>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Nie wiem, po co mu trening JJ, naprawdę. Chyba tylko po to, żeby uciekać, jeśli znajdzie się na plecach.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Lyoto Machida został wstępnie wycofany z walki z Randy Couturem do jakiej miało dojść na gali UFC 129. Zuffa postanowila asekuracyjnie zawiesić zawodnika po tym gdy z przekazanych komisji NSAC próbek na wstepnym badaniu dopingowym udowodniono użycie substancji z listy środków zakazanych przez stan Nevada. Na piatkowym przesłuchaniu w siedzibie komisji, byly mistrz wagi półciężkiej przyznał sie do konsumowania moczu zawieszonego już wcześniej Thiago Silvy w celu poprawienia swojej wydajności. Nie wiadomo jeszcze kto zastąpi go w walce z Randy Couturem.
Źródło: mmarocks.pl

Ze swojej strony polecam także serie programów dokumentalnych o Alisterze Overeem pt. The Reem. Właśnie zaczeła się druga seria-drugi odcinek. Znajdziecie je na mmarocks.pl i chyba na yotubie. Polecam!
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Lyoto Machida został wstępnie wycofany z walki z Randy Couturem do jakiej miało dojść na gali UFC 129. Zuffa postanowila asekuracyjnie zawiesić zawodnika po tym gdy z przekazanych komisji NSAC próbek na wstepnym badaniu dopingowym udowodniono użycie substancji z listy środków zakazanych przez stan Nevada. Na piatkowym przesłuchaniu w siedzibie komisji, byly mistrz wagi półciężkiej przyznał sie do konsumowania moczu zawieszonego już wcześniej Thiago Silvy w celu poprawienia swojej wydajności. Nie wiadomo jeszcze kto zastąpi go w walce z Randy Couturem.
Źródło: mmarocks.pl
Ze swojej strony polecam także serie programów dokumentalnych o Alisterze Overeem pt. The Reem. Właśnie zaczeła się druga seria-drugi odcinek. Znajdziecie je na mmarocks.pl i chyba na yotubie. Polecam!
Prima Aprillis kolego a ty się na to łapiesz
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
???? Hehe zapomniałem, że isnieje jeszcze taka głupota jak prima aprilis. No cos z tym moczem Silvy mi nie pasowało, a o zawodnikach pijących swój mocz już słyszałem-ile w tym prawdy to nie wiem...
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
To z piciem moczu jak najbardziej prawdziwe,polecam poczytanie o &quot;Urynoterapii&quot;
My tu gadu gadu a dzisiaj gala
Strikeforce Challengers: Wilcox vs Damm

Data: 1 kwietnia 2011
Miejsce: Stockton Arena, Stockton, Kalifornia, USA
Transmisja: Showtime
Walka wieczoru:
155 lbs.: Justin Wilcox (10-3) vs. Rodrigo Damm (9-4)

Główna karta:

205 lbs.: Scott Lighty (6-1) vs. Lorenz Larkin (8-0)
155 lbs.: David Douglas (6-2) vs. Caros Fodor (7-2)
155 lbs.: James Terry (9-2) vs. Josh Thornburg (6-2)
170 lbs.: Damian Douglas (3-1) vs. Wayne Phillips (5-3)
Pozostałe:
150 lbs.: Rafael Rios (3-1) vs. Anthony Avila (3-1)
130 lbs.: Robert Escalante (1-2) vs. Raul Sandoval (0-0)
155 lbs.: Tristan Arenal (2-1) vs. Tom Peterson (2-2)
125 lbs.: Adam Antolin (3-2) vs. Ronald Carillo (1-1)
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
byly mistrz wagi półciężkiej przyznał sie do konsumowania moczu zawieszonego już wcześniej Thiago Silvy w celu poprawienia swojej wydajności

Przecież od razu rzuca się w oczy, że to psikus ????
Poza tym, kogo jak kogo, ale Llyoto nigdy bym o sterydy nie posądził.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Justin Wilcox vs. Rodrigo Damm 1 1.35 Buk Expekt Justin były kulturysta, wrestler 1 dywizji NCAA,trenuje w American Kickboxing Academy, kontra bardzo przeciętny zawodnik jak dla mnie ,siła i zapasy po stronie Justina.Damm na 3 ostatnie pojedynki 2 przegrane przez KO i 1 przez submission.Justin 5 ostatnio wygranych pojedynków.Co do pojedynku obalenie i kontrola przez Justina innego scenariusza nie przewiduje,możliwe TKO lub KO.Stawiam zdecydowanie na Justina.---Za dobre i pomocne typy proszę klikać w moją reputacje!! Wystarczy kliknąć &quot;dzięki&quot;.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
jesli chodzi o mocz to Machida od dawna to stosuje terapia te jest przekazywana z pokolenia na pokolenie,

na fight24 i mmarocks juz widzialem bodajze 4fake newsy
-pudzian zdobyl pass bjj
-fedor w kosmosie
-machida koksuje
-machida pije mocz Thiago Silvy ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Justin Wilcox vs. Rodrigo Damm 1 1.35 Buk Expekt Justin były kulturysta, wrestler 1 dywizji NCAA,trenuje w American Kickboxing Academy, kontra bardzo przeciętny zawodnik jak dla mnie ,siła i zapasy po stronie Justina.Damm na 3 ostatnie pojedynki 2 przegrane przez KO i 1 przez submission.Justin 5 ostatnio wygranych pojedynków.Co do pojedynku obalenie i kontrola przez Justina innego scenariusza nie przewiduje,możliwe TKO lub KO.Stawiam zdecydowanie na Justina.---Za dobre i pomocne typy proszę klikać w moją reputacje!! Wystarczy kliknąć &quot;dzięki&quot;.
✅✅✅Ale pięknie Justin wygrywa przez TKO w 1 rundzie ,wszystko przewidziałem ,Justin go zniszczył ???? doktor musiał przerwać walkę .Super kolejna walka easy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Świerczewski - Najman. Bukmacherzy stawiają na piłkarza

Dużo miejsca poświęciły media słownej przepychance piłkarza Piotra Świerczewskiego z bokserem Marcinem Najmanem.
Jak donosi Eurosport Świerczewski zaczął trenować sporty walki i czeka, aż na pojedynek wyzwie go właśnie Najman.
- Nigdy nie traktowałem go jako wielkiego sportowca. Gdyby wyzwał mnie na pojedynek to zgodziłbym się - dodał piłkarz.
Sprawą zainteresowali się właściciele federacji KSW: Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Jest szansa, że do tego pojedynku dojdzie jesienią podczas 17 KSW.
Analitycy Tobet.com wystawili już w swojej ofercie kursy na tej ciekawy pojedynek.
Faworytem jest...Świerczewski. Kurs na jego zwycięstwo oszacowano na 1,35. Oznacza to, że za jedną postawioną złotówkę można zarobić na czysto 35 groszy. Ewentualną wygraną Najmana wyceniono na 2,90 (za jedną złotówkę można zarobić na czysto złotówkę i 90 groszy).
Źródło: Tobet
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
No właśnie, czy według Was dojdzie do tej walki ? Jeśli nawet dojdzie to jak dla mnie będzie to jedno wielkie posmiewisko ;)
Troszkę popularności u nas zdobył ten sport i od razu takim czymś chcą zapchać galę.
No i jeśli już dojdzie to postawie na Najmana - kurs 2,90 to chyba żart w tym wypadku ????
Chyba, że Świr mega mocno trenuje i nie wiadomo czym zaskoczy ;-)
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Ciekawe jakie kursy byłyby na walke Mroczek-Najman. Ogólnie to żal. Mam nadzieje, ze KSW nie znizy sie do tego poziomu(a za wysoki on nie jest)...
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Myślę ,że ta walka będzie na 100% z tego względu iż KSW 15 miało najmniejszą oglądalność od gali nr.10.Taki wynik pokazał nam że nie da się sprzedać gali bez walki jakiś celebrytów.Walka Pudziana + ta walka (obie medialnie ostro narkęcane np staredownami) da dobre wyniki ogląalności.
Na kogo postawić? Ten piłkarz to wielka niewiadoma ale spodziewam się że najman będzie miał większe umiejętności w stójce i może w parterze.Kurs 2,9 to perełka ale do grania na 1-2% budżetu.Ja osobiście zagram to za 5-7zł
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
co jak co ale jednak myśle ze Najman niemiałby problemu żeby pokonać Świerczeskiego. Gdzie bokser (co prawda kiepski) a gdzie piłkarz. No chyba ze Świr go okopie na początku walki
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Zgadzam się z opinia powyzej. Gdyby taki kurs wystawili i gdyby oczywiscie doszlo do walki to bym skorzystal, ale nie za jakos wielka sume. Inna sprawa, że Najman może przegrać z kazdym. Słowo &quot;taktyka&quot; jest dla niego obce.
 
Do góry Bottom