali 4-0 w spotkaniu z 14 kwietnia. Bieżąca seria jest bardzo ważna dla obu ekip, gdyż Cardinals mają aktualnie 3 zwycięstwa przewagi nad Brewers i są liderami dywizji Centralnej,a ci z koleji mają tylko jedno zwycięstwo więcej aniżeli Braves w walce o drugą dziką kartę w NL. Jak więc widać jest o co grać. Minionej nocki Milwaukee portafili pokonać St.Louis i tym samym przerwali passę 9 spotkań bez zwycięstwa lecz jak to mówią &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot; :razz:
Brewers z koleji jako startera wystawiają Kyle&#39;a Lohse, który w ostatnich dwóch sezonach ma bilans 1-4 z 6.09 ERA versus Cardinals po trejdzie z ekipy z St.Louis właśnie gdzie spędził 5 lat. Kyle z całą pewnością nie najlepiej wspomina swój ostatni występ z Kardynałami gdy podczas 4 inningów oddał rywalom 9 runów i 7 ER oraz 2 HR w spotkaniu z 2 sierpnia w St.Louis. Lohse nie będzie miał szczególnie łatwej przeprawy, gdy naprzeciw niego stanie Yadier Molina, który jest 11-19 z 3 homerami przeciwko niemu. Z resztą Molina lubi sobie pograć z ekipą z Milwaukee, który odbija ze skutecznością .369 przeciwko nim w 14 występach na Miller Park.
Gram na St.Louis i mam nadzieję, że się nie zawiodę a więc...Let&#39;s Go Cardinals!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles (5-7 F/11)
Typ: Baltimore Orioles ML @ 2.00 ✅ ????
PinnacleSports

Pitching MatchUp:
Orioles RHP Bud Norris (12-8, 3.83 ERA) vs. Rays RHP Jeremy Hellickson (1-3, 3.74 ERA)

Baltimore Orioles będą w dzisiejszym meczu starać się uniknąć dwóch niezbyt przyjemnych rzeczy - po pierwsze sweep&#39;u ze strony Tampy oraz najdłuższej passy porażek (aktualnie 5) w meczach wyjazdowych od ponad trzech lat, gdy w lipcu 2011 zanotowali 7 spotkań bez zwycięstwa w delegacji.
Gospodarze, a więc Tampa Bay wystawiają dziś w roli startera Jeremego Hellicksona, który w ostatnich 3 startach oddał rywalom 11 R, 10 ER, 5 BB i 3 HR w zaledwie 14.0 IP z 6.43 ERA oraz 1.71 WHIP i .381 OBP. Ostatnio Hellickson nie ma najlepszego okresu, gdyż w pięciu ostatnich startach Rays zanotowali bilans 0-5. Dzisiejszy rywal nie należy do gatunku ulubionych dla niego, więc raczej ciężko się spodziewać poprawy w jego grze. W 5 ostatnich startach versus Orioles Jeremy ma 6.28 ERA pozwalając graczom z Baltimore na 37 hitsów (w tym 5 HR) w zaledwie 28.2 IP.
Starterem Orioles będzie z koleji Bud Norris, który w 13 ostatnich startach zanotował bilans 8-3 z 3.30 ERA. Za 3 ostatnie starty (14.0 IP) Norris ma 5.14 ERA oraz 1.29 WHIP i .306 OBP z bilansem dla zespołu 2-1 podczas gdy Hellickson ma 0-3.
Obaj panowie mieli okazję spotkać się w ubiegłym tygodniu w Baltimore i ze zwycięstwa swojej drużyny mógł cieszyć się właśnie Norris (5:4) choć obaj panowie za to spotkanie nie dostali decyzji.
Norris w 6 innach oddał graczom Rays 4 runy natomiast Hellickson w 4.1 IP pozwolił także na 4 obiegi.
Jednak ostatni start miotacza Tampy był jeszcze gorszy bo 3.1 IP oddał graczom Toronto 5 runów a Rays przegrali na Tropicana Field 8:2 podczas gdy Norris w 6 inningach zanotował 4 hitsy ale 0 runów w starciu z Cinncinati Reds.
Tak jak wspomniałem na początku wierzę, że Orioles są w stanie uniknąć dziś sweep&#39;u a fakt, że gracze Rays nie zanotowali podobnego wyczynu od końcówki maja (gdy zdemolowali w 3 meczowej serii Red Sox) utwierdza mnie w tym. Troszkę nie pokoi mnie fakt, że Baltimore w tym sezonie prowadzą w serii z Rays 11-7 i nie mieli więcej zwycięstw przeciwko nim od 2006 roku ale jestem dobrej myśli. A więc...Let&#39;s Go Orioles!!!
Na koniec ciekawostki z Covers:
  • Orioles are 10-1 in Norris&#39; last 11 starts vs. American League East.
  • Rays are 6-2 in Hellicksons last 8 home starts vs. Orioles.
  • Road team is 15-3 in Gibsons last 18 Sunday games behind home plate.
  • Orioles are 17-4 in their last 21 games with Gibson behind home plate.

edit: uff!!! było blisko wtopy ale pomimo 4 podarowanych przez Norrisa homerów Nelson Cruz z pomocą bullpenu Rays daje win Orioles!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Philadelphia Phillies - Pittsburgh Pirates (4-6 F/9)
Typ: Philadelphia Phillies ML @ 2.18 ⛔
Bet365


Pitching MatchUp:
Pirates LHP Jeff Locke (6-4, 3.75 ERA) vs. Phillies RHP Kyle Kendrick (8-11, 4.77 ERA)

Okey jedziemy dalej...dziś moją uwagę skupię na pierwszym starciu w serii pomiędzy Philadelphia Phillies a Pittsburgh Pirates. Owy mecz odbędzie się o godz. 01:05 w Filadelfii na Citizens Bank Park.
Starterami w dzisiejszym starciu będzie Kyle Kendrick w drużynie gospodarzy oraz Jeff Locke u gości.
Rzut oka na statystyki obu miotaczy:
  • Kyle Kendrick: bilans jego ostatnich 3 gier to 3-0. W 19.1 IP ma 3.72 ERA, 1.14 WHIP, oddając rywalom 8 runów, 8 ER, 4 BB i 2 HR oraz .308 OBP odnotowane kolejno w domowych starciach z St.Louis, Washingtonem i na wyjeździe w Atlancie. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni występ w Atlancie, gdzie w 7.0 IP pozwolił rywalom na tylko 3 hity lecz notując 0 R i 0 ER. Na Citizens Bank Park natomiast jego statystyki w tym sezonie prezentują się tak: bilans W/L 5-5 [team jest 8-6] gdzie w 87.1 IP ma 4.43 ERA, 1.39 WHIP oraz .329 OBP.
  • Jeff Locke: bilans ostatnich 3 gier to 2-1. W 16.1 IP ma 3.86 ERA, 1.53 WHIP, oddając rywalom 8 runów, 7 ER, aż 13 BB i 2 HR oraz .352 OBP odnotowane kolejno w Milwaukee, u siebie z St.Louis i na wyjeździe także z Cardinals. I właśnie ostatni mecz na Busch Stdium był dla niego bardzo bolesny, gdyż w zaledwie 3 innach oddał rywalom 5 runów, 4 ER i 5 walków. Istna masakra! Z koleji w delegacjach Locke prezentuje się następująco: bilans W/L 2-3 [team jest 3-5] odnotowane w 48.1 IP w których ma 4.10 ERA, 1.51 WHIP, oraz .350 OBP.

W bieżącej kampanii będzie to czwarte starcie obu zespołów (3 poprzednie rozgrywane na początku lipca w Pittsburghu zakończyły się sweepem Pirates) dziś jednak moim zdaniem będzie inaczej. Co prawda Locke trzy-krotnie podczas swej kariery mierzył się z Phillies i za każdym razem notował win na soim koncie przy 1.37 ERA i tylko .176 OBP jednak jego ostatni występ w St.Louis nie napawa mnie optymizmem co do jego dzisiejszej dyspozycji. Z resztą Kendrick także potrafi grać przeciwko Piratom (bilans 4-2 z 3.77 ERA). Martwi mnie tylko najnowsza historia starć obu ekip, gdyż Pirates wygrali 9 z ostatnich 12 oraz 5 z 6 starć w Filadelfii ale każda passa kiedyś się kończy i uważam, że dziś jest świetna okazja aby karta się odwróciła. A więc...Let&#39;s Go Phillies!!!
P.S. Dziś także moim zdaniem warto pograć na Kansas City ⛔ (ale to szybko bo mecz za chwilę) oraz Baltimore Orioles ✅.
P.S. Niestety kiedyś ten moment musiał nadejść i w końcu przytrafiła się wtopa mam nadzieję, że to tylko stan chwilowy...Dziękuję wszystkim za repute...Teraz jako Znawca muszę się jeszcze bardziej starać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 7K

juanroman08

Forum VIP
San Diego Padres vs LAD
Kolejny &quot;odcinek&quot; z serii Clayton Kershaw on the mound ;)
Dziś o tyle dobrze, że rzecz będzie się rozgrywała w San Diego czyli teoeetycznie jest to jakieś utrudnienie dla C.K.
W tym sezonie dwukrotnie limitował Padres do jednego zdobytego biegu w całym meczu, dlatego też nie przypadkowo buk o nazwie Bet365 wystawia dziś linię 1.5 na team totals SDP. Oczywiście można pomyśleć, że skoro Kershaw już dwa razy dawał radę to i dziś również to zrobi, ja jednak uważam, że takie linie są wręcz prześmiewcze, zwłaszcza dla gospodarza tego meczu. 2 run&#39;s można zrobić praktycznie w każdym momencie, a utrzymać 0 lub 1 po stronie rywala jest naprawdę trudne. Oczywiście Kershaw to potrafi, ale na Petco Park już tak lekko i przyjemnie być nie musi. Ja już ostatnio pisałem o tej rywalizacji i San Diego potrafiło w tamtym sezonie nabić kilka run&#39;s, owszem forma Clayton&#39;a budzi podziw ale tak jak już wspominałem linia 1.5 to chyba najmniejsza granica błedu jaką można przyjąć dla miotacza, poza tym Kershaw wiecznie idealny nie będzie i jestem pewny, że 2 stracone obiegi również mu krzywdy w statach nie zrobią ;)

San Diego Padres over 1.5 / 1.74 Bet365 ✅ ;)
w Pinnacle linia 2.5 na under kurs 1.57 ???? peffka :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Clevland Indians vs Minnesota Twins
Patrząc na zestawienie SP na to spotkanie nic innego jak over nie przychodzi mi do głowy. Owszem można by tu próbować posunięć w stronę gospodarzy, ale gdy tylko widzę nazwisko Bauer on the mound, to zdecydowanie odradzam takiej opcji.
Spotkanie z cyklu &quot;miotacze zrobią robotę za nas&quot; ale oczywiście w negatywnym sensie. Niestety ale ani May ani Bauer to nie są starterzy, którzy gwarantowali by pewne zwycięstwo oraz minimalną stratę run&#39;s, powiedziałbym inaczej obaj SP gwarantują sporo pracy dla całej drużyny w defensywie. May czyli SP Twins na wyjazdach rozegrał 9 IP i w tym czasie zdążył odnotować 14 ER :!: W mojej ocenie Trevor da dziś pole do popsiu pałkarzom Indians. Z drugiej strony Bauer, który u siebie jest bardzo solidny i można powiedzieć, że CLE mają z niego sporo pożytku, ale niestety nie jest regularny i ciężko przewidzieć kiedy mu wyjdzie mecz, a kiedy nie. Myślę że staty Trevora B. przeciwko Twins są istotne, 10 IP w tym sezonie i 8 ER. Myślę że istotnym faktem jest iż kazdy występ May&#39;a to pokryta linia 8.5
over 8.5 / 1.97 Marathonbet ⛔
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Texas Rangers - LA Angels ✅✅✅✅
Typ: Angels -1.5
Kurs 1.85
-------------------------------
Ten kto śledził ostatnie mecze Major League Baseball na pewno nie jest zdziwiony propozycja grania na Angels.A jaka moze być inna?
Jedno wiem na pewno.Gracze Texasu będą mieli dzisiaj poważny ból głowy w starciu z rozpalonymi do czerwoności Angels którzy wczoraj do 46 runnow zdobytych w poprzednich 5 spotkaniach(!) dołożyli 9 w wygranym meczu 3-9!
Zeby była jasność jeśli ktoś nie jest na bieżąco.Ten mecz to nic innego jak spotkanie najlepszej obecnie drużyny MLB Angels 89-55 z najgorsza Rangers 54-90 w zasadzie w każdym aspekcie wiec nie ma co tutaj za dużo analizować.Jednak zeby sprawiedliwości stało się zadość to:
Anioły będą chciały dziś zwyciężyć po raz 7-my z rzędu.
Utrzymują wciąż przewagę 8 gier nad Oakland.
Pierwsze miejsce w tabeli.
Miotacze:
Angels RH Matt Shoemaker (14-4, 3.25 ERA) vs. Rangers RH Nick Tepesch (4-9, 4.41)
1.Shoemaker wygrał 7 z 8 swoich ostatnich spotkań na wyjeździe.
2.Wygrał z Rangersami 16 sierpnia 5-4.
3.W tym sezonie w 2 spotkaniach z nimi notuje mocne 2.03 ERA.
1.Tepesch na 10 spotkań u siebie wygrał zaledwie 5 z czego przegrał 3 ostatnie starty.
2.W 3 spotkaniach vs Angels notuje dobre 3.86 ERA.
3.W 10 ostatnich zaś notuje nie za dobre 4.98 ERA.
Czy może stać się jakaś krzywda dzisiaj tak rozpędzonej ofensywie Angels?Odpowiedz brzmi NIE!
Gramy na Angels -1.5!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NYY vs Tampa Bay
Ależ meczyk się zapowiada :!: W końcu jest konkret :!: W sumie tu nie trzeba nic stawiać żeby cieszyć się taką rywalizacją, ale skoro jest Pineda i Cobb no to trzeba zaproponować opcję under. Oczywiście ryzyko na pewno jest, bo każdy wie jak to z underem bywa... może być pięknie 6-7 IP a później &quot;bang&quot; ;)
Mimo to sam spróbuję linia na poziomie 7.0 jak dla mnie nie do przejścia jeśli oba SP utrzymają dyspozycję z ostatnich dni. No to tak miotacz NYY czyli Michael Pineda, jeden z moich ulubieńców, który nie ma szczęścia i niestety jak na razie więcej czasu spędzał u lekarzy niż na górce, ale w końcu wrócił i sieje spustoszenie. Co prawda nie przekłada się to na zwycięstwa NYY, ale to już wina ofensywy, która nie daje wsparcia dla reprezentanta Dominikany. Pineda od powrotu rozegrał 30 IP i w tym czasie zanotował tylko 6 ER :!: jeśli chodzi o hit&#39;s to na ogół ogranicza do liczby 5-6, pod względem SO szaleństwa nie ma, ale GB oraz FB robią w tym wypadku robotę. Jeśli Yankees utrzymają poziom w kontekście zdobyczy punktowych to raczej szans na over tu nie ma, a wydaje się że tak być właśnie może bo Tampa dziś wystawia Cobb&#39;a czyli jeden z najlepszych miotaczy ligi gdy jest zdrowy i w rytmie meczowym. Można powiedzieć że Cobb jest bardzo podobny do Clayton&#39;a spora regularność no i niesamowita skuteczność. Podobnie jak Pineda raczej nie rozchodzi się tu o SO, a bardziej FB i GB. Cobb od poczatku sierpnia narzucał w 7 spotkaniach odnotowując 6 ER. Warto zauważyć że jedno z tych spotkań było przeciwko NYY i wtedy Alex wykręcił 0 ER :!: Jeszcze lepiej prezentuje się statystyka miotacz vs baterzy i tam Cobb przy 125 AB wykręcił średnią pałkarzom NYY na poziomie .176
Jeśli nie będzie tu undera i rywalizacji podobnej do tych gdy narzucali Sabathia i Price to się mocno zdziwię, bo to chyba najlepszy czas by zobaczyć mecz spod znaku świetnego miotania.
Under 7.0 / 1.97 Pinnacle / 2.04 1xBet ⛔
e: jedyny komentarz jaki mi się nasuwa na to co zrobił bullpen Tampy...
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
New York Yankees - Tampa Bay Rays (5-4 F/9)
Typ: Tampa Bay Rays ML @ 1.94 ⛔
PinnacleSports


Pitching MatchUp:
Rays RHP Alex Cobb (9-7, 2.83 ERA) vs. Yankees RHP Michael Pineda (3-4, 1.80 ERA)

O 01:05 close game w serii rozgrywanej na Yankee Stadium pomiędzy NY Yankees a Tampa Bay Rays. Po zwycięstwie gości w pierwszym starciu 4:3 we wtorek, minionej nocki to gospodarze mogli cieszyć się z wygranej 8:5 pomimo, że ich wczorajszy starter Chris Capuano oddał 4 runy w zaledwie 0.1 IP i Yankesi musieli użyć aż 12 graczy z bullpenu!!! Dziś naprzeciw siebie stają Michael Pineda z Yankesów oraz Alex Cobb w zespole Rays.
Cobb w dotychczas rozegranych spotkaniach versus Yankees za każdym razem doskonale potrafił ich zlimitować. Bilans 5-0 z 1,24 ERA jaki wykręcił w swoich ostatnich sześciu występach przeciwko zespołowi z Bronxu musi budzić szacunek. Warto również przytoczyć linie batterów Yankesów przeciwko Alexowi a mianowicie .192/.235./.296 z zaledwie 3 HR w 132 PA wyglądają przyzwoicie. Miotacz Rays już raz miał okazję zmierzyć się w tym sezonie z zespołem z Nowego Yorku.
15 sierpnia na Tropicana Field &quot;Płomienie&quot; z Cobb&#39;em na wzgórzu odnieśli zwycięstwo 5:0 w którym ich dzisiejszy pitcher w 7.1 IP zanotował 0 R, 0 ER, 1 BB i 8 K&#39;s. Całkiem ładnie ;) Cobb ma zatomiast taki problem, że nie otrzymuje należytego wsparcia od swojego run supportu, gdyż otrzymał zaledwie 2 lub mniej runy zdobyte przez swoją ofensywę w sześciu z ostatnich siedmiu startów.
Pineda z koleji także spisuje się rewelacyjnie gdyż nie oddał więcej aniżeli 2 runy w żadnym z jego 9-tego sezonowych startów!!! Bardzo ciekaw jestem dyspozycji Pinedy, gdy naprzeciwko niego stanie James Loney który odbija przeciwko miotaczom Yankee ze średnią .446 z 13 RBI w ostatnich 16 występach przeciwko nim a nigdy wcześniej nie miał okazjii grać przeciwko Pinedzie.
Ten match&#39;up jest trudny do przewidzenia i wydaje się jak wróżenie z fusów ja jednak spróbuję pograć na Tampe z Cobb&#39;em za sterami...A więc...Let&#39;s Go Rays!!!
edit: pomimo świetnego występu Cobb&#39;a po raz kolejny bullpen Rays załatwia im mecz...szkoda ale takie jest życie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB ✅✅✅✅
Spotkanie: Texas Rangers - Los Angeles Angels
Typ: Angels -1.5
Kurs 1.80
Godzina: 02:05

Witam i od razu na wstępie na chwile wrócę do swojej wczorajszej propozycji grania na Angels w tym dziale cytując samego siebie :smile:

..&quot; Zeby była jasność jeśli ktoś nie jest na bieżąco.Ten mecz to nic innego jak spotkanie najlepszej obecnie drużyny MLB Angels 89-55 z najgorsza Rangers 54-90 w zasadzie w każdym aspekcie wiec nie ma co tutaj za dużo analizować.Jednak żeby sprawiedliwości stało się zadość to...&quot;

Angels wczorajszy mecz wygrali a jakże! dokładając kolejne 8 runnow!A
dziś?Dopełnią pewnie formalności sweepem w Texasie. Starting Pitchers
Los Angeles: Rasmus (3-1, 2.81 ERA)
Texas: Martinez (3-10, 5.03 ERA)

1.Martinez z 10 ostatnich spotkań (home/road) wygrał zaledwie 2.
2.Na swoim &quot;podwórku&quot; Martinez schodził jako zwycięzca jeden raz w tym roku 18 maja.
3.W każdym ze swoich przegranych startów u siebie Martinez notuje mocno deprymujące 10.97!


Przy takiej &quot;formie&quot; miotacza gości czy Angels dzisiaj mogą przegrać?Najlepszy zespół w MLB który zdobył 63 runny w 7 ostatnich spotkaniach?!

Jeśli chodzi o miotacza Angels to ciężko dogłębnie spojrzeć na jego statystyki bo byl on w tym roku miotaczem &quot;dochodzącym&quot; z bullpenu i to będzie dopiero jego 3 start od poczatku meczu w barwach Angles jednak w sezonie 2014 notuje mocne 2.81 ERA i wygrał swoje 2 ostatnie starty a 3 z ostatnich 5.

Gramy na Angels -1.5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Baltimore Orioles - New York Yankees (2-1 F/11)
Typ: Baltimore Orioles ML @ 1.78 ✅ ????
Bet365


Pitching MatchUp:
Yankees RHP Brandon McCarthy (9-14, 4.13 ERA) vs. Orioles RHP Kevin Gausman (7-7, 3.83 ERA)

Dzisiejszego wieczoru/nocy czeka na doubleheader na Oriole Park w Baltimore pomiędzy miejscowymi Orioles a Yankesami z Nowego Yorku.
Swoją uwagę skupiłem na pierwszym starciu rozgrywanym o 19:05.
Startowymi miotaczami w tym matchupie będą Kevin Gausman i Brandon McCarthy.
Gospodarze przystępują do tej rywalizacji z passą 4 zwycięstw z rzędu i 13 zwycięstw w 17 ostatnich meczach. Jak widać zespół jest w gazie tym bardziej, że gracze Orioles mają szanse na wygranie swojej dywizji po raz pierwszy od 1969 roku, więc trochę już czekają. Gausman w tym sezonie raz grał przeciwko Yankee 13 lipca i pozwolił rywalom na 1 run w 5 rozegranych inningach a Baltimore wygrali ten mecz 3:1. Problem w tym, że w ostatnich 4 startach (w tym 3 na Oriole Park) ma bilans 0-3 z 4.24 ERA podczas których oddał 13 R i 11 ER.
NY Yankees natomiast wygrali ostatniej nocy przegrany wydawać by się mogło mecz z Rays. Pomimo świetnej postawy Cobb&#39;a bullpen Tampy zawalił całkowicie sprawę i pozwolił ofensywie zespołu z NY na zdobycie 5 punktów w 8 i 9 innie.
Pitcher Yankee McCarthy co prawda ma bilans vs Baltimore 2-1 z 3.71 ERA w 6 startach ale nie grał przeciwko nim od 2012 roku. Na dodatek w 3 ostatnich meczach wyjazdowych McCarthy w 18.2 IP oddał rywalom 13 R i 11 ER i ma bilans 0-3.
Orioles w tym sezonie prowadzą z Yankesami 8-3 w serii podczas której zdobyli 60 runów przy 31 runach zdobytych przez zespół z Nowego Yorku. Dodatkowo Jonathan Schoop, Adam Jones, Chris Davis i Nelson Cruz razem wyprodukowali 11 HR i 35 RBI w tym roku.
Uważam, że Baltimore są wystarczająco zmobilizowani do odnoszenia zwycięstw jeśli chcą wygrać dywizję wschodnią w AL. A Gausman może dziś odwrócić niekorzystną dla siebie kartę i zanotować pierwsze zwycięstwo na własnych śmieciach po 3 porażkach. A więc...Let&#39;s Go Orioles!!!
edit: :jezora::jezora::jezora: kto pograł ze mną wie o co chodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB ✅✅✅✅
Spotkanie: LA Angels - Astros
Typ: Angels -1.5
Kurs 1.95
Bukmacher: Betclic
Start 03:05
Starting Pitchers:
Houston: Feldman (8-10, 3.99 ERA)
Los Angeles: Weaver (16-8, 3.58 ERA)
Krotko:Angels pewnie zmierzają po swój pierwszy od 5 lat tytuł mistrzowski i liczą dziś na 10 z rzędu wygrana w meczu z Astros.Wczoraj wydawało się ze będziemy mieli do czynienia z &quot;let down spot&quot; ze strony Angels i jeszcze w 4 inningu wszystko na to wskazywało gdy przegrywali 0-3.Później jednak ofensywa Angels zadziwiła pewnie nie jednego obserwatora gdy w ciągu 3 następnych zmian zdobyła 11 runnow tym samym nie pozostawiając złudzeń drużynie z Houston która podłamana nie zapunktowała więcej w tym meczu.
Dzis w przeciwieństwie do wczorajszego dnia Angels wystawiają swojego asa:
1.Wygrał 7 z 10 swoich ostatnich występów.
2.Zanotował świetne 2.69 ERA w tym sezonie u siebie w 103 inningach.
3.Notuje mocne 3.48 ERA vs Astros.
Feldman:
1.Notuje bardzo dobre 3.18 ERA w 3 startach w tym sezonie vs Angels.
2.Wcześniej jednak w poprzednich 4-ech w delegacji vs Angels to bardzo słabe 6.52 ERA.
3.Sezon 2014 - 4.08 na wyjeździe.
4.Na 10 ostatnich spotkań wygrał 4.
Tak czy inaczej mimo nie najgorszych statystyk w tym sezonie nie sadze by Feldman miał wsparcie runnerow wystarczające do pobicia rozpędzonych Aniołów!
Gramy na Angels -1.5!Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Arizona Diamondbacks - San Diego Padres (10-4 F/9)
Typ: Arizona Diamondbacks ML @ 2.04 ✅ ????
Bet365


Pitching MatchUp:
Padres RHP Tyson Ross (13-13, 2.66 ERA) vs. Diamondbacks RHP Chase Anderson (8-6, 3.71 ERA)

Dziś krótko bo już późno...Typ wydaje się szalony jednak ja dostrzegam w nim szanse powodzenia.
Diamondbacks przystępują do dzisiejszej potyczki z passą 7 porażek z rzędu (najdłuższa od 4 sezonów) w których zostali znokautowani przez rywali w ilości zdobytych runów w stosunku 36-13! Istna masakra.
Dziś na wzgórze wysyłają Chase&#39;a Andersona, który na Chase Field prezentuje się przyzwoicie z bilansem 6-3 (team jest 7-4) oraz 3.41 ERA i 1.29 WHIP.
Jego rywalem będzie Tyson Ross, który w bieżącej kampanii prezentuje się ciekawie jednak jest miotaczem typowo domowym. Warto tylko przytoczyć fakt, iż Ross w delegacjach ma bilans 5-8 (team jest 5-10) z 3.52 ERA i 1.39 WHIP oraz aż .340 OBP!
Anderson już 2-krotnie w tym sezonie mierzył się z Padres i najpierw poprowadził swoją ekipę do zwycięstwa 12-6 by w niedawno rozegranym spotkaniu (24 sierpnia) zanotować kiepski występ (5.0 IP - 4 R, 4 ER, 4 BB i 1 HR) który skutkował porażką D&#39;backs 4-7.
Ross z koleji raz grał w tym sezonie na Chase Field i w 5.0 IP oddał rywalom 5 runów i 4 ER i chociaż on sam nie dostał decyzji tak Padres przegrali 5-7.
Z resztą Ross nie najlepiej czuje się chyba w Arizonie, gdyż za dwa występy na stadionie Diamondbacks ma 6.55 ERA.
Typ dość mocno ryzykowny ja jednak spróbuje i postawię na przerwanie serii porażek przez Arizone. A więc...Let&#39;s Go Diamondbacks!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom