>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżówki - turnieje, kwalifikacje

chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Salzburg U19 - Zeljleznicar U19
Salzburg U19 @ 1.73 Bet365 ⛔ cisnęli całe spotkanie i tylko 1 bramka, gospodarze dwa strzały na bramkę i dwa gole..
Rozgrywki młodzieżowe UEFA, dzisiaj rewanż za pierwsze spotkanie pomiędzy Salzburgiem a Zeljleznicar. Pierwsze spotkanie wygrali zawodnicy z Austrii 4:0 i myślę, że teraz na wyjeździe również nie odpuszczą i ponownie wygrają, tym bardziej, że przewagę w pierwszym spotkaniu mieli niesamowitą.

Młodzieżowa drużyna Salzburga to dość ciekawa drużyna, większość młodzieży występuję w klubie FC Liefering, jest to druga drużyna Salzburga, gdzie na potrzeby gry w II lidze musiała zmienić nazwę, klub ten reprezentuje wiele młodzieżowych reprezentantów swoich krajów, więc to naprawdę świetna mieszanka. Jak widać Salzburg na potrzeby młodzieżowych rozgrywek UEFA, wziął kilku piłkarzy z Liefering i stworzył zespół U19, w którym warto wspomnieć występuje bramkarz Bartłomiej Żynel, który uważany jest za niezły talent piłkarski.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Paraguay u17 - France u17, NZ u17 - Syria u17
Oglądałem prawie cały mecz Francji z NZ i pierwszą połowę Syrii z Paragwajem. W drugim z w/w meczów obie obrony były tragiczne + napastnicy niezbyt skuteczni (Syria aż tak wielu sytuacji nie miała ale to wynikało bardziej z ich nieudolności niż dobrej gry obronnej Paragwaju). Tam mógł być hokej totalny a skończyło się tylko 1;3.
Francja natomiast zdominowało NZ, w pierwszej połowie 5;0 (tutaj obrona NZ także tragedia, ale według mnie nie aż taka jak w Syrii - tutaj będzie drugi typ) skończyło się 6;1. Wiadomo, Francuzi na luzie w drugiej połowie, to NZ coś tam się im udało wcisnąć, ale mimo to NZ całkiem nieźle wymieniało podania.
Dobra, opisałem oba ciut chaotycznie, ale pewnie mało kto oglądał. To teraz typy:
Francja - Paragwaj:
over 2.5 meczowe + Francja @ 2.15 maraton
Francja over 2.5 @ 2.68 maraton

NZ - Syria
over 2.5 @ 1.58
over 3.5 @ 2.33 lżej
Nz win @ 4.1 też lekko
wszystko maraton
Szkoda kursu na NZ oraz over, bo mieli sporo sytuacji i karnego w 2 min on by ustawił resztę meczu pod kątem overa.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Niemcy u17 - Meksyk u17 25.10 00;00
Tutaj dla mnie sprawa jest dosyć oczywista, Niemcy według mnie to faworyt tego meczu. Grają spośród wszystkich drużyn najbardziej wyrachowaną i taktycznie ułożoną piłkę, dlatego myślę że wypunktują przeciwników. Oczywiście warto też wejść w over w tym meczu. Według mnie do meczu wszystkie kursy spadną tak jak w meczu Francja - Paragwaj.
Niemcy u17 @ 1.89
Niemcy u17 o 1.5 @ 1.93

Over 2.5@ 1.93
wszystko maraton
Myślę jeszcze nad rzutem karnym i Niemcy strzelą w obu, bo karne na tym turnieju mają kurs jak w dorosłej piłce, a są praktycznie w każdym meczu.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Francja - Syria, Paragwaj - NZ
Różnie klas w obu meczach są kolosalne nie ma się co zbytnio rozpisywać, pod względem przygotowania taktycznego, motorycznego, techniki itp. dlatego warto zagrać tak:
Francja - Syria

Pierwszy gol przed 24. @ 1.94
Franca -1.5 w pierwszej połowie @ 2.74

Maraton

W ako te mecze:
1+over 2.5 + 1+over 2.5 @ 2.23
1 połowa/koniec w obu 1: @ 2.49

maraton
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
4.11. 14:00
Bayern Monachium u19 - Arsenal Londyn u19 Arsenal -0,25 @1.79 5/10 sbobet

Z tego co czytalem to w pierwszym meczu przewazal, ale fatalna skutecznosc i Arsenal go wypunktowal. Podobny scenariusz mi sie dzisiaj wydaje. W Bundeslidze totalna sinusoida, mecza sie dlugimi okresami, potem gladko 5-1 z Saarbrücken i 4-1 z Ingolstadt choc z przymruzeniem oka te wyniki bo to dolna polowka BL Süd, a potem 2-2 z Heidenheim, ktory powinni rozjechac z 5-0. Na Lige Mistrzow juz polozona lacha tak naprawde. Po 3 meczach 0 punktow i szanse awansu sa iluzoryczne. W sobote wazniejszy mecz z KSC. Emghames (napastnik, 7/3) nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 44

patryk912

Użytkownik
13.11.2015 Eliminacje ME
Poland U-19 Vs Cyprus U-19
Typ: Poland (-1.5)
Ako: 2.60
Stawka: Średnia
Mamy tutaj mecz naszych rodaków piłki młodzieżowej z ekipą Cypryjczyków, kursy lecą na łeb i szyję. Faworyt jest jeden i jest nim nasza drużyna narodowa. Ja postanowiłem pograć w tym meczu na Asian Handicap ponieważ jest sporym Value co prawda nasza ekipa wymęczyła zwycięstwo z Bułgarami ale jest to moim skromnym zdaniem o klasę lepsza ekipa od Cypryjczyków, którzy przegrali z Luksemburgiem. Nie znam składów ale nasza ekipa powinna spokojnie wygrać ten mecz i być bliżej awansu ponieważ już w pierwszym spotkaniu z Bułgarami pokazali iż są silną ekipą a Cypr pomimo korzystnego bilansu bezpośrednich z naszą młodzieżówką nie powinni mieć nic do powiedzenia. Dziękuję czytającym i grającą ze mną trzymajmy kciuki za naszych nastolatków.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ten typ jak najbardziej mi się podoba ! Ja jednak idę w czystę zwycięstwo po 1,5 . Nasz zespół wymęczył w ostatnim meczu 1-0, a bramka padła w doliczonym czasie gry. Skład młodych Orłów, jeżeli chodzi o nazwiska jest na prawdę bardzo ciekawy. Drągowski,Wieteska,Ryczkowski czy Świderski to największe gwiazdy. Młodzi Cypryjczycy w pierwszym meczu jak kolega wspomniał polegli z równieśnikami z Luksemburga. Turniej rozgrywany w miejscowości Pafos właśnie na Cyprze co też może wywierać na nich presje. Gradu bramek się nie spodziewam, Cypryjczycy od 6 spotkań nie zaznali smaku wygranej i oby dzisiaj ta passa dzisiaj została podtrzymana.
Polska 1,5 óni✅
under 3,5 -&gt; 1,3 óni ✅
do dubla/trypla dobre rozwiązanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dania U21 win @2,50 Betsson ✅
Dania U21 -1,5 win @5,00 Betsson ✅

Rumunia U-21 ma za sobą udane mecze, do tej pory, po 4 meczach są oni na 2 miejscu z 9 pkt. wygrali 3 mecze, i przegrali zaledwie jeden, udało im się zdobyć 7 bramek i wpuścić 4 gole.
Z drugiej strony Dania do lat 21 grała 2 mecze do tej pory, zremisowali 0-0 u siebie z Walią Under-21 i wygrali 1-0 u siebie z Bułgarią Under-21.
Mam parę przemyśleń co do tego meczu...
Pamiętam mecz Dinamo Bukareszt grał przeciwko Danii Under-21 na początku tego roku, był to mecz towarzyski i Dani do lat 21 wygrała 7-1, oczywiście, niektórzy z zawodników, którzy grali w tym meczu są w pierwszej drużynie i nie zagrają w tym meczu, ale to jest po prostu fakt, i możemy zobaczyć potencjał tej drużyny...
Moim zdaniem Dania U-21 ma lepszych graczy, mają Kenneth Zohore który zagrał w 13 meczach dla Odense BK i zdobył 7 bramek, a także środkowy pomocnika Lucas Andersen który zagrał w 8 meczach w Willem II zdobył 1 bramkę i zaoferował 3 asysty, również Christensen, który grał w 15 meczach dla Fulham i zdobył 3 asysty, a to tylko cześć tej utalentowanej drużyny...
Rumunia z pewnością będzie mocno, zmotywowana w tym meczu ale większe szanse daję Duńczykom którzy kadrowo prezentują się o wiele lepiej...
 
1 17

1abc

Użytkownik
Irlandia u18 Walia u18
Walia +0.75@2 sbobet ✅
Obie ekipy osiągają podobne rezultaty na tle innych drużyn. Więc to dodatnie handi jest jak najbardziej do gry na Walie. Sam dałbym tu ah 0 lub -0.25 max. Do tego lżej można under 2.75 pograć. Pozdrawiam.
1-0
1-6 buk
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Pribram U19 - Benfica U19 Typ: Benfica wygra różnicą 3 goli lub więcej @ 2.625 oraz Benfica &amp; over 3.5 @ 2.325 w Betano ⛔ 1-1
Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Portugalczyków. Dlaczego? Z tego co czytałem to czeskiej ekipy już nie powinno być w turnieju. Z CSKA sporo szczęścia i wygrana po rzutach karnych (sporo czasu grali w przewadze jednego zawodnika), ale również we wcześniejszych pojedynkach ekipa z Przybramia, nie prezentowała się najlepiej, a mimo wszystko wyniki są bardzo zadowalające. Dzisiaj do Czech przyjedzie ekipa z topu, jeśli chodzi o pracę z młodzieżą. Benfica to otrzaskany zespół w młodzieżowej Champions League. W zeszłym roku odpadli w ćwierćfinale z Szachtarem, dwa lata wstecz w finale polegli z Barceloną. Naturalnie historia w przypadku zmagań młodzieżowych ma niewielkie znaczenie, ale daje obraz jak wykonywana jest praca z młodzieżą w danym klubie. Rocznik 97 (i młodsi) w Benfice jednak jest całkiem udany. Chociażby Diego Goncalves czy Joao Carvalho to gracze już ograni w starciach z seniorami, bowiem na co dzień występują w drużynie B, na poziomie drugiej ligi portugalskiej.
Właśnie dość istotnym aspektem jest również, fakt, iż na Półwyspie Iberyjskim rozgrywki toczą się swoim tempem, natomiast młodzieżowcy z Przybramia, nie mają takiej możliwości i od grudnia, czekają na grę o ligowe punkty.
Teoretycznie Benfica jest zdecydowany faworytem i wszystko za nią przemawia. Dla zobrazowania warto przywołać wyniki z faz poprzednich. Benfica w grupie dzieliła i rządziła. Bilans 5-1-0 i bramki 29-3. Po drodze potrafili zdemolować turecki Galatasaray 1-11, czy reprezentanta Kazachstanu - Astane (8-0 i 5-0). O sile tej drużyny stanowi przede wszystkim świetna ofensywa, z duetem Goncalves&amp;Jose Gomes, którzy czternastokrotnie wpisywali się na listę strzelców. Jeśli chodzi o młodych Czechów to w poprzedniej rundzie wygrana po rzutach karnych, a jeszcze wcześniej pokonali w dwumeczu 2-0 rumuński Vitorul. Jednak co ciekawe, gdy spojrzymy na statystyki to w obu spotkaniach więcej szans wykreowali sobie Rumuni (w dwumeczu, statystyki strzałów 22-42 na korzyść Vitorulu).
W zasadzie Benfica to drużyna lepsza pod każdym względem. Na ich korzyść działa również przewaga rytmu meczowego, którego może brakować Czechom. Według mnie limit szczęścia naszych sąsiadów został wyczerpany w poprzednich rundach, a tak klasowa drużyna (o ile można tak powiedzieć o juniorskiej drużynie?) jak Benfica, powinna bez skrupułów obnażyć braki gospodarzy. Portugalczycy to z pewnością jeden z kandydatów do finałowej rozgrywki, dla Pribramu miejsce na tym etapie rozgrywek to już spory sukces.
Piłka juniorska dzieli się swoimi specyficznymi prawami, jednak w tym przypadku spodziewam się efektownego triumfu ekipy z Portugalii.
Poniżej składy:
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Czarnogóra U19 vs Gruzja U19
- Po prvi put od kada učestvujemo u elitnoj rundi, turniri kvalifikacija igraju se u martu umjesto u maju. Zbog toga će nam mečevi sa Gruzijom biti jedine provjere do početka turnira u Srbiji. Ova dva meča bila su zamilšljena kao generalna provjera, ali imamo puno problema sa povredama igrača, kao nikada do sada. Vujnović je već duže vremena povrijeđen, Stefan Vukčević je operisao koljeno, Orlandić je takođe povrijeđen... Oliver Šarkić nije dobio dozvolu kluba, dok Petrović, Knežević i Marković, koji su na spisku, nisu prošli pripreme sa klubom jer su bili povrijeđeni. Neki igrači koji su bili na kvalifikacijama u Hrvatskoj, daleko su od forme, nisu standardni u klubovima, pa iz tog razloga nisu pozvani za ovaj dvomeč. Gruzija ima odilčne mlađe selekcije, učesnici su elitne runde u omladinskoj konkurenciji i žao mi je što nećemo biti kompletni, ali sam siguran da će igrači koji su pozvani opradvati ukazano povjerenje, rekao je selektor Miljenović.
Trenerowi Miljenovicowi wypadł tak naprawdę trzon składu. Sarkic to podstawowy bramkarz, Markovic i Orlandic stanowili wyjściową parę obrońców, Vukcevic to kapitan zespołu, Markovic podstawowym zawodnikiem środka pola, a Knezevic zmiennikiem wspomnianego podstawowych defensorów. W zasadzie wyjściowy skład trzeba całkowicie zmienić. Gruzja bez większych problemów kadrowych. Tych których chciano powołać, są dostępni. Kursy lecą w drastycznym tempie.
Typ: Gruzja U19 @ 1.97 w 1xBet ⛔
 
1 17

1abc

Użytkownik
Sweden (w) U17 (n) -vs- Poland (w) U17
1X2 Sweden (w) U17 (n) @ 1.70 ⛔

Mysle, ze -1 na Szwedki byloby bardziej oplacalne dla bukmachera w tym wypadku.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ranheim Trondheim vs. Nardo FK Trondehim
Fřrstkommende torsdag er det treningskamp mot Nardo. Det har hele veien vćrt planen at dette skulle vćre en treningskamp mellom vĺrt A-lag og Nardo. Med stor belastning den siste tiden har vi ovenfor Nardo uttrykt et řnske om at vi kan gjřre noen endringer pĺ denne kampen, vi takker Nardo for ĺ vise forstĺelse.
Det betyr at kampen torsdag fortsatt gĺr i Abrahallen kl 1630, endringen blir at det er Ranheim 2 som mřter Nardo. Et forsterket rekruttlag spiller denne treningskampen, ikke et spissset fřrstelag som var utgangspunktet.
Planowo miał być to sparing pierwszej drużyny Ranheim, jednak ze względu na jakieś niedogodności, dzisiaj Nardo podejmować będzie de facto drugi zespół Ranheim. Kursy co prawda były znacznie wyższe, ale myślę, że nadal warto.
Typ: Nardo @ 1.90 w Bet365/WH
@ w sumie to pomyliłem tematy. to mecz towarzyski ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom