>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Dołączył
01/2007
Posty
136
Chociaż nie uważam, żeby przeciwnik Wiuffa był jakoś wyjątkowo cienki to w 100% popieram typ na Niego. Wiuff jest dwie walki od mistrzostwa Bellatora w wadze półciężkiej i dziś zrobi pierwszy krok do tego, by mistrzem zostać. Swoim doświadczeniem, fizycznością powinien wygrać tą walkę.
Na dzisiejszą noc zagrałem też Atillę Vegha, który mimo małego kłopotu w imponującym stylu poradził sobie w poprzedniej walce z Galesiciem. Ma przewagę wzrostu, zasięgu. Poza tym wydaje się dobrze przygotowany do tej walki, a kurs 1,98 w Expekcie jak najbardziej do grania(np. w betsafe jest tylko 1,74).
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dołączył
06/2010
Posty
4100
Na dzisiejszą noc zagrałem też Atillę Vegha, który mimo małego kłopotu w imponującym stylu poradził sobie w poprzedniej walce z Galesiciem. Ma przewagę wzrostu, zasięgu. Poza tym wydaje się dobrze przygotowany do tej walki, a kurs 1,98 w Expekcie jak najbardziej do grania(np. w Betsafe jest tylko 1,74).
Pina 2,05 i rowniez polecam Attile✅ ;)
Wiuff ✅i Daley✅ niby pewniaki, do tego Baker⛔ wydaje sie mocniejszy od Amoussou.
Ciekawa walka Zaromskisa ze Spiritwolfem bo to juz ich 3 pojedynek i oby w koncu zakonczony w jakis normalny sposob a nie uniewaznieniem walki przez oko, zastopowaniem przez doktora po tym jak Spiritwolf wygral runde. Walka po takich kursach zwyczajny no bet.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dołączył
03/2012
Posty
1604
KSW zaskakuje ponownie.
Na najbliższej gali 15 września zobaczymy pojedynek zawodowego piłkarza z początkujacym zawodnikiem MMA!!!
Jacek Wisniewski znany z występów w Górniku Zabrze czy Cracovii Kraków zmierzy się w swoim debiutanckim pojedynku MMA z Kamilem Walusiem !!!
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dołączył
05/2010
Posty
1162
Miasto
Warszawa - Ursynów
Dubel z gali Strikeforce dzisiaj w nocy .
Ovience St. Preux &amp; Ronaldo Souza - 1.40 - 10/10 ✅✅✅ - Betsafe .
Obydwaj swoich rywali w ogólnych umiejętnościach MMA przewyższają o co najmniej klasę albo i więcej . Ovience w zapasach i sile a Souza grapplingu i BJJ .
Będę zaskoczony jeżeli któryś z nich zakończy walkę przez decyzje . Ovience przez ground and pound a Souza przez poddanie . Rywale słabe bolki .
Ovience KO 3 runda , Souza KO 1 runda
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dołączył
05/2010
Posty
1162
Miasto
Warszawa - Ursynów
Mocny singiel na jutrzejsza galę Bellatora 73 .
Attila Vegh vs Travis Wiuff
Travis Wiuff - 1.56 - 10/10 ⛔ - Pinnacle . to dziad
Finał turnieju w wadze półciężkiej . O Travisie pisałem na poprzedniej stronie gdy walczył w półfinale , teraz nic się nie zmieniło będzie to kolejny leszcz na jego rozkładzie .
Travis potwór zapaśnik gdzie swoim grapplingiem , siłą , mocą i wielkością fizyczną odprawiał z kwitkiem kolejnych rywali w tym samego mistrza Bellatora Mpumbu . Attila to dla mnie zwykły cienias nawet nie chce mi się wymieniać jego słabych stron . Drabinka turnieju ułożyła się mu po myśli gdzie miał bardzo słabych przeciwników a jego walka w półfinale również dobrze mogła pójść w druga stronę . Osobiście widziałem jego przegraną .
Widzę tutaj taran w wykonaniu Travisa . To będzie olbrzymia przewaga w sile i zapasach . Attila przekona się boleśnie jak to jest ustępować w tych dwóch elementach . To jest czas Travisa . Kurs rewelka liczyłem na mniejszy , inni mają lub będą miedź podobnie lub mniej . Powodzenia .

 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Dołączył
01/2007
Posty
136
Ponownie zgodzę się z kolegą wyżej. Wiele nie mogę dodać- Wiuff wygra tu ponownie swoją fizycznością. Prawdopodobnie dzięki swoim zapasom i kontroli zwycięży decyzją i myślę, że będzie to pewna wygrana(30-27). Dla mnie główny bet na weekend. Co dziwne, na betsafe kurs wzrósł do 1,57. Nic, tylko korzystać ;)
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Dołączył
02/2008
Posty
133
być może siła i moc przepadła z powodu nie zrobienia wagi przez Wiuff&#39;a (?? takie moje domysły) wniósł na wage 206 funtów ( limit LHW 205 ?) , przed walką był materiał pokazujący go biegającego sprinty (itd) być może do ostatnich chwil właśnie zbijał wage i zatracił wszystkie walory(widac po ruchach ze byl ociężały)... choć nie można mówić o tym jak był przygotowany po walce ktora trwała 25 sekund ;) Attilla dobrze napoczął lewym (choć nie był to jakiś mocny strzał) i trafił &quot;w ucho&quot;...
kto by sie spodziewał ,że Vegh tak daleko zajdzie (zobaczymy co pokaze z M&#39;Pumbu który to notabene przegrał z Wiuffem) , tak wychwalany przez Pudziana American Top Team widać mu służy (oczywiscie lhw w bellatorze jest słabo obsadzona... )
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dołączył
08/2010
Posty
555
Miasto
W-wa
Przy ważeniu w Bellatorze można wnieść do jednego funta więcej, czyli 206 w limicie 205 było jak najbardziej ok.
Veghowi weszły ciosy na starcie.
Sport uderzany, na chwile się odsłonisz i leżysz na dechach.
Vegh starł się w czwartej walce w Bellatorze z potencjalnym najsilniejszym zawodnikiem jakim był Wiuff. W poprzednich walkach, Atilla, w dwoch na trzy wygrał ledwo ledwo, w sposob dyskusyjny.
Ze względu na prezentowana dotychczas formę, Wiuff był zdecydowanym faworytem. Wygrywał wszytko w Bellatorze bezdyskusyjnie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dołączył
05/2010
Posty
1162
Miasto
Warszawa - Ursynów
Postanowiłem zabrać głos .
MMA to jeden gong i sędzia przerywa walkę nawet jak się nie jest do końca zamroczonym . Nawet najgorszemu zawodnikowi może wyjść cios lub dźwignia życia i pokonać zdecydowanego faworyta .
To nie jest piłka nożna , kosz czy tenis gdzie po stracie gola lub seta jest jeszcze sporo czasu na odrobienie strat lub boks gdzie po zaliczeniu desek ma się dwukrotną 10 sekundową szansę aby dojść do siebie i w wielu przypadkach taka walkę wygrać .
Sporty walki to najniebezpieczniejszy sport do obstawiania a w wielu przypadkach w MMA sędziowie zbyt szybko przerywają walki . Nikt nikomu tutaj nie każe tego grać i każdy gra na swoją odpowiedzialność . Ja gram tylko takie walki gdzie jestem ich przekonany prawie w 100 % a czy wejdą to już odemnie nie zależy . Nie gram walk gdzie widzę szanse 50/50 .
I na koniec co do niektórych moje podsumowanie z ostatnich 22 kuponów które tutaj podałem :
20 na ✅
2 na ⛔ Nie wiem czy ktokolwiek miał tutaj kiedyś taką skuteczność i życzę każdemu aby taką miał a najlepiej komentować tylko te przegrane .
Pozdrawiam i czekam na gruby wrzesień ze sportami walki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dołączył
08/2010
Posty
6541
Miasto
stad
Pudzianxx uważasz, że w tej walce sędzia źle zareagował ? Przecież to widać, że ten Wiuff był totalnie zamroczony. Przeciwnik go obijał po głowie a on nawet rękami nie ruszał tylko je miał z boku - nic się nie zasłaniał. Jak dla mnie - laika sportów walki - gdyby sędzia nie wkroczył mogłoby dojść do ciężkiego nokautu...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dołączył
06/2010
Posty
4100
ROYAL ARENA 2
Dalby-Truscek ✅
Christensen-Makela ✅
Marttinen-Muhareb ✅
ako 3,09 ✅✅✅
unibet
Truscek to zawodnik jezdzacy po rowznych krajach po wyplaty. Bilans 19-11 wrazenia nie robi. 8 razy poddawany. Dalby dzwignie umie zalozyc, bilans 8-0 z czego 3 wygrane przez submission. Jesli nie uda sie w ciagu 15minut poddac Truscka to sedziowie w rodzinnym miescie bez watpienia dadza i tak mu zwyciestwo.
Christensen to kolejny Dunczyk z Kopenhagi ktory nie powinien miec problemow z przeciwnikiem. Tutaj moze niekoniecznie poddanie ani nokaut ale bardziej widzialbym pewna wygrane przez decyzje u siebie w Kopenhadze. Makela slabiutki bilans 10-10 i walka zaplanowana za miesiac u siebie w kraju wiec to na sobotnia gale raczej podejdzie na luzie.
Fin 4 wygrane przez poddania z jakimis kelnerami ale sobotni przeciwnik to rowniez kelner i mimo ze to Dunczyk to sedziowie nie beda mieli nawet okazji mu pomoc bo zapewne szybko zostanie rozklepany przez Marttinena.
Chanda-Joof 2,08 ⛔
unibet
Do tego widze value w osobie Chandy. Joof debiutuje w mma, niby bral udzial w K1 ale bez wiekszych sukcesow. Chanda 2 porazki przez poddanie a tym raczej Joof nie ma szans mu zagrozic.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dołączył
06/2010
Posty
4100
Bellator 74
Tserev-Welch 1,50 pinnacle ✅
Tserev to jedna z najwiekszych nadziei rosyjskiego mma. Zaczal od 13 zwyciestw, potem przyszlo zalamanie w 2008 roku i 2 porazki jednak od tamtej pory wygral kolejne 10 walk m.in z Uscola (uczestnikiem TUFa). Az 18 z 23 walk konczyl przez submission.
Rudzielec to dla mnie noname i niewiele o nim wiem i niewiele znalazlem. Tutaj kwestia czasu jest kiedy Rusek wymysli jakies efektowne poddanie i wygra z Welchem.
Zaromskis-Taleb 2,45 pinnacle ✅
Po stronie Zaromskisa na pewno doswiadczenie. Ostatnio pewna wygrana w trylogii ze Spiritwolfem. Taleb z Tristar ktorzy slyna z rewelacyjnego przygotowania zawodnikow jednak Taleb to jeszcze za malo zeby konczyc takich fighterow jakim jest Litwin. Najwiekszym zagrozeniem sa mocne kopniecia i jesli zadne nie trafi czysto to decyzje Zaromskis powinien wyciagnac.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dołączył
05/2010
Posty
1162
Miasto
Warszawa - Ursynów
Piątek. 5.10.2012. Bellator 75 Dubel z Bellatora .
Thiago Santos &amp; Richard Hale - 1.49 - All inn ✅✅✅- Unibet .
Bank - Lokata 49 % . Inni maja lub będą mieć podobnie .
Turniej wagi ciężkiej są to walki ćwierćfinałowe .
O Richardzie pisałem min. tutaj - http://forum.bukmacherskie.com/f201/mma-mieszane-sztuki-walki-37927-18.html#post2479445
O Santosie min. tutaj - http://forum.bukmacherskie.com/f201/mma-mieszane-sztuki-walki-37927-18.html#post2492914
Obydwaj znajdą się w finale tego turnieju a wygrany będzie tylko i wyłącznie Thiago Santos . Po skończeniu kariery przez Conrada będzie to nowy mistrz kategorii ciężkiej .
Obydwu opisałem w postach powyżej także nie ma sensu niczego nowego dodawać . Obydwaj to myśliwi z ogromnym instynktem zabójcy . Rywale to leszcze i są tak ciency i słabi że nic więcej na ich temat nie ma sensu pisać . Kosmos jeżeli chodzi o różnice w umiejętnościach .
Na 99.9 % obydwaj skończą swoje walki przed czasem .
Edit : Obydwaj odnoszą zwycięstwa w pierwszej rundzie przez DQ i TKO . Rywal Santosa okazał się pipką .
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
betlej 184

betlej

Użytkownik
Dołączył
09/2008
Posty
112
Miasto
Plock
W betsafe na taki dubel masz 1,55, niby dużo nie jest, ale przy większej stawce różnicę zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betlej 184

betlej

Użytkownik
Dołączył
09/2008
Posty
112
Miasto
Plock
Sowiński kontra Jewtuszko po raz drugi na KSW21 o pas wagi lekkiej!
Na gali KSW21 po raz drugi skrzyżują ze sobą rękawice Artur Sowiński i Maciej Jewtuszko. Tym razem stawką pojedynku będzie pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w wadze lekkiej.

Obaj zawodnicy walczyli już ze sobą 26 listopada 2011 roku na gali KSW17. Wtedy lepszym okazał się Sowiński, który w niespeła minutę posłał na deski Jewtuszkę. - Kornik wróciłem! Wróciłem! Wróciłem! - wykrzyczał Jewtuszko po wygraniu ostaniego pojedynku na KSW z Deanem Amasingerem i tym samym dał do zrozumienia, że chce rewanżowej walki z Sowińskim. I stało się. Właściciele Federacji KSW zestawili ze sobą obu zawodników i już 1 grudnia na gali w Warszawie staną twarzą w twarz w ringu po raz drugi.
Źródło : konfrontacja.com
Ciekawie zapowiada się gala pod względem czysto sportowym, gdyż bukmachersko może być trudniejsza do wytypowania niż ostatnia gala. Brakuję już tylko ogłoszenia przeciwników dla Mameda i powracającego po kontuzji Kułaka.